Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 357 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 21 kedd, 9:20 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Elhamarkodott kijelentés volt hajnali 1-kor egy maratoni játék után visszavonom :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 21 kedd, 10:02 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Nimbus neked pont optimális volt az 5.hely, s hogy még mr unlucky sem lettél, hát ez egészen elszomorított most engem :lol:
Az a lényeg, hogy jól szórakoztunk, az már elég lejárt lemez, ha azzal jössz, mi lett volna, ha.... Mindenki tudna mesélni,meg magyarázni ebben a témában.

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 21 kedd, 11:39 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 12 vas., 17:34
Hozzászólások: 6704
Tartózkodási hely: Debrecen
Nimbus írta:

ui.: Ahogy azt vártam a tábor végére megfeledkeztetek arról kinek kellett volna az unlucky díjat megszavazni... :P


Vologya írta:
Üdv Bátor Harcosok!


MR. LUCKY: DAVE 7 szavazat (Ssth 6 szavazat)

MR UNLUCKY: ADLER 7 szavazat (Jou 6 szavazat)

Jövőre Veletek ugyanitt! :wink: Baráti üdv!

_________________
Üdv: Merlin


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 21 kedd, 11:42 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Természetesen a heroes esetén sincs értelme a "ha"-val kezdődő mondatoknak, de a történetiséghez hozzátartozik. :)

Egyébként pedig már a 2vs2 alapján sem került rossz helyre az a Mr. Unlucky díj, csak nyafiztam, mert már csak az hiányzik a kollekciómból. :)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 21 kedd, 14:21 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Nimbus írta:
Természetesen a heroes esetén sincs értelme a "ha"-val kezdődő mondatoknak, de a történetiséghez hozzátartozik. :)

Egyébként pedig már a 2vs2 alapján sem került rossz helyre az a Mr. Unlucky díj, csak nyafiztam, mert már csak az hiányzik a kollekciómból. :)


Nekem pedig csak abból áll a "kollekció" :D

De ősszel megint bepróbálkozom egy díj-begyűjtéssel :P

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 21 kedd, 19:38 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Sziasztok,

Következzen akkor az én beszámolóm is:

Mint minden Tábor ez is nagyon jól sikerült! Köszi Vologyának a szervezésért, a végére totál elfelejtettem az elején lévő kellemetlenségeket :) Foci jó volt mint mindig, egyértelműen Th volt a csúcspont, látszik rajta, hogy rendszeresen focizik, ez bók volt, nem piszkálás :)
A Táborra komoly célokkal érkeztem, ez meg is látszik a tippversenyre beküldött tippjeimen. Igyekeztem minél jobban koncentrálni a H3 támadástól kezdve, bevetettem mindent, hogy ne fáradjak el. Süni pálesze külön erőt adott :twisted:

H5 támadás: itt tudtam, hogy nem valami jó a csapatom, bár utólag belátom, hogy ha tesztelek, itt is meglehetett volna a top6, csak fogalmam sem volt róla, hogy mit tud a csapatom. Gratulálok Vologyának a bajnoknak, Kucy-nak és Csabinak a két dobogósnak és persze a többi helyezettnek is!

H3 támadás: itt sok tesztelés előzte meg a csapatom összeállítását. Végül a goblinok lettek kiválasztva, mint nyerő csapat. A csapatok kitétele után is teszteltem, és tudtam, ha nem szúrom el vagy nem leszek irtózatosan peches, akkor meg fogom nyerni a versenyt. Szerencsére a herom jól fejlődött, én meg koncentrált voltam, így sikerült megnyernem az első kupámat :) (két egymást követő pontazonos 2ik hely után, nagyon örültem, hogy most sikerült nyernem :) ) Gratulálok a többi helyezettnek is, kiemelném Rt-t aki nagyon jól játszott és a maximumot hozta ki a csapatából! Szilupának is gratula az első dobogós helyezéséhez :)

2 vs 2: Th-val lenni jó dolog, csak tudtam, ha kikapunk egyszer is akkor nem lehetünk már döntősök, hála a toplistás helyezésünknek :) Szerintem nagyon jól játszottunk, szerencsénk nem sok volt, amikor meg volt egy kicsi, akkor is kihoztuk belőle a maximumot. Th nagyon jól tolta, sok meccset ő nyert meg. Volt olyan csatánk, ahol én már temettem magunkat, de Ő valahogy megnyerte :) Amikor kellett, akkor odatettem magamat. Szerintem egyformán kivettük a részünket a sikerből, én gratulálok magunknak :) Meg persze a többi helyezettnek is :D Szép volt Th! (ne haragudj, hogy nem hagytalak megtámadni mindent, legközelebb is így lesz :) )

1 vs 1: ebben a versenyszámban is szerettem volna már valamit alkotni, két elbukott döntő után... Voltak olyan meccsek, ahol simán lehetett volna más a vége: Th, Jou, Teki és Bogpista ellen. A húzósabb meccsek közül mindegyiket sikerült megnyernem, nem nagyon követettem el hibát a verseny során szerintem. A döntő előtt tudtam, hogy hiába ez eddigi hibátlan játékom, ha itt elbukom, akkor megint 2ik hely...
Th zseniális ötletének köszönhetően (DUNGEON!!!!!!) dungeont választottunk mindketten Sünivel. Koncentrált, gyors és pontos voltam szerintem. A loggal és path-tal rendelkező Shaktit lecseréltem Valeskára, mikor megláttam, hogy vízkönyv a relicem... Erre a húzásra büszke vagyok kicsit :) A döntő is úgy sikerült ahogy a többi meccsem, sikerült nyernem :) Nagyon boldog voltam, hogy sikerült nyernem ebben az erős és kiegyensúlyozott mezőnyben! Köszi a játékot mindenkinek, jó csaták voltak!

Titi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 22 szer., 17:25 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Felkerültek a tábori képek Gepynek köszönhetően. Itt ttaláljátok: Képek, Videók -> Heroes Táborok -> XII. Heroes Tábor (2012)

A videók is hamarosan fenn lesznek, csak Teki még összevágja. A hétvégén a képkommenteket is megcsinálom... Sajnos fáradt voltam, így a csoportkép idén lemaradt... :oops: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 24 pén., 13:21 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
hello
köszönet a szervezésért, s a lebonyolításért Vologyának, azért nem semmi ennyi hülyével lenni, főleg 2 műtét után.
Menza is fasza volt, jövőre is ott ebédelek.

A meccsekről már leírtak mindent, 2vs2 ben nem voltunk olyan rosszak, mint az eredmények mutatják, 1x keményen én b@szatam el, hogy 1 hétig fütyiztem középen, Nimbinek pedig bejött minden, dupla Stronghold, Gundulla, piros gömb, középen labirintus szerű zóna, ahol nehéz volt közlekedni, a többi meccsre nem emlékszem, sok volt a jobbnál jobb seggekkel rendelkező csajszi az olimpia közvetítésben, s szerencsére kiszáradás sem fenyegetett.

1vs1
hát itt én játszottam a full luzer szerepét, Th a gyökér hőssel, Csizu a szerencsés tereppel, behemót dwellin vs wolf raider, a többiek pedig jobbak voltak, még Karika is, pedig néha elég letargikus állapotban volt,s most szépen fogalmaztam.

Fociban Csizu elkészítette a két Dream Teamet, s ha mindenki játszott, nem a gyengélkedőn kummantott fiatalember létére, akkor elég jó meccsek voltak,a képek, s a video is elárulják majd.

Egyszóval szuper volt, jövőre is megyek.


ui.
Ssth kocsival jött, ez a bejelentés ott és akkor nagyobb meglepetés volt, mint az, hogy a magyar csajszi megnyerte a 10km úszást.
Érdemes lenne visszahallgatni a kommenteket:)

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 26 vas., 1:25 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Nem kis idő volt mire feltöltöttem, de tessék végig nézni. :)
Aki lát szép mozdulatot vagy pillanatot írja le az idejét itt vagy a videó alatt hozzászólásként.

http://youtu.be/Yk8WMvZoero

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 26 vas., 13:31 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
36:00 tól érdemes nézni :)

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 26 vas., 13:39 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Azért előtte is vannak szép dolgok :wink:

11:17, Zsombi csele nagyon szép.
14:25, Karesz gólja
15:25, Teki védése ami után egy modern népművészeti táncmozdulatot is lejt , hasrány kiáltással megfűszerezve :lol:
16:36, Adler "ollózása" :P
18:22, Zsombi gólja
36:16, Th 3/4-es pályás beejtése :D

Végig még nem néztem, de az első 40 percnek szerintem ezek voltak a legszebb pillanatai :P

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 26 vas., 16:20 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
http://www.youtube.com/watch?v=nhBbJM3edlw&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=T7-vVzNBkJs&feature=youtu.be

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 26 vas., 16:25 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Van még ezeken kívül? :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 26 vas., 18:15 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
A Díjátadó van még amit összekell vágnom.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 26 vas., 18:32 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
1:09:06 Intelligensen Karcsi!!! JAAAJ NEEE !!:lol:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 26 vas., 19:28 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
1:01 végén Zsombi fél méteres kapufája is jó, majd 1:02 elején nem sokkal utána Csizu helyzet kihasználásai is jók :P
1:13:52 Karesz :lol:

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 01 szomb., 21:32 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
kösz Teki, mindjárt kilinkelem őket a tábori galériába


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 357 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség