Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 31 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 dec. 19 hétf., 14:35 
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 17 szer., 10:27
Hozzászólások: 292
Tartózkodási hely: Kispest
Sziasztok!

En vagyok vak hogy nem latom a tamadas csapatokat?

Koszi, udv,
FP

_________________
General Tarhás
We want our quicksand back! :D
Lesz még a Putrid Lamasu-tanya!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 dec. 20 kedd, 1:50 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Farkas Péter írta:
Sziasztok!

En vagyok vak hogy nem latom a tamadas csapatokat?

Koszi, udv,
FP


Üdv Bátor Harcosok!

Elküldtem e-mailben... :wink: Baráti üdv!

ui: ShurTugal: Igazad lehet az élő adás varázsa majd eldönti, de szvsz túl sok a HA... :wink:

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 dec. 25 vas., 21:54 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Valahogy eltűnt ez a hozzászólásom a fórumról, így pótolom újra...

Farkas Péter nem tudott netre jönni, így elküldte Nekem az elemzését, melyet ezúton is köszönünk! :)

H3 Támadás:

Ary: Ütőerő a köbön, és minden reménye, hogy a többség ellen elég lesz az első ütés ereje. Szerencsére talán az egész mezőny leggyorsabb csapata, úgyhogy erre minden esélye meg is lesz. Nem elsőrendű, de tűrhető tápolós artik, ha jól fog képzettségeket kapni, akkor fájdalmas lesz nagyon.

Ati: Kegyetlen csapat ez is. A sárkány miatt mindenki ellen kezd, elnyomja a hájtszot, és célra tarts. A pegazusok miatt picit nehezebb varázsolni, de ez nem menti meg, ha befigyel a vakítás. Kellemetlen perceket fog okozni sokaknak.

Krisztián: Furcsa dolog nekróval izmozni, de mág akár be is jöhet. Élőholtak, tehát a varázslatok többsége semmit nem ér ellenük, viszont nekik hiányozhat, főleg az extra sebesség, minél lassabban érnek íjászok elé, annál nagyobb problémáik lesznek. Mindazonáltal ember legyen a talpán, aki ilyen ereklyék mellett múlt időbe teszi őket.

Merlin: H3as veteránunk érdekes csapattal állt ki. Az orkokat nem szokás az elit lövőlények közt számon tartani, ráadásul a tény, hogy nincs arany íja, csak még furcsábbá teszi ezt a bandát. Hogy miben erős mégis? Varázslatokban elsősorban, amivel akár kompenzálhatja is a kevés artit, és a taktikai érzékében, mert mire ezt az élőfalat lebontja valaki, gond nélkül lemegy a nap, az orkok meg halomra lőhetik az ellent.

Mottó: Hehe, jó lesz nézni ezt a csapatot Merlin ellen. Van blind, ami 1-2 gárda ellen nagyon jól fog jönni, bloodlustoló ogre mágusok, íjászat tápoló ereklyék, és ami a legfontosabb, sok-sok-sok ork főnök egy ork speckós hőssel. Attak ezerrel, meglátjuk, mi sül ki belőle.

ShurTugal: Jó kis might csapat, és a teleport miatt a sebtében összeállított íjász csapatok rémálma. Jó magas a resist (csak hát szerencsefüggő), van morál, luck, és varázslásnehezítő pegazusok mutatóba. Csak annyi a kérdés, hogy izmozásban (mert abban nem gyengék) nem fog-e túl nagy holtsúlyt jelenteni a pajzs tudás- és SP-növelő ereje.

Vologya: Először csak néztem, hogy szellem sanyik, és nem is eszeveszetten sokan, aztán rájöttem, hogy ez minden SP-orientáltsága ellenére egy elég komoly csapat. Hiszen magas varázserő lesz, van saját lényekre nem ható, igazán izmos kis chain, és ha beüt az öregítés, egyszerűen képes lehez bárkit ledarálni, aki nem élőhalott – szerencsére nem sok van.

Zsombi: Ti összebeszéltetek Vogyival ? ;) Minden, ami érvényes a Mester csapatára, áll Zsombi gárdájára, Solymár mesterrel, sima helyett regenerálódó manaszivacsokkal, de még az artik is ugyanazok. Nagy buli lesz kettejüket egymás ellen nézni, azt hiszem, abban a csatában csak a képzettségek fognak dönteni.


H5 Támadás:

Ary: Halállovag halállovag hátán, s a csapat ereje tápolós artik helyett a tiszta számokban keresendő, hiszen ennyi fekete lovas szó szerint halálos csapásokat tud osztogatni, a magas HP miatt jó eséllyel, plusz még jönnek a szellemek erősítésként. Csak annyi a kérdés, hogy ha a csapás mégsem jön be, akkor hogyan üti majd le ellenfeleit a szánalmas támadóval rendelkező nekró banda.

Ati: Nevéhez méltó csapat, és még ha lassúnak is tűnik első látásra, ha felgyorsulnak, a tűzgolyó, az ultimate kapuzás, morál-luck kombó, és a legalább-egyet-kinyíró kard erős kombó lesznek. Nagy lények ellen gyilkosok lehetnek, és a várható a tömeges hájszt. Hogy elég gyors lesz-e, majd kiderül, főlényes csapatok reszkessenek.

Krisztián: A halállovagok ismét támadnak. Támadóerejük ugyan nagyon nincs itt se, viszont adott egy spellwringer hős (ami jó lenne, ha több varázslós csapat lenne), és ami fontos lehet, van szerencse, ami SL-lel együtt veszélyes kombináció lehet. És nem szabad megfeledkezni arról, hogy ha valami gond van, a hullatenyésztés még mindig sokat segíthet a szorult helyzeten.

Mottó: Érdekes választás, de ebből szoktak a győztes csapatok születni... Titánokkal éljen örökké az íjászat, ha meg lerohanják őket, ütnek, villámoznak, minden, ráadásul jó erős might hőssel, aki sokkal életben tarthatóbbá teszi őket. Lesz bless (ami azért jót tud szólni a titánnál, ha elég jó fénymágus a hős), morál és luck, amire elég jól lehet majd építeni, hiszen egy lépés csak a retrib. Az egyetlen baj, hogy elég kevesen vannak.

ShurTugal: Megmondom őszintén, ezen a csapaton csodálkoztam messze a legtöbbet. Tapasztalatom az, hogy a Dungeon meccseit a legritkább esetben nyerik meg a lények. Ehhez képest itt van egy warlock, egyetlen pusztító varázslattal (varázsnyíl), bár egy lépésre a pusztítás titkaitól, és egy nagy rakat hidrával, ami ugyan a totális tank, de nem tudom, ki vagy mi fog itt ütni. Még akkor is ha az ereklyék elég erősek, a +7 attak nem semmi, plusz kis morál, szerencse, és saját szintjére lassítani az ellenfeleket.

Vologya: Klasszikus nekró csapat, bármennyire is igaz az, hogy a csont sanyi a legnagyobb hulladék a főlények közül, azért a számok riasztóak, főleg, ha hozzávesszük Vogyi taktikai érzéket. Lesz itt mindenféle aranyos szivató varázslat és vinnyogás. Viszont itt is áll a kérdés, hogy mi fog itt mészárolni. Van egy olyan érzésem, hogy sok állóháború lesz ezen a tornán.

Zsombi: Rutger ugyan pancser hős, és a fejlesztés nélküli pap sem tartozik az elit egységek közé, van mégis egy dolog, ami miatt Zsombor csapatát az egyik legnagyobb esélyesnek gondolom – ez pedig a lovag hős – learning kombináció. Egy barátom szokta volt mondani, a learning mágus hősnek kötelező, de might hősnél game-breaker. Márpedig így könnyen lehet, hogy elsődleges tulajdonságokban mindenki fölé fognak nőni, és képzettségekben sem gyengék. Luck, morál, és retal strike, amivel egyrészt jól védhető a powerstack, másrészt csak egy ugrás a DG. Márpedig ha ezek egyszer lőnek, kő kövön nem fog maradni.

Majd kiderül, hogy mi lesz a végeredmény... :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 dec. 25 vas., 22:10 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Vologya írta:
ui: ShurTugal: Igazad lehet az élő adás varázsa majd eldönti, de szvsz túl sok a HA... :wink:


Szerintem is :D . Ez a csapat olyan " megpróbáltam de nem jött össze " szerűre sikerült. Úgy gondolom a H5 - Hidráim is, de hát ebből is tanultam valamit. Majd legközelebb már jobban sikerül :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 dec. 29 csüt., 21:35 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Nah megvolt a verseny, nagyon jó volt :D! Köszönet Zsombor mesternek a szervezésért és Vologya mesternek a "segédszervezőnek" :wink: .
Nah hát akkor élménybeszámolás :
Kezdjük a H3-al.
Zsombi és Vologya ellen teljes megsemmisülés és imádkozás a resist-ért, de hát valjuk be a túl sok "ha" :D
Merlin és Motto orkos csapataival is szenvedtem az War Uni-kal, de Mottoval 1-1et játszottam.
Ati íjászaival is jót csatáztam, 1x neki semmi taktika, nekem expert ezt lazán behúztam ( ott még van egy sárkáány :wink: ) A második menetre neki exp. taktika, nekem meg semmi így gyorsan le lettem vadászva.
Krisztián sötét, gonosz, csúnya lovasai ellen esélyem sem volt, mert a több, jobb nyert.
Így hát 7. helyen zártam. Buktam de büszkén :P .

H5:
Ati ellen kezdtem Pit Lord vs Hidra. Fireball a kis mocsok impekre amik mellett a Hidra nem fért el :D Laza győzelem, utána ugyanez Kődárdákkal. Szétröhögtük magunkat ezen a csatán :D
Utána Motto Titánjai. Kettészedte 10-10-re, szétjegeltem őket így az elsőt nehezen de megnyertem, majd a következő csatában egy kupacban a 20 Titán és végem volt. :P
Krisztián Halálovagjaitól mindenki félt ( Vologya meg ordított :P ) úgyhogy számoltam a 0-2vel. Első meccsre ahogy odaért zsinórban 4 feles utána egy luck, következő körre végem is volt. Második meccsre az elején jött egy feles, utána a Hidrákkal folyton sikerült 2 lovast ütni + villám leszedte a feltámasztott lovasokat. De végül sikerült egy jó adag Hidrával túlélni, úgyhogy ezt leXeltem.
Utána Zsombor sok gusztustalan papja ellen esélyem se volt, szét lettem lőve :D
Majd utoljára Vologya csontsárkány hada ellen kellett megküzdenem. Elsőre mindkettőnknek esett tűzlabda a Pusztítás titkaiból így jól ellövöldöztük egymást de hát a több HP nyert. Második körben nekem jégcsapás, a mesternél Tél köre. Hosszú meccs volt, bár esélyem se volt nagyon izgalmas ( és poénos ) volt.
Végül a Hidrákkal 4. lettem, 1 ponttal lemaradva Motto mögött.

Összeségében nagyon jó volt a hangulat, meg rengeteget tanultam úgyhogy mindenképpen megérte elmenni.
Nah és akkor várjuk a többi beszámolót :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 dec. 30 pén., 10:43 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 17 kedd, 18:53
Hozzászólások: 260
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
Na hát tényleg véget ért a verseny. Nem is tudom hol kezdjem.
Először is köszönöm mindenkinek hogy eljött. Kivéve Ary-it aki családi okok miatt nem tudott eljönni a versenyre.
Köszönöm A segítségét Vologya Mesternek, Pit Lord Atinak akik segítették munkámat a szervezésben.

Heroes 3

1. Zsombi 13 pont
2. Vologya 12 pont
3. Ati 9 pont
4. Motto 8 pont
5. Merlin 8 pont
6. Krisz 4 pont
7. ShurTugal 4 pont
8. Ary 0 pont

Heroes 5

1. Vologya 12 pont
2. Zsombi 9 pont
3. Motto 8 pont
4. ShurTugal 6 pont
5. Ati 6 pont
6. Krisz 4 pont
7. Ary 0 pont

Mr. Lucky: Pit Lord Ati

Mr. Unlucky: Krisz


Heroes 3

Ati: Számomra ez a meccs könnyű volt mert a chain letarolt mindent

Ary: ő nem volt a versenyen

Krisz: Na ő már húzósabb volt mert az első csatánál bejött az expert reziszt. és egybe hagyta a lovagokat olyan kor szét kell szedni mert sokkal nagyobb esély lett volna rezisztálni de így nem reszisztált.
Másodjára meg semmi nem jött be neki.

Motto: Na ő meg állandóan reziszt reziszt. Hát mondom ez nem hiszem el de aztán csak legyőztem 2 sarim maradt meg.

Merlin: Na ő volt az eggyetlen aki megfogott volt taktikája meg rezisztje is. Előrejött bevédte a goblinokkal az orkokat. Csata indítása. Az első lépésem a medvékre hárult odamentem megütöttem felezés chain és a medvék elviharzottak. Aztán bevertem a goblin falat odaálltam a sárkánnyal ne tudjon lőni. megütötte a sarit hát nem morálozott. Bummmm egyenes nyíllal a pufámba 2 sarim maradt ja és a második chain rezisztált. ezt eggyértelmű hogy megnyerte. Másodjára már semmi nem jött be neki elvertem mint a pinty.

ShurTugal: Az első menetet simán nyertem a második volt a húzos volt taktikája előrejött. én kezdtem ugybár odamentem feleztem hát a kis kö**ög War uni nem rezisztált na mindeggy az egyikkel amit befeleztem azt hátul hagyta a másikat előreteleportálta. megütött ok ez még oké. A másikkal meg előrejött moráll az a.... megütött már csak 7 sarim maradt. Aztán a felezett unira nyomtam a chaint az lenyomtam aztán már nem maradt elég unija hogy elverjen.

Vologya: Ugyan az a sereg minden ugyan az volt még a póthős is az volt.
Nem is játszottuk le. Inkább egy szétlövés mapon játszottunk eggyet.
Volt feltámasztásom volt 49 macim és állandóan feltámasztottam. és én nyertem. Volt neki még vízelementál idézés is na amikor elkezdte idézni a buta majd megütött.
De végül a macik mindenkit lenyomtam.

A Heroes 5 majd később.

Boldog új évet mindenkinek.


Üdv.: Zsombor Mester


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 dec. 31 szomb., 20:15 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Hát vége lett... Köszönet Zsombor "Mesternek", hogy vette a bátorságot és rávette magát, hogy a szereplésen túl a versenyszervezés rögös útjára lépjen... :) Azt hiszem, hogy sokat tanult ebből a szervezésből és a következőn már a segítségem nélkül is sokkal jobban tud boldogulni. Ezúton köszönöm a szervezést neki és a többi résztvevőnek pedig a remek hangulatot. Remélem, hogy még a Mugger Emlékversenyeken és a táborokban is találkozom még ezekkel a fiatalokkal és Merlinnel, mert elsőre nagyon jó csapatokat raktak össze. Nézzük a részleteket:

Heroes3 támadás:

Zsombival hasonló Chain lightning-os csapatot raktunk össze (és nem beszéltünk össze!). Tudtuk, hogy nehéz lesz megfogni Bennünket, csak a RESIST lehet az ellenfelünk. 4 óra alvás és 3 óra utazás után érkeztem a verseny helyszínére és kissé fáradtan kezdtem neki a versenynek. Az első meccset megnyertem Motto ellen a másodikon viszont fel sem tűnt, hogy nem jött Intelligencia. Valamint a Titán mellvértet sem vettem le, mikor manát töltöttem, ennek eredményeképpen 4 Chaint tolhattam csak el az Orcok-ra, de még így is maradt kb. 120. Mivel a Csontsarikat szétszedtem, így maradt a vereség, melytől fel is ébredtem... :P Merlin ellen volt még kemény csatám, első alkalommal Merlin 2 moráljának köszönhetően 1 sárkányom és 1 szellemem élte túl a csatát. Szerencsémre Zsombinak nem volt ellene ilyen szerencséje, mert az egyik meccsen egy resistnek és egy morálnak köszönhetően Merlin győzedelmeskedett, így az utolsó fordulóra 1-1 vereséggel érkeztünk. Nem is játszottuk le a meccseinket, ugyanis csak a póthőssel tudtuk legyőzni egymást és bármennyi meccset játszhattunk volna, így mindig 1-1 lett volna a vége. Így a Szétlövés térképen nyomtunk egy party-t, ahol Zsombinak nagyobb szerencséje volt és egy kis gépi segítséggel (anti morál Nekem 10x, Neki 6x majd minden lényünkre) megnyerte a támadás tornát. (Megjegyzem, ha nem szólok Neki, hogy menjen vissza a várba a lényekért és a varázslatokért, akkor nem tudja Resuzni a Macikat és valószínűleg nem nyeri meg a meccset, de ez már a múlt... Ja és ekkora seregeknél az Elementál idézés és az Implo sajnos csepp a tengerben...) Gratulálok Neki az első H3 bajnoki címéhez, megérdemelte! :wink: És persze gratulálok PIT LORD Atinak, aki a Grand Elfekkel elhozta a 3. helyet, valamint az összes résztvevőnek, mert szoros volt a mezőny.

Heroes5 támadás:

No itt egy fabatkát sem adtam volna a győzelmemért. Az egyik mumus Dread Knight csapat (Ary személyében) sajnos nem tudott ott lenni egy haláleset miatt, így biztos 2 pont elhullajtás helyett 2 győzelmi pont hullott az ölembe. Rögtön a másik Dread Knight-os csapattal kezdtem, ahol mindkétszer hatalmas mákom volt, mert a terep az én malmomra hajtotta a győzelem lehetőségét. Versenyrutinomnak és a terepnek köszönhetően itt is a 2 vereség helyett 2 győzelmet könyvelhettem el. Majd jöttek a Titánok, melyek a Rothadásnak és a Villámnak illetve Tűzlabdának köszönhetően haraptak a fűbe, a sarik csak védekeztek és állták a sarat a meccs végéig... A többi csapat sem tudott mit kezdeni a Rothadással és a különféle gyengítő varázslatokkal, így veszteség nélkül sikerült a bajnoki címet elhódítani. Gratulálok Zsombinak a 2. helyhez, valamint Mottonak a 3. helyhez és persze a többieknek is a kreatív csapatokért.

Gratula Atinak a Mr. Lucky és Krisztiánnak a Mr. Unlucky címhez.

Örülök, hogy megismerhettem újabb Heroes fanatikusokat Merlin, ShurTugal, Motto, Krisztián személyében, jó fej srácok, remélem, találkozunk még a jövőben. És persze örülök, hogy láthattam Atit, Zsombit is. A következő Mugger Emlékversenyen remélem találkozunk márciusban! :wink:

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 04 szer., 21:41 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 17 kedd, 18:53
Hozzászólások: 260
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
Üdv bátor harcosok.

Vogyi a Márciusi verseny itt a fórumon mikor fogod kiírni hogy jelentkezhessünk meg minden.

???

Baráti üdv Zsombi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 05 csüt., 1:25 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Zsombor írta:
Üdv bátor harcosok.

Vogyi a Márciusi verseny itt a fórumon mikor fogod kiírni hogy jelentkezhessünk meg minden.

???

Baráti üdv Zsombi


Üdv Bátor Harcosok!

Valószínűleg 2 hét múlva, szeretnék kicsit pihenni... :P :roll: :wink: Figyeld a híreket és a fórumot! Heroes5 élménybeszámolód nem lesz? :) (Lassan elfelejted, hogy mi és hogyan volt...) Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 05 csüt., 23:06 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 23 szomb., 10:26
Hozzászólások: 377
Örülök, hogy ilyen jól sikerült Zsomborunk első szervezése.

A beszámolók mindig kárpótolják a távol maradókat. Esélyem nem volt, hogy ott legyek. Szóval, aki még nem írt, ihlesse meg a csodálatos villámokat szóró Solmyr bácsi, és vessen ide nekünk pár sort az élményeiből. 8)

A csapatok mellett nem állhatok meg szó nélkül. Igazán remek haderők vonultak fel a mezőnyben. :wink:

_________________
Üdvözlet minden nagyon bátor harcosnak!
Lord Shaba


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 20 pén., 16:23 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 17 kedd, 18:53
Hozzászólások: 260
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
Na milyenek lettek a képek? Szerintem jók.

De a hangulat is jó volt. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 31 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség