Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 155 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 07 csüt., 19:15 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Sajnos az elemzésem nem készült még el és lehet, hogy be sem tudom fejezni... Viszont lenne egy kérdésem a támadás versenyzőkhöz, főként a H5 támadás versenyen résztvevőkhöz. Ki hoz gépet, amin fut a H5? Kellene 7 db, hogy zökkenőmentesen tudjunk játszani. Én szükség esetén 2 db-ot tudok hozni, még legalább 5 kellene.

1vs1 veseny: Itt még nem esett szó a lebonyolításról. A múltkori eset megelőzésére (4 meccs/1 nap és nem fejeződött be a torna) 3 mérkőzéses tornát gondoltam, itt lehetne max. 5-6 órás meccs is. Első 2 forduló fix térképen, a 3. pedig random. Milyen template legyen? Valamint a 2 versennyel ezelőtti egyenes ági kiesési szisztéma jöhet csak szóba, de ha van más ötletetek, akkor jelezzétek. Tudjátok, hogy nyitott vagyok a lebonyolítási javaslatokra. :)

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 07 csüt., 19:25 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Én megint viszem a lapotopot, H5-el együtt.

Random mapra én Panic-ra tenném a voksom :P A tavaly tavaszi lebonyolítási rendszer meg teljesen jó, 8 főnél szerintem nemigen lehet jobban levezetni.

Szerk.-be idecsapok a H5 támadás elemzést, mint laikus :P

Alyr: Rögtön itt is az első Treantos csapat :) A koronának köszönhetően mana lesz, plusz Yrwanna alapból intelligenciával kezd, földes cipő is van, az implosion is egy kemény varázslat. Ugyan se +SP, se warlock's luck nincs, azért impló-záporban 37 fát akkor sem a legkellemesebb lebontani :P

Chris: Lángoló paci-cocókák, luck+bless, egyenes tereppel. Most ugyan nem bajnokok, a lovacskák keményen átszaladnak a pályán. Kérdés hogy bírja majd a lovasrohamot az ellen :P

HUNLorcs: Újabb lovas-roham :) Van itt attack+luck, ha nincs akadály, a lovasok messziről keményet fognak ütni. Varázs-repertoár is van, ami megnehezítheti az ellenfelek dolgát :wink:

Jou: Na, itt van minden :lol: Egy mágus, aki nekromanta légiókat irányít, közben ellenfeleit a sötét mágia fondorlataival játssza ki, miközben tűzlabdákat hajít azokra :D Mindemellett a kaszás csávók szerintem elég nagyot fognak ütni, tetszetős ötlet :P

LordShaba: A Lordok Csabája most a tündöklő Smaragd Sárkányokat hívta segítségül e nemes küzdelemben :) Az adatlapból mást nem bírtam kiolvasni mint hogy "odarepülök, luck oszt lössz ami lössz 8)".

Magix: Ismét Magma sárkányok :wink: Ezúttal viszont tűzlabda helyett jégcsapás segíti a nagyra nőtt szalamandrákat a harcban. SanyiBá pedig képes csúnyán nagyokat hókuszpókuszolni :wink:

Pukkandur: És itt is a következő fás csapat :) Mark of the Wizard-os Implosionos fák elég ronda kombónak tűnnek, viszont ezen implós alakulat mellőzte a földes cipőt és a sar-issus relikviákat is.

rt: Középkori rohamdroid hadsereg, azaz Gólemek :D Razzak bá, aki ha piros ruhában lenne inkább a mikulásra hasonlítana, két kardal és +12 def-el fogja segíteni drága egységeit a harcban. Az acélcsávók kemények lesznek mint az acél :P :D

ShurTugal: És itten a harmadik, egyben utolsó fás csapat. Ez a srác már harmadjára használja fel az erdő ezen teremtményeit a harcmezőkön, nem tanulta meg, hogy ezekkel ő nem tud nyerni :lol: Remélem a következő megmérettetésre már megjön az esze :P

Teki1986: Egy újabb mágus aki sötét mágiát használ. Bár Teki inkább a gyengébbik nemből válogatta ki katonáit, a csajok nem csak krumplipucolásra fogják használni a késeiket :)

Titi: Ez is egy olyan "Titi-féle" sereg :P Megint egy jó nagy kupac lény, kard meg pajzs... ácsi, a két kardos csávókhoz dupla kard dukál :wink: :P Jó sokan vannak a hosszú fülűek, szép értékeik is lesznek lvl2-es létükre.

Trunks: Teleportálós Hidrák. Ezeket a hidrákat nem érzem olyan erősnek, mint a H3-asakat. Nem néztem még mekkorát ütnek, de a dupla kard és törpe cumó meglétében is, nem sebeznek olyan nagyot a sokfejűek :? De ne legyen igazam, majd kiderül :wink:

Vologya: A híres neves konda most tűzsárkányok képében fog harcba szállni :P Ez a tűzgyíkos alakulat is jégcsapással támogatja meg gyíkokat, viszont a szokásos luck+moral sem maradhat el :D

Warheart: Ha ez tényleg kijön, s Warheart szerint kijön, akkor ez egy nagyon genyó csapat :lol: A buzi vámpírok után, sikolyspeckós csajszival (elég perverz így továbbgondolva, de mindegy... :) ) egy kegyetlen sikolyra építve fogja terrorizálni a gyanútlan ellenséget. Mellette paci és üres terep lesz, nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz ennek a cuccnak az eredménye :D

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 09 szomb., 14:07 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
No, nem jönnek a gyakorlómapok? :)

Am, ma este várható tőlem is egy csapatelemzés. :wink: (írjatok ti is!)

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 09 szomb., 14:15 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Én nem tudom, hogy a H5 megy-e win7 alatt, ha igen akkor viszek gépet :)
Ugyanez áll a H3-ra :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 09 szomb., 14:26 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
titi írta:
Én nem tudom, hogy a H5 megy-e win7 alatt, ha igen akkor viszek gépet :)
Ugyanez áll a H3-ra :D


Megy mindkettő win7-en :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 09 szomb., 14:46 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
titi írta:
Én nem tudom, hogy a H5 megy-e win7 alatt, ha igen akkor viszek gépet :)
Ugyanez áll a H3-ra :D

Mindkettő megy win7-en 100% :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 10 vas., 0:55 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
titi írta:
Én nem tudom, hogy a H5 megy-e win7 alatt, ha igen akkor viszek gépet :)
Ugyanez áll a H3-ra :D


Múlt BB-n a mikronetbookon win7volt :) És H3aztam vele :D
Idehaza is az van, H5-nek sincs semmi baja vele...

Ezek után csak elindul már :D

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 10 vas., 1:24 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Hello,

Én nem tudok vinni gépet 1vs1-re. Igénybe venném a pótgépet :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 10 vas., 2:51 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Nos akkor... jönne egy kis elemzés, megjelölve benne az általam esélyesnek tartott armadákat (de ez csak szubjektív természetesen). :wink:

H3:

Chris:
Pit Fiendek szép számmal, +3-as karddal, no meg cure-ral és expert haste-el megkombózva. A szörnyek szépet sebeznek (nem véletlenül toboroztam közülük jómagam is :P), és a fix gyorsaság jópár meccset eldönthet a javukra. TOP 6

HUNLorcs: És itt is a másik Pit Fiendes alakulat. A magam részéről kis beleszólást engedtem a mágiának is a dolgokba, ez viszont azzal járt, hogy nincs +3-as kardom, illetve az Expert Haste-t a szerencsére bíztam. :P Ha nem szól nagyon közbe a MORÁL illetve a LUCK, akkor Chris ellen 1-1-re számítok, mivel Nymus igen mérvadó. De hogy egyébként mire lesz elég ez a csapat... majd meglátjuk. 8)

Jou: Tactics, lichek, szellemsarik, morál nullázó és persze Moandor elengedhetetlen kelléke, a slow, ráadásnak kis death ripple. Ember legyen a talpán aki odaér hozzájuk, de ha egyszer elérik, akkor közelharcban már nemigen van esélye. Viszont hogy elérik-e... na ez már egy jó kérdés. :wink:

Lord Shaba: Varázslat nincs, LUCK viszont annál inkább. :P A Harpy Hagok nagyon szemét lények tudnak lenni, néhányaknak egész biztosan borsot fog törni az orra alá, Solmyr rémálma. :P

Magix: Lizard Warriorok hordája + Wystan + Teleport ill. mágiaellenállás. A gyíklövészek előnye, hogy aránylag jól bírják a strapát, így akkor is bőven van esélyük, ha netán elkapnák a harcias közelharcosok. :P

NG: Gyakorlócsapataim között szerepelt egy hasonló alakulat, azzal a különbséggel, hogy a kard helyett néhány ogre mage biztosította a +6 attackot, ill. a küklopszokhoz Precision helyett Teleport dukált. :P A barbár hős gyakran kap tacticsot, az egyszemű óriások sebzése meg hatalmas. TOP 6

Rt: Szürke macik, amennyi csak lehet, no meg plusz attack az ogre mage részéről, mindez felgyorsítva. Ehhez többet nem is kell hozzáfűzni, TOP 6. :wink:

ShurTugal: Bár bizonyára keveseknek tűnik fel, ShurTugal az apróbetűs részbe elrejtette csapata valódi titkát: az egyszemélyes Infernial Troglodyte hadsereg könyörtelen pusztítást fog véghezvinni. :P Viccet félretéve, ha a scorpicorék paralyze-za néha bejön, a gyorsított minotauroszok könnyen behúzhatnak jópár csatagyőzelmet. :wink: (egy-két jól irányzott MORÁL illetve LUCK tovább javíthatja az esélyeit. :P)

Teki1986: A lövészek rémálma. Bár a 25 angyal elsőre kevésnek tűnhet, az expert slow, shield ill. anti magic igen veszélyessé teszi ezt a csapatot. A fix tactics ill. gyorsaság garantálja a lövész alakulatok elleni győzelmet.

Titi: A szokásos Titi-recept... :P Gyorsítás, némi disrupt, + bitangsok hárpia, tömören összefoglalva. :P Annak ellenére, hogy szvsz volt ennél már jobb csapata, TOP 6.

Trunks: Annak ellenére, hogy a hydrák bitanglassú egységek, a teleportnak köszönhetően jópárszor fog kezdeményezőként fellépni a harcokban. Az artik + a Bless igen veszélyessé teszi ezt a csapatot is.

Varosib: Keresztesek sokféle artival és varázslattal megszórva. A csapat igen összetett, emiatt viszont a Crusaderek száma sajnos szvsz kevesebb lett a kelleténél. :? De a LUCK persze beleszólhat a dolgokba. :wink:

Vologya: Hogy a mester egy korábbi mondatát idézzem: "Mindig van egy-két barom, aki a varázslatokra összpontosít." Nos ehhez képest ezúttal ő maga fogadta fel Solmyrt, és egyáltalán nem tette rosszul. :P A Chain brutálisat sebez, így annak ellenére hogy néhányan kifoghatnak rajta, TOP 6.

Warheart: Sok-sok magi, néhány dzsini ill. garg, no meg egy ultraszemét varázslat. :) Néhány csapat ellen szvsz nem tud mit kezdeni, ennek ellenére, ha a magikat nem zúzzák le az elején, TOP 6. :P


H5:

Alyr:
Egy első ránézésre békésnek tűnő erdőség mentén félelmetes varázslat tartja rettegésben az embert, aztán kiderül, hogy az ellenség sem igazán békés... :P A fák védelme legendás, így könnyen érhet el jó helyezést.

Chris: Rémparipák pajzzsal és plusz erővel, no meg persze LUCK-kal. :D A jó kezdeményezés sok meccset eldönthet Chris javára.

HUNLorcs: Zord lovagok, gyorsított, "Sorgalosított" kiadásban, no meg némi LUCK biztosításképpen. :P Hogy mire lesz ez elég... majd kiderül. :wink:

Jou: Sötét lidércek variarzenállal megspékelve, melyek jópárszor elbillenthetik a mérleget az ő javára. TOP 6

Lord Shaba:Gyorsított smaragdsarik MORÁLLAL meg LUCKKAL. :D Többet ehhez nem is kell hozzáfűzni, reszkessenek az alacsony kezdeményezésűek. :P

Magix: Magmasarik csapata extraerős télkörrel megspékelve. A sárkányok igen szemét egységek tudnak lenni, az erős középmezőnyben mindenképp ott a helyük, de akár még előrébb is.

Pukkandur: Hm... miért érzem úgy, hogy Alyr ill. Pukkandur sejthetett valamit egymás csapatáról...? :P Ugyancsak Implo, ugyancsak fákkal. A mark of the Wizardos implo brutális lehet, viszont hamar kifogy a manapontból. Majd meglátjuk, mennyire lesz ez elég.

Rt: Franc tudja miért, ott van 320 steel golem, bizonyára dísznek, hiszen a csapat főerősségét minden bizonnyal az 1 master gremlin alkotja, aminek ráadásul még védelme és endurancéja is van. :P Ennek ellenére azt hiszem, egy TOP 6-ost megérnek a gólemek is. :P

ShurTugal: Újabb fás csapat, bitangerős fireball kíséretében, ja és persze némi LUCK erősítésnek. :D Ha jól játszik, sztem igenis nyerhet vele. :P

Teki1986: Teki ezúttal egy harcias amazonhordát fogadott szolgálatába. Kezdeményezésük a legnagyobbak közül való, így slow-val halálosak lehetnek a vérribancok. :P TOP 6

Titi: A megszokott "Titi-horda". Egy kard, egy védelem, két varázslat, ütőerő, meg k*rvasok táncos. :P TOP 6

Trunks: Hydra-horda, ala H5 verzsön. :P A sokfejűek még mindig remekül állják a strapát és teleport assaulttal elég durvák lehetnek. Artifactok szép számmal. :)

Vologya: Tűzsárkányok hada, varázstárgyak, mágiavédelem, Ice Bolt, no meg persze a Maestrohoz már attribútumként rendelhető MORÁL illetve LUCK. :lol: Bekiabálások ezerrel. :P TOP 6.

Warheart: Ha valóban kijön az a bizonyos terv, akkor ez a csapat brutális lehet, bár Vogyiék ezt nem vennék biztosra. :P Ettől függetlenül sztem TOP 6. :wink:

Ennyi lenne, írjatok ti is lécci! :wink:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 10 vas., 8:50 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
HUNLorcs írta:
Pukkandur: Hm... miért érzem úgy, hogy Alyr ill. Pukkandur sejthetett valamit egymás csapatáról...? :P Ugyancsak Implo, ugyancsak fákkal. A mark of the Wizardos implo brutális lehet, viszont hamar kifogy a manapontból. Majd meglátjuk, mennyire lesz ez elég.


Nur kollégát már imserjük, LordShaba ellőtte már párszor, nemfogy ki az annyira gyorsan, mint gondolnád :shock:

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 10 vas., 14:19 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
HunLorcs: H3-ban magam is meg vagyok döbbenve, hogy 5 varázslat van a könyvembem! Ez nem a szokásos "egyszerű" csapat, hanem próbáltam valami mást is belerakni :) A distruptot azért vettem, mert úgy gondoltam, hogy sentinel lesz, mivel baromi olcsó... Air shieldet meg azért, mert a hárpiák bár repülnek de blokkolni nem tudnak :)

Egyébként fogalmam sincs hogy mire lehet számítani, Warheart és Rt csapatai jók, de Rt mélyen hallgat :) Kemény az a 29 mackó, főleg ha jön neki air... Pit fiendes csapatok is szimpatikusak, főleg aki megvette az airt, neki sokkal jobb lesz, mert Nymus nem nagyon kap airt szintlépéskor...

H5-ről fogalmam sincsen, vettem egy csomó lényt- nem variáltam túl a dolgot :) Ahogy elnézem változatos a mezőny!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 10 vas., 17:36 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
titi írta:
HunLorcs: H3-ban magam is meg vagyok döbbenve, hogy 5 varázslat van a könyvembem! Ez nem a szokásos "egyszerű" csapat, hanem próbáltam valami mást is belerakni :) A distruptot azért vettem, mert úgy gondoltam, hogy sentinel lesz, mivel baromi olcsó... Air shieldet meg azért, mert a hárpiák bár repülnek de blokkolni nem tudnak :)

Egyébként fogalmam sincs hogy mire lehet számítani, Warheart és Rt csapatai jók, de Rt mélyen hallgat :) Kemény az a 29 mackó, főleg ha jön neki air... Pit fiendes csapatok is szimpatikusak, főleg aki megvette az airt, neki sokkal jobb lesz, mert Nymus nem nagyon kap airt szintlépéskor...

H5-ről fogalmam sincsen, vettem egy csomó lényt- nem variáltam túl a dolgot :) Ahogy elnézem változatos a mezőny!


Próbálsz-próbálsz, csak egyszerűen képtelen vagy 800 alá csökkenteni a lényeid számát :P :P (na jó, H5-ben megelégedtél 690-el is, ha jól emlékszem. :D)

Sajnos nekem van egy olyan borzasztó nagy hibám, hogy mindig beleszólást engedek a szerencsének. :P Tettem ezt azért, mert a tesztek során meglepően sokszor kaptam airt! :) Firet meg ugyebár szinte mindig. :wink: Ettől függetlenül könnyen lehet hogy az "egyszerűbb" csapat - vagyis Chrisé - fog diadalmaskodni, majd meglátjuk. :wink:

Jou: H5-höz egyébként tök laikus vagyok, azért is mondom, hogy jó lenne ha írnának néhányan még elemzést, akik talán értenek is hozzá. :P (és persze H3-ast is írjatok :D)

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 10 vas., 18:39 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Én pont fordítva csináltam tavalyi táborban,tesztek alatt kevésszer kaptam airt és megvettem ami többek között a top3 elbukását eredményezte :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 11 hétf., 17:23 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Dave írta:
Én pont fordítva csináltam tavalyi táborban,tesztek alatt kevésszer kaptam airt és megvettem ami többek között a top3 elbukását eredményezte :)


Na igen, ezaz, hogy én meg pont ilyen okokból smucig vagyok arra hogy megvegyek valami olyasmit drága pénzen, amit kis szerencsével úgyis megkapok. :P


Am, a mapok mikor lesznek meg? :roll:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 11 hétf., 21:14 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jan. 23 pén., 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest
Hát azért a demoniac-al az air magic az nem "kis" szerencse :P Épp ezért a Chris vs HunLorcs meccset 2-0nak fogadom. Ha nyerek, kitől kapok sört? :D

_________________
I have chosen darkness to be my guide.. War is in my heart, death is by my side


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 11 hétf., 21:31 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Warheart írta:
Hát azért a demoniac-al az air magic az nem "kis" szerencse :P Épp ezért a Chris vs HunLorcs meccset 2-0nak fogadom. Ha nyerek, kitől kapok sört? :D


Persze mááá... esetleg megengedjük hogy elszaladhass venni magadnak :D

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 11 hétf., 21:34 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jan. 23 pén., 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest
Mindig magamnak veszem, tök uncsi. Egyébként az árlistában nem akarjuk a Sör-t feltüntetni, mondjuk 2-3000 aranyért? És akkor a támadás versenyen annyival kevesebb pénzből gazdálkodhatsz, de annyi sört kapsz a meccsekhez :D

_________________
I have chosen darkness to be my guide.. War is in my heart, death is by my side


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 11 hétf., 21:38 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Warheart írta:
Mindig magamnak veszem, tök uncsi. Egyébként az árlistában nem akarjuk a Sör-t feltüntetni, mondjuk 2-3000 aranyért? És akkor a támadás versenyen annyival kevesebb pénzből gazdálkodhatsz, de annyi sört kapsz a meccsekhez :D


Hát, ha ezt név nélkül megláttam volna bárhol, egyből feltettem volna rá 2 sört hogy "Ez... ez tuti Warheart!!!" :lol:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 12 kedd, 0:18 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Warheart írta:
Hát azért a demoniac-al az air magic az nem "kis" szerencse :P Épp ezért a Chris vs HunLorcs meccset 2-0nak fogadom. Ha nyerek, kitől kapok sört? :D


Pedig nekem elég sokszor bejött, úgyhogy remélem, ez élesben sem lesz másképp. :P De am Chris ellen ha lenne Expert Haste-m, a Blackshard miatt normál esetben akkor is ő nyerne, nem is a haste-ben bízom főként, hanem abban a "bizonyos" Fire Shieldben, ha már ráköltöttem majdnem 2000-et. :wink: :lol: Ettől függetlenül könnyen lehet h kikapok tőle 2:0-ra, de azért vehetsz nekem is 2 sört, ha mégsem így lesz, és akkor már nem is lesz uncsi. :P

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 12 kedd, 15:11 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Demoniac nem kaphat vizet :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 155 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség