Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 264 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 16 pén., 4:08 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

A beszámolóm majd később, addig is íme a XIII. Heroes Tábor hivatalos végeredménye:

Heroes5 Támadás Torna:

BAJNOK: VOLOGYA MESTER 27 pont
2. rt 21 pont
3. Pumpás 18 pont
4. Titi 17 pont
5. Coradiel 9 pont
6. ShurTugal 9 pont
7. Dreegar 7 pont
8. Bogpista 4 pont

Heroes3 Támadás Torna:

BAJNOK: DAVE 25 pont
2. Sorceress 22 pont
3. Titi 20 pont
4. Pumpás 18 pont
5. Adler 17 pont
6. rt 16 pont
7. Dreegar 15 pont
8-9. Bogpista - Vologya Mester 14-14 pont
10. ssth 9 pont
11. ShurTugal 8 pont
12-13. Coradiel - Karesz 3-3 pont

2vs2 Torna:

BAJNOK: VOLOGYA MESTER - SSTH 9 pont
2. rt - Dreegar 8 pont
3. Pumpás - Titi 8 pont
4. Dave - Karesz 5 pont
5. Hahakocka - Bogpista 4 pont
6. ShurTugal - Adler 0 pont

1vs1 Torna:

BAJNOK: DAVE 36 pont
2. Bogpista 33 pont
3. Ssth 30 pont
4. Karesz 24 pont
5. Adler 21 pont
6-7. ShurTugal - Pumpás 9-9 pont
8. Hahakocka 6 pont

MR. LUCKY: VOLOGYA MESTER

MR. UNLUCKY: ADLER

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 16 pén., 17:53 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Képek/videók mikorra várhatók?
Meg jó lenne több beszámolót látni,elég szegényes így a topic :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 16 pén., 19:20 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Baráti üdv!
Dave írta:
Képek/videók mikorra várhatók?
Meg jó lenne több beszámolót látni,elég szegényes így a topic :)


Üdv Bátor Harcosok!

Képek, videók feltöltése Gepynek folyamatban. Amint lesz ideje, megcsinálja. (Max. pár nap...)

Úgy látszik lusta a társaság... :roll: Jön az én beszámolóm is, amint lesz a munka mellett időm foglalkozni vele... :wink:

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 16 pén., 22:05 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
H III támadásban hányszor játszottatok egymással?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 16 pén., 22:30 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Nekem is tetszett nagyon az idei tábor.

Bogpistával lehettünk volna 3.-ikok vagy 4.-ek is 2vs2-ben akár, ha nem nyernek a végén a fő ellenfeleink mások ellen. S köszönet a sok tanácsért Bogpista! Adott párat. S néha hülyeséget is csináltam.

1vs1-ben sokat segítettek Bogpista tanácsai. A végére kifáradtam meg egyfolytában F1-re készülődtek a többiek. :D Bogpista ott is ütős volt, Ausztráliában utolérhetetlen volt. :)
Bár ott nem raktuk be a setupot mint kiderült. :) De az F1 tényleg jobban ment nekem picit. :D Vasárnap hol játszottatok és mi volt az eredmény?

Pumpást azért sikerült kétszer megverni 1vs1ben, bár a 2. visszavágóra ő nem akart csatázni már, talán elfáradt, az igaz hogy esélyesebb voltam ott is. De ki tudja.

Dave, Pista és SSTH azt hiszem bőven megérdemelten voltak dobogósok az 1vs1-ben.

2vs2-ben nem csodálkoztam, hogy kik nyertek. :)

Grat a támadás verseny résztvevőinek is!

Vologya megint jól szervezett tábort alkotott. Gratula neki! TH-nak BIG köszönet a fuvarért és a cipelgetésért.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 17 szomb., 18:33 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
NG írta:
H III támadásban hányszor játszottatok egymással?

Szokásos oda-vissza meccsek,H5ben volt kétfordulós azaz 4 meccses :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 19 hétf., 11:38 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Dave írta:
Képek/videók mikorra várhatók?
Meg jó lenne több beszámolót látni,elég szegényes így a topic :)


Írnék én, de nem játszottam olyan jól, hogy arra emlékezni kéne :) A lábtengóról és a forma 1-ről szebb emlékeim vannak :lol:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 19 hétf., 20:28 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Dave írta:
NG írta:
H III támadásban hányszor játszottatok egymással?

Szokásos oda-vissza meccsek,H5ben volt kétfordulós azaz 4 meccses :)


Akkor hogy lett 25 pontod, ha 13-an indultatok? :) matekból rém gyenge voltam, de ez nem jön össze


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 19 hétf., 20:54 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 17 pén., 20:09
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Dorog
NG írta:
Dave írta:
NG írta:
H III támadásban hányszor játszottatok egymással?

Szokásos oda-vissza meccsek,H5ben volt kétfordulós azaz 4 meccses :)


Akkor hogy lett 25 pontod, ha 13-an indultatok? :) matekból rém gyenge voltam, de ez nem jön össze


Volt egy erőnyerő meccs is, az plusz két pont :)

_________________
Egy kedves ördög. Lehetséges? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 19 hétf., 22:37 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
No akkor jöjjön az én beszámolóm is:

H5 támadás: itt sajnos a verseny közben jöttem rá, hogy a csapatomból jóval többet ki lehetett volna hozni, csak nem vettem gatinget a második körben; ha veszek erősebb lettem volna talán a dobogóra is felférek. Végülis 4ik lettem, ami szerintem teljesen reális. Vologya simán verte az egész mezőnyt, megérdemelten. Pumpás szerintem mindenkit meglepett a játékával, szép a 3ik helye!

H3 támadás: itt teszteltem a Tábor előtt és tudtam, hogy a csapatom mire képes. Előzetesen a 1-4ik helyre vártam magamat- a helyezésem a hősömtől, az ellenfelek hőseitől és a moráltól függött. Előzetesen egy Sorcy, Dave, Titi, Pumpás, rt sorrendet vártam a versenyen. Nagyon jó meccseket vívtam és a végeredményben csak az első két helyben tévedtem :) Ott Dave lemákolta Sorcy-t, de az benne van. Sajnos Adler és Dave is morállal nyert ellenem- ha azok nincsenek talán a 2ik helyre is odaérhettem volna. Dave megérdemelten nyert, mert jól csatázott és ahogy minden elsőnek neki is megvolt a szerencséje ami kell a győzelemhez. Sorcy hozta magát, ahogy szokta :)
A legnagyobb tanulsága a H3 támadás tornának, hogy a Pumpásnak 7db efreet is elég lett volna elmondása szerint, olyan jól tolta :)

2vs2 torna: ha lehetett volna választani a Tábor előtt, hogy kit kérek párnak, akkor a Pumpást választottam volna- meg is kaptam :) Ez az ember lehet hogy nem a legnagyobb játékos, lehet hogy más játékkal játszik folyamatosan, de a biztos, hogy vele a legélvezetesebb a játék :) Aki még nem volt vele, az szurkoljon, hogy legyen vele jövőre :)

1. meccs vs Dave, Karesz

A tervem a démonpatttintás volt, beválasztottam Mariust. Rögtön az első nap elment a kedvem, mert láttam, hogy a 2ik váram necro és a várban a törpés csávó ül 4 törpével, a sec herom meg 16 impet hozott. De azért figyeltem és a terv szerintem haladtam. 121-en jött még egy sokk, miszerint a random lvl7 lényem several arkangyal volt, az meg az infernonak nem a legjobb ugye.... Ott csúsztam két napot. 126-on Dave megjelent Pumpás területén, én két nap alatt 45k aranyat küldtem neki, hogy kivegye a seregét és meg tudja támadni. Mivel dupla vára volt és csak 100-zal kevesebb villámja, egyértelmű volt, hogy megnyeri azt a harcot. A 3ik héten csatáztunk Karesszal is középen, de Pumpásnak mondtam, hogy adjon nekik egy pontot, mert Dave jól tolta, szóval ő csatázott először :) Én Karesz maradék seregét 90 démonnal és implóval legyőztem.

2. meccs vs Dreegar, rt

Ez a meccs a várválasztáson ment el. Sajnos nem néztem, hogy 14 black van középen... 121-en mind2en felvettük a kardot és két nappal később a maradék relicet is. 2ik héten nem tudtuk leverni a blackeket- nem kaptunk értelmes spellt se- így marad 131-en. Addigra Dreegar túl sok csontvázat gyűjtött, így sima vereséget szenvedtünk. Ezen a meccsen csúszott el az első helyünk... :(

3. meccs vs Vologya, TH

Ezen a meccsen Th jobban játszott mint én, a Pumpás meg Skyrim-et tolt végig :) Th hamarabb beért középre, de megtámadtam 131-en. Sajnos nem volt nálam a full sereg így nem tudtam nyerni- bár levettem a serege 80%-át, amivel elégedett voltam. Ezután toltam a Pumpásnak a lóvét, hogy a végére valami értelmes sereget tudjon összetákolni. Ezen a meccsen sajnos Vologya elbukta magát az utópiában így tálcán kínálta nekünk a győzelmet. Pumpás a semmiből megnyerte ezt a meccset nekünk :) (nagyjából 60k aranyat toltam neki a meccsen összesen :) )

4. meccs vs Adler, Zseee

Itt nagyon figyeltem, mert tudtam, hogy nyerhetünk ha mindent nyerünk. Nagyon gyors voltam, 124-en beütöttem a garrisont és felvettem 126on a relicet és 131-en megütöttem Zsee foghíjas seregét. Animattel és 500 csontvázzal nyertem. Adler úgy döntött feladja, mert neki nem jött animate. Ráadásul a Pumpásnak resu-ja is volt. Valószínűleg nyertünk volna.

5. meccs vs Pista, Kocka

Itt is figyeltem, mert tudtam, hogy a Pumpásnak nem erőssége a random, nekünk meg nyerni kell. Szerencsére tolta a lóvét mikor kellett így gyors voltam ahogy kellett. 125-ön beütöttem a közepét, ami 78 scorpi volt. Expert slow nem volt így kicsit tarottam, de Tazar kemény mint a beton. Középen szabadon kiszedhettem mindent: piros gömb, 26os Att 40es def, 54 wywern, 10 cavalier bónusz. Tudtam, nem nagyon lehet ezt a csapatot leverni még CH-nak sem. Még a Pumpást is meg tudtam védeni a haláltól, így ő a végén leverhette Kockát :)

Egy nagyon szoros végkifejletben 3ikok lettünk aminek örültem, mert kaptunk kupát :) Pumpás remek pár volt, csak túl sok volt a Skyrim és Cola :P De cserébe a hangulat ott volt! Megtanultam azt is, hogy ha Pumpás egy lehetetlennek tűnő csatát vállal, ne szóljak bele mert ő jobban tudja mit kell csinálni. Megdöbbentő, de hihetetlen csatákat nyer meg :)

A Tábor mint mindig most is nagyon jó volt :) A Heroes-on kívüli dolgok is hibátlanok voltak, nagy köszönet Vologyának, hogy mindig ilyen jól megszervezi! Jövőre Veletek ugyanitt :)

Titi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 20 kedd, 19:55 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
titi írta:
Pumpás remek pár volt, csak túl sok volt a Skyrim és Cola :P De cserébe a hangulat ott volt! Megtanultam azt is, hogy ha Pumpás egy lehetetlennek tűnő csatát vállal, ne szóljak bele mert ő jobban tudja mit kell csinálni. Megdöbbentő, de hihetetlen csatákat nyer meg :)


Azok a csaták, hmm... hihetetlen volt, még nézni is :lol: Hát még amikor amikor 2 vámpírral és 1 wratih-el leütött egy nagyobb zónát balance-on :D És nem hogy vele lenni, de még mellette ülni is életre szóló élmény :P

Akinek nincs reális esélye kupát nyerni, a hangulat érdekében üljön mellé (stip-stop az egyik hely :wink: :P )

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 20 kedd, 19:57 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
ShurTugal írta:
titi írta:
Pumpás remek pár volt, csak túl sok volt a Skyrim és Cola :P De cserébe a hangulat ott volt! Megtanultam azt is, hogy ha Pumpás egy lehetetlennek tűnő csatát vállal, ne szóljak bele mert ő jobban tudja mit kell csinálni. Megdöbbentő, de hihetetlen csatákat nyer meg :)


Azok a csaták, hmm... hihetetlen volt, még nézni is :lol: Hát még amikor amikor 2 vámpírral és 1 wratih-el leütött egy nagyobb zónát balance-on :D És nem hogy vele lenni, de még mellette ülni is életre szóló élmény :P

Akinek nincs reális esélye kupát nyerni, a hangulat érdekében üljön mellé (stip-stop az egyik hely :wink: :P )


Komolyan mondom kíváncsívá tettetek :lol:

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 20 kedd, 20:38 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
30 pikeman vs 30 vízelementál :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 20 kedd, 20:44 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Dave írta:
30 pikeman vs 30 vízelementál :)


Emlékeim szerint 46 pikeman vs 39 vízelementál volt (sac/kb), ágyúval, basic ágyúzás skill-el, de ez mit sem von le Pumper érdemeiből :lol:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 20 kedd, 21:01 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Pumpás már egy ikon... :P Gepy gőzerővel dolgozik a tábori képeken, focis, lábtengós videókon, holnapra várható a láthatóvá tétele... :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 20 kedd, 21:02 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Az a bizonyos csata az Erők csatáján zajlott le. Pumper serege: 33 pikeman, 1 gog, 10 trotyi, 4 imp és lvl1 Sylvia könyv nélkül. Ellenfél 6*5 vízelementál.
Végeredmény: maradt 26 pikeman :) Morált nem kapott a csata alatt. Epic.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 20 kedd, 21:30 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Nekem az volt a kedvencem, amikor 1 ghost dragonnal meg egy csutka hőssel(könyv,arti nélkül) beleszaladt 1 szürke maciba...
Ha jól emlékszem, egyből megütötte, azonnal lefelezte a hp-t,aztán hajszál híján megnyerte :lol: :lol: :lol:

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 20 kedd, 21:47 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi legenda született kicsiny közösségünkben... HÁ ATTACK VAN VAZZE :lol:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 21 szer., 0:26 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
XIII. Heroes Tábor Képek, videók, eredmények


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 21 szer., 3:22 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Itt az ideje, hogy én is írjak pár sort a táborról.

Először is köszönöm, hogy eljöttetek és örülök, hogy jól éreztétek magatokat a táborban. Igaz idén kevesebben voltunk a szokásosnál, de a hangulat idén sem volt rosszabb, mint korábban. Ha már nem voltunk elegen a focihoz, akkor lábtengóztunk, vagy F1-eztünk, ebben is nagy összetartás volt a társaságban. :) No nézzük a részleteket:

Heroes5 támadás:

Itt tudtam, hogy jó a csapatom, de kevés időm volt tesztelni, ezért előzetesen a 3-6. helyre számítottam a csapatommal. Erősebbnek gondoltam rt, Titi csapatát is, valamint voltak kétségeim ShurTugal és Dreegar csapata ellen is, bár tudtam, hogy Dreegar nem a legjobb ebben a műfajban... :roll:

Dreegar első menetben elszámította magát, második menetben pedig egy jókor jött morálnak köszönhetően sikerült megütnöm, így nyernem. ShurTugalnak nem jött a szerencse és az íjászoknak köszönhetően a védelmét sikerült hamar bedarálnom, így ezek a meccsek is meglettek. Titi ellen buktam is egy pontot, de legnagyobb meglepetésemre jól bírtam az ütéseit és 3x sikerült legyőznöm. rt ellen a vak szerencse segített, mert az első meccs szintlépésének 20. skilljére bejött a Last Stand, amely sokat segített. Az 1HP-val ott maradt egységek elő tudtak ütni és így sikerült megtalálnom az ellenszerét, hogyan győzhetem le. 3x jött is, 4. alkalommal pedig egy luckos ütés segített, mely nélkül nem hiszem, hogy meglett volna a 4 győzelem. Így 1 pont veszteséggel sikerült a bajnoki címet elnyernem, aminek nagyon örültem az előzményeket figyelembe véve.

Heroes3 támadás:

Itt sajnos elrontottam a csapatom, talán több zöld sárkányt vehettem volna az ezüst pegazusok és a kentaur kapitányok helyett és több blokkot bonthattam volna és az íjászok ellen is nagyobb eséllyel vehettem volna fel a versenyt. Ezek miatt a hibák miatt csak a kötelezőt tudtam hozni, a többi meccsen jól kikaptam, így bogpistával közösen a 8-9. helyen sikerült végeznem, ami figyelembe véve a csapatösszeállítást, jónak mondható a 13 fős mezőnyben.

2vs2 torna:

Itt Fortuna kisasszony ssth-val sorsolt össze. Már voltunk együtt (ha jól emlékszem 2x), így tudtam, ha jól játszunk, jó helyen is végezhetünk.

1. Forduló (Homokóra):

rt – Dreegar (Inferno, Pyre – Castle, CH) vs. Vologya Mester – Ssth (Dungeon, Arlach– Castle, Orrin)

Jól indult a meccs, +2 speed köpeny volt a váram előtt. Arlach lett a főgóré, nem jött jobb csóka. Skillekben is jól fejlődtem, jött az Artillery és az Offense mellé Armorer, Leadership, Earth Magic és Wisdom. Két relicem kanna és +5all voltak. Dupla váram is volt, amit megbeszéltem TH-val, hogy húzok, jól jöhet a végjátéknál. A tornyaimban Resurrection, Chain Lightning, Earth Elemental. Ő a 2. hét végén bement középre, én a 3. hét 3-4. napján követtem. A 3. hét elején kiszedte a középső 2 relicet, majd átment rt-hez, mert Dreegar nem volt sehol. Elfoglalta a várait, végül a föld alatt sikerült elkapnia a seregét, mielőtt sikerült volna egyesítenie azokat. Aztán jött 5. napon Dreegar és megütköztünk középen. A 2 vár, a lénytöbbletem, a varázslatok és a több varázspontom eldöntötték a javamra a küzdelmeket. (Dreegar 108 Air Elementalt idézett meg a csata során, melyet az 1500+-at sebző Chain el is tüntetett.) Ekkor Arlach lvl18 és 35-37-26-25 skillekkel rendelkezett. Így hoztuk az első meccset 2-0-ra. Jó csapatmunka volt TH!

2. forduló (Nemzetek Csatája):

Hahakocka – Bogpista (Inferno, Mephala – Stronghold, Gurnisson) vs. Vologya Mester – Ssth (Necro, Galthran – Inferno, Korbac)

Gyorsan haladtunk. Megbeszéltük, hogy TH harcol a lényeges lényekkel, miközben én gyűjtögetek (ásványokat és csontokat) és a 2. várban (Tower) húzom a tornyokat. Jól haladtunk, bár nagyon jó artikat nem kaptunk. A 2. hét 6. napjára mindent kiszedtünk, amit lehetett és TH áttört a Blackeken. Galthran jól fejlődött, kapott Armorert, Offenset, Wisdomot, Air és Earth mágiát. A tornyokban jött Sorrow, Fire Shield, Resurrection, Animate Dead, Air Elemental, valamint Implo. A végcsatára Galthran lvl 15 lett 21-19-12-11 lett. TH főcsatázott Bogpistával és mikor már csak Elementáljai maradtak a seregben, akkor Pista elmenekült, így mindketten ottvesztek. Hahakockával mi döntöttük el a meccs sorsát, amelyet a kevés varázspont ellenére a 700 körüli csontváznak köszönhetően sikerült hoznom, így nyertük a meccset 2-1-re. Jó összjáték volt TH!

3. forduló (Criss Cross 4.):

Pumpás – Titi (Fortress, Arlach – Stronghold, Tyraxor) vs. Vologya Mester – Ssth (Stronghold, CH – Fortress, Gundula)

Ritka egy csöves map… Kezdő varázstárgyam a +2 power +2 knowledge arti volt. Tudtam, hogy kevés hőst vehetek, de utolsónak jött CH, így megvettem, rá váltottam. Egész jól fejlődött, volt Offense, Armorer, Archery, Earth Magic. A 2. váram is Stronghold volt, de nem volt pénz húzni, így csak az 1-2. szintű lényeket szedtem ki. Varázsolni tudtam, hogy nem fogok tudni. TH a 2. hét végén jó szokásához híven bement középre, én lassan haladtam nagyon. Fáradt is voltam, mivel ez volt a 2. meccs erre a napra. Végcsatára készülve a full seregemmel bementem az utópiába, ez volt az utolsó reményünk, hogy felvegyük a harcot Pumpás és Titi ellen. Megbeszéltük, hogy kihagyjuk az Utópiát, ha FULL-os. Meg is néztem, mondom néhány, az nem lehet fullos, de a magyar nyelv kibabrált velem és a fullos utópiában ott hagytam a fél sereget (lvl, 1,2,4 szintű lényeket). Amit kaptam az két mellvért és két sisak, szóval +4 all összességében, ami nem igazán volt méltó egy fullos utópiához. TH nagy veszteségek árán legyőzte Titit, Pumpás fullos seregével pedig sajnos nem bírt megtizedelt seregem. Így a figyelmetlenségem miatt 2-1-re buktuk a meccset… Bocs TH, legközelebb lehet angol nyelven nyomom a játékot vagy csak napi egy meccset játszom… (Sajnos itt nem mentettem, így fogalmam sincs CH végső értékeiről…)

4. forduló (A Háború):

Dave – Karesz (Inferno, Octavia – Necro, Charna) vs. Vologya Mester – Ssth (Castle, Orrin – Necro, Isra)

Sikerült mindent megcsinálnunk TH-val az első héten, amit elterveztünk. 2. héten Ark és robogtam a pályán, nem volt ellenfél. 2. váram Tower, tornyokban Resu, Meteor, Clone, Earth Elemental, Implo. Skillek: Leadership és Archery mellett jött Wisdom, Water Magic, Earth Magic, Pathfinding és Logistics. TH jól gyűjtögette a csontikat és szokásával ellentétben közel 900 csontival csak a 3. hét közepén ment át Kareszhoz. Karesz hősének értékei hagytak kívánnivalót maguk után, ezért döntöttünk úgy, hogy meglátogatja a területén. Nem volt nagy végcsata, Karesznak nem jöttek össze a dolgok és Dave-et segítette, így TH majdnem a teljes seregével ott maradt tartalékban. Én a 3. hét 6. napján jutottam Dave kapujához, de nem volt több lépéspontom, hogy megüssem a blokkját. 7. nap meg is érkezett, átütötte a blokkot, majd csatáztunk. Csata közben kiderült, hogy Recantere van és elkezdte szórni az erős villámjait (persze gömb volt nála). Nekem támadnom kellett, mert elfogytak volna a lényeim. Orrin a végcsatakor 23-22-15-16-os értékekkel rendelkezett. Szerencsére találtam Golden Bow-ot, ami segített és mivel gyorsabb is voltam 1 Ark és 18 Royal Griff sereggel győzedelmeskedtem a csatában és sikerült 2-0-ra hoznunk ezt a meccset. Szép játék volt TH!

5. forduló (Random Jebus XL):

ShurTugal – Adler (Castle, Tazar – Stronghold, Tyraxor) vs. Vologya Mester – Ssth (Rampart, Ivor – Stronghold, CH)

Nem vagyok valami nagy random guru, de Davetől, Dreegartól, Tititől és Ssthtól meccs előtt érdeklődtem a pálya felépítéséről, arról, mit hogyan kellene csinálni. Kiderült a 6-7. nap környékén, hogy nagyon jó a terepem. Volt 9 db Dragon Fly Hive-om, 2 Griffin Conservatorym, 2 lvl7, 1 lvl6, 1lvl5, 1 lvl4, 1 lvl3, 3 lvl2 dwellem. Artifactok között találtam +6 Attack kardot, Levegő gömböt, Varázsló kalapját, Víz elementál idéző tekercset. Ivor skilljei: Archery, Offense, Armorer, Wisdom, Water Magic, Pathfinding. Tornyokban Chain, Resu, Magic Mirror. Értékei: 22-22-12-12. A 3. héten TH törte át a blokkját, én 2-3 nappal később követtem, mert a Wyvern gyűjtéssel telt az időm. 64 db-ot tudtam összeszedni, de sajnos 3 db elhullott, de a full seregemhez ez is szép mennyiség. Sajnos ShurTugal idő közben bebukta a seregét, Adler pedig nem túl jó tereppel büszkélkedhetett, így ezt a meccset is simán hoztuk 2-0-ra és így BAJNOKOK lettünk… Szép volt TH, jó volt veled együtt játszani.

Azt hiszem egy meccset leszámítva jól játszottam, nem vallottam szégyent és méltó csapattársa voltam TH-nak. :roll: Remélem Ő is meg volt elégedve velem és a játékommal. :P Gratulálok minden győztesnek és helyezettnek! Jövőre remélem Veletek ugyanitt!

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vologya 2013 aug. 25 vas., 2:14-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 264 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség