Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 169 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 18 vas., 3:23 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Köszönöm, hogy részt vettetek az idei első (tavaszi) Mugger Emlékversenyen és örülök, hogy jól éreztétek ismét magatokat. Örülök, hogy újoncainknak is tetszett a társaság, a közeg és a verseny, remélem velük is találkozok a későbbi versenyeken. A jövőben biztosan nem indulok 3 versenytípusban, mert iszonyatosan elfáradtam… És azt szokták mondani, hogy a csúcson kell abbahagyni… :) (Ez volt a legsikeresebb 1vs1 szereplésem.) Természetesen, ha szükség lesz rám 1-1 meccs erejéig rá lehet beszélni a játékra, de ilyen rövid idő alatt ennyi meccs már nem megy, ezt tudomásul kell venni… Én is írok egy kis élménybeszámolót, hogy ne maradjak le a többiek mögött:

1vs1 Torna:

Életemben először vettem részt eliminációs kiválasztásban. Lehet, hogy én csináltam valamit rosszul, de szinte minden eliminációnál bent maradt a Stronghold és a Fortress vár és még valami (Tower, Dungeon, Inferno) És mivel én voltam a piros színnel mindhárom meccsen, ezért mindig 2 vár közül választhattam, amelyikben mindig ott volt a Fortress. Szóval mindhárom meccsemet Fortressel toltam és Pumásnak köszönhetően már korábban kiismerhettem a Hidrák titkát, szóval ez nem igazán okozott gondot.

Vologya Mester (Korbac - lvl 18 33-39-29-27- Fortress) vs. Laca (Gundula - lvl 15 24-22-24-16 - Tower) Ellenséges Szomszédok

2 Fortress, 3 Necro, valamint 3 egyéb hőst kaptam kezdésnek, ezekből Korbac lett a főgóré. A váram felett ott figyelt a Recanter Cloak, így nem volt kérdéses, hogy varázstornyokra már nem kell gyúrni, függetlenül attól, hogy nem tudtam még ekkor, mi lesz a második váram. Harmadik napra kiderült, Necro volt az. Ekkor jött a gondolat, hogy mi lenne, ha a második várban felhúznám az Erődöt és felhúznám a Necro erősítőt, a Csontváz átalakítót, valamint gyúrnám az egyik Necro hőst és így szednék össze párszáz csontvázat. A tavalyi vagy tavalyelőtti táborban Bogpistától láttam ezt a fogást, hát belevágtam. Jól haladtam, kaptam a vízről Vologya varázstárgyat (Bátorság Függődísz +3 morál +3 luck), +15%Necromancy csizmát és Armor of Wondert. Jött még +2 Speed köpeny, valamint Air gömb is, amivel a villámom 1000+-t sebzett a végére. 1-2 nappal le voltam maradva Laca mögött, de a Recanter és a plussz csontik bizakodóvá tettek. Kifosztottam a harmadik hét végén a Dragon Utopiát 3-mas volt, kaptam +9 allt (kard és pajzs), a pályán adott a kanna, szóval nem panaszkodhattam. A meccs végére 1-4-3-nál fordult a helyzet és én ütöttem át a blokkot, a következő napon pedig végcsatáztunk. Laca 250+ lvl1-es Master Gremlint gyűjtött és a 7 Titán, valamint a 30 feletti Mágus kemény ellenfél lett volna Golden Bow-val (adott a pályán). Nagyokat is sebzett, de a pálya végére gyűjtött 800+ csontváz felemésztette az íjászok erejét, így a többiek nyugodtan bonthatták Laca többi csapatát. És természetesen a Recanter is segített, hisz Lacánál volt 700+ sebző Meteor Shower, valamint Earth Elemental idézés is, melyhez rendelkezett Expert Earth magiccel is. A végcsata ennek tudatában pár kör alatt véget ért, sikerült nyernem. Röfögtek malacaim, innentől kezdve már teljes nyugalom, hisz mindenképpen kupát vihetek haza… :)

Vologya Mester (Pyre - lvl 17 24-18-23-12 – Fortress) vs. Pumpás (Krellion – lvl 17 36-25-23-21 – Stronghold) Észak vs. Dél

Az egyetlen értelmes hős Pyre volt a kocsmában, így Ő lett a főgóré. Az első 4 napban a föld alatti bányákat foglaltam el, miközben felderítettem a második két váram, valamint összeszedtem amit lehet és beültem 2 fővel a hajókba. Kiderült, hogy a második váram is Fortress, a harmadik szintén Necro, mint az előző meccsen. Így két várat húztam, alig bírtam pénzzel és nyersanyaggal, de azért viszonylag jól haladtam. Pyre jól fejődött és nagyon jó skilleket kapott (Armorer, Offense, Earth Magic, Wisdom és Air Magic) A második hét első napján, amikor kiderült milyen hét jön, megállt bennem az ütő… Behemoth +5… Na mondom a sors eldöntötte, hogy itt már nem nyerhetek. Erre Pumpást a gépe kidobta az asztalra, újratölt és állította, neki bizony nem Behemoth hete lett… Megnyugodtam, na mondom ez már nem semmi mázli… Közben pár nap múltán kiderült, hogy mégis megkapta a plussz Behemothokat és ki is vásárolta, tehát lankadt a remény megint. Aztán a Necro várban elkezdtem húzni a tornyokat is nagy erőfeszítések árán és akkor mázlim volt. Negyedik szinten Resurrect és Meteor Shower, Ötödik szinten Implo. Az átjárónál ott volt a Föld gömb, ami nagyon jól jött. Felvettem gyorsan, majd mentem az Utopiába, Pumpás után egy nappal, tehát megint kissé lemaradva. A lényeg, hogy pont akkorra értem oda a csapatommal, amikorra kellett. Ott állt ellenem Pumpa 1,5x nagyobb értékekkel, valamint 12 Ősi Macival és a többi sereggel. Az első négy szintből nekem volt több és a varázslataimban bízhattam. Pumpás jól bevédte a küklopszokat, így az első varázslatom egy Meteor Shower volt, ami le is bontott 3 egységet teljesen. Kaptam egy mass Slow-ot, majd az Ősi Macik lekapták majd az összes Káosz Hidrám és a többi egység is bontott rendesen. Viszont a Speed köpeny a segítségemre volt, így a második körben nyomtam egy Implot az Ősi Macikra (2 maradt), aztán kaptam én is egy Meteort a nyakamba, de a dupla vár meghozta ezen a meccsen is a várva várt sikert. (Azt azért megjegyzem, ha Pumpásnak van expert Wisfomja és felhúzza a várban a lvl5 tornyot (ahol Implot kap), akkor megint más lehetett volna a meccs végkimenetele...)

Vologya Mester (Gerwulf – lvl 15 16-25-8-8 – Fortress vs. Teki1986 (Gundula lvl 19 28-33-18-25 – Stronghold) Random Jebus XL

Életemben először játszottam Random térképen, ez meg is látszott a teljesítményemen. Nagyjából tudtam, hogy hogyan épül fel a pálya, hogyan vannak a területi elosztások, de a figyelmem elkerülte pár dolog, amit meglepődve konstatáltam a későbbiekben. Ettől függetlenül a harmadik hét végéig egyformán álltunk Tekivel, innen viszont kijött a random tapasztalat és a figyelmetlenségemnek is köszönhetően Teki fölém kerekedett és tulajdonképpen nincs mit szépíteni rajta, simán legyőzött…

Szóval életem legeredményesebb 1vs1 tornáján a 2. helyen végeztem, holtfáradtan és elégedetten… :)

Heroes5 Támadás:

Itt elég egyszerű csapattal indultam. Angyalok, megtámogatva a csatatérről elrepülő Griffekkel, valamint pár Inkvizítorral, akik keménységet és gyorsaságot varázsoltak az Angyalkákra. A skillfa is pofon egyszerű… Luck, Leadership alapból volt, a lovag Attack, Defense képzettségeket szinte 100%-osan kap, már csak az ötödik skill a kérdéses, ami lehetett Enlighment vagy Light Magic lehetőségektől függően. Az íjászok ellen pedig Deflect Missile, aminek jó hasznát is vettem. Voltak nagyon szoros győztes meccseim (ShurTugal, Titi), valamint szoros vesztes meccseim (Lord Shaba, Zsombi). Sokszor döntött a Luck és Morál, de ezen nincs is mit csodálkozni, hisz ez a Heroes5 játék egyik velejárója. 1x fenn, 1x lenn, ahogy szoktam mondani. Összességében elégedett vagyok a második helyezésemmel és a kis Unikornissal, amit ezért nyertem… Szép kis jószág... :P

Heroes3 Támadás:

Belenyúltam a tutiba a trottyosokkal, így esélyesként indultam a dobogóra (Többekkel együtt…). Sajnos mire a verseny elkezdődött iszonyatosan fáradt lettem… Ráadásul a sorsolásnak köszönhetően az első 6 meccsen játszottam a legnagyobb ellenfelekkel, így sokat is hibáztam és nagyon nem tudtam koncentrálni. Szerencsére ennek ellenére kevés pontot hullajtottam. Ezúton köszönöm Titinek a 15 perc szünetet az első meccs után, mert ott sikerül átjutni a holtponton és kicsit jobban koncentrálni a végéig. Ha nem hibázok 1-2 meccsen, akkor még kevesebb pontot hullajthattam volna, de Teki annyira jól játszott ezen a napon, hogy nehéz lett volna befogni, nem beszélve arról, hogy 2x ki is kaptam tőle… Így maradt a második hely, amely több, mint kellemes eredmény.

Ezúton gratulálok én is a győzteseknek és helyezetteknek, valamint az újoncoknak a bátorságukhoz és hozzá néhányuknak az első versenyen elért JÓ eredményükhöz illetve csapatukhoz.

Remélem a táborban sokatokkal találkozhatok újra. Erről jut eszembe, hogy a tábort hamarosan meghirdetem, figyeljétek a fórumot. A fényképeket már elküldtem Gepynek, amint ideje lesz, ki fogja tenni a szokásos helyre. NG, a laptopod megvan, majd megalkuszunk az árában, írtam e-mailt róla neked. :P
Még egy dologgal adós maradtam és ez az egyes tornák végeredménye, valamint a Mr. Lucky illetve Mr. Unlucky díjak tulajdonosainak a felfedése, íme:

1vs1 Torna:

BAJNOK: TEKI1986
2. helyezett: Vologya Mester
3. helyezett: Pumpás
4. helyezett: Karesz
5. helyezett: NG
6. helyezett: Laca
7. helyezett: Adler
8. helyezett: ShurTugal

Heroes5 Támadás Torna:

BAJNOK: TITI 14,5 pont
2. helyezett: Vologya Mester 13,5 pont
3. helyezett: Teki1986 12 pont
4. helyezett: Lord Shaba 11 pont
5. helyezett: Jou 10 pont
6. helyezett: Chris 9 pont
7. helyezett: Warheart 9 pont
8. helyezett: Zsombi 5 pont
9. helyezett: ShurTugal 3 pont
10. helyezett: Shadow 3 pont

Heroes3 Támadás Torna:

BAJNOK: TEKI1986 24 pont
2. helyezett: Vologya Mester 22 pont
3. helyezett: Titi 19 pont
4. helyezett: rt 19 pont
5. helyezett: HUNLorcs 16 pont
6. helyezett: Zsombi 14 pont
7. helyezett: Lord Shaba 13 pont
8. helyezett: Warheart 12 pont
9. helyezett: NG 12 pont
10. helyezett: Chris 10 pont
11. helyezett: Shadow 7 pont
12. helyezett: VarosiB 6 pont
13. helyezett: Jou 5 pont
14. helyezett: ShurTugal 3 pont

Mr Lucky: VOLOGYA MESTER 6 szavazat (Teki1986 4 szavazat, Titi 3 szavazat, ShurTugal 2 szavazat, NG-Pumpás 1-1 szavazat)

Mr. Unlucky: SHURTUGAL 6 szavazat (Adler 4 szavazat, Shadow 3 szavazat, Jou 2 szavazat, Warheart-NG 1-1 szavazat)

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 18 vas., 10:37 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Nimbus írta:
Arch Devil + force field kombóhoz 2muchnak nem sok köze volt, max. másolhatta a valódi ötletgazdától, Botitól! :)


Nem azt írtam, hogy ő találta ki, csak azt, hogy tőle láttam pár éve ezt az ocsmány módját a tornagyőzelemnek! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 18 vas., 11:04 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Köszönöm szépen az Mr.Unlucky díjat! :wink:
A borzalmas csapataimmal nem is számítottam másra. Ettől függetlenül nagyon élveztem a versenyt, főleg H5 támadáson voltak jó csatáim. Vologya ellen az első meccs nagyon szoros volt, azon nagyon izgultam, de 3 angyal megmaradt. Warheart ellen pedig már kínomban nevettem, ahogyan a 7. luck-ot kapja zsinórban :D . Teki Múmiái ellen pedig nagyon megszívtam, ahogyan 1-et se tudtam lőni. De azért Teki ellen volt pár vicces bug : Hiába halt meg a Treantom, a Főnix ott maradt legyökerezve, ami elég érdekes volt és Teki megtanulta hogy a H5-ben a Mantikór nem repül :D .
Köszönet Vologyának a szervezést, a szállást és a tippeket táborra.
Köszönet Tekinek a Linkin park koncertért :wink:
Köszönet mindenkinek a hangulatért :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 18 vas., 13:39 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 17 kedd, 18:53
Hozzászólások: 260
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
És hazaértél az átszállás után :D ??


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 18 vas., 15:05 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Fél órát várni kellett, de igen :D

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 18 vas., 19:12 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 17 kedd, 18:53
Hozzászólások: 260
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
ShurTugal írta:
Fél órát várni kellett, de igen :D


Ok rendben van.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 18 vas., 19:59 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
Anno én is forcefieldeztem a kezdetekkor, talán még jóval előtte, amikor a Titánok + hárpia volt a kedvenc kombóm. Sajnos lassúak voltak így a forcefield csak részben védett.

Amúgy 5 perc és kint lesznek a képek a Képek menüben.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 18 vas., 20:46 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jan. 23 pén., 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Köszönet Vologyának a szervezésért! Nagyon látszott a támadás versenyeken, hogy fáradt, ezúton is kívánok neki kitartást a holnap reggeli pihenőig :) Egy kis élménybeszámoló:

H5 támadás

A Witchektől kicsit többet vártam... Rá kellett jönnöm, hogy az a Unicorn Horn Bow bizony rengeteget számított a múltkori győzelemhez. Skillfa, meg Luck az jött rendesen (persze nyilván csak nem akkor, amikor igazán kellett volna :D ) , szegény ShurTugal már tényleg csak nevetni tudott, amikor a hősőm végig warlock's luckolta a csatát, és minden witch is luckyt támadott :D Sajnos fáradt voltam, pár pontot csúnyán elbuktam, amit talán el tudtam volna kerülni... Legközelebb majd nem megyünk bulizni támadás előtt :D Gratu Titi a győzelemhez :)

H3 támadás

Itthon, amikor a csapatom készítettem, jót mókáztam a frenzys angyalokon, és azt hittem, majd jó leszek vele :) Hát aztán amikor megláttam a 14k Hp körüli blesses trotyikat, akkor felhagytam a reménnyel :D A H3 támadás nekem inkább vicces volt, bontottam 2 sört, és jól éreztem magam :) Hibáztam ott is sokszor, de ennél sokkal jobb helyet nem tudtam volna elérni. Lorcs ellen a morálos angyalok akkora FAIL volt, hogy mehetne failblogra.. :D Hát nem baj, tanultam most is valamit. Apropó, elmondaná valaki, hogy a Blind-lock hogy működik? :D
A legszebb hit az volt, amikor Bence Minotaurjai ellen a Frenzys full stack angyal beluckolt, és kiosztott valami ~8k sebzést. A biztonság kedvéért kapott utána egy morált.. :D Jó volt így, legközelebb is lehet, hogy valami funos csapatot viszek :) Tekinek gratu az első helyhez :)

_________________
I have chosen darkness to be my guide.. War is in my heart, death is by my side


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 18 vas., 21:16 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Warheart írta:

H5 támadás

szegény ShurTugal már tényleg csak nevetni tudott, amikor a hősőm végig warlock's luckolta a csatát, és minden witch is luckyt támadott :D


Úgy bizony! Azt hiszem azt a sok luck-ot nem heverem ki egy ideig :D

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 18 vas., 22:04 
Avatar

Csatlakozott: 2012 márc. 11 vas., 22:56
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Budapest
Először is szeretném megköszönni Vologya Mesternek a rendezést és szervezést.

Egy élmény volt ez a verseny és ilyen körülmények között heroes-t játszani.

H5-ben 2 pontveszteség nagyon fájt, de így alakult, hogy a tapasztalatlanság és a figyelmetlenség is nagy szerepet játszott ebben.
6. hellyel végül is elégedett vagyok. :D

H3-ban nagyban befolyásolták a mérkőzések kimenetelét a double-damage gyakorisága, ami nem nagyon jött be. Túl sok szerepet kapott nálam a szerencse, szóval legközelebb biztosabb csapattal fogok indulni.

Örülök, hogy megismerhettem a társaságot és gratulálok a dobogósoknak.

_________________
Chris


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 18 vas., 23:44 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Hajjaj pedig milyen görény terv ötlött az eszembe azzal a Force Field-del(ezek szerint én már csak a sokadik vagyok)! :P

Köszi a fényképészeknek és Gepynek a fotókat! :) A díjátadós képek közt az a sörösdobozos valami hatalmas :D :D Csak az a gond, hogy a képen amin NG-vel játszom, úgy nézek ki mint valami beszívott idegbeteg :lol: Valszeg épp azon tűnődtem, mit kezdjek ellene Wisdom nélkül... :lol:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 19 hétf., 9:00 

Csatlakozott: 2012 márc. 17 szomb., 10:37
Hozzászólások: 252
Tartózkodási hely: SZOLNOK
Üdv Harcosok !!
Sajnos erről a versenyről (IS) lemaradtam, úgyhogy a NAGA sereg megmérettetése maradt nyárra a szegedi versenyre.
Addig is ráértek reszketni, bár lehet átvariálom egy kicsit.
Ez függ majd az árlistától is.
A győzteseknek gratulálok !!
Üdv PIT LORD (ATI)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 19 hétf., 14:03 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok,

Gratula a dobogósoknak! Ami tulajdonképpen Teki-Vologya-Titi hármason kívül még Pumpát illeti. :) Látom a hideg ellen többen arcszőrzetdúsítással védekeznek :) Laca újra csatasorba állt, ez dícséretes. Már csak játszani kell újra megtanulnia :P
A táborba találkozunk! Pit Lord Ati Nágáitól már most reszketek! brrrr... :)
GG


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 20 kedd, 9:58 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Hali!

Gratulálok minden dobogósnak és külön grat az új embereknek. Sajnos most én is kimaradtam a funból, de hát rl >> game :)

Warheart írta:
(Mondjuk azé legalább 1 lvl 1 hordás csapattal kevesebb... :P :D Azé' szeretünk, Magix :P)


Tudom, hogy szerettek, de mint látod egyszer nem jövök el és máris semmit nem tudsz te vén f**z :) H5 ben így leszerepelni ... blah :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 20 kedd, 14:12 

Csatlakozott: 2012 márc. 17 szomb., 10:37
Hozzászólások: 252
Tartózkodási hely: SZOLNOK
Szia MAGIX !!!

Ejnye-ejnye !!!!!!!!!!!!!! Nem beszélünk csúnyán, még ha kicsillagoztad is !!!
Ezért bünti....................5 fekvőtámasz !!!
Ja..........elfelejtettem hozzátenni, hogy...........ANYÓSOMON !!! :D :!: :!:


Kedves drága "BOGPISTA" !!!

Reszkethetsz is a "NAGÁIMTÓL" a tavalyi futóhomok szívatásért lesz-kapsz!!
Azt hittem a guta üt meg, amikor a kutyusaim a sárba ragadtak huncutul !
Csak lestem, a habtested meg majd megszakadt a röhögéstől, úgyhogy lesz mit visszaadnom....................!
Készülök !!


Sziasztok !!
Már vannak képek a legutóbbi Mugger (BB)emlékversenyről??
Hol tudom megnézni őket ???

PIT LORD (ATI)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 20 kedd, 16:04 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
PIT LORD (ATI) írta:
Sziasztok !!
Már vannak képek a legutóbbi Mugger (BB)emlékversenyről??
Hol tudom megnézni őket ???

PIT LORD (ATI)


Üdv!

Igen, vannak. Bal oldali menü -> Képek, videók -> Budapest Bajnokságok -> 4. Heroes Mugger Emlékverseny fül alatt találod őket. :wink: (Ahogy most nézem, bővültek is.)

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 20 kedd, 18:22 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jan. 23 pén., 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest
Magix írta:
Tudom, hogy szerettek, de mint látod egyszer nem jövök el és máris semmit nem tudsz te vén f**z :) H5 ben így leszerepelni ... blah :P


Hát pont erről beszélek :D Ezért kellett volna eljönnöd :D Táborba remélem eljössz, mert különben örihari lesz :D Aztán ha eljössz, akkor legalább megnyerhetem mindkét támadás tornát :P :D

_________________
I have chosen darkness to be my guide.. War is in my heart, death is by my side


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 20 kedd, 18:58 

Csatlakozott: 2012 márc. 17 szomb., 10:37
Hozzászólások: 252
Tartózkodási hely: SZOLNOK
Kedves HL !!!!!!!!!!!!!
Vesszek meg, ennyire idétlen nem lehetek, nem találok semmilyen fület ahol meg tudnám nézni a BB versenyt hiába lépek be a versenyek menüpontba.
Hol keressem ??
Vagy a google-ba kell beírnom??
Segíííííííííííítséééééééééég. A fiam (Zsombor "MESTER" ) képviselte a családot, szeretném megnézni.
Köszi a segítséget !
PIT LORD (ATI)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 20 kedd, 19:04 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jan. 23 pén., 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest
Ati:

Heroes.hardwired.hu és ott oldalt a bal oldali menüben találod a képek,videók-at. Ott van olyan, hogy Budapest bajnokságok, és megtalálod benne :)

_________________
I have chosen darkness to be my guide.. War is in my heart, death is by my side


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 20 kedd, 20:24 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 17 kedd, 18:53
Hozzászólások: 260
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
PIT LORD (ATI) írta:
Kedves HL !!!!!!!!!!!!!
Vesszek meg, ennyire idétlen nem lehetek, nem találok semmilyen fület ahol meg tudnám nézni a BB versenyt hiába lépek be a versenyek menüpontba.
Hol keressem ??
Vagy a google-ba kell beírnom??
Segíííííííííííítséééééééééég. A fiam (Zsombor "MESTER" ) képviselte a családot, szeretném megnézni.
Köszi a segítséget !
PIT LORD (ATI)


:( leégetsz az egész fórum előtt :) Jó ez csak vicc. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 169 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség