Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 264 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 21 szer., 22:17 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Megnéztem a videókat :)

Látványra mindkettőben borzalmasan néz ki amiket művelek, belülről valahogy értelmesebbnek látom a mozdulataim :shock: :lol:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 21 szer., 23:10 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Ez mindig így szokott lenni :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 22 csüt., 14:57 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Mindenkinek ajánlom figyelmébe a 6:40es és a 39:15ös részleteket :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 22 csüt., 21:36 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
titi írta:
Az a bizonyos csata az Erők csatáján zajlott le. Pumper serege: 33 pikeman, 1 gog, 10 trotyi, 4 imp és lvl1 Sylvia könyv nélkül. Ellenfél 6*5 vízelementál.
Végeredmény: maradt 26 pikeman :) Morált nem kapott a csata alatt. Epic.


Pumpás az tud alkotni, meg elbaltázni dolgokat :D

Nemtudom melyik tábor: Főhős Ch, 1 maci vs Shipwreck, "ATTACK VAN VAZZE, KEMÉNY VAGYOK" felkiáltással, miután kiderül hogy fullos, jött a "HŰ DE SOKAN VAGYTOK" :D fail is lett a csata...

Vagy a legfirssebb Pumpás találkozóm (Tavaszi HME) 44 poweres Ayden, Labirinus Háborún, recaterrel megy főcsatázni Castle sereg ellen:D

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 23 pén., 0:53 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Best moments:
18:39 :lol:
22:20 Fejelőverseny :D
27:45 no.1 gól by Sorcy :D
40:47 Facepalm...
46:25 Összjáték :)
49:55 no.2 gól :)
55:26 fail XD
59:08 Összjáték ismét :)
1:11:18 szép védések Pistától
1:17:08 erre a megoldásomra büszke vagyok :P

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 24 szomb., 12:01 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 09 csüt., 16:07
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
Mindig jó olvasni ezeket a tábori beszámolókat, ez a majdnem két órás vágott videóanyag nagyon komoly, sportoltatok is rendesen.
Olyan kérdésem/kérésem lenne, hogy az 1v1 mapokat feltudná tölteni valamelyikőtök? Tesómmal szoktunk 2-3 hetente egy-egy online meccset tolni, gondoltuk jó lenne az egyik aktuális verseny mapon.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 24 szomb., 13:58 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Dave, Titi: Nagyon köszi a gyűjtést!! Nem lett volna időm végignézni a majd másfél órás videót, de ez így nagyon ott volt. :)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 24 szomb., 22:30 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Képkommentek tényleg lesznek?

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 25 vas., 0:12 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

bobibubi: A képeknél az eredmények alatt megtalálod... Nem sok fix térkép volt idén, a randomot pedig helyben generáltuk.

Dave: Igen, leszenek, remélem holnap estig meg tudom csinálni... :wink:

És pótoltam az előző oldalon a 2vs2 beszámolómat... :P

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 25 vas., 12:21 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Vagy az Online fül alatt a letöltéseknél le tudja tölteni mind a 8 szezon pályáit.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 25 vas., 14:08 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 09 csüt., 16:07
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
Vologya írta:
Üdv Bátor Harcosok!

bobibubi: A képeknél az eredmények alatt megtalálod... Nem sok fix térkép volt idén, a randomot pedig helyben generáltuk.

Dave: Igen, leszenek, remélem holnap estig meg tudom csinálni... :wink:

És pótoltam az előző oldalon a 2vs2 beszámolómat... :P

Baráti üdv!

Köszi Vologya!

NG: Igen, azokat már letöltöttem régebben, csak gondoltuk egy olyanon játszunk, ami az aktuális táborra lett frissítve, szerkesztve.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 25 vas., 22:39 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Játsszatok randomot :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 26 hétf., 1:14 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

A XII. és XIII. Heroes tábori képekhez kikerültek a képkommentek. :P Remélem tetszeni fognak. Jó szórakozást, nosztalgiázást Mindenkinek! :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 26 hétf., 18:48 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 09 csüt., 16:07
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
Dave írta:
Játsszatok randomot :)

:)
Bár a mi Heroes történelmünk már több mint 15 éves, igazi 1v1-eket régebben nem igazán játszottunk, max. ilyen-olyan hot seateket, vagy hárman/négyen. Ahogy így gondolkozok, azért volt olyan, hogy úgy játszottuk a hot seatet, hogy amíg a másik lépett ki kellett menni a szobából, de azért ez elég macerás volt. Szóval mivel a legtöbb 1v1 meccset az elmúlt 1-1,5 évben toltuk le, úgy havonta 1-2 meccset, még mindig kitartanak az innen-onnan letöltögetett pályák(persze a legtöbbet innen). Aztán mivel mi nekünk van egy ilyen ki se mondott egyezségünk, egyszerűen természetesnek vesszük, hogy nem nézegetjük meg editorban előre a pályát, közben meg pláne annyira se, így nekünk szinte minden pálya random, legalábbis érzésből közlekedünk rajtuk.:)(Persze azért alapvetően hasonlítanak egymásra ezek az 1v1 mapek)
Az alap házi rules :): 2 perces köridő, Hard, és random várak, ha Conflux jön valakinek, akkor restart. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 26 hétf., 19:34 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Magyarán a kezdő szinten vagytok még. A Pumpás már elérte a nagymester fokozatot, tőle biztosan tanulhatnátok élő versenyeken :lol:

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 27 kedd, 12:07 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Bobibubi: Ne foglalkozz Sünivel (bár ahogy nézem igaza van, de hát itt a nagyszerű alkalom továbblépni!)! Szívesen látunk a BB-n! :)

Ha minden jól megy megyek 1vs1-re és H3 támadásra.

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 27 kedd, 17:52 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 09 csüt., 16:07
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
Nimbus írta:
Bobibubi: Ne foglalkozz Sünivel (bár ahogy nézem igaza van, de hát itt a nagyszerű alkalom továbblépni!)! Szívesen látunk a BB-n! :)

Ha minden jól megy megyek 1vs1-re és H3 támadásra.

Mivel az összes 1v1 meccsem egy ember ellen játszottam le, és ellene se valami megszámlálhatatlan sokat, így nem sértődöm meg a kezdő elnevezésen :), elvégre az vagyok, hozzátok képest meg aztán tutibiztos, mert hát mitől is lennék így olyan "hűde" tapasztalt nagymester, meg amúgy is mindenki volt kezdő ;).
Mindettől függetlenül nekünk nagyon furcsa ez az editorban nézegetős játék. Persze nagyon komoly, ahogy körről-körre meg kell óramű pontossággal előre tervezni mindent, hogy mit csinál az ember, de nekem egy kicsit el veszik így a varázsa a dolognak azzal, hogy látom az egész pályát előre. Ezzel kapcsolatban egy (könnyen lehet, hogy hülye) kérdés: ha randomot játszotok, akkor is nézitek közben az editorban a pályát?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 27 kedd, 18:11 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Bobibubi: Ez volt a fix térképekkel pont sok embernek a gondja amit mondasz (az egyik, a másik, hogy több skill kell a random térképekhez), éppen ezért a random térképeken való játékok esetében az editor kivan lőve és anélkül kell játszani :) Mostanában már vegyesen szoktak lenni fix és random térképek a versenyeken, szóval meglehetősen igazságos az elosztás szerintem :)

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 27 kedd, 18:41 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 09 csüt., 16:07
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
Dragon írta:
Bobibubi: Ez volt a fix térképekkel pont sok embernek a gondja amit mondasz (az egyik, a másik, hogy több skill kell a random térképekhez), éppen ezért a random térképeken való játékok esetében az editor kivan lőve és anélkül kell játszani :) Mostanában már vegyesen szoktak lenni fix és random térképek a versenyeken, szóval meglehetősen igazságos az elosztás szerintem :)

Na, hát az úgy mindjárt más, (nem mintha az én véleményem sokat számítana, a 0db tábori és BB részvétellel), de úgy teljesen korrekt a random akkor.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 szept. 05 csüt., 20:23 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Sziasztok!

Kicsit megkésve bár, de én is írnék egy rövid élmény beszámolót. Elég sűrű lett az augusztus sajnos, ezért csúsztam.

Először is köszönet Vogyinak a szervezésért és minden lebonyolítással kapcsolatos teendőért. Idén is jó hangulatú tábornak lehettünk a részesei.

H3 támadásban már egy ideje csak funból indulok. Mindig próbálok valami olyan csapatot létrehozni, ami ritkásan fordul elő. Így minden győzelemnek és pontnak örültem. Itt csak ennyi volt a cél, amit sikerült is elérnem :)

2vs2-ben ismét Vologyával kerültem össze. Láttam rajta, hogy koncentrál nagyon, így én is megpróbáltam komolyan venni a dolgokat. Úgy érzem kiváló párost sikerült alkotni és külön szeretném kiemelni, hogy Vogyi verte el Dreegart meg Davet is. Félek belegondolni mi lett volna, ha 1v1-ben is elindulna :wink:
Egyedül a Titi - Pumpás meccsen nem volt meg az igazi összhang közöttünk, ahol a korai betörésem és a vele járó veszteségek talán kicsit letörték Vologya harci kedvét. Ez tetézve a fáradsággal és az elhúzódó játékkal sajnos egyetlen vereségünkhöz vezetett. A többi meccsen viszont sikerült odafigyelni és ezzel a trófeát is elhódítani.

1vs1-ben kicsit elvette a kedvemet, hogy rögtön egy vereséggel fogadtak; hisz időhiányban nem nagyon tudtam olvasni a fórumot így azt sem néztem, hogy egy meccs már korábbra ki van írva. Ennek hála rögtön Pista ellen nem megfelelően koncentráltam, amit ellenfelem kegyetlenül ki is használt. Szerintem ez a visszavágós ötlet hosszútávon nem az igazi. Nekem például semmi kedvem nem volt Pista ellen még egyszer játszani azon a mapon. Így ott is elég össze-vissza lépegettem, ami szintén vereséghez vezetett. A három vereség után így is csoda, hogy a harmadik helyre odaértem.
A visszavágónak talán a randomon volt haszna. Például Dave ellen mind a két meccset nagyon élveztem és igazságosnak érzem az 1:1-et. Mindenesetre kipróbálni jó ötlet volt ezt az oda-visszavágós rendszert is egyszer.
Szerintem amin változtatni kéne az viszont, hogy az 1v1 ne legyen így szétszórva. Az egyik legnagyobb kaliberű versenyszám és biztos vannak, akik csak arra jönnének. Így viszont ez nem megvalósítható, mert nagyon szétdaraboltuk. 3 meccs még limit és odafigyelés nélkül is belefér egy napba, a két meccs nagyon túlzó volt. Mondjuk így legalább tudtam jó sokat csúszdázni meg fürödni :lol:

Remélem jövőre ugyanitt találkozunk! 8)

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 264 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség