Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 460 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 19, 20, 21, 22, 23
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 07 vas., 22:45 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Csizu, pontosan azért nem OFF-olás, mert ennél jobb topic, eleddig nem volt ráadásul, abszolút a BB-hez kötődött. :)

Ám csinálsz egy új topicot, átrakatsz oda mindent amit úgy gondolsz át kell, és mindenki boldog. :D

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 08 hétf., 8:15 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
A mostani emlékversenyhez semmi köze annak, ki hogy sír egy olyan dologgal kapcsolatban, amely csak elméletben valósult meg eddig és itt-ott kicsit személyeskedésbe csap át a konstruktív vitával induló eszmecsere.

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 08 hétf., 11:52 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
noname írta:
Grat minden resztvevonek, es kulon grat a dobogosknak!
Valaki legyen szives irja oda kepek ala, hogy ki ki az. :)



Nézd meg a 8. tábor illetve a 9. BB képeit, a frissebb versenyeken készített fotókon tényleg nincs rajta, ki kicsoda :)

Még mielőtt ezt is elfelejtem:

Lucky: Warheart
Unlucky: Adler


MINDENKI LEADTA MÁR A SZAVAZATÁT, HOGY KI VOLT A BB-N A LUCKY/UNLUCKY? :)

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 08 hétf., 23:09 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Sziasztok,

Írnék én is egy rövid beszámolót az első Emlékversenyről.

H5 támadás

Fogalmam sem volt, hogy mit tudnak a pajzsos fickóim. Nem teszteltem semmit se, a verseny volt az első teszt. Szerintem nagyon jól szerepeltek, egészen meglepődtem az 5ik helyemen. Úgy gondolom, ha többet foglalkozom vele, kicsit előrébb lehettem volna. Sokszor rosszul álltam fel, mert nem tudtam hogy mit tudok.
Gratulálok az első három helyezettnek, jó csapataik voltak nagyon! Sorcy csapata nagyon ötletes volt, ő vert el a legjobban :)

H3 támadás

Előzetesen itt sem teszteltem, a verseny közben kellett rájönnöm, hogy elég jó lett a csapatom. Nagyobb odafigyeléssel és felkészüléssel benne lehettem volna az első háromban. Így 5ik lettem itt is, azonban úgy éreztem, hogy pár pont még bennem maradt simán.

Gratulálok Sorcy-nak és Jou-nak akik mindkét támadásban brillíroztak, nagyon jó csapataik voltak, és megérdemelten osztották el az első két helyet mind a két versenyben! Sorcy-t elég régóta nem tudom megelőzni támadásban, de következőre érzem magamban az erőt már :)

1 vs 1

vs Nimbus

Szerintem egészen jól játszottam az utolsó napig. Sőt még az utolsó napon is az utolsó előtti hős lépéséig. A pálya megtréfált, az hittem át lehet menni a fák között, hát nem lehetett. Így nem ért oda az új heti seregem, Nimbus meg levert így. Ha ott az egész seregem megnyerem. De ebben a játékban sem játszik a ha :)

vs Kady

Homokórán toltuk, egészen jól haladtam itt is. A terv szerint csinálgattam a dolgaimat, jól fejlődött a herom és lényeket se buktam. Küklopsz, expert archery és golden bow mindenen átment :)
Kady sajnos elbukta magát a második héten, így feladta. Funból végigtoltuk, a végén a több lényemnek és a jobb cuccaimnak köszönhetően nyertem. Ez a map jó volt.

vs Karesz

Tetszett az új Észak vs Dél. Érdekesebb és nehezebb lett a pálya. Nagyon jól haladtam, de mire átmentem volna a power licheken, Karesz feladta, merthogy 1 hidrája maradt. Gyanítom, hogy a sultanok szedték meg. Nekem ez a map tetszett, jól javította a Th :)

vs Süni

Ez a pálya nem tetszett. Egy héttel hamarabb szedtem ki a relicet mint Süni. Kivettem a dobozt is középről. De rusholni, vagy bármit csinálni esélytelen voltam a víz miatt. Ha a második héten átmegyek, beáll a várában és kész. A föld alá nem tudtam lemenni, mert expert fire magicem volt curse nélkül. Azzal meg semmit sem lehet csinálni. Süni egyébként nem tolta rosszul, de a gyorsaságommal semmire se mentem.

Gratulálok Th-nak, hogy végre megnyert egy BB-t, szerintem ő játszott végig a legjobban és persze még mákjai is votlak :)

Nagyon jó volt újra élőben látni az embereket, kellemes volt a hangulat is. Jól éreztem magam nagyon. Köszi Vologya a szervezést, nekem ott a helyem a következőn is :)

Titi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 08 hétf., 23:39 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
WT-t el lehet indítani LAN-on is. Valamint találtam egy angol összefoglaló leírást is, ha lesz időm majd lefordítom.

Egy dologra nem jöttem rá, hogy hogyan lehet roe-ként indítani. Conflux lények és vár nem a legjobb szerintem.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 09 kedd, 13:05 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Jah hogy l/u?

Lucky : ofcoz Jou
Unlucky : mivel itt nem igazán volt senki aki nagyon szívott ezért : Sorcy (a késői meccsért)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 09 kedd, 23:01 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

No eljutottam végre, hogy írjak 1 kis élménybeszámolót az 1. Heroes Mugger Emlékversenyről (13. HBB-ről).

Örülök, ha jól éreztétek magatokat. Sajnálom, hogy ez a szomorú alkalom hozta össze megint a már kissé eltűnt arcokat…

Először is a hivatalos végeredmények:

Heroes 5 Támadás:

BAJNOK: JOU 17 pont
2. Sorceress 16 pont
3. Vologya 16 pont
4. Warheart 15 pont
5. Titi 14 pont
6. Teki1986 14 pont
7. Lord Shaba 13 pont
8. Magix 13 pont
9. Dragon 11 pont
10. Syoke 10 pont
11. Kaylamoy 8 pont
12. Dreegar 7 pont
13. Coradiel 3 pont

Heroes 3 Támadás:

BAJNOK: SORCERESS 27 pont
2. Jou 26 pont
3. Warheart 25 pont
4. Rt 25 pont
5. Titi 24 pont
6. Nimbus 23 pont
7. NG 21 pont
8. Magix 19 pont
9. Lord Shaba 18 pont
10. Kaylamoy 17 pont
11. Süni 16 pont
12. Vologya 15 pont
13. Teki1986 15 pont
14. Ssth 11 pont
15. Syoke 8 pont
16. Adler 7 pont
17. Dreegar 6 pont
18. Dragon 3 pont

1vs1 Torna:

BAJNOK: Ssth
2. Dreegar
3. Süni
4. Jou
5-8. Vologya Mester, Dragon, Nimbus, Titi
9-18. Cat, HZsolt, Pumpás, Kady, Bozso, Karesz, Teki1986, NG, Adler, Csizu

Mr. Lucky/Mr. Unlucky: Később!!!

Kérek Mindenkit, hogy a Lucky/Unlucky jelöltekre szavazzatok, ugyanis eddig csupán 8 ember szavazott!!! Már nincs sok időtök, szavazzatok, különben sorsolni fogom a díjakat!

Akkor nézzük a versenyeket:

H5 támadás:

Mr. 5 perc… Hát most tényleg nem készültem… A tábori csapatokból mazsoláztam ki 2-t, ami tetszett és egy kicsit a saját arcomra formáztam… Itt Hunterekkel indultam… Mások szerint esélyesként… Valóban jött a LUCK és MORÁL rendesen, volt könnyed csata, volt kínszenvedős és volt könnyed vereség… Végülis SYOKE-nek köszönhetően lettem 3., amit ezúton is köszönök Neki. Warheart ellen 1-1-et játszott, így kerültem a dobogós helyre. Örülök neki, mert nem néztem volna ki ebből a csapatból ezt, de öröm volt az emlékversenyen díjat hazavinni.

H3 támadás:

Itt Jou elementálos tábori csapatát alakítottam át. Ebben a mezőnyben nem volt nagyon jó ez a csapat és jó hosszú meccseim is voltak. Szerencsére azért a gömbös csapatok kevesen voltak, így a középmezőnyben végeztem.

1vs1 torna:

Itt csupán azért indultam, hogy tisztelegjek Mugger Bátyó emléke előtt, valamint 17 emberrel nehéz lett volna megrendezni a tornát, így beugrottam tartalékként.

Teki keze a B csoportba Cat és Dragon mellé sorsolt.

1. meccs: Vologya Mester (Inferno – Neela 26-26-17-18 ) vs Cat Anyus (Fortress – Calh 11-13-7-15) térkép: (H)ősök (H)arca

Jól ment a játék. 1. héten megvolt a devil+castle. Jól haladtam, nem siettem. Sikerült a meccset a 2. hónap 2. hét 2. napjáig elhúzni. A relicem Dragon Scale Armor volt. Cat Anyus elbukta a főhősét a 2. héten. A végére Neelanak volt Armorer, Logisztika, Air mágia, Earth mágia, Támadás, Bölcsesség, Tanítás… A végcsata gyorsra sikeredett, mass haste és vége volta meccsnek.

2. meccs: Vologya Mester (Necropolis – Vokial 21-16-24-10) vs Dragon (Fortress – Andra 8-17-24-22) térkép: Hourglass 3_2010

Sandro jött kezdőhősnek, majd jött Tamika és Vokial. Tamika mellett döntöttem, ameddig meg nem láttam, hogy 3 egyforma váram van. Ekkor Vokial mellett döntöttem, mert tudtam, hogy húzni fogom mindhárom váram és a Vámpír Lordok nagy számban nagyon erősek. Jól haladtam, kaptam Víz könyvet a vízről, Titan Cuirass és Lion’s Shield of Courage volt a relicem. Találtam Recanter’s Cloakot is. Mikor Dragon ezt megtudta, 1.3.1-nél feladta a meccset, mert Ő a varázslatokra készült és így ez a taktika nem működött. A 3. héten 45 db Vampire Lorddal rohangáltam a pályán és éppen megkaptam az Animate Dead-et is a mágustoronyból. Vokiál tudta a Nekromanciát, Artilleryt, Earth mágiát, Wisdomot, Logisztikát és Íjászatot. Ekkor 800 körüli csontvázat sikerült összegyűjtenem.

3. meccs: Vologya Mester (Stronghold – Krellion 39-29-26-24) vs HZsolt (Necropolis – Gurnisson 30-23-17-12) térkép: Észak vs. Dél_2010

Jól haladtam. Megvolt 1. hét végére a maci+castle. A 2. váram Castle, a 3. Necropolis. A 3. hét végére kifosztottam mindent, Zsolti pedig bebukta a főhősét egy hajótöröttnél… Itt visszatöltöttük és játszottunk tovább. A necro várban kaptam chaint és implot, mellette volt air gömböm. A végcsatára 1-4-5-nál került sor. Zsolti szép mennyiségű 7 HP-s csontit hozott össze (kb. 900 db), amit csak Imploval tudtam lebontani. De sikerült, így 9 ponttal mehettem a legjobb 8 közé.

4. meccs: Vologya Mester (Castle – Andra 8-9-7-11) vs Jou (Necropolis – Galthran 9-12-6-6) térkép: Deathmatch_jav_2010

Christian jött a kocsmából, gondoltam jó lesz főhero-nak. Mikor megláttam a relicem (Titan’s Cuirass), akkor a 2. nap Andra-ra váltottam. Később kiderült, hogy nem volt jó döntés, mert a 2. váram Stronghold, a 3. váram Fortress lett. A 3. hétre sikerült felhúzni a mage guildet, de nem kaptam semmi támadó spellt, így feladtam a meccset. Jou közben átlátogatott hozzám és a Recanterem megpróbálta kiszedni, de sikerült visszavernem a támadását… Sajnos a random várválasztás és a rossz hősválasztás eldöntötte a meccset. Nem bántam, mert délutánra dolgoznom kellett menni, így legalább a győztes folytathatta a legjobb 4 között megérdemelten.

Köszönöm Mindenkinek a meccseket és a részvételt, valamint hogy emeltétek az emlékverseny fényét. Remélem jövőre is lesz verseny és találkozunk! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vologya 2010 nov. 11 csüt., 0:05-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 10 szer., 23:45 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Összességében jól éreztem magam a verseny alatt, nagyon köszönöm Vologyának a szállást, remélem ízlett a pálesz... :) Némileg bepótoltam a tábori szesz hiányt :lol:

De még jobban örülnék, ha láthatnám a tábori képeket,videókat... :wink:

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 10 szer., 23:49 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Süni írta:
Összességében jól éreztem magam a verseny alatt, nagyon köszönöm Vologyának a szállást, remélem ízlett a pálesz... :) Némileg bepótoltam a tábori szesz hiányt :lol:

De még jobban örülnék, ha láthatnám a tábori képeket,videókat... :wink:


Üdv Bátor Harcosok!

Süni: A tábori képek és videók, valamint az elmaradt HBB-s képek a héten - Gepy ígérete szerint - felkerülnek a megfelelő helyre, egyelőre kommentek nélkül... :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 14 vas., 11:38 
Avatar

Csatlakozott: 2005 márc. 15 kedd, 17:00
Hozzászólások: 24
hello

luki:Vologya
unluki:Süni
pá,kaylamoy

_________________
impossible-n végigvittem a tutorialt...:)
elsőre ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 14 vas., 20:29 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
lucky: lord Shaba
unlucky:Dreegar

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 16 kedd, 12:41 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Megnéztem a képeket, a 42-es lett az egyik legrosszabb, úgy nézek ki, mintha fogyatékos lennék... :lol:

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 17 szer., 0:12 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Süni írta:
Megnéztem a képeket, a 42-es lett az egyik legrosszabb, úgy nézek ki, mintha fogyatékos lennék... :lol:


Jó, hogy említetted, mert el is feledtem, hogy oda fel vannak töltve a képek, már vagy 3 BB óta meg sem néztem.
Újraolvastam Mugger kommentjeit a képekhez, nagyon jókat derültem :) de kár, hogy többet nem olvashatok :cry:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 17 szer., 18:54 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Igen, felkerültek a 12. HBB és az 1. Heroes Mugger emlékversenyen készült képek és az eredmények. Akinek van kedve, a képeket kommentelheti... A kommenteket ide küldheted: vogyi73@gmail.com és akkor kitesszük a képek alá...

Sajnos a határidőig 26 emberből csupán 9 ember küldött szavazatot a Mr. Lucky/Mr. Unlucky díjakra, ezért kisorsoltam a szerencsés nyerteseket, íme:

Mr. Lucky: Warheart
Mr. Unlucky: Cat


A díjakat a következő versenyen fogom átadni Nekik, hacsak nem jelentkeznek a korábbi átvétel kapcsán... Sajnálom, hogy eme "vígasz"díjak ennyire elvesztették értéküket és a játékosok ennyire nem foglalkoznak ennek kiosztásával... :? :roll: :(

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 19 pén., 17:02 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Ha Dreegar olyan brutálul játszik mint ahogy kinéz akkor tényleg pro lehet :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 19 pén., 17:50 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Csak azért tűnik olyan brutálnak a képeken, mert nem mellettem áll. :lol: :lol: :wink:

Update: Bocs most nézem a csoportképen pont Dreegar mellett gugolok, így majdnem egyforma magasak vagyunk. :twisted: :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 19 pén., 20:56 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Gyönyörű vagyok ^^ Nimbus meg beleesett a gumibogyószörpbe kiskorában azért lett ekkora :P

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 23 kedd, 14:48 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 23 szomb., 10:26
Hozzászólások: 377
Bocs, hogy nem szavaztam lucky/unlucky-ra, de most akárhogy gondolkodtam, inkább úgy döntöttem, hogy ne a hasraütésem döntsön.

_________________
Üdvözlet minden nagyon bátor harcosnak!
Lord Shaba


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 23 kedd, 17:49 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Érdekes, hogy én soha senkinek nem jutok eszébe egyik díj esetében sem, pedig én mindig olyan szerencsés/szerencsétlen vagyok ám, hogy akár mindkét díjat megszavazhatnátok nekem egyszerre!!! :P :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 23 kedd, 18:51 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 23 szomb., 10:26
Hozzászólások: 377
Cimbi: viszel Te haza eleget enélkül is. 8)
Tele vagy már kupákkal. :wink:

_________________
Üdvözlet minden nagyon bátor harcosnak!
Lord Shaba


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 460 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 19, 20, 21, 22, 23

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség