Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 357 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 08 szer., 19:09 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Üdv Embörök!

Nah hazajöttem én is 1 darabban és még a gép is megúszta a hurcolászást :) Köszönöm Vologyának a szervezést, minden a helyén volt részéről, még ha a Tábor többi részétől nem is. Köszönöm továbbá Nimbinek hogy elhozott Szolnokig, így kispóroltam 1 sz.r vonatozást + volt társaságom a hazaút felén :) Külön élmény volt megismerni Nikit, ezt is megéltem, 21 éves csajt láttam Heroes-ozni :D Warhearttal is jó volt találkozni, mint föbenjáró rocker ismerősömmel :D Köszönöm Jou-nak hogy főzött rám, meg hogy 1x kitakarított :oops:

H5 Attack: Mikor megláttam a seregeket már akkor tudtam, hogy esélyem nem lesz a top 6-ra, imádkoztam azért, hogy ne legyen sok magic sereg, ez az imám nem jött be, továbbá voltak mightosok közt is amik bedaráltak, pl Rt és Titi, mindkettejüknek utólag átgondolva jó csapata volt. Főleg Rt-nek. Kedvenc lényeimmel indult, a Raja-kkal ^^
Este adtunk az élvezetnek Warhearttal, Rt-vel, Lord Csabival & Co., annyira beálltam, életemben nem volt ennyire durva a másnapom mint most a Tábor alatt másnap reggel. Szal ezt 100%-osan sosem fogom elfelejteni :D Pár sör, a Jack Daniels és az a házi pálinka... Ez jgy együtt gyilkos kombónak bizonyult... :oops:

H3 Attack: Következő reggel hulla másnaposan fej és gyomorfájással kezdődött a nap, ami kb. délig tartott. Ennek ellenére egyáltalán nem voltam dekoncentrált, sőt egészen jól játszottam a támadáson végig, sehol nem hibáztam 1 meccset kivéve amikor elbíztam magam. Számomra ez eléggé jó eredmény, mivel mindenki tudja, hogy amellett, hogy idióta csapataim vannak H3-ban még sz.rul is játszom, na itt ez nem volt igaz, Rt ellen pl toltam egy iszonyat taktikus nagyon hosszú csatát, ami egy életre megmarad :) Szóval ez jó volt... 8. helyre elegek voltak az elementálok, a meccsekből összesen 2x nem jött earth magic, ez sztem teljesen jól tükrözi a 10-ből 9x kap earth magicet Sephinroth, ezzel teljesen elégedett voltam ezzel az aránnyal :) Igaz pont akkor nem kapott ami pontot ért volna, dehát ez már más kérdés :D

2v2: Adlerrel hozott össze a sors, itt megéreztem, hogy a multis Heroes (főleg ilyen 2v2-ben) már rég nem az én műfajom, marhasokat unatkoztam a meccsek alatt, mivel ca. 20 perc volt mire körbeért a kör, pörgősebb dolgokhoz vagyok szokva, ez az én hibám. Egyébként Adlerre nem volt panaszom, balfaszkodott párszor ő is, én is, szal úgy megértem a helyezésünket, meg amikor 2 meccsen jól ment nekünk akkor meg pofánmákoltak minket szóval... Hát van ez így. Az 1v1 kiesése után úgy érzem 2v2-ből is ez volt az utolsó idényem, mivel bár poénos dolgok születtek, de 7-8 óra tesze-toszáskodás után nem túl jó dolog hogy 1 meccset azonnal eldönt egy red orb, egy implo, vagy egy chain. Part of the game, aláírom, csak nekem ehhez nincs türelmem.

Mindent összevetve jól éreztem magam, a társaság ismét kitett magáért, ilyen sokat mint most rég nem nevettem és ezért hálás vagyok :) Köszönök mindenkinek mindent, (anyagi helyzet miatt nem tudom mikor, de) még találkozunk! :wink:

Dragon voltam, üdv mindenkinek! :)

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dragon 2012 aug. 09 csüt., 10:03-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 09 csüt., 9:11 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 17 kedd, 18:53
Hozzászólások: 260
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
ShurTugal írta:
Zsombor, ne igyatok több birspáleszt mert már írni se tudsz :lol:




őőőő Telefonról írtam és egy androidos telóról nehéz pontosan írni :P


:P hát ez nem jött be :)



Köszönök minden az szervezést. Jól éreztem magamat még ha nem is tudtam ott maradni végig.

jó volt a kaja.

Jou majd privát emailban megadom apámnak az e-mail címét és majd ott a a tartozást el tudjátok rendezni és majd átutalja.

üdv mindenkinek jó táborozást.


Beszámolót ne nagyon várjatok attól függ hogy vagyok net közelbe.

üdv mindenkinek!!


Zsombor "Mester"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 13 hétf., 16:47 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Hát sajnos ez is véget ért,ismételten nagyon jó tábor volt köszönöm a szervezést Vologyának és mindenki másnak is hogy eljött :)
H3TT:Néhány előzetes tesztelés után egész jó helyezést jósoltam magamnak.Varázslós/orbos csapatok nagy részét elverte a goblin horda,de volt sok játékos akikkel 1-1eztem.Nem volt senki aki 2:0ra nyert volna ellenem kivéve Csizut köszönhetően az idióta csatázásomnak.Utolsó forduló volt és ezen elment a dobogó mert Kikinek ugyanannyi pontja volt,és ő nyert én meg nem :) Pista ellen a 2.meccsen szintén rosszul csatáztam és ott is elment 1 pont.Többiek ellen szerintem jól toltam,összességében elégedett vagyok a 4.hellyel.
2vs2:Bogpistát kaptam párnak.A várainkat nem volt nehéz belőni,bár egyet benéztünk mert Stronghold-Rampartnak sok kristály kell :o
1.meccs:Dave(Castle) Bogpista(Inferno) vs Süni(Dungeon) Csizu(Castle)
Random Jebus XL
A terepem majdhogynem üres volt,mindössze egy monk és egy pikás dwellem volt.1.hét fütyiskedésről szólt,meg pénzgyűjtésről az angyalra.2.hét elején kiszedtem egy 4es nagabankot meg a +4all pajzsot a területemről 40 roc mögül.2 minimumos consot kiszedtem majd 124nél beütöttem az egyetlen utópiámat 3 ark 1 angellel.Alkin erős volt,10 körüli skillekkel shield cure varázslatokkal.2es volt az utópia,egyik körben az arknak mindössze 4 hpja maradt,onnan ide oda szaladgálva felcuréztam,és levertem a maradék dragonokat,de elfelejtettem feléleszteni az angyalt.Viszont nagyon jó artikat kaptam,+6all és +2all.Még 80 fa mögül elfoglaltam egy cavalier dwellt,és 127nél lots behemóton át bementem a sivatagba,ahol találtam egy angyal dwellt.Nem értem el a főhősömmel,viszont volt egy prisonos hős ami elérte a kör végén maradt 1 másodpercem :) Egy libraryn kívül nem volt értelmes cucc ahogy haladtam tovább.133nál csatáztunk Csizuval.Neki több lénye volt arkot leszámítva abból nekem volt +2.Viszont skillekben kb 10-12es különbség volt így sikerült nyernem úgy is hogy hibáztam a csatában.Süni kritikán aluli terepet kapott így feladták a partit.Végülis az artik kompenzálták a terepemet :)
2.meccs:Bogpista(Rampart) Dave(Stronghold) vs Nimbus(Rampart) Karesz(Inferno)
Sziget háború
Ez a map arról szólt,ki kap jobb utópiát/spelleket.Mivel nekem a 3.váram Fortress volt és kaptam egy fekete orbot utópiából+seregem felét elbuktam csatákban,2körös csatában nyert Nimbi.Pista még harcolt de nem volt esélye 2 ellen főleg hogy nekik bejött minden varázslat ami kell.
3.meccs:Dave(Inferno) Bogpista(Fortress) vs Teki(Stronghold) Jou(Rampart)
Jebus XL
A terepem átlagon aluli volt,4 imp 1 efreet dwellem volt mindössze,viszont volt dupla váram amit húztam is.Devilre nem volt pénz így,de egyáltalán nem bántam(sztem ritka gyenge unit jebusra,csak speed miatt kell főcsatában).Blokkom lots red dragon volt,úgyhogy szép nyugodtan pattintgattam 2.héten.131en bementem a blokkomon,kivettem egy utópiát meg 1-2 pandorát és reliket.Egy nagy rakás démont elbuktam a f*szságaimnak köszönhetően,többször előfordult hogy nem elfelejtettem éleszteni,vagy csak simán rosszul álltam fel és megütött az ami nem kellett volna hogy megüssön.Így kb. 180 démon helyett csak 115 volt.3.héten valamikor megütköztem Jouval,mire ők egyből feladták mert spellekre gyúrtak nekem meg volt red orbom.
4.meccs:Dave(Rampart) Pista(Necro) vs Adler(Stronghold) Dragon(Necro)
Open Conquest
Itt közepes tempóban toltam,arti semmi nem jött,inkább biztosra mentem és 131en ütöttem be az angyalokat +2allért,Pista sem siette el.De még így is hamarabb értünk be középre és szedtük ki a libraryt.Mákoltam egy duplavárat ide is így szegény Adlernak nem sok esélye volt a főcsatában.Majd Pista megütötte Dragont úgy hogy Dragonnak nem volt manája,így ezt a meccset is nyertük.
Másnap úgy álltak a pontok hogy tökmindegy ki mit játszik,ugyanazok az emberek fognak játszani a helyosztókon,így mindenki kapott egy kis pihenőt délutánra.Mindenki szavazott hogy randomon vagy desert waron lesz a helyosztó,mi Titi-Th párossal a randomra szavaztunk.6perces körökkel toltuk hogy ne kelljen kapkodni.Hozzáteszem szerintem itt voltam az egész táborban a legfáradtabb,de küzdöttem az álmosság ellen,voltam egy kicsit kinn a friss levegőn is és sikerült kibírnom végig a meccset.
Dave(fortress) Bogpista(Castle) vs Titi(Stronghold) Ssth(Castle)
Annyira nem részletezném a dolgokat,itt annyit hogy tényleg full üres terepem volt és a dupla várral semmit sem értem mert 1 gnoll és 1 lizard dwellem volt.Hive egy darab nem volt sehol,cons sem.Hősöm asszem korbac volt.Pandora egy volt 45 vampire lord mögött,ami 2.héten adott 20 baziliszkuszt.Ezzel valahogy beütöttem az egyetlen minimumos utópiámat,ami adott 3 pénzes cuccot,szóval nevetséges volt.Titinek volt maci dwellje és pénzügyi támogatása így bement 2.héten,ami eldöntötte.Én és Th valami ritka szánalmas végcsatát toltunk,mert neki se volt semmi a területén,nem volt a főcsatára expert magicje,nekem meg nem volt 10esnél jobb skillem :lol:
Végül másodikak lettünk,ami szerintem nagyon jó,nem hittem volna hogy elérjük ezt.Pista játékára nem volt panasz,előfordult hogy hibázott ő is meg én is,ez benne van.Én élveztem a játékot vele.
1vs1ről majd később. :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 13 hétf., 20:50 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Sziasztok!

Először is köszönet Vologyának itt is még egyszer a szervezésért. Jó volt ismét találkozni és szórakozni egy jót. Remélem jövőre újra összefutunk.

H3 és H5 támadásban idén nem indultam, de ettől függetlenül gratula Vogyinak és Titinek a győzelmeikhez!

2vs2-ben Titit kaptam párnak. Általános volt, hogy lassan indultunk be, de a végére mindig sikerült ütőképes seregeket összekovácsolnunk és így minden meccsünket behúztuk. Titi jó partner volt, leszámítva persze hogy semmi hülyeséget nem hagyott megtámadni. Ennek meg is lett a hatása, mert 1v1-ben kellett kiélnem magam és így a kelleténél jóval többször csináltam hülyeséget és buktam el meccseket. Összességében mindig sikerült koncentrálva jó csatákat vívnunk és még viszonylag összehangoltan is játszani.

1vs1ben Titi ellen kezdtem random jebus XL-en. Jobban haladtam, engem hiveokkal és dwellekkel, Titi-t artikkal halmozta el a gép. Végülis utóbbi döntött és szoros csatában sikerült Titinek nyernie. Bilincsel elkaptam a főhősét, aki 100-asával idézte az air elementálokat. A végén resuzott egy arkangyalt, aki feltámasztotta a wyvernei egy részét. Ezzel a húzással nyert 3:0-ra nem pedig 2:1-re mivel nem volt earth magic-ja.

Második meccsem Adler ellen volt egy 1 hősös mapon. Mindketten Str-t választottunk. Nekem Gurni, neki CH jött. Gurni rögtön kapott logot és a 3 fejlesztett madár meg az ágyú végigszántotta a pályát. Emlegetett is sokszor érte :)

Harmadik meccsem Teki ellen volt a hadvezéri érdemek nevű mapon. Itt mindketten elég lassan haladtunk. Ő Str én Necro. Egyszer el is kapta a főheromat, de kis verekedés után fizettem és elmentem. A végcsatára csak a negyedik héten került sor, aholis a lénytöbblet meg a chain a javamra döntött. Utána lejátszottunk cursed groundon is és szorosan, de ott is sikerült nyernem.

Negyedik meccsem Random balance L Süni ellen. Elég gyenge kezdő terepem volt. Rampart voltam és a második terep mocsár volt. Ezzel nagyon kiszúrt velem a gép. Harmadik héten jött Süni és hiába voltak körülbelül azonos seregeink mégis simán kikaptam az értékek miatt.

Ötödik meccsem megint egy egyhősös mapon volt Karesz ellen. Karesz jobban tolta, mint én. Hamarabb bement középre és kiszedte előlem a dolgokat. Kivéve a sentinelt, amit egy lépés híján nem ért el. Így sikerült elkapnom középen a főhősét full sereggel és megfordítanom a már elvesztett meccset.

Hatodikként Pistával játszottam a boundbyeath fix mapon. Gyorsan haladtam. 1-3-1 nél akartam betörni, de a hülye várban nem volt mage guild így nem sikerült manát töltenem. Ezen annyira bedühödtem, hogy megütöttem mana nélkül a titánokat. El is buktam 4 arkot, de sikerült bemennem. Utána a varázslatok és az értékbeli különbség kárpótolt Pista lénytöbbletével szemben.

Másnap reggel Dave-val toltam Random panic L-en. Itt elvesztem a pályán és sajnos elbénáztam. Meg kellett támadnom Dave-t varázskönyv nélkül és így bizony ismét vereséget szenvedtem tőle randomon.

Utána Csizu jött egy-egyhősös mapon. Hiába koncentráltam, kockáztattam és nem jött be. Elkapta a főhősömet, mikor kivettem az egyik artiját. Ismét buktam.

Este erőnyerő voltam és aludtam egy jót végre :)

Másnap reggel Jebus XL-en toltam Jou ellen. Talán itt játszottam a legjobban. Végig koncentrálva a Dungeon verhetetlen várnak bizonyult. Letaszítottam szegény Jou-t a dobogóról valószínűleg.

Levezető meccsem Hahakocka ellen volt. Necróval gyűjtögettem a csontikat. Végülis csak 1600 lett. Nem kaptam semmi necro növelő skillt és Ysra meg Vidomina is cserben hagyott aznap délután.

Este az ötödik helyért Pistával játszottam, aki akkor már elég enervált volt. Többször gyanús volt, hogy bealudt a meccsünk alatt. Végülis bebukta magát és feladta a meccset.

Gratula Titinek, a veretlen bajnoknak. Szerintem megérdemelte már a győzelmet. Jól játszott végig és koncentrált. Habár még nem tudja felmérni miket is lehet megtámadni, de nagyon jól tolta! Elismerés illeti a harmadik helyen végzett ifjú titán Dave-t is. Sok embert meglepett az érett játékával szerintem. Valamint kiemelném Jou-t is, aki végig versenyben volt a döntőbe jutásért és csak a legvégén bukta el. Süninek szégyen a második hely, neki nem gratulálok :P

Üdv:

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 13 hétf., 22:23 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
1vs1:
Dave (Inferno) vs Karesz(Castle)
Jebus Cross XL
Megkockáztattam az Infernót ide,mert Castlet tohos mapra akartam tartogatni.A terepem közepes volt dwellek tekintetében,pénz viszont semmi nem volt rajta.Annyira nem,hogy nem húztam devilt első héten hanem rámentem a kutya+castle kombóra.2.héten rögtön el is kezdtem pattintgatni a démonokat,szépen gyűltek.Volt 2 utópia a területemen,azokat céloztam meg a throng thunderbird blokk helyett.Az első utópia fullos volt,így vártam egy napot és 131nél beütöttem 100+démonnal meg 25 szultánnal jelentős veszteség nélkül,aztán a másikat is.Jó cuccokat kaptam,lett 30+as attackom többi skill 15-20 körül mozgott.132ön bementem középre,ahol még több artit találtam.Kiszedtem minden lényegeset,infernos terület volt így devil dwellet is találtam.4.héten csatáztunk Karesz várában a küzdelmet egyből feladta mert 7 manája volt.Kár volt elfütyiskednie ezt a meccset mert tökéletes terepet kapott.
2.Dave (rampart) vs Bogpista(stronghold)
Egyhősös mightos open map
Jó választásnak bizonyult a rampart,gyorsabban lehetett vele haladni.Pontosan odafigyelve játszottam.Kiszedtem 2 quest artit libraryt meg a 3 aranybányát 133ra.Ekkor még 2.heti sereg volt nálam,és merészen el akartam szedni a 3.qest artit is.Ez hiba volt,Pista elkapott 3.heti sereggel(5 ancient stb) és simán nyert.Ha ezt az egy lépést nem rontom el valószínüleg megnyerem,de így megérdemelten kikaptam.
3.Dave (stronghold) vs Hahakocka(Castle)
Hadvezéri érdemek
Itt nem siettem sehova,szép lassan kiszedegettem mindent felupgradeltem mindent 4.héten átmentem az ellenfélhez beütöttem a várában a 7 szürke bebonthatatlan volt főleg hogy Kockának nem volt angyalja se varázskönyve.
4.Dave(Fortress) vs Csizu(Rampart)
Balance L
Bejött Drakon 55 gnollal,kaptam gnoll dwellt,így 2.nap már 95 gnoll marauderrel mászkáltam,simán beütöttem a 80 roguet az utamon és egy dungeonos zónába jutottam.Itt találtam egy minimumos consot ki is szedtem rögtön.Majd egy 8as storest és 116on.Majd beütöttem vmi blokkot egy mocsaras zónába,ami kiderült a saját zónám volt :lol: Ide nem hoztam az angyalt csak lassított volna.Továbbmentem egy fluxos zónába,ahol találtam +3as pajzsot meg pénzes épületeket.Blokkom throng zealot volt így 131re terveztem középre menni.Így is történt,Drakon ki volt gyúrva addigra és kiszedtem a 2 consot is a területemről.6 angyallal 280 gnollal blinddal nem jelentett gondot a 120 zealot,még aznap csatáztunk ahol a lénytöbblet nyert.Csizu szerint mákos voltam a consokkal,de szerintem nélkülük is nyertem volna,a gnollokkal mindent bevertem,tényleg mindent :)
5.Vmi egyhősös baromság,erőnyerő voltam szerencsére :)
6.Dave(Castle) vs Jou(Necro)
Bound by earth
Itt bejött minden ami kell lényegében,első héten viszonylag sima volt az angyal+castle pedig többen is mondták hogy csöves az első hét.Van ott pénz csak meg kellett szerezni.Jött Yog így ő lett a főhős.2.héten kiszedtem mindent,131en a két relikemet(+4all +3all) majd 1 hét csövezés következett mert a guildem semmi értelmeset nem dobott.141en bementem középre és kiszedtem mindent ami ott volt,44es attackom volt meg recanter.Egy bibi volt csak.Sereg nem maradt :) Összes marksment,zealotot,pikást elbuktam a hülyeségeimnek köszönhetően.Először is angyalok mögötti reliket nem néztem meg hogy cursed groundon van,nem tudtam éleszteni,elment az összes marksmen.Aztán lenti utópia szintén cursed ground,meghalt az összes zealot.Pikások meg elhulltak több csatában.Jounak 800 csontja volt,nem tudtam leverni.
7.Dave(Necro) vs Ssth(Dungeon)
Panic L
Lévén csöves template,5 hőssel kellett alkotni,hiába szedtem ki minden pénzt amit elértem,castle nem lett végül.Volt egy lich dwellem amit bevettem 1 lich árán.Blokkom lots orc volt,amit nem ütöttem meg mivel az biztos hogy 40+.Inkább elindultam 3 törpekincstár irányába amiket kiszedtem 122re sikeresen.Így lett pénzem 5 dread knight 13 power lichre,haladtam tovább.Kivettem egy nagabankot is,majd 127en beütöttem lots mighty gorgon pack magic elemental blokkokat.Sajnos a treasure zóna mocsaras volt nekem meg nem volt path,így inkább további másodlagos zónába indultam,ahol találkoztunk.Itt csináltam egy nagy hibát,mégpedig hogy nem vettem hőst a várába amivel elkaphattam volna Gunnart.Így másnap beütött full sereggel,nekem a csontok zombik 3 lich otthonmaradt.De a hősöm kemény volt,exp archeryvel 20 lich nagyot lőtt,9 dread knight pedig 2 kör alatt levette a minók 2/3át.Sikerült nyernem :)
8.Dave vs Titi Tower mirror
Egyhősös magices open map
Itt az első 2 hét okés volt,haladtam ahogy kell,majd ismét hülyeséget csináltam és nem mentem vissza a 3.heti seregért,bár ha visszamegyek akkor sincs esélyem.Titi kapott kesztyűt,chaint a várba míg én guildet se húztam,végülis megérdemelten nyert.
9.Dave(Inferno) vs Adler(Castle)
Battle of the Bastards 2 original TOH map
Itt bizony oda kellett figyelnem,tudtam hogy Adler is koncentrálni fog mert a Tohos mapok az ő erőssége,be is választotta a kastélyt.Szerintem itt jól toltam végig,talán 1.héten lehettem volna 1 nappal gyorsabb,így csak 122n vettem ki a dobozt,de nem volt jelentősége.Pack behemót őrizte a cartographert,így már 124en láttam mit csinál az ellenfél.Középen vízkönyv és +4+4 sp knowl voltak a relikek,utóbbiért bementem 2.hét végén aztán vissza is jöttem.132n kivettem az utópiámat,ami maxos volt.Ritka nagy barom voltam mert elpocsékoltam egy csomó manát a dread knightokon és 45 manával 5 archdevillel ütöttem be az utópiát.Force fieldezés után maradt 9 manám és 5 gold 1 black 7 red 8 green.Elnyomtam egy shieldet és beálltam a sarokba.Túlélte 3 devil a végén.Kaptam kannát DSA-t.Bementem a másik libraryért is,majd csatáztunk 142n.Mindkettőnknek volt implója,és mivel ő nem tudta bebontani a démont egy implóval meg nagyobbat is ütöttem,nyertem.Adler jól tolta de kemények voltak a sátorőrzői meg gyengébb az utópiája.
10.Dave(Fortress) vs Teki(Necro)
Teki várválasztását nem értettem :) Több jobb vár is lehetett volna ide,de végülis ő döntése volt én nem szólok bele senkinek a döntéseibe.Nekem volt egy közepes terepem amit jelentősen megdobott a dupla vár és a hidra+2basilisk dwell.Elbénáztam és csak egyik várban lett hidra de nem lett belőle baj.Hidra dwellt lots genie őrizte de megnéztem droiddal csak 25 volt így sikerült elfoglalni 1.héten.2.héten gyúrtam a hősömet,volt már 5 exp 1 adv skill,expert air mágia.Igen ám,de haste nem volt sehol.Kb a harmincadik scrollon ott volt a várva várt haste.127en beütöttem a 3as utópiámat,ami igen jó cuccokat dobott.20+as skilljeim lettek.132nél ütöttem be a 17 black dragon és 80 efreet blokkjaimat,és kiszedtem a sivatagot.Még egy dungeonos terepre is benéztem mert láttam egy consot,de csak 1 angelt adott.Kaptam sivatagban 6 hidrát pluszba,így brutális seregem lett 4.hétre.25 chaos hidra,50 wyvern 70 baziliszkusz 130 lizard golden bowwal figyelt nálam.Recanterem is volt,és sokkal erősebb hősöm.Tekinek nem volt esélye,volt berserkje de szerintem recanter nélkül is nyerek.
11.Dave(Rampart) vs Süni(Fortress)
You vs Me
Ez egy egész jó map,bár sok múlik azon hogy kap-e földet az ember vagy nem.1.héten egész jól haladtam,bár Titi szerint hülye útvonalat választottam.Vízen kaptam egy +4allt.Ezzel könnyebben beütöttem a pandorát meg a gorgonokat is(bár nélküle is ment volna) 2.héten.127en beütöttem a 30 chaos hidrát,ahol konkrétan szarrámoráloztak.akkor fogtam a fejem leginkább mikor egy 5ös stack beállt a kentaur,unikorn és elf közé egy morál következtében...Veszteség nélkül hoztam volna a csatát de így buktam 15 kentaurt 6 elfet meg 5 fát.Középen kemény blokkok voltak.Süni 131en bejött középre,engem nem látott csak én őt a cartographer miatt.Itt dönthettem hogy hagyom neki a relikeket és reménykedek hogy jön jó spell és utópia,vagy megtámadom egyből.Reménykedtem hogy nincs neki jó lvl4 spellje.Sajnos volt így elment a meccs.3 gold dragont próbáltam megvédeni és ice boltozni,de nem tudtam mit tenni exp haste meg teleport is volt nála.Ezen a meccsen aki nyert,döntőzött aki kikapott 3.helyért játszott,így Süni döntőzött én meg játszottam 3.helyért :)
12.Bronzmeccs:Dave vs Jou Necro mirror
The Showdown
Én kaptam Moandort mint necro hőst Jounak csak Septienna jutott.2.nap xpt szedtem 2 dobozból így lett exp necromancym és elkezdtem gyűjteni a csontokat.Szépen megöltem sorban minden lényt.2.héten folytattam ugyanezt 2 hőssel miután Xsinek toltam fel a necroját expertre és küldtem le az alvilágba.Vamplordok+450 csonti kombóval kiszedtem a dobozt,majd elmenekültem és 131nél a titan cuirasst green dragonok mögül.133nál beütöttem a garrisont ahol sajnos elment a manám 70%a mert csak vámpírokat vittem.Szerencsétlenek nem bírták a dragonok ütéseit és élesztenem kellett.Csontit gyártottam a 600 familiar+40es imp cacheból,kaptam 200 csontot pluszba.Utópiát lots gold dragon védte,szóval visszafele indultam inkább.Itt dönthettem hogy elindulok a másik utópia felé amit LEHET hogy le tudok verni jelentős manaveszteség nélkül és LEHET hogy nincs még kivéve és LEHET hogy kapok jó cuccokat vagy elmegyek a fix kannáért és tudok nyugodtan manát duplázni a dungeon váramban.Utóbbit választottam :) Sajna Jounak dobott sok jó artit a 2 utópia így durva hőse volt,de nekem volt 2x annyi manám és ugyanannyi spell power.Ő nem gyűjtött annyi csontit mint én,pedig én buktam is összesen vagy 100at.Neki volt 650 nekem 1100.Nekem volt implóm és animatem Jounak chain lightning és animate.Első körben nem varázsolt mert mass wait után lenyomtam a ghost dragonokat és már nem lépett.Köv körben a csontok felét varázsoltam le.Majd 2 chainnel bebontotta az egész seregemet 900 csontot leszámítva.Én jöttem,és implóztam a 20 dread knightot(volt duplavára) és lecsaptam a 49 vamplordot.Innentől minden körben én impló,ő animate valami lényére,így ment ez végig,végül mindkettőnknek elfogyott a manája és egy hajnal háromig tartó csatában állva maradt 500 csontváz :)
A 3.hellyel nagyon elégedett vagyok,nem vártam volna hogy elérek eddig,főleg ilyen kemény mezőnyben.Most nem maradtam le a végén tudtam koncentrálni.
Köszönöm az elismerő szavakat így utólag is.
Kaptam egy különdíjat is,meg lettem szavazva Mr.Luckynak,7 szavazatom volt TH 6 szavazatával szemben.Véleményem szerint ennyire mákos nem voltam,többiek közt volt aki nem értett egyet ezzel volt aki igen,engem nem zavar ha valaki mákosnak hisz,még ha az is voltam néhány meccsen,a szerencse forgandó dolog.
Gratulálok Titinek a 3xos bajnoknak aki egyszer sem kapott ki a 2vs2 és 1vs1 során,már nagyon érett neki a bajnoki cím,teljesen megérdemelten győzött.Gratulálok Süninek is akinek sikerült kiütnie a döntőből :) És Jounak is mert odafigyelt mind2 meccsünkön és ő is esélyes volt a bajnoki címre.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 14 kedd, 20:02 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok,

Sajnos véget ért ez a tábor is. Köszönjük Vologyának, hogy ismételten megszervezte mindannyiunk örömére.
H5 támadásra sajnos nem értem le, így ez kimaradt. De a sok varázslós mellett nem sokat értem volna a madaraimmal.
H3 támadás
Devil + piros gömb. Sajnos kevés devil volt de azért így is elég sok pontot sikerült összekaparni. Volt akitől elcsentem pontot, mint Dave és Niki. Voltak akik ellen nem volt esélyem és volt akiknek nem volt esélyük ellenem. (varázslósok). Titinek jó csapata volt és jól is játszott vele. Gratula.

2vs2:

Dave-t kaptam párnak, tudtam hogy jók leszünk. Dave leírta nagyjából a történéseket, annyit tennék hozzá, hogy nekem egyszer se adott a gép lvl7 dwellinget. De sikerült jól megoldani a dolgokat. Egyedül a döntő parti nem sikerült, de ott kritikán aluli terepet kaptam Castle-el, de abból megpróbáltam kihozni a maximumot (dupla vár húzása, pacidwellel) de ott se Dave-nek se nekem nem jött semmi használható. Örülök a 2. helynek. Dave nagyon jó partner volt.

1vs1:

1. meccs
Jebus
Bogpista (Inferno - Jabarkas) - Hahakocka (Tower - Krellion)

Kaptam egy pit dwellt a váram elé, amit el is foglaltam. Ezen kívül még imp dwellingjeim voltak. Jött azonban +3 health, ami a démonizáláshoz nagyon kellett. Össze is szedtem valami 260 db-ot mire átértem Kockához. Neki volt giant dwelllje, amiből többet is elfoglalt a szabályok ellenére, de nem volt pénze ás ideje kivenni. Sima győzelem.

2. meccs
Might masters open
Bogpista (Stronghold - Yog) - Dave (Rampart - Jenova)

1 hősös haccacáré. A bányákra mentem az elején, meg a pénzre, hogy legyen minél hamarabb szürke. 1 questartit és +2 speedes köpenyt kivettem hamar, amikor láttam, hogy Dave túl közel merészkedik túl kis sereggel. Kihasználtam a lehetőséget és lecsaptam rá. Legközelebb majd óvatosabb lesz :)

3. meccs
Hadvezéri érdemek:
Bogpista (Rampart - Ivor) - Csizu (Fortress - Bron)

Tökölős map, az a lényege, hogy kivedd középről a reliket a másik elől. Ez Csizunak sikerült, mert a középső terep az mocsár. Pedig ő volt a kék, de én elcsesztem a láncot és nem volt pathfindingem sem, így a +5 all kard Csizué lett. A Skillkülönbség meg is mutatkozott, de Ivor jó skilleket kapott és jól is csatáztam, így itt sikerült végül nyernem.

4. meccs
Balance
Zsombor ellen lett volna, de neki idő előtt el kellett mennie, így rápihentem a következő meccsre.

5. meccs
Magic Masters closed
Bogpista (Castle - Rion) - Jou (Tower - Theodorus)

Sikerült az angyalt felhúzni az 1. hét végére. Rion bácsi szörnyű skilleket kapott, nagyon szarul fejlődött. A 4. hét végén szedtem ki az utópiát, ami nem adott túl jó dolgokat, de azért valami csurrant cseppent. Volt pénzem el is kerülhettem volna a végzetemet, de mivel ritkán szoktama 4. hét környékén járni elfejeltettem, hogy az új hónapban jöhet a pestis. És jött is. Tulajdonképpen használhatatlanná tette a lovakat a lövőket és a griffeket. Mivel a pikások nagy része az utópiában maradt nem bíztatott sok jóval a meccs végkimenetele, mivel Jou dupla Towerrel rendelkezett. Elég is volt neki a 18 Nagaqueen és a 60 körüli gólem. Hiába volt kétszer akkora skillem, ha nem volt seregem meg varázslatom, ami bonthatta volna Jou-t.

6. meccs
Bound by Earth
Bogpista (Necro - Charna) - Ssth (Castle - Valeska)

Nem volt rossz kezdésem, Charna elég jó hős, azonban ő sem kapott földmágiát és ami nagyobb baj animatét sem. Így a 20 Titán leverése utópia maradt. Talán ha nem akarom huzigálni a második Necro várat és inkább a Ghostra megyek rá, akkor talán lehetett volna némi esélyem, de így nem lett, mert Valeska hatalmas skillfölényt szedett össze. Be is aludtam párszor a meccs vége felé, de nem ez döntött, TH jobban játszott itt.

7. meccs
Panic
Bogpista (Fortress - Korbac) - Titi (Rampart - Tyris)

Viszonyleg jó kezdőterepem volt, nem kellett keresgetni a bányákat és volt egy baziliszkusz dwelling is 1 gnoll mellé. Jól játszottam az elején, kipucoltam a területet amennyire lehetett. A necros zónámban semmi sem volt szinte. Az átjáró közül kettő monolitos volt, valamint egy scorpikoros átjáró. Nekimentem a licheknek és átjutottam egy másik mocsárba, ahol Dungeon vár volt, de az égegyadta világon semmi sem volt ott... Közben Titi rátalált a Necros zónámra, beütötte a váramat majd visszavonult. Sikerült visszafoglalnom a várat 1 hősssel, mert volt destroy undead varázslatom 1 shrinéból :) Majd volt mégegy vicces droidcsata, amit szintén Sepinroth nyert meg 1 léggyel törpök és kentaurok ellen :D A főhőssel már majdnem sikerült eljutnom 1 jó zónába, de sajnos végcsata közeledett és már nem tudtam oda átmenni. Így visszafordultam. Sajnos csak water mágiám volt mass bless amit tudtam meg mass dispell mellé 1 dispell gömbbel.
Titi talált 9 angyalt consokban, ami eldöntötte a csatát. A skillek kb azonosak voltak, de a 9 angyallal nem tudtam mit kezdeni. Én sajnos nem találtam se consot se hiveot. Így a végére lemorzsolódtam.

8. meccs
Magic Masters open
Bogpista (Tower - Theodorus) - Adler (Inferno - Calid)
Tower maradt ide, gondoltam a havas kezdőterület majd segít. Azonban az első 7 végére nem tudtam giantot húzni, mert nem volt elég gyöngy meg kristály. Így a saját területemen szedegettem ki a dolgokat. Elég lassan haladtam. Theodorus nem kapott földet (ez volt a 5. meccs zsinórban, ahol nem kapott a főcsöves földmágiát) mellé elég gané skilleket. Calid jól fejlődött Adlernál volt armorer offence nála, azonban elkaptam a hősét, amikor kiszedte középről a chain tekercset. 7AD 17 szultán pitek és démonok voltak nála. Nálam 9 titán 60 körüli gólem meg az apraja, mert többre nem futotta. Adler chainnel kezdett én mass prayerrel, majd tudtam 1 meteort is nyomni a szultán-pit kombóra. Adler mass hastét nyomott és még chaint én pedig blinddel hatástalanítottam az egységeit miután a szultán leesett. Onnantól pedig már egyszerű volt csak ki kellettt sakkozni hogy Adler már ne lépjen. Sikerült nyerni.

9. meccs
Battle of the Bastards 2.
Bogpista (Inferno - Nymus) - Teki (Castle - Gundula)

Itt jött logistic + kesztyű + csizma is, így elég gyors lettem. A 2. héten kiütöttem a cartographert és az egyik átjárót, így láttam mit csinál Teki. Ment a középső vár felé, és ott pont el tudtam kapni. Csak az angyalok voltak nála, de volt elég pénze elfutni. Majd hozta a full sereget és megütköztünk. Nekem volt chainem, neki inferno + frenzy. A chain eldöntötte a javamra. Pattintani se volt időm :)

10. meccs
Jebus
Bogpista (Stronghold - Crag Hack) - Süni (Castle - Orrin)

Stongholdot választottam be ide, mert eddig mindenkinek jött macidwell aki strongholddal nyomta. Nekem persze nem jött :) Nem úgy Süninek, akinek 3 angyal dwellje is volt, ameből a legkönyebbet be is verte ahogy kell. Nekem 1 utópián kívül semmim sem volt a területen. Illetve volt pár doboz, amelyből jött lény(ogremagi) + XP. 126-nál bevertem az utópiát (-1 medve) majd a horda unikorn blokkot is. Középen szórakoztam, de nem volt semmi értelmes. Ugyanazokat a tárgyakat kaptam újra meg újra. Volt 3 orb of vulnerabilitym, 2 db varázslós sapkám. Miközben Sünia saját területén úgy kigyúrta Orrint, hogy esélyem sem volt. Húzott duplavárat is és 19 arkangyala lett a főcsatára mellé 42-es attack és piros gömb. Crag Hack varázslásban volt erős :D De a red orb miatt nem volt esélye. Igaz földet ő sem kapott :) Mészárlás lett belőle, a 19 ark 1 luckkal leszedte a 10 macit :D meg a többieket is.

11. meccs
You vs. Me
Bogpista (Castle - Orrin) - Karesz (Stronghold - Gurnisson)
Nagyon befáradtam erre a meccsre. Folyamatosan bóbiskoltam, 1 teljes kör ki is maradt. Nem szenvedtem tovább, lefeküdtem aludni :)

12. meccs
5. helyért
The Showdown 3.
Bogpista (Necro - ?) - Ssth (Castle - ?)

Nem volt már kedvem játszani. Pedig bejött minden ami kell, Jött Isra, Vidomina, Galthran és mellé még vagy 3 necros hős, de a 2. hét elejére teljesen meguntam és kiléptem a játékból.

Így lettem 6. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 15 szer., 15:46 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Örülök, hogy jól éreztétek magatokat. :D Az Olimpia csak hab volt a tortán a Heroes mellett... :wink: Szép volt magyarok! HAJRÁ MAGYARORSZÁG! :P (Csak tudnám honnan ismerős ez a mondat...)

Véget ért a tábor, szerencsésen hazaérkeztem kis családommal. Én most csupán 2 versenyben voltam érdekelt, íme a beszámolóm:

Heroes5 Támadás:

Az előzetes tesztelések alapján tudtam, hogy nem rossz a csapatom, de volt 3 szvsz jobb is (Jou, Magix, Lord Shaba), így nem reménykedhettem dobogóban, csak egy jó szereplésben. Ebből a 3 csapatból -6 pont helyett -5 pont lett, mert Magix a skillfának köszönhetően elhullajtott 1 pontocskát... Akkor még nem tudhattam, ahogy Ő sem, hogy ezen áll vagy bukik a bajnoki cím sorsa... :shock: A többi meccset több-kevesebb veszteséggel sikerült hozni (Rt és Titi okozta a legnagyobb fejtöréseket), így az ölembe hullott a bajnoki cím, melyről álmodni sem mertem (a dobogó 3. foka volt a fő cél)... Gratulálok a többi dobogósnak és a helyezetteknek is, nagyon szoros verseny volt! És külön gratulálok Nikinek, aki élete első tornáján jól helyt állt. :wink:

Heroes3 Támadás:

Itt nem volt már időm tesztelgetni, úgyhogy vakon vágtam neki a tornának. A csapatom jó volt, rengetegszer jött LUCK és MORÁL, sok pontot gyűjtöttem és sokat is buktam, így a 11. helyen végeztem, ami abszolút középmezőny és elfogadható eredmény ezzel a csapattal. Ha előtte tesztelek, talán 4-5 pontot még hozhattam volna, de majd legközelebb! :wink: Gratulálok TITI-nek a BAJNOK-nak és a többi dobogósnak és helyezettnek is!

KÜLÖN GRATULÁLNÉK TITI-nek, aki a 4 versenyből 3-t megnyert és a 4.-en is lehetett volna dobogós, ha kiteszteli kicsit a csapatát. Szép teljesítmény, megérdemelte már a sikert! :)

Most pedig íme a Heroes3, Heroes5 támadások, a Mr. Lucky és Mr. Unlucky győztesei és helyezettjeinek névsora. (Az 1vs1 és 2vs2 torna végeredményét Süni elkéte tőlem, így azokat Ő fogja majd kiírni a közeljövőben...)

XII. Heroes Tábor Heroes5 Támadás végeredmény:

BAJNOK: VOLOGYA MESTER 23 pont
2. Magix 22 pont
3. Lord Shaba 21 pont
4. Rt 20 pont
5. Jou 17 pont
6. Zsombi 16 pont
7. Fairy Eared Amber 15 pont
8. Teki1986 15 pont
9. Warheart 14 pont
10. Titi 14 pont
11. Dragon 12 pont
12. ShurTugal 11 pont
13. Bic 6 pont
14. Szilupa 5 pont
15. Bogpista 0 pont (Feladta)

XII. Heroes Tábor Heroes3 Támadás végeredmény:

BAJNOK: TITI 33 pont
2. Rt 29 pont
3. Szilupa 29 pont
4. Dave 28 pont
5. Csizu 25 pont
6. Warheart 24 pont
7. Teki1986 22 pont
8. Dragon 22 pont
9. Karesz 21 pont
10. Jou 21 pont
11. Vologya Mester 21 pont
12. Bogpista 20 pont
13. Magix 20 pont
14. Lord Shaba 18 pont
15. Fairy Eared Amber 11 pont
16. Adler 9 pont
17. Bic 9 pont
18. Zsombi 8 pont
19. Süni 8 pont
20. ShurTugal 2 pont

MR. LUCKY: DAVE 7 szavazat (Ssth 6 szavazat)

MR UNLUCKY: ADLER 7 szavazat (Jou 6 szavazat)

Jövőre Veletek ugyanitt! :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 15 szer., 18:30 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Jövőre megpróbálok én is szakítani időt :wink:

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 15 szer., 18:48 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Megéri, hidd el :P

Szeretnék gratulálni Vologyának és Titinek, a Támadás bajnokoknak :wink: És persze a dobogósoknak és a többieknek is!

Ha Tábor előtt nekem valaki azt mondja H5 TT-n 11 pontom lesz, alá is írtam volna ott helyben, de lehetett volna még 3-4 pontom, amit jó játékkal hozhattam volna, akár még egy 10. hely is. Így az eredménnyel és a játékommal utólag nem vagyok olyan elégedett...

Majd jövőre :P

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 15 szer., 21:45 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Röviden összefoglalom:
Támadásra legközelebb csak akkor megyek le,ha sikerül értékelhető csapatot összehoznom, mert végigvergődni a mezőnyön az utolsó előtti helyért nem az igazi...
2vs2: Csizut kaptam, a sorsolás előtt egy 100ast találtam a strand mellett, szerencsét hozott, úgy érzem.
Első alkalommal Pistáék ellen Dungeonnal parádéztam jebuson, hát megkaptam ami jár 3 hive, 1 manticore dwell (44 genie védte), csöves terep, plusz minimum 2 napot elfütyiztem a főhőssel. Csizu talán későn ment középre,ekkor már sajna Dave megállíthatatlan volt... Több szempontból eltaktikáztuk, kezdve a várválasztásnál.
Másodjára Titiék ellen 2.héten bementem középre,library-t felvettem, de a 2 relic semmit sem ért. No animate 2 várból, chain húzott ki a ****ból, és ha felhúzzuk a főváramban az 5ös tornyot(implo) szerintem leverjük őket. Csizu úgymond ikszelt Titivel, s ezután Th azért vert le,mert jobb volt az utópiája,mint az enyém
Harmadjára Adlerék ellen ment a szekér mindkettőnknek(első arti ami felszedtem a sivatagban a kanna volt), a végén Dragont lecsaptam 1 szultán veszteséggel, majd Csizu is nyert Adler csapata ellen.
Nimbus állta a sarat, részemről 60-70%on pörögtem miután Karesz elment aludni, annyira szoros lett a vége, hogy a legutolsó ütésnél 1 18hp-s wyvern monarchom megmérgezte a 20 legyet, s így eltakarítottam egy 375ös villámmal
Szerencsénkre a 3.helyért csatázhattunk, angyal,íjász,lovas dwell nekem + 3 cons, 2.6nál kitörtem, első doboz megadta az összes 3.4.5.szintű varit a főhősömnek, kanna,5all,3all,plusz 4speed erős chain Jou ellen bőven elég volt a főcsatában, Teki nem akart kiállni ellenem,akkora volt a különbség kettőnk között(a kezdőterepek között is ,ill későn ment be a sivatagba)
Elég fárasztó volt így a menetrend, Csizun is meglátszott, saját magamon meg főleg, s a kezdésnél ráadásul beragadtunk(pech,nem elég jó várválasztás)
Összességében nagyön örültem, hogy őt kaptam, igyekezett a legtöbbet kihozni mindig(pl Nimbus ellen 99%ban ő vívta a főcsatát,én majdnem elaludtam), láttam rajta, hogy motivált, s ez engem is jó irányba vitt...
Jövőre az első helyre fogunk (remélem összekerülünk megint) rámenni, azt nem kell magyarázni :))))

1vs1:
Csizuval szoros partiban nyertem, nem számítottam a berserkre, első körben a 9 ark 7 angyal sok lovasom gyilkolta egymást, én szórtam a chaineket, a végén 28lovasom túlélte
Zsombi egészen jól tolta, én nem annyira, de nagyobb rutin miatt behúztam...
Jou ellen Gerwulfom a boroskóla,barack pálinka hatására olyan karriert futott be,hogy 4.héten kiszedte volna lazán a 4all-t középről, ehelyett Jou végett vetett a számára elég szerencsétlen arti leosztású partinak.
Th ellen Ivor-Rampart párosítással törtem előre,lényegében úgy fejlődött ahogy kell,a végén minden klappolt, a conflux várban 2.6nál bless-t kaptam,meg varázskönyvet,másnap th megütött, s nyertem az erősebb csapatom,jobb hősöm miatt.
Titivel szoros csatában nyerni akartam, no animate, frost ring a legjobb támadó spellem sandro-val... húztam a fortresst, a 2es utópis 1 gyengébb artit adott, ezek után kóvályogtam középen, kiszedtem a chain tekercset, elbuktam a fél seregem, tp haza, majd Titi a maradék seregemet agyonverte(3mas defense odavágott nélam, pajzs nélkül gg)
Adlerrel érdekes csatában könnyedén nyertem(túl sokat ivott,ha koncentrál végig, leverhetett volna) össze unitom a végén: 6 AD, 19szultán, 124horned démon, a többiek meghaltak 43 titán ellen cursed groundon(azt hittem kemény vagyok,igen megint ittam:D)
Teki egyszerűen kivégzett, restartot kellett volna kérnem az elején, hulladék terep, 3.nap volt 12k-m, elszórtam, utána masszív csövezés,szenvedés(elf,grand elf blokkok amikor towerrel tolom..)
nem volt kérdés ki fog nyerni, elértem a mélypontot.
Kocka nem jelentett akadályt 1100as chaint tolta Geon bácsi, ami ellen nem volt orvosság.
Annak tudatában,ha nem hozom a következő 3 meccsemet,tuti nincs döntő,mindent beleadtam, Karesz 1.1.7nél feladta, mert Adler tanácsára beütött egy fullos hive-ot, én felajánlottam hogy funból végigjátszhatjuk, de nem volt a válasz.
Pistának esélye sem volt, 4 hétig szedegettem a saját terepemről amit lehetett: 4(gladius,kanna,4,3,2all plusz 3speed,3 hp,red ordb) utópia, 4 angyal, 2 lovas, 2 íjász, 1 pikás, 2 monk, 2 swordsmen,1 griff dwell, dupla vár (húztam mindkettőt) ennek tetelyébe a 3.váram felé el sem néztem. Főcsatában Orrinnal sok egységet vittem, a 19arkom jött, luck, 10 szürke eltűnt, majd a többi barbár is hasonló sorsra jutott. Fullos terepem mellé, fullos arti arzenál, s ebben a szereposztásban üthetetlen hőst gyúrtam ki, az első nap eldöntötte a gép kb...
Dave ellen nekem 1 pont elég volt, ajánlgattam neki, nem kellett, Neelám tűrhetően fejlődött, addig amíg csak levegő mágiám volt, s 15.szinten választhattm: log vagy water log lett,másnap vízkönyv a tomb jutalma, de a 870es chainem a rampartos csapatot megbontotta,meg az 500as meteor, a 3gold dragonnal meg elbántam... Nem tudom mi lett volna,ha mindketten kiszedjük az utópiát,lehet más, rendkívül boldog voltam a 2.hellyel 11kör után.
A döntőben túl sokszor néztem a pohár fenekére, de nem számított, mert kijött rajtam a fáradtság, a svéd sem húzott ki a dagonyából,képtelen voltam normális tempóban haladni, Titi meg átjött, s beverte a koncepció nélkül bolyongó hősömet...
Összegezve azért lehetett látni pár forduló után,kire kell jobban figyelni,ki lehet ott a végén a dobogó közelében,ennek megfelelően alakítottam a taktikámat.

Minden elismerésem Titié, gratula sokadjára!

A mapok átnézésére hosszú órákat szántam(tiszta a lelkiismeretem), ennek ellenére csak a kritika, ez nem jó, miért vetted ki, miért nem lehet, vagy miért van ez meg az a pályán.... Beismerem, hogy játszhatóság, játékélmény szempontjából leszerepeltem, DE amíg a társaságból csak 2 ember(Csizu s én) foglalkozunk a mapokkal, addig ne várjatok sokkal többet, kellenek az ötletek, a jobb megoldások. Azt hiszem egyszerűbb lenne mindenkinek 1 mapot megnézni,kommentelni, s ezeket kielemezve Csizunak s nekem könnyebb lenne az élet.

Még nem tudom,legközelebb mikor láthatom a társaságot, a BB ideális lenne, egy kupát el akarok hozni Dreegar kezei közül XD
2vs2 tábori eredmények:

1.kör Random Jebus XL
Bogpista-Dave vs Süni-Csizu 1-0
Dragon-Adler vs Ssth-Titi 0-1
Karesz-Nimbus vs Teki1986-Jou 0-1

2.kör Sziget háború
Bogpista-Dave vs Karesz-Nimbus 0-1
Süni-Csizu vs Ssth-Titi 0-1
Dragon-Adler vs Teki1986-Jou 0-1

3.kör Random Jebus XL
Bogpista-Dave vs Teki1986-Jou 1-0
Süni-Csizu vs Dragon-Adler 1-0
Ssth-Titi vs Karesz-Nimbus 1-0

4.kör Open Conquest
Dragon-Adler vs Bogpista-Dave 0-1
Karesz-Nimbus vs Süni-Csizu 0-1
Teki1986-Jou vs Ssth-Titi 0-1

5.kör Döntő és helyosztók Random Jebus XL

1-2. Ssth-Titi vs Bogpista-Dave 1-0
3-4. Teki-Jou vs Süni-Csizu 0-1
5-6. Nimbus-Karesz vs Adler-Dragon 1-0

A 2vs2 torna végeredménye:

BAJNOK: SSTH-TITI
2. Bogpista-Dave
3. Süni-Csizu
4. Teki-Jou
5. Nimbus-Karesz
6. Adler-Dragon

Az eredeti felállás alapján az 5.kör random jebuson ment volna, majd a helyosztó körben a Desert War mapon küzdöttünk volna, ám mivel az 5.kör nem befolyásolta volna az utolsó kör párosításait, csak a helyosztó partit játszottuk le. A társaság nagy részét eléggé kimerítette a napi 2db 2vs2 meccs, jövőre barátibb megoldás kell...


1vs1 tábori eredmények:

1.kör Random Jebus XL
Ssth vs Titi 0-3
Adler vs Jou 0-3
Teki1986 vs Zsombi 3-0
Süni vs Csizu 3-0
Karesz vs Dave 0-3
Bogpista vs Hahakocka 3-0

2.kör Might Masters Open 1
Ssth vs Adler 3-0
Titi vs Hahakocka 3-0
Teki1986 vs Jou 0-3
Süni vs Zsombi 3-0
Karesz vs Csizu 0-3
Bogpista vs Dave 3-0

3.kör Hadvezéri Érdemek
Ssth vs Teki1986 3-0
Titi vs Adler 3-0
Süni vs Jou 3-0
Karesz vs Zsombi 3-0
Bogpista vs Csizu 3-0
Dave vs Hahakocka 3-0

Az állás 3 forduló után:
1.Bogpista 9p
2. Süni
3. Titi
4. Ssth 6p
5. Jou
6. Dave
7. Teki1986 3p
8. Csizu
9. Karesz
10. Adler 0p
11. Hahakocka
12. Zsombi


4.kör Random Balance L
Ssth vs Süni 0-3
Titi vs Teki1986 3-0
Adler vs Hahakocka 3-0
Karesz vs Jou 0-3
Bogpista vs Zsombi 3-0
Dave vs Csizu 3-0

5.kör Magic Masters Closed
Ssth vs Karesz 3-0
Titi vs Süni 3-0
Adler vs Teki1986 0-3
Bogpista vs Jou 0-3
Dave vs Zsombi 3-0
Csizu vs Hahakocka 3-0

6.kör Bound by Earth
Ssth vs Bogpista 3-0
Titi vs Karesz 3-0
Adler vs Süni 0-3
Teki1986 vs Hahakocka 3-0
Dave vs Jou 0-3
Csizu vs Zsombi 3-0

Az állás 6 forduló után:
1. Titi 18p
2. Süni 15p
3. Jou
4. Dave 12p
5. Bogpista
6. Ssth
7. Csizu 9p
8. Teki1986
9. Adler 3p
10. Karesz
11. Hahakocka 0p
12. Zsombi


7.kör Random Panic L
Ssth vs Dave 0-3
Titi vs Bogpista 3-0
Adler vs Karesz 3-0
Teki1986 vs Süni 3-0
Csizu vs Jou 2-1
Zsombi vs Hahakocka 0-3

8.kör Magic Masters Open 1
Ssth vs Csizu 0-3
Titi vs Dave 3-0
Adler vs Bogpista 0-3
Teki1986 vs Karesz 3-0
Süni vs Hahakocka 3-0
Zsombi vs Jou 0-3

9.kör Battle of the Bastards 2.
Ssth vs Zsombi 3-0
Titi vs Csizu 3-0
Adler vs Dave 0-3
Teki1986 vs Bogpista 0-3
Süni vs Karesz 3-0
Jou vs Hahakocka 3-0

Az állás 9 forduló után
1. Titi 27p
2. Jou 22p
3. Süni 21p
4. Bogpista 18p
5. Dave
6. Teki1986 15p
7. Ssth
8. Csizu 14p
9. Adler 6p
10. Karesz 3p
11. Hahakocka 3p
12. Zsombi 0p


10.kör Random Jebus XL
Ssth vs Jou 3-0
Titi vs Zsombi 3-0
Adler vs Csizu 0-3
Teki1986 vs Dave 0-3
Süni vs Bogpista 3-0
Karesz vs Hahakocka 3-0

11.kör You vs Me
Ssth vs Hahakocka 3-0
Titi vs Jou 3-0
Adler vs Zsombi 3-0
Teki1986 vs Csizu 3-0
Süni vs Dave 3-0
Karesz vs Bogpista 3-0

Az alapszakasz lezárulta után így festett a tabella:
1. Titi 33p
2. Süni 27p
3. Jou 22p
4. Dave 21p
5. Ssth 21p
6. Bogpista 18p
7. Teki1986 18p
8. Csizu 17p
9. Adler 9p
10. Karesz 9p
11. Hahakocka 3p
12. Zsombi 0p

A rájátszás alakulása:
1-2. Titi vs Süni 3-0
3-4. Jou vs Dave 0-3
5-6. Ssth vs Bogpista 3-0
7-8. Teki1986 vs Csizu 0-3
9-10. Adler vs Karesz 0-3
11-12. elmaradt

Az 1vs1 torna végeredménye:

BAJNOK: TITI
2. Süni
3. Dave
4. Jou
5. Ssth
6. Bogpista
7. Csizu
8. Teki1986
9. Karesz
10. Adler
11. Hahakocka
12. Zsombi


Néhány érdekesség:
Titi nem kapott ki egyszer sem 1vs1 és 2vs2 alatt.
Zsombi az első két kör után személyes okok miatt lelépett.
Egyetlen egy elementálos win született méghozzá random panic-on.
Toplista frissítés csak szépen lassan lesz, több mint 60 meccset felrakni nem 2 perc, ezért türelem...

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Süni 2012 aug. 16 csüt., 12:24-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 15 szer., 22:17 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Gratulálok Titinek és a Titi - Ssth párosnak! Titinek még egy hatalmas gratt hogy minden meccsét megnyerte!!! :wink:

Remélem jövőre én is tudok jönni 1v1re :P

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 16 csüt., 21:49 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
BeszámóLó a Részemről is :)

H5 Támadás: Itt jobb helyre is esélyes voltam, de valami miatt pár meccsen ellankadtam ( ellépés powa ), ill 1en lemákoltak dé piszkosul ( majd lesz revans is War :) ) Grat a dobogósoknak...

H3 Támadás: Itt abszolút nem reméltem hogy ennyi pontom lesz, mightban nem jeleskedtek annyira a törpök, de kis mákkal jópár pontot elcsakliztak innen is onnan is... A legjobban persze a taktikás meccset bírtam, átlagosan 1x sikerült varázsolni 1 menet alatt chaint vagy implót ( olyan 4-8 ból ) :D Grat a dobogósoknak itt is :)

2vs2: (Animatementes 8))Tekit kaptam párnak, az első napot leszámítva nemigazán volt 1 fikarcnyi szerencsénk sem ( első 2 meccsen is bőven akadtak gondok, megdolgoztunk a győzelemért ott is ), randomokon a terep nem kedvezett tulzottan 1xsem ( Nimbiék ellen 1hétig mentem úton a 2. váramhoz, mire megláttam 1 visszakanyarban XD ) Talán A Pista Dave páros ellen lett volna még kis esély, ha nem bukom el a dolgokat középen (1 napot kellett volna várni a mass slowra, ehelyett bevállaltam throng diamnod gólemet [ramparttal], ami 214 volt 8) ), akkor megmaradt volna seregem, és talán a pirosgömb ellenére is ment volna Dave foghíjjas serege. De HA-kból nemlehet nyerni, Grat a Bajnok párosnak :)

1vs1: Itt már jobban ment a szekér, leginkább az utolsó napon maradtam alul a dolgokban, de ezekről kicsit részletesebben( KOcka elleni meccsen voltam csak piros, meg rájátszáskor :) ):

VS Adler Random Jebus( Cast vs Cast ) : jöttek a dwellek ezerrel, 1 angyal 2 lovas 1 monk, 2 íjjász, gyorsan kiléptem a szinteket, és letaroltam a közepet mire Adler megjelent, így sokminden jó nem maradt neki...

VS Teki Might Masters Open ( Ramp vs Str ) : szaladgáltunk ide oda, majd új hónapban jött a plague, úgyhogy ekkor össze is csaptunk középen. 1. körben a kivárások után kapott 1 morált az 5 mackó, s likvidálták a rigókkal a Goldok jórészét, itt kb elis ment a csata az ellen részéről...

VS Süni Hadvezéri érdemek ( Fort vs Dung ): Na itt minden volt, csak haladás nem, a területemet kioperálva a végén mikor lehetőségem nyílt megütköztem Gerwulffal, és lealázott ahogy kell... Sok értelme nemvolt a pályának részemről :D

VS Karesz Random Balance( Ramp vs Ramp ): Karesz megpróbált duplvárba belevágni, de a vége az lett hogy a pénze kevés lett, illetve a meccs alatt sok lényt veszített, így a főcsatára a hp-fölény jelentős volt már és skillekben is jelesebb voltam.

VS Bogpista Magic Masters Closed2 ( Cast vs Tow ): elsőhéten nemjött össze a giantra a kristály ( a geniehez időben magyarul ), így eléggé hátrányban éreztem magam, ami pótolt az csak a hős, aki kapott taktikát és íjjászatot is, meg 3. hétre megláttam a másik váram ami tower volt. Utópia az nonszensz semmi volt, 4 héten sikerül kikerekíteni a másik towert, amire jött 1 pestis, úgyhogy nagy előnyt nem jelentett a dolog, de ekkor jött Pista is, összesikerült még szedni a seregem, majd ütköztünk, és sajnos neki kevesebb hadereje maradt főcsatára, mint nekem...

VS Dave Bound by Earth ( Cast vs Necro ): jött Vidomina, kaptam animatet is, szép nyugodtan haladtam amennyire lehetett, kiszedtem a relikeket, majd osontam középre, ahol már Dave várt az über skilljeivel... Sajnos serege az sokkal kevesebb volt, nemtudott a 42es attack érvényesülni ( főleg 1 korai haste miatt... )

VS Csizu Random PAnic ( Inf vs Inf ): egész végig eléggé koncentráltam a meccsre, 1ik ponton sajnos a gép keresztbe tett ( a slowolt enchanterek ugyan miért ne mass hastét toljanak abból a 7 spellből amit lehet varázsolniuk, -8 pattintós :? ), sok nagyérdemű cucc nemjött a hősömre, így a végén 1 elrontott manaduplázás, és Csizu jobb varázsértékei miatt végül eltemettek a földesek :( ( Ugye hogy számít azért :P )

VS Zsombi MMC4: pihenőmeccs, az ellen korai hazamenetele miatt :(

VS Hahakocka Battle of The Basards 2 ( Fort va Cast ): Laza menetben toltam, h játszunk 1 jót a Kockával, de a végére sajnos nemigazán tudta felturbózni a seregeit az ellen, az ark is lemaradt a seregből, így sima nyerés lett a vége...

VS Th Random Jebus ( Dung vs Castle ): hogyis mondjam, jött asszem 2 cons, 2 archer, 1 lovas, meg 1 griff dwell, és 1 0ás utópia ( földköny jött belőle, skillek nélkül sokra nemmegy vele az ember )... Mivel minden ami kellett messze a sivataggal ellentett oladlon volt, mire kiszedtem őket, Th bedarálta a közepet is, majd nagylazán lenyomott...

VS Titi You vs Me (Fort vs Inf): Jött jó hős, jött kellő arti, jól haladtak a dolgok, de 2x1perc gondolkodásmentes cselekedet elegendő volt ahhoz, hogy elbukjak, pedig adott volt a dolog Titi számításainak keresztbehúzására, és jól is jöhettem volna ki belőle...

VS Dave Showdown3 ( Necro vs Necro ): Jött Septienna, animate hősben és Shirne-ban, dupla vár, és még haladni is lehetett azért. Köszépről kiszedtem a 2 utópiát is, az ellen nemtudott csak powerban megközelíteni, ami elég is volt az implosionnel, főleg h meglátszott azért már a hajnali fél3s csata kezdete... A csata itt is elúszott 3 motivummal, az 1ik az h nem használtam ki a 34es attack előnyét ( így 3. lenni fájt is volna azért ), a másik h túl hamar beölettem a szellemeket 1 ütésért, amit 3 körrel arébb rakhattam volna legalább, akkor már -1 implo lett volna a ráta. A 3. ami a meccs után jutott eszembe, hogy az utópiából simán hazaTP-zhetttem volna manáért ( mint az előtte való meccsen is, elfeledkeztem, hogy van TP-m :? ), és igaz akkor +10 perccel később csatázunk, de a 240-300 manával nemtudott volna már mit kezdeni. Így úgyérzem kellően megérdemeltem h lemaradjak a dobogóról...

Grat a veretlen bajnoknak Titi-nek.

Külön köszönet Vologyának, aki igen sok nehézség árán tudta csak megszervezni idén a tábort :(

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 18 szomb., 19:56 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 28 szer., 19:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Monor
Most, hogy már észhez tértem a tábor után,írok Én is beszámolót.
Köszönöm Vologyának a szervezést, a tábor megint király volt. :-) ill, Jounak is köszönet a finom kajákért.


Kezdésként nyomtunk Adlerral 1 pár felkészülési mérkőzést (edzettünk 1 kicsit) ami nálam alaki kiképzésből és hős
tologatásból állt, rendre elszórakoztam őket :-)


H3 tám: Ez nem igazán az én műfajom :-), de rég gyűjtöttem ennyi pontot. Itt ami említésre méltó, hogy Dragon ellen megegyeztünk
1-1-ben, ne legyen órákig tartó elemental war, de hozzáteszem meglett volna mind a 2 pont. Ami köszönhető az 1db!
warith-nek, aki szorgalmasan lopta az ellen.manáját és a folyamatos luck-nak.

2vs2:Nimbus-t kaptam párnak. Jól tolta végig,igaz a random nem az erőssége,viszont Énrajtam múlott a gyenge szereplés :-(

1vs1:1.kör: Sikerült Dave-el kezdenem, aki a random egyik mestere, sok jóra nem számítottam, ahogy írta elfütyiskedtem :-)
2.kör:1 hősös, itt jól ment a játék jól is haladtam, míg nem Csizu kicselezett és elfoglalta a váramat, később Én meg az Övét. így jelentős lénytöbbletre tett szert. Egyetlen esélyem lett volna, ha középen elcsípem mikor nem volt nála sereg,ez viszont 2 lépés ponton múlott.
3.kör:Sajnos Zsombi-nak elkellet mennie....
4.kör:Balance...gyakorolnom kell még ezt is,Jou jobban tolta..
5.kör:Th ellen bejött minden,gyors voltam,középen is hamarabb értem,de elkapott miután nem értem el a sentinel-t és
nem tudtam haza portálni..
6.kör:Titi ellen is jól ment..Inf.vs.Inf.szerintem az összes köcsög az én felemen volt,mert Titi panaszkodott,hogy Neki nincs,de megoldotta valahogy ezt a problémát is :-) démonpattintás is ment,de ellenfelem többet szedett össze,mert húzta a másik várban is őket. Már nem tudom hogy de itt is kikaptam :-)
7. kör: megint random..Panic..kiesési rangadó :-)Itt Adler pánikólt be,hogy nem találta kőbányát,pedig tudnia kellene,hogy zugló mellet van :-) Nehezen fejlődhetett,mert folyamatosan hangoztatta, hogy nincs köve..Én meg elkönnyelműsködtem,buktam sok junitott a meccs alatt és a végén valahogy bezúzott...
8. kör: Teki ellen 1 hősös próbáltam a black d.ra építeni,hogy majd ők megnyerik nekem a csatát,de mégsem...egész meccsen válság volt nem tudtam kivenni lényeket...nem találtam normális artit sem(rossz helyen kerestem :-) )Teki meg jól tolta és levert, igaz ha főcsatában a dragonokra jobban vigyázok szorosabb lett volna.
9.kör:Na itt sikerült 1.1.7-nél bebukni a főnököt bementem a fullos Hive-ba(Igaz kellett haditanácsadóm Adler okos ötlete,mondta menjek nyugodtan nem lesz baj,de lett... :-()Elmenekülhettem volna,de már a fáradság is kijött rajtam és nem tettem...
10. kör: Jebus Kocka ellen Infernót választottam, hogy pattintgathassak démonokat, ez be is jött lett vagy 240db középen mindent kitakarítottam,a blokkot Nekem kellet átütnöm,mert Kocka nem mrte...
11. kör: Pista következett.. Itt az elején bejött minden itt is jól ment, csak Bogpityu elálmosodott :-( és elment aludni.. sajnálom,mert jó kis meccs lett volna..
12. kör: Ez egy igazi presztízs csata volt :-)a rangadó visszavágója.9-10.helyért ment necro vs necro Adler nagy fába vágta a fejszéjét,tudván hogy a sötétség harcosait menedzselni nem egyszerű feladat. Én hős tekintetében, csonti gyűjtésben is jobban jöttem ki,jött animate(igaz főcsatában nem volt rá szükség)Minden összejött és sikerült nyernem.

Foci: A tábor végére elfáradtam,itt fájt-ott fájt,de jó volt :-)
Említésre méltó jelenet:TH felszabadítós gólja,ez nagyon
tetszet.

Gratula Titinek a Bajnok-nak! megérdemelte...
Süni: Ebben a mezőnyben nem szégyen 2.-nak lenni,végig jól toltad,de már le vagy taszítva a trónról :-)


Adler nyomhatnánk egy felkészülési mérkőzést!:-)

_________________
Üdv:Karesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 18 szomb., 21:13 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Na igen,TH 30 méteres gólját szerintem fogjuk emlegetni egy darabig :)

btw mikorra várhatóak a fényképek/videók?

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 20 hétf., 13:26 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Videókat most bírtam összeszedni a héten felkerülnek remélem.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 20 hétf., 13:39 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Képek már Gepynél, amikor lesz ideje, kirakja.

Jövő héten 5. Heroes Mugger Emlékverseny (17. Heroes Budapest Bajnokság) meghírdetés! Figyeljétek a fórumot és a híreket... :wink:

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 20 hétf., 20:36 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Üdvözletem a bátor tábori hősöknek.!

S hatalmas köszönet újfent Vologya master gremlin mesternek. :D

Szuper tábort hozott össze megint. A többiek pedig a hangulatot és a 3-as pozitív morált növelték végig. :D

Köszönet a erős health potion nedükért Karesznak és Tekinek és Süninek.

TH most ugyan nem bajnokoskodott a Hősök terén, viszont a foci terén lőtt egy VB 30 méterest. :) (Hazafelé az autókázásnál pedig mesterien kicselezte a kék és zöld kocsis goblinokat. Nagyszerű kocsikázás volt köszi érte TH!)

Néha vagy elfütyiskedtem (Karesznál féltem bemenni a 30-40 Behemoth miatt:D) vagy elhamarkodtam (Titinél, szerinte ha nem hamarkodtam el legyőzhettem volna haha :D pont én mikor senkinek se sikerült ez a bravúr ellene. :D ) volt, hogy 1-2 lépéssel elszámoltam ezért úgymond fél köröket vesztettem el. Sokszor meg keveset lépett a hősöm mert 2-3 féle terület volt kezdéskor pl havas, dirt és füves. 1-2 pályán megkapta ma legjobb artifaktokat is pl felfedező artifaktok, megadás költségcsökkentő és nekro növelő 2 db tárgy is amikor persze nem nekróval voltam, :D De gondolom mások is kifogtak legalább mindig 1-2 szuper arti nélküli pályát.
Jó meccsek voltak egyébként, most jobban élveztem még mint tavaly. Még be kéne memorizálnom hogy pályánként kb mennyi a blokk ütés határ időben pl hányadik nap, hét stb.

Az idő is kegyes volt hozzánk a tábor során. Legtöbbször dög meleg volt . :) Aztán persze szombatra azért megkaptuk a lehűlést.

Nem tudom volt e ilyen bravúr a 12 tábor során, de amit Titi művelt azt tanítani kéne a Vologya Heroes Akadémián. :D Hatalmas gratula neki és Süninek is aki amíg csak tudta tűrte a támadásokat és a szurkálódásokat is kivédte tüsis bundájával. :)
A 3-4. helyezettnek is kijár a tisztelet. Dave dobbantott egyet a ranglétrán!
Karesz pedig a végén azért mégis legyűrte Adlert. Segített a lötyi erő amit előtte legurítottál biztos. :)

Remélem Vogyi jövőre is szervez s tervez egy ilyen Hősi tábort! De akkor hívd el már a hősi hölgyeményt is aki már állítólag nagyon szeretne Heroesozni! :D (Szabó Erika nénit)

Ui: Vogyi remélem nem fárasztottalak le a 2 csatánknál főleg a 2. 5-6 órás esetén. :) Utána kiheverhetted a hajszát. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 20 hétf., 22:31 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Süni írta:
Az eredeti felállás alapján az 5.kör random jebuson ment volna, majd a helyosztó körben a Desert War mapon küzdöttünk volna, ám mivel az 5.kör nem befolyásolta volna az utolsó kör párosításait, csak a helyosztó partit játszottuk le. A társaság nagy részét eléggé kimerítette a napi 2db 2vs2 meccs, jövőre barátibb megoldás kell...


Hála érte nekem, és hogy megfeledkeztem az antimagicemről hajnali háromkor, a többi meg már történelem. :) Pedig, ha az nincs megtanítom Titiéket a döntőben kesztyűbe dudálni... :P;)

Gratula és köszönet Vogyinak, valamint óriási Gratula Titinek és minden helyezettnek!

ui.: Ahogy azt vártam a tábor végére megfeledkeztetek arról kinek kellett volna az unlucky díjat megszavazni... :P

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 21 kedd, 1:11 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Nehezen tanítottátok volna Titiéket bármire is mert nekünk 3 pontunk volt nektek meg 1 :P

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 21 kedd, 7:05 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Dave írta:
Nehezen tanítottátok volna Titiéket bármire is mert nekünk 3 pontunk volt nektek meg 1 :P


Dave, ha nem tudsz számolni, azzal nincs baj, de legalább ne hangoztasd. :)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 357 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség