Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 6 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Vologya Mester segítség kérése
HozzászólásElküldve: 2012 máj. 16 szer., 10:36 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Még sohasem kértem segítséget Tőletek, sokáig gondolkodtam, hogy megtegyem e, de úgy gondolom a Heroes Társadalom már megmutatta összetartó erejét, ezért most megteszem... :oops:

A feleségem múlt hét pénteken kórházba került agyvérzés gyanúval. Azóta már több kórházat is megjárt az országban és kiderült, hogy az agyában az egyik ér okozta az agyvérzést. Az orvosok kockázatosabbnak tartják a műtétet, mint a hosszabb kórházi ápolást és speciális terápiát, de a TB (számomra érthetetlen módon) nem támogatja ezt a kb. 1 hónapos felépülési folyamatot... :?

Ezért a család úgy döntött, hogy anyagi tűrőképességünk határáig egy fizetős egészségügyi intézménybe helyeztetjük át a feleségem, ahol megkaphatja a szükséges ápolást, kezelést és felügyeletet... Ennek azonban ára van, ami napi ~25.000Ft... (Kiszámolhatjátok, hogy 1 hónap alatt ez egy óriási összeg... És akkor még nem beszéltünk az egyéb költségekről...)

Úgy döntöttem, hogy ennek finanszírozhatósága érdekében megválok a legtöbb Heroes relikviámtól, illetve aki úgy érzi, hogy tudna Nekünk segíteni, bármekkora anyagi segítséget is örömmel fogadnánk. Cserébe a lejjebb felsorolt dolgokból tudok küldeni köszönetképpen a felajnlásokért... (Kérem, aki anyagilag segíteni tudna, írjon a vogyi73@gmail.com e-mail címemre és ott beszéljünk a részletekről.)

Ezeket tudom felajánlani a segítségetekért (Aki tud támogatást küldeni, az válasszon, adja meg a címét és postázom, illetve budapesti személyes átadás is megoldható!):

500Ft vagy több küldése esetén:
Heroes VI. poszter
Heroes kotta Rob King és Paul Anthony Romero aláírásával

1500Ft vagy több küldése esetén:
Heroes Collection lemez (bontatlan)

3000Ft vagy több küldése esetén:
Heroes V. Gold csomag (bontatlan)
Heroes VI. póló fekete vagy fehér (M, L, XL méretekben)

7500Ft vagy több küldése esetén:
Might and Magic: Heroes VI. lemez (bontatlan)

Valamint a relikviáimból összeállított csomag (eszmei értéke felbecsülhetetlen, piaci értéke mai áron ~150.000Ft), melyre lehet licitálni, aki a legtöbbet ígéri érte, az kaphatja meg (Licitálni a vogyi73@gmail.com e-mail címemen lehet. A minimum összeg, amennyiért odaadnám: 50.000 Ft A licit május 31-én 22:00 órakor zárul és ide minden nap este feltüntetem az aktuális árat):

- King's Bounty: The Legend (felújított kiadás 2008.)
- Heroes Collection csomag
- Heroes IV: Complete csomag
- Heroes V. Gold csomag
- Heroes V. póló L-es méretben
- Might and Magic: Heroes VI. csomag
- Heroes VI. poszter
- Heroes VI. póló fekete és fehér L-es méretben
- Heroes VI. kotta Rob King és Paul Anthony Romero aláírásával
- 2 db kód 50-50 Euro (~28-30.000Ft) értékben, amely 2012-ben az UBIShop webáruházában váltható be digitális játék vásárlása esetén
- Heroes VI. MICHAEL ARKANGYAL szobor, melynek értéke 250 Euro (~70-75.000Ft)

Köszönöm, hogy elolvastátok a levelem és méginkább köszönöm, ha segíteni tudtok. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 máj. 17 csüt., 17:57 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2008 szept. 29 hétf., 22:04
Hozzászólások: 5496
Tartózkodási hely: Budapest
Mindenféleképpen fontos kategóriába tartozik, és az egész fórum nevében sikeres és gyors felépülést kívánok a feleségednek!

_________________
Trunks, the Hero of HoMM


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 máj. 17 csüt., 22:16 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Trunks írta:
Mindenféleképpen fontos kategóriába tartozik, és az egész fórum nevében sikeres és gyors felépülést kívánok a feleségednek!


Üdv Bátor harcosok!

Köszönöm, remélem úgy lesz! És átadom mindenki jókívánságait, aki jelzett felém! Köszönöm még 1x a támogatásaitokat minden téren! Egy ilyen összetartó csapatért érdemes még ezt az oldalt csinálni! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 máj. 26 szomb., 16:47 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 17 kedd, 18:53
Hozzászólások: 260
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
Hát szomorúan olvastam a fenti sorokat. :( Én is jobbulás kívánok Vogyi a feleségednek és ha nyári melón leszek és megkapom az első fizut küldök egy kicsit a számládra. :) Ez mind amit tehetek mert a napokban muszáj voltam a saját lábamra állni mert sok minden kivitte a pénzt az ablakon de azon leszek hogy hogyan tudnék neked segíteni.

Üdv Zsombi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 máj. 26 szomb., 18:17 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Zsombor írta:
Hát szomorúan olvastam a fenti sorokat. :( Én is jobbulás kívánok Vogyi a feleségednek és ha nyári melón leszek és megkapom az első fizut küldök egy kicsit a számládra. :) Ez mind amit tehetek mert a napokban muszáj voltam a saját lábamra állni mert sok minden kivitte a pénzt az ablakon de azon leszek hogy hogyan tudnék neked segíteni.

Üdv Zsombi


Üdv Bátor Harcosok!

Kösz Zsombi! Átadom a jókívánságod a páromnak. Neked meg sok sikert a saját lábra álláshoz! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 29 pén., 15:34 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Köszönöm szépen MINDENKINEK (36 fő - direkt nem írok neveket!), akik segítettek Nekem és családomnak nehéz helyzetünkben. 1 heti kórházi ápolásra való jött össze, ami nagy segítség volt a részünkre.

Nem csalódtam a Heroes csapat összetartásában, már többedszerre megmutattátok, hogy van bennetek segítőkészség, köszönöm még 1x! Köszönet azért is, mert a relikviáimra senki sem tartott igényt! (Pedig ha valaki megvette volna, tényleg szívesen elküldtem volna részére...)

A párom már itthon van, még 1,5 hónap a doki szerint és visszamehet dolgozni. Szerencsére a legtöbb tünet, ami az agyvérzést követte elmúlt, illetve a terápiáknak köszönhetően elmúlasztották. Most nincs más dolga, csak pihenni és a gyerkőcökkel foglalkozni. (Velem nem kell, úgyis nemsokára a magyar egészségügy gondjaira bízom magam. Jajjjj Nekem... :P )

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 6 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség