Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 419 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 08 vas., 23:56 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Teki1986 írta:
Itt inkább az egyéni képességeket kell nézni, mert az van fölényben, persze csapatban is kell játszani, de nem az a fő szempont.


Így van, rakjatok össze TH-val, majd Ő hozza a meccseket :D 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 09 hétf., 1:32 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Szerintem nem lehet olyan listát összeállítani, ami teljesen tükrözi a valós képet, hiába az egyéni képességek, egy 2vs2 csak nagy szerencsével lehet megnyerni egyedül.
Ez a lista csak olyan tájékoztató jellegű, s csak a 2vs2 re, ha az online lista alapján nézzük, szerintem olyan nagy különbség nem lesz, itt szerepelnek olyanok előkelő helyen, akik a tábori 2vs2 ben szép eredményeket értek el, de az online listán nincsenek benne a legjobbak között, s ez megforditva is igaz, ami adóthat abból is, hogy nem mindenki indult az összes 2vs2 versenyen.

egyedül Vologya nevezhető igazán menőnek, mindegyik versenyen indult, s 4. nél rosszabb helyen nem szerepelt, th nyert 3 aranyat, Vologya 2-t.
leggyengébb én vagyok, minden versenyen indultam, s összesen sikerült 7 pontot elérnem.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 09 hétf., 8:27 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Hú mekkora sztár vagyok 2v2ben :D

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 09 hétf., 10:47 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Én meg háromszor voltam Vologyával, de én visszahúztam. Velem egyszer sem tudott nyerni, bár mindig dobogós volt. :lol: :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 09 hétf., 16:15 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 09 pén., 15:59
Hozzászólások: 357
Udv!

Egyelore kerdojellel irjatok fel 1v1, 2v2, h3 tamadasra. 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 09 hétf., 17:18 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Nah 4 oldal flame meg trollkodás után meguntam ... még ha lett is volna kedvem neadjisten egyszer is elmenni 2vs2 re ... hát így nem ...

Maradok a szokásos H3 és H5 TT nél ...
Hozom megint a nyüveseket :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 09 hétf., 17:34 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
szerintem kimondottan nem volt nagyon trollkodás, mindenkinek vannak ötletei.....majd meglátjuk mi lesz.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 09 hétf., 21:05 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Magix írta:
Nah 4 oldal flame meg trollkodás után meguntam ... még ha lett is volna kedvem neadjisten egyszer is elmenni 2vs2 re ... hát így nem ...

Maradok a szokásos H3 és H5 TT nél ...
Hozom megint a nyüveseket :P


Cimbi, ne viccelj már! Még a végén rám kened (vagy Sünire... nézz oda megvédem :P ). Én örülnék a legjobban, ha jönnél, de vald be eszedbe sem volt! :P :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 10 kedd, 20:21 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Az eddigi jelentkezők (Frissítve 2011.05.10. 20:20 óra):

Heroes5 Támadás:

1. Vologya Mester
2. Titi
3. Bogpista
4. Dreegar
5. Zsombi
6. Ati
7. Lord Shaba
8. Dave
9. Teki1986
10. Magix
11. Jou (?)
12. Dragon (?)
13. Sorceress (?)
14. Warheart (?)


Heroes3 Támadás:

1. Vologya Mester
2. Titi
3. Adler
4. ssth
5. Bogpista
6. Dreegar
7. Zsombi
8. Ati
9. Lord Shaba
10. Dave
11. Karesz
12. Teki1986
13. Magix
14. Süni (?)
15. Jou (?)
16. Dragon (?)
17. Sorceress (?)
18. Warheart (?)
19. noname (?)


2vs2 torna:

1. Titi
2. Adler
3. ssth
4. Bogpista
5. Nimbus
6. Csizu
7. Dreegar
8. Zsombi
9. Karesz
10. Pumpás
11. Teki1986
12. Dave
13. NG (?)
14. Vologya Mester (?)
15. Süni (?)
16. Jou (?)
17. Dragon (?)
18. noname (?)


1vs1 torna:

1. Titi
2. Adler
3. ssth
4. Bogpista
5. Csizu
6. Dreegar
7. Zsombi
8. Karesz
9. Dave
10. NG (?)
11. Süni (?)
12. Jou (?)
13. Teki1986 (?)
14. noname (?)


Várom a további jelentkezéseket! Baráti üdv!

ui: Noname örülök, ha lejössz és megismerhetlek... :) Ja és nem is tudtam, hogy ilyen "király" vagyok 2vs2-ben... :shock:

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 11 szer., 7:20 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Vologya írta:
Ja és nem is tudtam, hogy ilyen "király" vagyok 2vs2-ben... :shock:


Na hallod, ez nem kérdés! Hozod a kondát is mindig, én már csak tudom! 8) :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 13 pén., 15:48 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
noname írta:
Udv!

Egyelore kerdojellel irjatok fel 1v1, 2v2, h3 tamadasra. 8)

:)
Örülök hogy jössz,szurkolok neked hogy lekerülhessen a kérdőjel!

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 14 szomb., 7:44 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Hello,

Beszéljünk az 1v1 és 2v2 térképekről. Azt ígértem Vologyának, hogy a térképek kiválasztásában, szerkesztésében elvállalom a szerepet. Szét fogok küldeni a résztvevőknek térképeket és várom a visszajelzéseket: ez jó benne/nem jó benne.. túl nehéz/könnyű.. nagyon szegény nyersanyagban/gazdag.. stb.

Vologya elmondta, hogy egyaránt szerepelnének "old school" térképek, de lehetőséget kapnának újabbak is.

Fog-e szerepeni random (1v1, 2v2)? Ha igen mely templatek? Ha szerepel, akkor értelemszerűen kevesebb fix-re van szükség, kevesebbet kell kiválasztani/átnézni stb.

A 2v2 párosításának kérdésében a következő alternatívák születtek (szóljatok, ha kihagytam vmit):

- eddig alkalmazott módszert használjuk továbbra is;
- táborokban elért 2v2 eredmények számítanak (ahol van histórikus adat :) ), ahol 2 kalapba kerülnek a résztvevők;
- előző pont + az online toplista együttesen számít. Az online toplistán lehet javítani/rontani a táborig, amely befolyásolhatja mely kalapba kerülsz;
- szabad párválasztás joga - korlátok nélkül :)

Üdv.: Csizu

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 14 szomb., 14:40 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Random map már szerepelt az előző táborban, szerintem most is jöhet, akár wt formában is, ezt teszteltük a BB-n, nem volt gond.
Az 1vs1 lebonyolitása miatt - várválasztási szabály, azaz mindennel kell lenni legalább 1x, utánna lehet csak ujrázni - valahogy úgy kell elhelyezni a random térképeket a versenynaptárban, hogy ne okozzon galibát, azaz mondjuk lehetne sorrendben az első, várválasztás eleminálás alapon, utolsó az etapban, ami marad, majd lehetne több random map onnantól, hogy a várválasztásban új kör kezdődik, szintén eleminálás alapon.

Jebus nem tünt időigényesnek, a többiről nem tudok nyilatkozni.


2vs2 ben én is várom, hogy milyen döntés születik, a lényeg, hogy jó hangulat legyen, ne alapból úgy kezdjük, hogy vitára adjon okot.
(2vs2 ingame szabályok, várválasztás szerintem jó, azon nem kell változtatni)

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 16 hétf., 20:33 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Csizu írta:
Hello,

Beszéljünk az 1v1 és 2v2 térképekről. Azt ígértem Vologyának, hogy a térképek kiválasztásában, szerkesztésében elvállalom a szerepet. Szét fogok küldeni a résztvevőknek térképeket és várom a visszajelzéseket: ez jó benne/nem jó benne.. túl nehéz/könnyű.. nagyon szegény nyersanyagban/gazdag.. stb.

Vologya elmondta, hogy egyaránt szerepelnének "old school" térképek, de lehetőséget kapnának újabbak is.

Fog-e szerepeni random (1v1, 2v2)? Ha igen mely templatek? Ha szerepel, akkor értelemszerűen kevesebb fix-re van szükség, kevesebbet kell kiválasztani/átnézni stb.

A 2v2 párosításának kérdésében a következő alternatívák születtek (szóljatok, ha kihagytam vmit):

- eddig alkalmazott módszert használjuk továbbra is;
- táborokban elért 2v2 eredmények számítanak (ahol van histórikus adat :) ), ahol 2 kalapba kerülnek a résztvevők;
- előző pont + az online toplista együttesen számít. Az online toplistán lehet javítani/rontani a táborig, amely befolyásolhatja mely kalapba kerülsz;
- szabad párválasztás joga - korlátok nélkül :)

Üdv.: Csizu


Üdv Bátor Harcosok!

Én maradnék a tavalyi sorsolási módnál 2vs2-ben.

Véleményem szerint Legyen 2vs2-re 6 db fix térkép és a döntő menjen randomon, mint tavaly... 1vs1-re legyen 6 db open és 6 db fix map (régi és új egyaránt!), valamint legyen 2db random térkép, mint tavaly ugyanazokon a templateken (ezt majd a helyszínen átnézzük, ahogy tavaly...). A javasolandó térképeket küldjétek át Nekem (lehet többet is, ha van!) és kiválasztjuk, melyek legyenek, azokat kell majd jól átnézni... Ennyi azt gondolom, hogy elég lenne... Ja és a várválasztással sem tudom, hogy mi a gond, hisz MINDENKI meg tudja nézni a sorsolást kezdés előtt és el tudja dönteni előre, hogy melyik pályára hogyan osztja be a várakat. WT felőlem mehet a térképekre, a BB-n már bizonyított szvsz... Vélemények? Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 22 vas., 23:33 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Az eddigi jelentkezők (Frissítve 2011.05.22. 23:30 óra):

Heroes5 Támadás:

1. Vologya Mester
2. Titi
3. Bogpista
4. Dreegar
5. Zsombi
6. Ati
7. Lord Shaba
8. Dave
9. Teki1986
10. Magix
11. rt
12. Jou (?)
13. Dragon (?)
14. Sorceress (?)
15. Warheart (?)


Heroes3 Támadás:

1. Vologya Mester
2. Titi
3. Adler
4. ssth
5. Bogpista
6. Dreegar
7. Zsombi
8. Ati
9. Lord Shaba
10. Dave
11. Karesz
12. Teki1986
13. Magix
14. rt
15. Süni (?)
16. Jou (?)
17. Dragon (?)
18. Sorceress (?)
19. Warheart (?)
20. noname (?)


2vs2 torna:

1. Titi
2. Adler
3. ssth
4. Bogpista
5. Nimbus
6. Csizu
7. Dreegar
8. Zsombi
9. Karesz
10. Pumpás
11. Teki1986
12. Dave
13. NG (?)
14. Vologya Mester (?)
15. Süni (?)
16. Jou (?)
17. Dragon (?)
18. noname (?)
19. Kady (?)
20. (?)


1vs1 torna:

1. Titi
2. Adler
3. ssth
4. Bogpista
5. Csizu
6. Dreegar
7. Zsombi
8. Karesz
9. Dave
10. NG (?)
11. Süni (?)
12. Jou (?)
13. Teki1986 (?)
14. noname (?)


Még június 24-én éjfélig jelentkezhettek! Kérek Minden jelentkezőt, hogy az előleget jövő hónap folyamán legyetek szívesek átutalni vagy részemre előre egyeztetett időpontban átadni! Köszönöm! Akinek kérdése, óhaj-sóhaja van, e-mailben, telefonon megtalál. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vologya 2011 máj. 26 csüt., 14:25-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 23 hétf., 9:39 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Sziasztok,

2vs2-ben legyen 2 fix és 2 random map. Template még szerintem nem biztos, lehet van alkalmasabb template is mint a jebus. Az nyilván mindenkinek új lesz hiszen senki sem játszott még olyanon. Ezt vállalom, hogy próbálok keresni megfelelő template-t. A szabályok szerintem jók ahogy vannak.
A párválasztás legyen úgy ahogy eddig volt, nekem az tökéletesen megfelelt.

1vs1-ben én azt gondolom, hogy egy nap legyen 1 random (mindig más template, vagy ugyanaz, nekem mind1, esetleg eliminációval választ mindenki magának), 1 kijavított, átnézett fix map, mint az OB-ban és 1 teljesen eredeti TOH-os pálya, minden javítás és belepiszkálás nélkül.

Titi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 24 kedd, 22:12 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
ööö, a szabadságom betonbiztos lábakon áll, lassan fizetem is be a díjat, de valaki zokon venné, ha az 1vs1 szombatján csak egy meccset játszanék, este? :P :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 25 szer., 7:08 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
NG: Simán belefér 3 játszma egy este. Első nap még kibírod alvás nélkül!

Térképek:

Támogatom Titi javaslatát a 2v2-re. Szerintem is legyen 2 fix map és 2 random. Jó ötletnek tűnik továbbá valami template keresése. Ebben segíthetek, ha gondolod. Itt szerintem senkinek nem származna előnye a randomból, mivel a 2v2 templateket senki sem ismeri :)

1v1-re is támogatnám Titi ötletét csak az a gond, hogy ez szerintem a többségnek nem fog tetszeni. Én legjobban az eredeti TOH-os mapokat élvezem, de rengeteg bennük az olyan tényező, amin rengeteg vita volt az előző évek folyamán. Adler megmondta, hogy ezt dobta a gép, de a többieknek szerintem nem fog tetszeni a nagy szerencse faktor.
A napi 1 randomot elviselhetőnek tartom. Esetleg lehet váltakozó templaten is, bár ezt is kérdéses hogy a többiek mennyire fogják támogatni.
A fix mapoknál én személy szerint ellenne vagyok az open mapoknak. Ha lehet szavazni én azt mondanám, hogy csak closed azaz zárt mapok legyenek!

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 26 csüt., 7:55 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Hello,

A 2v2 versenyt lehetne random térképeken játszatni.. minden évben van pályaismétlés és nagyon ismerjük már. Még most is emlékszem a 2 évvel ezelőtti élményekre, javaslok valami újat, mindenki számára ismeretlent.

1v1 terén pedig jó lenne végre eldönteni mi lesz. Határozzuk meg, hogy - mondjuk - minden 3. parti random térképen fog zajlani. Szóba jöhet a balance, panic és a jebus (ez csak egy példa). És ekkor van ideje mindenkinek picit gyakorolni, ha nem túl jártas valamelyik templaten. Én a jebust személy szerint elítélem, nem támogatom, ha szavazásra kerülne sor.

Üdv.: Csizu

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 26 csüt., 14:11 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Azt gondolom, hogy nem kellene teljesen elmennünk a random térképek irányába... Nem vagyok ellene, de egy egészséges arany középutat kell megtalálnunk szvsz... A templatek kiválasztását a Nálam hozzáértőbbekre bíznám... 2vs2-ben nem tudni még, hogy 16 vagy 20 fő játszik a küzdelmekben ez meghatározza majd a szükséges térkép darabszámokat is... Vagy 2 fix 2 random vagy 3 fix 2 random térkép szükségeltetik a versenyekhez véleményem szerint.

1vs1-ben azért tartom szükségesnek az open mapok játékba állítását, mert ezeken a térképeken rövidebb idő szükséges a végigjátszáshoz, ezzel is rövidítve a napi 3 meccsre szánt időt... Így kiszámíthatóbbá, tervezhetőbbé válik a napi program. Javaslom 1 random, 1 open, 1 fix map játszását a napi fordulókban, reggel, délben és este. (Esetleg open map helyett szóba jöhet olyan fix pl. TOH-os map, ahol a 2. héten simán üthetőek a blokkok, ezzel lehetőséget biztosítva a rusholásra illetve a gyorsabb befejezésre.) És WT mehet szerintem, a HBB-n már bevált...

Dönteni szerintem csak akkor lehet véglegesen, ha letisztázódtak a létszámok az egyes versenyekre és meg lehet szavaztatni a kérdéseket, mert ha 3-4 ember beszélget ezekről a dolgokról, az nem lehet mérvadó szvsz... Vélemények? Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 419 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség