Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 64 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 22 szer., 21:00 
Avatar

Csatlakozott: 2005 márc. 19 szomb., 19:17
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Pécs
Igazából nem lehet erre a tragikus eseményre mit írni :( Ez az a pillanat amikor a szavak már sajnos nem változtatnak a dolgon. Nekem az életben egyszer volt szerencsém élőben is találkozni a Nagy Harcossal. Ez a nap így már egy hatalmas kincs mely örökre szívembe zárva marad. A mennyek kapuin túl tudom hogy most is figyel bennünket. :) A gyászoló család számára pedig őszinte Részvétem.

Sajnos tényleg igaz az a dal ami úgy szól, hogy ...
"Csak a jók mennek el, csak ők hagynak el"
"Miért mentél el, mért hagytál minket? Szerettünk téged távol s közel"

Ezzel búcsúzom el Mugger bátyótól, egy nagyszerű embertől.

NYUGODJÉK BÉKÉBEN!! :cry: :cry:

_________________
Taegen

"Az izé egy olyan valami!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 24 pén., 12:38 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Elkísértük Mugger Bátyót utolsó útjára... :( Nyugodjék Békében! :cry: Köszönöm Mindenkinek, aki részt vett a temetésén, szép számban voltunk jelen... Aki szeretne még anyagiakkal segíteni a családnak (szeptember 30-ig), az kérem, hogy jelezze Nekem a vogyi73@gmail.com e-mail címemen. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 30 csüt., 0:07 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Vologya írta:
Vologya írta:
Üdv Bátor Harcosok!

Mugger Bátyó halála nehéz lehet a családjának... Egy családfő elvesztése anyagilag is nagy teher (nem is beszélve a temetés költségeiről és a kieső bevételektől), ezért gondoltam egy gyűjtésre a család számára... Kérek Mindenkit, aki teheti, - saját belátása és anyagi teherbírása szerint - hogy anyagiakkal is segítse a nehéz helyzetbe került családot. Az összegyűlt összeget személyesen fogom átadni a család részére.

Anyagi hozzájárulással kapcsolatban keressetek bátran e-mailben (vogyi73@gmail.com) vagy telefonon (06-20-314-53-75) és megadom a számlaszámot, ahová utalhattok 2010. szeptember 30-ig. Előre is köszönöm Mindenkinek a hozzájárulását.

Baráti üdv!


Üdv Bátor Harcosok!

Kérek Mindenkit, aki teheti, akármennyi pénzzel is, de támogassa Mugger családját. (Küldhettek akár 1.000 Ft-ot is!) Már csak 10 nap van a gyűjtésből és sokan még nem aktivizálták magukat... :? Nem erőszak, de azt gondolom sokkal többen is tudnának segíteni... :roll: Mutassátok meg, hogy van összetartó erő ebben a Heroes Társaságban! :roll:

Baráti üdv!


Üdv Bátor Harcosok!

Néhányan kértétek Tőlem e-mailben, hogy hosszabbítsam meg a pénzgyűjtési időt, mert 10-én kapnak csak fizetést és szeretnének pénzt küldeni, ezért a szeptember 30-ai dátumot

meghosszabbítom 2010. október 15-ig.

Remélem így még több pénzt tudunk összegyűjteni a család részére. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 05 pén., 20:05 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Köszönöm Mindenkinek, aki pénzügyileg is segítette Mugger Bátyó családját. Sokan adakoztatok kisebb-nagyobb összegeket, melyet átadtam Krityóval együtt a család részére. Mugger párja hálásan köszönte a törődést és a felajánlásokat. (6 számjegyű volt az összeg) Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 64 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség