Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 213 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 19 szomb., 23:34 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Ha van rá lehetőség, akkor én utolsónak szeretnék Nimbussal játszani, hogy a két és fél órás szenvedésről tudjuk előre hogy nagyon akarjuk e : )

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 19 szomb., 23:52 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Dreegar írta:
Ha van rá lehetőség, akkor én utolsónak szeretnék Nimbussal játszani, hogy a két és fél órás szenvedésről tudjuk előre hogy nagyon akarjuk e : )


Üdv Bátor Harcosok!

Ez nem kívánságműsor... :roll: Majd a sorsolóprogram eldönti, hogy ki, kivel és melyik fordulóban játszik. :shock: Ha pedig ilyen csapatokkal indultatok, akkor tudtátok, hogy hosszú meccseitek lesznek/lehetnek. :P Ez van Srácok! :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 20 vas., 1:52 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Vologya írta:
- egy elvetemült játékos az szinte teljesen az előző HME-s csapatával indult


Valahogy éreztem ezt, kicsit feltűnő volt, hogy a legutóbbi harmadik helyezett csapatösszetevőinek ára egész pontosan semmit nem emelkedett... :P

Ez persze sajnos nem változtat azon a tényen hogy ennyi varázsló közt a lehető legkellemesebb helyzetbe kerültem a két mightos csapatommal... :oops: :roll:

Így elsőre Boris H3-mas csapatán néztem a legnagyobbat... :lol: mintha csak egy Titi-imitációt látnék... :P

Ha lehet, a Dreegar-Nimbus meccset én is valahova a végére javasolnám, mire az lemegy az egy laza fél óra minimum :P Apropó, és ha már itt vagyunk, megkérdeném, hogy a csont mellvértet mióta lehet lábra húzni? :lol:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 20 vas., 9:22 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Alyr vagyok:
Érdekes lesz a h5 támadás. És nem sok jót jósolok magamnak.

Jou megcsinálod a pálya elejét mint tavaly? ( berakod 1 mapra a hősöket) Onnan megcsinálom a pályákat! Bár nem tudom a tök utolsó helyezett minek akar segíteni :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 20 vas., 9:32 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
lanyizoli írta:
Alyr vagyok:
Érdekes lesz a h5 támadás. És nem sok jót jósolok magamnak.

Jou megcsinálod a pálya elejét mint tavaly? ( berakod 1 mapra a hősöket) Onnan megcsinálom a pályákat! Bár nem tudom a tök utolsó helyezett minek akar segíteni :)


Csütörtökön otthon leszek, akkor megkreálom majd az alapot...

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 20 vas., 10:13 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Íme a H3:
Adler:18 black dragon,0 varázslat.Bár nem sok támadó varázslatos csapat van,a mightosok közül megverhet párat csak okosan kell csatázni.Középmezőny.
Boris:54 behemót az elsőre ijesztő lehet,de semmilyen + speeddel elég szomorú csapat lesz.Szinte mindegyik csapat gyorsabb nála így mezőny utolsó harmada.
Dragon:Az elképzelés jó,a megvalósítás...Sok a feleslegesen megvett dolog,jobb hősválasztással elkerülhető lett volna a fire magic megvétele,de végülis nem rossz csapat,középmezőny.
Dreegar:Ebben a mezőnyben igen erős csapat,nem sok ellenfél lesz aki lebontja a földelementál armadát.Szerintem top3.
HunLorcs:Egész jó kis csapat ez,speed és ütőerő is van bár erősítő artik nincsenek.Elementálokkal nem tud mit kezdeni de a többiek ellen kemény,top6.
Karesz:Ilyen csapat szinte mindig szokott lenni,és nem is gyengék,bár kérdés mire lesz elég a 210 horned demon.Bless és curse teljesen felesleges mert úgyis az air magic fog számítani,ha az nincs akkor valószínű bukta.Ring of conjuring meg +1knowledge is felesleges ilyen esetben mert a demoniac kap elég tudást.Sok függ majd a csatázástól.Középmezőny.
NG:Az egyik chaines csapat,nem szoktam varázslós csapatokkal lenni mert általában leszerepelnek.Ha sikerül elkapnia pár erősebb csapatot akkor lehet jó helyezés,egyébként mezőny utolsó harmada.
Nimbus:Air elementálok,szintén erős,bár a másik elementálos csapatot erősebbnek érzem.Top6
Nogri:984 sima farkaskutya,fix expert hastéval.Nem rossz,sok függ attól hogyan csatázik,de megelőlegezek neki egy top6ot.
Rt:Na ilyen csapattal még nem teszteltem sose úgyhogy nemtudom mire képes,de 404 hell hound expert blessel az minden,csak nem gyenge.Top 6 biztos,top3 kérdéses.
Teki:Bár van speed és mágiaimmunitás,a sebzés és hp nem tűnik olyan soknak elsőre.De a fix tactic és speed előny miatt a mezőny jobbik fele.
Titi:617 orc chieftain.Top3.
Trunks:A geniek hp és speed ügyileg sem kiemelkedőek,bár sokan vannak a 8as speed kevés lesz.Mezőny második fele.
Vologya:A másik chaines csapat,nemtudom mire lesz képes ebben a mezőnyben de sok csapat nem kedvez neki.Mezőny második fele.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 20 vas., 10:19 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hehe, tényleg vicces seregek vannak. :)
Nekem tök8 mikor játszom Dreegar ellen, de lehet a végén is. Őszintén azért is vállaltam be ezt a sereget, mert most nem 30-an vagyunk, így azért szerintem nem gáz. No meg ahogy Kuci mondaná, igazi IQ sereg. :lol: :lol: :lol:

Dreegar egyébként nem sokat pöcsölt pár dologgal, pl. nem maxolta a necro skillt, ill. earth vagy jön, vagy nem. Az airek nem túl erősek, de viszonylag nagyot ütnek, és ők ütnek először, ráadásul olcsóbb volt, és nekem mindig lesz air. Szal azért nem adnám oda látatlanba Dreegarnak a meccsünket, de bizonnyal vicces lesz. :)
A chaineseknek viszont én nem igazán örülök, bár ők meg valsz a törpéimnek nem. :)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 20 vas., 10:29 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Idézet:
Rt:Na ilyen csapattal még nem teszteltem sose úgyhogy nemtudom mire képes,de 404 hell hound expert blessel az minden,csak nem gyenge.Top 6 biztos,top3 kérdéses.

elmondom én, olyat ütnek hogy beszarsz, és bírják a gyűrődést mint az állat :D

Nimbi, a necromancernek 10 pontja van az earth magicre, az 100%ban megkapja ^^

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 20 vas., 10:31 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Dreegar: Láttam én mán karón varnyút! :) Meg olyat is amikor Malekith még a 20. szinten sem kapta meg sem az earth, sem az air magicet. Persze ellenem mindene lesz... :P

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 20 vas., 10:34 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Részemről jönne egy H5 elemzés, ahol most kiszámoltam a hp-kat is (nem mindenhol számolva a vitality skillt és csak a főlények hp-ját nézve!), lévén casterekről van szó, ennek döntő beleszólása lesz a dolgokba :P

Alyr: ( Hunter, 3900 hp ) Rögtön az elején egy igen furcsa csapattal nézünk szembe, a hunterek bár sokan vannak, de egy necromancer kezére vannak bízva, ami valószínűleg megmutatkozik majd a sebzésükön, mert a necrok azt nem szeretnek kapni + unmorális majális is várható. Az ötlet viszont egész érdekes, íjjász + blind :)

Coradiel: ( Shadow Witch, 5600 hp ) Eruina és a Shadow Witchek / Matriarchok egy már sokat kivesézett téma, sokan vannak ugyan a hölgyek, de ismét egy olyan csapatról beszélünk, ahol Damage kellene Spellpowert kapó hős mellett. Sajnos a varázslat amire épül a csapat az Eldritch Arrow, így maga a spell nem fog nagyot sebezni, a %-os utóesély, hogy a witchek lőnek lesz a fájdalmasabb. Nyertek már ilyen csapattal H5 tornát, de ezt a problémát már kezeltük szerintem árlista összeállítóként, ha nem, akkor majd most meglehet süvegelni minket :)

Dragon: ( Zombie, 15086 hp ) Igen, igen, visszatértem egy korábbi 2. helyezett csapatommal, úgy gondoltam ennyi hp-t még mindig képtelenség lebontani :D Most már rezgősebb a léc, mint anno volt, sok lénycsapatnak megnéztem a hp-ját, messze a zombié érte meg még mindig a legjobban. Sejtésem jó volt, hogy kelleni fog a Mark of the Necro, a 2 mannaszívós sereg ellen ennek kulcsszerepe lesz, illetve megkerestem azt a spellt, ami ellen a legkevesebb lény tud védekezni, ami a Hideg alapúak közül a Circle of Winter volt. A sors iróniája, hogy van egy Water elemes csapat is :) Bizakodó vagyok a seregek láttán 8)

Dreegar: ( Spectral Dragon, 4000 hp ) Dreegar serege egy igen érdekes csapat ezt elkell ismerni! :) Jómagam Bone Dragon-os seregötleten gondolkoztam, de a tesztek során kijött, hogy ezek a vacakok egyszerűen (Mightra építve is!) semmit sem sebeznek. A Firewall viszont tök vicces ötlet, mint ahogy a summon elemental is, ha jó elementalt hoz le a gép, az fájó pont lehet pár helyen, ha a dragonok túlélik addig..

HUNLorcs: ( Wight, 7315 hp ) Érdekes ötlet, és a kérdésre választ adva azért nem ment lejjebb az ára, mert a sereg kulcsa nem a lényben létezett, hanem a körülményekben és a használt skillekben / spellekben, ami korrigálva lett :P Luckkal a Lidércek fájdalmasatt csaphatnak, a Wasp Swarm azonban segíthet sok helyzetben, kivéve a necrok és az elementalok ellen. Ha odaér, tuti fájdalmas csapat :P

Jou: ( Familiar, 3636 hp ) Kissé csalódottan néztem erre a csapatra a Mester korábbi eredményeit látva. Az ugyan tény és való, hogy a létező összes castert (kivéve necrok és elementalok) rátudja kényszeríteni arra, hogy erővel harcoljanak az ice bolt zuhatag ellen, külön figyelmet érdemel a hős, Lethos személye, őt nem véletlenül utálják sokan :D A csalódottságom oka a csapat vérszegénysége, 3636 hp-val a legkevesebb hp-s sereg a mezőnyben, teljesen biztos vagyok benne, hogy ha valamilyen úton módon több hp-ja lenne, ez a sereg top 1 lenne. Ígyis tetszik az ötlet és tuti, hogy a legtöbb sereg igencsak fogja a fogát szívni ellene, de így egy top 6-ot előlegezek meg a fentebbi gyengeség okán, mivel a tapasztalat még ígyis döntő faktor.

Pukkandur: ( Bear Rider, 15282 hp ) Ez a sereg egyenesen beteg! :lol: Biztos vagyok benne, hogy egy elől végző seregről van szó, a legtöbb hp-jával a mezőnyben, relatíve jó sebességgel és a blinddal ez a csapat tuti befutó. Ugyan sok mágiával lehet szívatni a bagázst, de itt is úgy gondolom, hogy ennyi hp-t bebontani nem kis kihívás, hosszú csatákra lehet számítani Pukkandur ellen! :) Top 3-ra megjelöném.

rt: ( Archer, 6517 hp ) Oh igen, majdnem 1000 íjjász morállal megspékelve! :) Ebben a mezőnyben ez biztosan rengeteg sebzés, de neki is gondja fog abból származni, hogy a casterek kedvenc eledele lesz. rt-t nem szabad viszont alábecsülni, volt már 1. és többször is az élbolyban szerepelt, úgy gondolom, hogy ebben a mezőnyben egy erős középmezőny lesz, de ha úgy jön ki a lépés, top 6-ot megelőlegezem neki!

Teki1986: ( Familiar, 3804 hp ) Jou sorstársa, a familiarok második hulláma, kifejezetten szívatásra és Weakening Strike-ra kiélezve. Amit írt Teki az igaz: Ezzel a sereggel játszani biztosan nagyon vicces lesz :) A Sandro Cloak nagyon kellett ide, gondra körülbelül ugyanaz a problemje ennek a seregnek, mint Jounak. Kíváncsi vagyok, mit fognak elérni a srácok! :)

Titi: ( Thane, 5200 hp ) Ismét egy érdekes csapat! :) Svea-s seregötletem nekem is volt, a zombikat ugyan nem bírta levenni, de erős volt a csaj! :) Igaz, én lightning bolttal próbáltam, nem chainnel. Szerintem maga a sereg elképzelése jó, a gond azzal lesz, hogy a chain nem fog eleget sebezni, viszont tény, hogy nem lehet ellene védekezni a hős specjéből kifolyólag. Minimum top 6, de szerintem a 3 is meglesz velük, majd kiderül! :)

Trunks: ( Air Elemental, 4560 hp ) Na ez is egy érdekes ötlet, mightos Air Elemental sereg :) A lény tulajából kifolyólag igen sokat fognak jönni, és nem lehet szívatni őket a cleansing miatt, viszont úgy érzem, hogy ehhez a mezőnyhöz ez a sereg nem sebez eleget és igen papír. Az ötlet nem rossz, de nem az árlista jelenlegi viszonyaihoz mérve.

Vologya: ( Water Elemental, 5375 hp ) Fúj, ez nem tetszik! :P Ötletes seregről beszélünk, ami szintén egy korábbi ötlet reinkarnáció féleségje, de abban nem szerepelt a Wasp Swarm. Nos... Ez a sereg bár igen erősnek tűnik, szerintem elkövette azt az alapvető hibát, hogy viszonylag kevés a mannája (elégnek lehet elég, de rövid csatákra vonatkozóan) és már konkrétan nem emlékszem a főnix idézés képletére, de azt tudom, hogy igen magas spell power kell hozzá, hogy a főnix erős legyen és nagyot sebezzen, ez pedig egy Demon Lord esetében még a megvett itemekkel sem lesz elég szerintem. Természetesen most személy szerint könnyen beszélek, de a legtöbb sereget ettől még szerintem lefogja nyomni :) Top 6 az itt is meglesz szerintem, továbbá óvva intek bárkit is a seregirányító kondásmester alábecsülésétől! :)

Hát ennyi lenne az elmélkedésem a ~2 hét múlva várható H5 eseményeiről, ismét csak jó támadásoknak nézünk elébe, még ha a létszám nem is olyan magas. Mindenkinek sok szerencsét és jó felkészülést, hamarosan találkozunk! :wink: :)

Üdv! Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 20 vas., 10:35 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Közben rájöttem hogy hazudtam, csak 8 pontja van, Malekithnek viszint earthre csak 5, airre meg csak kettő, szóval az nem akkora csoda :P

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 20 vas., 10:39 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Igazad van viszont most csak 15 szint van az earthre. :)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 20 vas., 12:36 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Az igen, nekem van a 3. legtöbb HP-m...? :lol: Kicsit vicces hogy ez is kevesebb mint feleannyi mint a két félállat HP-hegy, amit valahogy nem tudok elképzelni hogy valaha elfogynak... :oops: :P

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 21 hétf., 15:04 

Csatlakozott: 2008 feb. 15 pén., 19:41
Hozzászólások: 23
Tartózkodási hely: Budapest
H3
Nagyjából egyetértek Dave elemzésével, ezért nem írok külön részletes elemzést.
Én leginkább a farkaskutyákat érzem erősnek, kérdés hogyan irányítják majd őket a harcmezőn.
A Chaines csapatok vízválasztók lehetnek, engem nagyon megfognak verni, de ahogy láttam néhányan vettek anti magicet, ezért minden meccset ők se hozhatnak. Titi orcjai szerintem gyengébbek, mint első ránézésre hinné az ember, de majd kiderül. (A csapat inkább Titi miatt veszélyes.)

H5
Ehhez a játékhoz még mindig nem értek, ezért nem ismerem a trükkjeiteket.
A medve lovasok nagyon erősek főleg a Blind miatt (legalábbis ellenem). Azért remélem lesz, aki elveri őket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 21 hétf., 23:45 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Én nem értek ezekhez a támadás dolgokhoz, de a H3 támadásban Dreegar, Nimbus, Titi, rt csapatait érzem erősebbnek a többieknél... H5 támadásban pedig Pukkandur, Dragon, rt, Teki1986 csapatai a kiemelkedőek. (Elnézést, ha valakiket kihagytam volna...) Van valami lúzer Vologya Mester is a mezőnyben, de se luck, se morál, mit fog csinálni ez a fazon, fogalmam sincs... De majd a versenyen kiderül... :wink: Jó felkészülést Mindenkinek! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 22 kedd, 7:09 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Pukkandurt verem és mivel őt a legerősebbnek tartjátok ezért a többieket is darálni fogom!! :) Főleg Vologyát morál meg luck nélkül :)

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lanyizoli 2013 okt. 22 kedd, 20:38-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 22 kedd, 12:44 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
lanyizoli írta:
Pukkandurt verem és mivel őt a legerősebbnek tartjátok ezért a többieket is darálni fogom!! :) Főleg Vologyát morál meg luck nélkül :)


Hehe... ez nem egészen így megy azért... ;) Persze a bizakodás sosem árt! :)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 22 kedd, 15:35 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
lanyizoli írta:
Pukkandurt verem és mivel őt a legerősebbnek tartjátok ezért a többieket is darálni fogom!! :) Főleg Vologyát morál meg luck nélkül :)


Hogy a fenébe szed le az a 390 vadász egy vakítással felspécizett elpusztíthatatlan macihordát? :lol: Oké hogy te is tudsz vakítani de akkor is... :P (még szerencse hogy a lidércekre ez nem hat - hehe :P)

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 22 kedd, 19:43 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
HUNLorcs írta:
lanyizoli írta:
Pukkandurt verem és mivel őt a legerősebbnek tartjátok ezért a többieket is darálni fogom!! :) Főleg Vologyát morál meg luck nélkül :)


Hogy a fenébe szed le az a 390 vadász egy vakítással felspécizett elpusztíthatatlan macihordát? :lol: Oké hogy te is tudsz vakítani de akkor is... :P (még szerencse hogy a lidércekre ez nem hat - hehe :P)


Én tudom, hogy hogyan, de mivel gonosz vagyok, nem árulom el :D pedig a képlet 1xerű rá :twisted:

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 22 kedd, 19:44 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 17 pén., 20:09
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Dorog
Vologya írta:
Üdv Bátor Harcosok!

Én nem értek ezekhez a támadás dolgokhoz, de a H3 támadásban Dreegar, Nimbus, Titi, rt csapatait érzem erősebbnek a többieknél... H5 támadásban pedig Pukkandur, Dragon, rt, Teki1986 csapatai a kiemelkedőek. (Elnézést, ha valakiket kihagytam volna...) Van valami lúzer Vologya Mester is a mezőnyben, de se luck, se morál, mit fog csinálni ez a fazon, fogalmam sincs... De majd a versenyen kiderül... :wink: Jó felkészülést Mindenkinek! Baráti üdv!


Ez az említett fazon, gyakrabban fog morálozni, és luckolni mint a kimaxolt morállal, és luckkal bíró vetélytársai :D

_________________
Egy kedves ördög. Lehetséges? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 213 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség