Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 6 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
  Offline
HozzászólásElküldve: 2013 feb. 03 vas., 0:51 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Ezt a topicot azért hoztam létre, hogy tájékoztassalak Benneteket a 2013. évi versenytervekről, azok tervezett időpontjairól illetve plusz ötletekről... Valamint ide kerülnek majd fel a teljes véglegesítés előtt a támadás árlisták már javított változatai, hogy azoknak, akik szeretnék, már korábban kitalálhassák csapatötleteiket.

Sajnos a Heroes Mugger Emlékversenyre (Budapest Bajnokságra) továbbra sem találtunk új helyet, aki tud megfizethető áron, kérem jelezze a vogyi73@gmail.com e-mail címemre. Előre is köszönöm. A tavaszi versenyt még biztosan ott tartjuk.

A 6. Heroes Mugger Emlékversenyt (18. HBB-t) 2013. március 15-16-(17). között tervezem megrendezni.

A 13. Heroes Tábor tervezett időpontja: 2013. augusztus 8-18 között. (Még várom a tábor visszajelzését! Szóval szabadságot még ne vegyetek ki erre az időpontra! Amint lesz végleges időpont, közzé fogom tenni, hogy leadhassátok a szabi igényeiteket.)

A 7. Heroes Mugger Emlékversenyt (19. HBB-t) 2013. november 1-2-(3). között tervezem megrendezni.

A Mugger Emlékversenyeken (HBB-ken) továbbra is van lehetőség a szokásos H3 és H5 támadások, valamint az 1vs1 verseny megrendezésére. A bérleti díj csökkentése lehetséges esetleges éjszakai játék újbóli bevezetésével.

A 13. Heroes Táborban a szokásos H3 és H5 támadás (esetleg H6 támadás!), valamint a 2vs2 és 1vs1 versenyeket terveznék. Idén a szokásos 10 napos lenne a tábor, ezért az említetteken kívül extra versenyeket nem tervezek.

Az eddig leírtak még csupán tájékoztató jellegűek illetve kiforratlan ötletek, javasoljatok bármit, ha megvalósítható, akkor megpróbálom bevezetni, hiszen a cél, hogy jól érezzétek magatokat, ha eljöttök a versenyekre. Várom véleményeiteket, kérdéseiteket!

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 29 pén., 10:37 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Üdv Mindenkinek!

Mivel nem találtam a régi H5-ös ötletbörzés topicot, ezért ide írom le, ill. ide várom majd az alábbiakra az ötleteket, véleményeket.

Egy ideje felmerültek azok a kérések, infók, ötletek, miszerint egyes faji skilleket is fizetőssé kellene tenni. Nos én ezzel kapcsolatban az alábbi ötletekre jutottam:

- Fizetőssé lehet varázsolni a legtöbb hasznos faji skillt, ellenben jópár dolog ezáltal megint bekerül a "nem veheted be" listába, lévén automatikusan működik ( mágus tükör, elemi látás, halálpontos lövés, tisztaság rúna ), és van ezekre épülő spec. skill is.

- a fenti ötlethez lehetne társítani a megvehető faji képzettéget is, így pár ponttal bővülne azok számára a skillfa, akik erre áldoznának a pénzből. Természetesen kalkulálásnál ügyelve lenne az Ultimate Skillek elérhetőségére ( A Warheart féle téma az más, én abban a hitben éltem, hogy ultimate-hez kell az ultimate szintű faji skill is. )

Erre várnék véleményeket, plussz ötleteket azoktól, akik rendszeresen képviseltetik magukat a H5 támadásokon.

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 29 pén., 13:01 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Üdv!

Jou írta:
- Fizetőssé lehet varázsolni a legtöbb hasznos faji skillt, ellenben jópár dolog ezáltal megint bekerül a "nem veheted be" listába, lévén automatikusan működik ( mágus tükör, elemi látás, halálpontos lövés, tisztaság rúna ), és van ezekre épülő spec. skill is.


Ez a felvetés érthető, viszont sajnos ez beljebb határolja a H5 lehetőségeit szerintem, amit annyira nem támogatok, hiszen ez a játék egyik újdonsága a 3-hoz képest. Véleményem szerint eléggé balanszosak a racek, egyik skillfa sem veri döntően a földbe a másikat és mindenki ellen van ellenszer, ez pedig korlátozva lenne, így sokkal nehezebb lenne univerzálisan védekezni a különféle ellenfelek seregei ellen. Mivel ez egy kontraverz dolog, ezt a fajta beszűkítést nem támogatom, pár skill már most is a kispadon ül emiatt az ötlet miatt.

Jou írta:
- a fenti ötlethez lehetne társítani a megvehető faji képzettéget is, így pár ponttal bővülne azok számára a skillfa, akik erre áldoznának a pénzből. Természetesen kalkulálásnál ügyelve lenne az Ultimate Skillek elérhetőségére ( A Warheart féle téma az más, én abban a hitben éltem, hogy ultimate-hez kell az ultimate szintű faji skill is.)


Ezt viszont támogatom, pofás újításnak tűnik és szélesíti a skálát. Viszont számomra nem volt egyértelmű, hogy ezt úgy érted, hogy az ulti skilleket nem lehetne felvenni? Vagy fellehetne de kemény pénzen? Ezt azt hiszem korábban már vitattuk amúgy is, legalább most szélesebb kör tudna erre a kérdésre felelni, hogy ezzel mi legyen.

Üdv! Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 29 pén., 17:52 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Én a H5-ben különösen szeretem, hogy vannak kiabálások pl: Már megint a ***** mágikus tükör!, 5-ből négyszer luckosat varázsolsz, már megint, hihetetlen!, Az egy kis **** megint beakasztott!- én nagyon szeretem, hogy a játék fordulatos és mindig van benne valami meglepetés. Nem korlátoznám le a képességeket ennyire.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 30 szomb., 1:40 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Én ugyan a táborban sajnos nem tudok ott lenni, de egyet kell értsek Titivel, szerintem is jó ha van némi fordulat a játékban, vagy ha viszont mindenképp meg kell variálni a dolgokat, akkor más viszont legyen arányosan olcsóbb, hogy azért lehessenek nagy csapatok is. :)

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 30 szomb., 14:55 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Szvsz jó, ha változatos a játék, de valamilyen skill mindig túlságosan feljavítja egyes csapatok teljesítményét vagy a mezőny fölé emeli, ezért szükségesnek tartok valamilyen szabályozást. 2 felé bontanám a dolgokat, lehetne kötelezően megvásárolandó skillek csoportja és egy amolyan a'la Heroes3, amit megvehetsz, ha mindenképpen használni szeretnél. Persze az árakon finomítani kell és ez valószínűleg több versenyen keresztül érné el a tökéletes formáját, de ez nem hiszem, hogy gondot jelentene. Szvsz kezdjünk neki és amikor kitaláltunk valamit, azt osszuk meg a többiekkel. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 6 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség