Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 134 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 26 szer., 18:10 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Nagy örömmel közölhetem, hogy 2011 tavaszán ismét megrendezzük a Heroes Mugger Emlékversenyt (Budapest Bajnokságot).

A verseny tervezett időpontja: 2011. március 12-13-14. (szombattól hétfőig) Csili Művelődési központ (a már jól megszokott helyszín...)

A tervek szerint 1. nap a támadás versenyek (H3 és H5), 2-3. nap pedig az 1vs1 küzdelmek fognak zajlani.

A szervezést ismét jómagam, Vologya Mester fogom végezni (majd a pénzt is Én fogom beszedni), a versenyek lebonyolítását pedig remélem valaki bevállalja, de ha nem lesz önként jelentkező, akkor ezt is magamra vállalom. Kérem a H3 és H5 árlista készítőit (Csizu, Jou és Dragon), hogy segítsék a munkám ezekben a versenyszámokban.)

A szokásos versenytípusok lesznek, tehát:

A - H3 1 vs. 1 verseny
B - H3 Támadás verseny
C - H5 Támadás verseny

Nevezési díjak (A tavalyihoz képest nem változtak...):

H3 1 vs. 1 verseny:
12 fő részvétele esetén: 4500 Ft
13-18 fő részvétele esetén: 3750 Ft
19-24 fő részvétele esetén: 3000 Ft
(El kellene dönteni, hogy fix vagy random térképek legyenek, valamint kipróbáljuk e a TE vagy WT verzióit a Heroes3-nak...)

H3 Támadás verseny - 2000 Ft (a végleges H3 árlista február 14-én várható, a csapatok beküldésére 25-én 20.00 óráig lesz lehetőség!)
H5 Támadás verseny - 2000 Ft (a végleges H5 árlista február 14-én várható, a csapatok beküldésére 25-én 20.00 óráig lesz lehetőség!)

Így aki mindhárom versenyben indulni kíván, 7-8,5k pöngő magyar forinttal kell, hogy megterhelje a pénztárcáját. Más kedvezményt jelenleg sajnos nem tudok biztosítani.

Jelentkezni Név/Nick/Email cím/Telefonszám/Indulni kívánt versenytípusok megjelölésével a vogyi73@gmail.com címen, 2011. február 18-án 20.00 óráig lehet!

A nevezési díj befizetésének a végső dátuma február 23-a 20:00 óra, én minden jelentkezőnek elküldöm a számlaszámom, címem, vagy találkozhatunk személyesen is, stb., hogy időben el tudjátok küldeni a pénzt. Kérem, hogy a fizetést ne hagyjátok az utolsó pillanatra, még majd 1 hónap van a befizetésre!

A játékban való részvétel a jelentkezés gyorsaságától függ, a 25. jelentkezőnek már csak a tartalék nemes szerepe jut, így érdemes mihamarabb megejteni a jelentkezést!

A jelentkezők később természetesen jópár e-mailt fognak kapni a pontos határidőkkel, egyéb infókkal.

H3 1vs1 versenyben:
A minimális versenyzőlétszám: 12 fő
A maximális versenyzőlétszám: 24 fő

H3 támadásban:
A minimális versenyzőlétszám: 10 fő
A maximális versenyzőlétszám: 20 fő

H5 támadásban:
A minimális versenyzőlétszám: 8 fő
A maximális versenyzőlétszám: 16 fő

Ha valami nem világos, kérdezzetek bátran. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 26 szer., 21:12 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 17 kedd, 18:53
Hozzászólások: 260
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
Szia Vologya!


H3 támadásra Zsombi, Ati
H5 támadásra Zsombi, Ati

______________________________________
Blood Fury a kedvencem:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 27 csüt., 0:19 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Azt figyi csak, Zsombi milyen éber volt. :)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 27 csüt., 13:05 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Kerdojeles szamomra, nem tudom hogy addigra hazamegyunk-e vagy sem. (Elvileg igen) Februar vegen tudok biztosabbat mondani, addig legyek kerdojel. :)

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 28 pén., 8:32 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Vologya: ahogy azt már az előző emlékversenyen is jeleztem, az 1v1 verseny szervezését - és a hozzá kapcsolódó dolgokat - szívesen elvállalom!

Csizu

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 28 pén., 12:46 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok,

Jelentkezem az 1vs1 küzdelmeire.
A támadásokra sajnos nem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 28 pén., 15:18 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 23 szomb., 10:26
Hozzászólások: 377
Jelentkezem az alábbi csodálatos (és szokásos) versenyszámokra:

H3 Támadás verseny
H5 Támadás verseny

_________________
Üdvözlet minden nagyon bátor harcosnak!
Lord Shaba


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 28 pén., 16:54 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Srácok,ha bármiben tudok segíteni,szóljatok,szívesen vállalom egypár map átnézését vagy hasonló melót.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 30 vas., 13:15 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Támadásra most nem megyek szerintem, de az egyes küzdelmekre igen.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 feb. 02 szer., 22:52 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Most már biztos, hogy most tavasszal nem tudok csatlakozni hozzátok a versenyre... :cry: Nektek Jó játékot! :)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 feb. 03 csüt., 11:51 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Csizu írta:
Sziasztok!

Vologya: ahogy azt már az előző emlékversenyen is jeleztem, az 1v1 verseny szervezését - és a hozzá kapcsolódó dolgokat - szívesen elvállalom!

Csizu


Üdv Bátor Harcosok!

Köszi, Tiéd a pálya... :P Ismertesd az elképzeléseidet, mert hamar itt a március! :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 feb. 04 pén., 14:38 
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 17 szer., 10:27
Hozzászólások: 292
Tartózkodási hely: Kispest
Üdv mindenkinek!

Sajnos idén sem fog összejönni a Mugger Emlékverseny, anyagi és humán erőforrásaimat jelenleg más dolgok kötik le.
Viszont a főnököm elvileg február végén Dél-Afrikában lesz, szóval remélhetőleg össze tudok majd dobni valami elemzésfélét.

További szép napot és előre is jó játékot minden résztvevőnek!
FP

_________________
General Tarhás
We want our quicksand back! :D
Lesz még a Putrid Lamasu-tanya!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 feb. 04 pén., 18:30 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Az eddigi jelentkezések (Frissítve: 2011. 02. 04. 17:30 óra)

1vs1 torna:

1. Bogpista
2. NG
3. Teki1986 (?)

H3 Támadás:

1. Vologya Mester
2. Zsombi
3. Ati
4. Lord Shaba
5. Teki1986 (?)

H5 Támadás:

1. Vologya Mester
2. Zsombi
3. Ati
4. Lord Shaba
5. Teki1986 (?)

Várom a további jelentkezéseket!

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 feb. 06 vas., 11:07 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Vologya írta:
Csizu írta:
Sziasztok!

Vologya: ahogy azt már az előző emlékversenyen is jeleztem, az 1v1 verseny szervezését - és a hozzá kapcsolódó dolgokat - szívesen elvállalom!

Csizu


Üdv Bátor Harcosok!

Köszi, Tiéd a pálya... :P Ismertesd az elképzeléseidet, mert hamar itt a március! :wink: Baráti üdv!


Még átgondolom a lebonyolítási rendet, térképek terén valószínűsíthetően fix pályák lesznek, nem hiszem, hogy belefér az időbe a random, még meglátjuk.

Amennyiben fix pályák lesznek, az egészen biztos, hogy sokkal átgondoltabb és versenyezhető pályák fognak szerepelni. Erre még részletesebben kitérek a későbbiekben.

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 feb. 06 vas., 11:12 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Aki Dave-en kívül vállalja, hogy átnézne néhány térképet, jelezze és már küldöm is :) Szívesen tesztelnék térképet, időm kevés van, de megoldom.. szóljon, akit érdekel.

Üdv.: Csizu

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 feb. 06 vas., 11:30 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Annyit tennék hozzá jelenleg röviden és tömören, hogy már sokadik verseny előtt hangzik el az ígéret, a következő BB-n tuti randomon játszunk, aztán most megint kiderül, hogy nem fér bele, de a maratoni hosszúságú fix mapoknak ott van a helye mindig :)
Ezek szerint Dave lesz az akit lehet szidni a BB-n, vagy utána, hiszen bevállal pár térképet, én is segítek, bár amennyi időt múltkor is beletettem...

Ahhoz képest a visszajelzések alapján hozzá se kellett volna nyúlnom egyik térképhez sem, mert a karakterisztikája, vagy micsodája miatt egyszerűen felborult minden... :)
Azt kellene megérteni, hogy bármit csinálhatsz te egy adott mapon, Bélának ez nem fog tetszeni, Józsi pedig pont azért fogja szeretni amiért te utálod...
Nem kell itt túlbonyolítani az életünket, valamilyen random verseny biztos fut a WCL-en,vagy a ToH-on, annak a szabályzata miért ne lenne jó nekünk?

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 feb. 06 vas., 14:21 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Mert ok benak es mi meg jok vagyunk. Ott tuti hogy tobben sirnak bizonyos dolgok miatt. :)

Ha a kupaban bevalik a wt random mapra, akkor itt is lehet adoptalni, igy idoben tuti hogy ugyanott lesz mint egy fix map.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 feb. 07 hétf., 1:03 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Süni írta:
Annyit tennék hozzá jelenleg röviden és tömören, hogy már sokadik verseny előtt hangzik el az ígéret, a következő BB-n tuti randomon játszunk, aztán most megint kiderül, hogy nem fér bele, de a maratoni hosszúságú fix mapoknak ott van a helye mindig :)
Ezek szerint Dave lesz az akit lehet szidni a BB-n, vagy utána, hiszen bevállal pár térképet, én is segítek, bár amennyi időt múltkor is beletettem...

Ahhoz képest a visszajelzések alapján hozzá se kellett volna nyúlnom egyik térképhez sem, mert a karakterisztikája, vagy micsodája miatt egyszerűen felborult minden... :)
Azt kellene megérteni, hogy bármit csinálhatsz te egy adott mapon, Bélának ez nem fog tetszeni, Józsi pedig pont azért fogja szeretni amiért te utálod...
Nem kell itt túlbonyolítani az életünket, valamilyen random verseny biztos fut a WCL-en,vagy a ToH-on, annak a szabályzata miért ne lenne jó nekünk?


Több témát is felvetettél, nézzük sorjában:

1.) Nem tudom ki ígérte, hogy random lesz, szervezze meg a versenyt :)
2.) Elvállaltam a verseny szervezését és az én megítélésem szerint az eddigi térképek nem versenytérképek, erről más sokat beszéltem, nem ismételném önmagam. A következő BB szervezését vállald el és olyan pályákat válogatsz össze, amilyet Te szeretnél.
3.) Nem zárkóztam el teljesen a randomtól, de amíg a fix pályákon tudsz a játékidővel kicsit játszani (gyengébb blokkok, open map: főcsatát elrendelheted, ha idő van), addig a randomon nem és ha restartot kér az ellenfél 2. nap, mert olyan blokkja van, aminek nem lenne ott a helye, azzal is elment már 30 perc. Szerveztem már BB-t random térképekkel, tudom mennyi nehézség és csúszás adódott.
4.) A magyar heroes közösség másként tekint a heroes 3-ra, mint a TOH v WCL tagjai. Ők sokkal érettebbek, itt 12 játékost is nehéz összeszedni egy versenyre, az pedig elég kilátástalan, hogy tartósan jelen legyenek vagy ne váljanak inaktívvá (Lásd Lords vagy OB). Szóval ne hasonlítsuk össze, ha neked bejön a WCL, akkor hajrá :)

Értem, hogy nincs olyan térkép, amely mindenkinek megfelel, de áldozok a szabadidőmből arra, hogy a saját tapasztalataim alapján megpróbáljak alkotni valamit, ne csak a számat tépjem.

Ész érvekkel meg lehet engem győzni, de Te nem ezen az úton jársz Süni, ez csak felkorbácsolja a kedélyeket, nem visz előbbre semmit. A térkép átnézés pedig nem kötelező, csak annak küldöm el, aki szívesen teszi, nem pedig megkérdőjelezi annak értelmét.

Üdv.: Csizu

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 feb. 07 hétf., 12:19 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Én szívesen átnézek egy max két térképet alaposan, vagy mindet felületesen. Ettől még szeretném ha 50%ban lennénk random templatek is, feltéve hogy a WT beválik.

ps: A félreértések elkerülése érdekében: Az átnézés nálam nem azt jelenti hogy hibát keresek, rohadtul nem érdekel ha egy spell nincs kitiltva, fel lehet venni harc nélkül egy tárgyat vagy egyel több aranykupac van az egyik oldalon mint a másik. Lejátszom a mapot, és megnézem van e benne kihívás, hogy ne legyen se túl könnyű se túl nehéz, hogy nincs e olyan hogy 4 napig ül az ember és várja az új hetet lepucolt pályával, hogy 3 hét sétálgatás után erősebb lehetek e egy utópiából mint az ellenfél aki vért ízzadva szed ki mindent.

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 feb. 07 hétf., 13:41 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Hali!

A szokásost ki nem hagynám :)

H3 Támadás verseny
H5 Támadás verseny

Ha másért nem, akkor csak azért, hogy 1-2 embernek borsot törjek az orra alá az idióta csapataimmal :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 134 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség