Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 16 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: DREEGAR - ELVTELENSÉG
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 18 csüt., 22:08 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Meggondoltam magam. Úgyérzem, hogy a tábori topic nem érdemli meg, hogy Dreegarral teleszemeteljük!

Kérem, hogy ide írjátok a megjegyzéseiteket a témával kapcsolatban!
Trunks a táboros topciból töröld a hszemet, köszi!


DREEGART AKI TUDJA VÁGJA NYAKON!

Sajnálom, hogy ennek az üzenetnek a megírására kényszerülök. Nem is igazán a pénzről van szó, sokkal inkább ELVEKRŐL!

Régóta összejáró nagyon kicsiny közösség a miénk, mindig ott segítünk ahol tudunk. Szomorú, hogy valaki ezzel visszaélni próbál!

DREEGAR 3 embernek (Ssth, Teki, én) tartozik 2 hete összesen 30.000 Ft-al. Mert ugye Vogyinak is folyton csak ígérgetés ment, hogy majd rendezi a tábori előleget, de végül hárman voltunk olyan jóhiszemű balekok, hogy összedobtuk neki a tábort. Eredetileg azt ígérte, hogy másnap megadja amint bemennek a tescoba pénzt kivenni.
Azóta mindig más volt a story, hogy éppen miért nem sikerült (limites kártya, még mindig limites kártya, majd "édesanya" utal...), de máig nem sikerült rendeznie a tartozását!!!

Napok óta nem reagál sem e-mailre, sem privát üzenetre, sem fórumra...

Szomorú vagyok... nagyon. Vologyát próbáltam hívni (de ő még szabin van), így nem tudtam meg Dreegar telefonszámát...

Dreegar, tudod én még keresztapámtól örököltem egy igazi karikást (csak hogy értsd: tudod az hasonló mint ami a pitlordnak van). Nos azzal csak egyett kell 'PATTINTSAK' a hátadon, és garantálom, hogy két hétig nem tudsz utána a hátadon feküdni...:evil: :evil: :evil: :evil:

Gondolkozz el azon, hogy mennyire gáz az, hogy hármónkat ilyen szituációba sodortad... :roll: :roll: :?

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 19 pén., 10:30 

Csatlakozott: 2010 szept. 11 szomb., 2:33
Hozzászólások: 75
Van 1 olyan érzésem h nem kicsit túlzod el főnök. 1 arra nem gondoltál esetleg úgy áll anyagilag jelenleg h nincs rá módja megadni nektek? és mivel megígért valamit (lehet szégyenli bevallani ez csak 1 gondolat)inkább úgy van vele h történeteket gyárt-ezt bizonyítja szerintem h nem válaszol nektek egyáltalán általában ilyenkor szokott így cselekedni az ember. Persze lehet nem így van csak nem hinném h 1 x éve tartó kis közösség szinte mar 'baratok'-at át akarna verni. De te-ti jobban ismeritek. Lényeg szerintem főleg ha nem a pénzről van szó igazan tudsz még várni. 2 hét az nem sok idő lenne eszed megvártad volna következő ho elejét ezzel a csodalatos Mende mondával.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 19 pén., 11:12 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Sziky... szerintem olvasgasd ezt még egy kicsit, és gondold át, hogy mekkora baromságot írtál! :idea: :!:

1. Vologyának hónapokig tartozott a tábori előleggel, de a vaj szíve miatt mégis engedte, hogy jöjjön táborba, sőt még ő kellett körbe menjen Dreegar helyett mert még erre sem vette a fáradtságot. Viszont Vologyánál nem volt annyi zsé (mivel mások helyett is fizetett, de ők nyilván ezt rendezték), hogy még ezt is felvállalja.

2. Ha nincs pénzem, és látom, hogy egyhamar nem is tudom megoldani a finanszírozási kérdést, akkor NEM JÖVÖK EL A TÁBORBA! Sajnos nem egyszer voltunk kénytelenek lemondani jó emberek társaságáról emiatt (asszem Noname is emiatt nem jött végül idén).

3. Kölcsön kért tehát, és azt mondta, hogy MÁSNAP megadja! Nem két nap múlva, nem két hét múlva, nem a következő fizetéskor (ami egyébként azóta kellett hogy legyen, hiszen 15-ig mindenhol fizetnek!), hanem MÁSNAP!

4. Persze megértek én mindent, HA MONDJÁK!!! Sokan ismerik vaj szívemet, de azt mások mellett én sem szeretem, ha HÜLYÉRE VESZNEK!!! Ehelyett eltűnik mint szürke szamár a ködben... Meddig tartana felhívnia, hogy pl.: "TH, Teki, Nimbi baz tiszta gáz, de meg vagyok szorulva. Gond lenne, ha csak a köv hónap elején utalnék?" Mit gondolsz mit válaszolnék??? Persze legyen korrekt, és legyen őszinte, és lássam azt, hogy szánja-bánja és törekszik arra, hogy megadja amivel tartozik!

5. Nekem az bizonyosan NEM A BARÁTOM, AKI TÖRTÉNETEKET GYÁRT ÉS HÜLYÉRE VESZ!! Viszont ha nem a barátom, akkor miért lennék belátóbb???

6. Egy dologban igazad van, ha lett volna eszem nem adok neki kölcsön...

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 19 pén., 11:53 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Dreegar,ha olvasod ezt,légy szíves fogadd meg a tanácsunkat,és mondd meg ha valami van.Hidd el nem ellened vagyunk,(legalábbis én nem) ha gond van,jelezd.
Biztos vagyok benne hogy Nimbus sem lenne (olyan) mérges rád.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 19 pén., 13:52 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Telefonon amúgy hiába keresnéd nimbi, mert ki van kapcsolva ...

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 19 pén., 15:17 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
MSN-en sem elérhető már egy ideje.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 19 pén., 20:40 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Nem vagyok illetékes az ügyben,de ahogy Nimbi is kiemelte a lényeget, nem rokkan bele itt senki sem tízezres kölcsönbe, csak mindössze egy FIX időpontot kell mondani, és betartani.... Nincs kétségem affelől,hogy megadja, de semmiképpen sem ez a módja a törlesztésnek.

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 19 pén., 21:19 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Sajnálom, hogy Dreegar csalódást okozott azoknak, akik jószándékkal kölcsönadtak neki. Sajnos Nekem is lóg még 2500Ft-tal a táborból... :? Remélem mihamarabb rendezi a tartozásait, mert kénytelen leszek addig eltiltani az általam szervezett versenyektől, ameddig az adósságait nem rendezi... :roll: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 21 vas., 22:19 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Újabb két nap telt el úgy, hogy Dreegar nem jelentkezett... :?

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 23 kedd, 21:05 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Újabb két nap szürke homály... Dreegart lassan én leszedném mindenhonnan, (toplisták, eredmények, tábori aláírások, hall of fame). Usert még kb. 1 hétig nem bannolnám.

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 24 szer., 17:51 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Nimbus nem túlozza el, szerencsére sikerült már beszélnem vele msn-en. A tisztán látás kedvéért ide is kiírom mi történt, azzal a fontos kitétellel, hogy ez NEM MENTEGETŐZÉS VAGY MAGYARÁZAT.
A táborban a saját hülyeségemnek köszönhetően nem bírtam kp-t felvenni, így megkértem telefonon édesanyám, hogy intézze el az utalásokat mivel elkértem a számokat. Ő írt egy sms-t hogy minden rendben, úgyhogy nyugodt szívvel mentem az asszonyhoz Sárkányba, ami egy fantasztikus hely a felvidéken, az egyetlen hibája hogy a T mobile nem érzi úgy hogy ott térerőnek kellene legyen, és hiába vagyok bekapcsolva, azt szokta mondani hogy nem fogad hívásokat, ha jól tudom. A mai nap indultam haza, és még Esztergomban megkaptam anyum sms-eit, szám szerint 5öt hogy mégsem sikerült neki. Az első utam az ottani bankba vezetett ahol azonnal intézkedtem a dolog tekintetében, így rendeztem Nimbi és Ssth felé a dolgot, Teki-nek nincs meg a számlaszáma de mivel már Pesten vagyok így vagy személyesen oda tudom adni még ma, vagy megírja ő is a számát priviben és úgy holnap reggel.
Sajnálom hogy ez így alakult és az én hibám, Nimbivel sikerült már megbeszélni, legalább.

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 24 szer., 19:51 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Örülök hogy sikerült megoldani az ügyet. :wink:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 25 csüt., 7:05 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
ÁMEN


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 25 csüt., 9:22 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
...és még a lé is megérkezett ma reggel! 8)

Talán a lehető legjobban zárult ez a kalamajka, de tanulságképpen mások számára sem volt szerintem haszontalan. Még1szer mondom ott segítünk ahol tudunk egymásnak, de a lényeg: korrektség, egyenesség. Ha ez valahol sérül az komoly gond!

Ez esetben nem kicsit sérült, ezt szerencséjére Dreegar is elismerte, jó tanulság talán ez neki is. Nem ragozom tovább, és csatlakozom Bogpityuhoz. 8)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 25 csüt., 16:46 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Pénz megjött, a Tesco-s vásárlást pedig majd BB-n elkövetett kínai kajálásban törlesztheti Dreegar. :)

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 26 pén., 8:11 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Nagyszerű!

Nos akkor szerintem a témát lezárhatjuk.
Trunks légyszíves zárd le és rakd át a téma temetőbe (de semmiképpen se töröld!), köszi!



A topicot a temetőbe helyezte: Trunks - 2011.08.26.

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 16 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség