Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 64 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 03 pén., 0:21 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 0:07
Hozzászólások: 73
Részvétemet szeretném nyilvánítani a családjának és a barátainak.
Bár én nem ismertem Muggert de a róla készült képeket nézegetve és az élményeiteket hallgatva olyan mintha ismertem volna.
Nem tudom h milyen ember volt életében de akinek ennyi barátja volt az rossz ember nem lehetett.
Egész életemben bánni fogom h nem ismerhettem meg. :cry:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 03 pén., 3:25 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 28 vas., 16:10
Hozzászólások: 1675
Próbálom felfogni a felfoghatatlant és belenyugodni a megváltoztathatatlanba: Mugger nincs többé.

Nem megy.

_________________
Csendesek lennének az erdők, ha csak a legjobbak énekelnének.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 03 pén., 17:20 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Őszinte részvétem a családjának. Nyugodj békében Mugger bátyó.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 03 pén., 18:38 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Bár sosem ismertem igazán,és nem is találkoztam vele,de mindenki elmondta előttem,milyen jó ember volt.Nem vagyok bőbeszédű,így egy rövid,de vélhetőleg velős üzenetet küldök neki:
Rest in Peace. :cry:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 03 pén., 23:01 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Továbbra sem értem, miért ilyen embereket ragad el a sors. Rengeteget köszönhetünk neki.

Az pedig szomorú, hogy egy társunk elvesztése kell ahhoz, hogy többen újból meglátogassák a fórumot, és hónapok után rányomjanak a Hozzászól gombra... Nem csak nekem hiányzik innen több ember, de nem igazán értem a teljes kivonulást, közönyt.

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 04 szomb., 10:23 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Süni, sajnos amiről írsz, egy természetes folyamat. Nem kell érte hibáztatni senkit, de meg értem az érzéseidet.
Tekintsd inkább úgy, hogy ezek az emberek azok, akik nem "kötelességtudatból" írnak ebbe a topicba, hanem mert valóban tisztelték és szerették Muggert!

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 04 szomb., 16:50 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 27 csüt., 15:47
Hozzászólások: 356
Tartózkodási hely: Cegléd
Megrendülten olvastam a tragikust hírt. Kicsit szürkébb lett a világ számomra. Már vagy egy órája próbálom formálni a szavakat, de nem könnyű, így hát csak annyit mondanék, hogy a magyar heroes közösség atyja örökké a szívünkben él tovább.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 04 szomb., 21:36 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 9:19
Hozzászólások: 387
Tartózkodási hely: Győr
Először a 2.BB-n találkoztam személyesen Muggerral. Annak ellenére, hogy addigra már elég sokat irogattunk egymásnak a fórumon és az offline versenyekkel kapcsolatban, volt bennem egy kis félsz. Csak a szokásos, amit az ember az első személyes találkozáskor érez.
Mikor odaértem és kijött, minden kételyem elröppent. Mintha ezer éve ismertük volna egymást. Bementünk, megkínált kávéval.
És ott, akkor a konyhában békésen kávézgatva és beszélgetve a felkelő nap fényében úgy éreztem, mintha hazaértem volna… Sose felejtem el.

Részvétem a Családjának a Barátainak és a Heroes társadalomnak.
Nyugodjék békében!

Én egy kedvencével búcsúzom Tőle:

LÉGY OSTOBA

Légy ostoba. Ne félj. A szép szabadság
csak ostobaság. Eszméink között
rabon ugrálunk, mint az üldözött
majom, ki tépi ketrecének rácsát.

Légy ostoba. A jóság és a béke
csak ostobaság. Ami rend lehet,
majd így ülepszik le szíved felett,
mint medrében a folyó söpredéke.

Légy ostoba. Hogy megszólnak, ne reszkess,
bár nem győzhetsz, nem is lehetsz te vesztes.
Légy oly ostoba, mint majd a halál.

Nem lehet soha nem igaz szavad -
jó leszel, erős, békés és szabad
vendég múlt s jövő asztalainál.
(József Attila)

_________________
Maradok tisztelettel:

Kertics

***Good luck!***


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 04 szomb., 21:44 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:35
Hozzászólások: 358
Tartózkodási hely: Budapest
Nyugodj Békében Mugger, Hercegünk! :cry:
Őszinte Részvétem Családodnak, és a Heroes Társadalomnak! :cry:

_________________
saludo hombre de combatiente:
Sorceress


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 06 hétf., 23:20 
Avatar

Csatlakozott: 2005 márc. 15 kedd, 17:00
Hozzászólások: 24
Nyugodj Békében Mugger Bátyó. :cry:

Nem ismertem annyira mint Ti,csak egyszer találkoztam élőben Vele,de szerintem mindannyiunk Heroes-Apja volt.
Biztos ott leszek az első Emlékversenyeden!

Őszinte Részvétem.
kaylamoy

_________________
impossible-n végigvittem a tutorialt...:)
elsőre ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 07 kedd, 0:05 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Búcsúzom Tőled MUGGER BÁTYÓ, mint BARÁT, mint KOLLÉGA, mint HEROES FANATIKUS, mint AMI TE MAGAD IS VOLTÁL. :cry: Emlékszem a 10 év alatt, mióta ismerjük egymást, nagyon sokat foglalkoztunk kedvenc játékunkkal, aminek eredményeképpen beírtad magad az oldalunk történelmébe. Részese voltál a ROE és SOD fordításának, a Heroes III szinkronizálásának, a Heroes IV fordításának, valamint főművünknek az ESSENTIAL lemez elkészítésének, ami több kiadást is megélt. Sokat tettél az oldalért, kitaláltad a Heroes Budapest Bajnokságot és megszervezted az első 5 versenyt. Emlékszem a sok végigjátszott éjszakára a régi melóhelyeden, valamint a családi házatokban, a sok kedvességre és szeretetre, amit Tőled és családodtól kaptam/kaptunk. Hiányozni fogsz... :cry: Sajnos az élet kegyetlen és mindig a JÓ emberek búcsúznak idő előtt... :roll: Sokat gondolkodtam, hogy miért is van ez így, de nem találtam meg rá a választ. :roll: Őszinte részvétem/részvétünk feleségednek, Giginek, lányaidnak Eninek és Rékának, valamint a többi gyászoló hozzátartozódnak és barátodnak! :( NYUGODJ BÉKÉBEN és a fellegekből nézd tovább, hová is jut az oldal és mennyi részt fog még megérni kedvenc játékunk... És készítsd elő a terepet odafenn, hogy ha én is oda jutok, akkor ott folytathassuk, ahol abbahagytuk... :cry: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 07 kedd, 0:10 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Mugger Bátyó halála nehéz lehet a családjának... Egy családfő elvesztése anyagilag is nagy teher (nem is beszélve a temetés költségeiről és a kieső bevételektől), ezért gondoltam egy gyűjtésre a család számára... Kérek Mindenkit, aki teheti, - saját belátása és anyagi teherbírása szerint - hogy anyagiakkal is segítse a nehéz helyzetbe került családot. Az összegyűlt összeget személyesen fogom átadni a család részére.

Anyagi hozzájárulással kapcsolatban keressetek bátran e-mailben (vogyi73@gmail.com) vagy telefonon (06-20-314-53-75) és megadom a számlaszámot, ahová utalhattok 2010. szeptember 30-ig. Előre is köszönöm Mindenkinek a hozzájárulását.

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 08 szer., 9:43 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 01 csüt., 0:37
Hozzászólások: 80
Tartózkodási hely: Budapest
Hát az nagyon lesújtott... :( Gondoltam benézek a fórumba, hogy mi újság mostanában, erre ez fogad. Részvétem a családnak!
Nem is tudom, mit mondjak. A Reinkarnáció kampány volt a legjobb Heroes3 pályasorozat, amivel valaha játszottam. Minden benne van, ami jó ebben a játékban. Óriási büszkeséggel tölt el, hogy ott lehet a nicknevem Mugger oldalán a Hősök Csarnokában. Nyugodj békében, emléked örökké élni fog!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 08 szer., 10:57 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Mugger Bátyó temetése 2010. szeptember 24-én 9:45 órakor lesz a XX. kerületi (Pestszenterzsébet) temetőben (Temető sor 1.) Mindenkit szeretettel várunk, aki szeretné utolsó útjára elkísérni a magyar Heroes társadalom egyik legnagyobb alakját... Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 08 szer., 19:59 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Nyugodj békében.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 08 szer., 20:47 
Avatar

Csatlakozott: 2008 okt. 26 vas., 18:55
Hozzászólások: 102
Tartózkodási hely: Debrecen
Te jesszusatyaúristenem! :( Őszinte részvétem a családjának... Kár hogy nem ismerhettem meg hamarabb, pedig igazán érdemes lett volna, ugyan én még csak neten se beszéltem Vele, minden bizonnyal olyan életvidám, segítőkész és kedves volt ahogy leírtátok. :( Nyugodj békében.

_________________
"Az élet engem már százszor pofon vágott, de én mindannyiszor vissza is adtam neki! :)"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 11 szomb., 16:15 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Szégyennek tartom, hogy csak most írok ide és most találtam meg ezt a topicot, de legalább sikerült.

Muggert én a "Heroes Nagy Öregje" névvel illetném, talán ez illene rá a legjobban. Egy nagyon kedves, segítőkész és humoros embernek ismertem meg, néha apai szigorával igazán nevelő jellegűen hatott, amiért hálás vagyok neki. Neki köszönhetem elsősorban a nicknevemet, mely egy humoros beszélgetés közepette hangzott el, azt hogy H4 térképteszterkedhettem és hogy vezethettem a H4 offline versenyt. Mondhatjuk nagyon sokat segített "az indulásnál".

Az utóbbi időkben mint támadásbeli igen erős ellenfelemként tisztelhettem, ötleteivel rendszeresen kenterbe vert mind H3, mind H5 terén. Sajnálatos módon, már nem lesz több alkalmam vele megmérkőzni... :cry:

Őszinte részvétem családja irányában! A Heroes közösség pedig azt hiszem az igazi ősapját vesztette el. Nyugodjék békében az oldal és a Heroes élet egyik legnagyobb alakja! :cry:

Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: részvétnyilvánítás
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 12 vas., 14:11 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 14 szer., 18:59
Hozzászólások: 266
Tartózkodási hely: Budapest XIII.
Sziasztok!
Bár már egy ideje nem heroesozok, és csak e-mailben értesültem Mugger bátyó sajnálatos haláláról, elszomorított a hír és egyben óhatatlanul eszembe jutott a régi versenyek szép emléke.

Ezúton szeretném őszinte részvétem kifejezni Mugger családjának és természetesen a heroes-os közösségnek!
Továbbá szeretném elmondani, hogy nagyra becsülöm, hogy a közösség megemlékezik róla, illetve hogy a 'Heroes Mugger Emlékverseny' nevet kapta a torna.



Baráti üdvözlettel:
silver


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 13 hétf., 15:36 
Avatar

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 9:06
Hozzászólások: 77
Tartózkodási hely: Szolnok
Sziasztok!

Én is csak most értesültem a rossz hírről.. Őszinte részvétem a hozzátartozóknak, barátoknak, mindenkinek aki ismerte és szerette, és ahogyan olvastam a hozzászólásokat (nem csak a mostaniakat) nem hiszem hogy létezik olyan aki nem szerette.. Sajnos ismét egy remek emberrel lett kevesebb a világ.. :(

_________________
Icescream


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 20 hétf., 20:01 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Vologya írta:
Üdv Bátor Harcosok!

Mugger Bátyó halála nehéz lehet a családjának... Egy családfő elvesztése anyagilag is nagy teher (nem is beszélve a temetés költségeiről és a kieső bevételektől), ezért gondoltam egy gyűjtésre a család számára... Kérek Mindenkit, aki teheti, - saját belátása és anyagi teherbírása szerint - hogy anyagiakkal is segítse a nehéz helyzetbe került családot. Az összegyűlt összeget személyesen fogom átadni a család részére.

Anyagi hozzájárulással kapcsolatban keressetek bátran e-mailben (vogyi73@gmail.com) vagy telefonon (06-20-314-53-75) és megadom a számlaszámot, ahová utalhattok 2010. szeptember 30-ig. Előre is köszönöm Mindenkinek a hozzájárulását.

Baráti üdv!


Üdv Bátor Harcosok!

Kérek Mindenkit, aki teheti, akármennyi pénzzel is, de támogassa Mugger családját. (Küldhettek akár 1.000 Ft-ot is!) Már csak 10 nap van a gyűjtésből és sokan még nem aktivizálták magukat... :? Nem erőszak, de azt gondolom sokkal többen is tudnának segíteni... :roll: Mutassátok meg, hogy van összetartó erő ebben a Heroes Társaságban! :roll:

Egyébként pedig egyetértek abban, hogy Mindenki 1 szál virágot hozzon magával tisztelgésképpen, mégha nem is csak fehér szegfűt... (Mégiscsak színes egyéniség volt Mugger Bátyó...) Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 64 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség