Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 264 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 28 vas., 15:53 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Segítséget szeretnék kérni!

Írtam e-mailt de nem kaptam választ, szóval átvállaltam a H5 térképeket Vogyival. De akárhogy csinálom, egy mapot elmentek, de végül minden változásnál vagy mentésnél elvesznek egy hős beállításai a kettőből...

Szóval erre kérnék valami javaslatot, vagy segítséget, mert az én editorommal a büdös életbe nem lehet egy hiánytalan mappot legyártani :? 3 óra alatt egy teljes mapot nem bírtam megcsinálni, mert az egyik hős beállítása mindig eltűnik... előtte más módszerrel próbáltam, hogy a 8 1. és 8 2. fordulós hőst egy mapra rakom, majd bemásolom a helyükre és végül törlöm onnan őket, de mire a 8 + 8 elkészült, 5-6 ember beállításai vesztek el.

Mióta tavasszal újra lett rakva a H5 nem próbáltam az editort, de így ezzel térképet nem, csak agyvérzést kapok... :?

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 28 vas., 16:21 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
A Sziget Háború már tavaly is szerepelt és sztem nem vagyok egyedül ha azt mondom,hogy a map túl kicsi,nem lehet rajta fejlődni,ergo cserére szorulna.1vs1 mapok közül a Labirintus háború szintén szerepelt már és sok lehúzó kommentet olvastam vele kapcsolatban,és ahogy elnézem a mapot nem véletlenül,így lehet bölcsebb lenne egy inkább versenyre alkalmas mapot berakni(főleg h 2x játszunk rajta).Pl.Battle of Bastards sztem egy nagyon jó map,az lehetne helyette.Többi mapba nagyjából belenéztem azok jónak tűnnek elsőre.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 28 vas., 16:35 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
A labirintus háborút egyszer már száműztük, ne hozzuk vissza, mert alkalmatlan map bármire is. Ha gondolod javaslok az eddigiek közül, de a Dave által javasolt Bastard háború is használható és amúgy is régen volt. A lényeg, hogy a Labirintus háborút felejtsük el, hogy valaha is létezett.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 28 vas., 16:36 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Dave írta:
A Sziget Háború már tavaly is szerepelt és sztem nem vagyok egyedül ha azt mondom,hogy a map túl kicsi,nem lehet rajta fejlődni,ergo cserére szorulna.1vs1 mapok közül a Labirintus háború szintén szerepelt már és sok lehúzó kommentet olvastam vele kapcsolatban,és ahogy elnézem a mapot nem véletlenül,így lehet bölcsebb lenne egy inkább versenyre alkalmas mapot berakni(főleg h 2x játszunk rajta).Pl.Battle of Bastards sztem egy nagyon jó map,az lehetne helyette.Többi mapba nagyjából belenéztem azok jónak tűnnek elsőre.


Üdv Bátor Harcosok!

Mint mondottam, mindennek oka van... A 2vs2 versenyben a Sziget háború és a Nemzetek Csatája 1 napon lesznek lejátszva (1 olyan nap lesz, ahol 2 meccset tolunk), tehát ezért lettek rövidebb térképek is berakva a csomagba. És mellette szól, hogy már egy versenyen kipróbált térkép. Valamint minden évben vannak ismétlődések, de azért új térképek is szerepelnek minden évben, bár elég nehéz olyat találni 13 év után, ami jó és még nem játszottuk... :)

A Labirintus Háború egy elég hosszú térkép, ez egy olyan napon lesz programban, amin csak 2 1vs1 meccset játsszunk, tehát 6-6,5 óra alatt lejátszható és semmi probléma nincs vele véleményem szerint. (Amikor először került be a térképek közé, akkor tényleg voltak negatív visszhangok, de főleg az, hogy nem lehet 4,5 óra alatt lejátszani és pár dolog módosítva is lett rajta az idők folyamán...) Emellett szól, hogy csak a végén tudtok találkozni egymással, így a játékidő nem lesz biztosan rövidebb. A Bastardok Háborúja térkép pedig nem olyan hosszú véleményem szerint. A végén még az lesz a baj, hogy túl hamar végeztek rajta... :P Mit szólnátok az Észak vs. Dél térképhez???

Azt gondolom emiatt nem változtatnék, de ha a legtöbben ellene vagytok, akkor találunk valami hosszabb lélegzetvételű térképet 1vs1-re és valami rövidet 2vs2-re... De az idő már elég szűkös a táborig és én sem rendelkezem korlátlan szabadidővel...

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 28 vas., 16:55 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
http://www.toheroes.com/h3maps/desertwar2v2.zip
Ez sem túl hosszú és versenyképesebb :) Sziget Háború igen szerepelt tavaly,de több embertől is hallottam h bizony nincs mit csinálni a mapon,egyszerűen nincs miért harcolni,ráadásul az utópia dönt el szinte mindent.
Attól pedig sztem nem kell féljünk hogy túl rövid lesz egy map,max több idő jut focira :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 28 vas., 17:05 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Dave írta:
http://www.toheroes.com/h3maps/desertwar2v2.zip
Ez sem túl hosszú és versenyképesebb :) Sziget Háború igen szerepelt tavaly,de több embertől is hallottam h bizony nincs mit csinálni a mapon,egyszerűen nincs miért harcolni,ráadásul az utópia dönt el szinte mindent.
Attól pedig sztem nem kell féljünk hogy túl rövid lesz egy map,max több idő jut focira :)


Üdv Bátor Harcosok!

No akkor elemezném, hogy mi a baj. Ezt az oldalt én is ismerem. Azonban itt nem a tábori szabályoknak megfelelően vannak átalakítva a térképek. Ennek átalakításához (hogy megfeleljen a feltételeknek) több óra szükségeltetik... Persze mondhatnám, hogy most szerencséd van, mert korábban már meg lett csinálva, bár még soha sem lett kipróbálva, hogy mennyire hosszú idő lejátszani... Baráti üdv!

Szerk: Nézek valami rövid régen játszott tábori 2vs2 térképet...

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Vologya 2013 júl. 28 vas., 17:14-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 28 vas., 17:20 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

1vs1 javaslat: Észak vs Dél
2vs2 javaslat: Criss Cross 4.

Elküldtem emailben Mindenkinek. Remélem így már rendben lesz. :)
Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 28 vas., 17:42 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Egy javaslat a 2vs2 mapokhoz: a resource kompenzációs dobozt szerintem vegyük ki a várak elől, mert szerintem nem kell- nem kell könnyíteni a játékot.

Criss Cross 4. tetszik nekem, jó pálya, örülök, hogy ez lett a csere!

Nemzetek háborúja: szerintem ebben a formában ez a pálya semmilyen kihívást nem nyújt. Egy térfélen 40k arany van elszórva őrizetlenül- szerintem ezzel elveszik a kihívás és a nyersanyaggal való gazdálkodás a játékból. A Heroes-ban szerintem fontos, hogy jól gazdálkodjünk az erőforrásokkal, de itt ez nem lesz, mert tudok venni 15 herot első héten és 121-en lesz titánom és még marad 20k aranyam.
A közepét is inkább meghagynám olyannak amilyen az eredeti TOH-os volt: tengeri átkelőnek. Csak hajóval lehessen átmenni a másikhoz.

A maradék 3 2vs2 mappal elégedett vagyok, tetszenek :) Ha valakit érdekel átalakítom szívesen a Nemzetek Csatáját- jelentősen csökkentem a nyersanyagot és a közepét átalakítom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 28 vas., 18:02 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
titi írta:
Egy javaslat a 2vs2 mapokhoz: a resource kompenzációs dobozt szerintem vegyük ki a várak elől, mert szerintem nem kell- nem kell könnyíteni a játékot.

Criss Cross 4. tetszik nekem, jó pálya, örülök, hogy ez lett a csere!

Nemzetek háborúja: szerintem ebben a formában ez a pálya semmilyen kihívást nem nyújt. Egy térfélen 40k arany van elszórva őrizetlenül- szerintem ezzel elveszik a kihívás és a nyersanyaggal való gazdálkodás a játékból. A Heroes-ban szerintem fontos, hogy jól gazdálkodjünk az erőforrásokkal, de itt ez nem lesz, mert tudok venni 15 herot első héten és 121-en lesz titánom és még marad 20k aranyam.
A közepét is inkább meghagynám olyannak amilyen az eredeti TOH-os volt: tengeri átkelőnek. Csak hajóval lehessen átmenni a másikhoz.

A maradék 3 2vs2 mappal elégedett vagyok, tetszenek :) Ha valakit érdekel átalakítom szívesen a Nemzetek Csatáját- jelentősen csökkentem a nyersanyagot és a közepét átalakítom.


Üdv Bátor Harcosok!

A Nemzetek csatája eredeti térkép nem jó, egy taktikai húzással a 2. héten vége a meccsnek, ezt nem szabad megengedni, elveszíti így az értelmét a térkép, ezért is lett annó átalakítva. Az, hogy kivegyük a dobozokat, nem támogatom (már pár éve így van és jó volt ez így, most miért változtassunk???), viszont a nyersamyagokból lehet kivenni valamennyit, ha ez az igény. Megcsinálom, éjszaka úgyis dolgoznom kell... :? Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 28 vas., 18:14 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Ha akarod maradjon a doboz, de semmi értelme sincsen szerintem.
Viszont akkor ne pár ládát vegyél ki, hanem annyit, hogy térfelenként 5 láda maradjon kb. , mert mondom így a map 0 kihívást nyújt.
Szerintem a játéknak az is az egyik lényege, hogy gondolkodni kelljen, hogy mit lehet építeni és mit nem. Ki kelljen számolni, hogy mire van pénzem. Cseréljek a csapattársammal ha szükséges.
Mivel ennyi pénz van a pályán így nem sok értelme van annak, hogy bármit is megfontoljak. Első héten lehet húzni lvl4es tornyot és upg. lvl7et...
De nekem mindegy milyen mapon játszunk, csak gondoltam megemlítem, mert ez a tényező a játékélményemet befolyásolja. De szívesen játszom bármilyen mapon!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 28 vas., 18:19 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
titi írta:
Ha akarod maradjon a doboz, de semmi értelme sincsen szerintem.
Viszont akkor ne pár ládát vegyél ki, hanem annyit, hogy térfelenként 5 láda maradjon kb. , mert mondom így a map 0 kihívást nyújt.
Szerintem a játéknak az is az egyik lényege, hogy gondolkodni kelljen, hogy mit lehet építeni és mit nem. Ki kelljen számolni, hogy mire van pénzem. Cseréljek a csapattársammal ha szükséges.
Mivel ennyi pénz van a pályán így nem sok értelme van annak, hogy bármit is megfontoljak. Első héten lehet húzni lvl4es tornyot és upg. lvl7et...
De nekem mindegy milyen mapon játszunk, csak gondoltam megemlítem, mert ez a tényező a játékélményemet befolyásolja. De szívesen játszom bármilyen mapon!


Üdv Bátor Harcosok!

Egyetértek Veled abban, hogy legyen kihívás, ezért is mondtam, hogy meggyérítem a dobozokat. De annak nincs értelme, hogy ha mondjuk artit kapsz egy ládából vagy többől, akkor ne tudd felhúzni amit kell csak úgy, ha mindent beváltasz, a másiknak meg jön 2000 arany minden ládából, Ő pedig így már nagy előnyben van... Tudom, ez is a játék része, de a lényeg a lazább játék, nem pedig a matematika és a gyötrelmes játék szvsz... :P :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 28 vas., 20:42 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
A labirintus háború csak annak sz@r, aki középen mászkál, úgy, hogy csak a lvl7 lényeit viszi magával, aztán jól megk*rják........

Criss Cross egy klasszikus 2vs2 map, bármelyik verziója jó.

Mod: Trunks

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 29 hétf., 2:25 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Sikerült megoldani a problémámat, úgyhogy holnap reggel küldöm Vologyának a H5 térképeket, szóval holnap már lehet majd tesztelni :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 29 hétf., 6:01 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
ShurTugal írta:
Sikerült megoldani a problémámat, úgyhogy holnap reggel küldöm Vologyának a H5 térképeket, szóval holnap már lehet majd tesztelni :wink:


Üdv Bátor Harcosok!

Rendben, kösz! :)

Közben leteszteltem a támadás csapataim. Titinek sajnos igaza volt, a törpék sokan vannak, de nem elegen, sok HP, nagyon lassú, hosszú csaták, az ellen blokkjait nem tudom mivel bontani és 8-10. hely, ez a jóslatom... Itt sok az erős csapat, nem tudnám megjósolni, hogy ki(k) lesz(nek) a befutó(k).

H5 támadásban van esélyem a dobogóra, de nagyon jól és koncentráltan kell játszanom hozzá... (Vagy lehet, hogy túl jól játszom a többiek csapataival?) Itt rt, Shurtugal és Titi csapatát érzem erősnek.

Majd az élő adás varázsa mindent eldönt... :wink: Azért erősen meglátszik a csapataimon a teszteletlenség, a következő Mugger Emlékversenyre megpróbálok komolyabban tesztelni, mielőtt beküldöm a csapataim. :wink: Erre most nem volt lehetőségem... :roll:

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 29 hétf., 7:30 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Dreegarnak az első fordulóban van 1 Assasinja, a 2. fordulóba pedig 3 Scout-ja, assasin nélkül. Jó, nem sokat számít (sőt), de ha assasinja van nem tud venni +2 egységet a gyengébből, meg végül is max minóval állna oda, de azért na :?

A térképek készen :wink: 8:19

Vogyi elküldte őket e-mailbe! Ha bárkinek bármi problémája akad a térképekkel azt még ma írja meg lehetőleg, mert akkor holnap délelőtt kijavítom! :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 29 hétf., 13:33 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
H5_Tamadas_Terkepek_1kor.rar
H5_Tamadas_Terkepek_2kor.rar


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 29 hétf., 15:40 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Én se támogatom a Labirintus háborút. A battle of bastards szimpatikus, de elfogadom az Észak vs Délt is.

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 29 hétf., 18:57 

Csatlakozott: 2008 feb. 15 pén., 19:41
Hozzászólások: 23
Tartózkodási hely: Budapest
Letöltöttem a H5 mapokat . A második fordulós csapatomnak vettem a Cursed Ringet, (amit én elátkozott gyűrűként fordítanék) tudtommal az ellenfél szerencséjét csökkenti kettővel, helyette a mapokon én valami megtört akarat gyűrűjét látom a csapatomon, amihez azt írja, hogy az ellenfél morálját csökkenti kettővel. Amennyiben igazam van, akkor kérem a hibát javítani.

Üdv
rt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 29 hétf., 19:33 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
rt írta:
Letöltöttem a H5 mapokat . A második fordulós csapatomnak vettem a Cursed Ringet, (amit én elátkozott gyűrűként fordítanék) tudtommal az ellenfél szerencséjét csökkenti kettővel, helyette a mapokon én valami megtört akarat gyűrűjét látom a csapatomon, amihez azt írja, hogy az ellenfél morálját csökkenti kettővel. Amennyiben igazam van, akkor kérem a hibát javítani.

Üdv
rt


Üdv Bátor Harcosok!

Igazad van, már észleltem ezt a hibát több másikkal együtt, amit jeleztem ShurTugalnak. Amint tudja, javítani fogja. Kicsit kapkodósra sikeredett a térképkészítés, de így legalább gyakorolhattok és kiderülnek a hibák is, amit javítani fogunk a versenyre. Kösz addig is a türelmet. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 30 kedd, 3:57 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Nemsokára javítom a térképeket. Tényleg elég nagy kapkodásban készült, nem igazán így lett tervezve :?

A jelzett hibák kijavítva :

Bogpista a 2. fordulóban Dragon Scale Armor helyett Dragon Scale Shield-et kapott és Suffering helyett Weakness-t.

Coradiel az 1. és 2. fordulóban Subterran helyett Dwarven Subterran-t kapott.

Dreegar utólagos adatlap javítás során a 2. fordulóban 1 Scout és 1 Assasin jár a 3 Scout helyett.

Rt a 2. fordulóban Cursed Ring helyett Ring of the Broken Will-t kapott.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 264 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség