Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 264 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 06 kedd, 21:08 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

2vs2 sorsolás után a párok:

rt-Dreegar
Hahakocka-Bogpista
Dave-Karesz
Pumpás-Titi
Adler-ShurTugal
Vologya-Ssth

Az első 4 forduló után szoros a mezőny, még többen pályáznak a dobogó első három fokára... Holnap a végleges eredményeket is megtudhatjátok... :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 06 kedd, 21:19 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Azta!!! Újra összeállt a DREAMTEAM!!! :lol: :lol: ATTACK VAN 'AZZE!! :lol: :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 07 szer., 8:58 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Nimbus írta:
Azta!!! Újra összeállt a DREAMTEAM!!! :lol: :lol: ATTACK VAN 'AZZE!! :lol: :lol:


Bizony a Vologya-Th páros ismét összeállt; jól mondod! :P

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 07 szer., 15:13 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
ssth írta:
Nimbus írta:
Azta!!! Újra összeállt a DREAMTEAM!!! :lol: :lol: ATTACK VAN 'AZZE!! :lol: :lol:


Bizony a Vologya-Th páros ismét összeállt; jól mondod! :P


Honnan tudtad, hogy Rátok gondoltam??? :lol: :lol: :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 07 szer., 22:25 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Véget értek a 2vs2 küzdelmek, íme a NAGYON SZOROS végeredmény:
(mindenki játszott mindenkivel, a végeredmény 2-0 vagy 2-1 lehetett annak függvényében, hogy sikerült e mindkét párost legyőzni vagy egy-egy játékos győzelme után egy harmadik végcsata döntött a mérkőzés végkimeneteléről)

BAJNOKOK: SSTH - VOLOGYA 9 pont
2. rt - Dreegar 8 pont
3. Pumpás - Titi 8 pont
4. Dave - Karesz 5 pont
5. Hahakocka - Bogpista 4 pont
6. ShurTugal - Adler 0 pont

Már az 1vs1 küzdelmek is folynak, 4 forduló után az állás:

1-4. Adler -Bogpista - Dave - Karesz 9-9-9-9 pont
5. ShurTugal 6 pont
6-7. Ssth - Pumpás 3-3 pont
8. Hahakocka 0 pont

További eredmények később... :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 09 pén., 21:15 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Az 1vs1 torna állása a 8. kör után:

1-2. Bogpista, Dave 21-21 pont
3-4. Karesz, Ssth 15-15 pont
5. Adler 12 pont
6-7. ShurTugal, Pumpás 6-6 pont
8. Hahakocka 0 pont

További eredmények később... Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 12 hétf., 13:41 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Eddig nem sok élménybeszámoló érkezett, így hát megkezdem a sort :wink:

Heroes V Támadás Torna

Az első tesztekig azt hittem a csapatom kupa-esélyes lesz, de aztán valahol 1 nappal a tábor előtt rá kellett jönnöm, az ezüstérmes csapatom "remake"-je nem éppen a legcombosabb gárdák közé tartozik :) Azért pár szoros csatám így is volt, de számottevő eredményt most nem sikerült elérni.

Gratulálok Vologyának, a bajnoknak, Rtnek és Pumpernek a dobogós helyezéshez :wink: Megalázták a mezőnyt :D

Heroes III Támadás Torna

Az impló megint nem jött be :lol: Bár, ha kicsit szerencsésebb vagyok a skill-ekkel, végezhettem volna a középmezőnybe vagy akár még az utolsó éremszerző, 6. helyet is behúzhattam volna, de hiába simogattam a szarvast, az cseszett rá :lol:

Gratulálok Davenek, a bajnoknak, Sorcynak és Titinek a dobogós helyezéshez :wink:

Heroes III 2vs2 Torna

Adlerrel hozott össze a sors 2vs2-re, nem voltak túl nagy céljaink, de szerencsénk se...

1. Kör - Homokóra
Bogpista (Rampart) & Kocka álnéven Bogpista (Castle)
Adler (Castle) & ShurTugal (Rampart)


Kocka még nem ért ide, úgyhogy Pista egyszerre nyomta két játékossal. Én Mephalát kaptam főherónak, erre már lehetett is építeni. Az első héten be akartuk venni a két-két várat, de Adlernek lövészek őrizték mindkettőt. Nekem csak az alsót, így a góré befoglalta a felső Rampart várat, dupla váram lett. A második héten quest arti és doboz kivétele volt a cél, ami meg is történt, majd kivettem még egy +5-ös pajzsot pattintós csávók mögül. A Goldot fel is húztam, a második hét vége fele indultam is kivenni a a Diamond gólemes dobozt, a library-t és a +3 All-t. Majd a terv szerint 1-3-1-nél 5 Goldal meg némi szutyokkal kiveszem az utópiát, kiveszem a dupla várból az embereket és a hét középén irány be középre. De Pista átjött a garissonon, így esélyem se volt embereket kivenni. Valahol a 3. hét második napján történhetett meg a főcsata. Az értékeink hasonlóak voltak, de Mephala bírta az ütést. Talán még így sereg nélkül is nyerhettem volna, mert a Goldok nem igen pusztultak és volt egy 800 körüli villámom, de aztán jöttek a csata végére a resuk és el is dőlt a játék. Adlert is leverte a resus-castle sereg, így Pista-Pista megvert minket.

2. Kör - Nemzetek Csatája
Dave (?) & Karesz(?)
Adler (Rampart) & ShurTugal (Tower)


Szerintem ez a térkép alkalmatlan versenyre, két hétig van mit csinálni, utána csak csövezel, bemenni középre pedig a legtöbb esetbe felesleges... Főhősnek Orrin lett kinevezve, aki első héten csak balf*szkodott, mert elég bénán toltam. A második héten a térfelem bal és jobb szélén kiszedtem mindent (kivéve a dobozt, azt 1-3-1-nél), a lvl3-as artimmal együtt, ami Golden Bow volt. Nem is volt kérdés, titánt kell húzni. Adler leverte a sátrakat, behoztuk az artikat a vízről, 4. héten elején pedig indulás volt. Én vertem le a Black-eket, Adler pedig ment be és vártuk az ellent. Nem volt izgalmas csata, mindkét hősnél impló, ami el is döntötte a meccset.

3. Kör - Criss Cross 4
Dreegar (Fortress) & Rt (?)
Adler (Fortress) & ShurTugal (Stronghold)


Terv nem sok volt, csak az első hetet tervezte meg Adler előre. Tyraxor, a főhős várt foglal, közbe beütni ami kell, a csövesek meg mennek a vízre. Ez meg is történt, annyi plusszal hogy a quest artit 3 madárral sikerült veszteség nélkül kivenni a kutyák mögül. Azt le is adtam, aztán 3 medvével kiszedtem a fönti részt a 2. héten. A harmadik hét elején utópiázás lett volna, de pont előtte megjött Dreegar, aki nem akarta hagyni hogy kiszedjem az utópiát, mert amíg ő nem járt középen az én hősöm volt a legerősebb. Úgyhogy jött és levert, Adler hidrái meg nem sebeztek semmit, úgyhogy őt is elverték.

4. Kör - A Háború
Titi (Necro) & Pumpás (?)
Adler (Necro) & ShurTugal (Dungeon)


Itt se volt sok terv, csak hogy vár-bánya-víz aztán meglátjuk mi lesz. A várat be is foglaltam, Malekith pedig semmi sereggel bevillámolta a bányákat, mint fődroid. A főhős Shatki volt. 5. nap lett is Dragon, hetedikre Castle, majd jött is a vízről TG, úgyhogy meg lett a terv :lol: Mivel Adler párszor elhullajtotta seregét az első héten (igazán f*sz volt vele a gép, lots kentaurnál 49 volt és stb.) 3 Red-el, kiszedni a dobozt, majd onnan a +3 All-ig mindent ami kell. Adler küldött mindent hogy felhúzzuk a Black-et. 1-3-2-nél 5 Black-el és pár trogyival, seregre nem igen volt pénz. Ahogy bementem, Titi azonnal is megjött, 5 Bone Dragon, kb. 12 Dread Knight és úgy 500 csonti kíséretében, míg Shaktinál csak 5 Black Dragon volt. Bár, ügyesen nyerhettem volna, de Titinél Animet Dead volt, így simán levert. Pumpásnál meg volt resu, Adler mivel engem pénzelt serege nem volt, szóval ezt is bebuktuk.

Pedig szerintem jól toltam, Adler vezetésével, esetleg 1 nappal (1-3-1nél) mehettem volna be leghamarabb, de vissza kellett mennem a Slow-ért.

5. Kör - Random Jebus
Ssth (Stronghol) & Vologya (Rampart)
Adler (Stronghold) & ShurTugal (Castle)


Tazar lett a főhős, de az ellenek kezdésre bejött CH és Ivor. A terepem jó volt, volt sok pénz, 3 cons, csizma és tűzkönyv rajta, viszont Angyal dwell nem. Az első héten gyűjtögettem, angyalt és castle-t húztam. 2. héten beütöttem 2 cons-ot, jött 3 angyal, kivettem a csizmát, majd a tűzkönyv és 1-3-1nél 5 arkal, 3 angyallal és pikemanokkal megtámadtam a lots devilt... Mana nélkül! Úgyhogy be is buktam magam... Mindketten szerencsétlenkedtünk még egy hetet, aztán le lettünk verve...

Én még nem igen tudok jól játszani, Adlernek meg nem is ment a játék, meg engem is kapott, szóval a Mr.Unlucky szavasánál nem is volt kérdés, ki fogok megjelölni.

Az 1vs1 és az egyéb elfoglaltságok című iromány holnapig várat magára :wink:

Addig is...
Lábtengó közbe felmerült azon ügy, hogy "a ShurTugal-t mire kimondom leesik a labda" és nekem se ez a becenevem, csak azt már valaki kilőtte (mondjuk nem kizárt hogy én voltam O.O, elég feledékeny vagyok :?) úgyhogy ha csak nincsenek ShurTugal rajongók, átnevezném magam böcsületösen Zsee-re :wink:

Ami névvel mellesleg meghódítottam a Malajziai Sepang-ot, megalázva a teljes mezőnyt :lol:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 12 hétf., 19:39 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Hosszú utam volt hazafelé (kb mint odafelé :) ) de sikeresen hazaértem és eljutottam odáig hogy írjak is valamit.
A 3. Heroes táborom a kevesebb létszám ellenére élvezetes volt,nem volt panasz a szervezésre,végig gördülékenyen ment minden.
H3 támadás:Azt tudtam hogy a mezőny erősebbik felébe tartozik a csapatom,de nem hittem volna hogy megnyerem a versenyt.Végig odafigyelve csatáztam,normál esetben 4 pontot kellett volna bukjak,2t Sorcy ellen 1-1-et Titi és Adler ellen,de Titi ellen egy jókor kapott morállal 2-0t hoztam,Sorcy ellen meg egyszer nekem minden bejött,neki meg semmi skillekben és még morált is kaptam,Adler pedig rosszul állt fel és ott sikerült nyernem a póthőssel is.Így mindössze 1 pontot buktam és sikerült első helyezést elérnem aminek nagyon örülök.
2vs2:Kareszt kaptam párnak,akire nem volt panasz,és jobb eredményt is elérhettünk volna ha nincs a sebességünk között 2 hét különbség.
1.vs Titi-Pumpás Hourglass
Castleval voltam Nymust kaptam főhősnek aki persze nem kapott logot ennek ellenére 2.hét 6.nap bementem középre és kiszedtem ami bent volt és lett egy elég erős hősöm.Átmentem Pumpáshoz és 2.hét 7.nap megtámadott.Közelharcban erősebb voltam de sokkal több hpja volt hiába vittem mindent és mindössze 1 zealotot buktam a csatákban,és mindkét féltől a körönkénti párszázas lightning miatt nekem hamarabb fogyott el a seregem.Karesz 4.héten csatázott már nemtudom kivel és hozott 1 pontot.
2.vs ShurTugal-Adler Nemzetek Csatája
Tower-Fortress kombóval nyomtuk,ami jó is volt,bár érdekes tény hogy én voltam towerrel és én küldtem Karesznak pár tízezer aranyat :) Úgyhogy a titán felejtős lett,mage guildet húztam a nyersikből.2.héten volt egy laza húzásom,mégpedig lots nagát megütöttem 3 giant 150 gremlin meg csalik kombóval és persze 30an voltak,hiába a blind szépen elbuktam magam.Na sebaj visszavettem a hősömet és meglátogattam Karesz skillnövelőit amíg ő kiütötte a sátorőrzőket.3.hét elején csatáztunk és a tornyomban jött implóval nyertünk.A map egyébként tényleg egy hulladék.
3.vs Bogpista-Hahakocka Criss Cross 4.
Itt nekróval toltam,jól ment végig,ha kapok logot 2.héten is bementem volna,így viszont 131 lett belőle de nem lett belőle gond.Középen kivettem minden lényegeset aztán visszaszaladtam az utópiámért és átmentem Pistához brutál sereggel és hőssel aki nem nagy kedvvel játszotta végig ezen meccsét így könnyű győzelem lett belőle.Utána Kockához is átmentem és a várában győztem le.2-0
4.vs Ssth-Vologya A Háború
Nem a leggazdagabb map de megoldottam a pénzügyi problémákat,gyorsan haladtam.Felvilágon láttam a középen levő reliket,thunder helmet volt,úgyhogy inkább átmentem Karesz területére és ott ütöttem be a garrisont 131en.Másik relik,orb of vulnerability...Közben megjött Ssth és elég simán leverte Kareszt,én bevettem az alvilági libraryt aztán felvilágon bementem középre ahol Vologyával csatáztam hogy legyen 1 pontunk legalább.Csatában nem hibáztam de az Orrin+golden bow+expert bless kombóval a marksmen levette az efreet szultánjaim kétharmadát első körben(2x333 sebzéssel).Még így is elég szoros csata volt,a végén 1 db 1hp-s ark meg 11 griff élte túl a csatát.
5. vs Rt-Dreegar Jebus
Fortressel játszottam,kaptam jó hőst és egy átlagosnak mondható terepet(4 hive,1 gorgon dwell).124en bevertem a horde cyclops king és horde efreet blokkjaimat,aztán láttam hogy nem tudok továbbmenni mert Rt blokkjai állják az utat,mégpedig lots green dragon pack black dragon formájában...Úgyhogy szépen visszafordultam és kivettem az utópiámat.131en levertem a dragonokat és 6 nap alatt kipucoltam a sivatagot ami közelített a 0-hoz.Dreegar bejött középre 3.hét legvégén és megütköztünk.Felraktam a red orbot mert volt +2 speedem,de neki több hpja volt így vesztettem.Nemtudom ki nyert volna ha kiveszem rt területéről a léggömböt,mert akkor 1500as chainem lett volna.4.héten új populációval bevettem rt várát,ahol megütött természetesen red orbbal és elvette az összes artimat.Végül Karesz nem tudta leverni egyiküket sem mert Dreegar 120 elementált idézett körönként és nem volt valami erős spell powere Orrinnak hogy leverje őket.
A 4.hely reálisnak mondható ebben a mezőnyben,nem mondhatni hogy nagy szerencsénk volt a 2vs2 során de ez van,én részemről mindig maximumot hoztam ki a mapból.
1vs1ről később.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 12 hétf., 20:42 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Szuper volt ez a Tábor is, nagyon élveztem minden pillanatát, a balfaszságaim és a szerencsétlen lépések ellenére is, majd máskor jobban jön ki a lépés. Ez benne van a játékban, persze nem én lennék, ha nem valami dühkitöréssel orvoslnám a problémát.

A beszámolót később küldöm, gratula a győzteseknek.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 12 hétf., 20:45 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Reális??? Karesszal simán lehet nyerni a 2vs2-t, amikor nem alszik el meccs közben... :lol: :lol:

Egyébként meg nyomod itt a hülyeségedet Dave, hogy ha nem lett volna lassabb 2 héttel Karesz nálad, akkor minden másképp lett volna, de közben rögtön az első csatátokban a 2. héten átrongyolsz Pumpáshoz ész nélkül egy büdös nagy pofonért, miközben Karesz szépen komótosan behúzott nektek legalább egy pontot... :wink:

Ne érts félre, senki nem vonja kétségbe a játéktudásodat, de nem minden a sebesség. Kár, hogy pl. nem láttad Botit játszani, mikor utoljára volt a táborban. Még akkor is szinte mindenkit simán levert, pedig 4-5. hétig elő sem dugta az orrát az odújából. :) Rémlik, hogy talán TH értetlenkedett, aki iszonyatosan ráfeszült a Boti ellenére meccsére, és felszántotta a pályát, kiszedett mindent középről is, de Boti a háttérben szépen csendben összepakolt egy tonna démont és bár biztos kellett hozzá TH balszerencséje, de simán behúzta a meccset. :) :wink:
A lényeg, ott is eldőlhet a csata, hogy hideg fejjel felméred, hogy érdemes-e rongyolni, vagy sem. 8) Ezért szép ez a játék, volt idő, amikor én is hasonlóan játszottam mint Te, akkoriban megnyertem két BB-t és a tábort is, de pl. többször nyertem már 2vs2-t is, de ott egyszer sem a rohanással! ;)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 12 hétf., 21:36 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Az 1vs1 végeredménnyel még adós vagyok (a többit majd részletesen a beszámolóimmal együtt, ha már otthon leszek):

BAJNOK: DAVE
2. Bogpista
3. Ssth
4. Karesz
5. Adler
6-7. Pumpás - ShurTugal
8. Hahakocka

Örülök, hogy szerencsésen hazaértetek, várom a további beszámolókat. :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 12 hétf., 21:38 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Értékelném Nimbus ha a játékról való elegendő információ nélkül nem próbálnád megmondani hogy mi lett volna a jobb.Magamnak nem húztam tornyot mert 1 castle 2 fortress váram volt és volt rekanterem,Pumpásnak pedig duplavára volt,ha tovább húzom akkor még tovább nő a hp különbség és a megölendő blackek száma.Így is Titi vagy 30 ezer aranyat küldött neki azelőtti nap hogy egyáltalán fel tudja húzni a blacket mert előtte tornyokat húzott.Shakti hozott neki 150 trogloditát első nap,plusz a duplavár,így a több hp miatt én hamarabb hullottam el.Ennyi.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 12 hétf., 21:48 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Én meg értékelném, ha nem szájalnál vissza, és látnád miről beszélek, ahelyett, hogy támadásnak veszed amit írok! :wink: :D
Mondom, hogy tudom, hogy menő vagy, és sok tekintetben rég túl nőttél rajtam játéktudásban, de én most olyasvalamiről beszéltem, amivel még jobb lehetsz. :wink:

Megjegyzés.: Már pedig, ha az ellennek dupla vára van, akkor függetlenül a recantertől (az csak jó ha nálad van, mert így kisebb az esély, hogy nála van), neked igenis tornyokat kell húzni! Mindegy, hogy 2. hét, vagy 4. hét, annélkül esélytelen vagy!

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 12 hétf., 21:59 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

No nem kell itten összekapni... Dave relax, Cimbi majd személyesen oktasd... :wink:

Még valami kimaradt:

Mr Lucky: Vologya Mester 4 szavazat (Pupás, Ssth 3-3 szavazat, Bogpista, Hahakocka, ShurTugal 1-1-1 szavazat)

Mr Unlucky: Adler 5 szavazat (ShurTugal, Hahakocka 3-3 szavazat, Bogpista 2 szavazat, Karesz 1 szavazat)

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vologya 2013 aug. 15 csüt., 22:46-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 12 hétf., 22:14 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

Véget ért ez a tábor is, remek volt mint mindig. A mezőny kicsit foghíjas volt, de a hangulat így is kiváló volt. :)

A versenyekről:

H5 támadás:
Ebben a versenyszámban csak Vologya kérésére indultam, meg is látszott, hogy fogalmam sincs a játékról :) Pár pontot szereztem, de tökutolsó lettem.

H3 támadás:
A csapatok nem kedveztek az enyémnek, valamiért azt reméltem, hogy sok varázslós csapat lesz. A kötelezőket lehoztam, a többi sima bukó. 8. hely Vologyával karöltve :)

2vs2

A fortuna Hahakockát sorsolta mellém párnak. Kocka nem túl tapasztalt játékos a H3-ban, de mint a tábor vége felé kiderült a F1-es játékban annál inkább. :) Valamint többször mondogatta nekem, hogy a H6-al többet játszik.

1. meccs:
Homokóra
Bogpista (Rampart - Thorgrim) Hahakocka (Castle - Christian) versus
Adler (Castle - Gurnisson) ShurThugal (Rampart - Mephala)

Mivel Kocka nem ért le erre a meccsre, így egyedül toltam szimultánban :) Az első nap fogalmam sem volt mit kell csinálni, a főhőssel skilleket szedtem a csövesekkel várakat foglaltam. Aztán rátaláltam a vezérfonalra és elkezdtem jól játszani. Elsősorban a Castléval toltam jól, kiszedtem mindent és 125-nél középen voltam a főhőssel, ahol is volt 1 Sentinel és 1 DSA. Piri gömb és recanter is volt a tarsolyomban, de Gurnisson is erős verekedő skillekkel rendelkezett, inkább a recanter mellett döntöttem, mert a spellpowerem magasabb volt. Volt plusz 1 arkom a refunak köszönhetően és én kezdtem a csatát, ami villámozgatással telt. Gurninak volt levegőgömbje, így kb egyforma villámokat sütögettünk, de mivel én kezdtem és ütöttem az arkot a villám után, így ez nagy előnyt jelentett, mert a többi stackot 1-1 villám elintézte itt is ott is. Thorgrim is kiszedett mindent a 2. héten köszönhetően annak, hogy resurrect volt a toronyban. 131-nél ütöttem a titános garrisont, és 132-nél csatáztunk Zsee-vel. Mephala kemény volt, de a resunak hála sikerült nyernem. Itt behúztam mindkét pontot :)

2. meccs:
Nemzetek csatája
Bogpista (Stronghold-Gurnisson) Hahakocka (Inferno-Mephala) versus:
Ssth (Inferno-Korbac) Vologya (Necro-Galthran)

A pálya nem túl játszható szerintem, sokkal jobb lehetne, ha az a black dragon blokk nincs ott :twisted: Hahakockát irányítani kellett mikor mit csináljon, de jól követte az instrukcióimat és jól haladtunk. A 2. héten kiszedtünk mindent a területen, de a blacket nem volt mivel megüssük, így vártunk amíg Ssth át nem jött. Őt én támadtam meg és chain segítségével megszedtem úgy, hogy elementálokat kezdett el idézgetni. Én elfutottam mikor csak elementáljai voltak és megegyeztünk, hogy 1-1 pontot ért ez a csata és a Vologya-Kocka viadal dönt a győzelemről. Annak kimenetele nem volt kétséges az impló és animate kombó és a sok csonti legyőzhetetlen volt, de Kocka megtette amit lehetett. 2-1 re buktunk.

3. meccs:
Criss Cross
Bogpista (Necropolis - Galthran) Hahakocka (Stronghold - Arlach) versus
Dave (Necro - Clavius) Karesz (Stronghold - Gretchin)

Nem voltam képbe ezen a meccsen, eléggé befáradtam, Kockának szabad kezet adtam én meg csak fütyiskedtem a meccsen, aminek az lett az eredménye, hogy Dave egyedül agyonvert bennünket. 0:2

4. meccs:
A háború:

Bogpista (Inferno - Pyre) - Hahakocka (Dungeon- Shakti) versus
Dreegar (Inferno - Grid) rt (Tower - Neela)

Jól haladtam, de sajnos nem kaptam pathfindinget, így a középen lévő relik Dreegar kezébe került és mivel +5all kard volt ez nagy előnyt jelentett. A közepet kifosztottam Dreegar átment a túloldalra és Kocka oldalán tört be. Dreegar győzőtt, de jelentős veszteségeket szenvedett. Én RT-vel ütköztem meg. Volt resum, de RT egy adott pillanatban, mikor sok bukóm volt lelépett és ottmaradtam csak a démonokkal. Dreegar ezt a sereget könnyedén leverte, mivel +1 heti popot még kapott. 1-2

5. meccs
Jebus XL

Bogpista (Castle - Crag Hack) Hahakocka (Fortress - Gurnisson) versus
Titi (Castle - Tazar) Pumpás (Rampart - ?)

Elég szegényes terepet kaptam, 1 monk dwelling volt összesen, az angyalt is csak 6. napra tudtam megvenni. Pár cons és hive volt elszórva,ezeket ütöttem a 2. héten, de sajnos nem kaptam itt se pathfindinget így nem törekedtem arra, hogybemegyek 2.héten inkább kiszedtem a consokat és 131-nél ütöttem 2 utópiát ami a váram mellett volt. Nem kapott rossz artikat, de Titi ekkor már középen garázdálkodott, ahol is jó artikat kapott és jópár hiveot kiszedett. piros gömb és 40-es defence Tazarral. Így arra törekedtem, hogy Pumpát elkapjam, de sajnos Titi elért és megtámadott Pumpa területén. Tazar erősebb volt köszönhetően az 51 wyvernek is, illetve én rosszul álltam fel és pont elérték az arkot a sima angyalok, de nem volt esélyem Tazar ellen piros gömbbel. GG.

1vs1 később :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 12 hétf., 22:14 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Kaptam egy lucky szavazatot? :shock: Attat mög hogy mög mijé? :lol:

bogpista írta:
csatáztunk Zsee-vel.


Látom ez szimpatikusabb, csak meg kell változtatnom a nevem :lol:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 12 hétf., 22:21 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
A két első helyedhez gratula Dave!!!, de ezek után felesleges Károlyt leosztanod,hogy mennyivel lassabb volt... Ő is képes eljutni a döntőig, ha lelkileg nem omlik össze, emellett pedig azért motiválni is kell.
Mivel egyértelműen jobb játékos vagy nála, ezért neked dominálnod kettőtök közül, a nyugodtabbnak,higgadtabbnak lenni, éppen ezért Rád hárul a felelősség nagyobb része, ha kikaptok.
Tanulni kell az itt elkövetett hibáidból, aztán jövőre ezeket kijavítva eljutni a csúcsra a Pumpással például :)
Nimbus bácsi pedig abba is beleszól, amibe tényleg nem kellene.
Remélem legalább te jól szórakozol, amikor írod a megjegyzéseidet, miközben pont te voltál az, akinek tavaly nem sikerült játékra bírni Kareszt (2vs2 Csizu és én vs Te és Karesz)...
Emellett a Homokórán a 2.héten átmenni a másikhoz miért lenne hülyeség?
"2. héten átrongyolsz Pumpáshoz ész nélkül egy büdös nagy pofonért"
Valami elképesztően nagy zavar lehet a fejedben Nimbi .-.
Jelen esetben Dave-nek azt kellett mérlegre tenni,hogy vár még a kastély várban lévő egyetlen 4.szintű toronyra a térfelén, és addig Pumpás egyre combosabbá válik(erős varázslatok jöhetnek több helyről,dupla vár,stb...) vagy megpróbálja meglepni a 2.héten és még viszonylag egyenlő feltételek mellett akár le is verheti. Én is úgy döntöttem volna,ahogy ő tette.
Maximum ha valamelyiküknek lett volna scholar-os hőse, akkor elgondolkozom, de valszeg akkor is kifüstölöm a Pumper hátsóját minél előbb.
Inkább nem égetlek tovább, a lényeg az,hogy annyira kedvellek mint bárki mást a társaságban, csak csípi a pici szemeimet,ha sok hülyeséget látok egyszerre,egy helyen :lol:

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Süni 2013 aug. 12 hétf., 22:51-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 12 hétf., 22:35 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Süni írta:
A két első helyedhez gratula Dave!!!, de ezek után felesleges Károlyt leosztanod,hogy mennyivel lassabb volt... Ő is képes eljutni a döntőig, ha lelkileg nem omlik össze, emellett pedig azért motiválni is kell.
Mivel egyértelműen jobb játékos vagy nála, ezért neked dominálnod kettőtök közül, a nyugodtabbnak,higgadtabbnak lenni, éppen ezért Rád hárul a felelősség nagyobb része, ha kikaptok.
Tanulni kell az itt elkövetett hibáidból, aztán jövőre ezeket kijavítva eljutni a csúcsra a Pumpással például :)
Nimbus bácsi pedig abba is beleszól, amibe tényleg nem kellene.
Remélem legalább te jól szórakozol, amikor írod a megjegyzéseidet, miközben pont te voltál az, akinek tavaly nem sikerült játékra bírni Kareszt (2vs2 Csizu és én vs Te és Karesz)...
Emellett a Homokórán a 2.héten átmenni a másikhoz miért lenne hülyeség?
Inkább nem égetlek tovább, a lényeg az,hogy annyira kedvellek mint bárki mást a társaságban, csak csípi a pici szemeimet,ha sok hülyeséget látok egyszerre,egy helyen :lol:


Süniiiii.... Tudod mi a vicces? Úgy szólsz be nekem, hogy közben egyetértesz velem! :) :lol: :lol:
Nem azt mondtam egyébként, hogy hülyeség átmenni a 2. héten, csak azt mondtam, hogy általánosságban igaz, hogy meg köll fontolni mi éri meg és mi nem, hibázni meg csak az hibázik, aki csinál is valamit! ;)

Update: Mennyire szép is ez... Süni utólag módosít egy hozzászólást, mert még a végén tényleg úgy tűnt volna, hogy egyetért velem. Aztán meg összehord itt minden marhaságot. :roll: :roll:
Szerintem Dave már rég megértette miről okoskodtam neki. Nem a konkrétan az adott meccsbe szóltam bele, csak pusztán az elvekhez böfögtem hozzá valamicskét. Kareszről egyébként írtam is... talán azt is észrevehetnéd. Szerintem hagyjuk, be kell látnom, hogy vannak emberek akikkel sosem fogok jól kijönni.

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nimbus 2013 aug. 16 pén., 7:35-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 13 kedd, 0:20 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Azzal én is tisztában vagyok hogy megfontoltan kell dönteni ilyen helyzetekben,higyjétek el én is percekig gondolkoztam hogy mi legyen és így láttam helyesnek az adott szituációban,és még most is így látom igazából...De mindegy is.Egyébként ne értsétek félre én nem leosztottam Kareszt csak szimpla tényt közöltem, a kettő nem ugyanaz :) Teljesen korrekt partner volt nem adta fel lelkileg sem egyik meccsünket sem csak talán TH-ék ellen.Ott őszintén szólva bennem bízott hogy megnyerem de ami relikek voltak középen képtelenség volt sajnos.És ha nem is ez jött le én élveztem a 2vs2-t. :)
1vs1:
1.Dave Castle Damacon vs Bogpista Dungeon Pyre Észak vs Dél
Elég gyors tempóban haladtam,1.héten kiszedtem a quest artikat 2.héten beváltottam őket kivettem a +3 +6allokat a szigetekről.3.héten droidokat küldtem hajókon hogy felderítsenek.Caitlin el is csent egy +5ös buzogányt Pista szigetéről amit főcsata előtt éppen megkapott a góré akinek jobb kezében nemigen volt semmi.3 castle váram volt és mindhármat húztam,úgyhogy 2.héten nem mentem át az ellenfélhez.Kivártam hogy jó sok lényem legyen,4.hét 1.nap csatáztunk.Nekem asszem kicsivel erősebb hősöm volt,meg jóval nagyobb seregem(Pistának duplavára volt asszem).Ígéretesen indult a főcsata,azonban Pista annyi morált meg főleg luckot kapott hogy azzal nem tudtam mit kezdeni...Én bezzeg +3as morállal az első morálomat az 1 zealottal kaptam a csata végén...Szóval szépen elfogyott a 115 royal griff,64 crusader,200valamennyi halberdier...Kezet nyújtottam és készültem a visszavágásra.
2.Dave Inferno Tyraxor vs Pista ? ? Észak vs Dél visszavágó
Ellenfél vár/hősére már nem emlékszek,csak arra hogy nagyon odafigyeltem végig és direkt ellőttem az Infernot ide pedig eredetileg máshova használtam volna.Jól haladtam pedig pathfindingot nem kaptam logot is csak 2.héten,ennek ellenére 2.hét 5.nap átmentem középen,bevettem az ő libraryjét is meg arénáját,lett 30as attackom.127en megütött.Bizakodva néztem a csata elébe mert sokkal erősebb voltam,varázsolni is tudtam viszonylag jót (230as icebolt).Neki viszont volt 500as lightningja a léggömbnek köszönhetően,úgyhogy mass haste nélkül de attack volt :) A csata végefele el akartam futni de 10 arany híján nem tudtam,úgyhogy harcoltam tovább...Annyira számolgattam a pénzt hogy el tudjak futni,hogy egyik körben elfelejtettem varázsolni.A végén egy archdevil élte túl 15 hpval,izgi volt :)
3.Dave Fortress Neela vs Pumpás Fortress vmi beastmaster Battle For Power 3
Nem kaptam beastmastert csak nyomi witcheket,jött Neela akit utálok de nem volt jobb.Mákoltam 2.nap egy csizmát úgyhogy gyorsan kiszedtem a terepemet,2.héten kivettem a relikemet,libraryt nemtudom kivettem e már,utópiáztam aztán blackeken átmentem Pumperhez,guildet nem húztam mert rekanterem volt.Viszont a pár kör pálesz,meg bor/sör megtette a hatását és nem vettem észre hogy nincs cure/dispelem...Ez majdnem a meccsbe került,ugyanis Pumpás szépen leblindolta az összes unitomat.Nemtudom hogy ha jobban csatázik nyer-e,mert sokkal erősebb voltam és simán nyertem így is de a blind lock az blind lock.
4.Dave Stronghold Lorelei vs Pumpás Castle vmi csöves visszavágó
Hősök közül jött Damacon akivel már voltam,meg egy rakás hulladék,és Lorelei volt a legkevésbé **** közülük :) Az első 2 skilljét leszámítva egész jól fejlődött megkapta amiket kellett.Itt is gyors voltam,bár végig nem kaptam semmi értelmes artit.2.hét végefele level 19 voltam 0 artival.Kivettem a libraryt meg megnéztem a középső reliket az hátha jó ha már a sajátom pénzeszsák,hát csalódtam(thunder helmet).Úgyhogy artim továbbra se lett,közbe húztam két guildet is hogy legyen resum mert strongholddal utópiázni bizony nem egy álom...3.váramba lett is resu,beütöttem az utópiát és 4.héten átmentem a blackeken középen.Pumpás akkor vette ki a relikjét,és ahelyett hogy jött volna csatázni,lement a +3allos dobozért meg libraryért.Én elvettem az összes várát összes droidját megöltem.Majd +1heti populációval harcoltam ellene,bár a hőse erősebb lett a végén mint az enyém sikerült nyernem.Kedvenc mondatom Tititől:"Pumpás ezzel a hőssel meg sereggel mindenkit megverne...Őt is,őt is,azt a f***t ott a sarokba,őt is,őt is,csak Dave-t nem" :lol: :lol: :lol:
5.Dave Dungeon Malekith vs Kocka Dungeon Gundula Showdown3
Ez egy jó map,itt a hősválasztás ne tévesszen meg senkit,nem fütyiskedtem a mapon végig odafigyeltem :) 3.héten vmikor átmentem az ellenfélhez és sima győzelem volt a vége.Van egy jó kis screenshotom egy 2650et ütő lightning boltról :)
6.Dave Tower Ivor vs Kocka ? ? visszavágó
Mint kiderült a Tower sokkal csövesebb erre a mapra mint a Dungeon amivel még lehet is haladni,a Tower viszont még Ivorral is gyengén teljesített.4.hét elején megintcsak átmentem és könnyedén nyertem.
7.Dave Rampart Shakti vs Karesz Tower Fafner Random Panic
Itt meglátszott hogy régen játszottam Panicot és 2.héten sikerült elbuknom 2 unikornt különböző erőteljesebb seregek ellen(85 air elemental,75 pit fiend).Sok hőssel harcoltam a pénzért 2.héten hogy meglegyen a dragon mert consot sehol nem láttam.3.hét elején elkaptam Karesz seregét egy várban míg a főcsövese kint mászkált 2 angyallal,GG
8.Dave Necro Moandor vs Karesz Rampart Ivor visszavágó
Itt az elején pénzügyi gondokkal küszködtem(sulfurhiány),de kijött a BK+castle végül,2.héten nyomi master geniek ellen buktam egy dread knightot(prayer haste frenzy morál kombó),azt leszámítva log nélkül is jól haladtam,131re már 7 váram volt,bevettem Karesz 3.várát,aztán láttam hogy 4.hétig nem fog kijönni úgyhogy összeszedtem nagyjából a várakból a lényeket és transzformálással lett 600 csontváz 137re.Akkor kijött és havon megütköztünk.Erős volt Karesz serege,4 gold dragon meg a többiek,de a 600 csontvázzal nem tudott mit kezdeni.Karesz tavalyhoz képest sokat fejlődött randomon,csak így tovább.Nem szabad feladni egy-egy rossz meccs után,hanem tanulni a hibákból. :)
9.Dave Rampart Shiva vs Zsee Fortress Tazar Random Balance
Ritka csöves terepem volt,****** nagy terület,felfedeztem az egészet de fabánya sehol,na sebaj abból gazdálkodunk ami van,kivettem amit lehetett,2.héten fullsereggel megindultam középre,úgy gondoltam hive zóna még korai lenne és megindultam a várak fele.Meg is találtam az ellenfél hősét 1 serpent flyal,itt sem volt hosszú végcsata :)
10.Dave Stronghold Yog vs Zsee Rampart Gerwulf visszavágó
Zséé barátunk itt már jobban tolta,de én bemákoltam egy küklopsz dwellinget,és bár pénzem alig volt első héten kivettem egy 100as törpekincstárat és éppen meglett a castle.2.héten megindultam 1-2 pénzes épület után,viszont pack efreet szultán miatt megindultam a másik irányba középre.Pár blokk után eljutottam az ellenfél 2.zónájába ahol elvágtam az utánpótlás vonalát,majd mikor meglátta a seregemet feladta a mérkőzést.Mentéseket nézegetve ő is fejlődött,csak így tovább.
11.Dave Castle Gretchin vs Ssth Castle Orrin Jebus
Nem kértem restartot mivel láttam 3 consot meg 4 hiveot,de szinte mind minimumos volt,a barom hősöm meg nem kapott egy db knowledget se és a terv hogy 124en bemegyek középre át lett húzva mikor aznap megláttam hogy pack arkangyal és horde manti a blokkom.Visszafordultam és kivettem a 2 utópiámat,majd 131en be is mentem középre,de TH addigra kigyúrta magát és angel dwellje is volt,így nem volt esélyem a főcsatában sajnos.Nem mondom hogy a maxot hoztam ki a terepemből,talán 1-2 nappal lehettem volna hamarabb középen,de akkor sem lett volna esélyem szerintem.
12.Dave Fortress Wystan vs Ssth Fortress Gerwulf visszavágó
Ismét mirror meccs,itt jól toltam,ismét közepes tereppel 3 hive 1 gorgon 2 wyvern dwell(egyiket 100 szem őrizte),124en bementem középre,jó hősmenedzsmenttel kivettem ami ott volt.3.héten láttam hogy TH bejön középre egy nálamnál gyengébb sereggel.Nem akartam sokáig húzni mert volt erősebb seregem,golden bow,red orb,+2 speed.Pedig volt még egy fortress terep amit ki akartam fosztani.De 3.héten megütköztünk és mint várható volt a +2speednek meg nagyobb seregnek köszönhetően(76 wyvern) behúztam a meccset.
13.Dave Dungeon Geon vs Adler Dungeon Sephinroth egyhősös kockadobás map
Abban a tudatban ültem le játszani hogy 2.leszek,mert Pista senkitől nem kapott ki csak tőlem egyszer,míg én 2 meccset buktam.De azért odafigyeltem és gyorsan haladtam,kivettem mindent 1,5 héttel gyorsabb voltam de a fantasztikus mapnak köszönhetően Adler is ugyanúgy kivett mindent,5.héten csatáztunk ahol nyertem a 3 black dragon különbségnek köszönhetően(Adler nem tudott első héten dragont húzni+elbukott egyet nagabankban).El is bukhattam volna mert sokkal kevesebb manám volt és elfelejtettem visszatenni a rekantert a garrison után,de szerencsére erősebb voltam közelharcban. :)
14.Dave Inferno Ayden vs Adler Inferno Calid a HERETIC :D visszavágó
Itt egyforma sebességgel haladtunk,de a duplavár eldöntötte a javamra a meccset.Időközben Karesz egy jókor kapott morállal megnyerte az első meccsét Pista ellen,aki olyan mérges lett hogy a másikat már le se játszotta,így lettem első helyezett,aminek nagyon örülök mert végig azt hittem hogy nem lesz meg,és mégis sikerült :)
A focimeccsek nagyon élvezetesek voltak,már alig várom a videókat.Most jobban ment mint tavaly meg sikerült javítanom a staminán is,még mindig én futom a legtöbbet de már bírom is vmennyire :) Összjátékomon is sikerült javítani bár néha még így is rövid passzokat adok de jó volt így is.Lábtengó mérkőzések is élvezetesek voltak :)
F1 Challenge-t is nyomtunk a tábor végefele keményen,amit még soha nem játszottam ezelőtt,de egész belejöttem.Hockenheim :D

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 14 szer., 1:03 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
h3 támadás
csapatom mint a győztes csapat, igaz a spellekben volt eltérés, itt bizony Dave sokkal jobban választott, az 5. hely számomra mégis nagy előrelépés, elég gyengén szerepeltem a támadásokban.
2vs2
Ez a műfaj nagyon nem megy, ismét sikerült megvédeni a tök utolsó helyet, függetlenül a páromtól, tehát bennem van a hiba.
Homokóra
a lehető legjobb setuppal futottunk neki, persze Pista sem hülye, hasonló csapatokkal vette fel a harcot, az elején jó tempót toltam a svéddel, a 2. héten azonban éreztem, hogy baj van, 1.3.1 nél lett meg csak az utópia, addigra az ellenfél már középen volt, ami nem baj, én is mentem oda, sajnos előtte a rampartos csata elveszett, bár sok serege nem maradt a győztesnek.
Én is elbuktam, a több ark, s az, hogy az ellenfél kezdett eldöntötte a csatát, igy sikerült elvesziteni azt a térképet, ahol a legjobban biztam a sikerben.
Nemzetek csatája
Dave, Karika féle brigád volt az ellenfél, tower, fortress combóval, mi rampart és a tower mellett döntöttünk, taktikailag elhibáztam, hogy nem húztuk a towert, bár mi mentünk be elsőnek, implóval Károly hülyére vert.
Criss Cross4
Az igazi lámáskodás magasiskolája, egy hét után elfogyott a tudomány, ötletem sem volt, hogyan tovább, a gazdaság romokban, Dreegar simán alázott minket.

A háború
a necrós luzerkedés kezdete, már az elején jött a szopás, amit aztán megkoronázott az animate hiánya, hiába toltam a pénzt a dungeonba, kevés volt, izgalmas csatát tolt Zsee, de Titinek volt animate, igy buktunk.
Jebus
erre nem emlékszem, stronghold volt, valami fos tereppel, s archdevil blokkal, amit nem tudtam leverni, nem volt slow, th simán levert.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 264 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség