Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 419 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 03 szer., 20:29 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Dave írta:
vagy megvártok,bár ez nem túl kényelmes opció. :P


És nem is alkupozíció :)

TH tényleg ennyire kutyaütő? 8) lehet akkor mégsem viszek labdát :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 03 szer., 21:00 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
NG írta:



TH tényleg ennyire kutyaütő? 8) lehet akkor mégsem viszek labdát :P


Nem az, csak diákmunka gyanánt mozsárágyúként dolgozott a seregben és ez néha előjön belőle ^^

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 03 szer., 22:13 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 23 szomb., 10:26
Hozzászólások: 377
NG, mikor hozod a labdádat? Holnap már szükség lesz rá. Még nincs.
Hozzon mindenki. Ne csak szeszt pakoljatok a csomagba!!! Kell LABDA!!!

_________________
Üdvözlet minden nagyon bátor harcosnak!
Lord Shaba


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 03 szer., 22:17 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Holnap??? Vazze, én a héten még dolgozok...
Tegnaphoz egy hét múlva érkezem csak, úgyhogy ne rám spekuláljatok :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 03 szer., 22:39 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
lordshaba írta:
NG, mikor hozod a labdádat? Holnap már szükség lesz rá. Még nincs.
Hozzon mindenki. Ne csak szeszt pakoljatok a csomagba!!! Kell LABDA!!!

relax, focilabdát viszek holnap. vizilabdám nincs..

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 04 csüt., 1:39 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Magix 1 órát ellesztek a Tescoban és akkor feltudjátok venni Dave-t. Ez csak egy ötlet.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 04 csüt., 7:10 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
NG írta:
TH tényleg ennyire kutyaütő? 8) lehet akkor mégsem viszek labdát :P


Tudják, hogy én vagyok a legjobb és csak ezért szórakoznak velem :wink:

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 04 csüt., 9:32 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Ha esetleg én kellenék:06302773353

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 05 pén., 11:38 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Addig poénkodtunk itt Sünivel, hogy a végén tényleg együtt leszünk a 2vs2-ben... 8) :lol: :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 05 pén., 15:36 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
A 10.30-assal megyek az ott van 14.45-re kb akkor el tudok menni a táborba a 15.05-ös 7F-es busszal. Nem tudom annak mennyi a menetideje? 20 perc?

A foci estefele lesz csak nem? Addigra csak odaérek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 09 kedd, 9:17 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
Semmi hír... elmaradt a tábor?

kiki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 10 szer., 1:47 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Én annyi információval szolgálhatok, hogy a 2v2 győztese a Dreegar Ssth páros lett 8)

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 10 szer., 9:20 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
kiki írta:
Semmi hír... elmaradt a tábor?

kiki


Üdv Bátor Harcosok!

Kissé nehezen megy a hírezés, de íme a H3, H5 támadások és a 2vs2 torna eredményei és díjazottjai:

H5 támadás:

BAJNOK: WARHEART
2. Jou
3. Teki1986
4. Magix
5. Rt
6. Lord Shaba

H3 támadás:

BAJNOK: LORD SHABA
2. Titi
3. Rt
4. Teki1986
5. Bogpista
6. Dave
7. Zsombi
8. Wareheart
9. Karesz
10. Adler

2vs2 torna:

BAJNOK: SSTH - DREEGAR
2. Csizu - Jou
3. Bogpista - Titi
4. Pumpás - Vologya Mester
5. Nimbus - Süni
6. Zsombi - Karesz
7. Teki1986 - Adler
8. Dave - Hahakocka

Részletes eredmények a tábor után várhatóak. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 10 szer., 19:37 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Srácok!

Jó szórakozást Nektek, GL mindenkinek!

Bozso


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 11 csüt., 10:31 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali!

Számomra tegnap véget ért a Tábor. :(
Vologyának és segítőinek ismételten, és sokadszor, és remélem még nagyon sokszor, köszönöm a szervezést! 8)

Idén a H3 támadásban és a 2vs2-ben voltam érdekelt.
A támadásban idén nagyszerű csapattal indultam, és végül kimagasló versenyzéssel mindenkit megkíméltem attól, hogy az utolsó hely okozta rossz szájízzel térjen haza a táborból. 8) :lol:

2vs2-ben a jó öreg Sündörgőt sodorta mellém a vak szerencse, no meg Vologya keze. :) Legnagyobb meglepetésemre Sünimester, nem a megszokott feszes és egyúttal vérprofi játékot hozta, hanem vagy az idő, vagy az én hatásomra beállt az "öreguras" játékosok táborába. Igaz, talán ennek is köszönhető, hogy bármilyen meglepő is ezt hallani, igen jól kijöttünk egymással a verseny folyamán... 8)

Persze, hiába a korábbi eredményes játék, ezt is tanulni kell... így aztán az első játékban többek közt ennek is köszönhetően végül is simán kikaptunk a Csizu-Jou párostól, köszönhetően Jou lénytöbbletének és animate-jének. Csizu a nagy sietségben bukott egy csomó egységet és 6 black helyett, csak 2 redet hozott magával, így őt viszonylag simán megvertem, de aztán nem bírtam a Sünit földbedöngölő Jou necros bandájával...

A második meccsen aztán végre Süni is kezdett belelendülni a számára új játékstílusba, így végül egy igen furfangos nyílt mapon sikerült győznünk a Teki-Adler páros ellen. A scholaros toweres főhősöm minden jót megtanult illetve megtanított Süninek is, ami megkönnyítette a győzelmünket. Persze az is segített, hogy Adler barbár hordája igen lassan vánszorgott a behavazott tájakon, így Tekit egyedül viszonylag könnyen ki tudtuk játszani, majd végül Süni le is verte, hogy aztán én bánjak el a még mindig a hóban félsereggel battyogó Adlerral. :)

Harmadik meccsünkön a félelmetes Titi-Bogpityu páros fogadott. Mi Sünivel folytattuk a "lehengerlő" taktikánkat. Éppen ezért kb. 1 héttel később mentünk csak középre, sőt Titi már hozzám is átjött, bár az picit nehezítette az eredményességét, hogy közben seregének jó 50%-át elbukta a blokkokon. Süni csatázott előbb Bogpityuval és bár vereséget szenvedett, de igen nagy mértékben meggyengítette őt. A piros gömbös, de csak az ADevilek és Demonok társaságában lézengő Titi a várakozásoknak megfelelően nem tudott akkora ellenállást kifejteni ellenem, hogy végül Bogpityu seregét ne tudjam szintén simán a földbe gyalulni.

A csoportban az utolsó győzelmünknek köszönhetően körbeverés alakult ki az első helyen. Az új szabályok értelmében, azaz az online toplistán a legtöbb pontot bírtokló párost soroljuk a leghátrább, mi Sünivel csak az 5. helyért játszhattunk a helyosztókon...

A helyosztón a Karesz-Zsombi páros nem tudom minek köszönhetően, de igen indiszponáltan játszott, így a vártnál könnyebben húztuk be az 5. helyet, pedig az öreguras játékstílus továbbra is maradt. Olyannyira, hogy napokkal később mentünk középre mint a többi meccsen az átlag, sőt Süni még engem is überelt két nappal, mégis olyan hőst hozott, hogy csuhaj... A végére egészen rákapott az ízére. A dolgunkat ráadásul Karesz tovább könnyítette, hogy a nálam egy nappal később betörő Karesz főhőse 6 angyallal és pár pacival 3 egységre az én fullsereges főhősömtől állt meg. A már akkor is dupla skilles hősöm végül annyira letörte Kareszt, hogy már el sem menekült, hanem feladta a további küzdelmet. Süni végül Zsombi csapatait leigázva tette fel az i-re a pontot. :)

Kár, hogy nem játszhattunk a döntőért, de ilyen játék, csak magunkat okolhatjuk érte, na meg Tekiéket, akik igazán kikaparhatták volna a gesztenyét nekünk azzal, hogy a 3. fordulóban megverik Csizuékat...
:lol:

Remélem jövőre Veletek ugyanitt!! 8)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 14 vas., 22:13 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Sajnos ma véget ért a tábor,fantasztikus volt,köszönöm a szervezést és hogy ott lehettem.
Ma este írnék egy élménybeszámolót a h3 támadás,és 2v2 versenyekről.
2vs2ben sajnos megkaptam a másik újoncot,akinek sajna fogalma se volt a h3 online részéről,így nagyon nehéz volt játszanom normálisan.Gyakorlatilag 2 ember helyett játszottam legtöbbször 1.héten,aztán belefáradtam és csak a sajátomra koncentráltam.Íme a részletek:
Dave(Castle)&Hahakocka(Tower) vs Pumpás(Stronghold)&Vologya(Castle)
Circle of War
Sajnos Titinek teljesen igaza volt,ez egy nagyon fos map,blokkok gyengítése sem ért semmit.Ugyanis 1.héten kiszenvedtem az angyalt,onnantól végigszántottam a terepet,és 131nél SEMMI nem volt a területemen amit ki tudtam volna szedni,így megütöttem a 14 v mennyi blacket 4 arkkal+csalikkal,és elbuktam 3at,a jutalom thunder helmet volt,nem is tudom minek próbáltam meg kiszedni.Mivel 1 arkkal nem igazán lehet semmilyen garrisont beütni,átmentem teleporttal a szövetségesem területére,és gyúrtam a főheromat a skillnövelőkbe.A végén 30+as attackom lett.A végén meg is kérdezte Pumpás hogy hol a gladius,aztán meglepődött mikor mondtam hogy +3as kardom volt mindössze. :) 4.hét elején úgy döntöttem átmegyek Pumpáshoz az infernos blokkokon keresztül.Meg is történt gond nélkül,elkezdődött a csata,ahol a hp többlet érvényesült,hiába volt meteorom sajna nem ütött elég nagyot.Pumpásnak mindössze 15 ogréja meg kb 30 orkja maradt.Aztán Hahakocka is elbukta a csatát Vologya ellen,hiába volt Crag Hackje,képtelen voltam végig mondani mikor mit csináljon.

Dave(Stronghold)&Hahakocka(Rampart) vs Zsombi(Castle) & Karesz(Stronghold)
Rise up
Itt jól játszottam,gyorsan törtem előre mint az állat,Yog volt a főherom,hátha ostromolnom kell majd.Teljesen előretörtem a havas területre,a vízről mindent kiszedtem,senki nem vette le a border guardot :shock:
Aztán Zsombi kijött a területéről egy elég gyenge sereggel amit könnyen vertem a csóró map révén,aztán bevettem a várát és megöltem az utolsó hősét is.Elindultam Karesz felé,de sajnos ez a map is olyan fosul lett megtervezve hogy 2 év volt mire odaértem hozzá,és nem tudtam megmenteni Hahakockát.Aztán középen találkoztunk,ahol már nem is upgradeltem 3 macit mert nem akartam még húzni az időt,így 4 ancient 3 sima maci kombóval mentem.Így is nyertem volna,de egy kiba***** szakadék volt a csatatér közepén,és nem tudtam 1.körben megütni semmi a macival,mert a ballista és a szakadék közt nem fért el.Így aztán megnyerte a csatát,mert nem sokkal,de több hpja volt.

Másnap már esélytelenek nyugalmával játszottam a Dreegar-Ssth páros ellen a Conflicting views-en,ahol én ramparttal csöveskedtem,a többi nem is lényeges azon kívül hogy 1.héten legjobb hősnek edric jött akit 8.nak vettem meg,aranybányát archmagi őrizte és ráadásul a hajót se tudtam időbe bevenni mert 2 erősebb lény állta az utamat oda,így kerülnöm kellett.A végén Dreegar alázott le kb 600 csontival és animatéval.

Helyosztó,utolsó előtti helyért folyt Random Jebuson,Teki-Adler ellen.
Dave(Inferno)&Hahakocka(Dungeon) vs Teki(Stronghold) & Adler (Castle)
Itt minden maradék energiámat beleadtam a küzdelembe,végig mondtam Hahakockának hogy mit csináljon,minden egyes lépését én mondtam,önállóan szinte semmit nem csinált.Én Mariussal toltam,egy közepes,de nem elég jó tereppel.Ugyanis air mágiát kaptam és a blokkom lots ancient maci volt.Volt pár cons a területemen,amik összesen 10 angelt adtak.Kiszedtem egy félreeső utópiát ami sajnos ritka fos volt.Későn mentem be középre,134nél.Hahakocka bement középre 133nál az én segítségemmel persze.Néha már nagyon idegesítő volt hogy ugyanazokat a hülyeségeket megcsinálta többször(pl.defendelés íjásszal,fakupacok felvétele főhőssel,dobozból xp választása droiddal etc etc).Először Hahakocka csatázott Adlerrel,ahol szövetségesem nyert hála a 8 giantnak amit kapott egy dobozból.Aztán nem teljesen fair módon Teki letámadta full sereggel a megmaradt 7 giantet,és utána mi ütköztünk meg.A stronghold erőssége miatt sajna levert,hiába volt 10 angelem,szoros csatában alulmaradtam.

Szóval ja,seggutolsók lettünk 0 ponttal,ami elég bántó mert lehettünk volna 7.-ek v 6.-ok ha csak kicsit szerencsésebbek vagyunk.

H3 támadás:
Talán az én csapatom volt a legalábecsültebb csapat,volt aki utolsó helyre várta.Én nem vártam sokat tőle,főleg az első 2 sima vereség után Bogpista quicksandes titánjai és LordShaba chain lightingos noob csapata ellen. :D
De utána kiderült,hogy azok a pit lordok igen keményet tudnak csapni az ostorral ha elsül a Frenzy.A rekord ütés kb 7k hp volt.(luck nélkül)
Olyan csapatokat vertem meg,akik ellen sokan azt hitték,semmi esélyem.Jó példa erre Teki red orb+titános csapata,amit elég simán vertem 2x.Vagy épp Rt rengeteg trogja.A legtöbb gyalogos csapatot megvertem,mert én ütöttem először és nagyot. :) Bár Titi ellen sajnos nem jött expert air,és 2x kikaptam.Ha jött volna,akkor el tudom vonni az ütést és elég sebzést bevinni,hogy azt követő körben már ne jelentsenek gondot a több mint 10k hpval bíró pikások.Végül a 6.helyet csíptem meg,és külön jólesett hogy Dreegar gratulált érte,és Titi is megdicsért amiért jól csatáztam.Meglehetett volna az 5.hely,ha Magix nem luckol kellő pillanatban,vagy Warheartnak nem jön kellő pillanatban a luck+morál+luck,vagy Titi ellen jön exp air.De ezzel is nagyon elégedett vagyok,mivel a fő stackem soha nem kapott morált az egész támadás során. :lol: (Bogpistával egyenlő pontunk volt a legvégén).

1v1 holnap.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 14 vas., 22:40 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Nos, igen, a 2 újonc illetve a Dreegar/Ssth páros finoman fogalmazva sincs egy súlycsoportban :) De hát ezt dobta a random. Ha választás lett volna, akkor sem lett volna jobban elosztva, gyanítom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 15 hétf., 0:15 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Én is szeretnék köszönetet mondani Vologya Mesternek és a többiekben a tábor jó meg szervezésért és a multi pályák meglétéért s leellenőrzéséért.

Dave nagyon szépen játszott. Sokszor elnéztünk valamit vagy nem volt szerencsénk. A Heroes tábor hangulata viszont és a tapasztalat amit adott kárpótolt minden kudarcért. Jó meccsek voltak minden téren és a délutáni foci is hozzáadott a jó hangulathoz.

A pályák közti segedelmet nagyon megköszönném ezúton is. És a taktikai elemeket is.

Az íjásszal defendet elnéztem s elnyomtam a nagy sietségben, nem direkt nyomtam sajnálom, nehogy azt hidd, 1997 óta (2. rész) azért erre rájöttem. Droiddal meg mikor nyomtam xp-t? Mindig aranyat nyomtam nekik a későbbiekben is. (ezért harcolt Karesz is és más is sokszor 17-18-as szintű hősömmel) Nekem a gyorsasággal volt bajom, ugyanis nagyon gyorsan kellett mindent kiszámítani, úgy hogy nem volt előtte időm megnézni a térképeket otthon, mivel nagyon sok könyvet rendeltek a rendelők tőlem. Sokszor pedig nem voltam elég bevállalós.

A szerencse forgandó azt szokták mondani. Egyszer megkaptuk a 8 Gianttel pl. , de sok artifakt **** volt meg néha nem adott logisticot se a gép. Ellenfeleink meg jól taktikáztak. Azért tényleg előrébb lehettünk volna. Több gyakorlás kell. Az SSTH-Dreegar meccsen sok esélyünk nem volt azt hiszem.

Ellenfeleink jól mérték fel a terepet, a skillek terén jobban álltak, s néha egy Animate dead/implosion megléte is el tudta dönteni a csatát. De sokszor nem voltunk elég gyorsak vagy bevállalósak. Meg persze tőlem hiányzott az online Heroes 3 tapasztalat. Általában csak a heroes4maps-ről leszedhető Heroes 3-5 térképeken nyomultunk 2-3-an néha 4-5en hálóban és hot-seatben. Ezeken a típusúakon ritkán. Szeretnék bocsánatot kérni Davetől hogy néha elkontárkodtam 1-2 lépést a tesze-toszaságom miatt. Első táboron még picit nehézkes volt belendülni a pályák terén legalábbis.

A tábor szuper élmény volt, ilyenféle számítógépes táborban még nem volt részem. Sok szuper karakter tűnt fel s nemcsak a játékban hanem a való életben is kikkel találkozhattam újfent.
A pálinkák s a vicces felszólogatások pedig felpezsdítették az életet az álmosító éjjelbe nyúló harcokban.
Köszönet érte.

Hahakocka.

UI: Én csak a képekről s a régi videókról ismertem azokat akik kimaradtak a táborból de, kár hogy nem voltak részesei a 11. Heroes 3 'háborúnak'. (Damagepy pl. és Nimbus/Pumpás is csak egy ideig,) Mugger bátyót hiányoltam a legjobban. (Sajnos ő már ha tudott s akart volna se lehetett jelen . :( ). A képeken is látszott mekkora jó fej s karakter volt ő és nagyon ismerhette a játékot a kívül s belül. S a szervezésben taktikázásban is nagy tehetsége volt gondolom. Sok szuper pályát készített. Igazi őstehetség volt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 15 hétf., 0:36 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
"Az íjásszal defendet elnéztem s elnyomtam a nagy sietségben, nem direkt nyomtam sajnálom, nehogy azt hidd"
Nos ez hülyeség,csatában nem telik az idő és többször is megtörtént.
"Droiddal meg mikor nyomtam xp-t?"
Többször is.
"De sokszor nem voltunk elég gyorsak vagy bevállalósak"
Inkább voltál,nem voltunk....

Nem bántani akarlak,csak szeretem az igazságot hallani. :wink:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 15 hétf., 9:49 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 17 kedd, 18:53
Hozzászólások: 260
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
Sziasztok Agu. 14-vel a 6. táborom is véget ért. Nagyon jól éreztem magamat.

H3 beszámoló:
Az első csatám (rt) vel volt. Nem gondoltam volna hogy a trottyosokkal döntetlen játszom.
(BogPistának) a Futóhomokja telljesen kicsinált. A HASTÉS gnolljaim 1 hexa kockát mentek körönként.
(LordShabinak) a seregét nem részletezem csak annyira hogy jön felez, chain, sereg fele oda.
(Titinek) nagyon tetszettek a pikások megérdemelte volna a győzelmet.
(Karesszal) is döntetlent játszottam. De őt meg tudtam volna verni csak a falat állítottak fel rosszul.
(Dave) nek a pit lordok elég nagyot ütöttek de kézből vissza is nagyot lehetett ütni a 0-ás defre. Ott azért szortam el egy pontot, mert egybehagytam. Másodjára szétszedtem 4 fele és elvertem.
(Jou) nak a serege sem volt rossz. Prayer+Green Dragon. Ő elvert volna mind a kétszer de mivel a gnolljaim moráloztak így nem tudott menekülni. Másodjára meg nem moráloztak így elvert.
(Adlert) meg azért vertem el mert neki a mennyiség volt kevés. A hp az csak 1200 volt kevesebb mint nekem.
(Ati) ( Apám ) Ugye az előző versenyen rt nyert a kutyákkal és nagyon meg lettek drágítva a házörzők. 100-zal kevesebbet tudott venni mint rt és ez a mennyiség kevés volt.
(VOLOGYA) Ő hiába támasztotta vissza a green dragonokat többet vettem le mint amennyit visszatámasztott.
(Magix) ő nem gondolta azt hogy velem döntetlent fog játszani mert amikor tesztelt akkor az én seregemmel megverte magát nem tom hogy csinálta én csak döntetlent tudtam kihozni.
(Nimbusz) ő meg lassú volt még hastéval is. Mire a képernyőre nézett addigra már a hárommegyed csapata odaveszett. a Gohst dragi meg befelezett és azt mondta hogy nem szabad curolni tilos én meg rányomtam a gnollra a curét és levettem az öregítést.
(Warheart) ugyan az az eset mint magixnál. CSak warheart az csinálta hogy sok falat csinált amikor bebontottam a falát akkor elment a pálya másik oldalába és új falat csinált. Ez történt másodjára elsőre meg lenyomtam mint a bélyeget. Nem to mhogy de lenyomtam
(Teki1986) Ő ellen meg nem tudtam mit csinálni, mert piros gömbje volt Elsőre simán elvert a másodikba meg megint elvert mikor már 800 gnollom maradt feladtam ő meg átvette az én csapatomat és megcsinálta és 50 gnollom maradt.
(Süni) meg sokat költött varázstárgyakra ahelyett vett volna még vagy két felárat meg több gorgont. De vologya, jou teki ellen volt esélye, mert ezeknél a csapatoknál volt hatások a lélekrablás. Mert itt számit hogy 2-3 grenn vagy 1-2 titán elhull. De egy 1000 tagú csapatnál nem számít 10-20 ig az egységek hullása.
(ssth) ő ellen tényleg elszortam 1 pontot mert rossz helyre áltam a második menetbe a gnollokkal két fele vette 800 az egyik csomag 300 a másik én a 800 ütöttem és a 300 mellé meg nem álltam és az még frenzyvel is 800-1600 ig ütött nem gondoltam volna hogy az ekkorát üt ha tudom akkor odaállok.Mind1.
(Dreegar) ellene is döntetlent játszottam. A másik pontot azt ide adta.
(Csizu) ő ellen is döntetlent játszottam. Nem gondoltam volna. Valahogy beütöttem a falát és leütöttem. De elsőre meg simán felaprított tüzifának. :)
H5 1v1 2v2 majd később


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 419 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség