Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 460 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 03 szer., 15:41 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Be lettek számolva a pontjaik, miért ne lettek volna.

Nos NG, sajnálom, hogy nem sikerült zöldágra vergődni, de attól még tény marad, hogy amennyiben egy VERSENY lebonyolítása a cél, és azt csoportokba sorsolással lehet csak megoldani, akkor a kiemelés kötelező elem kellene, hogy legyen.

Az hogy valaki kiemelt legyen, mind1, hogy mi alapján tesszük azt meg, tényleg MINDENKI számára adott, és ez a lényeg.

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 03 szer., 15:49 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Süni írta:
NG:
Be lett számítva a pontszámuk kérlekszépen, és ha 6 db 3 fős csoportba berakjuk a kiemelteket, elég kis eséllyel lett volna az általad emlegetett halálcsoportra. Nézd az Európa-ligát, szerintem az a rendszer jobban illik a te világképedhez :lol:


Gyalázz csak :)
A VB-re is biztosítanak Ázsiából meg egyéb helyekről egy rakás helyet a jó európai válogatottak kárára.

Nimbus: nincs baj, a szervező majd úgyis eldönti hogy legyen. Én akkor is megyek, ha 8-an leszünk vagy 20-an, ha lesz kiemelés, ha nem :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 03 szer., 17:24 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Igaza van Süninek, így én is írnék egy kis beszámolót a versenyről.

Amivel még adós maradtam és amivel illik kezdeni, az a Köszönet nyilvánítás és a Gratuláció a Szervezőknek, valamint a Helyezetteknek! 8)

H3TT:

Az eredeti várakozásoktól eltérően egészen jól tolták a pikásaim, Igen sok emberkének borsot törve az orra alá. Egyértelmű vereséget csak három embertől Sorcitól (bár az első meccset, ha a nagymamának is töke lett volna esetben, hozhattam volna), a két piros gömbös krapektól szenvedtem el és Warheart kollégától szenvedtem el. Kaylamoy, Titi, NG, és rt csapatától sikerült pontot rabolni (vagy fordítva), míg a többieket bedarálni. Érzésem szerint igen jó az árlista, amire a csapatok sokszínűsége a legfényesebb bizonyíték, Adler minden nyafogása ellenére.
Ettől függetlenül Sorci eszméletlenül jó csapatot rakott össze ismét, és én örülök, hogy van ilyen zseni a társsaságban, aki állandóan így ráérez az optimálisra. Mindenkinek szüksége van a példára és legyőzendő ellenfélre, Sorci mindkettőt szolgáltatja. Tessék ezt tiszteletben tartani és nem zsőrtölődni!

1vs1:

Random vár/hős választásra szavaztam, mivel úgy gondoltam ennyi izgalmat bele lehet vinni a játékba, és a döntésemet nem bántam meg annak ellenére sem, hogy a Dreegar elleni meccs túlképpen már ezen elment. Szerintem a random vár/hős választással nincs semmi gond, mivel így kevésbé lehet rutinból játszani, és begyakorolt formulákkal győzni, ezzel együtt előtérbe kerülhet a kreativitás és az improvizáció. A figyelmet szerintem inkább a mapokra kellene fordítani, hogy minden várnak legyen esélye győzelemre törni.


1. meccs vs. TITI

Némi balszerencsémre Towert kaptam és további problémát jelentett, hogy a Süni által is emlegetett sztárhős volt az egyetlen akit kinevezhettem főcsövesnek, aki nem más volt mint Halon. Nagyon lassan haladtam hála annak, hogy a főhősöm az első napon, csak 2 lépést tett meg, mivel lejárt az időm a nagy hős keresgélésben. Relicnek fogalmam sincs mit kaptam, de annyira volt értelmes, hogy kiszedjem. Titi közben szépen haladt előttem járt és várható volt, hogy nagyon gyorsan nálam lesz. Közben egy droidom az ellenkező sarokban, mint ahol a hősöm volt meglátott egy +5-ös pajzsot, ami igen jól jött volna neki, sajna azt, hogy mi védi (Arch Devil) már csak Halon láthatta, aki megrettent a látványtól és inkább középre ment libraryzni és a macik mögül kiszedni egy kardot. Közben Titi megjelent, és elbíbelődött kicsit, majd hibázott egy hatalmasat, nevezetesen, hogy a 3. heti populációt nem tudta odaadni a főhősnek, én pedig a tomb-ol +10 poweres mellvértet kiszedve full 3. heti populációval megtámadtam. Titi még így is olyan erős volt, hogy csak a 4 Giant-em maradt állva a csata végére, pedig 1000-es villámokat szórtam a fejére, de az a szerencsétlen Halon mightban olyan gyenge volt mint a harmat. Így Titi hibájának köszönhetően végül nyertem, ha ott a 3. heti serege nincs esélyem.

2. meccs vs. ADLER
Ami az első meccsen nem jött, az most szegény Adler ellen igen. A Hourglasson ugyan nincs nagyon kiemelkedő vár, de azért egy Castlenek gazdag mapon mindig örül az ember. Ráadásul Mephalát is bedobta, akinek dupla vár szállította a sereget, így Adlernek nem sok esély mutatkozott már rögtön az elején. Jól haladtam és szépen kiszedtem amit kellett, majd irány középre, ahol már Adler is ott tobzódott. Hőseink nagyjából egyformák voltak, de Mephalának még egy implo is volt a tarsolyában ami nem hagyott kérdést az Inferno seregeket vezető Adlernek.

3. meccs vs. BOZSO

Murisan indult a játék, mert amikor a mapot nézegettem a meccs előtt azt mondták, hogy piros leszek, így az maradt meg bennem, hogy majd felfelé kell indulni a vízhez. Hőseim el is indultak, de szomorúan látták, hogy a víz bizony nem arra van, mert időközben kiderül, hogy mégis a kékkel kell lennem. Fortresst kaptam várnak, aminek annyira azért nem örültem, de végül is bejött Arlach akivel elég jól tudtam haladni, és a logot is korán megkapta. Bozsonál időközben dupla vár volt a Necro mellé, szal volt para rendesen, hogy milye lesz mire megyek, mert abban biztos voltam, hogy nem fog átrohanni, hanem igyekszik minél nagyobb lénytöbbletet kialakítani, ami ilyen esetben érthető. Arlach közben igen jól fejlődött és volt pár hiba amit elkövettem, de nem bizonyultak végzetesnek így időben át tudtam menni Bozsóhoz, Chainl-al , és Resuval a tarsolyomban, aminek és Arlach jóval magasabb értékeinek köszönhetően a csonthorda elhullott.

4. 4 közé jutás vs. DREEGAR

Eredetileg Titivel kellett volna küzdenem, de túlképpen örültem Dreegarnak, mivel beszéltük, hogy jó lenne játszani végre, bár akkor még a döntőt emlegettük, dehát ez van. A mapot akkor láttam előszőr, de feltünt már az átnézéskor, hogy igen csöves pálya, és az egyetlen relic sorsdöntő lehet, mint ahogy végül az is volt, mert míg Dreegarnak Titan Gladius, nekem csak villámsityak jutott. Ráadásul Dreegar egy jól menedzselhető várat kapott ezen a csöves mapon, én meg Castle-t, ami azt eredményezte, hogy első héten még lovagjaim sem voltak, és az angyal is csak 1.2.7-nél lett meg, de nem volt pénzem kivenni. Míg Dreegar a csonthordával kifilézte a saját területét, én csak idétlenkedni tudtam, az enyémen pár monkkal, íjásszal és kardossal. 3. hétre végül kaptam egy A.Devil-.t a refuból, aminek köszönhetően, az 1 hét elegendő lett, hogy kiszedjem a maradékot a térfelemen, éppen időben, mivel Dreegar befutott a 4. hét 1. napján. Némi időhúzás és bújkálás után, amire azért volt szükség, hogy az alsó váramban felhúzzam az 5. szintű tornyot, megütköztünk. Sajna a lvl. 5-ös varim magic mirror volt, így hiába volt minden. Egy implo még fordíthatott volna a sorsomon, mivel volt föld gömböm, bár az is valsz csak hajszálnyi esélyt jelentett volna, mivel Dreegarnak expert antimagicje volt. Ezek után nem maradt más mint a főhajtás, és a gratuláció a továbbjutónak.
8)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 03 szer., 17:53 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Sziasztok!

Először is meg szeretném köszönni a szervezést Vologyának; valamint NG-nek azt hogy befogadott két éjszakára és elszállásolt. Másodszor szeretnék gratulálni a dobogósoknak, különös tekintettel Jou-nak és Sorcynak a H5 illetve a H3 támadás bajnokának. Harmadszor pedig köszönöm a gratulációkat azoknak, akik ezt megtették.

A H3 támadásos afférnál nem voltam ott így nem akarok semmit se mondani róla. Csak annyit fűznék hozzá, hogy én örülök annak hogy ott voltál Sorcy és szerintem teljesen megérdemelten nyertél. Én támadásra most részben csak azért mentem, hogy találkozzak veled meg Shabával meg Magixxal. Szóval remélem legközelebb is összefutunk, esetleg 1v1-en is.

Az 1v1 elött volt szavazás, hogy random várválasztás legyen-e vagy sem. A többség a random mellett szavazott. Innentől nincs miről beszélni úgy érzem. Érveket lehet írni utólag, hogy hátha meggyőzöd a másikat hogy legközelebb ne így döntsön. Ezzel semmi baj nincs. Én legközelebb is biztos random vár melett fogok szavazni.

Ami lejött a BB-ről azaz hogy igény van a változásra. Úgy érzem ez adott. Ajánlom mindenki figyelmébe a TE verziót, mely jelentősen meggyorsítani a játékot valamint képes úgy kezelni az időt, hogy a csata alatt is számolja a másodperceket. Itt van ez a lehetőség és nem élünk vele. Már szinte senki sincs a világban aki sima ROE-vel játszana heroest. Nekünk is eljött az ideje, hogy a javításokkal játszunk.

Tiszteljük meg Mugger emlékét annyival, hogy utólag nem szídjuk most már a BB-t, hanem inkább építő jelleggel beszélünk a jövőbeni változásokról.

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 03 szer., 18:08 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Idézet:
Tiszteljük meg Mugger emlékét annyival, hogy utólag nem szídjuk most már a BB-t, hanem inkább építő jelleggel beszélünk a jövőbeni változásokról.

Maximálisan egyet értek.

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 03 szer., 20:30 
Avatar

Csatlakozott: 2005 márc. 15 kedd, 17:00
Hozzászólások: 24
Helló Mindenki.

Szeretném megköszönni a lehetőséget,és a szervezést is. Nagyszerűen szórakoztam annak ellenére,hogy majd elnyomott az álom :) Ez nem a meccseim minősége miatt történt,arra részemről nem volt panasz,hanem a gyenge szervezetem miatt :) Hiába nem vagyok már húszéves én sem.
Gratulálok a nyerteseknek,a másodikoknak,a hetedikeknek illetve a kilencedikeknek kiemelten!(lövésem sincs ki hányadik lett :) )

Kifejezetten élveztem a Jou elleni csatáim H5ben.(mert valószinű csak én vertem el,amikor Dragon volt a bajnok,akkor tőle is raboltam pontot, nyilván ez a specialitásom :) ) Ezt azért emeltem ki,mert valószínűleg én rendelkezem a legkevesebb tapasztalattal,és muszáj volt folyamatosan figyelemelterelő technikákat alkalmaznom. Ez nála bejött :)
Megint sok használható tapasztalatot szereztem,igérem felhasználom a következő megmérettetésen.(pl. ha varázsloni szeretnék nem elég 1sp vagy 1 know :) ) H5-ös csapatomtól sokkal többet vártam,de sajnos ennyi futotta a szakállas fickóktól.

A h3-as csapatom ,azt hittem nemes egyszerűséggel,hogy *zar. De kellemes meglepetést okozott számomra is. A tepeviszonyok is sokszor kedveztek,viszont voltak egyértelmű csapatok,akik ledaráltak egy kör alatt. Több csata igen kellemes félóra volt :) (itt gondolok a szüntelen elementálkergetésekre :) ) Ez nem szemétkedés most,ez benne volt a pakliban ugyanugy,mint a pirosgolyó,vagy a pacihadsereg.
Lordshaba és Sorcy humorérzéke miatt tette színessé a csatáink,Dragon hirtelen felordításai,Vogyi megtévesztő "áá eeesélyem sincs" mondatai,Dreegar 4,5perces lépései,Jou és Magix előcsatározói(hogy a fenne enné meg a dárdáikat),Titi nyugalma,Th küzdőszelleme,Warheart vidámsága,és nem utolsó sorban Nimbus segítőkészsége tette nekem emlékezetessé a tornát. És még irhatnék egy nagycsomó jó dolgot.

Köszönöm szépen az emlékérmet,igazán ötletes,és szép darab. Megtartom :)
Az 1vs1hez semmi közöm,mert én vagyok Tel-Aviv csapata a mezőnyben :) Én ha arra vetemednék,hogy elinduljak egy ilyen komplex versenyen,biztos mindenki a saját csoportjába ohajtana. :) (ez csak a vitátok szarkasztikus kifigurázása volt egy kivülállótól)(nye-nye-nye beleszóltam :))
Mindenkinek kellemes novembert,és csőőő :)
Kayla

_________________
impossible-n végigvittem a tutorialt...:)
elsőre ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 03 szer., 21:54 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
ssth írta:
Ami lejött a BB-ről azaz hogy igény van a változásra. Úgy érzem ez adott. Ajánlom mindenki figyelmébe a TE verziót, mely jelentősen meggyorsítani a játékot valamint képes úgy kezelni az időt, hogy a csata alatt is számolja a másodperceket. Itt van ez a lehetőség és nem élünk vele. Már szinte senki sincs a világban aki sima ROE-vel játszana heroest. Nekünk is eljött az ideje, hogy a javításokkal játszunk.


Én is támogatom, valamint jó lenne egy magyar összefoglaló hogy mit takar ez a változat. Ha lesz időm rá akkor én is megcsinálom ha nem előz be valaki. :)

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 03 szer., 22:37 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Ha erőltetünk olyat, hogy csata közben is számolja az időt, akkor a főcsatát hogy gondoltátok például?
Ha ez az újítás a sok opció közül bevezetésre kerül, szerintem én nem jövök versenyekre :)

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 03 szer., 22:39 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Süni írta:
Ha erőltetünk olyat, hogy csata közben is számolja az időt, akkor a főcsatát hogy gondoltátok például?
Ha ez az újítás a sok opció közül bevezetésre kerül, szerintem én nem jövök versenyekre :)


Amikor két játékos egymás ellen csatázik akkor értelemszerűen nem számolja az időt. Csak a gép elleni csatákban :)

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 03 szer., 22:57 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
ssth írta:
Süni írta:
Ha erőltetünk olyat, hogy csata közben is számolja az időt, akkor a főcsatát hogy gondoltátok például?
Ha ez az újítás a sok opció közül bevezetésre kerül, szerintem én nem jövök versenyekre :)


Amikor két játékos egymás ellen csatázik akkor értelemszerűen nem számolja az időt. Csak a gép elleni csatákban :)



Okés, de nekem egyes mapokon a 4 perc is kevés, nemhogy még csata közben is menjen az idő, attól aztán végképp idegbajt kapnék. A random mapokról nem is beszélve... Először talán arra kellene koncentrálni, hogy a giant war vagy a hourglass mapokon nem hagyunk ekkora hibákat.
A 12ből 6 mapot én átnéztem, azokkal nem volt ilyen szintű gond. Én órákat fektettem bele, hogy úgy nézzenek ki ahogy. Azzal pedig totálisan nem értek egyet, hogy tüntessük el az utópiát a mapokról, legyen középen, vagy mindkettő félnek 1-1. Egy fontos játékelem, nem ugyanaz, mint az Észak vs Délen egy kapuval megoldott verzió. De a piros gömböt sem szükséges minden egyes mapon kiszedni.
Az pedig nem érv, hogy meccseldöntő szerepe van, abban kell keresni a megoldást, hogy a map közepét előbb kiszedő játékos valóban előnyt szerezhessen.

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 03 szer., 23:16 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=32861

A WT a TE tovább fejlesztése ha minden igaz. Lehet nézegetni itt:
http://www.heroeswt.net/download.php

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 04 csüt., 8:14 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Süni írta:
Okés, de nekem egyes mapokon a 4 perc is kevés, nemhogy még csata közben is menjen az idő, attól aztán végképp idegbajt kapnék.


Értelemszerűen nem 4 perces köridők lennének :)
Valamint van egy rakás tényező ami meggyorsítja a játékot. Például quick combat opció. Ami minden egyes csatánál lejátsza a quick combatot és utána te választhatsz, hogy elfogadod-e az eredményt vagy nem. Ezáltal rengeteg felesleges csatát nem kell lejátszanod, ami úgyis egyértelmű lenne.
Valamint a sereget átadhatod egy gombbal. A lényekről 1 gomb segítségével leoszthatsz plusz 1 lényeket ésatöbbi...

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 04 csüt., 9:30 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Teljesen mindegy, hogy mennyi időt hagynánk, 1es ellenfeleknek van hogy 30-40 percet is meghaladja 1 köre, így szegények nagy hátrányba kerülnének, ha mondjuk csak 20 perce lenne mozogni meg harcolgatni is...

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 04 csüt., 9:45 

Csatlakozott: 2010 szept. 11 szomb., 2:33
Hozzászólások: 75
Szerintem amúgy, változtatásokra mindenképp szükség lenne. Mondjuk harc közbeni számlálás nem a legjobb ötlet.szvsz
De az meg nincs jól, hogy dreegar ilyet ír----ha kikapott nem azért mert ellenfele jobb volt. Ha ez így volt nem beszélhetünk versenyről. Nekem ez a bb úgy jött le kb, hogy pénzfeldobás. Heroes eleve 1 unbalanced játék +még ha a map is az :D hát .. én személy szerint néha idegbajt kapok ha pl egy 4 5 órás gémbe azért kapok ki mert ellenfelem mákolt 1 jót.

Én személy szerint rengeteget változtatnék(mondjuk lehet szűk látókörű vagyok)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 04 csüt., 13:21 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Harc közbeni számlálás úgy lenne jó,ha mondjuk körönként fél/1/2/stb percünk van lépni,így nem lenne az hogy devillel nem üthetek meg x mennyiségű fát mer lejár az időm.
A gyors lénypakolás és a quick combat jól hangzik,szerintem jó ötlet.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 04 csüt., 13:43 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Nimbus írta:
Mindenkinek szüksége van a példára és legyőzendő ellenfélre, Sorci mindkettőt szolgáltatja.


Ez így igaz :) Végre először sikerült Sorcit H3 ban kétszer is elvernem a terminátor elementálokkal :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 04 csüt., 15:02 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 09 pén., 15:59
Hozzászólások: 357
ssth írta:
Ami lejött a BB-ről azaz hogy igény van a változásra. Úgy érzem ez adott. Ajánlom mindenki figyelmébe a TE verziót, mely jelentősen meggyorsítani a játékot valamint képes úgy kezelni az időt, hogy a csata alatt is számolja a másodperceket. Itt van ez a lehetőség és nem élünk vele. Már szinte senki sincs a világban aki sima ROE-vel játszana heroest. Nekünk is eljött az ideje, hogy a javításokkal játszunk.

Kaptam ket progit (egyikuk txt fajlt na): egyik gyorsitja a mozgasanimaciokat (szerintem enelkul mar nem birnek ki egy harcot sem golem/zombie/walk.dead/harpia/torpe ellen, masik meg csereli arti/lenyeket ropke pillantok alatt, sztem mindkettot tanacsos hasznalni gyorsitaskepp.

Jou írta:
Teljesen mindegy, hogy mennyi időt hagynánk, 1es ellenfeleknek van hogy 30-40 percet is meghaladja 1 köre, így szegények nagy hátrányba kerülnének, ha mondjuk csak 20 perce lenne mozogni meg harcolgatni is...

Ki ez az elvetemult? :o


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 04 csüt., 15:14 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Jou írta:
Teljesen mindegy, hogy mennyi időt hagynánk, 1es ellenfeleknek van hogy 30-40 percet is meghaladja 1 köre, így szegények nagy hátrányba kerülnének, ha mondjuk csak 20 perce lenne mozogni meg harcolgatni is...

Ki ez az elvetemult? :o

Többek között ÉN :lol:

a giant war mapon azért amikor 8 hősből 4 csatázott egy körben, meg a sereget is pakolgattam stb... azért a 30-40perc erős túlzás szerintem.

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 04 csüt., 15:28 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Jaja, simán letoljuk 20-25 alatt :D

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 04 csüt., 15:40 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Hát nekem a leghosszabb köröm kb 25 perces volt,amikor sereget pakoltam,meg sokszor harcoltam,többek között 8 chaos hidra ellen 3 devillel :P És morál miatt így is buktam egyet :twisted:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 460 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség