Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 169 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 13 kedd, 23:21 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

A tervezettől eltérve március 15-én az 1vs1 verseny 8.00 óra helyett 9.00 órakor kezdődik, kérek Mindenkit, hogy 8.15 óráig érjen oda a Csilibe. Március 16-án a H5 támadás verseny 8.00 órakor kezdődik, ebben nincs változás, kérlek Benneteket, akik érintettek, azok 7.30 óráig érjenek a Csilibe. A H3 támadás 16.00 óra körül fog kezdődni. Köszönöm! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 13 kedd, 23:32 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Vologya írta:
Laca: Fáradt és öreg vagyok én már a gondolkozáshoz... :P Azért vártam a válasszal, mert Ati Zsombit nevezte meg helyettesének és ameddig nem volt biztos az Ő lejövetele, addig nem tudtam biztosat mondani Neked... :roll: Viszont most már biztossá vált, hogy Ő eljön, ezért Ő helyettesítheti Atit. Persze ha szeretnéd, akkor játszhatsz helyettem én úgyis csak vésztartalékként ugrottam be, öreg vagyok már az 1vs1-hez és mindig csak vésztartalékként játszom a versenyeken. (Viszont ez esetben újabb sorsolást kellene tartani véleményem szerint, mert a versenyt így már több személyi változás érintené, szóval ezesetben megkérdezném az érintetteket...) De csak akkor jelentkezz játékra, ha biztosan végig tudod tolni a tornát, mert elég volt az előző HME-n 1x nyernem NG-t helyettesítve, utána mindkét maradék meccsén kikapott, szóval így már nem szeretnék beugrani senki helyett játszani... :wink: Vagy Te játszol végig vagy Én, de a félmegoldásokat tapasztalatból már nem preferálom... :roll: Remélem megérted! :P Baráti üdv!

Persze, tiszta sor! Ha holnap válaszolok napközben az még jó, vagy már késő?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 13 kedd, 23:45 

Csatlakozott: 2009 ápr. 30 csüt., 13:53
Hozzászólások: 159
Bocsi, lehet béna vagyok, de a kirakott heroes 3-as mapokon mintha hiányoznának warheart lényei.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 13 kedd, 23:59 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Nimbus írta:
Egy átlag felnőtt férfiember min. 80 kiló. Nos pl. Teki és NG együtt talán megütik a mércét...


Mivanmivanmivan?! :D 78 kiló vagyok Teeeeeeee :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 14 szer., 0:04 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
NG írta:
Nimbus írta:
Egy átlag felnőtt férfiember min. 80 kiló. Nos pl. Teki és NG együtt talán megütik a mércét...


Mivanmivanmivan?! :D 78 kiló vagyok Teeeeeeee :twisted:

Pfff... pehelysúly... :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 14 szer., 0:36 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
H5 mapon ellenem Tekinek nincsen ballistája.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 14 szer., 0:50 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
NG írta:
Nimbus írta:
Egy átlag felnőtt férfiember min. 80 kiló. Nos pl. Teki és NG együtt talán megütik a mércét...


Mivanmivanmivan?! :D 78 kiló vagyok Teeeeeeee :twisted:


Én 65 kg, de közelítek a 70-hez. :)

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 14 szer., 1:40 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Most ahogy visszaolvastam ezt a mai pár hozzászólást, felmerült bennem egy kérdés... Ez az lenne, hogy olvastam Ati lehetséges helyettesítéséről 1vs1-ben, ez a támadásnál is meg fog történni valamilyen formában? (Nem kötekedni szeretnék, de az Ő és Ary csapatának hiánya szvsz jelentősen befolyásolhatja az eredményt adott esetben :roll: ).

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 14 szer., 2:04 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Laca írta:
Vologya írta:
Laca: Fáradt és öreg vagyok én már a gondolkozáshoz... :P Azért vártam a válasszal, mert Ati Zsombit nevezte meg helyettesének és ameddig nem volt biztos az Ő lejövetele, addig nem tudtam biztosat mondani Neked... :roll: Viszont most már biztossá vált, hogy Ő eljön, ezért Ő helyettesítheti Atit. Persze ha szeretnéd, akkor játszhatsz helyettem én úgyis csak vésztartalékként ugrottam be, öreg vagyok már az 1vs1-hez és mindig csak vésztartalékként játszom a versenyeken. (Viszont ez esetben újabb sorsolást kellene tartani véleményem szerint, mert a versenyt így már több személyi változás érintené, szóval ezesetben megkérdezném az érintetteket...) De csak akkor jelentkezz játékra, ha biztosan végig tudod tolni a tornát, mert elég volt az előző HME-n 1x nyernem NG-t helyettesítve, utána mindkét maradék meccsén kikapott, szóval így már nem szeretnék beugrani senki helyett játszani... :wink: Vagy Te játszol végig vagy Én, de a félmegoldásokat tapasztalatból már nem preferálom... :roll: Remélem megérted! :P Baráti üdv!

Persze, tiszta sor! Ha holnap válaszolok napközben az még jó, vagy már késő?


Üdv Bátor Harcosok!

Laca: Természetesen jó, de legkésőbb 15:00 óráig várom a válaszod!

Heroical: Valóban hiányzik Warheart H3-mas hőséről a csapata, javítottam!

Titi: Teki1986-nak egyik H5 térképén sincs Ballistája, javítottam!!! A helyszínen megkapjátok a javított térképeket...

HUNLorcs: Arynak és Atinak nem lesz helyettesítése (Nincs aki játsszon helyettük)... Emiatt úgy vesszük, mintha nem is indultak volna... (Sajnos a végeredményt ez a tény tényleg befolyásolja, de ezzel nem tudunk mit kezdeni...) Az 1vs1 azért más, mert ott több jelentkező is van a kieső ember(ek) pótlására...

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vologya 2012 márc. 14 szer., 2:26-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 14 szer., 2:15 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Vologya írta:
Laca írta:
Vologya írta:
Laca: Fáradt és öreg vagyok én már a gondolkozáshoz... :P Azért vártam a válasszal, mert Ati Zsombit nevezte meg helyettesének és ameddig nem volt biztos az Ő lejövetele, addig nem tudtam biztosat mondani Neked... :roll: Viszont most már biztossá vált, hogy Ő eljön, ezért Ő helyettesítheti Atit. Persze ha szeretnéd, akkor játszhatsz helyettem én úgyis csak vésztartalékként ugrottam be, öreg vagyok már az 1vs1-hez és mindig csak vésztartalékként játszom a versenyeken. (Viszont ez esetben újabb sorsolást kellene tartani véleményem szerint, mert a versenyt így már több személyi változás érintené, szóval ezesetben megkérdezném az érintetteket...) De csak akkor jelentkezz játékra, ha biztosan végig tudod tolni a tornát, mert elég volt az előző HME-n 1x nyernem NG-t helyettesítve, utána mindkét maradék meccsén kikapott, szóval így már nem szeretnék beugrani senki helyett játszani... :wink: Vagy Te játszol végig vagy Én, de a félmegoldásokat tapasztalatból már nem preferálom... :roll: Remélem megérted! :P Baráti üdv!

Persze, tiszta sor! Ha holnap válaszolok napközben az még jó, vagy már késő?


Üdv Bátor Harcosok!

Laca: Természetesen jó, de legkésőbb 15:00 óráig várom a válaszod!

HUNLorcs: Arynak és Atinak nem lesz helyettesítése (Nincs aki játsszon helyettük)... Emiatt úgy vesszük, mintha nem is indultak volna... (Sajnos a végeredményt ez a tény tényleg befolyásolja, de ezzel nem tudunk mit kezdeni...) Az 1vs1 azért más, mert ott több jelentkező is van a kieső ember(ek) pótlására...

Baráti üdv!


Értem... Sajnálom, hogy így alakult. :?

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 14 szer., 11:04 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Én már tegnap este javítottam mind3 felmerült hibát...

H3: Warheart-nek tényleg lemaradt a serege, ez pótolva...

H5: Teki és Warheart 1ik térképén se volt az alapból járó harci szerkezete, amit megint javítottam ...

Más remélem nem lesz már :S

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 14 szer., 12:07 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
H5 támadásokat elkezdtem lejátszani, úgyhogy egy rövid írás tőlem is várható nemsoká :wink:

H5:
LordShaba: A láncvillám pár kör alatt lebontja a seregem, úgyhogy LordShaba ellen esélytelen vagyok.

Teki1986: Mire a főnixek lebontják a treantokat, addigra az íjászok szépen szedik a tűzmadarakat. Viszont Tekinek több a luck-ja, ami meg is látszik, ennek ellenére sokféle kimenetellel találkoztam. Érdekes lesz, de Teki kezében a madárkák biztos jobban muzsikálnak majd, ezért félthetem az íjászaimat.

Chris: Rengeteg lovas, brutális módon szétszedik a seregem. Én esélytelen vagyok Chris ellen.

Jou: A bikák sokan vannak, még nem tudom mit kellene velük csinálni.

Vologya: Az első kupac itt is ment, a második nem mindig, de a Mester gondolom, máshogy fogja csinálni és a skillfát is megint ellenem fordítja.

Shadow: A rengeteg Harci Táncos ellen a Taktika az egyetlen dolog ami talán megmenthet, de általában így is le lettem kaszabolva. Az is Shadownak játszik, hogy a Táncos csak egy mezőt foglal el és körbe támad, így ha valamit elrontok, vagy közbejátszik egy rossz tereptárgy brutális sebzést vihet be egy kör alatt.

Warheart: A rengeteg Boszorkány és a hős spec. képessége miatt nem lesz nehéz dolga Warheartnak ellenem. Semmi esélyem nincs.

Titi: A kapunyitással együtt, több mint 800 kutyával igencsak meggyűlt a bajom ( Titi kösz hogy szóltál, hogy végül is nincs kapunyitás :) ). Sokféleképpen próbáltam védekezni, a kutyákkal pedig támadni. Ennek eredményeképp ahány féle csata, annyi végeredmény született. Általában a kutyák maradtam meg a végére, egy kis szerencsével idő előtt le tudom vadászni őket.

Zsombor: Sajnos amikor Zsombor seregével lépni akartam, a játék leállt. Megpróbálok belelépni, de ezt a pályát valamiért nem szereti a gép :(

Végeredményként úgy számolok hogy LordShaba, Chris, Warheart, Zsombor és Shadow biztos hozza ellenem a 2 pontot.
Úgy néz ki, ezzel a csapattal se nagyon találtam le a dolgokat, valahol az utolsó vagy utolsó előtti helyre saccolnám.

H3-ban még nem tudom mit lehet kihozni az ŐsiMacikból, de a sok Lvl 1 horda ellen se számítok sok jóra.
Azt hiszem kezdhetek kitalálni valamit, mert nem szeretnék táborba is valami hitvány sereggel menni...

Oh, és harci szerkezetek ellen senkinél nem voltak.

_________________
Üdv, Zsee


A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsee 2012 márc. 14 szer., 19:16-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 14 szer., 13:06 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jan. 23 pén., 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest
Azért akkora handicappel nem szeretnék indulni, hogy 0 lény :D:D:D

_________________
I have chosen darkness to be my guide.. War is in my heart, death is by my side


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 14 szer., 14:56 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Warheart írta:
Azért akkora handicappel nem szeretnék indulni, hogy 0 lény :D:D:D


Naa, azért pár imped lenne meg talán gog és kutya ha jó veled a gép :D

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 14 szer., 15:03 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jan. 23 pén., 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest
Igaz is. Akkor én nem kérek mellé olyan fehér szárnyú izéket... Még elrontják a morált a nyüveseknek... :D

(tudom ám, hogy hátrányból akartatok indítani.. H5-ben is :D )

_________________
I have chosen darkness to be my guide.. War is in my heart, death is by my side


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 14 szer., 16:25 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Lejátszottam még párszor a H5 meccseimet és azt hiszem dobhatom ki a csapatom a kukába...

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 14 szer., 16:32 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Warheart írta:
Igaz is. Akkor én nem kérek mellé olyan fehér szárnyú izéket... Még elrontják a morált a nyüveseknek... :D

(tudom ám, hogy hátrányból akartatok indítani.. H5-ben is :D )


Üdv Bátor Harcosok!

A bajnokok alapból hátrányban indulnak, nem tudtad? :D Új szabály... Így jár, aki nem olvassa el a friss tudnivalókat... :D

Az 1vs1 versenyben Ati helyett Laca játszik majd (Zsombi a támadásokra akar gyúrni ezerrel, mert megtudta, hogy holnap 1vs1 lesz, tehát mégis én játszom...), így minden változatlan marad, kivéve az első meccset, ahol Vologya Mester vs. Laca összecsapás lesz. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 14 szer., 16:33 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 17 kedd, 18:53
Hozzászólások: 260
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
ShurTugal írta:
Lejátszottam még párszor a H5 meccseimet és azt hiszem dobhatom ki a csapatom a kukába...



ÁÁÁ Ne ítéld el ennyire a csapatodat. Majd ha jössz a nyári táborra akkor majd jobb lesz. Tapasztalsz addigra sok mindent. PL.: Az online H3-as csapatod nagyon ütős volt na egy olyannal itt arattál volna

A H5 re visszatérve. Ott meg sokkal több a variáció mint a H3 ba ott a legkisebb is számít. Skillek meg ilyen egyéb apróságok majd segítek neked példákat majd mutatok.

Üdv mindenkinek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 14 szer., 16:35 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 17 kedd, 18:53
Hozzászólások: 260
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
Vologya írta:
Warheart írta:
Igaz is. Akkor én nem kérek mellé olyan fehér szárnyú izéket... Még elrontják a morált a nyüveseknek... :D

(tudom ám, hogy hátrányból akartatok indítani.. H5-ben is :D )


Üdv Bátor Harcosok!

A bajnokok alapból hátrányban indulnak, nem tudtad? :D Új szabály... Így jár, aki nem olvassa el a friss tudnivalókat... :D

Az 1vs1 versenyben Ati helyett Laca játszik majd (Zsombi a támadásokra akar gyúrni ezerrel, mert megtudta, hogy holnap 1vs1 lesz, tehát mégis én játszom...), így minden változatlan marad, kivéve az első meccset, ahol Vologya Mester vs. Laca összecsapás lesz. Baráti üdv!


Köszönöm Vologya Mester.

Üdv mindenkinek


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 14 szer., 17:20 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Zsombor írta:
ShurTugal írta:
Lejátszottam még párszor a H5 meccseimet és azt hiszem dobhatom ki a csapatom a kukába...



ÁÁÁ Ne ítéld el ennyire a csapatodat. Majd ha jössz a nyári táborra akkor majd jobb lesz. Tapasztalsz addigra sok mindent. PL.: Az online H3-as csapatod nagyon ütős volt na egy olyannal itt arattál volna

A H5 re visszatérve. Ott meg sokkal több a variáció mint a H3 ba ott a legkisebb is számít. Skillek meg ilyen egyéb apróságok majd segítek neked példákat majd mutatok.

Üdv mindenkinek.


Van benne valami. Bár az online támadásra tényleg jobb csapatot sikerült összehozni (kár hogy gép hiányában nem tudtam kipróbálni ), csak tudnám hogy nem jutott most az eszembe :evil: .
H5-ben pedig tapasztaltam Hajdúszoboszlón a skillfában rejlő lehetőségeket, de ez se jutott most eszembe... Estig megpróbálok valamit összehozni skillekből, hátha még nem reménytelen.
Igaz ami igaz, utólag nagyon elkapkodtam a dolgot és ez meg is látszik. Annyira akartam valami olyat összehozni ami jól működik többféle helyzetben is, de annyira megvariáltam hogy semmire nem lettek jók.


_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 169 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség