Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 230 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 09 kedd, 21:38 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Szerintem jó Csizu ötlete, Nekem tetszik. Az épp "kimaradó" 4 embert játszatni nem hülyeség, semmi értelme annak hogy ha már párosan vannak, ne csináljanak semmit 3 órán keresztül...

A 2 perces körök pedig annyira nem borzasztóak, ha olyan mappok lesznek, amiken nem 6-8 hőssel kell rohangálni. Mondjuk ha elég 3-4 tán 5 és előre megtervezed hogy kb. merre mész, bele kell férnie 2 percnek egy körben, de ahhoz olyan térképeket kell válogatni.

Randomnál pedig nem kifejezetten XL-es méretre tervezett, de kisebb méretben is normálisan játszható template-ek is jó ötletnek tűnik, bár ehhez nem igazán értek.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 09 kedd, 21:42 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
ShurTugal írta:
Szerintem jó Csizu ötlete, Nekem tetszik. Az épp "kimaradó" 4 embert játszatni nem hülyeség, semmi értelme annak hogy ha már párosan vannak, ne csináljanak semmit 3 órán keresztül...


Üdv Bátor Harcos!

Ez az én verziómban sem lenne máshogyan, már az elején én is ezt írtam... :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 09 kedd, 22:16 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Kb. egyszerre írtunk, úgyhogy ezen hiányosságra van mentségem :P

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 10 szer., 9:08 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
anno a Speed Deamon verseny volt a ToH-n, az 1 perces, nem volt semmi speckó map, a standard mappokon toltuk, szerintem állat, de hosszútávon, azaz minden meccsen egy ilyen tornán nagyon fárasztó.

Ha lesz is, max 1 vagy 2 meccs legyen, az sem egymás után.

2 perc is jónak tűnik, de azért nem ettől lesz gyors a játék.

Kalapos sorsolás nem tűnik rossznak, elkerülhetők bizonyos szélsőségek, s emeli az esemény színvonalát.

ingame gondolom eliminálás, a többi a szokásos?

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 10 szer., 14:47 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Nagyjából mikorra várhatók a támadás-mapok (nem kötekedés, csak kérdem)? :roll:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 10 szer., 15:09 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
HUNLorcs írta:
Nagyjából mikorra várhatók a támadás-mapok (nem kötekedés, csak kérdem)? :roll:


Üdv Bátor Harcos!

Amikor leszerkeszted magadnak... :lol: Félre téve a tréfát, ennek a dolognak Jou Mester és segítői a megmondhatóak, de szerintem legkésőbb a jövő hét közepéig meglesznek, tehát marad 2-3 nap a gyakorlásra... :roll: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 10 szer., 22:58 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 28 szer., 19:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Monor
Nimbus írta:

Ez egy jó gyakorlat, melyet kibővítve a kalapos rendszerrel szerintem mindenki örömét szolgálhatná, ráadásul a nagyon szűkre szabott csoportmeccsek terén is talán kevesebb aránytalansággal járhatna.

A kalapok így néznének ki jelen esetben:
1. Csizu, Bogpista, Teki, Jou
2. NG, Adler, Pumpás, Shurtugal
3. Karesz, Alyr, Warlock, Pukkandur

Remélem megfontoljátok.


Nimbi Te ezt komolyan gondoltad?Lehet toplista alapján a 3. kalapba kerülnék,de inkább a 2.-ba illek bele :lol:

_________________
Üdv:Karesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 11 csüt., 7:33 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Legalább tuti a kupa, simán megéri :D

UPDATE
rájöttem h hülyeséget írtam, ne törődjetek a függöny mögött álló emberrel :D

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 12 pén., 17:46 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

1 hét és kezdődik a verseny, jó volna dűlőre jutni az 1vs1 lebonyolításával kapcsolatban... Csak hogy mindenki tisztán lásson... :roll: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 12 pén., 22:49 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Karesz írta:
Nimbi Te ezt komolyan gondoltad?Lehet toplista alapján a 3. kalapba kerülnék,de inkább a 2.-ba illek bele :lol:


Igen Karesz, komolyan... lehet hogy voltak jó meccseid a múltban, de ha úgy játszol mint a táborban a 2vs2-n, akkor a 3. kalap pont ideális számodra.

Ha kicsit érződik, hogy még most is haragszom rád, akkor bocs... pár évente ez előfordul. :evil:

Egyébként, jól is van ez így szerintem, milyen csúnya lenne, ha bekerülnél egy Alyr, Pukkandur csoportba, és rongyá verne két újonc, így legalább lesz mire fognod... :P

Egyébként, ha nagyon kötekedni akarsz, akkor sokkal inkább Warlockot hoznám fel a 2. kalapba, mert bár régen nem játszott, de egyáltalán nem keltett rossz benyomást. Ráadásul, Shurtugal, aki a kevés meccse miatt most még kilóg kicsit a 2. kalapból, hiszem, hogy bizonyítja majd mégis helye van ott.

Egy szó mint száz a toplistán is a béka segge alatt vagy, nem is érdemtelenül, és ez pedig tény. Ha pedig lesz kiemelés, az csak a toplista alapján lehet, nem pedig egyéni sirámok és haveri hozzáállás alapján lehet, mindenki megelégedésére!

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 12 pén., 23:14 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Nimbus írta:
Ráadásul, Shurtugal, aki a kevés meccse miatt most még kilóg kicsit a 2. kalapból, hiszem, hogy bizonyítja majd mégis helye van ott.


Én kételkedem azért a játéktudásomban, de köszönöm e kedves, bátorító szavakat :wink: :P

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 12 pén., 23:22 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Shurtugal: Ne legyél ilyen kishitű!!! Holnap délután 14.00-kor jelenésed van a gamerangeren! Nimbus bácsi soron kívül leckét ad! :) - Komolyan mondom, én ott leszek! -

Egyébként pedig ez így megy nálunk.

Anno én is tanultam többek közt: Adlertől, Botitól, Vologyától, Gepytől, vagy éppen Szotyitól.

Később pedig már tőlem (is) tanult többek között a teljesség igénye nélkül: Teki, Ssth, Titi, Süni, Karesz (legalábbis próbált :P)és Dragon...

Szal harcra fel, nem vagy hülye gyerek, jövőre simán alázol bárkit! ;)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 12 pén., 23:51 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Mindenki tanul mindenkitől,főleg egy táborban,de egyébként is.Én a legtöbbet a Noname és Sziky ellen vívott random meccsekből és Maretti youtube channeljéből tanultam.Van amelyik élő meccs végigjátszását már 4-edjére nézem újra és még mindig tanulok belőle :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 13 szomb., 19:26 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 28 szer., 19:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Monor
Nimbus írta:
ha úgy játszol mint a táborban a 2vs2-n...


Miért,hogy játszottam?...Hol fáradt voltam,hol sok volt a bor és azért voltam fáradt,hol meg pénzeltelek, mint egy rossz nőt :lol:

De azért táborban Te is tanultál valamit... ,hogy a varázskönyvet néha lapozni is kell :lol:

_________________
Üdv:Karesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 13 szomb., 22:11 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Miért hajnal háromkor ott voltál, hogy eszembe juttasd??? Asszed csak te voltál fáradt??? Csizu bezzeg élete csatáját vívta Sünivel karöltve... mi meg nem kerültünk döntőbe... csak ennyi múlt rajta (mert egyébként állítom, hogy még így sem sokan lettek volna képesek azt a csatát megnyerni ott ellenem).

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 14 vas., 11:13 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Nimbus írta:
Miért hajnal háromkor ott voltál, hogy eszembe juttasd??? Asszed csak te voltál fáradt??? Csizu bezzeg élete csatáját vívta Sünivel karöltve... mi meg nem kerültünk döntőbe... csak ennyi múlt rajta (mert egyébként állítom, hogy még így sem sokan lettek volna képesek azt a csatát megnyerni ott ellenem).


Tényleg életem csatája volt, Süni majdnem elaludt :)

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 14 vas., 12:56 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 28 szer., 19:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Monor
Azért főcsatára fölébredtem,tehát ott voltam :lol: Ott voltál, de minek? Azt se tudtad hol vagy... - Nimbus

_________________
Üdv:Karesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 15 hétf., 2:46 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Bocsi hogy félbeszakítom a vitát, de... amíg vírusjelzés miatt nem tudtam látogatni az oldalt, lekreáltam magamnak a H3 csapatokat és lejátszottam a csatáimat, így írnék egy rövid elemzést a tapasztalataimról. :D

Naszóval...:

Adler: Piros gömb meg egy nagy rakás királyi griff. Bár kevesen építettek mágiára ebben a versenyben, mégis borsot fog törni néhány - véleményem szerint győzelem esélyes - versenyző orra alá, mint pl. Magixnek. :D

Chris: Ütős csapat, az angyalok gyorsak és még sokat is ütnek, a distrupting ray-jel pedig előbb utóbb nullázzák az ellenfél védelmét, ami után már biztos a győzelem. Szép sereg, mindenképp a mezőny elejére várom. :wink:

Coradiel: Már itt is van az első lövész csapat. Az evil eye-ok precíz lövéssel igen nagyot sebeznek, de hogy Titi, vagy Coradiel fog előbb végezni... Ezt majd meglátjuk. :wink: Egy fekete sárkány viszont elkelt volna mellettük szerintem.

Csizu: 280 repülő lovas, amik relative gyorsak, ámde Haste nincs, így a lövősök okozhatnak néhány kellemetlen percet ennek a csapatnak. Ennek ellenére a strapát a kőbőrnek köszönhetően jól bírják, így könnyen végezhet a mezőny elején.

HUNLorcs: Mivel az lvl1 légiók száma az áremelkedésnek köszönhetően leredukálódott, a gólemek élvezik azt az előnyt, hogy a legtöbb HP-val rendelkeznek ebben a mezőnyben, ám mivel a skilleket artifact helyett a dzsinikkel próbáltam biztosítani, aránylag nagy lesz a szerencsefaktor... (nem titok, megpályáztam egy Mr. Lucky/Unlucky díjat is :P) Majd meglátjuk, hova lesz elegendő ez a csapat.

Jou: Bár a Whraithok HP-ja aránylag kevés, az artifactoknak köszönhetően szépet ütnek, Magixnek pedig sietnie kell majd az elementál-idézésekkel. :P Érdekes csapat, nincs tippem, hol végez.

LordShaba: Recanter plusz efrít-zolik, no meg jónéhány kellemetlen varázslat a gyanútlan ellenfélnek. Az inferno-armada még ördög hiányában is gyors rohamozásra képes, így a lövősöknek lesz nemulass. :P

Magix: A sereg még annyira nem is veszélyes, ámde a varázslat... Ráadásul mindez Intelligence speckóval megáldva, tehát Magix gyakorlatilag teleszórhatja elementálokkal a pályát, anélkül, hogy kifogyna a manából... :D Utána meg már akármilyen ellent porrá zúzhatnak. Biztos TOP 5-be várom, annak ellenére, hogy Adler és Lord Shaba esetében az elementál-özön el fog maradni. :P

NG: Gyakorló csapataim egyike. :D Legalábbis egy ahhoz igen nagymértékben hasonló csapat. :wink: NG Master Gremlin-hordája az egyetlen lvl 1 légió az idei meccsre. Bár egészség-gyűrű nincsen, teleporttal az 1513 gremlin még így is kemény ellenfél lesz akárki számára. Dzsinnből viszont talán még jöhetett volna néhány... :?

Nimbus: HP és ütőerő a köbön, emellett artival és Bloodlustal is megáldott Ogre-Magik, ráadásul mindez gyorsított kiadásban. Az már biztos, hogy kevesen fogják túlélni a suhanó bunkósbotokat... :D Szvsz TOP-5 csapat. :wink:

ShurTugal: 1 minotaurosz ide vagy oda, a bikák még mindig szép ütőerővel rendelkeznek, és még gyorsítva is vannak. Bár HP-tekintetében nincs az élmezőnyben ez a csapat, ha egyszer valakihez odaérnek, hát megnézhetik magukat. :P

Titi: A másik Evil Eye-os csapat. Noha a varázskönyvben csak Dispell található, szép számmal összegyűltek, ráadásul még közelharci levonásuk sincs. Ütős sereg, TOP 5-be várható szerintem. :wink:

Vologya: Nocsak-nocsak, egy ismerős csapat, a tavalyi Online TT-ben láthattuk legutóbb. :P A teleportáló Medúzák idén is szép számmal gyűltek össze, Ammo Carttal pedig kifogyhatatlan munícióval rendelkeznek. Természetesen TOP 5-be várható, és nem mellesleg ugyebár Mr. Luckyról beszélünk... :D

Warheart: Szintén megtalálható a gyakorlócsapataim között. :D Azzal a némi kis különbséggel, hogy én kihagytam a Counterstrike-ot, illetve a Distrupting Ray-t, ami a nagy ütőerővel párosulva könnyebben kijátszhatóvá teszi ezt a csapatot. Tippet nem tudnék mondani az eredményére, akármi lehet belőle. :wink:


Hát, röviden ennyi, aki végigolvasta annak köszönöm. :P Esetleg ha van kedve még valakinek, írhatna csapatelemzéseket. :wink:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 15 hétf., 11:00 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Köszönjük az elemzést! A Top 5-öt én is megcéloztam ezzel a "nobrain" bagázzsal, remélhetőleg kevesen akarnak majd ezen törekvésem elé akadályt emelni. Sajnos a sok lövős horda bizonnyal megnehezíti majd a dolgom, és van még pár csapat rajtuk kívül is aki kétségkívül megizzaszt majd (pl. az iszonyat sok golemed :) ). :?

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 15 hétf., 11:21 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Hogy muzsikált az ifjú padawan, Nimbus? :) lakozik benne az Erő?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 230 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség