Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 169 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 11 vas., 12:19 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 17 kedd, 18:53
Hozzászólások: 260
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
Vologya írta:
Üdv Bátor Harcosok!

Remélem más is megerőlteti magát a további elemzések kapcsán... :roll: Én is szívesen olvasnám, ki hogyan látja az esélyeket... Mert ugye mindenki máshogyan látja a dolgokat...

Nos sajnos bekövetkezett az, amitől tartottam... Ati-Ary-Zsombi(?) visszamondta a versenyt (érthető okokból, akit érdekel annak majd élőben elmondom, hogy pontosan miért is)... Sajnos előre sejthető volt, ezért kértem mindkét támadás versenyre Tőletek a biztonság kedvéért 2500-2500 Ft nevezési díjat... És ennyi is marad... :oops: Köszönöm a megértéseteket, sajnos kevesen vagyunk, így a visszalépések nem könnyítik meg a dolgom... :roll: Baráti üdv!


Hohohóó. Én Tegnap beszéltem Vogyival és megoldható hogy megyek. Csütörtök reggel ott leszek Pesten 10000000 %


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 11 vas., 15:25 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Sajnálom hogy Ati és Ary nem tud el jönni :( , de azért jó hogy legalább Zsombor te jössz.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 11 vas., 21:46 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 17 kedd, 18:53
Hozzászólások: 260
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
Ja én is örülök. De majdnem úgy alakult, hogy én sem tudtam volna menni, de megyek.

Üdv mindenkinek a versenyen találkozunk.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 11 vas., 23:08 
Avatar

Csatlakozott: 2012 márc. 11 vas., 22:56
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Heroes Fanok!

Most már itt is nyomot hagyok magam után. :)
Én még nem fogok senkit se értékelni, mint azt egyesek tették, ugyanakkor jó érzés töltött el az előzetesek olvasása során.

Igyekszek minél hamarább beilleszkedni ebbe a baráti társaságba.
Már nagyon várom a versenyt, próbálok majd mindenkinek fejfájást okozni, ezt garantálom.

Mindenkinek egy kalappal majd! :D

_________________
Chris


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 12 hétf., 0:58 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jan. 23 pén., 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Nagy örömmel tölt el, hogy ezúttal két barátom is eljön a tornára, Chris és Shadow formájában :) Még az is előfordulhat, hogy meglátogat minket.. egy.. LÁNY :D

Várom a tornát, régi álmom egy élhető frenzy-s csapat összedobása H3-ban, és most lehet, hogy sikerült.. Kihívás lesz ezzel játszani, de legalább nem a "tipikus" csapatok közé tartozik :)

Sajnálom, hogy nem lesznek nyüvesek, és hogy Ati, és Ary sem jönnek. :(
(Mondjuk azé legalább 1 lvl 1 hordás csapattal kevesebb... :P :D Azé' szeretünk, Magix :P)

HUNLorcs: Rashka olcsó. Ez volt a koncepció :D

Üdv mindenkinek!

_________________
I have chosen darkness to be my guide.. War is in my heart, death is by my side


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 12 hétf., 1:49 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Warheart írta:
HUNLorcs: Rashka olcsó. Ez volt a koncepció :D


Javagyúgy. :D Bátor döntés. :wink: Te nem írsz elemzést a bandákról? :) Chris, ne habozz Te se. :wink:


Nagy kár, hogy Ati és Ary nem jönnek...:( Ez már egészen biztos? :(

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 12 hétf., 10:01 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jan. 23 pén., 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest
Na jó, azért nyilván játszott a döntésben az is, hogy Might hős, aki sokszor kap Fire Magicet, meg amúgy is menő skill fákat kapkod össze :)

Elemzést egyelőre nem írok, mert csak magam ellen teszteltem eddig pár csapatot, illetve most egy rakás zh van a héten.. :S Esetleg szerda után, ha majd ráérek.. de akkor már minek? :D

_________________
I have chosen darkness to be my guide.. War is in my heart, death is by my side


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 12 hétf., 21:38 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 17 kedd, 18:53
Hozzászólások: 260
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
HUNLorcs írta:
Nagy kár, hogy Ati és Ary nem jönnek...:( Ez már egészen biztos? :(


Ja pedig apám az nagy dumagép. Jó a humora. De hát ez már így alakult lejárt a kocsinak a műszaki és azért nem tudnak jönni. Ők kettet dobtak volna még tovább a hangulaton tuti. De így is nagyon jó hangulat lesz!!!! Mert az eddigi 7 versenyemen mindegyiken jól éreztem magam!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 12 hétf., 22:06 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Zsombor írta:

Ja pedig apám az nagy dumagép. Jó a humora. De hát ez már így alakult lejárt a kocsinak a műszaki és azért nem tudnak jönni. Ők kettet dobtak volna még tovább a hangulaton tuti. De így is nagyon jó hangulat lesz!!!! Mert az eddigi 7 versenyemen mindegyiken jól éreztem magam!


Apud tényleg nagyon jó fej! Hajdúszoboszló - Szegedet, a verseny után végig dumáltuk, meg röhögtük ketten. Azokat a Hidra vs Pit Lord csatákat sose felejtem el :D .

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 12 hétf., 23:01 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Warheart írta:
Na jó, azért nyilván játszott a döntésben az is, hogy Might hős, aki sokszor kap Fire Magicet, meg amúgy is menő skill fákat kapkod össze :)

Elemzést egyelőre nem írok, mert csak magam ellen teszteltem eddig pár csapatot, illetve most egy rakás zh van a héten.. :S Esetleg szerda után, ha majd ráérek.. de akkor már minek? :D


Sosem késő megírni az elemzést. :wink: :D

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 13 kedd, 9:35 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 17 kedd, 18:53
Hozzászólások: 260
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
ShurTugal írta:
Zsombor írta:

Ja pedig apám az nagy dumagép. Jó a humora. De hát ez már így alakult lejárt a kocsinak a műszaki és azért nem tudnak jönni. Ők kettet dobtak volna még tovább a hangulaton tuti. De így is nagyon jó hangulat lesz!!!! Mert az eddigi 7 versenyemen mindegyiken jól éreztem magam!


Apud tényleg nagyon jó fej! Hajdúszoboszló - Szegedet, a verseny után végig dumáltuk, meg röhögtük ketten. Azokat a Hidra vs Pit Lord csatákat sose felejtem el :D .



Na ennek örülök! De a nyári táborban biztos hogy ott leszünk mind a hárman.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 13 kedd, 13:09 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali!

Nu, Vogyi csak addig nyaggatott, hogy „bosszúból” esély latolgatás írására kellett vetemedjek. Nekiláttam hát, hogy megtekintsem a Mugger bátyónk emlékére immár 4. alkalommal megrendezésre kerülő verseny „rajtlistáját”. :)

Meg kell, hogy mondjam némi csalódással olvastam, hogy bizony igen szűkös létszámmal alig 8 fővel kerül megrendezésre az 1vs1 torna. Miért mondom, hogy alig? Egy átlag felnőtt férfiember min. 80 kiló. Nos pl. Teki és NG együtt talán megütik a mércét... bár az igaz, hogy Pumpás, Adler és Karesz is próbálja ellensúlyozni a problémát, így legalább azért átlagban rendben vagyunk (még jó hogy Zsombi nem indult). :)

Nézzük a sorsolást: Fortuna keze??? Vogyikám ne fárassz már...Neked máris oda lehetne adni a Mr. Lucky díjat. Igaz, hogy az amúgy is baráti és kiscsoportos tornának induló versenyen sok jelentősége nincs a sorsolásnak. Aki nyerni akar lever mindenkit, mint a cöveket és ennyi. :)

Párokban vizsgálva az esélyeket, igen kiegyensúlyozottnak tűnik a mezőny.
A: Vologya Mester – Ati: Papírforma, és korábbi eredmények alapján nem lenne kérdéses a meccs kimenetele, de Vologya öreguras és kissé megkopott tempója, bizony kevés lehet a feltörekvő titán, Ati ellen. Persze sosem szabad elfeledni Vologya igen szorgosan etetett kondáját, mely valahogy mindig a kellő pillanatban fial neki az elégségesnél jóval nagyobb számú malacot. Engedjétek meg, hogy azért én az ifjú tehetségeket támogatván, Atinak szurkoljak, sosem lehet tudni, hátha kitör egy sertéspestis, vagy hasonló. :wink:

B: Teki1986 - NG
A mezőnyben ők a „NAGY” nevek... de valójában nem lehet összehasonlítani, az igazi sztár játékosainkkal, pl. Ssth-val (Dreegart, szándékosan nem említem, rá még mindig haragszom). Nem lehet összehasonlítani, mert amíg Ssth játékát nézve leesik az állad, hogy milyen durván tolja, és hogy úúúú igen ezt így is meg lehet oldani, addig NG esetében erről szó nincs, de a végelszámolás közelébe valahogy mindig odajut mostanában, ki tudja hogy csinálja... Teki meg, bár réges-régen tudott igen jól játszani (nem véletlen, hisz tőlem tanult mindent :P), mostanra mindennel foglalkozik meccs közben, csak a játékkal nem. :P

C: Pumpás - ShurTugal
Hmmm... Pumpásról mit írjak... nem is tudom: Ti tudjátok még ki volt az a régi-régi nagy harcos, akit úgy hívtak Hitehagyott??? Nem?? Hát akkor most sem tudjátok meg, pedig igazán sajnálhatjátok, hogy nem ismerhettétek. Végtelenül csendes és jóra való gyerek volt, aki általában hitehagyottan ült valahol a táborozók között észrevétlenül, mígnem aztán egyszer egy borongós napon jött PUMPÁS, és ez az idill végérvényesen szertefoszlott. Egyesek szerint valójában Pumpás, a mi kedves Hitehagyottunk démonizált verziója, de én ebben nem hiszek. Egy biztos, ATTACK van, volt és lesz, mindörökké, Ámen! ShurTugalról írhatnám, hogy ő a sötét ló, de minek... leverik majd mint a cöveket, vagy nem, de inkább az előbbi a sanszos, pláne, amíg nem tudja eldönteni, hogy mi az ami igazán fontos és kiemelendő az írásaiban, és ezért mindent dőlt és vastag betűvel ír hsz-eiben! :P


D: Adler - Karesz
A két öreg csótány rögtön az első körben összekerült. No ez az a meccs, aminek a kimenetelét, ha valaki nekem megjósol akkor menten leborulok előtte. Mindkettőtől láttunk már sziporkázó játékot, no meg olyat is, amikor egy 80 éves mama is, akit Dreegar a Sziki nudin szedne össze, simán rommá verné őket. No jó Adlert azért nem... sértés lenne ezt állítani róla, bocsánat... ő azért lényegesen egyenletesebb szintet képes hozni Karesznál, és talán ez az ami a javára billentheti el a mérleg nyelvét. Meglátjuk mit a hoz a jövő, meg a Gyalogos Jancsi bácsi. :wink:

További fordulók kilátásai:

Felső tábla:
Vologya - Pumpás
Teki - Adler

Alsó tábla:
Ati - Shurtugal
NG – Karesz

DÖNTŐ: Teki – Vologya -> Teki
3. hely: Pumpás- Adler -> Adler
5. hely: Ati – NG -> NG
7. hely: Shurtugal – Karesz -> Karesz

Cáfoljatok rám bátran! :wink:
Jó játékot mindenkinek! :)


Ui.: Vogyikám, tekints el kérlek a H3TT-s esélylatolgatástól, abból már úgyis van kettő, nekem meg be kell mennem egy tárgyalásra.

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 13 kedd, 15:44 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
:)

Most megjött a kedvem hogy a tábor után megint elkezdjek h3azni :)

Warheart írta:
Várom a tornát, régi álmom egy élhető frenzy-s csapat összedobása H3-ban, és most lehet, hogy sikerült.. Kihívás lesz ezzel játszani, de legalább nem a "tipikus" csapatok közé tartozik :)

Nekem a táborban bejött :P

_________________
Dave


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dave 2012 márc. 13 kedd, 15:47-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 13 kedd, 16:10 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Nimbus írta:
Nézzük a sorsolást: Fortuna keze??? Vogyikám ne fárassz már...Neked máris oda lehetne adni a Mr. Lucky díjat. Igaz, hogy az amúgy is baráti és kiscsoportos tornának induló versenyen sok jelentősége nincs a sorsolásnak. Aki nyerni akar lever mindenkit, mint a cöveket és ennyi. :)


Hehe... Felkínáltam Vologyának, hogy ha Ati nem tud jönni szívesen beugrok... :P
Még gondolkodik rajta. :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 13 kedd, 16:51 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Laca írta:
Nimbus írta:
Nézzük a sorsolást: Fortuna keze??? Vogyikám ne fárassz már...Neked máris oda lehetne adni a Mr. Lucky díjat. Igaz, hogy az amúgy is baráti és kiscsoportos tornának induló versenyen sok jelentősége nincs a sorsolásnak. Aki nyerni akar lever mindenkit, mint a cöveket és ennyi. :)


Hehe... Felkínáltam Vologyának, hogy ha Ati nem tud jönni szívesen beugrok... :P
Még gondolkodik rajta. :P


Üdv Bátor Harcosok!

Laca: Fáradt és öreg vagyok én már a gondolkozáshoz... :P Azért vártam a válasszal, mert Ati Zsombit nevezte meg helyettesének és ameddig nem volt biztos az Ő lejövetele, addig nem tudtam biztosat mondani Neked... :roll: Viszont most már biztossá vált, hogy Ő eljön, ezért Ő helyettesítheti Atit. Persze ha szeretnéd, akkor játszhatsz helyettem én úgyis csak vésztartalékként ugrottam be, öreg vagyok már az 1vs1-hez és mindig csak vésztartalékként játszom a versenyeken. (Viszont ez esetben újabb sorsolást kellene tartani véleményem szerint, mert a versenyt így már több személyi változás érintené, szóval ezesetben megkérdezném az érintetteket...) De csak akkor jelentkezz játékra, ha biztosan végig tudod tolni a tornát, mert elég volt az előző HME-n 1x nyernem NG-t helyettesítve, utána mindkét maradék meccsén kikapott, szóval így már nem szeretnék beugrani senki helyett játszani... :wink: Vagy Te játszol végig vagy Én, de a félmegoldásokat tapasztalatból már nem preferálom... :roll: Remélem megérted! :P Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 13 kedd, 17:29 

Csatlakozott: 2012 márc. 11 vas., 2:37
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Budapest
Tisztelt versenytársak!

Szeretném megkérdezni, hogy beleegyeztek-e abba, hogy a H3 támadásra indított csapatomban annyi változást tegyek, hogy a hetedik slotot is kifizessem benne? A különbözetet a Wraithek számának csökkentésével (3db) kompenzálnám. Figyelmetlenségből nem töltöttem ki az első sor slot költségét. Írjátok meg legyetek kedvesek, megengeditek-e ezt!

Köszönettel,
Shadow


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 13 kedd, 17:38 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Engem nem zavar, de egy fecske nem csinál nyarat :wink:

Szerk.:
Nimbus elemzéséhez :
Nem tartom magam jó játékosnak, mert szerintem jobban szeretek játszani, mint ahogyan tudok. Szóval szerintem is csúnyán el leszek verve 1vs1-ben, ezért ha nem megy, nem erőltetem majd a későbbiekben, de legalább megvagyunk 8an :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 13 kedd, 19:53 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Shadow írta:
Tisztelt versenytársak!

Szeretném megkérdezni, hogy beleegyeztek-e abba, hogy a H3 támadásra indított csapatomban annyi változást tegyek, hogy a hetedik slotot is kifizessem benne? A különbözetet a Wraithek számának csökkentésével (3db) kompenzálnám. Figyelmetlenségből nem töltöttem ki az első sor slot költségét. Írjátok meg legyetek kedvesek, megengeditek-e ezt!

Köszönettel,
Shadow


A szabály az szabály, a csapatokon kikerülés után semmilyen módosítást nem eszközölünk( beküldés és kikerülés között is csak a szervezők módosítanak a legoptimálisabb módon amit közzé is teszünk általában... ), elvi okokból is, így fair play a dolog... Legközelebb jobban figyelj oda majd... :shock: :!:

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: térképek
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 13 kedd, 21:52 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
H3 támadás mapok
H5 támadás mapok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 13 kedd, 21:59 

Csatlakozott: 2012 márc. 11 vas., 2:37
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Budapest
Jou írta:
Shadow írta:
Tisztelt versenytársak!

Szeretném megkérdezni, hogy beleegyeztek-e abba, hogy a H3 támadásra indított csapatomban annyi változást tegyek, hogy a hetedik slotot is kifizessem benne? A különbözetet a Wraithek számának csökkentésével (3db) kompenzálnám. Figyelmetlenségből nem töltöttem ki az első sor slot költségét. Írjátok meg legyetek kedvesek, megengeditek-e ezt!

Köszönettel,
Shadow


A szabály az szabály, a csapatokon kikerülés után semmilyen módosítást nem eszközölünk( beküldés és kikerülés között is csak a szervezők módosítanak a legoptimálisabb módon amit közzé is teszünk általában... ), elvi okokból is, így fair play a dolog... Legközelebb jobban figyelj oda majd... :shock: :!:


Rendben, legközelebb majd jobban figyelek.

Üdv,
Shadow


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 169 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség