Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 169 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 04 vas., 9:32 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 17 kedd, 18:53
Hozzászólások: 260
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
Hát ahogy elnézem a csapatokat elég szoros lesz a mezőny. Sok a lvl 1 lvl1 upg. csapatok van vagy 6.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 04 vas., 16:00 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Veled együtt 4 lvl 1-es van, de az is épp elég sajna. :evil: Am az én esetemtől függetlenül sztem nagyobb rá a sansz, hogy ShurTugal csapata fog sokakat meglepni (kivéve persze engem hahaha :twisted: ).

De persze majd élőben dől csak el minden, és az eddig lejátszott meccseim alapján, ha jön valami jóféle second skill akkor talán még ellenetek is van esélyem. :lol: (igaz nem sok, de legalább nem tök reménytelen a dolog :roll: ).

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 04 vas., 17:29 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Megnéztem a H3 csapatokat, első ránézésre Vologya, rt és Teki csapatai fognak osztozni az első 3 helyen, attól függően, hogy a többiek ellen mennyi pontot hullajtanak el. (rt a leggyengébb szerintem közülük, mert nincs blackje :) ) Sokan vannak és hihetetlenül nagyot ütnek a trotyik...

H5-höz nem értek arról nem tudok véleményt alkotni, ott bármi lehet :)

Titi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 08 csüt., 2:26 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
No hát szépen megcsináltam magamnak map editorban mindenkinek a csapatát, egy-két meccset már minden nemes és hősi ellenfelem serege ellen lejátszottam. :) Nos, összességében azt kell mondjam, hogy senki sem bizonyult legyőzhetetlen ellenfélnek. :twisted: ...Azért megnevezném azon ellenfeleimet, akiknek legyőzéséhez várhatóan "csupán" görénynagy szerencsére lesz szükségem... :lol: :

Chris
rt
Teki
Titi
Vologya
Zsombi

Őszintén szólva eléggé megleptetek, nagy káromra... :o :lol:

A többiek szvsz legyőzhetőek (hacsak nem jön közbe valami nemkívánatos dolog), de persze majd minden élesben fog kiderülni csak. :wink:

Hajrá mindenki, GL HF előre is :!: :)

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 08 csüt., 16:07 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
HUNLorcs írta:
...Azért megnevezném azon ellenfeleimet, akiknek legyőzéséhez várhatóan "csupán" görénynagy szerencsére lesz szükségem... :lol: :

Chris
rt
Teki
Titi
Vologya
Zsombi

Őszintén szólva eléggé megleptetek, nagy káromra... :o :lol:


Üdv Bátor Harcosok!

Örülök, hogy a nevem szerepel abban a listában... :P :wink: Jobban szeretek a győztes oldalon állni, mint a vesztesen... :roll: :P Baráti üdv!

ui: Örülnék néhány elemzésnek a csapatok kapcsán... Akinek kedve van elemezni, ne fogja vissza magát! :wink:

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 08 csüt., 18:03 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Vologya írta:
Örülnék néhány elemzésnek a csapatok kapcsán... Akinek kedve van elemezni, ne fogja vissza magát! :wink:


Ha lesz időm rá, én írok egész biztosan. :wink:

Addig is viszont írhatna más is, kíváncsi lennék, hogyan értékelitek a "bikafarmomat". :P :lol: Írhatnál Te is egyet. :P

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 08 csüt., 18:23 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Meglestem a csapatokat. :D

H3-ban, nekem túl nagy számok vannak :D . Szerintem a Behemótjaim kevesek lesznek a hatalmas lvl1 hordák ellen, tekintve hogy azokat nem a gép irányítja. De majd kiderül.

H5-ben pedig ötletem nincs mi merre áll, erőviszonylatban. Majd ahogy feljönnek a skillek meg a terep :wink: .

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 08 csüt., 22:36 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
HUNLorcs írta:
Vologya írta:
Örülnék néhány elemzésnek a csapatok kapcsán... Akinek kedve van elemezni, ne fogja vissza magát! :wink:


Ha lesz időm rá, én írok egész biztosan. :wink:

Addig is viszont írhatna más is, kíváncsi lennék, hogyan értékelitek a "bikafarmomat". :P :lol: Írhatnál Te is egyet. :P


Üdv Bátor Harcosok!

Kevés az időm és egészségügyi problémákkal is küszködök, de ha sikerül szabaddá tennem legalább 1-1 órát valami csoda folytán, akkor írok Én is valamit, hátha a végén kiderül, hogy totál nem értek hozzá és mennyire rosszul is látom az erőviszonyokat... :roll: :P Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 09 pén., 1:57 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Vologya írta:
HUNLorcs írta:
Vologya írta:
Örülnék néhány elemzésnek a csapatok kapcsán... Akinek kedve van elemezni, ne fogja vissza magát! :wink:


Ha lesz időm rá, én írok egész biztosan. :wink:

Addig is viszont írhatna más is, kíváncsi lennék, hogyan értékelitek a "bikafarmomat". :P :lol: Írhatnál Te is egyet. :P


Üdv Bátor Harcosok!

Kevés az időm és egészségügyi problémákkal is küszködök, de ha sikerül szabaddá tennem legalább 1-1 órát valami csoda folytán, akkor írok Én is valamit, hátha a végén kiderül, hogy totál nem értek hozzá és mennyire rosszul is látom az erőviszonyokat... :roll: :P Baráti üdv!


Nekem holnap (azaz ma) este talán lesz időm majd megírni a véleményezéseket. :) De tényleg írjatok ti is! :D

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 09 pén., 11:28 

Csatlakozott: 2011 jan. 01 szomb., 18:12
Hozzászólások: 1287
Nem problama, ha valamelyik nap beneznek a versenyre?

_________________
Soci


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 09 pén., 12:05 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
soci írta:
Nem problama, ha valamelyik nap beneznek a versenyre?


Üdv Bátor Harcos!

Természetesen nem probléma, várunk szeretettel, hátha annyira tetszeni fog, hogy a következő versenyre Te is nevezel majd... :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 09 pén., 12:16 

Csatlakozott: 2011 jan. 01 szomb., 18:12
Hozzászólások: 1287
Koszi
Szerepel a terveim kozott. :)

_________________
Soci


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 09 pén., 17:51 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Én inkább csak élménybeszámolót írok majd, de ha valakinek támad kedve írni egy kis elemzést, azt szívesen olvasnám én is :wink: .

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 09 pén., 18:35 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Többek kérésére elkészítettem első elemzésemet a Heroes3 és Heroes5 támadás tornák csapatairól, íme:

Heroes3 támadás:

Ary: Gyorsított ördögök… Kemény brigád, de a gyorsításon kívül az egyetlen pozitívuma a csapatnak, hogy nem ütnek vissza nekik. Szerencsére nincs túl sok varázsló a mezőnyben, mert a varázslatoktól könnyen fűbe haraphattak volna a rossz fiúk. Több csapatnak fog kellemetlenséget okozni (főként jól felszerelt kardjának, pajzsának és gyűrűjének), de a lvl1 hordákkal szemben szerintem nem sok esélyük lesz…

PIT LORD Ati: A Naga Királynők ura… De várjunk csak… Itt valami ellentmondás van! Hogyan lehet egy PIT LORD a Naga Királynők ura??? No ezen ne merengjünk sokat. Atink a Királynőkkel sokaknak fog borsot törni az orra alá, mert ahogy Arynál itt sincs visszatámadás és keményen állják a sarat a Nagák (köszönhetően a hősnél található bunkósbotnak és pajzsnak). Persze itt is szerencse, hogy nincsenek varázslók nagyobb számban a mezőnyben, de hogy fognak lekaszabolni 10-14K ellent ezek a csajok, azt talán egyedül PIT LORD Atink tudná megmondani…

Chris: Első újoncunk kitett magáért. Látszólag igen egyszerű, ugyanakkor nagyszerű csapattal rukkolt elő. A Halál Lovagok híresek keménységükről, bár az ember azt hinné, hogy 59-en nincsenek is olyan sokan. Viszont azt nem hagyhatjuk figyelmen kívül, hogy ott figyel az Őrszemek Pajzsa és minden védekező varázslat (Pajzs, Kőbőr), ami nagyon keménnyé teszi ezt a brigádot. Mágiák ellen szintén gyengusz, de mint az előzőekben említettem, ezen a versenyen ez nem fog problémát okozni… Ugyan Chris játéktudását még nem ismerjük, de ennek ellenére az erős középmezőnybe várom…

HUNLorcs: Máris itt van második újoncunk, aki hosszas tesztelések után a mocsárlakók táborából toborozott. Van itt minden, gyengítő Sárkánylegyek és Hatalmas Gorgonok hordái. Itt már megtalálhatóak a pajzson és lábvédőn túl a varázslatok is szép számban. Gyorsítás, gyógyítás, varázsnyíl, valamint védelem a levegő és föld varázslatok ellen. Szép csapat, de ebben a mezőnyben sajnos nem szállhatnak harcba a dobogóért, viszont az erős középmezőnyt megcélozhatják a mocsárlakók és élükön újonc hadvezérünk.

Jou: Az öreg róka… Már megint egy fun sereggel fogja aprítani az ellent. A Sátánok kemények és még áldozatokat is hoztak magukkal a csatatérre, hogy újra megújulhassanak, ha már közel a vég… És persze a vakítással sem fog Mesterünk csínján bánni, legalábbis azok ellen, akik nem vették meg a 3. szem nyakláncát, mellyel ez a kombináció könnyen kijátszhatóvá teszi ezt a csapatot.

Lord Shaba: Másik öreg rutinos rókánk már megint egy „remake” csapattal kápráztatja el a tisztelt nagyérdeműt… Sajnos ez most nem sikerült a legjobbra, hiába az ultrabrutál sebesség, hiába a nagy ütőerő, ez a csapat szintén csak a középmezőnybe kerülésért fog ádáz csatákat folytatni…

NG: Már megint a jó öreg lövős csapatot állítja hadrendbe NG. Előszeretettel játszik a lövős csapatokkal mostanában, de most még meg is fűszerezte a csapatot egy jó kis varázslós támogatással. Jó öreg Deemer apót küldi hadba, akinek a Meteorzápora ebben a formában halálos! Nagyon kell figyelni majd ellene, mert ha véletlenül egymás mellé állítod az egységeid, akkor azoknak jó eséllyel búcsút mondhatsz. Persze a gyenge pont szerintem a lövős lények, mert nincsenek túl sokan és ha odaért az ellen, akkor nekik bizony annyi… Addig viszont nagy pusztítást végez ellenfelei soraiban, de hogy ez elég lesz e a csatákban a végső győzelemre, az majd a helyszínen kiderül…

rt: No itten vagyon az első lvl1 légió, melynek vezetője rt Adelát választotta főhősnek. Ez egy igen jó kombináció, ugyanis Adelával a trotyik hatalmasat ütnek, nem beszélve a plusz 1 HP-ről, amellyel majd 14K egységet állít csatasorba. Az első ütést nyugodtan bevállalhatja, ezek után is marad még annyi életerő és ütőerő, amely ha visszacsap, kő kövön nem marad. TOP3-mas seregnek gondolom…

Shadow: Nos eljutottunk 3. újoncunkhoz. Shadow a sötét erőket hívja harcba, akár csak Chris, csak Kísértetek formájában. Elég manaromboló a csapat, körönként 12 mana, hát akinek nem lesz intelligenciája vagy több körön keresztül fog harcolni, az azon kapja majd magát, hogy nem lesz mit varázsolnia, mert elfogytak a manapontjai. Nagyon hasonlatos felépítésében a csapat Chriséhez, mert itt is ott figyel az Őrszemek Pajzsa, valamint az összes védekező varázslat (Pajzs, Kőbőr), de még egy kellemetlen lassítással megspékelve, amely meg fogja nehezíteni az ellenfelek dolgát. Már csak az a kérdés, hogy ezzel a rengeteg védekező erővel kifutja e a meccs végéig, mert az ütőerő viszont nem nevezhető túl combosnak… Mindezek ellenére szép csapat, egy erős középmezőnyt elvárnék tőle, de nem tudhatjuk Shadow milyen ügyességgel irányítja a csapatát… Majd meglátjuk!

ShurTugal: Negyedik újoncunk (legalábbis a Mugger Emlékversenyen) egy normál esetben halálos lénnyel, Behemacikkal indult. Nem szeretett volna erőteljes varázslatot használó mágusokkal találkozni, így magára öltötte a Védelem köpönyegét, de ezúttal kevesen vannak, akik ilyen magas varázslatokkal élnek majd a csatatéren. Emiatt a macik viszonylag kevesen vannak, de az Ogre Mágusok támogatásával és jó játékkal így is megkeserítheti néhány versenyzőtársának a dolgát…

Teki1986: Rutinos játékostársunk ezúttal is beletenyerelt a jóba. Éles szemmel meglátta, hogy hadseregét a Trotyikra kell alapoznia. Hősének ezúttal Loynist választotta, ezért a többi trotyis sereghez képest kicsit kevesebben vannak ebben a seregben és nincs +1 HP sem. Igaz így is 10K HP felett van a csapat és Tekit, valamint játékát ismerve nem fogja könnyen adni magát egyik meccsen sem. Véleményem szerint a másik TOP3-mas csapat…

Titi: Titi Mester egy régi tábori sikercsapatot élesztett újjá. A fejlesztett Lichek ugyan nincsenek sokan és varázslatokkal sincsenek túltömve, de Titi játékát ismerve halálos sereget alkotnak majd a kezében. A Lichek hatalmasat lőnek, gyorsan bontják az ellenfeleket. Fel vannak szerelve, karddal, pajzzsal, mindenféle lövést erősítő dologgal, igen erős csapat… Annak ellenére, hogy csak 3 TOP3-mas csapat lehet és nem tudni, hogy ki mennyi pontot bukik majd, Titit is az esélyesek közé jósolnám…

Varosib: Az ifjú titánt már nem sorolhatom a kezdők közé, hiszen átesett már a tűzkeresztségen. Mostani csapata egykori sikercsapatomat, örök kedvenceimet a Minotauruszokat állítja csatarendbe. A Minok jó morállal rendelkeznek és igen nagyot ütnek, ha egyszer odaérnek. Van itt erősítésnek gyorsítás és gyógyítás, valamint buzogány és pajzs, de sajnos úgy érzem, hogy ebben a mezőnyben a Minok itt is csupán az erős középmezőnyért fogna harcba szállni…

Vologya Mester: A harmadik trottyos sereg… De mégis kissé más, mint a többieké… De hogy mit tud a sereg, azt még a kitalálója sem tudja, így nem bocsátkozik feltételezésekbe… Az utolsó helyek egyikére talán jó lesz, ismerve a hadba állítójának játéktudását…

Warheart: A korábbi újonc, aki megmutatta, hogyan lehet néhány verseny alatt profi és támadás bajnok valaki… Ezúttal frenzy-s és villámgyors Angyalokkal száll harcba. Nekem kicsit kevésnek tűnnek az angyalok, de ha lecsapnak, akkor nagyon nagyot fognak ütni, ez nem kétséges… De hogy ez mire lesz elég, az majd a versenyen kiderül… Harcostársunk tudását és koncentrálását figyelembe véve még a dobogón is végezhet…

Zsombor „Mester”: Nini… Már megint egy lvl1 légió, kivéve, hogy ezek nem trottyosok… Zsomborunk Gnoll hordáit vette elő erre a versenyre. Kemény csapat, nagy HP, sokat üt, van mellette egy tucat Sárkánylégy, amelyek csípnek, rúgnak, harapnak, gyengítenek, demoralizálnak… A hősnél buzogány, pajzs, gyorsító gyűrű, gyorsító és gyógyító varázslat, mi szem szájnak ingere… Ha jól játszik, még dobogó is lehet belőle…

Heroes5 támadás:

Ary: Borzasztó mennyiségű Halál Lovag… Egyetlen szerencséje az ellenfeleknek, hogy nem vett a csapathoz Szerencse skillt, mert akkor még durvább lenne… 25% fix esély a felezésre, minden varázsolni vagy lőni nem tudó csapat kösse fel a gatyáját… Ez a csapat életveszély és egyben lutri. Ha jön a felezés szinte vége a meccsnek, ha nem, akkor könnyen neki lehet vége… Bár ott a gyengítés és a halott élesztés, valamint skillekből még támadó varázslat is jöhet, szóval lehet, hogy keményebb ellenfél lesz, mint elsőre gondoltam…

PIT LORD Ati: Gyors Warlord sereg, mely immunis a villámokra (Szegény Lord Shaba…) és fel van szerelkezve támadó varázstárgyakkal rendesen… Jó morálból sem lesz hiány… A kérdés csak az, hogy a 69 fős létszám elég lesz e a sokszor többszázas sereggel érkező ellenfelekkel szemben…

Chris: Gyors kezdeményezés és sebesség, valamint brutálisat üt nekifutásból. Ráadásul a mögötte álló egységet is sebzi és fel van vértezve szerencsével és teljesen üres tereppel. Kell ennél több? Szép sereg… De hogy hogyan játszik Chris ezzel a sereggel és a többiek mit tudnak kezdeni ellene, ez kérdés számomra, ezért megmondani sem tudom, hogy mire lehet elég ez a sereg… Bár megérzésem szerint a TOP5-ben benne lesz…

Jou: A Mester semmitmondó csapatokat is tud úgy irányítani, hogy ott legyenek a dobogó valamelyik fokán. A Minotauruszok kemény legények, duplán támadnak, gyorsítva lesznek és morállal, valamint szerencsével is rendesen fel vannak vértezve. Lassítani lehetetlen ezt a kemény sereget, szóval tessék rettegni, Jou rettenetes seregétől! Jön a kivégzőosztag! És akkor még a varázstudományáról nem is beszéltünk, amelyet skillekből varázsolhat elő… Az, hogy mennyire veszi komolyan a játékot az öreg róka, az majd a versenyen kiderül…

Lord Shaba: Már megint egy „remake” csapat… Pár táborral ezelőtt ez a brutális sereg már volt dobogós, ha jól játszik Csabi, akkor könnyen most is az lehet… Nagyon nagyot üt a Chain, főleg, ha duplán csap le… Rettegjen mindenki, akinek nincs pár százalék rezisztenciája, hátha a csoda megmenti a végtől… Az Obszidián Vízköpőket varázslattal lehetetlen leteríteni, hisz immúnisak a tűz, jég és villám varázslatokra, tehát marad a nyers erő, ha bírja az ellenfél életerőponttal… TOP5-ös csapat, ebben nincs kétségem…

Shadow: Gyors csapat, Wyngaallal (így bitosan kezdenek csapatának tagjai), Harci Táncosokkal, gyorsítással, szerencsével és lassítás immunitással felvértezve. Elég nagyot is ütnek ezek a lények, mágikus védelemben viszont gyengélkednek. Szerencse, hogy csak kevés csapat indult varázsló hőssel, azok viszont eséllyel indulhatnak ellene. Szép csapat, de itt is igaz, hogy nem tudjuk Shadow hogyan irányítja a Harci Táncosokat, majd a versenyen meglátjuk, hogy mire lesz elég ez a csapat…

ShurTugal: Ismét egy Sylvan sereg. Mester Vadászok és Ősi Treantok képezik a csapat alapját. Morálban és szerencsében ez a csapat sem szűkölködik, ha a fák be tudnak állni az íjászok elé, akkor nagyot fognak aratni a Vadászok, pedig látszatra nincsenek sokan. A sok gyors sereg láttán nem vagyok biztos ennek a csapatnak a sikerében, de mivel a játékosok agyával nem tudok gondolkodni, ezért nem tudom ShurTugal mit tud kihozni ebből a csapatból…

Teki1986: Morállal és Szerencsével és ultra sebességgel felvértezett Főnix madarak megtámogatva Múmiákkal (sötét mágiával) és egy Mantikorral (ilyet sem láttunk még a versenyek alatt…) Ugyan nem gyengék a Főnixek (újraélednek, így tulajdonképpen 34-en vannak), de sebezhetőek és a többszáz szintén gyors ellenfelekkel szemben nem látom hatékonynak. Persze láttunk már csodákat Tekitől is, szóval nem tudok mit jósolni ennek a csapatnak a végeredményével kapcsolatban…

Titi: Egy újabb több százas sereg, most éppen Pokolkutyák. Gyorsak, a hős által védettek, van varázstárgyakból támadásuk és szerencsével is felvértezettek… Erős csapat TOP 5-be várom…

Vologya Mester: Már megint Angyalok… A Mester már 1x ért el velük dobogós helyezést, így újra hadrendbe állította a mennyei lényeket… De hogy mit tud a sereg, azt még a kitalálója sem tudja, így nem bocsátkozik feltételezésekbe… Az utolsó helyek egyikére talán jó lesz, ismerve a hadba állítójának játéktudását…

Warheart: Lord Shabához hasonlóan ismét egy „remake” sereg. A tavalyi tábort ha jól emlékszem szinte ugyanezzel a Sötét Boszorkányokból álló csapattal nyerte meg Warheart… Csúnya dolog ez a varázslás és támadás kombó, nem beszélve a sebzésének nagyságától, főleg, ha szerencsés is az a támadás… Aztán még a Banyák is varázsolnak csúnyábbnál csúnyább dolgokat… Az egyik legtöbb tereptárgyat tartalmazó terep még jobban megnehezíti az ellenfelek dolgát… Erős csapat, TOP5-be várom…

Zsombor „Mester”: Hasonló csapat Warheartéhoz, szintén Sötét Boszorkányok, de a hős más és skillekből érkező varázslásra is gyúr a csapat. Ügyes csapat, most már csak Zsombor „Mesterünkön” múlik, hogy mit tud kihozni belőle… Erős csapat, TOP5-be várom…

Lehet véleményezni az általam leírtakat, ha van kedvetek… És persze várom a többiek elemzését is! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vologya 2012 márc. 09 pén., 20:48-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 09 pén., 20:45 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Vologya Mester rátapintott a lényegre :
" ...de ezúttal kevesen vannak, akik ilyen magas varázslatokkal élnek majd a csatatéren."
Így jártam, de sebaj :P

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 09 pén., 23:56 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
No, akkor itt az én elemzésem is :P :

Ary: Erőteljes ördög sereg, a visszaütés nélkülözésével sokakat ki tud cselezni majd, és Vologyának kárba megy a Counterstrike-ra költött pénze. :P

Pit Lord (Ati): Ati veremúr "háreme" Counterstrike ellen ugyancsak hatásos, és mivel a Curse sem hat rá, a halállovagok ellen is ütős lehet. Én a dzsinneket esetleg többfelé osztottam volna.

Chris: Fene a necroman mindenit, pedig egy jókora Death Stare jól mutatna rajta. :lol: Így igen ütősek, hatalmas védelmüknek köszönhetően talán még dobogóra is várható szerintem.

HUNLorcs: Csakis első helyre várom ezt a sereget, a legyőzhetetlenek legyőzhetetlene... LENNE, ha nem lenne tele a mezőny lvl1-esekkel és necromanokkal. :lol: No mind1, reménykedjünk a kezdők szerencséjében. :P

Jou: Kíváncsi vagyok, hogyan fog szerepelni ez a sereg... A sátánok száma ugyan igen kevés, de a sacrifice igencsak befigyelhet... Lövészek, jaj nektek! :D

LordShaba: Sebesség a köbön, a lövészeknek itt sincs túl sok esélyük... Igazság szerint Fafner helyett én inkább Nymust vettem volna, hozzá vásárolva a Hastét, de tekintve hogy LordShaba nyilván sokkal rutinosabb mint én, valószínűleg tud valamit, amit én nem! :)

NG: És most egy óriási HUHHH...:lol: Ha nem vettem volna Prot. from Earth-et, esélyem sem lenne ellene... Így talán van valamennyi. ShurTugalon kívül a többieknek tudtommal semmilyen mágiaellenállása nincs vele szemben, úgyhogy sok kellemetlen percet okozhat az ellennek.

Rt: Ó, hogy menne az a sok trotyi a... :lol: Szegény gorgonjaim nyomathatják a Death Stare-t ezerrel, ebben a csatában sajnos nem sokat fog számítani ellenük... A +1 health pedig további kellemetlenségeket okoz. Szvsz két apró hibája a black dragon és a cure hiánya. Óriási szerencsém kell legyen, ha akarok kezdeni ellene valamit... :roll:

Shadow: Érdekes megoldást választott, kíváncsi leszek, hogyan fog szerepelni. Magas védelem, Intelligence mentes varázslók hamar eláshatják magukat... Támadóereje azonban ennek ellenére csekély, így nagyban befolyásolni fogja sikerét a hadvezér ügyessége.

ShurTugal: Biztos ami biztos, a Recanter bekerült a bevásárlókocsiba. :D Az online támadáson megtapasztalhattuk, hogy a behemótok bizony brutális ellenfelek tudnak lenni, szvsz az lvl1 hordáknak is fog jócskán kellemetlen perceket okozni :!: (Még szerencse, hogy a gorgonok immunisak a 7-es szintű lényekre... :lol: Na persze az alacsonyan szálló second skillekkel igencsak vigyáznom kell nála is...) Összességében igen ütős csapat, szvsz én még dobogóra is várnám.

Teki1986: Egy újabb troglodita horda, igaz +1 HP nélkül és kevesebb létszámmal, ennek ellenére igen valószínű, hogy jól fog teljesíteni a versenyen. Kíváncsi vagyok a többi lvl1-es elleni eredményére :!:

Titi: Azok a fránya necromanok ismételten... :P Titi, az online támadásverseny bajnoka, ismételten ütős csapattal rukkolt elő, a lichek igen sokat sebeznek, és mindenkinek vigyáznia kell majd, hogy tartsa saját egységeivel a tisztes távot egymástól... A "problémás" listámba Titi csapata is felkerült, de szvsz az ő esetében sokat számíthat, hogy milyen second skillt sikerül szerválnom élesben. :roll: Mezőny elejére várható.

Varosib: Ütős (szó szerint :lol: ) Minotaurosz csapat viszonylag jó skillekkel és az alapvetően szükséges varázslatokkal. Praktikus csapat, szvsz mindenki ellen megállja a helyét, kérdéses lesz a morál gyakorisága, ami jócskán befolyásolhatja az eredményt a javára.

Vologya: Rosseb egye meg azt a sok trogloditát... :lol: Hármójuk közül is a legtöbben vannak, ráadásul +1HP-val és Counterstrike-kal. Nagy esélye van a dobogóra...

Warheart: Címvédő játékosunk nagy kockázatot vállalt... Egy morál a frenzy-zett angyalokra és nyert ügyük van, de problémák lehetnek, ha nem a terv szerint jönnek össze a dolgok... Emiatt igazából sehova sem tudnám így előre besorolni, semmilyen eredményt nem tartok kizártnak :!: Rashka választása kicsit zavaros nekem :? ...

Zsombi: Első ránézésre annyit állapítottam meg, hogy vár tekintetében hasonló ízlésünk van (előbb necroman-necroman, most fortress-fortress :P). Aztán rövidesen azt is megállapítottam a nándorfehérvári csata időpontjával megegyező számú gnollról (jól hangzik mi? :D), hogy a sárkánylegyekkel megspékelve bizony dobogós helyen is el tudom képzelni... :wink:

Hát tömören ennyi, várom a többiek véleményét is (ShurTugal, te se habozz) :wink: :!:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 10 szomb., 16:21 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
HUNLorcs írta:
ShurTugal: Biztos ami biztos, a Recanter bekerült a bevásárlókocsiba. :D Az online támadáson megtapasztalhattuk, hogy a behemótok bizony brutális ellenfelek tudnak lenni, szvsz az lvl1 hordáknak is fog jócskán kellemetlen perceket okozni :!: (Még szerencse, hogy a gorgonok immunisak a 7-es szintű lényekre... :lol: Na persze az alacsonyan szálló second skillekkel igencsak vigyáznom kell nála is...) Összességében igen ütős csapat, szvsz én még dobogóra is várnám.


Dobogó?! Bár én ezt nem helyeztem a reális helyezések közé, miután láttam a többiek csapatát, de neked legyen igazad :P

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 10 szomb., 17:27 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
ShurTugal írta:
HUNLorcs írta:
ShurTugal: Biztos ami biztos, a Recanter bekerült a bevásárlókocsiba. :D Az online támadáson megtapasztalhattuk, hogy a behemótok bizony brutális ellenfelek tudnak lenni, szvsz az lvl1 hordáknak is fog jócskán kellemetlen perceket okozni :!: (Még szerencse, hogy a gorgonok immunisak a 7-es szintű lényekre... :lol: Na persze az alacsonyan szálló second skillekkel igencsak vigyáznom kell nála is...) Összességében igen ütős csapat, szvsz én még dobogóra is várnám.


Dobogó?! Bár én ezt nem helyeztem a reális helyezések közé, miután láttam a többiek csapatát, de neked legyen igazad :P


Mondom, reménykedjünk a kezdők szerencséjében. :P :wink:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 10 szomb., 21:42 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Többiek nem írnak elemzést? :(

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 10 szomb., 22:01 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Remélem más is megerőlteti magát a további elemzések kapcsán... :roll: Én is szívesen olvasnám, ki hogyan látja az esélyeket... Mert ugye mindenki máshogyan látja a dolgokat...

Nos sajnos bekövetkezett az, amitől tartottam... Ati-Ary-Zsombi(?) visszamondta a versenyt (érthető okokból, akit érdekel annak majd élőben elmondom, hogy pontosan miért is)... Sajnos előre sejthető volt, ezért kértem mindkét támadás versenyre Tőletek a biztonság kedvéért 2500-2500 Ft nevezési díjat... És ennyi is marad... :oops: Köszönöm a megértéseteket, sajnos kevesen vagyunk, így a visszalépések nem könnyítik meg a dolgom... :roll: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 169 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség