Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 134 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 04 pén., 10:39 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Valaki ellenorizte az adatlapokat? PL. Ati-nal nem latom a 150%-os ar buntetest.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 04 pén., 15:36 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Igen ellenörizte valaki az adatlapokat, de lehet elsiklott a figyelme az ottani seregkavarodásban hirtelenjében.

Atira a módosítások ennek félnyében:
5 Titán
16 Monk
33 Grand Elf
78 Marksman

-re redukálódott a létszám, a titán a főegység (38,71%os áraránnyal).

Más észrevétel esetleg?

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 04 pén., 15:43 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Kevés unikornisom van. Számításaim szerint 403nak kellene lennie. Kérem a javítását sürgősen ^^

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 04 pén., 15:57 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Dreegar írta:
Kevés unikornisom van. Számításaim szerint 403nak kellene lennie. Kérem a javítását sürgősen ^^


403 ???? Mi van? Unikornis? Excel ? Számolás ok ... meg amúgy is te adtad le az excelt :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 04 pén., 16:04 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Gondoltam en is a familiarra. De ugy gondoltam hogy meghagyom neked es csinalok olyat csapatot ami leveri. :)

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 04 pén., 20:15 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Megnéztem a csapatokat. Első ránézésre H3-ban nem érzem magamat rossznak, hozzá kell tenni hogy a csapatom nagyon egyszerű lett a maga módján. H5-ben szerintem az utolsó három hely egyikén fogok célba érni, de ehhez a játékhoz nem értek, úgyhogy bármi lehet :)

Titi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 04 pén., 22:48 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Dreegar H3-mas csapatában maradt még 1 kis hiba: Dragon Scale Armor 2550, nem 2250, így - 2 Unicorn ki és +4 Kentaur Kapitány be... Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 05 szomb., 0:54 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
H3Tamadas_Csapatok_2HME.zip
H5Tamadas_Csapatok_2HME.zip


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 05 szomb., 15:57 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jan. 23 pén., 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest
Magix familiaros, Adelas serege ismerős valahonnan... :P

_________________
I have chosen darkness to be my guide.. War is in my heart, death is by my side


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 07 hétf., 1:02 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
2terkep_hbb2011a.zip


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 07 hétf., 11:19 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Az előző oldalon damagepy utolsó hsz-ében 2 db fix térkép található, amin az 1vs1 versenyben fogtok játszani. Csizu kért meg, hogy linkeltessem ki.

Támadás csapatok elemzése? Senki Titin kívül? :)

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 08 kedd, 14:51 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Ide is tegyétek be légyszi a H3, H5 TT mappokat, mert nekem pl a H5 térképek egy txt fájlban jöttek át (vírusos vagy valami gebasz van benne és a levrendszer letiltotta gondolom én).

Köszike :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 08 kedd, 15:00 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Magix írta:
Ide is tegyétek be légyszi a H3, H5 TT mappokat, mert nekem pl a H5 térképek egy txt fájlban jöttek át (vírusos vagy valami gebasz van benne és a levrendszer letiltotta gondolom én).

Köszike :)


Üdv Bátor Harcosok!

Fel fogjuk tenni, ahogy Gepy hazaért a munkából... :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 08 kedd, 15:36 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Köszi szépen a mapokat Jou!
Egy hibát találtam: Zsombinak minden mapon 1 gnollja van :)

Titi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 08 kedd, 19:41 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Nekem sehol sincs exp pathfindingem pedig kifizettem érte a lét..

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 08 kedd, 20:22 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Észrevételek javítva, más fedezett fel még valamit?

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 08 kedd, 20:45 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
H3tam_2011_terkepek.zip
H5tam_2011_terkepek.zip


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 09 szer., 11:05 
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 17 szer., 10:27
Hozzászólások: 292
Tartózkodási hely: Kispest
Nos, a főnök nincs Afrikában, de azért H5re sikerült valamit összedobnom, remélem, lesz H3ra is.

Ati: Hmm... Mintha már találkoztam volna hasonló csapattal, legalábbis engem nagyon emlékeztet a Mester tavalyi díjnyertes együttesére. Ha a dárdások belassítják az ellent a tánok szintjére, akkor sok fejfájást okozhat. Még csak azt se lehet mondani, hogy nyersanyaggal bírja, mert ha kell, befrissít. Egyetlen gyengéje az alacsony elsődleges tulajdonságok lehetnek.

Dreegar: Gólem power iszonytató spell powerrel, komoly gond lesz mindenkinek, aki nem tudja gyorsan szétbontani a pléhpofákat. Lassú seregnek esélye nincs ellene, és valószínűleg manával is elég ideig bírja. A legjobbak közé várom, még ha van is hasonló sereg.

Jou: Lássuk. Elsődleges tulajdonságokkal nem lesz sok gond, +10 pont sokat jelent. Vannak jó kis nekrónál megszokott szivató varázslatok, nyilván tömegesítve lesznek, és majdnem 1000 csonti véres karommal elég durva lehet... ha a statok és a képességek jók lesznek és viszonylag jó might hőst tud formálni emberéből.

LordShaba: Jou csinált még jó régen egy elég hasonló csapatot, bár az a mezőny tele volt nekrókkal, így most picit holtsúlytnak érzem Sandro köpenyét, főleg, hogy se PM, se frenyó nincs. Ennek ellenére fincsi kis csapat, varázshasználók végigizgulhatják a meccseiket, hogy ne blokkolja be őket, a sötét varázslatok jók, a kérdés csak annyi, hogy mennyit tudnak majd iddogálni a vérszívók.

Magix: Mielőtt megijednénk a sok imptől, ezek most csak manacsökkentésre vannak, reméljük elég gyorsak lesznek hozzá. Amúgy klasszikus inferno might hős, szerencsével, vezetéssel, ami jó sok lovat fog még hozni Magixnak, a veremúr meg majd szépen gyengíti le az ellenfelet (persze csak amíg le nem lövik) Átgondolt elképzelés, nem kell Magixot félteni.

rt: Ezt a csapatot őszintén szólva kevésbé értem. Oké, hogy van luck meg unluck rendesen, és mágiahasználók nem sok mindent fognak tudni tenni a rengeteg gólemmel, de ki fog ütni? A ballista vagy a gólemek? A másik nagy kérdés, hogy mekkorát. Nincsen védelem sötét mágia ellen, és hát finoman szólva sem sprinterek a pléhagyúak. Meglátjuk, mi sül ki ebből a csapatból.

Teki: Deleb vezetésével bődületes might csapatot állított össze Teki. A fekete sanyi ellen keveset lehet tenni, egy szemvillanás alatt az ellen arcában van és nincsen kegyelem. Az meg extra, hogy visszaütés sincs, bár elég viszonylag sok nekró meg mesterséges csapat van, akik ellen nem használ a zavarás. Borzasztó védelem és szerencsés ATB kell ahhoz, hogy valaki megállítsa ezt a csapatot.

Titi: Tényleg nem lett túl bonyolult a csapat, rengeteg tűzhajigáló mágus, valamint Nathir mellé, aki tűzzel és meteorral osztja majd a jót az égből. A legnagyobb kérdés itt is az, hogy a mágusok meddig bírják majd a strapát, hogy ha valaki izomból nekik esik, márpedig itt sokan vannak, akik képesek lehetnek erre a falat figyelmen kívül hagyva.

Vologya: A Mester szokás szerint arra koncentrál, amiben extrát tud nyújtani: taktika és izomerő. Igyekszik a lehető legjobban lefedezni csapatát sötét mágusok ellen, és egy mágiaimmunitás a warlockok dolgát is megnehezítheti, persze, ha kap fénymágiát (nem vicc, láttam olyat, hogy 20. szintig tápolt lovag egyszer nem kapott fénymágiát, de hát Vogyival úgyse történik ilyen) Ütni meg aztán borzalmas nagyot tud, és sokszor is.

Warheart: Fehér vadászok reloaded, azaz agyba-főbe felgyorsított és tápolt, zuhanó griffek, akik bárkit darabokra tudnak cincálni, ha kell. Jó kis csapat, annyi szent, csak bírják a válogatott ellenséges mágiák áradatát. Ha jól taktikázik, a mezőny első fele garantált.

Zsombi: Öreg klasszikus a strapabíró gargó és a kegyetlen pusztító mágia kombinációja, ezúttal fiatal harcosunk előadásában. Nincs kétségem afelől, hogy Zsombi jó párszor letesztelte ezt a csapatot, de engem minden rituálé ellenére is aggaszt a kevésnek tűnő mana, bár, ha egy implo leszed egy fősereget (ami lazán lehet még bm szerencséje nélkül is), akkor kinek kell sok mana?

_________________
General Tarhás
We want our quicksand back! :D
Lesz még a Putrid Lamasu-tanya!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 09 szer., 16:56 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
H3ban rt fog nyerni.

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 09 szer., 23:00 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 23 szomb., 10:26
Hozzászólások: 377
Nagyon beleakadt a szemem, ezért hagynom kell pár sort, a kedves krónikásunknak a jó kis összefoglalás méltatása előtt:
Farkas Péter írta:
Jou csinált még jó régen egy elég hasonló csapatot

Artifektet! 8) Hasonló csapatokat kizárólag én csináltam! :D Le van védve: nézd a nickem! :wink: Amikor Jou a Sandro köpennyel indult (12.BB), akkor majdnem pontosan ez a csapatom volt, csak nem Sandro köpeny volt nálam, hanem Greawes of Dwarven Kings (ezért lett 6-7 perces ez a mostani seregem.) Kíváncsi lettem volna akkor egy BogPityu vs. Jou csatára, mert majdnem ugyanazt a sereget alkották. Sajnos BogPityunak akkor le kellett mondania a H5 támadásról. :roll:


Az összefoglalót pedig köszönjük szépen! Midig öröm ilyet olvasni.


Bátor Vologya harcos: mikor kezdődjenek szombaton a támadások?

_________________
Üdvözlet minden nagyon bátor harcosnak!
Lord Shaba


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lordshaba 2011 márc. 13 vas., 8:53-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 134 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség