Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 419 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 20 szomb., 23:50 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Süni írta:
Én azért messze nem értek ezzel egyet, valaki a tábor egésze alatt egyenletesen jól teljesített, és pont egy "kinek dob jobb artikat a gép" teljesen LUCKFÜGGŐ mapon dőlt el az első hely....
Persze Titire gondoltam, megérdemelte volna az első helyet, de lemákolták.


Üdv Bátor Harcosok!

Igen, valóban Titi jól teljesített (megérdemelte volna a bajnoki címet) de a mákos TH mázlival bealázta... :roll: De utólag könnyű kritizálni a térképeket, bezzeg előtte senki sem szólt egy szót sem rájuk... :shock: Tanulság: Legközelebb tessék javasolni a térképek közül olyat, amelyet alkalmasnak találtok a rájátszásban történő megmérettetésre... :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 21 vas., 0:01 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Nyugi,fogunk :P

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 21 vas., 2:09 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Süni írta:
Én azért messze nem értek ezzel egyet, valaki a tábor egésze alatt egyenletesen jól teljesített, és pont egy "kinek dob jobb artikat a gép" teljesen LUCKFÜGGŐ mapon dőlt el az első hely....
Persze Titire gondoltam, megérdemelte volna az első helyet, de lemákolták.


Ez nem teljesen így van.
Th azért nyert, mert jobb várat választott és jól játszott a pályán! A Stronghold sokkal jobb vár volt arra a mapra mint a Dungeon! És elég hamar átment Titihez, szóval nem mákkal győzte le.
De mindent összevetve Titi nyújtotta a legjobb teljesítményt az 1vs1-en, kivéve a döntőt, ahl TH brillírozott.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 21 vas., 7:08 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Így van erre külön taktika kellett amit véghez is kell vinni. Egyébként nem a pályatípust kifogásolják, hanem azt hogy a rájátszáson került sor, ahol ugye az első hely is eldől. Erre én mondjuk a randomot javasolom, mondjuk egy ismeretlen template-el.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 21 vas., 12:16 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
bogpista írta:
Süni írta:
Én azért messze nem értek ezzel egyet, valaki a tábor egésze alatt egyenletesen jól teljesített, és pont egy "kinek dob jobb artikat a gép" teljesen LUCKFÜGGŐ mapon dőlt el az első hely....
Persze Titire gondoltam, megérdemelte volna az első helyet, de lemákolták.


Ez nem teljesen így van.
Th azért nyert, mert jobb várat választott és jól játszott a pályán! A Stronghold sokkal jobb vár volt arra a mapra mint a Dungeon! És elég hamar átment Titihez, szóval nem mákkal győzte le.
De mindent összevetve Titi nyújtotta a legjobb teljesítményt az 1vs1-en, kivéve a döntőt, ahl TH brillírozott.


Nem értek egyet veled,mert az igaz hogy jól játszott,de sok mákja volt...Gundula pl...

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 21 vas., 12:39 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Dave írta:
bogpista írta:
Süni írta:
Én azért messze nem értek ezzel egyet, valaki a tábor egésze alatt egyenletesen jól teljesített, és pont egy "kinek dob jobb artikat a gép" teljesen LUCKFÜGGŐ mapon dőlt el az első hely....
Persze Titire gondoltam, megérdemelte volna az első helyet, de lemákolták.


Ez nem teljesen így van.
Th azért nyert, mert jobb várat választott és jól játszott a pályán! A Stronghold sokkal jobb vár volt arra a mapra mint a Dungeon! És elég hamar átment Titihez, szóval nem mákkal győzte le.
De mindent összevetve Titi nyújtotta a legjobb teljesítményt az 1vs1-en, kivéve a döntőt, ahl TH brillírozott.


Nem értek egyet veled,mert az igaz hogy jól játszott,de sok mákja volt...Gundula pl...


Üdv Bátor Harcosok!

Dave: Álljunk meg egy szóra! Kezdesz átesni a ló túloldalára... Valami biztosan nem jó szerinted, úgy veszem észre... Te nem tudhatod, de már 1x eljutottunk ide... Vegyük tudomásul, hogy a szerencse ugyanolyan része a játéknak, mint bármi más! Tiltani lehet dolgokat (a szerencsefaktor csökkentésére), de valami MINDIG az egyik fél javára billenti a mérleget! Ha az artifactok nem, akkor a varázslatok, ha azok sem, akkor a hősök, ha azok sem, akkor a végcsatában egy morál vagy egy luck és még sorolhatnám... Szóval ez az értekezés ebben a formában értelmetlen szvsz... Ez a Heroes minden hibájával és szépségével... 1x fenn, 1x lenn! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 21 vas., 17:23 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Nehogy már TH-nak kelljen bármit is bizonygatnia... lassan eljutunk ide, ha így haladunk. :) Jó játékosnak szerencséje is van persze.... de azt meg kell látni, és ki kell tudni használni!!!

Tudjátok mennyi olyat láttam, hogy a játékosok elmennek a saját szerencséjük mellett, miközben szidják a másikat, hogy neki milyen mocsok mákja van...

Nem kell messzire menni, pl. mi is Sünivel simán benéztük a chaint az első játéknál. Megérdemeltük, hogy kikaptunk, nem kell Jou mákjára fogni semmit!! :wink:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 21 vas., 20:23 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Sziasztok,

Nyaralás után írnék egy beszámolót én is:

Nagyon jól éreztem magamat végig, megszokott arcok, jó hangulat, jó játék, egyszóval szuper volt a Tábor ismét, köszi Vologya a szervezést köszi nektek a jó hangulatot :)

H5 támadás: erről a műfajról még mindig fogalmam sincsen, teljesen kikészít a játék időnként, egy 7ik helyet valahogy összehoztam a mezőnyben :)

H3 támadás: itt az előzetesen elvárt 2ik helyett hoztam. Tudtam, hogy Lord Shabának van a legjobb csapata, gratulálok neki, nagyon ötletes és kivételes csapat volt! Bíztam a mákban hátha Csabit sokan resistálják, sajnos nem elegen tolták a resistet, így egymás után a 2ik évben végeztem azonos pontszámmal 2ik helyen ebben a versenyszámban :)

2vs2: Pistát kaptam és esélyesnek tartottam magunkat a végső győzelemre is.

Teki-Adler vs Pista-Titi Circle of war
Itt megfelelő nyugodt tempóban toltuk, nem kapkodtunk, a megfelelő tempóban haladtunk és meg is lett az eredménye. Animate-t persze nem kaptam két várból se, de így is bementem középre és kivettem két relicet a széléről. Egy sárkány sapkát és egy +5 allt. Pista is egész jól állt, azonban neki nem kellett közbeavatkoznia a végén, sikerült levernem mindkét ellenfelet.

Jou-Csizu vs Pista-Titi
Ez egy nagyon szoros meccs volt egy hülye pályán. Bár nevezhetjük nem megszokottnak is :) Kb. 20 elfem és 8 pegasim maradt a végére.

Süni-Nimbus vs Pista-Titi
Ez a meccs rajtam ment el. Betörtem a 3ik héten középre, elbuktam a seregem 25%-át, bíztam a két relicben, hátha valami jót adnak és azzal nyerünk. Hát nem jött össze. Víz könyv és piros gömb várt. Utána bénáztam és a fennhagytam a piros gömböt a 2ik blokknál, így buktam megint a seregem 25%-át. Nem lehetett így esélyünk sajnos, maradt a 3ik hely.

Pumpás-Vologya vs Pista-Titi
Itt kihasználtuk hogy ellenfeleink nem túl járatosak a randomban. Kipucoltuk az egész sivatagot, és utána győzedelmeskedtünk.

1vs1: kettő vereséget szendvedtem el, egyiket Süni ellen panicon, megkapta towerral archery speckós herot, gremlin és magi dwelleket, +1 speedet. Másikat Csizu ellen aki jobb pályaismeretével és játékával levert simán. Illetve Krellion a barbár armával elvett 1 pontot. Igyekeztem végig figyelni és pontosan játszani, szerencsére egész kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtottam. Az alapszakaszban az első helyen végeztem. A döntőt Th teljesen megérdemelten nyerte meg, nagyon jól és sokkal okosabban játszott mint én. Talán a döntőben tolta a legjobban, gratulálok neki ez az ő Tábora volt :)

Titi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 23 kedd, 20:06 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Tényleg nagyon jó Tábor volt, izgalmas meccsekkel, megszokott szinvonalú labdarúgással, pókerről ne is beszéljünk.

H5 támadásban nem indultam, ellenben kiedrült, hogy a wt nem igazán megy 2vs2 ben.
H3 ban az eddigi legjobb csapatom volt, ezért is az előkelő helyezés, sok
1-1 meccset vivtam, ellenben volt néhány olyan vereség, ami meglepett.

2vs2
Teki volt a párom, mondhatnám, hogy miattam végeztünk ahol végeztünk, de nem érzem úgy, hogy bármit is elpöcsöltünk volna, a többiek jobbak voltak, talán a várválasztás nem volt a részünkről szerencsés, de mindegy.

1vs1
A páros nekem mindig a bemelegítő, miután nem igazán játszom online, sokat nem reméltem, a mezőny nagyon erős, én filmnézős, olvasós, italozós taktikám nem mindig kifizetődő.
Nem is emlékszem minden meccsre, azt hiszem hullámzó szinvonalat hoztam, ja és az én hősöm volt Krellion, a barbár with Arma.

Néhány meccs, a teljesség igénye nélkül

vs Csizu
egy hősös, varázslós pálya, tower vs tower, amig én sorra buktam a katonáim, lévén nem volt earth magicem Csizu szépen megtámadott, néztem is, hogy ennyire ******* lennék, de szerencsére visszaértem a várba, nem emlékszem, hogy legyőztek e már úgy, hogy engem ostromoltak, hát most sem sikerült.

vs Vologya
The Duel original változat, Dungeon vs Dungeon, talán az első héten sikerült volna a sárkány dwelling, de a hajó rosszfelé indult el, igy csak a 2. héten lett meg, végülis nem számitott Crag Hack, implo és jóval több fekete sárkány lemészárolta az ellenfelet.

vs TH
jebus, itt simán kikaptam, nem éreztem a ritmust.

vs Dave
egy hősös, might masters, az ellenfelem nagyon jó játékos, a csatában talán a rutin valamint a 9 ancient ami miatt sikerült nyernem.

vs Dreeagar
HG3 original
tanárian ment minden, leszámitva a refugee t, de megoldottam, dreeagar ahogy kellett levarázsolta a seregem, akkor is ez a legjobb pálya:)

vs Karesz
Panic random, rampart vs rampart, wt, expert slow, fák, fák, fák és még mindig a fák, levertek mindenkit.

vs Hahakocka
Coast to coast
open map, elhúzódó utánpótlásvonalak miatt sokáig tartott, ostromolni nem akartam, ezért kivártam a végét, s nyertem.

vs Süni
the showdown
no comment, nem az én pályám, még sosem nyeretem ezen a táborokban.

vs Teki
balance L
ehhez sem értek, de a blokkokon sikrült lemészároltatni a seregem....

vs Jou
Dragon Lair
óvatosan játszottam, de Jou éppen low morálon volt, valahol bebukta a seregét....

vs Bogpista
The Hive
ruppotlan hősökből dolgoztam, a magicre és a sultánokra alapozva, a recanter az elsőt lőtte ki, a sultánokat a Castle serege, ahogy kell.

vs Titi
jebus
Krellion jött az armával és az anti magices Arkangyallal, már azért megérte, hogy láthassam Titi arcát, mert nyilvánvalóan jobban tolta mint én, az egy pont csak hab a tortán.

helyosztó
azt gondolom végig jobban játszottam, de a clone+arkangyal kombó ellen szerintem nincs ellenszer.

összeségen ennyi, hihetetlen, de még 2011 ben is ez a játék, ami az etalon ebben a műfajban, látszik, hogy mennyire rendben van a balance, s hogy a luck faktorban is egyszer fenn, egyszer lenn.
nem vagyok jós, de szerintem 2v2 és 1vs1 jövőre is ezzel - H3 - fog menni, hiába izzad Nimbi a 6. rész előtt, ahol a warrior 1 kezes karddal tolja dpst, könyörgöm legyen akkor legalább egy pajzs nála, ha meg nem, akkor valami imba kétkezes fegyver vagy kettő?:)

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 23 kedd, 21:01 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Az kétkezes kard, csak egykézzel forgatja néha, mert annyira penge... :P :lol: :lol: :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 24 szer., 16:13 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 23 szomb., 10:26
Hozzászólások: 377
Köszönet Vologyának a fáradozásaiért, nagyon jól sikerült a tábor! Érdemes volt kevesebbet hírózoznia, hogy több ideje legyen ránk. :wink:

Segítőinek is köszönet! Jounak külön köszönet a finom étkekért is!

Zsombival félelmetes erődítményeket építettünk a partra, remélem nem törtétek benne össze magatokat. :D

A foci remek volt, a Dreegar-Titi páros nagyon kifárasztott.
Adlerrel pókerezni amint Magix birspálinkáját kortyolgatja: felbecsülhetetlen.

Vannak még emlékeim a versenyekről is.

H5: Fogalmam nem volt, hogy mit kezdek majd a csapatommal (érdekessége annyi, hogy semmi copy+paste nem volt benne). Végül nagyon meg voltam elégedve a luckmoralos sárkikkal. Igaz, hogy amikor szerencse kellett a győzelemhez, akkor nem igazán hozták a formájukat (ugye Magix? :twisted: ), de ez megbocsátható, mert amelyik csapat H5 kupát nyert, azzal leikszeltek a sárkik. Mindhármunknak gratulálok (leginkább Warheartnak), nagyon jók voltak!

H3: 12.BB-s seregemet poroltam le az árlistára alapján. Akkor mindenki elém került, akinek elsőre vagy másodikra bejött a resiszt, ezért nem voltak nagy reményeim, bár kedvezőek voltak az ellenfelek, mert csak egy gömbös volt (Teki a titánjaival), a felezhetetlenek pedig kevesen voltak.
Bogpityu ellen az egyik meccs szerencsés volt - később kiderült, hogy nagyon kellett.
Hogy én mennyi rezisztet láttam... Tönkre tettek.
1. számú rezisztmájszter Titi volt 100%-kal. Meccsünk előtt el is mondta, hogy az első kettőt rezisztálni fogja. Kikészített, mert meg is tette. :D
2. számú Karesz volt, mert ő is elszedett pontot. Kevés csapat ellen kellett az intelligencia, ő pont azok közé tartozott, és persze nem jött iq, de neki bejött a reziszt, nem is egyszer. Talán háromszor is.
3. számú rezisztmájszter Dreegar volt, akinek 8-ból 5-ször(!) működött az a resistance, ami 20%-os névértékkel bírt. Szerencsére a kilencedik chain már megrázta, így túléltem. Ezért kapott tőlem lucky szavazatot.

Emlékezetes meccset vívtam még Sünivel is. Azért, mert a 12.BB-n Sorcynak is májti gorgói voltak, és azok is hasonló hatékonysággal vezették az áramot. :P

Vologya sárkányai... Amikor 14 sárkit feltámaszt a szemed láttára...

Végül szegény Titi úgy járt, mint tavaly. Holtversenyben első helyen álltunk, de idén is csillagos ezüst fölével távozott. Ez miatt részemről ő kapta az unlucky szavazatot. Nem gondoltam, hogy a pikásaival ilyen szépen eltángál titeket.

_________________
Üdvözlet minden nagyon bátor harcosnak!
Lord Shaba


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 26 pén., 13:10 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
lehet sasolni a képeket! Köszönjük Gepy :wink:

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 26 pén., 15:52 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Most látom igazán,hogy tényleg mennyire álmos fejem volt néha :lol:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 26 pén., 21:24 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Jaja Gepy felrakta. Köszönet érte. Hát igen volt néha hogy álmos lettem én is meg asszem Süniről is van olyan kép.

Focinál kimaradt az ollózásom s egy ici pici csel amik lehet, hogy expert luckkal történtek. :)

Karesznél tényleg megmutatta a videó hogy semmi se ért hozzá a lábához amikor elesett. :) Attól még persze lehet, hogy megcsúszott.

Jók lettek a csoportképek is mindenki jól ráfért. Vologya mestert hiányoltam 1-2 képen volt csak rajta meg Ati is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 09 pén., 16:12 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Én is kösz mindent :)
Szép volt jó volt :)

Amit NAGYON hiányolok : Adler 20 perces monológját pokerezés közben a kék bogyóról!!! Please azt a videot akarom fent látni :)
(Youtubera tilos kitenni, de itt azért meglehetne :))
Szerintem Dave is sokkal többet tanult abból a 20 percből a sexualitásról, mint eddig egész életében :)

Műanyag pohár : 10 Ft
Igazi vajdasági birs pálinka : 2000 Ft.
Adler's speech by pálinka : PRICELESS !!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 11 vas., 9:38 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 28 szer., 19:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Monor
Magix: nem lehet......Adler cenzúrázta az egészet.

_________________
Üdv:Karesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 11 vas., 19:56 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 23 szomb., 10:26
Hozzászólások: 377
Karesz írta:
Magix: nem lehet......Adler cenzúrázta az egészet.

Értem. Tehát jövőre megint kell hoznia Magixnak igazi hamisítatlan vajdasági birspálinkát.

_________________
Üdvözlet minden nagyon bátor harcosnak!
Lord Shaba


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 11 vas., 22:34 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Nem játszunk ilyet, tessék elküldeni e-mailen vagy msn. :)

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 20 kedd, 20:53 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Felkerültek a XI. Heroes tábori képekhez a végeredmények és a képaláírások...

Most pedig gyorsan pótolom a beszámolóm, mert már a felére sem emlékszem... :oops: Pedig jó volt! :P

H5 támadás:

Csapatomnak nem igen kedvezett a sok mágus és főként a lövős csapatok, de amilyen lazán vettem az egészet, a 8. helyezés több, mint elismerő... :) Gratulálok Warheartnak első bajnoki címéhez és persze a helyezetteknek is...

H3 támadás:

Itt szinte semmi esélyem sem volt, így ellazáztam a meccseket. majdnem minden meccsen magam vertem meg, ahol viszont esélyt láttam akár 1 pontra is, ott keményen küzdöttem, így nem lettem utolsó... :P Gratulálok Lord Shaba-nak a bajnoki címéhez és persze a helyezetteknek szintúgy!

2vs2 torna:

Pumpást kaptam páromul, már jól ismerjük egymást. Egymás ellen sokat küzdöttünk, egymással még nem, itt volt az ideje... A sorsolásnak kösznhetően sikerült a halálcsoportot elkerülnünk és így célunk a későbbi bajnok páros Dreegar és Ssth-n kívül a többiek megverése. Hol a várválasztás segített, hol a rutin, szóval hoztuk a csoport 2. helyet. Majd a 3. helyért vívott küzdelemben elég pocsék játékkal ki is kaptunk. De a 4. hely is kupát ért, így nem bánkódtunk... :) Szép volt Pumpa! :P
Gratulálok a Dreegar-Ssth párosnak a BAJNOKI címhez! A többieknek pedig a helyezéseikhez...

1vs1 torna:

Zsombi "váltótársaként" indultam, 5 meccsből 4-et sikerült hoznom. (NG, Dave, Hahakocka, Jou) Adler ellen döntő momentum volt, hogy a sari dwellben Solmyr csövesei az utolsó ütéssel nem tudták leteríteni a Vörös Sárkányt, 1 HP-val állva maradtak... :? Ennek ellenére jó csatákat vívtam, szerencsém is volt az artikkal, szóval összességében nem panaszkodhattam... És örülök, hogy a Necro várral még mindig jól megy a játék... :D Gratulálok a BAJNOK mákos TH-nak, a remekül játszó Titinek, valamint a többi helyezettnek...

Jövőre Veletek ugyanitt! :wink: Baráti üdv!




A topicot a temetőbe helyezte: Trunks - 2011.10.25.

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 419 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség