Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 134 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 16 szer., 9:18 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Gz a győzteseknek, jó BB volt, bár a támadás csapatom nem hozta a minimális elvárást.
Dreegar ellen sajnos a mohóság 3 napomba került, azaz bebuktam a hőst, s az elejéől kellett indulnom, hiba a fantasztikus roham, kevesen voltunk.

Jou ellen szerencsém volt, gyúrtam a démonokat, mint kiderül felesleges volt, egy droidnál gyülekeztek, Jou agyonverte őket.
15 Arch + resist, fullos varázskönyv azonban elégnek bizonyult, hogy legyőzzem, ha két részletben is.

A későbbi bajnok ellen az elején elcsesztem az eleminálást, Rampart+Ivor kombó ellen sok esélyem nem volt, Pista sokkal jobban is játszott.

WT szerintem randomra jó, Táborban nyugodtan alkalmazhatjuk, ott találkozunk.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 16 szer., 22:36 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Örülök, hogy jól éreztétek magatokat! :) Én is jól éreztem magam, következzék egy rövid élménybeszámoló a támadásokról...

Heroes5 Támadás:

Zsombi tábori angyalaival indultam, kicsit átalakítva a csapatot. Nem volt időm készülni, sem a csapattal túl sokat foglalkozni, ezért nem vártam túl sokat a csapattól. Jou felvilágosított, hogy jók lesznek az angyalok, de mellette elemezte, hogy hogyan is fog leverni... :P Úgy is lett... Emellett még 2 döntetlenem volt, a többi meccset (talán a rutinomnak köszönhetően) sikerült hoznom. Így 2. lettem, aminek nagyon örültem.

Heroes3 Támadás:

Mugger Bátyó Cat Anyusnak összerakott csapatával indultam, emléket állítva a Szép Szőke Hercegnek... Nem tudtam mire képesek, de nem tűntek rossznak. Sikerült is nyeregetnem a meccseket, persze néhány sima vereség is benne volt a pakliban, főleg az első 2 helyezettől. De simán befutottam a 3. helyre, ami több, mint méltó helyezés és szép megemlékezés Mugger Bátyó emlékének.

Szóval elégedett vagyok nagyon is, hiszen ennyi készülés mellett ezek a helyezések több, mint jók... :)

Jól éreztem magam az 1vs1-en is, bár elszólított a pihenés, utána meg a munka, de a legtöbb időt azért a társasággal töltöttem. Ősszel Veletek ugyanitt... :wink: Remélem kicsit többen leszünk, ahogy bejön a rosszabb idő... :roll: Majd meglátjuk! Addig is hamarosan olvashatjátok a XI. Heroes tábori topikot, ahol meghírdetem a tábort és a fontos tudnivalókat, szóval lehet jelentkezni! :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 17 csüt., 19:11 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Jó szokásunkhoz híven a Mr. Lucky és Mr. Unlucky díjak kiosztása elmaradt, ugyanis a szavazatokat nem gyűjtöttem be... :oops: Ezért kérek Minden érintettet, hogy ide a fórumba vagy privát üzenetben vagy e-mailben (vogyi73@gmail.com) küldje el Nekem a jelöltek neveit. Amennyiben a résztvevők legalább 51%-a nem szavaz, akkor ismételten kisorsolom a díjakat a résztvevők között!!!

A jelöltek neveinek beküldési határideje: 2011. április 3. 24.00 óra

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 18 pén., 0:01 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Most már én is írok némi beszámolót.

A Dragon's Lair-en Pumper ellen kezdtem, aki már ősszel egy halálcsoportban is legyőzött vkit, meg Teki ellen is volt keresnivalója, de kezdésnek nem nagyon sietett középre, így volt némi értékbeli fölényem.

2. meccsem Karesz ellen random pályán, Rampart&Mephalával, Fortress&Tazar ellen. A droid Neelával (2 0 2 2) sertepertéltem 3 arany sárkánnyal, egy kupac goblint akartam megtámadni, amikor oldalról nekem jött 9 devil... Bebuktam mindet, úgyhogy eléggé bosszús voltam. Utopia viszont 5 fekete sárkányos volt, úgyhogy jött belőle cucc rendesen, többek között levegő könyv (expert air volt), majd amikor középre mentem a sivatagos területre egy vízkönyv pottyant az ölembe (expert víz is volt). Ott meg Karesz egyik droidja csalinkázott némi Fortress-es lénnyel, azokat levágtuk. Pár napig még tébláboltam ott (majdnem nekimentem several rozsdasárkánynak) amikor feltűnt Tazar. Összecsaptunk, elmenekült és mivel aznap még másik 2 droiddal menekült el, Tazarnak annyi :)

Így Tekivel a csoport első helyéért csatáztunk a felújított Plagued Land-en, ahol nagyon jól ment a játék. Sokkal jobban, mint vártam, nem hibáztam gyakorlatilag. Towert és Fafnert választottam (Stronghold ellen), aki archeryt és armorert kapott következő 2 skillnek. De mivel volt scholarja és 1. nap jött Solmyr, adta magát az ötlet, hogy tanulja meg, igenám, de level 12-nél dönteni kellett, hogy wisdom vagy tactics? Mivel még a szintlépős fában se voltam akkor, bíztam abban, hogy wisdomot vhogy majd szerzek, hát ráfaragtam. Ugyanis a főcsatára (közben Teki bebukta a főhőst, de mondtam, hogy játszuk le azért) hiába volt expert tactics és advanced air, kaptam a nyakamba a mass haste-et és a barbár horda egyszerűen bedarált, totál tehetetlen voltam ellene! :?
A naga egyszerűen megdöglött, mert morálozott a wolf raider, a 230 gremlinem meg nem tudott lőni, mert morálozott az ogre...persze a morálnullázó a főhős táskájában figyelt :) Fafner egyébként az első 3 héten végig pariban volt Gurnisson attackjával :P a főcsata előtti napon még szereztem egy speed gyűrűt, a chain nélkül viszont semmit nem értem a csata kezdésével, ami eléggé bosszantott (10-es spell powerem lett volna).

Pistával fél 3-kor kezdtük a döntőt, ami még a másfél órás késés ellenére is botrányos időpont, máskor este 10-11 órára végezni szoktunk. És addig csak egy wt-s meccs volt, nem tudom az mennyire nyújtotta el. Fortress&Alkinnal vonultam harcba Tower&Fafner ellen. 6 lépésnyire a váramtól az utat 29 lizard állta el, elborult az agyam és tudom, hogy amatőr lépés, de ha már megvolt rá a lehetőségem, kértem egy restartot (na meg Pista Fafner helyett Thane-t állította be, úgyhogy a Fair Play is ezt kívánta, bár nem hiszem, hogy emiatt később reklamált volna) ami óriási hiba volt, mert ultra trágya terepet kaptam. Dreegar mondta, hogy ezt a fajta randomot Fortress-szel megnyerem, annyi dwelling lesz. Hát igen, összesen egy lizardmen volt :D :cry: az elsőnél pedig 1. nap ott figyelt a wyvern... ráadásul totál úgy láttam, hogy a váram felett nem lehet továbbmenni, így a másik irányba indultam el, viszont a 2. napon már nem tudtam építkezni, mert nem volt fám... 4 napba telt mire a tetves fabányáig elértem, 1-1-7-nél bazilizkusz és hydra nélkül volt citadel-em. Utána öldöklő harc folyt minden egyes fakupacért (bár a lots wyvern monarch melletti storm elementalokat már nem mertem megtámadni a deviles eset után...), a fortress-es terepemnél kétszer nagyobb infernos és strongholdos terep között volt a váram, utóbbiból 1 hét volt míg hazaértam a főcsatára, igyekezni kellett, hogy 6-ra befejezzük. Mind az attackom, mind a defense-em jobb volt (8 13), de semmit nem ért, Pista beállt a sarokba (lehet nekem csak advenced tactics volt), a mass haste és slow pedig csak hab volt a tortán, nekem a 110-es villámon kívül semmi varázslatom nem volt (100 mana, egy spell powerért nem mentem be hazafelé), de néha azt is resistálták...

Bár tegyük hozzá, ebbe a felsorolásba azért nem illek bele még :D "Bogpista nyert és ezzel csatlakozott Nimbus, Teki, Dreegar mellé, akik szintén 2x diadalmaskodtak."

Támadásnál az utolsó meccsemnél jöttem rá Shaba ellen, hogyan kellett volna felállnom végig, kétszer annyi pontot eredményezett volna ez szerintem, bár az is csak a 4-5. helyre lehetett volna elég. Pont Csabi ellen tudtam csak nyerni :) fájó, hogy Ellene játszottam volna az első meccsemet, de a sütőt nem tudtam sürgetni, hogy süsse a disznótorost, így késtem egy negyed órát :D

Ez a wt nem igazán fogott meg, én nem ragaszkodom hozzá a későbbiekben.

Bár nem voltunk vmi sokan, a hangulat még mindig nagyon jó volt, köszönetemet fejezem ki a szervezőknek, találkozunk ( :?: ) a Táborban! :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 20 vas., 12:49 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Jól sikerült BB volt ez is, dacára az előzőekhez képest alacsony létszámnak. Nem voltam ott végig, de az 1v1 küzdelmeket szinte végigkísértem. Köszönet Vologyának a szervezésért és Nektek, hogy részt vettetek ezúttal is!

Azt kérném, hogy akár itt a fórumon, akár e-mailben írjátok le benyomásaitokat a fix térképekkel kapcsolatban. Szeretném tudni, mennyire jó ez az irány, amely felé elvittem a térképek átalakítását. De ne az legyen a fő érv, hogy pöcsölős, meg időigényes :) mert ez egyben jelenti a kihívást is, amely fontos faktor szerintem.
Előre is köszönöm a feedbacket!

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 24 csüt., 18:57 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 09 pén., 15:59
Hozzászólások: 357
Grat minden resztvevonek a harcolasert, es kulon grat a dobogosoknak!
Milyen idobealltiast hasznaltatok WT-hez?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 24 csüt., 22:01 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Lucky: Vologya (ki más? :) )
Unlucky: Pumpás :P

Noname: 2000+300 asszem egyedül Karesznak meg Bogpistának okozott gondot. :)

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 24 csüt., 23:07 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 23 szomb., 10:26
Hozzászólások: 377
Köszönöm a szervezést a szervezőknek, és a részvételt a résztvevőknek!
Gratulálok a legjobbaknak! A leges-legjobbaknak különösen gratulálok!
Igazán jó hangulatú torna volt. Persze könnyen beszélek a mostani extra fan csapataimmal. :lol: Én sem tudtam eldönteni, hogy szimpla rajongóként vettem részt, vagy csak hülyülni akartam a csapataimmal. Azt hiszem, mindkettő sikerült. :)
No de majd a tábori csapataim... :twisted:
Azokra elvileg már lesz időm. :wink:

_________________
Üdvözlet minden nagyon bátor harcosnak!
Lord Shaba


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 28 hétf., 14:57 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

A képek alá felkerültek a 2. Heroes Mugger Emlékverseny (14. HBB) végeredményei. Ne feledjétek, még április 3-áig szavazhattok a Mr. Lucky, Mr. Unlucky díjazottaira... Néhányan még nem tették meg, szóval hajrá! :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 29 kedd, 11:05 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
NG írta:
Ez a wt nem igazán fogott meg, én nem ragaszkodom hozzá a későbbiekben.


En annyit tennek hozza hogy most a WT "butitott" verziot probaltuk ki, sok opcio ki lett kapcsolva, hogy ne legyen annyi ujdonsag.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 30 szer., 8:07 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 23 szomb., 10:26
Hozzászólások: 377
Lucky: Titi
(H5-ös magic mirrort 100%-ig fel tudja pörgetni a jelenléte)

Unlucky: Adler
(mert elém került H3-ban)

_________________
Üdvözlet minden nagyon bátor harcosnak!
Lord Shaba


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 30 szer., 13:02 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Lucky: NG

Unlucky: Pumper


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 30 szer., 21:34 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Szegény PumpER természetesen méltó az Unluckyra, ez elég egyértelmű a képek alapján. Min. 2-3 hónapja elvesztette a borotváját és azóta sem találja... :P :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 ápr. 10 vas., 20:58 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Eljutottam a Mr. Lucky, Mr. Unlucky összesítés átnézéséhez:

14 résztvevőből 9-en szavaztak (50%-nál többen), így kihírdetem a végeredményt:

Mr. Lucky: Vologya Mester 5 szavazat (NG 3 szavazat, Titi 1 szavazat)

Mr. Unlucky: Pumpás 4 szavazat (Adler-Karesz 2-2 szavazat, Dreegar 1 szavazat)

Köszönöm azoknak akik szavaztak, külön azoknak, akik rám szavaztak, így elnyertem sokadik Mr. Lucky díjamat... :) Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 134 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség