Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 169 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 14 szer., 18:52 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
ShurTugal: nekem nincs gatingem, mert nem fizettem érte, úgyhogy amiatt nem kell aggódni :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 14 szer., 19:11 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Oh, most egy kicsit megkönnyebbültem :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 14 szer., 22:42 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jan. 23 pén., 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest
Izé, lehet, hogy nagy kérés, de elküldenétek a javított mapokat, hogy ne a 16 imppel kelljen gyakorolnom? :P :D Köszi előre is :)

_________________
I have chosen darkness to be my guide.. War is in my heart, death is by my side


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 14 szer., 23:25 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Warheart írta:
Izé, lehet, hogy nagy kérés, de elküldenétek a javított mapokat, hogy ne a 16 imppel kelljen gyakorolnom? :P :D Köszi előre is :)


Üdv Bátor Harcosok!

Elküldtem... De vigyázz, mert a sok gyakorlás szenvedélybetegséget okozhat! :P Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 15 csüt., 11:25 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jan. 23 pén., 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest
Megnéztem pár H5-ös mapomat, ott pl jellemzően nincs váram :D És ha elfoglalom, akkor sincs kiépítve az Altar of Elements :D No nem, mintha kötekedni akarnék :D

_________________
I have chosen darkness to be my guide.. War is in my heart, death is by my side


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 15 csüt., 13:36 
Avatar

Csatlakozott: 2012 márc. 11 vas., 22:56
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Budapest
pedig folyamatosan csak kötekedni tudsz Warheart! :D

_________________
Chris


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 17 szomb., 0:24 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Na, jó hogy vittem támadásra a laptopomat, sikerült ott hagynom :) Most jutott csak eszembe, Vogyi, remélem elhoztad, hálás lennék érte :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 17 szomb., 1:44 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Hú hát köszönöm mindenkinek a játékot, örülök, hogy végre megismerhettem élőben is a bagázst, remélem máskor is benézhetek majd! :wink: Így még "tanulófázisban" azt hiszem, elégedett lehetek bikacsapatom 5. helyezésével, hál' Istennek az az NG ellen elkövetett Wisdom-malőr asszem nem befolyásolta az eredményt... :lol: (az azért szép kis csata volt! :wink: egy Mr. Lucky-szavazatot azért kaptál tőlem :D) A Mr. Unlucky szavazatommal pedig Warheart-ot, és a morálos angyalokat tiszteltem meg. :P :lol: Gratulálok a dobogósoknak, mindenkinek, és kösz mindenkinek még egyszer, hogy részt vehettem a versenyen. :) (Az eredményeket majd rakjátok fel :wink:).

A Mr. Lucky/Unlucky díjak gazdája am mikor fog meghirdetődni?

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 17 szomb., 9:58 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 17 kedd, 18:53
Hozzászólások: 260
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
NG írta:
Na, jó hogy vittem támadásra a laptopomat, sikerült ott hagynom :) Most jutott csak eszembe, Vogyi, remélem elhoztad, hálás lennék érte :)


"Igen elvitte magával ott van nála azt mondta hogy 10000 Ft-ért kiválthatod :D :)"

Na hát köszönöm a verseny Vologya MESTERNEK! Nagyon jól éreztem magam. 7. Versenyemen. Köszönök mindent Vologya! Hogy segítettél mindenben meg hogy felkészülhessek a támadásra.
Igaz sok pontot elszortam NG és LordShaba ellen :evil: :twisted: No nem baj. :)
Volt akiknek fejfájást okoztam a Rothadással H5 be. Volt akinek meg a hasetéval a H3 ba. Amikor Volt az 1v1 :lol: Azt a részt élveztem amikor Karcsinak a szemébe sütött a nap. :) Meg amikor levertem lejövetelkor VOGYINAK az ételes dobozát :lol: :lol: . Lorcsabival meg a h5 támadásunkat elbohóckodtuk beválasztottunk mindent mert eggyértelmű volt hogy ki fog nyerni. Még olyan buta volt a hőse hogy magára nyomta a Ston Pikest :D :D Na a következők--> Gratulálok a 1v1 H3 h5 dobogósainak meg persze mindenkinek.

( Heroes 3 ) 1v1 torna

1.Teki1986
2.Vologya
3.Pumpás

( Heroes 3 ) Támadás torna

1. Teki1986
2. Vologya
3. Titi
4. rt
5. Hunlorcs
6. Zsombi

( Heroes 5 ) Támadás toran

1. Titi
2. Vologya
3. Teki1986

Gondolom én a H5 nem biztos

Na 2 hét múlva meghírdetem a 2.Heroes Hajdúszoboszlói támadás versenyt.
Versenytípusok csak H3 és H5 támadás lesz.

További szép napot mindenkinek és nyáron találkozunk!

Üdv mindenkinek!!!


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsombor 2012 márc. 17 szomb., 18:24-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 17 szomb., 11:43 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Gratula Tekinek a két első. Vogyinak meg a három második helyéhez! Nem semmi teljesítmények.

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 17 szomb., 13:55 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
H5-ben Teki 3ik lett szóval két első és egy 3ik helye van :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 17 szomb., 17:19 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Ezt most csak így most vettem észre, de a Force Field varázslat miért nem szerepelt az árlistában? :roll: :D

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 17 szomb., 18:25 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Zsombor írta:
"Igen elvitte magával ott van nála azt mondta hogy 10000 Ft-ért kiválthatod :D :)"


Akkor inkább maradjon Nála, viszont a benne lévő RoE CD-re nagyobb szükségem lenne, majd arra kialkudok vmi kedvező árat :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 17 szomb., 18:25 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 17 kedd, 18:53
Hozzászólások: 260
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
NG írta:
Zsombor írta:
"Igen elvitte magával ott van nála azt mondta hogy 10000 Ft-ért kiválthatod :D :)"


Akkor inkább maradjon Nála, viszont a benne lévő RoE CD-re nagyobb szükségem lenne, majd arra kialkudok vmi kedvező árat :D



Ok rendben van. :D :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 17 szomb., 19:13 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Gyorsan írok egy beszámolót amíg frissek az élmények:

1vs1-ben sajnos idén nem vettem részt; gratulálok a dobogósoknak :)

H5 támadás: sikerült tesztelnem előtte kicsit, így mindenki ellen meg volt az optimális felállás ami sikerre vezethet. Szerencsére sikerült végig koncentrálnom és a csapatom is jóra sikerült, így megszereztem első H5-ös bajnoki címemet :) Köszönöm mindenkinek a jó csatákat, nagyon szoros volt a mezőny, sokszor csak a szerencse döntött; jó felé megy az árlista!

H3 támadás: a verseny előtt tudtam, hogy a 3 trotyis csapat fog dominálni. (mivel volt időm tesztelni :) ) Tudtam, ha akarok valamit a versenyen, akkor hibátlanul kell játszanom és bízni kell a jó skillekben. Előzetesen a 4-6 hely valamelyikét tűztem ki célul. Szerencsére jól játszottam végig, páran hibáztak ellenem, amiket kihasználtam és veretlenül sikerült odaérnem a 3ik helyre, ami szerintem a maximum volt a csapatomtól :) Nagyon örülök az eredménynek :) Gratulálok mindenkinek jó csaták voltak itt is!

Köszönöm a szervezést Vologya, jó volt mindig és mindenkinek köszi a jó hangulatot! Az új arcokat meg remélem látom még :)

Titi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 17 szomb., 20:28 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
HUNLorcs írta:
Ezt most csak így most vettem észre, de a Force Field varázslat miért nem szerepelt az árlistában? :roll: :D

Mert elég undorító taktikát lehet rá építeni. Egy pár éve a táborban 2much4me hentelte vele végig a mezőnyt... (Archdevil + Force Field kombó)

Ja: Gratulálok a helyezetteknek! Köszönöm Vologyának, hogy részt vehettem, mint kiderült jobb játékos nem lettem az eltelt évek alatt... sőt... :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 17 szomb., 21:11 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Arch Devil + force field kombóhoz 2muchnak nem sok köze volt, max. másolhatta a valódi ötletgazdától, Botitól! :)

No ez az Teki fiam, ha már én nem tudok személyesen alázni, legalább általad van némi sikerélményem. :) Rémlik, mintha Teki-Vologya döntőt jósoltam volna Czimbik... :P

Gratula a helyezetteknek! :) 8)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 17 szomb., 22:29 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Gratuláció a résztvevőknek és a dobogósoknak meg főleg. Jó hangulatú verseny lehetett még így is hogy kevesebben mentek el. Ugyanabban a teremben volt ugye mint múltkor?

Látom Vologya, Teki és Titi egyszerre lépett vagy 3 szintet a versenyen és a sok learning skill és a Heroes Power megtette hatását. :) (Vagy Pálesz/ vodka potionok erejének sora :)) Gratula nektek.

Ssth champion akkor most nem tudott elmenni, ha jól láttam?

Vologya pedig újra hozta a szuper szervezést mint mindig mint látom.

A trófeákról és díjakról a képek mikor kerülnek fel körülbelül és hát persze 1-2 videó vagy egyéb kép a bajnokság menetéről és szereplőiről is érdekelne.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 17 szomb., 22:44 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Én is írok egyet amíg emlékszem rá. :)

Köszönöm a szervezést és a meccseket, nagyon jók voltak.

1v1:
NG ellen jól ment a játék Mephala szépen fejlődött sajna csak 1-es utópia volt, míg NG-nek 3-as talán, pár nappal gyorsabb voltam, a végén elfelejtettem bemenni a Library-jába, de a recanter miatt egy szoros csatában nyertem.

Karesz ellen kb. együtt haladtunk húztam a varázslatokat de Fire shield és Tűz elementál nem volt kedvező Gundulának, utópia sem volt az igazi, Karesz is skill fölénnyel jött, de megtette azt a szívességet hogy felrakta a piros gömböt, nekem meg ugye dupla váram volt. Sikerült itt is győztesen végezni.

Vologya ellen random Jebus, szintén Gundulát fejlesztettem de mivel láttam recantert így Jabarkas lett a főhős, első héten Maci dwelling, bár pénz hiány volt folyton szépen haladtam. Pár napot elcsesztem, mert azt hittem hogy tovább lehet menni 2 relic felé, de kiderült hogy csak a szomszédos terület is strongholdos, így üres kézzel ballagtam vissza. A horda unikornis után a +5 all kard várt, majd szép sorban pucoltam ki a sivatagot. Vologya lassabban haladt, így a fontos dolgok megszerzése után (piros gömb) elindultam felé. Kb. 2 hét alatt el is értem majd csatáztunk. A nagyobb sereg nyert.

H5 támadásban a főnixek elég jól szerepeltek, pár pontot elhullajtottak ha nem jött morál és luck időben, de sikerült a 3. helyre odaérni hála a múmiáknak!! :) Manticore az egy haszontalan lény, nem paralizál és nem repül. :)

H3 támadásban bár nem teszteltem őket, tudtam hogy előnyöm van a többiekhez képest, mivel 12-el mennek és kapnak att/def bónuszt, így sikerült 2 döntetlennel kérdés nélkül megnyernem a tornát. Zsombor ütött le egyszer, hála a jó skilljeinek és a jó morálnak, valamint Titi miután benéztem a wait-et és még össze is álltam neki.

Nem panaszkodom jól sikerült ez a verseny, megesik az ilyen.

U.i.: Emlékszem hogy Boti amikor játszott azzal a csapattal mekkora felháborodást kelltet. :) A lényege amúgy hogy úgy varázsolod hogy csak 1 kocka legyen mögötte, így nem lehet megütni, valamint egy antimagic és gg. :)

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 17 szomb., 23:18 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Laca írta:
HUNLorcs írta:
Ezt most csak így most vettem észre, de a Force Field varázslat miért nem szerepelt az árlistában? :roll: :D

Mert elég undorító taktikát lehet rá építeni. Egy pár éve a táborban 2much4me hentelte vele végig a mezőnyt... (Archdevil + Force Field kombó)


Javagyúgy... :D Merthogy most hirtelen nekem is eszembe jutott egy hasonló dolog, konkrétan ha lövős egységet körbezárok vele, erősebb, mint az arkangyalok alkotta élőpajzs! :P

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 169 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség