Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 460 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 05 pén., 15:29 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
WT-t ugy lattam mintha csak a netes szerverrel menne, vagy rendesen is el lehet inditani?

Ido kerdes, most epp nem volt gond maskor meg lehet hogy rengeteg lesz. Hozzateszem hogy most is voltak olyanok akik 6 percen jatszottak. Masok kitalaltak egy jol mukodo dolgot, mi is hasznalhatjuk hogy kitalalunk mast...

Azzal nem ertek egyet hogyha valaki ki kap a mappon akkor az azert volt mert a masik jobban jatszott. Itt a BB-n is volt eleg sok pelda az ellenkezojere, volt aki eleve lassabban haladt a rossz var miatt, sarkanyos vart kapott ahol nem lehetett huzni stb., valamint a mapok nem eppen olyanok voltak hogy csak ugy siman meglepni az ellenfelet egy at rohanassal.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 05 pén., 15:44 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Adler írta:
Végcsata szabályokat a Táborban sikerült jól végrehajtani, igenis kell, hogy legyen egy end game időpont.


Mi is pontosan erről beszélünk, csak annyi különbséggel, hogy ezt az időkeretet egyéneneként kellene alkalmazni, nem a meccsre nézve.

Titi: Összességében igazad van, mert pl. Dreegar egyértelműen jobban játszott a 4 közé jutós meccsen, persze neki volt mivel. :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 05 pén., 15:56 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
-Town view,Hero view bugok javitva
-1 gombbal kicserelheted a sereget
-Ha bemesz a Witch hutba nem tanulod meg egybol hanem megkerdezi hogy szeretned-e, a tanulas 500 gold
-Naga Bank sulfur(ken,homok) helyett gemet(gyongyot) ad
-A giant epulethez nem kell a genie epulet
-A pit fiend feljavitasahoz nem kell mage guild
-A veletlenszeru leny novekedesek kikapcsolva, nem lesz angyal +5 het pl.
-Kezdo hosok mindig 3 stackkel kezdenek
-Quick combat-nal nem hasznal manat a gep
-Antimagic nem fold varazslat, hanem mind a 4 magia ervenyesul mint a magic arrow-nal

es meg sok egyeb.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 05 pén., 16:40 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

A sok "észosztás" közepette kérek MINDEN résztvevőt, hogy a Lucky, Unlucky díjakra tegyétek meg a szavazataitokat itt a fórumon vagy a vogyi73@gmail.com e-mail címemen 2010. 11. 14-én 24.00 óráig. Amennyiben ezen időpontig a társaság legalább fele nem szavazott, akkor a díjakat kisorsolom a résztvevők között! Előre is köszönöm! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 05 pén., 16:56 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Lucky: Jou
Unlucky: Csizu

Azért légyszi ne "degradáljuk" már le a beszélgetést egyszerű "észosztássá".
Szerintem fontos témákat feszegetünk, és immáron nem kerülhető meg többé.

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 05 pén., 17:04 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Nimbus írta:
Lucky: Jou
Unlucky: Csizu

Azért légyszi ne "degradáljuk" már le a beszélgetést egyszerű "észosztássá".
Szerintem fontos témákat feszegetünk, és immáron nem kerülhető meg többé.


Üdv Bátor Harcosok!

Távol álljon Tőlem, hogy degradáljak... A cél valóban egy fair állapot kitalálása/felállítása, az idézőjel az "észosztás"-nál ezért nem is véletlen... Csak jobb szó nem jutott az eszembe... :oops: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 05 pén., 17:33 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Egy versenyen nem lehet egyénenként alkalmazni semmilyen szabályt, minden szabály, mindenkire egyformán vonatkozik.
Az az elképzelés, hogy minden meccs egyidőben indul, s lehetőleg, minimális eltéréssel ugyanakkor érjen véget, hogy a következő kör is egyidőben indulhasson.

WT amiket Teki leirt müködőképes lehet, ki kéne próbálni.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 05 pén., 18:47 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Teki1986 írta:
Az viszont nem tetszik hogy egyesek anelkul hogy kiprobaltak volna maris kritizaljak az elmeletet, tedd fel probald ki aztan mond hogy mi a baja.


Ki volt az? Adunk neki körszakállt :)

Kérdés:
Javították é a satbilitását a Te-nek, vagy a WT-nek? néha hajlamos volt összeomlani mint a WoG.
Valamint Kijavították e már azt a tényt, hogy ne lehessen a gépen többet indítani adott heroesből, mert TE-nél simán lehetett, joinolni is 1 játékhoz a gépen elindított 2-3-4-stb-vel, sőt, önmagunkhoz lehetett joinolni :!: Ezt persze Coanannal nemigazán híreszteltük elfelé...

1ébiránt pedig tényleg szinesíthetné ez is a játékot.

Teki: Lehagytad pl. azt a részt, miszerint a lényspeces hősök lvl5-től viszont populációbónuszt is adhatnak, cserébe a véletlen heti pop helyett... :)

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 05 pén., 18:49 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Adler... khm... hol láttál Te olyat, hogy egy szabályjavaslat nem vonatkozik egyetemlegesen MINDENKIRE??
A 4 óra játékidő megmaradna, csak annyi különbséggel, hogy MINDENKINEK 2 óra állna összességében a rendelkezésére, hogy lépjen. Hol van itt az, hogy nem vonatkozik minden szabály mindenkire egyformán? :? :wink:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 05 pén., 19:22 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
igen....Adler megjegyzését a timelimitre én sem értem...

Nem arról van szó hogy valaki 3 órát fog játszani a másik meg 1et...

Könyörgöm értsétek már meg, legegyszerűbb pl erre a sakk és a sakkóra...mindenkinek van mondjuk 100 perce, hogy eljusson a végső állapotba, értsd főcsatára készen álljon!

amikor indul a köre, indul az óra, amikor rányom a kör vége gombra, megáll az óra...és hogy a kettő között mennyit csatázik, építkezik, lépked, vagy csak bambul, az mindenkinek az egyéni szoc.problémája...

Mi ebben a nem fair?? nem is értem...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 05 pén., 19:38 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Lucky: ssth
unlucky: Süni

A párhuzamos lépés dolog érdekes lehet, kipróbálnám.

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 05 pén., 21:58 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
bogpista írta:
Sziasztok!

A TE-t annak idején sokat próbálgattuk még Conannal meg Mastinoval, mindenféle beállításokat kipróbáltunk. Akkoriban nem értünk meg rá, hogy bevezessük... A puding próbája az evés. Ki kellene próbálni élesben, a beállításokat lefixálni. Csinálni egy User Guide-ot, amiben le van írva az installációtól (Ezt WoG-ra kell telepíteni) a beállításokig minden. Én már rég nem foglalkoztam a témával, nem is tudtam, hogy nemzetközi szinten ez komolyabban megmaradt, illetve ahogy Teki írta még fejlesztették is. Hajrá!


Elnézést. Én a WT-re gondoltam nem pedig a TE-re. Ezt nem kell wogra telepíteni. Elég stabil szóval nincs vele gond. Rengeteget javítottak rajta a TE-hez képest. Kiszedték belőle a hülyeségeket (pl: hogy xp-ket kapnak a lények stb...) Ez csak kb fél-háromnegyed éve van meg. Szóval nem ez az amit régebben teszteltetek. Ezt simán Sod-ra lehet telepíteni. Elvileg csak webes felületen működik, de asszem megy lanon keresztül is.

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 06 szomb., 0:01 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
sry én értettem félre, bár gondolhattam volna, hogy nem irtok ilyen baromságot.
Én nem vagyok semmi újnak az elrontója, ha kivitelezhető, s müködik, felőlem mehet:)

Egy megjegyzést tennék még, sokan sirtunk, hogy nem volt szerencsénk, illetve a másiknak volt, ez benne van a játékban, ez a része, csak mostanában keveset játszok én is, ezért nem úgy vagyok vele, mint amikor napi 2-3 meccset nyomtam, hogy igazából nem érdekel, hiszen ma neki, holnap nekem.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 06 szomb., 23:28 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Kicsit durcás vagyok az a helyzet.

Bozso:
Már sokadszorra emlegeted a tavalyi meccset, a "hiszti" szóval fémjelezve. Miért nem a döntőbizottságot kritizálod? Az egy jogos számonkérés volt részemről, az akkori szabályok szerint. Ha ez téged bánt, akkor nem igazán értem, levertél annak ellenére, hogy én pakoltam ki az alvilágot, te pedig semmit. Innentől ezt a témát én lezártam.

Jou:
Ha téged zavart a meccsünkön hogy sokáig léptem, miért nem akkor szóltál? Szerintem ezzel semmi probléma nem volt, még mielőtt Vologya megjött több mint fél órát pakoltunk. Ha az fáj, hogy kikaptál, azt nem tudom hova tenni, én úgy érzem, többet tettem azért a győzelemért.

Úgy általában pedig nem értem ezt az erőlködést az időlimittel kapcsolatban, úgy kell válogatni a mapokat az adott versenyre, hogy ne 3 Labirintus háborúhoz hasonló gyönyörűséggel ajándékozzuk meg egymást. Szóban nagyon megy a kardoskodás, majd ha olyan tényeket, teszteredményeket olvasok amiből már lehet következtetni, akkor lehet már komolyabb döntéseket hozni. Amíg ez nem következik be, igencsak meddő a vita. Megjegyzem NG kedvébe járnék, nem csak az úgymond "top játékosok" kívánalmait kell figyelembe venni, hiszen a mezőny akár több mint felét a kevésbé profik teszik ki...

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 06 szomb., 23:49 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Süni: na itt lődd lefele magadat kérlek, nemtudom ki volt az aki itt sérelmezi, hogy 1 teljesen noob ingyenjátékossal kellett tolnia a brozmeccset, aki csak úgy begaloppozott oda ahol semmi keresnivalója... Neked tényleg ennyire elment az eszed mióta 1etemre jársz? :?

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 07 vas., 11:42 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Jou írta:
Süni: na itt lődd lefele magadat kérlek, nemtudom ki volt az aki itt sérelmezi, hogy 1 teljesen noob ingyenjátékossal kellett tolnia a brozmeccset, aki csak úgy begaloppozott oda ahol semmi keresnivalója... Neked tényleg ennyire elment az eszed mióta 1etemre jársz? :?


Én nem kérdőjeleztem meg azt, hogy ott vagy a jelenlegi élmezőnyben, egy szóval sem :!:

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 07 vas., 12:12 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 09 pén., 15:59
Hozzászólások: 357
Grat minden resztvevonek, es kulon grat a dobogosknak!
Valaki legyen szives irja oda kepek ala, hogy ki ki az. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 07 vas., 14:26 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Milyen képek? Oo

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 07 vas., 16:02 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
Süni... :D

relax!

ne vegyél már minden megjegyzést személyes támadásnak...

Engem akkor tavaly abszolút nem az érdekelt, ki ellen játszom! Mint ahogy máskor sem, csak a győzelem a cél, mindegy ki ellen. Nem Neked szólt ez amit most írtam. Az elv a lényeg...követtem egy taktikát, ami végülis engem igazolt, annak ellenére, hogy még csak nem is élhettem a taktikám végrehajtását biztosító előnyökkel (értsd, egy lényedet sem vettem ki)
Hogy a döntő bizottság akkor úgy határozott, hogy nem vehetem ki a lényeidet, noha még lett volna rá módom, (hiszen akkor még 2 nap volt a főcsatáig, mert Te máshol jártál) abban nagy szerepe volt azon mondatodnak, hogy: "Ha kiveszel egy lényt is én kilépek, nem érdekel..." gondolom ezen szavaidra emlékszel és nem ér váratlanul...(ez nálam pedig kimeríti a hiszti fogalmát, bocs :) )

de tényleg zárjuk le a témát, mert értelmetlen feszegetni ezeket a részletek, pusztán csak egy tökéletes példával szolgál a timelimit szükségességéről, amit nem értem hogy Te miért kritizálsz...? 3 tábort nyertél zsinórban, abszolút a legjobbak között vagy, mitől félsz??? Nem mindegy Neked, hogy vered meg a többieket...? Frankón nem értem, mi a bajo a timelimittel...téged ugyanúgy véd mint bárki mást, ez nem ellened van, sőt, senki ellen sincs, csak balancírozza a game-t!

De ha fel tudsz hozni egyetlen konkrét és értelmes érvet, ami megállja a helyét, nagyon szívesen vitázom Veled a timelimit szükségességéről... :wink:

Respect!

Bozso


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 07 vas., 20:53 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Hello,

A következő "LAN verseny" még odébb van, egy másik topicot lehetne indítani, ahol megvitatjuk a BB-vel kapcsolatos issue-kat, majd a tapasztalatokat, miért volt jó/rossz egy-egy szabály alkalmazása. Ez már OFF-olás egy ideje és egyik moderátor sem lép fel, akkor miért vagytok moderátorok kedves Urak/Hölgyek?

A BB-n alkalmazott szabályokat a verseny szervezéséért felelős személy vagy személyek határozzák meg, van, hogy kikérik a többség véleményét, van hogy nem. Vologyának felajánlottam (ő pedig rábólintott), hogy a köv. BB versenyszervezésével kapcsolatos teendőket magamra vállalom, amibe a térképek kiléte is beletartozik.

Úgy gondolom a köv. versenyig a most tárgyalt kérdéskörök futnak majd néhány kört és kiforrják magukat. Ezen topic néhány oldalát az újba bele lehetne másolni és ott folytatni az eszmecserét.

Üdv

Csizu

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 460 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség