Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 230 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 15 hétf., 13:12 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Amennyiben Shurtugalra gondolsz, akkor sajnos az a meccs nem jött össze. :( Ellenben egy másik ifjú jedi, nevezetesen Dave, úgy elvert tegnap random balance-on, hogy csak úgy füstölt! Igaz most játszottam először ezen a templaten, de arra, amit kaptam ez sem mentség... :P

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 15 hétf., 15:00 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Sajnos Nimbusnak szombaton, Nekem meg vasárnap nem volt jó, de majd bepótolom a mérkőzést az Öreg Jedimesterrel :D

HUNLorcs, szép elemzés, de ez kicsit nem nagyon de hasonló stílusban született mint az én irományaim? :D

Mellesleg azok a Gólemek tényleg jók, nem is tudom miért nem a ki nem próbált Online Támadásos csapatommal indultam :D Lövősök ellen biztos jó lett volna, de majd egyszer bevetem azt is.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 15 hétf., 22:34 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
ShurTugal írta:
Sajnos Nimbusnak szombaton, Nekem meg vasárnap nem volt jó, de majd bepótolom a mérkőzést az Öreg Jedimesterrel :D

HUNLorcs, szép elemzés, de ez kicsit nem nagyon de hasonló stílusban született mint az én irományaim? :D

Mellesleg azok a Gólemek tényleg jók, nem is tudom miért nem a ki nem próbált Online Támadásos csapatommal indultam :D Lövősök ellen biztos jó lett volna, de majd egyszer bevetem azt is.


De, a stílus hasonló, az már biztos. :P És igen, valóban a te be nem vetett csapatodban láttam meg a fantáziát, legalábbis azt, hogy a gólemek igen strapabíró lények, csak inkább a kevésbé varászlat-centrikus módszert választottam. :D

Nimbus, a mi csatánk izgalmas lesz, már várom! :wink: Bár játéktudásomat ismerve igen nagy előnnyel indulsz... :D

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 16 kedd, 10:13 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Nimbus írta:
Köszönjük az elemzést! A Top 5-öt én is megcéloztam ezzel a "nobrain" bagázzsal, remélhetőleg kevesen akarnak majd ezen törekvésem elé akadályt emelni.


A nobrain csapat az enyém :) Igazi 1 perces csapat, letesz gólem, battyog és vagy túléli vagy nem ... az őszi BB idén sajnos nem a top 3 megcélzásáról szólt, de hát ezt köszönhetem Vologyának a nyári táboros luckjáért ... azóta sem hevertem ki azt az 1 pontot :P

Mindenesetre jó nap lesz az a szombat, jó lesz találkozni Veletek megint és mókázni egy sort. Cimbi a pókerkészletért majd még hívlak, hogy ne hagyd otthon :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 16 kedd, 19:57 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
HUNLorcs írta:
Nimbus, a mi csatánk izgalmas lesz, már várom! :wink: Bár játéktudásomat ismerve igen nagy előnnyel indulsz... :D


Nah, akkor te is vehetsz leckéket :lol:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 17 szer., 13:57 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali,

Két óvatos kérdést engedjetek meg.
- Támadás mapokat megosztjátok majd ma-holnap, vagy majd csak szombatra lesznek készen?
- Melyik támadással kezdünk szombaton? Én mennék reggel H3 támadni, de ha H5-el kezdenétek véletlenül, akkor nem lézengenék ott feleslegesen.

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 17 szer., 14:24 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Én is mennék szívesen reggel :) (bár hagyományosan az 5 szokott előbb lenni)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 17 szer., 14:41 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Én hétfőn elküldtem Jou-nak a részem H3 mappokból, tán csak kikerülnek már :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 17 szer., 15:58 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

A térképek (ha minden jól megy) ma este a tervezettek szerint kikerülnek ide az oldalra illetve el is küldöm majd az e-mail címetekre is... Kösz a türelmet! :wink: Szombaton a hagyományoknak megfelelően H5 támadással kezdünk 8 órakor és 14-15 óra körül pedig folytatjuk a H3 támadással. :wink:

Az 1vs1 kapcsán nem jött újabb észrevétel már egy ideje, azt hiszem marad az általam elképzelt verzió, miszerint 3 db 4 fős csoport (kiemeléssel közkívánatra) - sorsolás és kiemelések szerinti csoportok közzététele az esti órákra várható... Az első 3 meccs fix térképeken (olyanokon, amelyek max 4 óra alatt lejátszhatóak 4 perces köridővel is), eliminálással eldöntve a várakat. Majd a csoportelsők és a legjobb 2. helyezett (toplista alapon kit/kiket vert meg...) megy a 4 közé, majd ott 2 meccs random JEBUS XL WT és így kialakul a TOP4... A többiek csak 1 ráadás meccs, hogy eldőljön a sorrend 5-12-ig. Remélem így Mindenkinek megfelel. (Sajnos a többi javaslat nem volt elég életképes a versenyre és nem is nagyon foglalkoztatok vele... Legközelebb, ha ez nem felelne meg, tessék életképes alternatívákkal előállni és a verseny előtt időben megosztani a résztvevőkkel... Köszönöm!) Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 17 szer., 17:53 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
H3terkepek.zip
H5terkepek.zip


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 17 szer., 18:20 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Vologya írta:
Üdv Bátor Harcosok!

A térképek (ha minden jól megy) ma este a tervezettek szerint kikerülnek ide az oldalra illetve el is küldöm majd az e-mail címetekre is... Kösz a türelmet! :wink: Szombaton a hagyományoknak megfelelően H5 támadással kezdünk 8 órakor és 14-15 óra körül pedig folytatjuk a H3 támadással. :wink:

Az 1vs1 kapcsán nem jött újabb észrevétel már egy ideje, azt hiszem marad az általam elképzelt verzió, miszerint 3 db 4 fős csoport (kiemeléssel közkívánatra) - sorsolás és kiemelések szerinti csoportok közzététele az esti órákra várható... Az első 3 meccs fix térképeken (olyanokon, amelyek max 4 óra alatt lejátszhatóak 4 perces köridővel is), eliminálással eldöntve a várakat. Majd a csoportelsők és a legjobb 2. helyezett (toplista alapon kit/kiket vert meg...) megy a 4 közé, majd ott 2 meccs random JEBUS XL WT és így kialakul a TOP4... A többiek csak 1 ráadás meccs, hogy eldőljön a sorrend 5-12-ig. Remélem így Mindenkinek megfelel. (Sajnos a többi javaslat nem volt elég életképes a versenyre és nem is nagyon foglalkoztatok vele... Legközelebb, ha ez nem felelne meg, tessék életképes alternatívákkal előállni és a verseny előtt időben megosztani a résztvevőkkel... Köszönöm!) Baráti üdv!


Úgy tűnik, hogy csak nekem fontos, de néhány kérdésem volna hangsúlyozom nem kötekedés csak kérdés

- Javasoltam egy alternatív verziót, amely ShurThugalnak is tetszett, a többiek nem reagáltak rá. Miért lett elvetve?

- Miért csak Jebus, Balance, Panic nem szerepelhet?

- Fix térképek: 1 hősös térképek kiestek a kalapból vagy azok is lesznek?
Ha lehet, szívesen küldenék még ma néhány térképet, amely 4 órába belefér és kiválasztod amelyik szimpatikus.

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 17 szer., 18:42 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Vologya írta:
Csizu írta:
Vologya: mindössze ötletelünk, hogy megszülessen egy olyan megoldás, amely a többségnek elfogadható, szó sincs kötekedésről, sajnálom, ha ez jött le az irományomból.

Te is tudod, hogy nem lesz olyan megoldás, amely mindenkinek tetszik.. a 2 perces rush parti egyáltalán nincs ínyemre, de belátom, hogy nincs más megoldás..

Amit az elején javasoltam 4 db 3 fős csoport lebonyolítást, az 5 meccsről szól, nem 6-ról:

- 2 csoportmeccs, negyed döntő, elődöntő és helyosztók. A javaslat hátránya az lehet, hogy mindig lesz 4 ember, aki nem játszik. Ha ez gond, akkor játszassuk őket: a kiegyensúlyozottság végett az egymáshoz legközelebb álló (toplista pontok alapján) párosokat sorsoljuk össze.

A 3db 4 fős csoport azért nem szimpatikus nekem, mert kicsit erősnek érzem a 3 kiesőt csoportonként. A 9 "vesztes" közül 1 valaki továbbjut, de ez azért nem a szokványos lebonyolítás, valljuk meg.

A 2 perces limittel 5 meccs bele kell, hogy férjen a 16 órába + meccsek közötti szünetek + pakolás a 22 órát nem fogja kitenni.

Próbaképpen szívesen játszom valakivel 2 perces körökkel egy meccset, hogy lássuk nagyjából mennyi időt tesz ki.


Üdv Bátor Harcosok!

Nem vettem kötekedésnek, értem az ötletelést... :P És a cél valóban a többség által elfogadható megoldás kitalálása... :roll: Viszont erre próbáltam rámutatni, hogy a 3 fős csoportoknál is 3 meccs van, nem pedig 2... Miért is? A-B játszik, C pihen, majd A-C játszik, B pihen a végén pedig B-C játszik és A pihen, tehát ez 3 forduló és nem 2... Ezért írtam az 5-6 kört... És ez akkor is igaz, ha a pihenők valamelyik másik pihenővel is játszanak... :wink: Szvsz a 6 kör már sok a 22-23 órás limithez... :roll: Ezért javasoltam 3 db 4 fős csoportot, mert így 1 forduló megspórolható és az első 4 helyezett 5 meccset játszana, a többiek pedig 4-et (ismerve a hozzáállást abban az esetben, ha már nincs tétje a dolgoknak...)... No lássuk, mit mondanak a többiek is... :wink: Baráti üdv!


Üdv Bátor Harcosok!

- Pár oldallal ezelőtt válaszoltam rá (ld. fenn), de senki sem reagált, ahogy Te sem... Ezért vetettem el az általad javasoltakat, mert 6 forduló sehogyan sem fér bele 22-23 órába...

- Jebus bevált, de ha belefér GARANTÁLTAN 4,5 órába végcsatával együtt a Balance és a Panic, akkor lehet szó róla... De mivel én nem ismerem, ezért nem kockáztatok... :roll: Szervezőként Nekem kell az időt úgy beosztani, hogy kényelmesen beleférjünk és lehetőség szerint a többségnek megfelelő legyen a lebonyolítás... :roll:

- Nem vetettem el az 1 hősös térképeket, de valaki írta, hogy lutri, akkor már legyen inkább OPEN map vagy ZÁRT, de könnyített blokkokkal... Küldd a mappokat, úgyis csak holnap fogok tudni térképeket keresni az első 3 fordulóra... :wink:

Előre is kösz! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 17 szer., 19:07 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Minden random template végezz annyi idő alatt max nem XL-es pályán kell játszani.

Még 1 rendszer ami 5 meccses. 4x3 fős csoportok, játszik mindenki mindenkivel az 3 meccs. Majd az elsők játszanak 1-4 helyért másodikok 5-8 helyért harmadikok 9-12 helyért.

4 fő párban játszanak győztesek egymás ellen és vesztesek is. Ez 5 meccs.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 17 szer., 19:17 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Teki1986 írta:
Minden random template végezz annyi idő alatt max nem XL-es pályán kell játszani.

Még 1 rendszer ami 5 meccses. 4x3 fős csoportok, játszik mindenki mindenkivel az 3 meccs. Majd az elsők játszanak 1-4 helyért másodikok 5-8 helyért harmadikok 9-12 helyért.

4 fő párban játszanak győztesek egymás ellen és vesztesek is. Ez 5 meccs.


Üdv Bátor Harcosok!

Nekem így is megfelelő, de ismervén azokat, akik "csak" helyosztókat játszanak, azok már többségében nem fogják lejátszani az 5. meccsüket... Ettől még részemről rendben, ha a többségnek ez a megfelelő... :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 17 szer., 19:18 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Teki1986 írta:
Minden random template végezz annyi idő alatt max nem XL-es pályán kell játszani.

Még 1 rendszer ami 5 meccses. 4x3 fős csoportok, játszik mindenki mindenkivel az 3 meccs. Majd az elsők játszanak 1-4 helyért másodikok 5-8 helyért harmadikok 9-12 helyért.

4 fő párban játszanak győztesek egymás ellen és vesztesek is. Ez 5 meccs.


Kérdés mennyi kedve van valakinek még 4x4 óra, vereséggel végződő játék után a 9. és 11. helyért harcolni... szerintem ez a kör bőven hanyagolható, viszont nem rossz ötlet ez se, bár nem hiszem hogy az utolsó 1-2 napban rendesen ki lehetne kérni a többség véleményét :roll:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 17 szer., 19:22 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Vologya a többi rendszerben is ugyanez a helyzet van. Mindig előfordulhat hogy valaki nem akarja lejátszani. Csoportkörben ugyanúgy 3 meccs lesz és a 5. helyért ugyanakkora motiváció lehet mint a 11. helyért.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 17 szer., 19:35 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Teki1986 írta:
Vologya a többi rendszerben is ugyanez a helyzet van. Mindig előfordulhat hogy valaki nem akarja lejátszani. Csoportkörben ugyanúgy 3 meccs lesz és a 5. helyért ugyanakkora motiváció lehet mint a 11. helyért.


Üdv Bátor Harcosok!

Ezért gondoltam arra, hogy 5-12. hely között már csak 1 meccs legyen... 3x4fős csoporttal ez megoldható, a 4x3 főssel nem nagyon... :roll: De persze mindegyik rendszernek vannak hibái... :roll: Kérdés, melyiket érezzük elhanyagolhatóbbnak és melyiket választja a többség... :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 17 szer., 21:49 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Sajnos a többség 3-4 emberben kimerül, a többiek nem vállalják a véleményüket, pedig tuti, hogy van.

A random meccsek előtt legenerált térképeket át lehet nézni, úgy mint a táborban, hogy ne kelljen újraindítani a partit (azzal is csak az idő megy) és kevesebb a morgolódás, ami a random generátor tökéletlenségéből fakad.

Mondhatod azt is, hogy 3,5 órányi játék után irány középre és főcsata. A 2 perces köridőt (WT esetében kevesebb időt állítunk) kipróbálhatnánk, kevésbé fognak elnyúlni a meccsek. Fix pályán pedig egyértelmű merre van a középre (balance-panic esetében nem biztos, hogy mindenkinek az).

A várválasztás minden meccsen eliminációval történik? Izgalmasabbá és taktikusabbá tenné a játékot, szerintem érdemes volna (ha még nem eldöntött tény).

Kiemelés lesz?

Több kérdésem nincs, túrok pár térképet és küldöm :)

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 17 szer., 22:52 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Én már mondtam 2 versenye is, hogy nem 2400/ 300 körönként-tel kellene nyomulni, szerintem 1 1200(vagy1800)+240 körönként az elég lenne ( azaz 20-30perc + körönként 4 ) így normál esetben kihasználva minden időt kb 4. heti befejezéseket lehetne kiszámolni. ( 22-23 napra elegendő az idő 2 fő esetén, ha minden időt kihasznál valaki a 4 óra alatt).

ÉN azért nem írok a lebonyolítási rendszer miatt, mert nekem mindegy, milyen csoportok vannak ( hányszor-hanyas ), elfogadom a többség által kijelölt menetet, a többi meg jónak hangzik nekem, elimináció az szuper, térképízlésem meg olyan mindegy, jöhet akár új template is h ne csak 1féle legyen, mert Jebust (szerintem) a versenyzők 1 része már megunta a táborokban. (Dungeoooon !!!!! TH-t ne is említsem :D )

Támadás: Térképeken aki hibát észel kérem jelezze a fórumon a köv. 1,5 nap, vagy csak a helyszínen tudom majd kijavítani.

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 18 csüt., 15:58 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Csizu: Olvass vissza pár hsz-t és ott vannak a válaszok... :? Nem figyeltek arra, amit írok... Pedig a Ti javaslataitok mind bennevannak...

"Emlékeztetőül: ... csoport (kiemeléssel közkívánatra) - sorsolás és kiemelések szerinti csoportok közzététele az esti órákra várható... Az első 3 meccs fix térképeken (olyanokon, amelyek max 4 óra alatt lejátszhatóak 4 perces köridővel is), eliminálással eldöntve a várakat."

Szigorúan betartva a 4 órás határidőt végcsatával és némi pihenővel fűszerezve 5 meccset találok kivitelezhetőnek és remélem a Teki által javasolt lebonyolítás mindenkinek megfelelő lesz majd.

Íme a kiemelések (Toplista pontok és helyezések szerint):

1. csoport: Csizu, Bogpista, Teki1986, Jou
2. csoport: NG, Adler, Pumpás, ShurTugal
3. csoport: Karesz, Warlock, Alyr, Pukkandur

A lányom (fortuna keze) által kisorsolt csoportbeosztások:

A csoport:

Jou
ShurTugal
Alyr

B csoport:

Csizu
Adler
Warlock

C csoport:

Teki1986
Pumpás
Pukkandur

D csoport:

Bogpista
NG
Karesz

A lebonyolításról:

1. forduló:

A1 - A2
B1 - B2
C1 - C2
D1 - D2
A3 - C3
B3 - D3

2. forduló:

A2 - A3
B2 - B3
C2 - C3
D2 - D3
A1 - C1
B1 - D1

3. forduló:

A1 - A3
B1 - B3
C1 - C3
D1 - D3
A2 - C2
B2 - D2

Rájátszás 1. kör:

A1 - B1
C1 - D1
A2 - B2
C2 - D2
A3 - B3
C3 - D3

Döntő, 3. hely, helyosztók:

Döntő: A1 - B1 győztese vs. C1 - D1 győztese
3. hely: A1-B1 vesztese vs. C1 - D1 vesztese
5. hely: A2 - B2 győztese vs. C2 - D2 győztese
7. hely: A2 - B2 vesztese vs. C2 - D2 vesztese
9. hely: A3 - B3 győztese vs. C3 - D3 győztese
11. hely: A3 - B3 vesztese vs. C3 - D3 vesztese

Remélem így mindenkinek megfelelő. Csizu átküldött 3 térképet az első 3 fix fordulóra, a randomot pedig helyben generáljuk és egy gyors átnézés után lehet játszani. A randomra 1800kezdő+240 körönkénti időt javaslok, valamint L méretű térképeket. Ha kérdésetek lenne, jelezzetek bátran! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vologya 2012 okt. 18 csüt., 16:53-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 230 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség