Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 230 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 23 csüt., 17:03 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Nagy örömmel közölhetem, hogy 2012 őszén ismét megrendezzük a Heroes Mugger Emlékversenyt (Budapest Bajnokságot).

A verseny tervezett időpontja: 2012. október 20-21-(22). (szombattól vasárnapig (hétfőig) - 4 napos ünnep első 2 - (3) napja) Csili Művelődési központ (a már jól megszokott helyszín...)
Jól látjátok, van egy kis hezitálás, hogy 2 vagy 3 napos legyen e a verseny... Ezt attól teszem függővé, hogy mennyi lesz a jelentkező az egyes versenyszámokra.

A tervek szerint az 1. nap az 1vs1 küzdelmek, a 2-(3). nap pedig a támadás versenyek (H3 és H5) fognak zajlani. (Mint láthatjátok az előző verseny szerint az 1vs1 küzdelmek és a támadások is 1-1-(1) naposak lesznek.)

A szervezést ismét jómagam, Vologya Mester fogom végezni (majd a pénzt is Én fogom beszedni), a versenyek lebonyolítását pedig remélem valaki bevállalja, de ha nem lesz önként jelentkező, akkor ezt is magamra vállalom. Kérem a H3 és H5 árlista készítőit (Csizu, Jou és Dragon), hogy segítsék a munkám ezekben a versenyszámokban.)

A szokásos versenytípusok lesznek, tehát:

A - H3 1 vs. 1 verseny
B - H3 Támadás verseny
C - H5 Támadás verseny

Nevezési díjak:

2 napos verseny esetén:

H3 1 vs. 1 verseny:

8 főig: 3500Ft/fő
9-16 fő között: 3000Ft/fő
(A versenyek WT-ben lesznek lejátszva, lehetnek fix és random térképek is.)

H3 Támadás verseny:

12 főig: 2500Ft/fő
13-24 fő között: 2000Ft/fő
24 fő fölött: 1500Ft/fő
(a végleges H3 árlista szeptember 15-én várható, a csapatok beküldésére szeptember 29-én 20.00 óráig lesz lehetőség!)

H5 Támadás verseny:

12 főig: 2500Ft/fő
13-24 fő között: 2000Ft/fő
24 fő fölött: 1500Ft/fő
(a végleges H5 árlista szeptember 15-én várható, a csapatok beküldésére szeptember 29-én 20.00 óráig lesz lehetőség!)

3 napos verseny esetén:

H3 1 vs. 1 verseny:

8 főig: 3500Ft/fő
9-16 fő között: 3000Ft/fő
(A versenyek WT-ben lesznek lejátszva, lehetnek fix és random térképek is.)

H3 Támadás verseny:

12 főig: 3000Ft/fő
13-24 fő között: 2500Ft/fő
24 fő fölött: 2000Ft/fő
(a végleges H3 árlista szeptember 15-én várható, a csapatok beküldésére szeptember 29-én 20.00 óráig lesz lehetőség!)

H5 Támadás verseny:

12 főig: 3000Ft/fő
13-24 fő között: 2500Ft/fő
24 fő fölött: 2000Ft/fő
(a végleges H5 árlista szeptember 15-én várható, a csapatok beküldésére szeptember 29-én 20.00 óráig lesz lehetőség!)


Jelentkezni Név/Nick/Email cím/Telefonszám/Indulni kívánt versenytípusok megjelölésével a vogyi73@gmail.com címen, 2012. szeptember 23-án 20.00 óráig lehet!

A nevezési díj befizetésének a végső dátuma 2012. szeptember 28-a 20:00 óra, én minden jelentkezőnek elküldöm a számlaszámom, címem, vagy találkozhatunk személyesen is, stb., hogy időben el tudjátok küldeni a pénzt. Kérem, hogy a fizetést ne hagyjátok az utolsó pillanatra, még több, mint 1 hónap van a befizetésre!

A játékban való részvétel a jelentkezés gyorsaságától függ, az 1vs1 tornára 17. jelentkezőnek, a H3 és H5 támadás tornákra pedig a 33. jelentkezőnek már csak a tartalék nemes szerepe jut, így érdemes mihamarabb megejteni a jelentkezést!

A jelentkezők később természetesen jópár e-mailt fognak kapni a pontos határidőkkel, egyéb infókkal.

H3 1vs1 versenyben:
A minimális versenyzőlétszám: 8 fő
A maximális versenyzőlétszám: 16 fő

H3 támadásban:
A minimális versenyzőlétszám: 8 fő
A maximális versenyzőlétszám: 32 fő

H5 támadásban:
A minimális versenyzőlétszám: 8 fő
A maximális versenyzőlétszám: 32 fő

Ha valami nem világos, kérdezzetek bátran. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 23 csüt., 17:08 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hmmm... mi lenne, ha most kizárólag H3 támadásban indulnék, és végre odakanyarítanék vmi eredményt is, csakúgy mint régen. :)

Persze ez csak egy feltételes jelentkezés. Ha nem ütközik a térdműtéttel és tudok még/már járni, akkor megyek.

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 23 csüt., 17:43 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Hát ha minden jól megy a két támadásra biztos megyek, 1v1 kérdőjeles, de hétvégén okosabb leszek.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 23 csüt., 17:49 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Ha szerencsém lesz, akkor ezekre tudok jönni én is, de semmi nem biztos még.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 23 csüt., 20:44 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
H3 támadásra feltétlen szeretnék jönni most is! :D Ha annyian leszünk kb. mint tavasszal akkor sztem meg lehetne ejteni két napban és akkor talán még a H5 támadás is szóba jöhet :) Vagy lehetnének új versenyszámok a harmadik napra, mint pl. H4 vagy H6 támadás :D (Persze csak ha kivitelezhető)

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 24 pén., 0:49 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
H4 érdekes lenne :D

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 24 pén., 9:32 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Volt már kb. 5 Heroes4 támadás, de mivel 10 fő alatti volt rá a jelentkezés, így megszűnt... Ha valaki továbbviszi és leszerkeszti hozzá az árlistát, adatlapot és térképeket, valamint megfelelő (min. 8 fő) jelentkezik rá, akkor nem látom akadályát... :roll:

Heroes6 támadás pedig kivitelezhetetlen a nem túl felhasználóbarát térképszerkesztő, valamint az el sem kezdett árlista miatt... És akkor még nem beszéltünk az online elérési lehetőség hiányáról, ami szintén probléma... :(

Szóval uraim lehet álmodozni, de szvsz reménytelen mindkét javaslat kivitelezése... :roll:

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 24 pén., 9:48 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Pedig milyen vicces lenne egy H6 TT. Mindenki megvenné az Életszívást meg mellé 400 Ghoul-t "oszt csá" :)

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 24 pén., 13:23 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
én megyek, jövő héten elintézem a két napot
1vs1 és
h3 támadás, nyilván megint egy imba csapattal.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 24 pén., 13:43 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Vologya írta:
Üdv Bátor Harcosok!

Volt már kb. 5 Heroes4 támadás, de mivel 10 fő alatti volt rá a jelentkezés, így megszűnt... Ha valaki továbbviszi és leszerkeszti hozzá az árlistát, adatlapot és térképeket, valamint megfelelő (min. 8 fő) jelentkezik rá, akkor nem látom akadályát... :roll:

Heroes6 támadás pedig kivitelezhetetlen a nem túl felhasználóbarát térképszerkesztő, valamint az el sem kezdett árlista miatt... És akkor még nem beszéltünk az online elérési lehetőség hiányáról, ami szintén probléma... :(

Szóval uraim lehet álmodozni, de szvsz reménytelen mindkét javaslat kivitelezése... :roll:

Baráti üdv!



Kaphatnék egy régi árlistát? :)

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 24 pén., 21:50 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Hát néhány emberke jelentkezésével nem tudok mit kezdeni (talán tudok jönni, talán nem, de szeretnék...), de azért befutottak az első komoly jelentkezések is, íme:


Jelentkezési lista (Frissítve: 2012.08.24. 22:00 óra):


H3 1vs1 Torna:

1. Karesz
2. Adler


H3 Támadás Torna:

1. Vologya Mester
2. Karesz
3. Adler
4. HUNLorcs


H5 Támadás Torna:

1. Vologya Mester

Várom a további jelentkezéseket! Baráti üdv!

ui: T-Rex: Hétvégén előkeresem, hátha még megvan és átküldöm! (Ha elfelejteném, írj Rám kérlek... Kösz!)

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vologya 2012 aug. 24 pén., 22:13-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 24 pén., 21:50 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Most amíg még így az elején vagyunk, megnézhetnénk, hátha lennénk elegen akiket érdekelne egy H4 támadás torna, engem személy szerint nagyon. :P Ha tudok valamit segíteni, még segítenék is az árlista elkészítésében.

H3 támadásra előre is jelentkezem, a H5-öt még később eldöntöm (és ha valami csoda folytán lesz H4TT is, akkor természetesen arra is jelentkezem :wink:).

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 24 pén., 22:10 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Én sem tudom még biztosra mondani... A H4ről meg annyit, hogy évek óta letöröltem, és abszolút nem hiányzik :lol:

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 25 szomb., 1:07 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
HUNLorcs írta:
Most amíg még így az elején vagyunk, megnézhetnénk, hátha lennénk elegen akiket érdekelne egy H4 támadás torna, engem személy szerint nagyon. :P Ha tudok valamit segíteni, még segítenék is az árlista elkészítésében.

H3 támadásra előre is jelentkezem, a H5-öt még később eldöntöm (és ha valami csoda folytán lesz H4TT is, akkor természetesen arra is jelentkezem :wink:).


Talán ShurTugal barátunkkal agyaltunk azon, hogy hogyan lehetne kilőni a "tanknak begyúrom magam és iszok egy raklap inv. potit" hősöket.

Amúgy...
Köszönöm szépen a segítséget, Vologya :D

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 25 szomb., 2:27 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
T-Rex írta:
HUNLorcs írta:
Most amíg még így az elején vagyunk, megnézhetnénk, hátha lennénk elegen akiket érdekelne egy H4 támadás torna, engem személy szerint nagyon. :P Ha tudok valamit segíteni, még segítenék is az árlista elkészítésében.

H3 támadásra előre is jelentkezem, a H5-öt még később eldöntöm (és ha valami csoda folytán lesz H4TT is, akkor természetesen arra is jelentkezem :wink:).


Talán ShurTugal barátunkkal agyaltunk azon, hogy hogyan lehetne kilőni a "tanknak begyúrom magam és iszok egy raklap inv. potit" hősöket.

Amúgy...
Köszönöm szépen a segítséget, Vologya :D


Mondjuk úgy, hogy a potionokat szvsz ki is lehetne tiltani. :roll: :) (Bár igaz, a Haven az Őrangyallal így is hozzájuthat az újjáéledéshez, de a Haven varik meg annyira nem erősek egyébként, úgyhogy ez így jó lenne sztem). Ja és persze meg kéne határozni (gondolom) itt is, hogy az elköltendő pénzed X részét seregre kell fordítani (ergo hogy ne lehessen csak a hősre gyúrni).

Ja és egyébként adott esetben a kieg lények is benne lennének az árlistában?

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 25 szomb., 8:59 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
A "Guardian angel"-t lehet hatástalanítani egy "dispel"-el vagy egy "steal enchantments"-el.
Csak hát, ott van a gm resistance, úgy már kicsit nehezebb a dolog.


Potion: mi úgy gondoltuk, hogy bizonyos potion-okból, ha többet veszel, akkor drágulnak. Pl: 300-ba kerül 1 darab inv.pot.
500-ba kerül 2 darab
900-ba kerül 3 darab.
Ha olyan, akkor az inv.pot ki lenne tiltva, mint a H3 esetén a dimension door.

Seregnél, mi arra gondoltunk, hogy 2*25000 aranyat kapna az illető. Az egyik csak a hősökre menne, míg a másik csak a lényekre.
Minnél több hőst veszel, annál drágábbak lesznek ők is, ezmellett a képességek, varik, varitárgyakat is megkell venni.
Vagy lehetne csak annyi, hogy versenyen max 2 hőst lehet venni.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 25 szomb., 13:33 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
T-Rex írta:
A "Guardian angel"-t lehet hatástalanítani egy "dispel"-el vagy egy "steal enchantments"-el.
Csak hát, ott van a gm resistance, úgy már kicsit nehezebb a dolog.


Potion: mi úgy gondoltuk, hogy bizonyos potion-okból, ha többet veszel, akkor drágulnak. Pl: 300-ba kerül 1 darab inv.pot.
500-ba kerül 2 darab
900-ba kerül 3 darab.
Ha olyan, akkor az inv.pot ki lenne tiltva, mint a H3 esetén a dimension door.

Seregnél, mi arra gondoltunk, hogy 2*25000 aranyat kapna az illető. Az egyik csak a hősökre menne, míg a másik csak a lényekre.
Minnél több hőst veszel, annál drágábbak lesznek ők is, ezmellett a képességek, varik, varitárgyakat is megkell venni.
Vagy lehetne csak annyi, hogy versenyen max 2 hőst lehet venni.


Az Immortality Potiont én vagy kitiltanám, vagy nagyon drágán adnám, 300 még mindig nagyon olcsó. Márpedig egy adott esetben széttápolt rend vagy káosz-beli hős elég durva lehet, ha még újra is éled. A Life alapjában véve nem rendelkezik túl erős irtó varázslatokkal, így az Őrangyal szvsz maradhat.

A 2x25000-es megoldás nekem tetszik. :) Az meg, hogy hány hőst vesz, az igazából már mindegy, a hős-kérdés megoldására ígyis-úgyis csak ugyanúgy 25000 aranya marad.

Bár mondjuk mielőtt a részletekbe mennénk, először inkább azt kéne megtudni, lenne-e legalább nyolc jelentkező egy esetleges H4TT-re. :roll: (Eddig mi ketten vagyunk, ha jól látom :P)

U.i: Ha offolásnak minősül a beszélgetésünk egy esetleges H4 támadásról akkor elnézést a moderátoroktól és folytatjuk egy másik topicban - ha problémát jelent.

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 25 szomb., 13:57 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Szerintem az is kérdés belefér e 3 napba egy H4 támadás? Mert az 1v1 8 jelentkezőnél is 1 nap + H3 és H5 TT is van egy nap. Most ha 1v1-re 12-en vannak, szvsz sehogy nem fér bele. Beleokoskodni nem akarok, de szvsz egy Táborba jobban bele lehetne szúrni egyet a "0. napon", felkészülési meccsek helyett és még focira is marad idő :D

Jelentkezést majd csak hétvégén vagy jövőhéten adok le, még nem tudom hogy egyedül megyek, vagy ketten megyünk. Sajna igen sokba kerülnek a tankönyveim, így sajna elég valószínű hogy csak én megyek.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 25 szomb., 14:04 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Hát én sajnos csak a tavaszi HME-ből tudok kiindulni, de ott egy nap volt az 1v1 és egy nap a két támadás. Így biztosan belefér a harmadik napba. Vagy pl. lehetne az, hogy a második napon lenne a két - várhatóan kisebb létszámú - TT, a H4 és a H5, míg a harmadik napra maradna a H3 TT (vagy fordítva).

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 25 szomb., 15:41 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
HUNLorcs írta:
Az Immortality Potiont én vagy kitiltanám, vagy nagyon drágán adnám, 300 még mindig nagyon olcsó. Márpedig egy adott esetben széttápolt rend vagy káosz-beli hős elég durva lehet, ha még újra is éled. A Life alapjában véve nem rendelkezik túl erős irtó varázslatokkal, így az Őrangyal szvsz maradhat.

A 2x25000-es megoldás nekem tetszik. :) Az meg, hogy hány hőst vesz, az igazából már mindegy, a hős-kérdés megoldására ígyis-úgyis csak ugyanúgy 25000 aranya marad.

Bár mondjuk mielőtt a részletekbe mennénk, először inkább azt kéne megtudni, lenne-e legalább nyolc jelentkező egy esetleges H4TT-re. :roll: (Eddig mi ketten vagyunk, ha jól látom :P)

U.i: Ha offolásnak minősül a beszélgetésünk egy esetleges H4 támadásról akkor elnézést a moderátoroktól és folytatjuk egy másik topicban - ha problémát jelent.


Én sem vagyok bolond, hogy ilyen olcsón adnám az immortality-t (nem tudom, hogy miért hívtam máshogy) :P
-----------------------------

Nem mondanám, hogy mindegy lenne az, hogy hány hősöd van a csapatban. 1 darabot jobban fellehet szerelni tárgyakkal, mint 4-et.


-------------------------

Mielőtt tényleg belemennénk a részletekbe, előtte átkell nézni mindent és tesztelni is kell. Mert egy hős is lehet erősebb, mint 10 titán.
+ a szabályokat is átkell tekinteni. Így én nem dobnám még be a H4TT-t

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 230 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség