Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 230 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 21 vas., 11:16 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jan. 23 pén., 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Köszönjük a szervezést! :) Mint mindig, most is nagyon élveztem a támadás tornát. Rövid beszámoló:

H5

Nagyon örültem a fejemnek a "buzi vámpírok"-nak titulált csapattal. :D Vologya csúnyán széjjelszedett, szerintem ő tartja most a damage rekordot. 12k-t ütött luck-al a vámpírokba :D A többiekkel izgalmas csatáim voltak, jó pár eléggé necces volt. Néhány pont elhullott a mákos emberek miatt (ugye, Shurtugal? :D) ,de azért ez elég volt a második helyre :) A wasp swarm árára kíváncsi leszek :P

H3

Hehe. Már a tesztelésen rájöttem, hogy semmire nem lesz jó ez a csapat. Ezért inkább elsörözgettem, és élveztem a játékot. Volt pár eléggé mókás meccs. Pl Hunlorcs master genie-jei mindig túlélték 1 hp-val a ghost dragon támadását, és rögtön feltették a counterstrike-ot a vasdobozra. Yay. :D Chris meg az angyalaival a semmiből hozta magát vissza, egy luck+morale+luck+morale+morale+luck+luck kombóval. A végén már sírt a nevetéstől :D Élveztem ezt is, de soha többet Alchemist. :D

Tavasszal viszem az idióta csapataim :D Üdv :D

_________________
I have chosen darkness to be my guide.. War is in my heart, death is by my side


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 21 vas., 13:04 
Avatar

Csatlakozott: 2012 márc. 11 vas., 22:56
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Először is szeretném megköszönni a szervezést!
Nagyon jól éreztem magam ismét a versenyen.
Gratulálok a dobogósoknak!

H5: Vologya nem szavakkal adott magának hangot, hanem az elképesztő seregével. :)
Warheartnek a galád csapata... és amennyi ideig tartottak a csaták.... győzze kivárni az ember! :)
LordShaba mellett úgy éreztem magam mint egy úriember. Lejátszotta helyettem a csatát! :)
Sajnálom, hogy lemaradtam a dobogóról, de én csesztem el, szóval majd legközelebb talán sikerül!

H3: Csapatom nem volt elég ütőképes, de ez már itthon a tesztelések során kiderült, szóval az nekem csak móka volt!
Warheart elleni luck-os csatám, hát igen, sírtam a nevetéstől! :)
Nimbus ellen csoda volt, hogy pontot loptam, de a lehető legjobbkor bejött a luck. :)

Tavasszal találkozunk!

_________________
Chris


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 21 vas., 20:21 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
No... Hát tegnap este még eléggé ki voltam ütve, de mára szerencsére már jobban vagyok, úgyhogy én is kifejteném a tapasztalataimat kicsit részletesebben... :D

Először is, én is szeretném megköszönni a szervezést Vologya Mesternek és minden szervezőnek, mindenki másnak pedig a játékot. :)

H5: Amikor neveztem ezt a csapatot, még bizakodó voltam, azt hittem hogy a vindik dupla sebzése majd jobb belátásra téríti az ellent, de jócskán tévedtem, ugyanis ahhoz nem ártott volna sorra is kerülnöm... :P Pl. Warheart "buzi vámpírjai" ellen hirtelen már azt sem tudtam, mit mondjak... :D Hős után vindik következtek volna, ám a hős egy wasp swarm-mal állandóan hátraküldött a sor legvégére, egészen addig, amíg a vámpírok szét nem kapták a seregem. :( Mindenesetre gratulálok neki ehhez a húzáshoz, és természetesen az ebből származó eredményéhez is! :wink: Ja és persze Vologya Mester lovagseregét ki ne felejtsem... szintén gratula neki! :D

H3: No, itt szerencsére már jobban muzsikáltak a masinák. :D Annak ellenére, hogy szvsz több X-et játszottam, mint amennyit megengedhettem volna magamnak, elégedett vagyok a gólemek és a dzsinik teljesítményével. :) Igazából adtak némi bizalmat is az ilyen szituációk hogy "Neked milyen csapatod is van?" - mire én : "Gólemek" amire a válasz legtöbbször a "b***meg" szócska volt. :P :lol: Néhol persze szerencsém is akadt. Warheart ellen pl. a megismétlődő szellemsari-fail szituáción a végén már mindketten csak nevettünk :D De hát a mi csatáink már csak ilyenek. :P
Érdekes csatáim voltak még Vologya Mester ellen, ugyanis az első meccset egy fatális félrenyomásom következtében ő nyerte meg, míg a második meccs során ő ejtett egy hibát, ami győzelmet hozott számomra, így lett az eredményünk 1-1, aminek dobogós helyezésemet is köszönhetem, lévén - ha jól emlékszem - két pont választott el minket egymástól a végeredményben... :D
Lord Shaba ellen pedig legnagyobb meglepetésre a Remove Obstacle hozott meg egy fontos pontot, úgyhogy azt a 120 pénz befizetést sem bántam meg :P
Ezúton pedig gratulálni szeretnék a torna első két helyezettjének, Titinek és Magixnek, és természetesen minden résztvevőnek! :)

Aztán decemberben az online TT-n is legyünk minél többen! :wink:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 22 hétf., 16:07 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Na, nekem is sikerült hazavonatoznom Szögedre. Nagyon jól éreztem magam, jó volt a hangulat meg minden :wink: . Köszönöm Vologyának a fuvart, elszállásolást és mindent!

H5 Támadás : Itt nagyon bíztam a cicákban, az célkitűzés az a TOP6 volt, de hát nem minden megy úgy ahogyan azt elképzeljük...

Az első két meccsen rögtön x-eltem Jou-val és HUNLocs-al, a kardos csávók ellen el is k*rtam meg jött neki stand, kicsit nem jött össze :D Itt már kezdtem aggódni, majd jöttek a kivégzők. Coradiel a csajékkal, Vologya a ronda kék lovasokkal, Shaba a buzi vámpírokkal (aztán Duel-ban jól elkentem a száját :lol: nem mintha számítana :D). Aztán jött az egyetlen duplázásom Titi ellen. Két nagyon kemény csatát toltunk, ő szinte folyton morálozott, én folyton luck-oltam és a végén csak 1 cicám maradt talpon. Köv meccsre 3-felé kaptam a makkákat a többszörös luckolás reményében és így azért többen maradtak, de ez is nagyon szoros csata volt. Majd jött Warheart, akivel mindig "EpicLuck" csatákat tolunk, s ez most sem volt másképpen. A 2. csatánk, ami furcsa körülmények között zajlott le, mivel először túlmelegedett a laptopom a Buzi Vámpírok miatt :D De aztán a restartban szétlákkoltam :lol: Volt még egy vicces meccsem, ahol Chris főstackját pont elértem egy luck-al és ott vége is volt, de utána csúnyán elvert :)

Így hát meg is szereztem az utolsó, 12. helyet. Sajnos 4 pontot elhullajtottam, kettőt a saját hülyeségem miatt, a másik kettőnél meg f*s volt a skill-fa, de szerintem menthettem volna még ezeken a meccseken is 1-2 pontot... Majd tavasszal valami mocsok csapattal indulok :D

H3 Támadás Mivel a H5 nem jött össze, ezért nagyon reménykedtem hogy a Minók majd szépen moráloznak és menetelnek a TOP 6 fele...

Itt voltak azért jó csatáim, amiket tudtam hozni. Adlert gyorsan kivégeztem, kevés volt az a 257 vagy mennyi madár, Chris ellen jött a Morál, ahogyan Vologya ellen is :D Coradiel 300 szeme is kevésnek bizonyult. Talán a legemlékezetesebb csatám Magix ellen volt. Az elementálokat a 2. csatában egész jól bontottam, de hát az alatt a 20-25 kör alatt a két kupac minóm összesen EGYSZER kapott morált, adv. Lead-el... Úgyhogy azon el is ment a meccsem... Ha jön csak még egy, vagy kettő, szerintem megnyertem volna, de azért nagyon jó csata volt :P. Nimbus ellen is érdekes volt játszani, első körben úgy lerohantam első körben, hogy Titi el is kapart, azzal hogy "na most simán kikapsz..." de azért 3-4 kör alatt bebontottam az Ogrékat. Majd a második csatát benéztem és levette az egyik stack-emet, így hát ki is kaptam...

Sajnos a pontok, amiket Warheart, Nimbus, Maggix ellen elhullajtottam, azok kellettek volna, mert úgy, ha jól emlékszem, 4. is lehettem volna...
De mindegy, majd Tavasszal :P

1v1 Ennek úgy ültem neki hogy full utolsó leszek és mindenhol simán kikapok, de az első meccset kivéve azért nem voltam annyira szerencsétlen...

1. Csoportmeccs
A Nagy Menetelés : Jou (Tower) vs ShurTugal (Stronghold)


Utólag belegondolva nem tudom miért nem a Towert választottam, semmi értelme nem volt a Strongholdal lenni :roll:
Főhőst passzolom, csak az utolsó 3 meccses herora emlékszem. Első három nap arra ment el hogy a két hajót felszabadítottam, a bányákat elfoglaltam és kiütöttem azt az egy macit a vár mellett és húztam rigót meg medvét. 1-1-7-re lett kastély, maci, madár, ogre meg a többi. Elég balf*szul toltam végig, a várat első héten be se vettem, kardot is már csak akkor vettem ki a garrison mögül amikor Jou már átjött, majd simán megvert. Jou jól nyomta, gratula neki, de amit én csináltam arra rossz visszagondolni...

2. Csoportmeccs
Észak vs Dél 2 : ShurTugal (Dungeon) vs Alyr (Stronghold)


Ez a meccs fontos volt, úgyhogy muszáj volt nyernem. Főhero a szemes csávó lett, mert se normális hős, se olyan aki jó skilleket kap, nem jött, úgyhogy marad ő. 1-1-3-ra meglett mindkét vár, 1-1-5-re pedig a bányák. Első héten a lvl6 lényig minden fel volt húzva + Castle. Második héten kiütöttem a quest artikat, felhúztam a Dragont és amit tudtam kitakarítottam a területen. Pumpás ekkor süllyedt el mindkét hajójával ott mellettem :lol: :lol:. Harmadik héten vettem ki a +3 All-t és mellete a egy sárkánypajzsot, majd a még azon a héten a kannát. A Questeket csak a 4. héten adtam le és ekkor ütöttem be a Black-eket is a +5 All-ért és a sátorért. Azután átmentem, leütöttem Alyr-nak egy heti utánpótlását, de az enyém se ért oda, így 9 black-el és a többivel, 30-30as értékekkel, skillfölényben és HP lénytöbblettel végül nyertem az 5. multi meccsemen :P. A meccset pedig kb. 2 és fél óra alatt nyomtuk le, úgyhogy maradt idő pihenni. :D

Keresztbe játszás
A béke őrei : ShurTugal (Stronghold) vs Pumpás (Fortress)


Itt a Ballisztás Barbár lett a főhero, bár lehet nem őt kellett volna választani. Első héten hajó felszabadítás, vár foglalás és lóvékeresés/találás történt. Macit húzni nem tudtam, csak második héten és akkor szedtem ki a quest artikat is. Harmadik héten leadtam a power/knowledge-os küldit és kiszedtem az artikat. 4 héten +2 All-t ütöttem és leadtam a az Attack/Defense-s küldiket. A középre menetelés talán 2-1 vagy 2-2-nél történt, de az utolsó két napot nagyon elk*rtam, így simán kikaptam. Pedig szerintem addig nem játszottam olyan rosszul, de hát végig jól kell tolni.

5. helyért való meccsre bejutás
Random Panic L : ShurTugal (Fortress) vs Adler (Stronghold)


Ezen a template-n még sose játszottam, mondjuk WT-n ezelőtt csak egyszer, még tavasszal Jebus-on. Úgyhogy nem nagy reményeket fűztem a meccshez, de azért nagyon megtetszett a Panic :D Nekem jobban bejött mint a fix mapok.

Első meccsen restartot kértem, mivel semerre nem tudtam volna menni csak Horde Marksman és Horde Grand Elf.

Másodjára jó volt minden, Bron lett a főhero és rögtön húztam is Wyvernt, de lehet hogy csak másnap. Első héten az 5 droid szaladgált a kezdő terepen, viszonylag sok lóvé jött, Bronnal meg szedtem ki az egymás ellett lévő kriptákat és amit még tudtam. 1-1-7re lett Basilisk, Gorgon, Wyvern, Citadell és City hall. 1-2-1nél mentem át egy tenyérnyi nekrós zónába ahol volt 3 vizikerék, meg jó sok lvl1 lény mögötti aranykupac, pár bánya meg ez-az. Itt mindent kiszedtem, mert kellet a lóvé kastélyra és még Capitolt is húztam. Harmadik héten át egy Infernós zónába, a 42 Vampire Lord könnyen megvolt, nem tudom miért féltem tőlük. Ott volt egy pandora, benne 60 Hobgoblin, +2 A/D kard, más értelmes nem volt. Harmadik heti sereget lánccal akartam hozni és menni át egy havas fortresses zónába, de meg is láttam Adler seregét. nem volt nála csak 5-9 madár és 1-4 maci, de hogy medvét hogyan húzott azt nem tudom. Gondoltam most elkapom a főhősét és vége, de a hősöm megállt mellette és pont nem értem el... Utána Adler elrohant, felvette a sereget, de megtámadtam mert már így is volt 7 macija, nem várhattam tovább. A 19 madárral ás a 7 macival + haste letámadt, kicsit el is k*rtam, úgyhogy levert az Öreg Jedimester :D

A két támadáson és a meccseken is sokat hibáztam, de azért ragadt rám valami, remélhetőleg. Tavasszal ismét találkozunk! :wink:

Jut eszembe... Ha valaki beszél Pumpással megkérdezné tőle hogy volna e kedve letolni a kemény helyosztónkat a 7. helyért? :D Mert én szívesen lejátszom, eredménytől függetlenül, ha ő két farmolás közben ráér :P

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 22 hétf., 21:12 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali!

Én is köszönöm a szervezők munkáját, és mindenkinek az izgalmas támadás meccseket! :)
Sajnálom, hogy a végére olyan iszonyatos migrénem lett (hazafelé még meg is kellett állnom elengedni a rókát... ), hogy nem bírtam már az utsó meccsem lejátszani (köszi NG, hogy kisegítettél), ill. a végefelé már a játékomra is komoly hatással volt a fejfájás, pár pontom el is ment rajta...
Összességében az ogréim nem okoztak csalódást, de nem volt teljes az örömöm, mivel csupán a "kötelezőt" hozták a srácok...

Gratula a helyezetteknek! 8)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 22 hétf., 21:49 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Nimbus írta:
Hali!

Én is köszönöm a szervezők munkáját, és mindenkinek az izgalmas támadás meccseket! :)
Sajnálom, hogy a végére olyan iszonyatos migrénem lett (hazafelé még meg is kellett állnom elengedni a rókát... ), hogy nem bírtam már az utsó meccsem lejátszani (köszi NG, hogy kisegítettél), ill. a végefelé már a játékomra is komoly hatással volt a fejfájás, pár pontom el is ment rajta...
Összességében az ogréim nem okoztak csalódást, de nem volt teljes az örömöm, mivel csupán a "kötelezőt" hozták a srácok...

Gratula a helyezetteknek! 8)


Akkor ezek szerint nem én voltam az egyetlen aki rókarudival fejezte be ez 5. HME-t... :lol: Jobbulást!
(Én pedig Magixnek ill. Lord Shabának köszönném meg mégegyszer segítséget. :))

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 23 kedd, 14:41 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Én is köszönöm Vologyának a szervezést, sajnos ezúttal elmaradtak a morál-luck üvoltései.

H3 T

Pontszámban odaértem a 4. helyre, egymás elleni eredményünk Vologyának kedvezett. 2 meccsem ment el morál-nak köszönhetően, ha az nincs, akkor tisztán 4. vagyok. Úgy gondolom ez volt a maximum, amit ki lehetett hozni ebből a csapatból ezen a versenyen.

1 v 1

Adler ellen kezdtem, mindketten jól haladtunk de egy rossz kattintás és beleszaladt a késbe, 30+ unicornisba, ahol elbukott 3 devilt. Érezhetően visszavetette, így amikor átmentem csatázni könnyű dolgom volt. Sokkal izgalmasabb is lehetett volna, Resurrectiont és Chaint tanítottam a górénak, miután Alamar és Solmyr az első nap megérkeztek. A szoros csatában a resu kamatozott volna így azonban talonban volt.

Bogpista Bozso által átszerkesztett és általam kicsit aranyban és resuban kontrollált Észak vs Dél 2-n Pista dungeonjét a fortress seregem legyőzte. Értékekben teljesen egyformák voltunk, de Tazar speckója és a mass curse ellehetetlenítette Gurnissont a főcsatában. Villámokkal operálni próbált a barbár, de a resist engem segített és előbb elfogyott a dungeon sereg.

Warlock ellen a béke őrei c. mapon 2 hetet játszottunk talán, amikor megtámadta a 2*5 ősi maci által védett dobozt Warlock és figyelmetlenségének köszönhetően (lejött a blind a maciról) bedarálták a barbárok. Feladta a játékot ellenfelem, így veretlenül jutottam tovább és vártam Jou-ra :)

Jou Panicon toltuk, ő necro, én fortress. A remek első hét után rossz döntéseket hoztam és elpepecseltem majdnem két hetet, így elegendő időt adtam Jou-nak a két lvl4-es torony felhúzására, hogy a 16-os powerével a főcsatában ledaráljon (chain l.). Drakon főhősöm 16-os védelmének köszönhetően és exp. offense-nek hála közelhercban jól teljesítettem, de védtelen voltam a varival szemben. A főcsata végére megmaradt 70 csonti, 50 szellem és közel 100 baltás sétáló szerencsétlen Jou-t a döntőbe repítette, én pedig Karesszal kerültem össze a 3. helyért folytatott küzdelem során.

Karesz hajnali 2-kor nem akartam nekiállni játszani, mert úgy ítéltem meg, hogy nem biztos, hogy végzünk 6-fél 7ig és meglehetősen fáradt is voltam. Így éltem azzal a lehetőséggel, h otthonról toljuk le a partit, amelyre ma délelőtt került sor.

Addig elimináltunk, amíg nekem dungeon jutott, a towerral szemben, Balance templaten. Első hetem ismét remekül sikerült, 3 cripta, egy törpe kincstár kifosztása jó anyagi helyzetbe hozott és Gunnar megkapta a watert, később az armorert. 1 angelt dobott a cons, medusa store, pandora 90 gnollt, majd áttörtem a 80 Rocs-on és elkaptam Karesz főhősét, Fafnert a várban 2 master genie-vel.

A pálya minősíthetetlenül rossz volt, leszámítva a kriptákat, semmi értékelhető nem volt a területemen, a mellettem lévő mocsaras területet nem kommentálom, a másik zóna pedig a falu miatt volt értékelhető (hozott pénzt).

Így lettem 3., köszönöm Karesznak a partit! Gratula a 4. helyéhez, azt gondolom sokakat maga mögé utasított azok közül, akiket előbbre vártunk.

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 23 kedd, 15:56 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Tényleg, az oklevek hogy tetszettek? :)

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 23 kedd, 15:59 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Ki nyert? :P

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 23 kedd, 16:27 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Dave írta:
Ki nyert? :P


H3 TT-t Titi, H5 TT-t Vologya, 1vs1-et nem tudom. :?


Képek-eredménylista mikor lesznek kint? :)

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 23 kedd, 16:34 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Most fejeztük be a meccset. Jou 152 master gremlinnel és 6 master genie-vel elpáholta a seregem. Első körben prayer bless combót kaptak, ami elég volt neki.

Így én a 2. helyen végeztem a versenyen, Jout pedig nem bírom megverni....

Gratulálok a bajnoknak!

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 23 kedd, 16:57 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Grat a bajnoknak :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 23 kedd, 21:23 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Valamiért olyan érzésem volt, hogy Csizu nyeri meg az 1vs1-et, sokat nem tévedtem... :)
Gratulálok Jounak, illetve a TT-k első helyezettjeinek!

Részletes eredményeket kérek az 1vs1-ről, majd szeretném frissíteni a toplistát.

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 24 szer., 8:46 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Kösz a szervezést és a jó mókát mindenkinek.
Grat minden helyezettnek. Teki ugye csak 1vs1 ben indult, de majdnem hozta a kötelezőt :) Remélem tavaszra jössz H3TT és H5TT re is mert hiányoltam a csapataidat :)

H3: Tipikus 1 perces csapat (tavaly tavasszal azt hiszem ezzel voltam, csak Andrával) - nem gondoltam volna, hogy ilyen jól szerepelnek majd az elementálok, de úgy látszik most összejött. Titinek grat az 1. helyért, amit igazából csak a ****** sok luck morál kombójának köszönhet :P Közöttünk valójában csak 1 morál döntött (és ezzel Titi került elém 1 ponttal).

H5: Alapjaiban nem vártam hogy szinte mindenki (11 a 12 ből), mightos csapatot hoz, szóval ahhoz képest, hogy figyelmetlenségből elszórtam 1-2 pontot meg vagyok elégedve az 5. helyemmel. Majd tavaszra kicsit alakítok a csapaton :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 24 szer., 23:17 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Gyorsan írok valami beszámolóféleséget, megelőzvén az eredményhirdetést :)

Támadások:
H5: seregem már beküldéskor is FUN-nak indult, ugyanis tudtam hogy keves a csirke és/vagy felszereltség, hát így is lett. Azért 1-2 meglepett arcot sikerült előcsalogatnom a verseny során :D
H3: 4 gondolatos sereg, ennek ellenére nem voltak rosszak, a középmezőny tökéletes hely a jelen csapatok között, nagyon kevés múlt csak azon, hogy ki ellen mi nem jött össze.

Gratula Minden helyezettnek és a Bajnokoknak!

H3 1vs1:

Első ellenfelem ShurTugal( A nagy menetelés, Tower(Tazar) vs Stronghold(Gundula)) valahol elvesztette a fonalat az meccs elején, abból amit láttam nagyon lassú haladás bonakozott ki előttem, a Bohóc pedig egész jól nyomta az ipart(log,tactic, water,offense,earth, meg mégvalami), úgyhogy keménye tudtam tolni vele a csatákat, majd miután minden fontosabbat összeszedtem magamtól átmentem a másik oldalra, 1-2 cuccot még magamra kaptam, majd a kardot éppen kivevő Gundula felé rohantam, s a kaputól nemmessze ütköztünk meg, eléggé 1oldalú volt a 30 feletti értékeimnek köszönhetően.

következő pontban a keresztjátsza jött Teki ellen ( ÉvsD 2 (Fortress(Gerwulf) vs Tower(Andra) ). Bejött Tazar ismét, de most a pálya adottságai miatt inkább Gerwulfba helyeztem a bizalmamat, nem is bántam meg 1xsem. Szintén nagyon ügyesen jöttek a skillpontok, de valamiért elég keves lett az XP, így be kellett szüntetni a gyűjtögetést a 7. sec skillnél és rágyúrni a kifejlesztésekre ( a szintléptető fák segítségével lett meg a 7. is expertre ). A relikeket lezámítva 1 DSS volt a használhatós kategóriájú cucc, a léggömb mellett, Tekinél a földes vigyorgott, de jobb helyzetben őse volt sokkal. Megint mindent kiszedtünk a területünkről, s 2 Complete révén a középső 2 relik mind kuka lett ( Armagedon's Blade és Armor of the Dammned ). Főcsatát többnyire az erőfölényem döntötte el, ill az, hogy Teki ?Resu?, Impló, Meteor, Air elem. kombójára Impló, meteor és villám kombinációjával tudtam felelni, és így sikerült a 6. körben eltüntetni a mágus hordákat. A dolog a Légelementálon csúszott el, ha az valami más (földelem pl.) sose verem le az 1666 manával rendelkező Andrát :roll:

A csoportzáró meccset Alyr ellen vívtam ( A bék(a)e őrei inferno(Nymus ) vs Rampart(Elleshar)) elég csövedék térkép volt, de a végére összerázva a dolgotsikerült 20fölé emelni az értékeket a kapucsatára, majd még kicsit rátápolni míg az ellen betört középre, majd a főcsata viszonylag lazányosra sikeredett, de a Chain azért okozott fájdalmat.

A rájátszás Csizuval hozott össze (random panic, Necro(Xsi) vs Fortress(Drakon) ). Xsi a tanulási lehetőségei lévén lett góré, ugyanis WTben nincs nekromancia, így hamar eldöntöttem hogy a csontikat varázslattal próbálom pótolni majd. 2 lovassal elindultam világot látni, sose tért haza a főhős első nap után :( Death ripple,Villám, MA segítségével, és kis szerencsével hihetetlen csatákat voltam képes letudni ( 49 Swordsman(ebből 7 Crusi ) vs 2 Black Kinght ), majd 2. hét végefelé megjelent az általam is látott 2 pajzsnál drakont, de 2 lovassal nemvoltam biztos h lenne esélyem az angyalokkal rendelkező sereg ellen, így másfelé orientálódtam,de szerencsére Csizu is elandalgott másfelé. 2 4es tornyot is felhúztam, animate reményében, de 1 Chain lett a jutalmam, ami azért kárpótolt kicsit. Kiszedtem 1 csapnivaló kincseszónát ( 1 aranybánya, diplós cucc, 20 cerberi és 5k xp-s pandora, csodálatos :evil: ) Majd mire evvel végeztem megnéztem még 1 0a értékű zónát, ill. 1 térkapun átmentem, de jött ismét Drakon, és nemvolt mese, mostmár menni kellett vissza harcolászni. A Chain a várakozásnak megfelelően elég volt a csatához, nagyban gyorsította asz eseményeket, de a 16os defense-et is tudtam volna kompenzálni Shield és Speckós Stone skin használatával a varázsértékekben annyira nem jeleskedő Gnollvezért.

Ezután Az Online befejezés mellett Voksolt a csapat nagyrésze, amit Kedden letudtunk.

Én ismét Teki-vel kerültem össze, jöhetett a revans ( random balance, Tower(Tunhar) vs Stronghold(Tyraxor) ) MInd2őnknek jöttek dwellingek, nekem elég kicsit területet dobott a gép, a sec zónám szintén kicsi és csapnivalóan üres volt, itt cseéltem le a 3.szor is beköszönő Tazart, a tactic égető fontossága miatt Tunhar-ra, amit később nem bántam, water helyett jött earth, armorer, offense és ballistic a taktika mellé. 1.2.2 nél ledaráltam 79 csúnyán morálozó TrollTeam-t ( útban volt ), majd továbbementelve megláttam az első értelmes artit, ill Teki 1ik droidhősét, akitől nem riadtam vissza, de ottvolt Főnök is nemmessze, arcon is kapott. Tactikkal beálltam a felső sarokba ( Tyraxor csak Basic taktikkal rendelkezett :shock: ), a 2x 3 Dizsnn megáldotta a golyóscsávókat Prayer&Bless Kombóval, s repültek az Orcok, kutyák nagyrésze mire ideért, a macikból 2 (ekkor élt a lehetőséggel a maradék djinnem: Fireshield ), s az utolsó lövéslehetőséggel a maradék 61 goblin repült a mennyekbe, a 3 rigót meg közelharcban lekaptam még. Ezzel rövidtávon eldőlt a meccs és a Döntő sorsa. :shock:

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 25 csüt., 0:11 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Tunhar? :shock: Az ki?
Ha Torosar,akkor nem értem azt a lépést hogy jobb mint Taz :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 25 csüt., 11:16 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Dave írta:
Tunhar? :shock: Az ki?
Ha Torosar,akkor nem értem azt a lépést hogy jobb mint Taz :)


Confluxos hős, ilyen földementál, de szerintem Thunar.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 25 csüt., 13:50 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
NG írta:
Dave írta:
Tunhar? :shock: Az ki?
Ha Torosar,akkor nem értem azt a lépést hogy jobb mint Taz :)


Confluxos hős, ilyen földementál, de szerintem Thunar.


hja, asszem tactic estates :D

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 25 csüt., 13:57 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Mindig tanul az ember... de hát egy bajnoktól kell is! 8) Szal, hogy akkor biztos jól értem-e: Ez a Thunar csöves lett Jou góréja Tazar helyett? :)

Valaki megmondja, hogy hol végeztem végül H3 támadásban és hogy mit játszott"am" az utsó körben NG keze által? :)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 25 csüt., 14:55 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Hát Nimbi, már ültem volna le éppen helyettesíteni, amikor mondták, hogy ne játszuk azt le, mert kezdenek vmi más meccset.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 230 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség