Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 419 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 15 hétf., 21:56 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Sziasztok!

Először is szeretném megköszönni Vologyának a 11. tábor megszervezését. Idén is remek hangulat volt és kiváló társaság, remélem találkozunk jövőre is!

Gyors élmény beszámoló.

H3 támadás:
Mint kiderült tavaly is master gremlinekkel indultam, pedig egyáltalán nem emlékeztem rá. Valahogy kiesett. Jövőre szóljatok rám nehogy véletlenül megint velük induljak :D Elég fun csapat lett, de ahogy visszaemlékezek majdnem sikerült mindenkit elverni egyszer. Mindezek ellenére valahogy nem kerültem a top tízbe. Külön gratula Lord Shabának, habár a helyszínen szídtam a csapatát, de aztán rájöttem, hogy elég elmés kis csapatot rakott össze. Kár hogy nem volt Sorcy, mert idén biztos kikapott volna tőle :twisted:

2vs2: A meccsek zömét Dreegar hozta, de azért engem is hagyott csatázni. Levertem Hahakockát, majd Zsombit, végül a döntőben Jout. Így a páros egyik tagja se szenvedett vereséget a 2v2 folyamán. Sikerült így immár negyedszer is elhódítanom a 2v2 kupát. Furcsa érzés volt, hogy idén nem én vagyok a húzó ember, de azért örültem a győzelemnek így is.

1vs1: Eléggé összeért a mezőny. Most már mindenki ellen oda kellett figyelni. Azért voltak olyan meccsek ahol sokkal jobban koncentráltam és mint kiderült kellett is. Csizu, Süni és Titi ellen szerintem elég jól toltam. Tititől kikaptam, de a döntőben sikerült visszavágnom neki. Sajnálom szegény Titi-t mert szerintem megérdemelte volna a kupát. Mindegyik meccsét komolyan vette és koncentrált végig. Nagyon jól játszott. Még kétszer kaptam ki az 1v1 alatt. Dave ellen random panicon életem csatáit vívtam. Persze sereg nem nagyon maradt így a végső csatában esélyem se volt ellenne. Bogpista ellen már nem volt tétje a meccsnek így kicsit lazábbra vettem. Hiba volt, ugyanis Pista keményen kihasználta ezt és jó játékkal szoros csatában nyert.

Köszönöm még egyszer, hogy részt vehettem. 2007 után ismét sikerült megnyernem mind a 2v2-őt mind pedig az 1v1-et. Habár idén úgy éreztem, hogy nem én voltam a tábor legjobbja. Remélem ez csak jobban fogja motiválni a többieket, hogy jövőre jól bealázzanak. Gratula egyébként még Tekinek is a harmadik helyhez. Süni is végig koncentrált és kevésen múlt, hogy idén csak a negyedik lett. Pista jó játékkal lett ötödik és ha kora reggel nem cserél be gemet aranyra, akkor talán a helyemen vívja a döntőt Titivel. Dreegart pedig ha nem itatom ki tudja mire vitte volna. Így maradt a hatodik, de legalább jól elszórakoztunk. Utoljára pedig érdemes megemlíteni Krellion a barbárt, aki egy armával megmutatta, hogy nem szabad leírni a régi nagyokat se :wink:

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 15 hétf., 22:03 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
ssth írta:
Habár idén úgy éreztem, hogy nem én voltam a tábor legjobbja.


Nem hát, hiszen a legjobbja ÉN voltam! :lol: Azért persze Gratula!!! :wink: 8) Szerencsétek volt, hogy nem mi mentünk Sünivel a döntőben ellenetek, nagyon feljavultunk a végére... :wink:

Többiektől is várom a beszámolókat! Dreegartől is a zsét amivel tartozik!! :? Asszem nem egészen erről volt szó... :roll: :roll:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 16 kedd, 12:52 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Íme az 1vs1:
1.Dave(Dungeon) vs Bogpista(Dungeon)
Mágus Mesterek Kizárva
Egyhősös varázslós map,amit akkor játszottam először.Ahhoz képest jól játszottam rajta,főleg hogy ellenfelem Geont,én pedig Bakelitet kaptam.... :)
5.héten túl bátor voltam és ki se vettem a heti populációt,és nem is dupláztam manát,csak úgy átmentem a Garrisonon.Pista egyből megütött,de végül sikerült nyernem köszönhetően az 1330-at ütő villámomnak,ami bármely ellenséges stackot levett,kivéve a minókat amikből 1 maradt.A végén csak kb 40 szem és 2 black állt az én oldalamon.
2.Titi(Necro) vs Dave(Tower)
The Duel
Titi a rengeteg sárkánydwellre alapozta a taktikáját,én a golden bowra.Sajna itt el is ment a mérkőzés,mert mint kiderült a necro (szerintem) jó kezekben verhetetlen.Nem is nagyon részletezném a meccset,csak annyit hogy kissé fáradt voltam a végére és kb 4-5 napot elnéztem meg 1 giantet is elbuktam.4.héten 25 ghostja és 600 csontja volt titinek,és sikerült levennem 16 ghostot ^^
3.Dave(Inferno) vs NG(Rampart)
Random Jebus XL
Itt nem volt rossz kezdőterepem,de infernónak nem volt elég jó hogy 2.héten beverjek lots green upg stackel blokkot,főleg hogy 3 dobozból jött varázslat,semmi,és 20 cerberi amit bepattintottam.Kiszedtem a területemről egy minimumos utópiát,ami azt kell mondjam életem legjobb minimumos tópiája volt.Kaptam +3+3att def pajzsot és +4+4 att def páncélt.132nél bementem középre,kiszedtem még 2 utópiát meg egy +5allt,aztán NG is bejött few crystal dragon blokkon keresztül,még kiszedtem volna a +3allt meg libraryt is,de látva hőse értékeit a tavernában implóval a kezemben biztos voltam benne hogy nyerni fogom a csatát.Így is lett,elég egyoldalú küzdelem volt,gyorsabb voltam és ez eldöntötte(bár lehettem volna gyorsabb).
4.Dave(Fortress) vs Adler(Stronghold)
Might Masters Closed
Sajna itt a várválasztás mindent eldöntött,főcsatában esélyem sem volt,mivel nem lehet varázsolni.
5.Dave(Necro) vs Vologya(Necro)
Hourglass alias kockadobás map
Itt nem nagyon részletezném a dolgokat,annyit mondok hogy maximális mennyiségű csontot gyűjtöttem,ha még leverem a pár kimaradt lényt talán jön még +40.3.héten kiszedtem a reliket középen,az egyetlen reliket,ami +4+4 power know volt.Semmit nem javított a helyzetemen,amikor megláttam a főcsatában hogy 1,2k 9hps 8as speedű csont áll a túloldalon,kissé lehangolt...Megütöttem a 650 csontimmal az övéit,levett 150-et itt kiléptem...Meg se kéne említenem a földkönyvet,amivel 100 earth elem jött körönte,meg 2,5k s implo...+a 3 nekrós arti is :shock:
6.sajna erre a meccsre nem emlékszem,valaki tudna segíteni melyik map volt? :P

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 16 kedd, 13:14 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Csak két megjegyzés:
A Duel-en nekem rémlik, hogy tiltottuk a necrot korábban. Persze mindenki lehetett volna azzal...

A Hourglass pedig egy nagyon jó map, és bár elsőre kockadobásnak tűnik még sem az, mivel nagyon sok esélyt ad mindkét oldalnak, és általában kompenzálni lehet, ha az egyik oldal mondjuk kap egy kannát. Lehet elfogult vagyok, de csak jelent valamit, hogy ezen a mapon emlékeim szerint még sosem kaptam ki pedig vagy 30-szor játszottam már különböző verzióin. :wink:

Egy dologról nem írsz, Dave... nevezetesen, hogy igazi sztárvédő voltál fociban! 8) Olyan jó ütemérzékkel, lehelet finoman csente el a labdát, hogy azt komoly focista berkekben is megirigyelhetnék! :wink:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 16 kedd, 15:35 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Kösz,ez jól esik nekem :)
Kis túlzás szerepel a mondatodban,de köszi :)

Egyébként a tohos mapok nagy része nekem bejön mert többféle taktikát lehet alkalmazni rajtuk.Csak a Hourglass nekem valahogy túl sok luck faktort tartalmaz,Vologya ellen egyszerűen esélyem sem volt,még akkor sem ha 2.héten átmegyek hozzá :(
Épp ezért volt fájó ez a vereség,talán emiatt csúsztam le a 7.-8.helyről.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 16 kedd, 20:25 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Aki találkozik Dreegarral rúgja seggbe helyettem is! Köszi

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 16 kedd, 21:03 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 28 szer., 19:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Monor
A tábor ismét fantasztikus volt, jó volt találkozni a régi arcokkal és az újjakal megismerkedni.
Köszönet Vologyának a szervezésért,Jou-nak a finom kajákért.
A Heroes-ben ismét nem vitézkedtem :lol: vagy nem jött össze semmi,vagy elbalf.szoskodtam.
Idén a víz hideg volt,de ugyan olyan nedves mint mindig,ez most nem jött be.:(
A foci szintén nem változott jó volt és vicces :lol:
Nimbus:Késöbb kiderült Dave még a kapuba is megállta a helyét,úgy rémlik nem lehetet gólt lőni neki.

Gratula a dobogósoknak!

_________________
Üdv:Karesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 16 kedd, 21:18 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Halihó,

Sajna véget ért a tábor, ma már dolgozni is kellett :(
Köszönet illeti elsősorban Vologyát mint főszervezőt, ismételten 1 jó hangulatú tábort sikerült összehoznunk :lol:

Időrendben:

H5 támadás:

Rájöttem két dologra is közben. A resu H5-ben nem ér semmit és az arkangyal se olyan gyors mint a H3-ban. Két megalázó vereség után elegem lett csapatomból és feladtam a küzdelmeket. :(

H3 támadás:

3 pontot hullajtottam el összesen a támadások alatt. Egyet Th ellen, egyet Vologya és egyet a bajnok ellen. A homokozó sok mulatságos percet okozott nekem, az ellenfeleimnek pedig bosszúságot :D Szegény Ati azóta is csak azt emlegeti. Hogy a Magix elleni 4 egymás mellé rakott homokról ne is beszéljek :D

A 2vs2 küzdelmeinek taglalását meghagyom Titinek :)

1vs1

Az első meccs egy vesztes 2vs2 parti után következett, kissé dekoncentrált állapotban vágtam neki a partinak.

1. Mágus mesterek kizárva
vs. Dave
Dungeon (Geon) - Dungeon (Malekith)

Az első hetet elfütyiskedtem, de sárkányt azért sikerült építeni. Geon sajnos nem kapott földmágiát, ezen kívül jól fejlődött. Dave előttem járt 4-5 nappal, az utópiában elbuktam 1 blacket valamint a föld hiánya miatt a scorpicorkékat. :( Helyettük törpéket vittem a másik várból. Dave rossz ritmusban jött át, így ki tudtam venni némi plusz lénytöbbletet, de pénzhiány miatt nem mindent. A csatát jól kezdtem, úgy fújtam meg a blacket, hogy nem tudott visszafújni, de aztán két buta lépést is csináltam a csatába, ami miatt Dave került fölénybe a blackek tekintetében és mivel ő nem hibázott ő győzött.

2. The Duel
vs. Dreegar
Stronghold (Gretchin) - Necro (?)

Tulajdonképpen össze-vissza lépkedtem. Nem voltam képbe. Mire képbe jöttem már nem volt sansz elfoglalni 1. héten a macidwellt. A másodk hét közepén nekiugrottam a hidráknak, hpogy elkapjam Dreegart, de nem volt mass slowom, így buktam a csatát és a meccset.
Az első két meccset tk. elszórakoztam :(

3. Jebus XL
vs. Karesz
Inferno (Arlach) - Inferno (?)
Közepesen jó terepem volt, 1. héten sikerült devildwellt foglalnom. Jól is haladtam, de nem siettem középre. 3. hét elején Karesz a rosszterepe valamint kedvetlenedése miatt feladta a partit.

4. Might masters
vs. Hahakocka
Tower (Fafner) - Fortress (Tazar)
Tazar miatt kicsit izgultam, de aztán rájöttem, hogy a Tower nagyon jó választás volt ide. A fix golden bow és a fix tactic jól jött. Kaptam archeryt is és beválasztottam az ágyút is. Tény ami tény, a Fortress a leggyengébb vár ebben a varázslás nélküli világban a lassúsága miatt.

5. Hourglass3
vs. Süni
Castle (Drakon) - Castle (Christian)

Beváltottam a betétkönyvet és Gold dragonnal szaladgáltam az elején. A második hét elején még cavalier és monk is volt a refuba. A 2. hét végén Süni bement a középső relicért. (kanna volt :)) Mivel pont elértem és volt bilincsem gondoltam véget vetünk a partinak. Cursed groundon támadtam meg, pedig már Implóm is volt! Volt 1 air gömböm, ami miatt az én magic arrowom 270-et sebzett, Sünié csak 190-et. Az értékekben Süni 3-4 skillel volt előttem. Arrowwal kezdtem, 1 ark hullott. Süni mass blesst varázsolt. Volt két igen mákos szitu a harc közben, az utolsó Ark 8 hp-val lézengett, amibe a maradék monjaim 8-9 ig sebeztek :) Valamint Süni gold dragonját (mindkettőnk 1 Gold dragont is hozott a castába) úgy ütöttem le, hogy 39 hp-ja volt és az Ark 39-ez sebzett :D Onnantól csak arra törekedtem, hogy a magic arrow stackokat öljön. A marksmanokat 27-re csökkentettem, a monkokból 9 volt (270-es arrow) Az ágyú is nagyot lőtt gondolkodtam, hogy idő előtt kinyírom, de nem kellett, anélkül is sikerült kisakkoznom a csatát. 1 swordman és tizenvalahány pikás élte túl.

6. Panic L
vs. Teki
Rampart (Mephala) - Stronghold (?)

Grandelfekkel szaladgáltam, de semmi nem volt a kezdő területemen. Lots ork állta utamat azt kellett leölni. Ez sikerült kis veszteséggel (elfogadtam az autocombatot :D) Azonban a 7. napra Unikornt kellett húznom, a castle már fel volt húzva. Kevés arany hiányzott, de piacot kellett húznom a 2. várba. Meg is lett a 4000 gold, de a piac miatt nem volt elég fám. Ekkor ügyesen a gemből csináltam fát. És néztem, hogy miért nem engedi az unikornt felépíteni (8 gemem maradt). Vertem a fejem az asztalba. 1 hősnek még volt mozgáspontja és hogy hogynem talált 1 magic gardent! De természetesen 500 aranyat kaptam 5 gem helyett. Ekkor kezet nyújtottam Tekinek, aki ilyen hülye az ne heroesozzon mondtam és feladtam a meccset. :shock: :shock: :shock:

7. Coast to coast
Fortress (Alkin) - Stronghold (?Jabarkas?)

Az aranybányám mellett necroköpeny figyelt. Na mondom szép, mit csináljak én ezzel. De aztán megláttam, hogy Isra is nálam figyel, elkezdetm vele csontokat gyűjteni. Mikor megláttam, hogy középen az alsó vár Necropolis, már kész volt a terv. A gnollok mentek is egyből a zúzdába. Jou két csövest is küldött a necro vár ellen, nem tudta, hogy ekkor az volt az ütőváram :) a vámpírt is felhúztam benne, hogy tartani tudjam. Persze Alkin volt a főhős, jól fejlődött a 2. hét elején elvettem Joutól a másik várat ami szintén Stronghold volt. Jou ekkor pénzügyi krízisbe került, alul pedig pont elkaptam a hősét. Nálam a lizardok mellett 3 hidra majd 200 csontváz és pár ütéselvonó kutya volt. A csontok levettek 2 medvét is Jounál, ők voltak az ütőegység. Jou nem akart menekülni, így megnyertem a meccset a Necro-Fortress sereggel :D

8. Showdown
vs. Csizu
Necropolis (Galthran) - Castle (?Christian?)

Ide tartogattam a csontokat, be is váltották a hozzá fűzött reményeket. Sokkal erősebb sereget sikerült összehozni mint Csizunak, ki tudtam venni az alsó utópiát is, a libraryba is bementem, majd full manával erősebb skillekkel, animatéval álltam középen. Csizu csak a tisztesség kedvéért támadott meg, sima vereséget szenvedett.

9. Balance L
vs. Titi
Stronghold (Damacon) - Rampart (?)

Nem akartam beállni a Rampartosok táborába, (főleg mert máshova tartogattam) így stronghold lett a váram. Volt kutyadwellem és orcdwellem. Valamint 1 cyclops dwell is volt a területemen. De olyan ügyesen csináltam, hogy se első se második héten nem tudtam elfoglalni időben. Hozzá kell tenni, hogy a 2. heti játékomat szinte végigbóbiskoltam és szinte semmit se csináltam. A 3. héten beütöttem a sivatagi blokkom, de a lots magicc elementál nagyon megszedett. Titi nagyon jól játszott ezen a meccsen is, így esélytelen voltam, nagyon elvert a végén.

10. Dragons Lair
vs. NG
Necro (Isra) - ?Inferno?

Az első hetem nem volt 1 nagy könyvbe való hadmozdulat. buktam a 3 lichet 1 lovat és sok csontot is. Nem voltam túl penge. A második hétre feltámadtam, elkezdtem jól játszani, de NG nem koncentrált eléggé és bebukta magát majd feladta a meccset.

11. The Hive
vs. Adler
Castle (Crag Hack) - Inferno (Octavia)

Bejött a kukás, remekül haladtam vele, szinte alig buktam valamit. Mivel sajnos nem volt magic arrow a kezdőmágustornyomban, így a várakat nem olyan ütemben foglaltam el mint elterveztem. Így később értem be a térkapun át, amit mind2 oldalon kükikirály blokkolt :( Nem értem el az alsó kardos dwellt és Adler aranybányája előtt Arkangyal figyelt, aminek nem mertem nekimenni 1. héten. A 2. héten szántottam a pályán, Crag Hack mögött egy dupla ekesor volt úgy is szikrázott amerre ment :D Nem akartam időt veszteni, így nem húztam arkot az arch debilek előtt, el is buktam kettőt, gondoltam nembaj, majd a cons visszaadja. Minimumos volt, így 1et visszaadott. Besurrantam középre, ott libraryt és cartographyt foglaltam. Volt a területemen 1 recanter, s mivel a tornyok semmit se adtak, így magamon hagytam. Elvettem Adler Consát, de az is minimumos volt és már nem is tudtam kétszer végig vinni a láncon, Adler megtámadott. A recanter döntött a javamra. Adler chainben bízott, de csak sima villámot tudott varázsolni. Crag Hack hatalmasakat sebzett és pikk-pakk lebontotta a démoni hordát.

12. Jebus XL
vs. Zsombor
Inferno (Octavia) - Castle (?)
Többszöri újraindítás volt blokkok miatt. 6 azaz 6 devildwelling volt a területemen. Ebből egyet elfoglaltam az első héten, valamint 1 üres dobozt ütöttem és egy 20 kutyás dobozt. A másik kát váram is inferno volt, valamint volt vagy 5 imp dwellem és +2 HP gyűrűm, így a démonizálás brutálisra sikerült. 140 démonom lett az impekből meg a gogokból a 3. hét elejére. Az üres dobozból tanulva beválasztottam a wisdomot. Középen így megtanultam az összes varázslatot 1 dobozból :D Brutális kezdett lenni a dolog, de nem lett vége rendesen, mert Zsombor bebukta magát és feladta a partit.

13. Plagued land
vs. Ssth
Rampart (Gurnisson) - Tower (Alkin)

Ide tartogattam a Rampartot a grandok miatt. Szerencsétlenség folytán csak 7 grand volt 1. héten :) Jött Gurni, de ágyú nélkül, így azt is kellett neki szerezni. Jól haladtam, Gurni keményen fejlődött, kapott armorert air magicot, majd tacticot is. A 3. héten az utolsó napokba bementem még középre, de csak 1 resist cipőt szedhettem már csak el onnan. Illetve az enyém lett a +3 all a devilektől. Meglepődtem mikor megkaptam, mert nem néztem, hogy azt adja ha legyőzöm :D Ssth viszont kegyetlen módon felhúzta a Titánt! 4 Titánja volt, szerencsére Alkin nem volt annyira izmos skillekben, Gurnisson 25-ös attackkal bírt. A Titánok azonban kemény ellenállást tanúsítottak. Egy ügyes húzással a pegazusok beugrottak a Titánok mellé nem hagyva őt lőni. Hozzá tartozk még, hogy a csata cursed groundon volt, egyszerűen nem vettük észre, hogy az van, nem direkt csatáztunk ott :) Nagy nehezen lebontottam a titánt, onnantól vége volt, sikerült leverni TH-t.

5.-6. helyért
vs. Dreegar
Magic masters
Tower (Theodorus) - Tower (?)

Mindketten Towerrel voltunk. Ez másfajta egyhősös mint a másik. Itt nem volt piac, a blokkok is erősebbek. Túl sokáig nem tartott azonban a küzdelem, Dreegar a 2. hét végén bebukta magát morálozó nagaqueenek miatt.

Így lettem én 5. a táborban :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 16 kedd, 21:50 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 28 szer., 19:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Monor
ssth írta:
Habár idén úgy éreztem, hogy nem én voltam a tábor legjobbja.:wink:


Ez igaz :lol: De a luck melleted állt,mint mindig és így lettél első :D
Igazábol Titi-nek szurkoltam Ő is megérdemelé,hogy Bajnok legyen

Th: még elnem felejtem,ezt meg kell kérdezzem,mert állmatlan éjjszakáim vannak miatta......Milyen volt az utad haza felé? :lol:

_________________
Üdv:Karesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 16 kedd, 23:52 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Folytatás:
6.Panic L
vs Ssth
Én rampart voltam fortress ellen.Mákos voltam,mert volt elf dwellem,meg jött Korbac így be is választottam főhősnek.Jól haladtam,nem buktam semmit.Habár fabányám nem volt,ami igen fájó egy rampartnak,szerencsére volt trading postom.Sokszor egész nézőserege lett Th-nak,ahogy éppen bebukja magát 95 vámpíron meg hasonlók :P
Sajna mivel hóban is mászkáltam,csak 3.hét végefelé értem át TH-hoz,még gyúrhattam volna exp földre(volt slow+shield+quicksand),de megláttam a főhősét(expert scoutinggal :D )kevés egységgel egy várban,megtámadtam,de visszatöltöttük és funból letoltuk a főcsatát,ahol a 60 fölötti grand elf brutálisat sebzett. :) Itt értékes 3 pontot szereztem meg.

7.Dave(Stronghold) vs Csizu(Inferno)
Coast to coast
Itt megkaptam Gurnissont,és bár medusa queenek őrizték az aranybányát,nem jelentettek gondot.Szinte tökéletes első hetem volt azon kívül hogy vízen elkapott egy varázslós droid.122nél bent voltam középen az alvilágban,de sajna power lichek ellen mentem sima rocokkal és buktam 4-et. :( Innentől meghülyültem,+1speed volt a lvl3 arti azt otthagytam és átmentem az ellenfélhez,ő elkapott és levert,sajnos ez a hajó elúszott.

8.Showdown
Dave(Castle) vs Dreegar (Castle)
Itt nagyon gyors akartam lenni,2.héten bementem középre,de arról megfeledkeztem hogy az utópiát 25 lvl7 őrzi...Fent titán volt,lent meg se néztem csak átmentem az ellenhez aki elég simán levert főleg hogy mellékattintottam és nem ütöttem az arkkal csak odaszálltam...

9.Balance L
Dave vs Karesz
Rampart mirror
Bejött alkin,megint volt elf dwellem,amit tökéletesen kihasználtam,2.héten csatáztam Karesz főhősével akinél 5 unikornis meg vagy 7 elf volt,elmenekült,aztán 3.héten beütöttem a várában 4 angellel+rampartos lények,elég simán nyertem,jól használtam ki a szerencsés terepem.

10.Dragon Lair
Dave(Fortress) vs Hahakocka(Stronghold)
Itt nyugdíjas tempóban toltam,Andrával,bejött Alamar is így könnyedén vettem a játékot.4.héten veszteség nélkül mentem be középre,és vettem ki a relikeket.6.héten főcsatáztunk az ellenfél terepén,veszteség nélkül nyertem.

11.The Hive
Dave(Castle) vs Süni(Necro)
Itt voltam a legfáradtabb,többször is közel kerültem ahhoz hogy elaludjak,szóval szarul játszottam,csomó napot elfütyiztem a főhőssel,aztán Titi biztatására 2.hét közepén összeszedtem magam,sokat csatáztam és kezdtem visszaszerezni az elvesztett napokat,aztán 127nél megütöttem a 9 arkdevilt,ahol elbuktam a csatát,túlságosan siettem...Aztán mikor megláttam hogy Süni nem kapott animatét,és ő még lassabb volt,na ekkor döntöttem el hogy másnap brillírozni fogok és elmentem aludni.

12.Jebus Cross XL
Dave(Stronghold) vs Teki (Stronghold)
Sajna csak varázslós hős jött az elején,aztán Moandor és Torosar közül előbbire tettem a voksom a felerősített Learning miatt.3 küki dwellt láttam a területemen,aminek örültem,annak már kevésbé hogy szinte semmit nem tudtam megütni első héten...2 felé ágazott az utam,egyiken semmi nem volt,másikat az út közepe fele horde obsidian gargoyle állta :( Volt 2 közeli pandora,egyiket őrzi horde harpy hag,másikat 19 roc... :evil: Nembaj,pár dobozból szedtem fel xp-t úgyhogy a főhősöm jól nézett ki,viszont pénzes épület SEMMI nem volt nálam...116nál megláttam egy macidwellt is,amit megszereztem,de pénzszerzési lehetőség nagyon messze egy medusa stores,még messzebb másik irányban egy naga bank volt.Sebaj,láncot alkottam és bevettem mindkettőt,a naga bankban csicska droid elbukott egy macit és 2 kükit,a maradék sereggel pedig már nem mertem megütni a lots bone dragon blokkomat,ami kiderült 43 volt.131nél bementem középre,133nál találkoztunk,felvett egy kannát,én utópiát(ami szintén kannát adott),de mivel Tekinek jött kb 90 orc dobozból,4 v 5 madár dwell meg még hasonló nyalánkságok,simán levert...150 orc Jabarkassal levett 3 macit,itt lélekben feladtam a küzdelmet...Sajnos itt a szerencse döntött,akkor sem nyerek ha 2.héten bemegyek :( Itt nagyon kellett volna a 3 pont,de nem lett meg sajna...

Plagued Land
Dave(Dungeon) vs Jou(Dungeon)
Nem volt tétje igazából a meccsnek,akárki nyert volna,9-10.helyért ugyanúgy én és Jou játszottunk volna.Beválasztottuk mindketten a lehető legszarabb várat erre a mapra.Tiszta szenvedés volt,a legviccesebb az volt,amikor 1 bonet gondoltam megütök 2 manticore-val meg 30as magic arrowwal,a végén 36 hpja maradt a bonenak,a felső manticorenak 40,már ellőttem az arrowot,a 2 manticore pedig 26-39et sebzett a dragonba...Gondoltam megütöm,mert így is úgy is levesz 1 manticoret mostmár,hátha maxot sebzek és leveszem.Bone dragon visszaütött,-1 manticore,ütött megint,elhullott a másik is :shock: Titivel csak néztünk hogy mi van :lol:
Innentől csak mászkáltam 4 heroval,2.hét eleje felé Jou feladta,mert bebukta magát.

Helyosztó,9.-10. helyért
Magic Masters Closed
Dave(Tower) vs Jou(Dungeon)
1.héten minden bányámat lots íjász védte,aranybányát pedig lots vampire...Gondoltam megvárom a nagát és azzal kiszedem a bányákat,így is lett de elbuktam 1 nagát,sebaj haladtam tovább.Szép lassan kiszedtem mindent,a meccs pillanata a "Hogyan üssünk be egy maxos kriptát 3.héten by Dave" volt :lol: ,ebből még Dreegar is tanult :lol: :lol:
4.héten bátor voltam és titánokkal+naga queenekkel megütöttem az arkokat amik resut őriztek,elbuktam 8 nagát :shock: Sajna elég csutka herom volt,de innentől nem volt megállás.Goldok mögött relik kanna volt,utópia is csúcs volt(3as),És elég durva hősöm lett a végére.5.héten fogócskáztunk egy kicsit,aztán 6.héten megütköztünk,ahol egy viszonylag szoros csatában nyertem a 42es poweremnek köszönhetően.

Szóval 9.lettem,amivel nem vagyok teljesen elégedett mert csak hajszállal csúsztam le a 7-8.helyosztóról,ami a célom volt.Meg a szerencse sem megfelelő pillanatban jött,valószínüleg szerencse nélkül is nyertem volna ahol nyertem.Néhány esetben a fáradtságom miatt kaptam ki,vagy mert hülyeséget csináltam.Legközelebb jobban fog menni.
Sokat tanultam ezekből a meccsekből,a következő táborban már tényleg mindenki meg fog izzadni ellenem,ezt garantálom :wink: :P
Gratulálok Th-nak a bajnoknak,Titinek aki szintén megérdemelte volna a bajnoki címet,mert végig nagyon jól játszott(mellette ültem) és koncentrált,még Hahakocka ellen is átment 2.héten és ripityára verte :lol:
Sajnálom hogy kockadobás mapon kapott ki a szerencsés Th-tól,legközelebb vmi normális mapon legyen a döntő/helyosztó :P
Továbbá gratulálok mindenkinek akinek sikerült pontot szereznie ebben a kiba kemény mezőnyben.Gratulálok még a támadás bajnokoknak,Warhearthnak és Lord Csabinak,a 2vs2 banjokainak,TH-Dreegar párosnak,és köszönöm Vologyának hogy itt lehettem ebben a fantasztikus táborban.
Találkozunk valamelyik BB-n ha összejön,ha nem,a XII.táborban! :wink:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 17 szer., 11:07 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Köszönet Vologyának, hogy egy jó hangulatú és élményekben gazdag tábort tudott leszervezni ismét! Gratulálok a versenyszámok dobogósainak, mindig nagy eredmény egy ilyen mezőnyben szerepelni és az élen végezni!

A támadás versenyekről nem ejtenék sok szót, H5-ről lekéstem, H3-ban pedig nem volt meghatározó csapatom, eddigi legrosszabb eredményt értem el.

A 2v2 küzdelmek terén Jou-t kaptam párnak, akinek örültem és biztos voltam benne, hogy a legjobb 4 között fogunk végezni, mert ott a helyünk. Amit kicsit a sors, nagyobb részben az átgondolatlan rendszer elvett 2 éve Patriktól és tőlem, azt most visszaadta: a csoportmeccsek végén ismét 3-as körbeverés alakult ki, de mivel a toplista pontok alapján mi voltunk a leggyengébb-nek talált páros, ezért mi végeztünk a csoport élén. Ennek köszönhetően vívhattunk az első helyért. De haladjunk sorjában.

1. kör Nimbus - Süni ellen

Tudtuk, hogy ez egy ki-ki meccs, sok fog még múlni rajta a későbbiekben. Úgy gondolom, hogy jobban felpörögtünk Jou-val, mint ellenfelünk, ezért kerültünk ki győztesen. A mérkőzést Jou nyerte meg, én a nagy sietségben sok egységet vesztettem és az erőm arra volt elég, hogy a későbbi főcsatában meggyengítsem az ellenfelem. Ez a vártnál jobban sikerült, Jou simán besöpörte a győzelmet nekünk.

2. kör Titi - Bogpista

A mérkőzést megelőzően volt egy kis félreértés a térkép felcserélését illetően, de végül Pistáékkal toltuk a Rise Up-on. Mirror meccs, ahol jól és pontosan játszottunk, egy hajszállal nyertek Titiék. Olyan meccs volt ez, ahol egy morál vagy/és luck esetén fordított eredmény is születhetett volna. Ellenfelünknek jött ki a lépés.

3. kör Teki - Adler

Az első olyan meccs volt, ahol én tudtam dominálni kettőnk közül. Adlert simán levertem, Tekit pedig olyan mértékben legyengítettem, hogy szikrányi esélye sem volt Jou fullos seregével szemben. Hoztuk a partit és ezzel jegyet váltottunk a döntőre.

Döntő

Dreegar - Ssth

Jebus-on játszottunk. Bármelyikük több tapasztalattal rendelkezik ezen a templaten, mint mi Jou-val ketten összesen. De ez nem volt elég, Ssth ha jól emlékszem 7 unicorn dwellinget birtokolt, Dreegarnak pedig volt Angel dwellje. Hiába volt 3 gorgon dwellem, eltörpült azzal a fölénnyel szemben, amiben Th-ék részesültek. Jou a Towerral szenvedett, dwellje sem volt igazán (talán 1 gremlin) és a terepe is szörnyű, blokkja horde sultán és throng mino king (ez utóbbi nem nagy kaland, de dwellek hiánya miatt későbbi kitörést tett lehetővé).

A sivatagi részem nem volt olyan gazdag, hogy Tazart fel tudjam olyan értékekkel tápolni, hogy eséllyel vegye fel harcot a HP hegyekkel bíró ellenfelekkel szemben. Hive-om alig volt, ráadásul a sivatagból egy hosszabb kacskaringón keresztül tudtam eljutni Dreegarékhoz, nem volt más összeköttetés.

Ellenfeleink szerencsésebbek voltak és hiába küzdöttünk keményebb csoportban és a döntőben, esélyünk sem volt a győzelemre. Ez a parti nem rajtunk múlt, a térkép generálásának pillanatában eldőlt a kupa sorsa.

1 vs 1

Összességében igaz, hogy a 4. táborom legrosszabb eredményét értem el. Ez betudható a pályáknak is (Süni, Pista, Dreegar ellen esélyem sem volt) és természetesen a saját baklövéseimnek is (Th ellen manaduplázással vagy a könyv felvételével lett volna jó esélyem, Jou ellen rossz várválasztás vagy a kivárás nem járt sikerrel, Adler ellen meggondolatlan voltam, amikor betámadtam a várában). A megnyert meccseim sima győzelmek voltak, nem volt igazán szoros meccsem idén 1v1-ben.

Üdv.: Csizu

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 18 csüt., 10:50 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Dave írta:
..Szóval 9.lettem,amivel nem vagyok teljesen elégedett mert csak hajszállal csúsztam le a 7-8.helyosztóról,ami a célom volt..


Első táborod volt egy kemény mezőnyben, a 9. hely nagyon előkelő, légy rá büszke! Random térképeken egész otthonosan mozogtál, fixeken még gyakorolnod kell többet. Nagyon fiatal vagy még, időd és lehetőséged lesz még bőven, hogy feljebb törj.

Az a véleményem, hogy a 10. hely lenne kb. reális ebben a mezőnyben számodra, ha a jelenlegi tudást és tapasztalatot vesszük. Ehhez képest legyőzted Jou-t, ami nagyon nagy szó, hiszen úgy indult az 1v1 menetelése, hogy a legjobb 4 között lehet a végelszámolásban. Jött egy hullám, indiszponálttá és sebezhetőbbé vált és ez is kellett ahhoz, hogy meg tudd verni - nem alábecsülve a képességeidet, Jouval játszottam a legtöbbet ebben a mezőnyben, nagyon jól ismerem. Az előtted végző srácok iszonyat tapasztalattal bírnak, nagy bajnokok, akik elé nem sorolnálak még.. Nagyon sokat kell még tanulnod, hogy ezen a listán feljebb kerülj és mindig nézz hátra, mert a többiek is fejlődnek még, meglephetnek ;)

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 18 csüt., 11:09 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Kösz a tanácsokat,igyekszem :wink:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 18 csüt., 16:35 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Üdv. Mindenki!

Nos, rövídítve összegezzük mi is történt a múlthét vasárnapig :)

H5 támadás:
Igen jól sikerült a szereplés így, a szokásos belekalkulált úgyis megaláz a skillfa (2x előferdült, ebből 1et majdnem sikerült kikompenzálni az ellenfélnek köszönhetően, de utolsó hajsál esélyével megúszta :D) és előre meg nem jósolt események hatására a 2. helyet elkaptam, kishíjján Tekivel mérkőzhettünk volna fényéveket... érette :D
Grat. Warheart-nak, a BAJNOK-nak (majd Ősszel is brillírozzál ;) ), valamint a többi helyezettnek.

H3 támadás:
Első öteltes sereg, amit viszont utána először megláttam benne, hogy milyen szánalmasan gyenge... Azért pár helyen sikerült pontokat szereznem vele, kicsit talán segítve az előrébb lévők elhelyezkedését :D
Grat a BAjnoknak LordShabának, és a többi helyezetteknek

2vs2:
Csizu itt mindent leírt, ami rövid verzióként lényeges, a Döntőn a terepsorsolás az eléggé tré lett tényleg, 1 naga, meg pár gremilin dwell, és 1 fullos utópia volt a területemen, meg annyi szörny, hogy a 80%-ukat megölve lvl7 lett a főhősöm... Ez elis döntötte eléggé erőteljesen, mennyit érek... :D

1vs1:

1. Mágus mesterek kizárva
vs Dreegar
Fortress vs Dungeon

Rövid sztori, tombból +4 all esett, utópiából piros golyó, Dreegar meg 4.hét 5v6. napján átjött a nyakláncomért, de haza már nemtudott menni, így pop. előnyt is szervíroztam, de neki elég volt a piros gömb is, hogy elkedvtelenedjen(mikor csatáztunk volna kifagyott a masinériája, de a piros golyó miatt nemigazán látta értelmét a harcnak.)

2. The Duel
vs Karesz
Necro vs Necro

Lévén a térkép hasonlít az ellenséges szomszédokra, ahol mindig ha lehet necroval tolom, ezért raktam ide is. Utána jött az infó h lvl7 dwell van még, így a végére 17 sárkányt okmáényoltam össze, meg a zombik helyére 5 arkot (2ark+1 angel refu+2 angel dwell, és a hillfortban upgrade... ) :D Ennyi elég is volt, lévén az utópiák nem szórták szét a skillpontokat, mint néha teszik itt...

3. Jebus XL
vs Hahakocka
Dungeon vs Rampart

Majdnem szokásos eljárás, 4. hét elején kijutottam kintre, 2 hetet szalommoztam az arti választékban, majd főcsata, ahol a skillek (és Kocka tapasztalatlansága az online játékstílusban) lazán eldöntötték a dolgokat...

4. Might masters
vs Süni
Castle vs Rampart

2. héten 3 anygalk+ a refuadalákokkal(2 black kinght és 1 titán) beszántottunk mindent a térképen, log nélkül, beváltottunk minden questet meg betétkönyvet, majd középen ütköztünk Sünivel... Az arkok erősebbbek lettek mint a fák, így a csatát megnyerük...

5. Hourglass3
vs Teki
Tower vs Rampart

Jó volt minden, nagy jóra sikerült összepakolni a taktikákat, de 3. hét végén Teki hőse a félpályányi (cipő+kesztyű+log) mozgáspontjával megalázott mikor csak 3 titán volt nálam... De konkrtétan így jár az, aki Tp helyett gyalog megy haza az utópiábul... (Félig ráfoghatom arra, hogy a reggeli Wt partyban a földkönyvvel nemvolt Tp-m, és ez megzavart )

6. Panic L
vs Csizu
Inferno vs Rampart (most nézem, a fele banda ellenem tartogatta vagy mivan ? 8) )

Egész jó kezdőterep, 1 démon dwell, kicsit erős blokk, eléggé 0ás mellékterep, majd 2 castle-s zóna... 3. hét végire eljött a főcsata idejére készülődés, kipattintottam gyorsba a 40+ démont a pikás+ archer+ pandorás halbi és imaradék imp csoportokból, és a főcsatára 107 HornedD. Mariussal nagyon sok lett a közel hasonLó skillek mellett...

7. Coast to coast
vs Bogpista
Stronghold vs (Undead)Fortress

0-ás értékű terep, a földalatti rész is 0át ért, Pista meg 1 jó húzással komoly HPfölénybe került a skill fölénye mellett, így nem mentem sokra a középen levő másik stronghold vár ellenére sem

8. Showdown
vs Titi
Rampart vs Fortress
A terep megint 0ás volt artik terén, volt +13 skillpontom az artikkal 1ütt(relicek,lvl3ak meg lvl2-esekkel :!: ). Kb 1időbe kimentünk, 1 library előnyt sikerült becsempészni, majd full sereggel megütött, és 1 viszonlyag szoros csatában alulmaradtam...

9. Balance L
vs NG
Rampart vs Dungeon

Köpetnyi kezdőterület, semmivel, majd 1 elnyúlt indefnós terület, megint semmi jóval, és 2 havas zóna, ott meg fütyül majd a büdös lónak a f***a, így 3. héten a +2 pajzsommal bevertem a középső területre a blokkot, 100+ Dendro Soldiert, 2 nap múlva elvétettem pár lépést mikor NG hősét felfedeztem bent "lőtávolban", majd a köv napokban megruházott mint szódás a lovát... :(

10. Dragons Lair
vs Adler aka Kingslayer
Inferno vs nemistudommi :S

Amire emléxem innen, hogy 4. vagy 5. napra annyi seregem volt hogy minden hősnél 1db lvl 1, úgyhogy inkább a relaxálás mellett döntöttem, Adler bánatára :(

11. The Hive
vs Vologya
Tower vs Inferno

Bevállaltuk Terek csövest, viszonylag hamar kapott is levegő mágiát, egész jól ment minden, a relikek közepesek voltak, az ArcDebilnél elbuktáztam 2 titánt mert nem full manával csaptam képen, majd az idő is elfogyott, így félszerelésben középreosonás, és a változatosság kedvéért a főcsatában Vogyi ArcDebiljei mondták ki a végső áment... KMK-rulez... :evil:

12. Jebus XL
vs Ssth
Castle vs Rampart

Összekaptam magam, kényszer volt a brillírozás, jól is jött minden, a gép 1xer megtréfált(autocombat-ban menekülni akart, majd miután nem engedtem neki, lenyomta az ellent mint a bélyeget... ), meg utánna még párszor, pedig Adler nem 1xer intette idén is a népet, hogy ne legyen senki se mohó, én azvoltam, és beletört a bicska( angel Dwell előtt 48 monk 1. héten-> szeva sereg, 2. héten 80+ fly 1 csöves pandora előtt -> szeva angel... ) Ennek ellenére Th úgy vert meg hogy kapott 30 fát dobozból, meg 1 25-ös hőst börtönből, amivel a blokkját átbírta ütni 1 nappal korábban mint én... Utánna a 65 fa az bonthatatlan volt, és még relicre is futotta neki... Mákos-Mákos...


13. Plagued land
vs Dave
Stronghold vs Dungeon?

1 héten 6. nap benéztem 19 pitfiend-hez meghalni, majd 2. héten 11 Monarch alázott meg, 80%-os poisonitással... Természetesen ezt sem így képzeltem, a géppel ellentétben...

Ráadás
Magic masters
revans Dave-el
Dungeon vs Tower

Tesco nyugdíjas haladás, a random relic és az utópiák pedig eldöntötték a partyt... 3 :!: várban toltam 4esig a tornyot(2 tower Libryvel, meg a dungeonom ), és még inferno se volt benne, nemhogy Chain... no comment mágiás pályán, fix levegőgubics mellett...

Foci:

A végére sikerült összepakolni az egyenlőséghez közelebb levő csapatot, mint az 1v1 szezon elején, de a jóleső funfocihoz ideálisvolt minden nap a csapat szerintem :D

Végeztem is, nemutolsósorban köszönet a Szervezőnek, Vologyának, és mindenkinek a hangulat emelését, aki jelenlétével megtisztelte a Tisza házat :D

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 19 pén., 20:27 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Üdv!

Örülök hogy idén is ott lehettem veletek,remélem még sokszor összejövünk a szikin erre a 10napra....

Támadások:
H5ben túl lusta voltam csapatot kreálni, a h3mas szerencsétlenkedésemet nem kommentálnám,legközelebb vagy indulok,vagy igyekszem odaérni legalább érmes helyre :lol:

2vs2:
Nimbussal remekül kijöttem,hullámzó játékunkkal is elértük a körbeverést a csoportban. Ezt vártam tőle lazaságot, pozitív hozzáállást és még sorolhatnám....Csizuék ellen ott ment el a hajó,hogy egy scholaros hősőmet nem gyúrtam ki,chainnel nyomultunk volna a főcsatákban.. Izgalmasabb lehetett volna
A másik 2 csoportmeccsen 1 alkalommal óriási mákkal(Titi sokat bukott a piros gömb miatt) máskor meg jó játékkal nyertünk.
A kockadobással vetekedő döntés értelmében Karesszékkel toltunk egy fun meccset az 5.helyért, Zsomborról tudtam,hogy randomon elég tapasztalatlan,ezért nem fogtam sietősre... 3 győzelemmel 1 vereséggel 5.hely :wink: Erre büszkék lehetünk Nimbi 8) :lol:

1vs1
4 vereséget hoztam össze, TH és Jou ellen a rossz várválasztás/főhősnem nem a megfelelő skillek jöttek, Pista ellen nem mentem be a saját librarymba,amit ha megteszek, szerintem nekem marad 3pikással több a végén :D , Tekivel a bronzmeccset meg elbohóckodtam,hulla fáradt is voltam,nem a legjobb artikat raktam fel a főhősömnek,meg balfa**ul főcsatáztam...
A 4.hely kupát ért,bár bőven volt esély a körbeverésre a vége előtt, ami ha bekövetkezik, megint én szívom a legnagyobbat :)

Erre a problémára jelenleg nem találtunk megoldást, tehát mivel újból nyerni akarok valamelyik versenyen, 1 lehetőségem maradt arra, hogy én jöjjek ki jól az esetleges körbeverésből..... Ez kb annyira lesz fair, mint amennyire a 2vs2 erre vonatkozó szabályzata :)

Foci:
Visszaestem a középmezőnybe,bár az utolsó napokban hoztam a 2-3gólos átlagot,de ez a futóteljesítmény amit produkáltam -elég gyatra 8)
Jounak ezer köszönet a finom ebédekért, plusz Karesz is kitett magáért két alkalommal.... Kérdem én miért nem többször, a milánói és a csilis bab kegyetlen jó volt :wink:

Th,mesélnél nekünk arról,milyen volt a hazautad Kockával? Már én sem alszom rendesen :?


Toplista természetesen frissítve,lehet böngészgetni az eredményeket :)

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 19 pén., 21:24 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Örülök, hogy jól éreztétek magatokat az idei táborban! Tábori beszámolóm majd később... Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 20 szomb., 8:22 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Kellemesen telt az utam. A buszút felét végigaludtam, a másik felében meg jót dumáltunk Kockával :wink:

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 20 szomb., 11:04 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
^^

Egy dolgot kifelejtettem a beszámolómból,mégpedig hogy remélem legközelebb nem kockadobás mapon folyik a döntő :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 20 szomb., 21:41 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Dave írta:
^^

Egy dolgot kifelejtettem a beszámolómból,mégpedig hogy remélem legközelebb nem kockadobás mapon folyik a döntő :)


Üdv Bátor Harcosok!

Dave: Szokj hozzá, hogy ilyen térképek is vannak... Az igazi "klasszis" játékosok MINDENFÉLE térképen megállják a helyüket, legyen az RANDOM, FIX, vagy "KOCKADOBÁSOS", hogy a szóhasználatoddal éljek... :wink: Tessék mindegyiken gyakorolni! :P Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 20 szomb., 22:06 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Én azért messze nem értek ezzel egyet, valaki a tábor egésze alatt egyenletesen jól teljesített, és pont egy "kinek dob jobb artikat a gép" teljesen LUCKFÜGGŐ mapon dőlt el az első hely....
Persze Titire gondoltam, megérdemelte volna az első helyet, de lemákolták.

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 419 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség