Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 460 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 04 csüt., 17:37 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 23 szomb., 10:26
Hozzászólások: 377
Nekem a leghosszabb köröm több órás volt, de akkor a gép ellen játszottam és annyira elgondolkodtam, hogy horkoltam közben. :?

_________________
Üdvözlet minden nagyon bátor harcosnak!
Lord Shaba


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 04 csüt., 18:48 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
Uraim, az idő tényezőt úgy lehetne a legjobban balance-ozni, hogy megszabjuk, fejenként mennyi ideje van a játékosoknak (természetesen mindenkinek ugyanannyi), hogy játszanak! Ez az idő vonatkozna a csatára, lépkedésre, építésre, egyszóval mindenre. Ezt az időt pedig mindenki úgy osztja be, ahogy akarja...Ha valakinek 30 percig tart egy csata, mert bizonytalan, vagy elszámolta magát, vagy egyszerűen csak elcseszte, nosza, annyival kevesebb ideje marad egyéb dolgokra...
higgyétek el, ha ezt bevezetnénk egyből nem menne be senki a naga bankba 2 devillel és rövidülnének a meccsek!

Ráadásul így senki sem mutogathatna a másikra, mert mindenki tudja, hogy mennyi ideje van, azzal kell gazdálkodni...

egyszerű és fair!

szerintem

Bozso


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 04 csüt., 18:54 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Ez nem rossz ötlet,így azt is meg lehet szabni hogy hány órás legyen max egy meccs,így táborban sem fog feltétlenül mindenki kidőlni az első nap után,ahogy olvasgattam néhányszor a kommenteket :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 04 csüt., 19:06 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 28 vas., 16:10
Hozzászólások: 1675
Csodálatos így végigolvasni a verseny utáni kommenteket.

Egy megjegyzésem azért lenne Nimbus:

Vajon az, akinek a nevét viseli az emlékverseny és aki a BB-t valamikor létrehozta a saját otthonában, gondolod, hogy a kiemelés mellett voksolt volna?
Emlékezz!

_________________
Csendesek lennének az erdők, ha csak a legjobbak énekelnének.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 04 csüt., 19:08 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Én még mindig nem értem, miért kellene fixen megszabni, mire mennyi idő legyen. A táborban is pontosan meg van határozva, a 4 óra letelte után már tuti mennie kell a főcsatának, a szabályzatban erről a precíz leírás megtalálható. A mostani BB-n sem tapasztaltam olyat, hogy még éjfél után jóval ott időznénk a játékkal, amelyik map hosszabbnak tűnik, talán le lehet rövidíteni. Sőt, a mapok közül azt sem lehet mondani, hogy sok volt a klasszikus closed, "időmilliomosoknak" való igen hosszú térkép. Részemről abszolút nem támogatom, hogy engem időben bármilyen téren korlátozzanak, vagy megszabják, hogy mire mennyi időm legyen...


Cat: valamiért elfelejtettem neked visszaadni a Roe CD-t amit a BB-n nekem kölcsönadtál, de megpróbálom visszajuttatni minél előbb... :oops:

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Süni 2010 nov. 04 csüt., 19:22-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 04 csüt., 19:21 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
A TE-ben az időszámítás úgy működik, hogy az elején kapsz valami alap időt. Mondjuk 10 percet. Aztán ehhez körönként jön hozzá mondjuk 8 perc. Aztán amennyivel rövidebb kört lépsz, azt viheted tovább. Tehát elején ugye 18 perccel indulsz. Lépsz egy 6 perces kört. Következő körben 20 perccel indulsz. Lépsz 12 percig. Utána 16 perccel indulsz stb... Így tulajdonképpen meg van határozva, hogy ugyanannyit lépjen a két emberke. A világ legjobbjai így játszanak. 8 hőssel csatáznak és elég nekik az idő. Nem hiszem, hogy ez gond lenne. Én is játszottam már többet rajta. Rengeteg időm maradt benne mindig. Ez azért is jobb, mert így a csaták alatt legalább nem nézelődik össze-vissza az ellenfél...

Valamint a hősök is kompenzálva vannak. De nem akarok most belemenni a részleteibe. Érdemes elolvasni, nem hiába lett ennyire felkapott világszerte.

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 04 csüt., 19:42 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
Azért lenne fontos Süni, mert szerintem kicsit igazságtalan az a megoldás, hogy mondjuk Te 4 hőssel csatázol egy körben és átlagban 15-20 perc után adod át a kört, míg más, eltérő taktikával mondjuk fele ennyi idő alatt is megoldja a körét. Viszont a 4 órás időlimithez közeledve, ő is rá van kényszerítve, hogy marhára siessen a köreivel, aki addig gyorsan lépett, csak azért mert Te ilyen vagy olyan okból kifolyólag 2-3x annyi időt eltöltesz.
És ő a végén már ugye nem mehet el még ide vagy még oda, azért mert Te (vagy bárki) hosszabb időt igénylő taktikát választottál...ezért miért ő fizessen meg a végén azzal, hogy már sietni kell?? nem ő húzta el az időt! És hangsúlyozom, teljesen mindegy milyen okból kifolyólag kell Neked vagy másnak több idő! Senkit sem érdekel, hogy Te 4 vagy 5 hőssel csatázol, vagy csak szeretsz elmélkedni a csaták elején, vagy elbambultál, tök mind1, a lényeg hogy megy az idő...ami a másik játékot ugyanúgy befolyásolja a végén...
Tehát csak az lehet megoldás, hogy ha egyenlő feltételeket akarunk teremteni (márpedig a mapok balance-ozásával is ez a célunk), hogy igenis megszabjuk az időlimitet...én pl. utálok 30 percet egy helyben ücsörögni, mert a másik ezt vagy azt csinál közben, a végén meg én siessek és én kapkodjak...

szerintem ez megérthető bárki részéről

Bozso


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 04 csüt., 19:51 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Bozso felvetése abszolút jó és szükséges, ugyanis az nem fair a mostani rendszerben, hogy 4 óra után mindenképpen végcsata van, függetlenül attól, hogy melyik játékos miatt húzódott el a meccs. Ahogy kiveszem a TH által emlegetett verzió valami ilyesmit csinál, tehát lehet jó.

update: Süni, Bozsonak abszolút igaza van, légyszi ne fordulj be, és kezdjél el vagdalkozni, hanem próbálj pozitívan hozzáállni és építő jelleggel hozzászólni! Köszi!

Cat: Valószínűleg jót vitatkoznánk a Szőke Herceggel... bár tehetném. :(

Szentül hiszem, hogy ez a jó irány és muszáj meglépni és őszintén nem értem az ellenállást, pláne úgy, hogy egyetlen épkézláb érv nincs ellene, vagy legalábbis eddig (és a korábbi viták során sem) nem hozott elő senki egyet sem.
Abban is abszolút biztos vagyok, hogy hosszú távon ez a BB fennmaradásának alapérdeke, és mint ilyen nem lehet egyszerűen a szőnyeg alá söpörni.

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nimbus 2010 nov. 04 csüt., 19:55-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 04 csüt., 19:54 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Tapasztaltál ilyet hogy a mostani verseny során bárkit is fel kellett volna szólítani, hogy kifutunk az időből, gyerünk főcsatázni? Tudtommal nem volt ilyen, ez alapján borul az egész állításod.
Nyilván a Giant War-on toltam hosszabb körökkel, de én egy szóval sem mondtam azt, hogy bármelyik kevesebb csatát igénylő, rövidebb mapon én 20 percig hülyéskednék...
Meg az sem mindegy, hogy valaki versenyként fogja fel az egészet, nyerni jött a BB-re, vagy csak lazán immel-ámmal eljátszogat egy gyorsabb tempóban.

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 04 csüt., 19:56 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Elkéstem....

Süni: Volt már ilyen nem egyszer, amiről Bozso beszél! Te is pontosan tudod!

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 04 csüt., 20:01 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Sorceress írta:
Nimbus írta:
Vogyi-Sorci meccset nem láttam, de a Magix-Sorci meccset igen. Az is durván hosszúra sikeredett, és ott is néhányan már tudni vélték mi a kimenetel, aztán mégsem az lett. :)


Na ja, de Magixnál terminátor elementálok voltak, azok túlélő típusúak.
Addig még tök jól éreztem magam, de aztán kiderült, hogy az utolsó 2 meccsemen Jou első helye múlik. 4ből csak 1 pontot kell elszórnom, és hallelúja van.

Vologyánál 1 ütés = 1 stack volt a helyzet. A curse sem volt használható, csak kivételes esetekben, mert túl sok manám volt, és minden curse -1 stack elementált jelentett volna.

Elsőt úgy is elvesztette el Vogyi, hogy megkértem nyomja a defenset a hárpiákkal, míg megidézi az elementálokat, aztán ütünk. 500-ig bontott kb.

Igaz, hogy Vogyi kényszerhelyzetben volt mert dobogós helyek múltak a meccsen, Jou pedig bízott a szalmaszálában.

Nálam azért szakadt el a cérna, és léptem le a díjátadás előtt, mert nem elég hogy feleslegesen húztuk az időt, ezt még meg is értettem, unott pofával végigtoltam volna, de kezdett személyeskedésbe torkollani a játék, ahogy közeledtünk Vogyi egyre nyilvánvalóbb veresége felé. A végére már kifejezetten rosszul éreztem magam, hogy megint én nyertem, és hogy egyáltalán elmentem a BB-re.

Emlékversenyhez méltatlan vége lett ennek a tornának, az biztos.


Üdv Bátor Harcosok!

Előkerültem végre Én is...

Néhány szót ejtenék én is erről az esetről, aztán felejtsük el, hisz a játék a lényeg, a társaság, a jó arcok, nem a torzsalkodás... Szvsz... :oops:

Én sehogyan sem jöhettem ki jól a dologból, ami több dolognak is köszönhető...

1. Xar csapattal indultam, ahol 1 csata minimum 30 perc (főleg, ha az ellenfél bírja manával és HP-vel...)... :oops:

2. Kényszerhelyzetben voltam, mert helyezések múltak a meccsen, pedig szívem szerint feladtam volna, hisz a 12. helyemen semmit sem változtatott... :shock:

3. Én már többször átéltem, milyen, ha ellendrukkerek veszik körbe az emberfiát, nem kellemes dolog, ha sürgetnek/ellendrukkolnak, de ha annyira a szívemre vettem volna a dolgokat, mint most Sorcy, akkor már egy ideje nem lennének versenyek... :shock: Igaz, nem kellemes, de ez is hozzátartozik a "versenyhez" és nehéz a jó csapatokkal versenyzőket nem froclizni... (Emlékeztek a Laca féle dugókihúzós esetre, hogy csak példát említsek???) Mert ugye azért mert lazán vesszük a dolgokat, azért jó érzés nyerni vagy helyezéseket elérni... Aki nem ezt vallja, az szvsz nem mond igazat... :oops:

4. Nem véletlenül erőltetem a sorsolás követését, legalább félútig, mert akkor ilyen események nem vagy csak kicsi eséllyel fordulhatnak elő! Sajnos most is MINDENKI **art a fejemre és a 3. fordulótól már szétesett az egész verseny... Ha a 8. fordulóban lejátszódik ez a meccs, akkor biztosan feladom a 2. meccset és nincs ez a galiba. (Az első meccsen Sorcynak kb. 365 Harpija maradt, nem 500, csak a pontosság kedvéért...) :wink:

Én nem érzem magam hibásnak, Sorcy felugrása előtt már eldöntöttem, ha 150 alá mennek az elementálok, akkor feladom, de erre nem kerülhetett sor (pedig 1-2 körön belül bekövetkezett volna). Én személy szerint sajnálom a történteket, tessék tanulni belőle és legközelebb könnyeden játszható csapatokkal indulni, valamint betartani a sorsolást, nem véletlenül készül. (Tudom, hogy vannak lassabb és gyorsabb csapatok/csaták is, nehéz kivárni az ellenfelet, de kicsit nagyobb rugalmassággal ezek a problémák kiküszöbölhetőek szvsz... Pl. Én is több, mint 1 órát vártam, hogy a Sorcy elleni meccset feladhassam, de nem tehettem, mert helyezésekről döntött...)

Sorcy szerintem MINDENKI szeret, ne add fel... :wink: Irigykedünk, mert állandóan nyersz vagy top6-ban vagy, de vedd lazábban Te is a játékot, hiszen nem vérre megy, max a képernyőn! :wink: Remélem a 2. emlékversenyen találkozunk, addig lazíts és leld örömöd a családban! :P

Hamarosan jelentkezem a beszámolómmal is. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vologya 2010 nov. 04 csüt., 20:12-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 04 csüt., 20:03 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
a hozzáállás, hogy valaki nyerni jön, vagy hobbyból játszogatni, az nem érv Süni...annál inkább meg kell tudnod verni egy hobby játékost, úgyhogy nem ez a lényeg. De emlékezz vissza a tavalyi táborra, amikor éppen mi ketten játszottunk és a mi meccsünk torkollott vitába, hogy épp lejárt a 4 óra, amikor én bevertem a váradat, és akkor én most kivehetem a lényeidet 1. nap vagy nem és ugye addig ment a hiszti, hogy lejárt az idő, amíg végül nem vehettem ki semmit, holott nem én nyomtam a hosszabb köröket...
nem az a szempont, hogy hányszor és milyen sűrűn fordul ez elő, hanem az elv...legyen egy mód, hogy ez ne legyen gond...márpedig ha bevezetjük ezt a módszert, akkor mindenki csak saját magára tud mutogatni...itt pl. bejön egy újdonsága a taktikai repertoárnak, az időgazdálkodás :) hidd el, hogy színesíteni fogja a játékot és semmiképpen sem lassítani...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 04 csüt., 20:08 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Jómagam is számtalan esetet tudok felhozni, amikor probléma volt a közös timelimit. Nem is értem miért nem vezettük már be korábban az egyénenkénti timelimitet, és hogy ezt a TE, vagy egy sakkóra biztosítja, az lényegtelen, de látszik, hogy szükséges.

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 04 csüt., 23:19 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Süni, most kell asszem kicsit beleszólnom a dolgokba:
Idő téma: az a bizonyos felirat, miszerint "xy player is active" ha jól sejtem 10 vagy 15 percenként dobódik fel, és volt 1 köröd, mikor ezt a gép 2x is feldobta, majd a 2. után kb. 5 perccel érkezett meg a kör, szal nekem ne mondjad hogy nemvolt félórát megközelítő köröd se. Nembeszélve arról mikor köröd közepén akartál volna várni arra hogy Dreegar végezzen a körével, és mutogassad amit akartál... és nem1x volt hogy jaj lejárt az időm, az isten b... és hasonlók, tőlem ilyent 1x se hallottál véleményem szerint... ( Mellesleg főcsata elején 5 perc azzal ment el hogy elmélkedtél, ami idő alatt én még a 3. kört is lejátszottam fejben már... )

Ki miszerint játszik: igen, van a hobbyjátékos meg van a versenyző, a különbség 2 között nem az, hogy nemtud az 1ik, a másik meg igen, hanem az hogy a hobbyjátékos tud azért kikapni, a versenyző meg nagyobbrészt szinte felháborítónak tartja, ha valami igazságtalanságot vél felfedezni, pl. hogy nincs fix helye a legjobb 4 között, vagy hogy nevolt szerencséje egy nála gyengébb vagy lenézett ellenfél ellen. Az értékrendet meg szerintem nemrontotta el semmi sem, a legjobb 4 ben olyan játékosok voltak most is, akik azért tudnak játszani is, még ha 1esek idejéből már más jó(vagy ló : ) ) dolgokra fordítják a szabadidejüket, és nem a hírózra legfőképpen. És a kiesettek között is volt nem 1 ilyen ember tudtommal. Erről megy ennyit szerintem.

Magyarul én várom mi lesz az itteni szervezkedés, meg vita vége, mert az biztos hogy még 1x nemveszek részt olyan csoportbeosztásos versenyen, ahhol azzal érvelnek 1esek, mert hogy mien könnyen jutott be valaki, önhibáján kívül...

A TE-hez meg annyit, hogy igen precíz beállítások kellenek ahhoz, hogy fentarthatóak legyenek a dolgok, anno volt már próbálkozás ilyen beállításokra, de nem lett belőle soha olyan, ami valahol nem lett eltúlzott kicsit...

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 05 pén., 10:13 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Ezt az egész vitát még végig olvasni is sok :oops: Amit írtam korábban a balanced mapokról visszavonom, majd ha pár nap/hét/hónap múlva eldől hogy mi hogy lesz szóljatok, játszom amiben megegyezik a nép.
...

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 05 pén., 10:40 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Jou írta:
A TE-hez meg annyit, hogy igen precíz beállítások kellenek ahhoz, hogy fentarthatóak legyenek a dolgok, anno volt már próbálkozás ilyen beállításokra, de nem lett belőle soha olyan, ami valahol nem lett eltúlzott kicsit...


Manapsag egyre jobban elterjed, versenyek is vannak ezzel a verzioval, szoval beallitasok mar elegge kifinomultak manapsag, termeszetesen ha ez mellett dontunk akkor sajat magunkra kicsit at kell alakitani, de nem veszes szvsz.

Nem csak az idolimit-et jelenti a TE, van benne spell balance pl. town portal fire magic, bizonyos lenyekbol tobb jon hetente, skillek kombinacioja eseten bonuszokat kapsz...

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 05 pén., 12:08 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

A TE-t annak idején sokat próbálgattuk még Conannal meg Mastinoval, mindenféle beállításokat kipróbáltunk. Akkoriban nem értünk meg rá, hogy bevezessük... A puding próbája az evés. Ki kellene próbálni élesben, a beállításokat lefixálni. Csinálni egy User Guide-ot, amiben le van írva az installációtól (Ezt WoG-ra kell telepíteni) a beállításokig minden. Én már rég nem foglalkoztam a témával, nem is tudtam, hogy nemzetközi szinten ez komolyabban megmaradt, illetve ahogy Teki írta még fejlesztették is. Hajrá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 05 pén., 13:14 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
En is kozte voltam a Conan fele teszteloknek. :) Anno o irt egy nagyon jo osszafoglalot csak, sajnos letorolte es egyenlore meg csak orosz osszefoglalot talaltam rola, ha sikerul egy angolt szerezni akkor leforditom.

Az viszont nem tetszik hogy egyesek anelkul hogy kiprobaltak volna maris kritizaljak az elmeletet, tedd fel probald ki aztan mond hogy mi a baja.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 05 pén., 15:07 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
itt annyi észosztás van, hogy nem maradhatok ki én sem.
csomó téma felmerült, külön venném őket, az átláthatóség kedvéért.

time limit vagy mi a gyász:
nem futottunk ki az időből, mindegyik játék pörgött, szóval nem látom értelmét, hogy állandóan egy sakkórát nyomogassunk vagy figyeljünk, 4 perc untig elég, bár néha lejár az idő, ez benne van.
Táborban sem gáz, aki nem birja staminával a napi 2 vagy 3 versenyt, az gyúrjon.
Végcsata szabályokat a Táborban sikerült jól végrehajtani, igenis kell, hogy legyen egy end game időpont.

Mappok és vár választás:
én voltam a szóvivője a randomnak, egyszerű okból, még mindig élvezetsebb, mint ugyanazt a várat választani, bár sokan szivtak, én is, de ez benne van.
Kicsit érettebb megoldás talán, a BB re például, hogy legyen választás, de amivel már volt a játékos, azzal nem lehet többet.
Hőssel ugyanez a helyzet.
A pályáknál nekem mindig is az eredeti, akár ToH verzió volt a kedvencem, én maradnék azoknál, a további versenyeken növelni kéne az open mappok arányát.

Kiemelés:
szerintem kell, máskülönben nincs értelme a játéknak, OB, BB, Tábori eredményeket súlyzottan belevenni.
A csoportokat ofc mindig az aktuális létszám határozza meg, tehát az majd kiderül a verseny előtt.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 05 pén., 15:18 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Th-val toltam pár WT verziójú meccset. Szerintem az jobb mint a TE és sok újítás van benne. Szép benne hogy nem kell mindegyiket használni, lehet hogy csak a sakkóra funkciót használjuk.

Szerintem is kicsit sok a vita a mapokkal kapcsolatban. Én is mérges szoktam lenne ha kikapok, de nem a map miatt kap ki az ember. Ha veszítesz azért van, mert a másik jobban játszott éppen mint te. A mapra meg a várra csak ráfogni lehet, ahogy Adler is megmondta :)

Adlernek újabb pont, az eredeti ToH mapok úgy jók szerintem ahogy vannak.

Titi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 460 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség