Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 155 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 16 szomb., 22:32 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Sziasztok!

Következzék az én beszámolóm :)

H5 támadás:

Szerintem itt Shurtugal megérdemelte volna a győzelmet, neki volt a legjobb varázslós csapata. Szép azért az ezüst is ;)
Az én csapatom egy tipikus brainless csapat volt, amivel sikerült elegendő pontot szereznem a győzelemhez :) Megyek, ütök, sokan vagyok és gyors... kicsit szégyellem magamat, hogy ilyen csapattal indulok és még jó eredményt is érek el :p
Magamat is sokkoltam a sikeremmel!
Shurtugal, Vologya és Magix csapatai ötletesek voltak. (Pukkandur és Alyr is jó volt, azonban Shurtugal csapata jobb lett sokkal, kihozta a maximumot szerintem a fákból és varázslatból) Megemlékeznék még Rt-ről is, akire mindig lehet számítani, hogy hasonló brainless csapatot hoz mint én, most sem csalódtam benne- gratulálok neki a bronzhoz :)

H3 támadás:

Ez a verseny nagyon izgalmas és szoros volt. Köszönöm mindenkinek a jó csapatokat és az izgalmas végjátékot :) Warheartnak gratulálok a kiváló csapatához és a remek játékhoz, teljesen megérdemelte a győzelmet! Rt-nek gratulálok a 2ik helyhez, tudtam, hogy jó csapata van- Vologya bronza is szép eredmény főleg egy olyan csapattal, amivel pihentető játszani :)
HunLorcs-ot is dícséret illeti, mert jól játszott és csak kicsin múlott, hogy nem lett dobogós... Kicsit sajnálom, hogy nem sikerült nekem az ezüst; air magic nem jöhet mindig az benne, van; jobban játszik az ellenfél az is benne van, de a végén Warheart ellen a saját hülyeségem miatt veszítettem egy pontot, ami ha megvan nálam az ezüst... Szóval kicsit bánom, mert figyelmetlen voltam, de ez van :)
Igazságos eredmény született! Mindenkinek gratulálok még1szer jó volt :)

Vologyának köszönöm a szervezést, meg mindent :)

Titi

ui: Warheart a sörözés nagyon jó ötlet, én benne vagyok :) Tóth Kim Móric néven megtalálsz a Facebookon ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 17 vas., 17:57 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Megérköztem Szöged City-be :wink: Nézzük csak mi történt :

Heroes 5 Támadás

Titkon reméltem hogy sikerül kupát hazavinnem, jó volt a csapatom, a teszteken nagyon jól jött a warlock's luck is, reméltem élőben sem hagy majd cserben :P. Az első 5 meccsen 10-ből 10 pontot tudtam begyűjteni, szóval a nap jól indult. LordShaba és Warheart legyőzése pedig külön öröm volt :lol: Bár Shaba próbálta a "medencés-csel"-el elvonni a figyelmem :lol: :lol: Aztán Jou ellen a 2. meccsen buktam az első pontom, a saját hülyeségemből, amit Jou szépen ki is használt, összeakasztotta a fáimat, amit ketté szedtem. Ezek után Jött a Titi elleni vereség, mindkétszer volt skillből 50% tűzellenállása. Reménykedtem pedig hogy nem lesz sok Ranger hős és szerencsére csak 1 volt, pechemre ezen ment el a Bajnoki cím is :) Ezek után már csak 2 pontot hullajtottam el, Vologya és Magix ellen. A két sárkányos csapat kemény volt, Kuci ellen 7-ből 6szor kaptam Warlock's Luck-ot az első meccsen és még így is kikaptam (Szerintem az övé volt az egyetlen csapat, ami ennyi Luck-os labdát túl tudott élni és ami még durvább, pontra is váltani, Talán még a +50% tűzellenállásos Titi-féle kardforgatókat is megfogta volna ennyi luck). Rt ellen is volt 2 izgalmas csatám, de rengeteg volt az a 37 fa.

Köszönöm mindenkinek a gratulációkat! Tititől pedig nagyon jól esnek az előbbi mondatok, bár azt ne mond Titi, hogy beállni a sarokba 37 fával és defendelni nem "brainless" dolog :D Lényeg ami lényeg, tényleg szép az az ezüst, nagyon örülök neki, remélem az idén tudok még majd olyan csapatot összerakni, amivel hasonló eredményt tudok majd elérni.

Heroes 3 Támadás

A minók nem lettek volna olyan rosszak, de velük nem is teszteltem, meglepett hogy azért nem is olyan szerencsétlen ez a csapat. Igazából itt nem 5 pontot kellett volna szereznem, lehetett volna ez kétszer ennyi is. Rt is megmondta hogy rosszul csatázom H3-ban, s valóban igen balf*szul toltam végig. Nem ártana gyakorolni rá.


Megint nagyon jól érzetem magam, vidám volt a hangulat megint csak :D Kupát is sikerült hazavinni, ennél jobb nem is lehetett volna :wink:
Köszönöm a szervezést és elszállásolást Vologyának és a Hangulatot Mindenkinek!

Mr. Lucky szavazatomat Warheartra tenném, először láttam olyat hogy az ellenfélnek volt jó az én morálom :lol: (Bár, gondoltam Titire is, aki péntek reggel vette észre azt a skillt, ami meghozta neki a H5 Támadás bajnoki címet :P)
Mr. Unlocky szavazatomat pedig Magixra rakom, ellenem mindkét támadáson 2-0ra kellett volna nyernie, de tény, hogy pofátlanul szerencsés voltam és olyankor nincs mit tenni.

Facebook-on azért ha kocsmázni nem is megyek, de felvenném ismerősnek a bandát, remélem nem gond :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 17 vas., 18:56 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Ejnye-bejnye, meg sem említeni a 20 fát egy ütésből lecsapó 52 zordlovagot, no meg hogy ezek után hogyan kaptam ki tőled? :D Ajjaj... :lol:

Ja, egyébként a Mr. Lucky-kérdésben közben döntöttem, és Vologya Mesterre rakom a szavazatom, a két ultramázlista tűzsárkányos győzelme után... :P (a Mr. Unlucky voksom, mint már korábban említettem, Tekit illeti).

Azért gondold meg azt a kocsmázást is, hátha egyszer feljössz még Pestre a messzi Szögedről... :P

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 17 vas., 19:32 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Igaz, azt kifelejtettem :P Bár emlékezetem szerint 62 Lovas vett le 23 fát, a lényeg, hogy ott akkor kegyetlenül meglepődtem :D

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 17 vas., 20:06 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
ShurTugal írta:
bár azt ne mond Titi, hogy beállni a sarokba 37 fával és defendelni nem "brainless" dolog :D


Igen, és ezek még nem is a Jou-féle faültetők, amiket anno teszteltünk vmi 120-as defjük volt begyökerezve vagy 40-50 fa....... Amikor volt a 3. parasztcsapatom és gyakorlatilag a legtöbb mightost levertem 2000 paraszttal, na azt a fás csapatot még velük sem bírtam elverni..........

Egyébként facera engem is nyugodtan fel lehet venni: Patrik Orbán Dark

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 17 vas., 20:58 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
bogpista írta:
Sziasztok!

A rendkívüli időjárási helyzet miatt 1000%, hogy nem tudok holnap elmenni a versenyre. A város körbezárva, a vonatok sem járnak.

GL&HF


Üdv Bátor Harcosok!

Sajnálom, hogy nem tudtál eljönni a rendkívüli hóhelyzet miatt! :( Remélem, hogy a táborba jövet-menet már nem lesznek ilyen problémák. :wink:

Köszönöm Mindenkinek, hogy eljöttetek, remélem jól éreztétek magatokat. Én már régóta csak a társaság és a jó hangulat miatt csinálom ezeket a versenyeket.

Nézzünk egy kis rövid beszámolót az én szemszögemből:

H5 támadás:

Nem sokat készültem, de tudtam, hogy a csapatom csak nagy mázlival kerülhet a TOP3-ba. Valahogy fázott a kondám, így otthon hagyhattam, de hiába a megvett LUCK és MORÁL, most valahogy nagyon kis számban sietett a segítségemre, így végül közepes sikerrel és eredményességgel a 6. helyet csíptem meg, amivel alapvetően elégedett lehetek. Viszont volt olyan, hogy 10 Warlock sebzésből csupán 1 Warlock Luckot kaptam illetve a 3-mas Luckom 10 ütésből csak 1x jött... Hát erről ennyit... :P

H3 támadás:

Itt olyan csapattal indultam, ahol a Chain+def,def,def,def,def,def,def... volt a taktika és vagy nyerek, vagy veszítek... :P Előzetesen tudtam, hogy legalább 8 pontot el fogok veszíteni, ugyanis Lord Shabi piros gömböcével, Teki expert earth+anti magic kombójával, rt prot from airjével illetve a nagy valószínűséggel Magixnak bejövő expert earth+anti magic kombójával nem fogok tudni mit kezdeni. Sajnos belefutottam még Warheart Magijaiba, akiket a teszt során "csak" 2-be szedtem és legyőzhetőnek tűntek, de esélyt sem kaptam az élő adásban... :o Szóval 10 pontot veszítettem és nem számoltam kupára... Az utolsó meccsre kiderült, ha Titi megveri 2x HUNLorcsot, akkor én lehetek a 3. a 4db 16 pontos közül, mert egyedüliként én győztem le mindhármukat (Titi, HUNLorcs, NG). Ezúton is köszönöm Titinek, hogy komolyan vette a HUNLorcs elleni meccset és 2x legyőzte, így lehettem 3. a H3 támadás tornán. Jó volt, nem gondoltam volna, hogy ennyi pont veszteséggel elhódíthatom a 3. helyet. :P

H3 1vs1 torna:

Itt csak beugróként játszottam, hogy a pár nélkül maradók ne unatkozzanak, amúgy levezetésként, "fun" meccsenként. ShuTugal ellen az Át a Sivatagon térképen. Kicsit nehezen indult a játék, hisz rég játszottam, de a végére belejöttem és kicsit ugyan elhúztuk a meccset, de egy jó végcsatát vívva sikerült győzedelmeskednem. Második meccsemen Pumpással meccseltem Random Balance térképen. Ez a random Nekem még mindig új, néha jó lett volna tudni, hogy merre menjek és minek mehetek neki vagy minek nem, de majd gyakorlok kicsit és utánanézek a dolgoknak, mert ugyen ha nehezen is és a gép "csalásának" köszönhetően negatív élménnyel gazdagodva, azért lenyomtuk, de a végén Pumpás MORÁLozásainak is köszönhetően sikerült levernie.

Gratulálok a győzteseknek és a helyezetteknek! Remélem a táborban találkozom a legtöbb harcostársammal. Addig is vigyázzatok magatokra! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vologya 2013 márc. 17 vas., 21:34-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 17 vas., 21:08 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Gyors beszámoló az idei első HME-ről :D

H5 támadás:
Seregem inkább migth, azonbelül ijjászok ellen lett volna a leghatékonyabb, sajnos ezekből alig volt, így ennél sokkal előbbre nem hivatott ez a sereg, kivéve ha nem erőszakolja ki a gép azt hogy bukjak ( mint HUNLorcs ellen, addig kapott Morál,Luck,Resist dolgot amíg be nem bontott takarózhattam akárhogy). Azért szép dolgo volt, hogy az 5 táadóvaris sereggel 3-at xeltem :)

H3 támadás:
A morál levétele és a tactic megvétele bebizonyosodott, hogy szükségszerű volt, mert az emberek 90%-nak mintha kötelező lett volna jött ellenem elég bőszen. Néha az archery hiánya, néha a föld hiánya okozta még a pont bukásokat, de ez már csak így van :)

Gratula mindkét versenyszámban a dobogósoknak, szép volt fiúk :)

1 vs 1

Első meccsen Pumpást kaptam ellenfélnek, Labirintus háborúra, elimináláskor Castle,Inferno,Dungeon? maradt hátra, ebből Pumper Infit választott, Castle maradt nekem. Nagylúzeren a pandora hamar felvételével elbuktam a town portalt, ez majd 1 hét hátrányt okozott mikor mászkálni kellett mocsárból sivatagba :( Pumpás már rég bent volt, mikor eljuttam odáig hogy bejussak középre, mait 4 nap alatt bejártam, majd 2.1.2 kor sor került a főcsatára. Pumpás Ayden-el tolta, utópiából kapott +5 és +4 allt is, így összepakolta az értékeit 30-35 felé mindenből, powerből 44et, 2000 manával, nekem Tyrisnél ritkagyenge utópiát követően A/D volt pár ponttal erősebb, 23-24 pow/know mellett. A csata nem volt hosszú, pumpás felrakta a recantert, hivatkozva h nemvolt értelmes varija ( meg nekem sem volt, csak a vízkönyv ), s első körben icebolttal megküldte az arkokrat, utánna devil, és az efret is idejött boxolni. Mass bless, és mass slow után 2. körben mire lépéshez jutott 20 pitlord állt már csak a csatatéren, még a 100 démon is megpihent addigra.

2. mapnak Át a sivatagon maradt, NG-t sorsolták ellenem, eliminálásból az Inferno-Tower-Stronhghold trióból és Infernót választottan, NG hosszas töprengés után STR-t mondott. Itt csak röviden tudok írni, főhősnek Tyris jött megint, az artik posványosak voltak, az utópia konvergált a 0hoz (NG +4és +3 allt is kapott onnan), Középre is bementem hamarabb, +2 all volt a utalom, és mindennek tetejébe szépen duplavárat is bemákolt NG, így főcsatára értékekben, lényekben is bőven előnye volt, nemvolt izgalmas menet...

Bronzmeccs VS Teki

PAnic template, ő dungeont választott eliminálás után, és rampartot, így a 3. megmaradt strongi elment csicsilni. Az elején nagy csövezés volt mind2nk részéről, és azzal, hogy teki zónája nagyon elnyúlt és blokkos volt, valamint a 2. zónája, azonbelül főleg a vár majdnem a másik szegletbe volt nehezen tudott a pénzhiányból kikecmeregni, így 4.-5. hétnél mikor összeértünk az 1értelmű lénytöbbletem eldöntötte a csata elején kb. (Nekem már 3 zöldsarim is volt a többiek mellé, Tekinek meg 11 manti 22 medúza majd 30 Harpy hagy, 110 szem és 200 környéki trottyos )

Így ezen számban most 3. helyet sikerült megszerezni.

Köszöne a szervezésért Vogyinak, jó volt a résztvett emberekkel újra találkozni, ellenére ennek a csodlatosan hihetetlen havas időjárásnak

Dragon írta:
Igen, és ezek még nem is a Jou-féle faültetők, amiket anno teszteltünk vmi 120-as defjük volt begyökerezve vagy 40-50 fa....... Amikor volt a 3. parasztcsapatom és gyakorlatilag a legtöbb mightost levertem 2000 paraszttal, na azt a fás csapatot még velük sem bírtam elverni..........


Elmondom, 5079 parasztod volt akkor a seregben, és az a famennyiség meg kereken 80 darabot számlált.... :shock:

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 17 vas., 22:07 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Jou írta:
Elmondom, 5079 parasztod volt akkor a seregben, és az a famennyiség meg kereken 80 darabot számlált.... :shock:


Az emlékezőtehetségem még mindig jó eszerint, de ha nerfelt verzióra vezetjük át valószínűleg így körül lenne :D De ez már még durvább... 5079 paraszttal nem bírtam elverni 80 fát bazzeg, azért az real...

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 17 vas., 22:33 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Úgy látom, nem csak a résztvevők számából látszik az érdektelenség, még senki nem kérdezte meg, ki nyerte a tornát? :o hát Dreegar! Pár óra alvás (és ki tudja hány sör és feles) után így nyerni 3 csatát, le a kalappal, ez is bizonyítja klasszisát. És a történtek dacára azért büszke lehetek, hogy még így is csak 4:6 az Ellene lévő mérlegem :)
Azt még megjegyezném, hogy gyakorlatilag alig késett (az előzmények ismeretében még inkább megsüvegelendő) és amint megérkezett, érdeklődött Vologyánál, hogy rendben átérkezett-e utalása, úgyhogy szerintem egy pirospontot beírhatnánk Neki :) [vagy egy feketét kihúzni]

Szóval a döntőre jött a frankó random, amire Dreegar a Panicot húzta ki, én meg a Jebus-t. Az elődöntőben a Towert nem választottam, most viszont igen. Kezdőnek Josephine jött, Dace-nak nagyon megörültem a kocsmában, meg is vettem, amikor lefagyott a laptopom...újrakezdtük, természetesen akkor már nem adta be...
(ezekkel a döntős randomokkal nincs szerencsém, Pista ellen anno restartot kértem - Dreegar sportszerűen felhívta rá a figyelmemet, hogy kérhetek még, de tudtam, hogy azzal semmivel nem lenne jobb - és azzal ástam el magam, mert sokkal rosszabb terepet kaptam)
Így azzal főztem, ami van. Bár csak hetekkel később méláztam el, hogy miért nem Jenovát tettem főhősnek, nem tudom, jobb lett volna-e? Jozefina példásan (level 2-n tactic, majd föld és levegő mágia) és patikamérlegen (3 3 3 3 - 5 4 5 4 - 7 6 5 6) fejlődött és a csatáknál nem jött rosszul az expert miszticizmus, mert gyakorlatilag korlátlanul használhattam a manát - persze nem eszetlenül. Északra a váramtól pack devilt találtam, délre pedig még egy Tower várat. Keletre jött egy Infernos vár, a pálya jobb alsó sarkában pedig trollok mögött egy dobozt találtam, amiben slow, villám és ice bolt volt!!! Ekkor kurjantottam egyet (haste alapból volt a hősnek), majd haladtam északra. Első héten asszem citadeles nagát tudtam húzni, egy titánfejet 2. héten sikerült hazavinnem. Az utánpótlást jól sikerült mindig eljuttatnom (ebben fejlődtem, bár nem tudom mikor, mert az elmúlt 2 évben a BB-ken kívül mindössze 2 Magyar Kupa meccsem volt, 7 online bajnokságos és EGY egyéb játék), jött még egy vár, majd még egy. Ott viszont útelágazkodáshoz érkeztem. A jobb fölső sarokban újabb vár figyelt, vmint épületek, ahol lehet fejlődni, balra pedig térkapu és utána a sivatag (ahová a devilek testén juthattam volna be), 2 dobozzal, meg egy +3 pajzzsal (gyakorlatilag egy duration gyűrű volt az össz artifactom :) ) úgyhogy a térkapu őrzőjét legyőztem, majd visszamentem a vár felé. Droid elindult a térkapun és megjelent Dreegar a főhősével! Én meg vmiért úgy gondoltam, azonnal le kell támadnom. Az a 6 angyal brutális volt. Hiába nyomtam mass slow-t, gyorsította az angyalt és a 200 gremlint lefelezte :? ezzel a fő csapásmérő egység gyakorlatilag nem is sebzett a csatában, az angyal csak kidöglött, Dreegarnak hamar elfogyott a manája, én meg tudtam operálni a 60 manámmal 160-as villámokat. De a 17 wyvern, meg 30+ baziliszkusz elég masszív volt, a csaknem 70 gyíkemberről nem is beszélve...úgyhogy elfutottam 2 nagával meg 30 gremlinnel, odaát maradt vagy 25 baziliszkusz, egy halom íjász, fele wyvern...otthon volt még némi utánpótlás, amivel elindultam a Devilek felé (bár először lefelé indultam, hogy megkerüljem az egész mindenséget, ezzel vesztettem fél napot), hogy minél előbb bejussak középre. Igen, csak eléggé meg volt csappanva a seregem, tehát ha be is értem volna, az tuti, hogy 0 manával és úgy totál esélytelen lettem volna. Úgyhogy a főhőssel megálltam a devil mellett csak a genie-kkel, felkínálva őt és Tazar át is jött :? viszont nagyon fogyott az ideje Dreegarnak, vmi 3 perce volt lenyomni 20 devilt :) úgyhogy éjfél felé közeledve ilyen váratlan helyzetet kezelni, nem semmi. Végül még mindkét hősömet elérte, akik a seregeket birtokolták, de azzal vigasztaltam magam, hogy amúgy sem lett volna sok esélyem, mert addigra már lett expert földje, nekem meg nem lett meg az expert air, mert a hülye ballisticot választottam és utána nem sikerült már szintet lépnem (úgy 1500 xp kellhetett).

Támadásban tényleg utoljára voltam küklopszokkal :) múltkor 9 győzelmet sikerült szereznem, most hetet, buktam pontot, ahol nem számítottam, de szereztem is. A múltkorihoz képest egy cure-ral volt több az arzenál, aminek nem sok hasznát vettem, mert blind senkinél nem volt, viszont majdnem annyiba került, mint egy antimagic, ami Vologya ellen nem jött volna rosszul (kvázi érmet eredményezhetett volna). Warheart-nak jár a gratuláció, már nem először tákolt össze győztes csapatot, van érzéke hozzá a srácnak! :wink:

Köszönet mindenkinek, aki hozzájárult a torna lebonyolításához, nyáron lehet támadok egyet, de ősszel egészen biztosan találkozunk!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 18 hétf., 0:02 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Végre megtaláltam a papírokat, így kiírhatom ide a hivatalos végeredményeket: :D

Heroes5 Támadás:

BAJNOK: TITI 22 pont
2. ShurTugal 21 pont
3. Rt 20 pont
4. Magix 18 pont
5. Alyr 17 pont
6. Vologya Mester 16 pont
7. Pukkandur 14 pont
8. HUNLorcs 13 pont
9. Jou 13 pont
10. Chris 11 pont
11-12. Lord Shaba-Teki1986 6-6 pont
13. Warheart 4 pont
14. Trunks 2 pont

Heroes3 Támadás:

BAJNOK: WARHEART 23 pont
2. Rt 17 pont
3. Vologya Mester 16 pont
4-5-6. HUNLorcs-Titi-NG 16-16-16 pont
7-8. Chris-Magix 15-15 pont
9. Teki1986 12 pont
10. Lord Shaba 12 pont
11. Jou 12 pont
12. Trunks 6 pont
13. ShurTugal 5 pont
14. VarosiB 0 pont

Heroes3 1vs1 Torna:

BAJNOK: DREEGAR
2. NG
3. Jou
4. Teki1986
5. Pumpás
6. Karesz
7. ShurTugal
8. Bogpista (nem tudott eljönni)

GRATULÁLOK még 1x a BAJNOKOKnak, HELYEZETTEKnek és minden RÉSZTVEVŐnek! Baráti üdv!

ui: DREEGAR: a pénz megérkezett!
ui2: Kérem, akik nem adták le még a Mr. Lucky, Mr. Unlucky díjakra a szavazatait, azt március 31-én éjfélig pótoljátok ide kiírva vagy elküldve a vogyi73@gmail.com e-mail címemre... Köszönöm!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 18 hétf., 18:53 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
NG írta:
Köszönet mindenkinek, aki hozzájárult a torna lebonyolításához, nyáron lehet támadok egyet, de ősszel egészen biztosan találkozunk!


Mi az hogy lehet? :) Gyere támadni is meg focira :wink: :P

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 18 hétf., 19:01 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Augusztus közepén megyek focizni, Szegedre :) a többit meg majd meglátjuk :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 18 hétf., 22:13 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Vogyi, neked kötelező rám voksolnod Mr. Unluckyban, ez a minimum amit megtehetsz. :P :P Ja, egyébként meg gyere kocsmázni. :D

(És most jut eszembe, a nevemet meg elfelejtettem megadni, nem vagyok egy nagy fészbukkocka, de Patthy Loránd néven azért megtalálnak a kocsmázásban érdekeltek, megjegyzem Warheart mint Főszervező Úr jelentkezhetne valamikor itt a fórum környékén is egy két részlettel... :P)

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 19 kedd, 14:11 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jan. 23 pén., 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest
Ó, igen. Szóval aki kompániámra vágyik, az Forgács Dávid néven megtalál. Teki már csinált is egy facebook-csoportot a magunkfajtáknak, aki bejelöl innen, azt majd jól meghívom oda :)

És azt hiszem elmaradt, de gratulálok Titinek és Dreegarnak a bajnoki címhez, illetve Shurtugalnak a H5 csapatához :)

Szép napot :)

_________________
I have chosen darkness to be my guide.. War is in my heart, death is by my side


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 19 kedd, 14:38 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 23 szomb., 10:26
Hozzászólások: 377
Köszönöm a szervezést és a hozzá nyújtott segítséget!
...a jó hangulatot és a jó csatákat is!

Mindkét támadásra olyan sereget hoztam, amivel öröm volt játszani. Küzdeni már nem nagyon lehetett, pláne nem az első helyekért. :) Borzasztó csapatokkal jöttetek!

Gratulálok Titinek, Warheartnak, és Dreegarnak az aranyhoz!
...és a többi dobogósnak is!
Külön grat ShurTugal fáinak, rt bádogembereinek és macijainak, és persze a fő szervező chain-es kőembereihez! :)

Legjobban talán a H5-ös Jou féle sereg tetszett. Dróton rángatta a sárkányaimat.

Legbulibb meccsem a H3-as Trunks sereg elleni maratoni viadal volt. :D

1vs1-ből sajnos semmit nem láttam, úgyhogy tessék sokat mesélni, mi volt! Grat a bronzos Jounak, és persze az ezüstös NG-nek!

Mr. Lucky szerintem ShurTugal volt.
Mr. Unlucky pedig a hangos Magix. :D

_________________
Üdvözlet minden nagyon bátor harcosnak!
Lord Shaba


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 19 kedd, 18:28 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Most nézem h elfelejtettem itt is gratulálni a TT győzteseknek ill. helyezetteknek, úgyhogy akk kicsit megkésve ezt is megejteném. :) Szóval gratula mindenkinek, elsősorban Titinek és Warheartnak a győzelmekért, de a többiek is nagyon acélosan nyomták, úgyhogy minden dobogósnak, helyezettnek elismerés. :)

Közben látom, hozzá lettem adva ahhoz a bizonyos fb csoporthoz. :D Bár egy kicsit megtévesztő ez a csoportnév, hogy "Heroes Versenyzők", nem? :D Lehet h találóbb lenne az "Iszákos Heroes Versenyzők" elnevezés. :P

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 19 kedd, 18:51 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Csss ez csak az álca.

Grat a dobósoknak és köszönet a szervezésért!

Nekem ez a verseny egy nagy rakás .... volt sajnos. Sem a csapatok nem illettek be a többiekhez sem 1v1-ben nem volt velem kegyes fortuna.

Dreegar piros gömb plusz Tower vár úgy hogy én rampart vagyok kb. GG.
Jou ellen meg a pálya adottsága miatt nem tudtam úgy haladni mint Jou, aki mellesleg nagyon jól csinálta, így a pénz és nyersanyag többlet a főcsatában lénytöbbletet eredményezett.

Egyébként ne tessék bejelölgetni Facebook-on mert arra hoztam létre a csoportot. Én egy kicsit másképp kezelem az FB-t. :)

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 20 szer., 13:03 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Nagykorú lett a bajnokság, úgyhogy készítettem egy kis összegzést, érdekes dolgok kerültek napvilágra :)

ssth 1vs1-ben egy ezüstérem és NÉGY bronz után tudott nyerni
Titi H3 támadásban vitte ugyanezt véghez
És jól látom, hogy Vologyának H3 támadásban 8 érme van, de győznie még nem sikerült?! :o
Támadásban Sorceress abszolút bajnok, négy győzelemmel, de Nimbus is a két győzelmét az első két bajnokságon szerezte, kár, hogy egyre ritkábban oktatják a mezőnyt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 20 szer., 19:38 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
NG írta:
Nagykorú lett a bajnokság, úgyhogy készítettem egy kis összegzést, érdekes dolgok kerültek napvilágra :)

ssth 1vs1-ben egy ezüstérem és NÉGY bronz után tudott nyerni
Titi H3 támadásban vitte ugyanezt véghez
És jól látom, hogy Vologyának H3 támadásban 8 érme van, de győznie még nem sikerült?! :o
Támadásban Sorceress abszolút bajnok, négy győzelemmel, de Nimbus is a két győzelmét az első két bajnokságon szerezte, kár, hogy egyre ritkábban oktatják a mezőnyt.


Üdv Bátor Harcosok!

Én is készülök pár "Örökranglistával", ha már a statisztikáknál tartunk. :) Heroes3, Heroes5 támadás és Heroes3 1vs1 és 2vs2 összesítés az elmúlt 18BB és XII Tábor kínálatából... Csak türelem! :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 20 szer., 21:30 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Remélem lassan felkerülnek már a képek. Kíváncsi vagyok hogyan sikerült H3 támadás közben a :

ShurTugal :
- Most mi a f*szt kezdjek Warheart csapatával ?! kép :lol:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 155 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség