Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 264 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 26 pén., 22:41 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
H5

Dreegar 2. fordulós lapjában 220 ért vette a csajokat, 255 helyett, ez pedig asszem 7 minó levonást von maga után, +1 scout, a többi lap rendben...

Gepy mindjárt kiteszi ide és Vologya is elküldi emailben minden érintett részére...

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 26 pén., 23:19 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Íme a H3 és H5 támadás csapatok:

H3Tamadas_Csapatok_13HT.zip
H5Tamadas_Csapatok_1fordulo_13HT.zip
H5Tamadas_Csapatok_2fordulo_13HT.zip

Jöhetnek az elemzések... :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 27 szomb., 0:44 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
H3 hozzánemértő elemzés :

Adler: Jó sok sárkánygyík és rúgkapáló legyek. A mocsáralakulat nagy létszámú, egyszerű. Kérdés kik lesznek az ellenfelek :P

Bogpista: Gombös, íjász cumós Küklopsz királyok. Ilyesmit se láttam még, mindenesetre érdekes :)

Coradiel: Villámos medúzák. Furcsa koncepció, mivel se nagyon mágia-orientált, se nagyon might-os. Szóval olyan félig üres, félig tele, de ezért lehet sokoldalú is akár, szóval valami csak lesz belőle :) Oszt a sokszemű jányokat még csak vakítani se lehet, kérdés, van e vakítós csapat? :P

Dave: És egy újabb sárkánygyíkos csapat. Legyek vannak itt is, meg shield, harci cumók. Talán erősebbnek érzem mint a másik gyíkosat, de fene tudja.

Dreegar: Még jó a fájl névben benne van a neve :lol: Szóval Noname gógos faszi csapata :lol: Egy újabb lövész, ezek is jó sokan vannak, íjászos cuccal. Van mindenféle arti-vari, kérdés mennyire bírják majd amikor a gyíkok arcbarepülnek.

Karesz: Bless-es upg. harpiák, homokkal, nagy attack-al meg egyéb jóságokkal. Nekem tetszik az ötlet, egy kis mázlival bejöhetnek dógok :)

Pumpás: Nem egy bonyolult csapat, de 80 efreet azért jó létszám :D Pláne hastéval. Egy első körös luck egy előütött főstack-re csúnya lehet :D

rt: Oppá, elég szép létszámú szerzetes sereg :shock: A monkok arcába eddig egyik csapat se fog beállni első körbe, talán a 2. körbe se, szóval jó csapat ez!

ShurTugal: Tavalyi táboros csapatom újragondolása, remélem többet bírok kihozni belőle mint abból :wink:

Sorcy: Olcsó hős, sok sárkány és egy jóféle kombó :) Okozhat majd meglepetést, kíváncsi vagyok mit tudnak a vörösök :D

Th: Harci Szellemsarik :D Na, ilyet se pipáltam még :P Szerintem még ha öregítenek is, gyorsan el fognak hullni, de ne legyen igazam. Érdekes egy alakulat ez is :P

Titi: Szokásos Titi-csapat, csak most lő :lol: Titit ismerve kupa esélyes :P

Vologya: Törpeortáló, shield-es, hatalmas defensű törpék :lol: Na, ez is vicces csapat :) Jó sokáig életbe fognak maradni, ha még ütnek is valamit, elég jó esélyekkel indul :)

-

H5 hozzánemértő elemzés :

Bogpista: Nightmare-ek Confusionnal és kapunyitással. Nymussal elég szépeket lehet majd kapunyitni, de első körben nem érzem olyan erősnek. A 2. körben már kicsit univerálisabb a csapat :wink: Bár én ebből a koncepcióból hiányolom a luck-ot, az hogy nincs visszaütés, lehet ellensúlyozza ezt a dolgot.

Coradiel: Üres tereppel a gyíklovászok kegyetlen nagyot tudnak ütni, ha átszaladnak a pályán. Aki nem vett terepet vagy nem lesz taktika, annak nagy gondot fognak okozni ez a csapat. A 2. körben pedig még többen vannak :D Itt nagyon brutálisat fognak ütni, bár a luck-ot innen is hiányolom kicsit. De azért a létszám szép és nem tudom elképzelni, hogy bármi lesz, ami előtte jön. Durva :lol:

Dreegar: Teleportos, luck-os minók, +10 A/D-vel. Elég jóféle, első körhöz képest szép létszámmal vannak. A második fordulóba kapnak banyákat és még többen vannak. Luckal csúnyát odak*rhatnak a minók, pláne ugye duplán :lol:

Pumpás: Fúriák, akiknek nem ütnek vissza. Eső körre nem érzem őket olyan erősnek, mondjuk kapnak +10 A/D-t és 210-en vannak. A második fordulóba bekerült a luck-is, jó tereppel, nagy lényeket megfoghat :wink:

rt: Egy újabb ügyes csapat rt kezéből, gondolom a solier's luck lesz az alapja a csapatnak :wink: Szép mennyiségű lény, bár lassú, ha jól bírja az első, akár első luck-os sorozatot, visszakézből jófélét fog odacsapni :lol: A 2. körben brutál létszám, -luck az ellenek meg terep is. Jól fog bírni mindent valószínűleg, nagyon erős csapat.

ShurTugal: A 4. treantos csapatom, 5 H5 támadás alatt. Remélem lesz olyan eredményes mint az előző :wink:

Titi: Titi, ebben mi az új? :lol: Megint kb. 600 lény, kard-pajzs és mark of damned... háá, ez a remake :lol: Első H5 támadásomon ezzel lett bajnok drága hordás barátunk :D A második fordulóban kapnak utánpótlást meg artikat. Akkor se éreztem erősnek és most se, de azóta tanultam egy-két dolgot, ezekkel a dögökkel megint csak számolni kell :lol:

Vologya: A végére csak összejött 3 remake :lol: De még milyenek? 2 HME Bajnoks és egy ezüstérmes :) A lovak megint kemények lesznek, de most azért kisebb létszámmal. A második körben viszont brutális ez a csapat. Üres terep meg mi egyéb, és hiába szidtad, azért beraktál 1 luck-ot nekik :lol:


Jó tornák elé nézünk. Azt hiszem nagyon szoros lesz a verseny, nem lepődnék meg ha H3-ban az első 5, H5-ben pedig az első 3 1-1 pontra lenne lemaradva egymástól, vagy akár holtversenyek lennének. Rt-t érzem nagyon esélyesnek mindkét tornán arra, hogy dobogóra érjen.

Saját részről a H3 érdekes lesz, szerintem TOP10-be sikerül bejutni :lol:

H5-ön pedig köszönhetek majd pár pontot annak, hogy végül is vettem terepet a 2. körben, itt a kupa az elvárás :lol: Szerintem mindenkit képes vagyok megverni, csak nem szabad hülyeséget csinálnom és kell egy kis szerencse :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 27 szomb., 7:54 

Csatlakozott: 2008 feb. 15 pén., 19:41
Hozzászólások: 23
Tartózkodási hely: Budapest
Átnéztem én is az adatlapokat!
Feltűnt, hogy Adler nem adott meg tartalékos hőst.
Azt hiszem szüksége lenne rá, mert Dave is Broghild-el van.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 27 szomb., 8:11 

Csatlakozott: 2008 feb. 15 pén., 19:41
Hozzászólások: 23
Tartózkodási hely: Budapest
Pumpás sem adott meg tartalékos hőst H3-ban, neki meg Sorceress ellen kéne.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 27 szomb., 9:17 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Köszi rt! Adler póthőse Tazar, Pumpásé pedig Nymus. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 27 szomb., 12:38 

Csatlakozott: 2008 feb. 15 pén., 19:41
Hozzászólások: 23
Tartózkodási hely: Budapest
Kicsit tesztelgettem a csapatokat.

H3

Itt elég szorosnak tűnik a mezőny.
Az íjászok közül kiemelném Titi és Dreegar csapatát, elég keménynek tűnnek. Előzetesen Top 6.
A többiek csapatai közül erős lehet Adler, Dave, illetve Pumpás csapata is.
(Pumpást ismerve nem merném őt előre a top 6-ba jelölni, de akár az is összejöhet neki, hiszen néha csodákra képes, ha odafigyel akkor jó is lehet.)
Sorceress is Top 6-ba várnám, főleg kiemelkedő játéktudása miatt.

Vologya törpéi nem tudom mire lesznek jók, de jó sokan vannak és kemények.
Karesz azt hiszem fölöslegesen költött a quick sand-re. (Én is majdnem egy hasonló csapattal jöttem, de végül elvetettem az ötletet szerencsére.)

Shurtugal most megmutathatja, hogy mire képes, csak egy piros gömbös csapat van a többiek ellen elvileg tud varázsolni, de én valahogy az implot sose tartottam a támadásban sokra.( Igaz a chainel se gondoltam, hogy lehet nyerni, de Lord Shaba egyszer megmutatta hogyan kell használni. Most Shurtugalon a sor az imploval).

H5

A H5-höz egyáltalán nem értek, de valamiért ott most elég keménynek érzem a csapatom. Meglátjuk mi lesz belőle.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 27 szomb., 13:12 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 28 szer., 19:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Monor
rt: ha tudom hogy elesek,akkor leülök :) nem gondoltam,hogy ennyi csöves lövős csapat lesz....
Amúgy meg nem adok egy fizikus véleményére :D ez másfajta tudomány mint a fizika :)

_________________
Üdv:Karesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 27 szomb., 13:24 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
ShurTugal írta:
Bogpista: Nightmare-ek Confusionnal és kapunyitással. Nymussal elég szépeket lehet majd kapunyitni, de első körben nem érzem olyan erősnek. A 2. körben már kicsit univerálisabb a csapat :wink: Bár én ebből a koncepcióból hiányolom a luck-ot, az hogy nincs visszaütés, lehet ellensúlyozza ezt a dolgot.

Ott van az a luck, Nymus bácsi alap skillje. De most látom, hogy elb*sztam, nem vettem stack felárat a dögöknek... :shock:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 27 szomb., 15:25 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Megnézegettem a H3 csapatokat... :) Így elsőre a wyvernek tűnnek ütősnek, győztesnek is el tudnám képzelni őket. A Harpy Hag + Quicksand csapat elég pechesre sikeredett, mivel gyalogos csapat egyáltalán nincs. :lol: (mivel a törpök ugye teleportálnak). Ettől függetlenül én nem írnám le őket, mert gyorsak és nem lehet visszaütni nekik, ez nagy előny. Nem szabad a vörös sarikat sem alábecsülni, legalábbis, most tapasztalatok alapján nyilatkozva, a múltkori HME-k valamelyikére egy hasonló csapatot én is kreáltam, és a tesztek alatt bebizonyosodott, hogy a sentinel shield megspékelve a frenzyvel, bizony, üt. :P Csak persze a kevés HP a buktatója. Vicces lesz még Vologya és a 690 törpe alakulata is. :D Mivel Bogpista az egyetlen pirosgömbös, sztem ShurTugal csapata is meglepetéseket fog okozni.
Ja, és még valami. Most megkockáztatom, hogy szerintem nem Titi fog nyerni. :P A wood elfeknek elkélne a teleport, bár Titit ismerve idő lesz, mire az ellen hozzáfér, de relative sok a repülős, és így olyan sokáig nem lehet feltartóztatni őket, + ugyebár ott van ShurTugal az implójával... :P (ettől függetlenül persze nem valószínű, hogy az elfek túlzottan le fognak maradni a dobogó környékéről :P) A Monk armada sem tűnik rossznak, de sajnos csuhás barátaink sem nagyon bírják a pofonokat, márpedig ez teleport hiányában probléma lehet. :? Hasonló a helyzet a gógos faszival is. :P Érdekes lesz még Pumpás az efreetekkel, és én TH sárkányait sem írnám le, öregítéssel + Thanttel sztem fognak még fejfájást okozni. :P

Sajnálom, hogy nem lehetek ott, GL HF mindenkinek, és remélem, ősszel találkozunk! :wink:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 27 szomb., 18:54 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Mindjárt írok elemzést, csak jelezném, hogy a Pumpernek nincs könyve :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 27 szomb., 19:12 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Hááá, remélem írsz H5 elemzést is :lol:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 27 szomb., 19:30 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
H3:

Adler: ez egy tipikus Adler-féle csapat. Remek ötlet, jó összeállítás, csak az az egyik hátulütője, hogy oda kell vele figyelni és jól kell vele játszani. Adlernek sok ilyen csapata volt, de valahogy nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket...

Bogpista: szerintem mikor meglátta a csapatokat, 2-nek örült igazán :) Sajnos ebben a mezőnyben nem igazán jó a csapata- de a leggyorsabb lövész és egy morállal vagy luckkal tud nyerni sokak ellen.

Coradiel: a medusak jó lények- egy ammo cart jó lett volna. Sajnos elég lassúak így ebben a mezőnyben az íjászok ellen nem sok esélye van. A repülő lények ellen szerintem sikeres lehet ha jól játszik mivel közelre szépet ütnek. Sajnos a hősválasztás sem a legjobb :(

Dave: ugyanaz igaz, mint Adlerre, csak ő jobban szokott játszani :) Előzetesen őt előkelő helyre várom. Sok fog múlni azon, hogy Broghild milyen arányban kap offenset- anélkül elég kicsit ütnek a gyíkok. De ha úgy játszik mint tavaly, akkor jó eredményt fog elérni.

Dreegar: nekem szimpatikus csapat. Sokan vannak és a hős is jól fejlődik. Egyetlen hátránya a lassúsága. Közelharcban nem tudom mit tudnak a fiúk. A titkos fegyver azonban ott van a könyvben- a blind :D

Karesz: ez a csapat szomorú lesz ebben a mezőnyben sajnos. Szerintem harpy hagből nem nagyon lehet mostanában jó csapatot összerakni. Nagyon drágák és a mezőny se kedvez nekik. Nincs gyalogos csapat.

Pumpás: jó csapat- gyors, kemény, nagyot üt. Idemásolhatnám azt amit Adlernél írtam. Nagyon sok múlik azon hogyan fog játszani velük. De ha mindketten kihozzák belőle a maximumot, akkor ez a két csapat top6. Egyiküket sem írnám le, hiszek bennük :)

rt: itt azon fog múlni, hogy hol végez, hogy Gunnar milyen arányban kap archery-t. Anélkül szerintem nem ütnek akkorát a monkok. A blokkoló lényeket nagyon jó mennyiségben vette. Jók a varázslatai. Ha nem ront el semmit és archery is jön mikor kell, akkor top3.

Shurtugal: szerintem se jó spell az impló. Egy lényre irányul és ki lehet védeni resist-tel. A támogatás jó mellé, de szerintem nem az igazi- de lehet tévedek :)

Sorcy: ez a csapat nagyon okos. A red-ek sentinellel nagyon kemények. A velocity garantálja, hogy átérjenek a pályán. Ebben a mezőnyben szerintem jó csapat. Őt nem féltem, hogy rosszul irányítja a csapatát. Egyedül Rashka szúrhat ki vele- fire magic kell neki, offense, armor, tactic közül nem lesz mindegyik... Sok múlik a hős fejlődésén.

Th: meglepően okos csapat. Ebben a mezőnyben szerintem erősek lesznek, mivel sok az íjász. Azonban harci skillek hiánya miatt egy komolyabb hp-vel rendelkező csapatot nem hiszem hogy le tud győzni.

Vologya: legtöbb hp, leglassabb lény, leghosszabb harcok. Szerintem a csapat gyengéje, hogy lassúak és a teleporthoz több olyan lény kellett volna, ami leszedi a blokkokat. Szerintem ha vett volna green dragonokat, akkor nagyon- nagyon jó lett volna. Így szerintem top6- mert a 14k hp az 14k hp :)

Titi: én ezekkel az elfekkel már 3 támadás óta szemezek. Most gondoltam, hogy leszek velük. Szokásos egyszerű csapat, pont olyan amilyet szoktam. Ivor-on sok múlik, hogy hogyan fejlődik.

H5: ehhez nem értek, egyedül a csapatomról tudok mondani bármit is. Megnéztem az árlistát és rájöttem, fogalmam sincs mi az erős. Aztán gondolkodtam, hogy 2szer már nyertem ilyet és mindkétszer alacsony szintű lényekkel és a hozzátartozó hőssel. Most is ez volt a terv. Pont véletlen, hogy megint kutyákkal vagyok :)
2ik körben direkt nem vettem luckot meg ilyen dolgokat, mert bíztam a korábbi sikeres csapataimban és ott nem volt luck meg ilyen hülyeségek :D
Rt, Vologya, Coradiel, Shurtugal csapatait érzem erősnek. Rt-nek a legtöbb hp-ja van és szerintem nem sokan tudják lebontani ezt a tömeget. Vologya és Coradiel szerintem ugyanaz: gyors, rohamból rengeteget ütnek, legnagyobbat sebeznek szerintem a mezőnyben. Shurtugal csapata szerintem már bizonyított, sok különbséget nem látok a korábbiak között:)

Titi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 27 szomb., 21:42 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Hát, majd kiderül mit tud az impló, ha nem jön be, nem fogom 4-szer is harcba vinni, nem úgy mint a treantokat :lol: De azthiszem belőlük is ez volt az utolsó csapatom, van egy olyan érzésem hogy lassan túl drága lesz :)

rt, pü-t olvass :wink: Megcsinálom a map-ok első felét, szóval a 42 db-ot, aztán ha nem érsz rá, hétfő délelőtt majd befejezem a többit, mert egyedül se sok igazán.

Szerk.: A hősök és eventek készen vannak, szerintem holnap befejezem a H3 mapokat, úgyhogy akár már holnap este vagy hétfőn kikerülhetnek :wink:

Szerk.: rt már megcsinálta őket, szóval akkor ennyi, neki lehet majd megköszönni :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 27 szomb., 23:38 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Még ma éjjel újabb infós levelet kaptok, figyeljétek a mailboxotokat! :)

Itt pedig megtaláljátok a H3 támadás térképeket (Köszönet az elkészítéséért rt-nek!):

H3Tamadas_Terkepek_13HT.zip

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vologya 2013 júl. 28 vas., 2:41-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 27 szomb., 23:39 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
titi írta:
Mindjárt írok elemzést, csak jelezném, hogy a Pumpernek nincs könyve :)

A 100 forintot beírta :)

update:Elolvastam az emaileket,nekem megfelel ez a lebonyolítási rendszer.Az 1vs1 2vs2 mapokat rakd ki lehető leghamarabb hogy lehessen még a tábor előtt "sírni" a mapokkal kapcsolatban,én spec. most átnézem mindet tüzetesen :))

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 28 vas., 1:04 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Na, első körben leteszteltem a H3-at és már is akadt pár legyőzhetetlen ellenfél :D

Az első Pista, ellene nem is játszottam le. Mellesleg tavaly is gömbje volt, nekem meg akkor is implóm :P

A második rt, az angyalok miatt nem tudok blokkolni, a monkok meg x-be szedve x-1-en túlélik egy resist-el.

Azután Titi, akit két sárkánnyal és 4 vámpír lorddal se bírok blokkolni mert egy körben letol 2 morált :D

-6 pont borítékolva van :D A többiek ellen pedig mindhárom variáció játszik eredmény ügyileg, de aztán majd elválik :wink:

Asszem jobb lesz a H5-re koncentrálni :)

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 28 vas., 10:29 

Csatlakozott: 2008 feb. 15 pén., 19:41
Hozzászólások: 23
Tartózkodási hely: Budapest
ShurTugal írta:
Na, első körben leteszteltem a H3-at és már is akadt pár legyőzhetetlen ellenfél :D


A második rt, az angyalok miatt nem tudok blokkolni, a monkok meg x-be szedve x-1-en túlélik egy resist-el.

Azután Titi, akit két sárkánnyal és 4 vámpír lorddal se bírok blokkolni mert egy körben letol 2 morált :D

-6 pont borítékolva van :D A többiek ellen pedig mindhárom variáció játszik eredmény ügyileg, de aztán majd elválik :wink:


Azért még nem kéne feladni.
Tavaly pont ellened a papírforma szerint nekem kellett volna veszíteni, mert ha jól játszol a Gold Dragonokat meg kellett volna verned az imploval. Rosszul osztottad szét, ezért nem nyertél.
Az ellenfél ügyetlensége is közrejátszhat a győzelmedhez, ezért javaslom, hogy ne írd le máskor, hogy én x-be szedve megvernélek, mert lehet hogy nem jutna eszembe ez a taktika és én csak egybehagyva játszanék ellened. Most ez rossz példa, mert én tudom, hogy hogyan győzhetlek le, de nekem már sokszor volt olyan, hogy otthon a tesztek alapján simán ki kellett volna kapnom ellenben az ellenfélnek nem jutott eszébe a nyerő taktika, ezért élőben simán nyertem.
Másik, pedig aki csak morállal tud megverni, azt az esetek többségében neked kéne legyőznöd, mert a morál ritkán jön, kivéve Vologyának, de az az ő egyedi skillje.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 28 vas., 11:26 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
rt írta:
ShurTugal írta:
Na, első körben leteszteltem a H3-at és már is akadt pár legyőzhetetlen ellenfél :D


A második rt, az angyalok miatt nem tudok blokkolni, a monkok meg x-be szedve x-1-en túlélik egy resist-el.

Azután Titi, akit két sárkánnyal és 4 vámpír lorddal se bírok blokkolni mert egy körben letol 2 morált :D

-6 pont borítékolva van :D A többiek ellen pedig mindhárom variáció játszik eredmény ügyileg, de aztán majd elválik :wink:


Azért még nem kéne feladni.
Tavaly pont ellened a papírforma szerint nekem kellett volna veszíteni, mert ha jól játszol a Gold Dragonokat meg kellett volna verned az imploval. Rosszul osztottad szét, ezért nem nyertél.
Az ellenfél ügyetlensége is közrejátszhat a győzelmedhez, ezért javaslom, hogy ne írd le máskor, hogy én x-be szedve megvernélek, mert lehet hogy nem jutna eszembe ez a taktika és én csak egybehagyva játszanék ellened. Most ez rossz példa, mert én tudom, hogy hogyan győzhetlek le, de nekem már sokszor volt olyan, hogy otthon a tesztek alapján simán ki kellett volna kapnom ellenben az ellenfélnek nem jutott eszébe a nyerő taktika, ezért élőben simán nyertem.
Másik, pedig aki csak morállal tud megverni, azt az esetek többségében neked kéne legyőznöd, mert a morál ritkán jön, kivéve Vologyának, de az az ő egyedi skillje.


Úgy látszik még mindig nem tanultam meg, hogy hajlamos vagyok elhamarkodott következtetéseket levonni :) Most már a díjak kiosztásáig nem mondok semmit :P Mellesleg, impló ellen nem hiszem hogy egybe raknád az egészet, szóval azért mertem x-el írni :wink:

Megnéztem az 1v1, 2v2 mapokat, az Labirintus háború nem szimpatikus, de gondolom ez nem kizáró ok :P

A páros mapok pedig elég viccesek, remélem össze fognak jönni a dolgok :)

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 28 vas., 12:52 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 17 pén., 20:09
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Dorog
titi írta:
H3:

Coradiel: a medusak jó lények- egy ammo cart jó lett volna. Sajnos elég lassúak így ebben a mezőnyben az íjászok ellen nem sok esélye van. A repülő lények ellen szerintem sikeres lehet ha jól játszik mivel közelre szépet ütnek. Sajnos a hősválasztás sem a legjobb :(

Titi


Van ott Ammo Cart :)

_________________
Egy kedves ördög. Lehetséges? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 264 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség