Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 430 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 26 csüt., 11:21 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 17 kedd, 18:53
Hozzászólások: 260
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
Sziasztok! Én is jól éreztem magamat. A kaja amit Jou csinált nagy finom volt.
Jó volt a foci, a versenyek. Meg minden

Remélem jövőre is el tudunk menni.
Meg a BB re is.

Üdv mindenkinek Zsombi.

:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 26 csüt., 11:32 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Üdv!

Képeket továbbra is Gepynek kell elküldeni, vagy nem lenne egyszerűbb ha én tölteném fel? :)

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 26 csüt., 13:18 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
sziasztok!

meg az eredményeket is írjátok ki, semmit sem tudok róluk...

kiki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 26 csüt., 13:47 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Kiki, majd ha 2 hétre jössze le a táborba, te is megérted mennyire jól esik a vége után inkább a pihenéssel foglalkozni, minthogy beírjuk azonnal az eredményeket :)
Viszont remélem jövőre is ott lesztek a 2 gyerkőccel, nekem Bic rendkívül szimpatikus volt :)
Vologyának meg most nem ez a legfontosabb szerintem eleget bajlódik a lábával....

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 26 csüt., 14:54 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

Még egyszer kösz mindenkinek a remek tábori hangulatot.
A Tourney és a H5 támadás versenyeken nem szerepeltem, mert nem kaptam elég szabadságot. Az első megmérettetésem a H3 támadás volt.

H3 támadás:

Nem "5 perces sereg" volt részemről. Nagyon sokat alakítgattam, módosítgattam míg elérte végső formáját. Tesztelni azonban már nem tudtam, így fogalmam sem volt mire lehetek képes. Kiderült játék közbe, hogy egész jó csapatot hoztam össze és jól is játszottam velük, egyedül a Sorcy elleni második meccset bénáztam el. Több jó csapat volt, de a végén az én Liches csapatom lett a legjobb. Nagyon örültem neki, még sosem nyertem támadás versenyt :)

Battlefest:

Nem játszottam még ilyet előtte, így az első két meccsemet simán elbuktam. Voltak jó meccsek, Kikit szoros küzdelemben vertem le, nem volt egyszerű a majd 300 Titán legyőzése. A nyerő kombinációk a sok lény összesezedésén kívül a berzerker és clone varázsltok voltak, amelyekkel meg lehetett nyerni a meccseket nagy %-ban. 4 győzelmem lett 4 vereség mellett.

2vs2

Kareszt kaptam párnak. Voltam már vele régebben egy csapatban, így a kommunikációval nem volt gond. Teljesen egyforma váraink voltak, így jól meg kellett tervezni a várakat, nehogy ütközés legyen.

1.meccs:

Csapda vs: Kady-Süni
Karesz (Inferno) Bogpista (Necro) - Kady (Rampart) Süni (Necro)

Jól haladtunk a mapon, Moandor volt a főnök, a H3 támadás után nem lehetett nem őt választani :D A vizen találtam 1 kannát a hajótöröttnél, ami igencsak megerősített, a tornyok is jót dobtak (animate-Impló). Középre beérve épp elkaptam Sünit, amit 1 kardot akarna elvenni középről, de megtámadtam. Az impló után nem nagyon maradt csontija, erősebb is voltam a nyaklánc és a kanna miatt amit kiszedtem a vízről így könnyedén legyőztem seregét. Elmenekült, de kaptam még plusz 150 csontot tőle. Kady Neelával volt, mindent felkutatott recanterért, de nem talált. A főcsatában hatott az implóm, a gold dragonok feküdtek, majd miután megmutattam az animatét is Kady belátta hogy nincs esélye, hiába volt neki is resuja.

2.meccs
Klán háború vs. Dreegar-Pumpás
Karesz (Stronghold) Bogpista (Castle) - Dreegar (Castle) Pumpás (Inferno)

Ez egy rohanós map, az nyer, aki hamarabb kiszedi középről a két relicet. Jól is haladtunk egészen a 7. napig, amikor is túlvállaltam magam és az angyalom kinyiffant. Így elveszett az előnyöm ami megvolt. Innentől rohantunk az eredmény után, de Dreegar nem hibázott és hamar kiszedte középről a cuccokat. Hiába szedte ki Karesz a nálam lévő utópiát is így se volt esélye győzedelmeskedni. A végén arkangyal +5 is volt, nekünk sajnos nem volt resunk, míg Dreegaréknak igen, így nem volt esélyünk nyerni.

3.meccs
Allied Fun vs. Dani-Zsombi
Karesz (Necro) Bogpista (Inferno) - Dani (?) Zsombi (Necro)

Nem emlékszem már, hogy ellenfeleink mkilyen várral tolták. Mi gyűjtögetésre rendezkedtünk be. Karesz csontot gyűjtött én meg Démont :twisted: :twisted: :twisted: Az biztos, hogy a srácok nem kapkodták el, mert az utópiájukat is mi hoztuk el. Zsombi talán necroval volt ha jól emlékszem, de a nagy skillkülönbség miatt a démonok agyonverték szegényeket. Nem volt kegyelem...

Bronzmeccs
JebusXL vs. Vologya-Ssth

Karesz (Castle) Bogpista (Stronghold) - Vologya (Castle) Ssth (Necro)

Elég jó terepem volt, Tyraxort kaptam az elején, csak megjelent Tazar bácsi a kocsmában, neki nem tudtam nemet mondani, így 2500 aranyért szerződtettem :) Volt a területemen 5 küklopsz dwelling, amiből 2 lett meg 1. héten, 1 pedig 1 lépés híján nem, valamint 1 macidwell ami szintén kipipálva 1. héten, meg vagy 3 madárdwelling, abból 1 lett meg 1. héten. A sok lényhez sok pénz kellett, ezt biztosította Karesz. Mivel középen és az én területemen utópia nem volt, így a Karika területén lévő 2 utópia vagyonából kellett gazdálkodni. Középről 3 artifatkot szedtem ki, ami döntő jelentőségű volt. Sentinel+piros gömb+ +2speedköpeny Karesz küldte a lóvét én meg gyúrmáztam Tazart. lvl22-es szintű lett, 35 körüli defence mellett. 82 Küklopsz király, 26 szürkemedve voltak a csapatom erőssége (Goldenbow+archery skill mellékelve hozzá...) Th csontserege talán a kutyákat elérte, azt abból szedett le, a kükik 400-asával irtották 1 lövéssel az 1600 csontot. Miután Vologya kivégezte Kareszt, akinek foghíjas volt a serege, mert a végére lejárt az ideje és a fél sereg lemaradt, (meg péz se maradt neki) , így Vologya Krisztiánjával néztem farkasszemet. Vologya 26 Arkja azért kemény volt, de a maci nem ismert irgalmat, Tazar nem engedte hogy nagyon sebződjön, így az arkok szépen lemorzsolódtak. Jó meccs volt, miénk lett a 3. hely! :) Ez a legjobb 2vs2 eredményem eddig a táborba!

1vs1-ről később...


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bogpista 2010 aug. 28 szomb., 7:49-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 26 csüt., 14:58 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Engem is hazavitt titi, indultam is tovább esztergomba :D K***ajó volt a tábor, expert önbizalom és a legjobb 2v2 pár :D OFFENSE! :lol:

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 26 csüt., 16:04 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
A 2vs2 és 1vs1 eredményeit beírom, de a többire nem emlékszem részletesen...

2vs2

1. TEKI-TITI
2. Dreegar-Hitehagyott
3. Bogpista-Karesz
4. Ssth-Vologya
5. Dragon-Jou
6. Kady-Süni
7. Adler-Rt
8. Dani-Zsombor


1vs1

1. SÜNI
2. Titi
3. Ssth
4. Dreegar
5. Bogpista
6. Karesz
7.-8. Hitehagyott- Vologya/Zsombor
9. Adler
10. Jou
11. Dani
12. Orsi

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 26 csüt., 18:07 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Aki tudja rt MSN címét az dobja már át nekem priviben. köszi

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 26 csüt., 19:24 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Gratula a helyezetteknek, főleg a dobogósoknak. Végre Titi is odaért, kiváncsi lennék mennyivel maradt le :)

A 2v2-höz pár szót szólnék: papírforma "T"-ék győzelme, ők a legkiegyenlítettebb páros, talán ez is mellettük szólt. Azt pedig, hogy Vologya ismét egy bajnokot fogott ki párnak... sok pénzt tettem volna rá :)

Jó lenne összerántani a régieket is (Bozso, Nimbus, Boti, én), kicsit foghíjasodik a mezőny.

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 26 csüt., 20:44 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Csizu írta:
A 2v2-höz pár szót szólnék: papírforma "T"-ék győzelme, ők a legkiegyenlítettebb páros, talán ez is mellettük szólt. Azt pedig, hogy Vologya ismét egy bajnokot fogott ki párnak... sok pénzt tettem volna rá :)


Üdv Bátor Harcosok!

Én is szerencsésen hazaértem, beszámoló később... :roll:

Csizunak üzenem, hogy könnyen elveszíthette volna a 2vs2 párokra felrakandó összeget, ugyanis akik eddig nem hittek volna a párválasztásos szerencsémben, a sorsolás menetét megváltoztattam (természetesen az első kritikai észrevételre, amely a tábor előtt nem sokkal érkezett hozzám!) és a helyszínen sorsoltuk ki a titkos számot, melyben Jou volt a segítségemre. 15 számból lett kisorsolva 1, így kevés volt az esély, hogy bajnokot kaphassak társnak... :shock: És ezt a fajta sorsolást a jövőben is fenntartjuk, mert már nagyon unom ezeket a burkolt vádaskodásokat... :oops: (Mégha esetleg nem is annak lett szánva (látom a mosolygó jelet)...)

A Hivatalos Végeredményeket az alábbiakban hírdetem ki:

Tourney Torna:

BAJNOK: DRAGON 13 pont
2. Süni 12 pont
3. Ssth 12 pont
4. Titi 11 pont
5. Dreegar 10 pont
6. Rt 9 pont
7. Jou 8 pont
8. Vologya Mester 8 pont
9-12. Adler, Lord Shaba, Zsombor, Karesz 6 pont
13. Szilupa 5 pont
14. Kiki 5 pont
15. Bic 2 pont
16. Dani 2 pont


Heroes5 Támadás Torna:

BAJNOK: VOLOGYA MESTER 28 pont
2. Jou 27 pont
3. Lord Shaba 25 pont
4. Sorceress 22 pont
5. Dragon 21 pont
6. Teki1986 21 pont
7. Magix 18 pont
8. Rt 17 pont
9. Titi 16 pont
10. Zsombor 14 pont
11. Ati 14 pont
12. Dani 13 pont
13. Szilupa 13 pont
14. Ssth 11 pont
15. Bic 8 pont
16. Kiki 3 pont
17. Dreegar 1 pont


Heroes3 Támadás Torna:

BAJNOK: BOGPISTA
2. Titi 35 pont
3. Sorceress 33 pont
4. Rt 33 pont
5. Vologya Mester 32 pont
6. Dreegar 29 pont
7. Süni 28 pont
8. Ssth 27 pont
9. Warheart 26 pont
10. Magix 24 pont
11. Dragon 24 pont
12. Lord Shaba 22 pont
13. Teki1986 21 pont
14. Karesz 21 pont
15. Bic 20 pont
16. Jou 19 pont
17. Ati 15 pont
18. Adler 14 pont
19. Szilupa 14 pont
20. Kiki 12 pont
21. Zsombor 11 pont
22. Pumpás 9 pont
23. Dani 2 pont

Battlefest Torna:

BAJNOK: KARESZ
2. Dragon
3. Dreegar
4. Titi
5. Ssth
6. Zsombor
7. Adler
8. Pumpás
9. Teki1986
10. Dani
11. Vologya Mester
12. Süni
13. Jou
14. Bogpista
15. Kiki
16. Szilupa/Bic
17. Rt
18. Lord Shaba


2vs2 Torna:

BAJNOK: TEKI1986-TITI
2. Pumpás-Dreegar
3. Karesz-Bogpista
4. Vologya Mester - Ssth
5. Jou - Dragon
6. Süni - Kady
7. Rt - Adler
8. Zsombor - Dani


1vs1 Torna:

BAJNOK: SÜNI
2. Titi
3. Ssth
4. Dreegar
5. Bogpista
6. Karesz
7-8. Pumpás-Vologya Mester/Zsombor
9. Adler
10. Jou
11. Dani
12. Orsi

Mr. Lucky: Vologya Mester 7 szavazat
(Szavazatot kaptak még: Bogpista, Ssth 4-4 szavazat, Karesz 3 szavazat, Dragon, Titi 2-2 szavazat, Magix, Kiki, Dani 1-1-1 szavazat)

Mr Unlucky: rt 7 szavazat
(Szavazatot kaptak még: Dani 5 szavazat, Jou 4 szavazat, Adler 3 szavazat, Vologya, ssth, Bogpista, Zsombor, Titi, Süni 1-1-1-1-1-1 szavazat)

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vologya 2010 aug. 31 kedd, 6:48-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 26 csüt., 21:58 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Nem értem, mi értelme a csapatot széthúzó állításoknak, főleg a 2vs2 sorsolásra gondolok. Én már elég sokszor láttam Vologya mákjait éles 2vs2 vagy 1vs1 meccsen, amit aztán 100% hogy nem tud szabályozni.
Egyébként sem vetődne fel bennem semmilyen kérdés azzal kapcsolatban, hogyő bármilyen módon is visszaélt a "számokkal"...
El kell viselni, hogy ő ennyire szerencsés :wink: , és nem szabad emiatt egymással vitába keveredni srácok....

Hozzáteszem én is ugyanúgy szeretném ha Csizu te is visszatérnél aktívan az oldalra, de bármelyik veteránnak örülnék...

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 27 pén., 0:26 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 11 szer., 20:54
Hozzászólások: 7
Kedves Hősök!
(Adler, Dani, Dreegar, Jou, Karesz, Pista, Pumpás, Süni, Titi, Th, Vogyi, Zsombi)

Ha hiszitek, ha nem, hiányoztok! Köszi, hogy befogadtatok és ott lehettem! Bármikor szívesen beugrok ;)

Minden jót nektek!

Orsi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 27 pén., 10:27 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Következzen egy rövid élménybeszámoló.

TourneyII torna: Nekem tetszett ez a verzió. Oda kellett figyelni a berserkre, de egy jó időben elnyomott blind, sacrifice, frenzy is meg tudta nyerni a csatát. Dragon győzelme mutatja, hogy nem számított, hogy elötte ki mennyit gyakorolt rajta. Csak fel kellett ismerni azt az egyszerű dolgot, hogy hogyan védekezzünk a berserk ellen. Gratula a győzelméhez, ő megmutatta hogy meg lehet ezt csinálni teljesen újoncként.

H5 támadás: Sajnos csapatom sok mindenki ellen nem sokat ért. Black dragonra, gargoyléra, magma dragonra stb nem hatott a fireball. Sok resistes volt. Volt aki elrepült a varázslatom ellen és folytathatnám. Így nem vittem vele sokra, de elég jó csapatokat is sikerült megfognom vele. Szóval én örülök a szereplésemnek.

H3 támadás: Sok meccset elnéztem. Úgy érzem itt előrébb kellett volna szerepelnem, ha kellő koncentrálással figyelek oda végig a meccsekre. Ez most nem jött össze így be kellett érnem a nyolcadik hellyel. Előre lehetett tudni, hogy egy lövős csapat fog nyerni idén. Ez most Bogpistának jött össze; gratula neki! De említést érdemel Titi is, aki csak egy paraszthajszállal maradt le az első helyről, meg Sorci, akinek nagyon béna csapata volt, de mégis valami érthetetlen okból kifolyólag elől végzett vele.

Battlefest torna: Igazi agyatlan fun torna volt. Azért persze valami koncepció nem ártott ha van. Pumpáson kívül például nem sok embert láttam hidrákat gyűjteni :lol: Gratula Karesznak a győzelméhez. Egész táborban odafigyelt a meccseire és elég jól játszott. Megérdemelt egy jó helyet valamiben. Ez most a battlefestben jött össze neki.

2v2: Ismét Vologyát kaptam párnak és címvédésre készültünk. Az első meccsen rögtön a Teki-Titi párossal csatáztunk. Titi mohó volt, ezért nem érte el a főhősömet középen egy lépés híján. Így hoztam még kis sereget és sikerült levernem. Bevettem a várát és az ő seregével pótoltam ki az enyémet Teki ellen. Ám a necro és animate párossal nem bírtam mit kezdeni. Vologyának szintén nem jöttek jó dolgok így meg se tudta karcolni Tekit.
Második meccsünk Jou-Dragon páros ellen volt. Jól haladtunk, ám Dragon mégis egy nappal korábban ért középre és kivettem előlem a kannát meg a +4 allt. A csatát mindezek ellenére én nyertem, mert egy ezres ice bolttal nyitottam mire fel is adták a meccset... :roll:
Harmadik meccsünk Adler-Rt duó ellen volt. Azok után h 5 akciós macit benéztem az utópiában nem hittem volna, hogy sikerül nyerni. A csodát mégis végrehajtottuk Vogyival és nagy küzdelemben diadalmaskodtunk. Így a bronzért játszhattunk Pistával és Karesszal. Random XL jebus. Necro voltam és nagyon lassan haladtam. 1-3-2nél sikerült azért betörnöm középre, ahol lots giantot megütöttem és elbuktam mindenem. 49 en voltak és 7 titán volt benne. Ezek után próbáltuk menteni a menthetőt. De Pista Tazarjával piros gömbbel nem tudtunk mit kezdeni.

1v1ről kicsit később...

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 27 pén., 12:50 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Sziasztok,

Kezdeném azzal, hogy a Jubileumi Tábor volt szerintem az eddigi legjobb. Nagyon jó volt a hangulat, meg úgy összességében minden. Köszönjük Vologya! Én minden évben nagyon jól érzem magam, én szoktam várni a következő Heroes-os találkozót a megszokott emberekkel :)

Következzék a beszámolóm első része:

Tourney torna: kicsit furcsa volt elsőre, de aztán már egész belejöttem. Érdekes és ötletes csatákat vívtunk, mindenkinek volt esélye bárki ellen. Az elején bénáztam egy kicsit, de aztán egész belejöttem és végül a 4. helyre sikerült odaérnem, amivel elégedett vagyok :) Gratulálok Dragonnak, aki remekül játszott és megérdemelte az első helyet!

H5 támadás: ehhez nem igazán értek, de első érzésre jónak gondoltam a csapatomat. Akit kellett meg is vertem szerintem, az előre bekalkulált meccseket úgy ahogy van elbuktam. A 9. hellyel elégedett vagyok, érem járt érte :) A helyezések nem leptek meg, a tippversenyben is ezt a három csapatot tippeltem az első helyekre :) Gratulálok Vologyának, Jou-nak és Lord Shabának!

H3 támadás: a csapatom meglehetősen buta volt, ezt elismerem. 21000 aranyért lények, és lesz ami lesz. Szerintem jól játszottam végig a csapatommal tesztelés nélkül is, sajnos nem volt szerencsém a verseny során. Moandor nem a legjobban fejlődött sok meccsen, és sokan "mákoltak" ellenem; de ezek benne vannak a pakliban. Az első helyről végül is csak azért csúsztam le, mert Pistának több győzelme volt. (azonos pontszámunk volt) Élveztem ezt a versenyszámot, egyik kedvencem évről-évre, elégedett vagyok az eredménnyel. Gratulálok a Lich King-nek, Bogpistának! (az ő csapatában sokkal több ész volt mint az enyémben :) )

Battlefest: ez egy igazi fun torna volt. Menni kellett és ütni. Meg persze normális lényeket kellett gyűjteni :) Vicces és szórakoztató volt, tetszett ez is nagyon. A dobogóról épphogy lecsúsztam, de itt is szereztem egy 4. helyezettnek járó kupát :) Gratulálok Karesznek, nem csak szerencséje volt, hanem jól is játszott!

folyt. köv!

Titi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 27 pén., 19:14 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Tényleg szuper Tábor volt, végre nem voltak viták vagy vitás kérdések, szerencsére az egész döntőbizotságra semmi szükség nem volt.

Tourney:
- részemről igazi luzerkedés volt, egy berserk és feküdtem, egyértelműen szarul felállitott seregeimnek köszönhetően.
Néha azért sikerült nyerni.

H3 támadás:
pár nága elég volt királycsinálónak, de voltak akik simán megcsináltak, olaj nélkül.

Bfest:
ez egy igen érdekes torna volt, sok jelentkező miatt, két csoport, nekem sikerült kifogni az erősebbiket, relative jó helyen végeztem, Titan és Arkangyal + clone jellemezte a legjobb csatáimat.

2vs2
az első meccset simán buktuk, ment a lámázás, a másidik meccsen nagyon jók voltunk, de Titi lerendezett a 9 es sebességű csontikkal, harmadikra nem emlékszem,buktam 4 blacket, az expert önbizalom miatt, kikaptunk.
A helyosztót hoztuk, randomon, illetve hozta RT, mert én csak mögötte mentem.

1vs1
az párosból kiindulva sok jóra nem számithattam, mint később kiderült arccal nehéz meccset nyerni.....
Ssth simán levert jebuson, a tower soha nem volt az erősségem.
Bogpista ellen shohdown3 - magyar cimét nem tudom - itt végre nyertem, necroval, ami maga volt a csoda.
Pumpás megvert, lassú voltam, s levillámozta a dragonomat.
Karesz ellen jó csata volt, csak lefogyott a manám.
Titi simán levert, nem jött semmi a refugeeból, Pistának meg black, nem kicsit voltam ideges, első héten bebuktam a hőst.
Süninek lett dragonja, én rossz sulfur kupacot választottam, s nagy arccal buktam 2 blacket az utopiában.
Dreegar innen vezette fel vagy onnan vezette le.........
Jou feladta.
Vologya tanári módon, dupla vár, recanteer combóval ledarált, persze itt is buktam arkot a doboznál, Pista meg egy üveg pálinkát.
Orsi ellen jebusson végig valami aljas spelltől rettegtem - berserk, chain - itt a csata elég gyors volt, bár Titi szerint azt is elb@sztam, de én kedvelem az ilyen építő hozzászólásokat.
Danit a várában ill. a vára előtt vertem meg.

Rájátszás
Villámlás elleni nyakék miatt Jou elveszite a motivációját, annak ellenére, hogy az 1000 meteor nem ölt meg mindenkit.

Sport

szinvonalas foci és póker meccsek voltak, az előbbiről van videó is, egy része edzői munkásságomat örökiti meg.
Pókerről nincs, de nálam többet senki nem kért kölcsön Tititől, s volt olyan, aki az én stilusomban játszott, s mikor nyertem a rajongók tapsoltak:)

Adler
Kingslayer ( az egyetlen a táborban)


ps.
beugró 1x lehet az ember, innetől kezdve már játékosnak számít, olyannak akire várunk, hogy ott legyen.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 29 vas., 1:00 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok és Harcosnők!

Először is köszönöm az elismerő szavakat, örülök, hogy idén is jól éreztétek magatokat. Köszönöm ssthnak és Adlernek a szervezőbizottságban nyújtott segítségüket. Örülök, hogy idén végre nem voltak vitás kérdések és végre nem voltak botrányok sem. Köszönöm Titinek és ssthnak az 1vs1 és 2vs2 térképek összeszedésében és javításában, valamint Jounak és Dragonnak a támadás árlisták és térképek elkészítésében nyújtott segítségüket. Örülök, hogy új táborozót köszönthettünk és fogadhattunk be a „Heroes csapatba” Orsi személyében, remélem még találkozunk az elkövetkező versenyeken. Ja és ezúton köszönöm, hogy beugrottál Dragon helyett játszani és erősítetted a foci és póker csapatot! :wink: Nagyon örültem, hogy Kikiék is megtisztelték a versenyt, külön színfolt volt számomra Bic, aki belopta magát a szívembe plüssállatkájával… :P

Következzen az ígért tábori beszámoló:

Tourney Torna:

Avagy a Berserk torna, ahogyan már sokan említették… Kevés olyannal játszottam, aki ne használta volna előszeretettel, de mivel FUN torna volt, így is kellett kezelni szerintem. A középmezőnyben végeztem, de jól szórakoztam. Gratulálok a győzteseknek és helyezetteknek…

H5 Támadás:

Itt nagy volt a tét a számomra. Egy újabb megdönthetetlennek tűnő rekord volt a kitűzött cél, egymás utáni 3. tábori H5 támadás győzelem… A csapat nem volt esélytelen a mezőnyben, de nagyon szoros küzdelmeket vártam, ami be is igazolódott. Jól játszottam, Titi, Zsombor, Szilupa és Jou ellen X-eltem csupán, így 1 ponttal, de sikerült BAJNOK-nak lennem, aminek nagyon örültem. Gratulálok Jounak és Lord Shabanak, nagyszerű csapataik voltak, ami igaz a többiekre is, hiszen végre nem volt még 2 hasonló csapat sem.

H3 Támadás:

Itt is esélyes volt a csapatom valami jó helyezésre, 12000 HP-t nehéz volt legyűrni. Sok pontot veszítettem, de szerencsére a többiek is, így az 5. helyen végeztem. Ha még 1 pontot összekaparok valahonnan, akkor lehettem volna 3. is, de ez már csak történelem, ilyen erős mezőnyben nagyon szép ez az 5. hely is. Gratulálok Bogpistának, Titinek és Sorceressnek, de kijár a dicséret Rtnek is, aki csak kevesebb győzelemmel szorult a 4. helyre.

Battlefest torna:

Igazi „agyatlan torna”, már ami a gyűjtögetést illeti… Ennek ellenére élveztem a tornát, jókat csatáztunk és nevetgéltünk, ez volt a lényeg szerintem. Itt is a középmezőnyben végeztem. Gratulálok a győzteseknek és helyezetteknek…

2vs2 torna:

Új sorsolási módszert vezettem be, mert sokan kételkedtek páratlan szerencsémben. Ezek alapján ismét ssth-t kaptam párnak és megvolt az esély a címvédésre, ami sajnos nem sikerült, ami köszönhető volt ssth laza játékának és annak, hogy én már 1 éve nem játszottam Heroest online… Az „A csoportba” kerültünk a Teki1986-Titi, Jou-Dragon és az Rt-Adler párosok mellé.

1. meccs (A csapda 3): Vologya Mester (Stronghold) - ssth (Fortress) vs. Teki1986 (Necro) – Titi (Fortress)

Nem játszottam túl jól, de ez igaz volt TH-ra is. Előbb törtünk középre, de Titi majdnem elérte TH csapatát, de mivel felvett még 1 ládát, így nem érte el. TH-nak közben megérkezett az utánpótlása és megtámadta Titit. Aztán jött Teki, de nagyon lassú volt és TH bevette Titi várát, ez volt az utolsó esélyünk a nagy Necro csontihad ellen. Jó tervnek tűnt, de mikor előjött az Animate Tekinél, már tudtuk, hogy vége… Sajnos az én seregem is esélytelen volt a csontihad ellen, így veszítettünk.

2. meccs (Klán Háború): Vologya Mester (Necropolis) – ssth (Castle) vs. Jou (Rampart) – Dragon (Castle)

TH és Dragon nagyon gyorsak voltak, Jouval asszisztáltunk a háttérben. Dragon tört be 1 nappal korábban középre és kiszedte a +6 és +4 allt. TH ezután kénytelen volt Dragont megtámadni és a vízgömb segítségével 1000 felett ütött Ice Bolt elsütése után Dragon feladta a meccset, mert nem látott esélyt a győzelemre. Jou pedig nem tudott sárkányt húzni, ezért feladták a meccset.

3. meccs (Allied Fun): Vologya Mester (Rampart) – ssth (Stronghold) vs. Rt (Rampart) – Adler (Dungeon)

TH itt a legnagyobb „lámerkedést” mutatta be, az Utópiában bebukta majd az egész seregét… Így fel volt adva a lecke, bizonyítanom kellett, hogy nem csak asszisztálok mellette, hanem képes vagyok eredményt is felmutatni. TH megküzdött Adlerrel, majd miután megszedte elmenekült, majd jöttem én és sikerült győzedelmeskednem. Majd jött Rt serege és nagy csatában sikerült nyernünk.

Bronzmeccs (Random XL Jebus): Vologya Mester (Castle) – ssth (Necro) vs. Karesz (Castle) – Bogpista (Stronghold)

TH itt nem volt gyors, de bátor volt, így középretörés után sikerült egy kupac Gianton szinte az egész seregét bebuknia… Ekkor még reménykedtünk abban, hogy varázslatokkal nyerhetünk, ami még Karesz csapata ellen sikerült is, de Bogpista piros gömbös Tazarja ellen nem volt ellenszerünk…

Köszi TH, nagyon lightosan nyomtuk, de én élveztem és köszönöm az újabb kupát, megérdemeltük… :wink: Gratulálok a BAJNOK Teki1986-Titi párosnak, valamint a 2. Dreegar-Pumpás duónak és természetesen a 3. Karesz-Bogpista párosnak is.

1vs1 torna:

Zsombor partnereként vágtam neki a tornának. Zsombi játszotta a reggeli meccseket, enyémek voltak az esti összecsapások.

1. meccs (A Háború): Vologya Mester (Castle-Edric 30-29-34-20) vs. Dani (Necro-Galthran 19-20-21-23)

Nem siettem, tudtam, Dani ellen nem kell, mert nem szeret gyorsan játszani és én sem. 2-4-1-ig sikerült húzni a meccset. Nekem a Castle vár mellett jött még Stronghold és Inferno. Daninak 3 Necro vára volt. Sikerült a vizen relicet, Titan Cuirasst beszednem.2-3-4-nél mikor már készen álltam a végcsatára, átküldtem Daninak 200000 goldot és az összes ásványomat, hogy ki tudja venni a seregét. Azt nem gondoltam, hogy 3 várból teszi ezt meg… A csatakor 25-ös szintű voltam, expert leadership, armorer, taktika, támadás, levegő, víz, földmágia és bölcsesség volt a tarsolyomban. A csapatom: 260 Halberdier, 169 Marksman, 116 Royal Griff, 57 Crusaider, 43 Zealot, 32 Champion és 13 Archangel. Dani 16-os szintű volt, 856 Skeleton Warrior, 295 Zombie, 104 Wraith, 99 Vampire Lord, 73 Power Lich, 34 Dread Knight, és 6 Ghost Dragon volt a csapatában. Daninál lehetett volna Animate Dead, de nem tudta a Winsdomot a hőse, így nem tudta használni. A csata gyorsan véget ért, mass haste és vége volt a mérkőzésnek.

2. meccs (Hourglass3): Vologya Mester (Necro-Galthran 18-20-25-13) vs. Pumpás (Castle-Korbac 30-24-16-14)

Jól haladam, kaptam kesztyűt és csizmát. 3 váram Castle és 2 Necro volt. Tudtam, ezt ki kell használni, így húztam mindkettőt. 1-4-3-nál fosztottam utópiát, ekkor megjelent Pumpás és a pálya közepéről befutott a váramba, ahol az 1400 csonti várta, hogy visszaérjek… Sajnos ez nem sikerült, pedig haza is érhettem volna, de sajnos elfelejtettem, hogy a földkönyvben ott a town portal, így nem portáltam haza, hanem gyalog mentem… A 2 necro váramban nem jött animate, de a földkönyv pótolta eme hiányosságot. Pumpás lépni sem hagyott, Clone Arkanygyalokkal leverte az 1400 csontot, mint a botot. Pumpásnak, Castle, Rampart és Necro várai voltak. Volt Nálam az utópiában 69 Vampire Lord, 17 Dread Knight és 12 Ghost Dragon. A 2. várból kivettem még 13 Lichet 31 wightot, 48 walkig deadet és 11 csontit, ezzel vártam, hogy Pumper a váramból megtámadjon, ugyanis csak a vár kapujáig tudtam elmenni… 150 manám volt a végcsatára. Pumpás csapatában volt 78 Pikeman, 77 Marksman, 46 Royal Griff, 36 Crusaider, 21 Zealot, 10 Champion és 7 Archangel. Neki 140 manája volt a végcsatára. Azt hitte, hogy simán nyer, de amikor az Archangel megkapta a nyakába a 2200-as Implot, akkor kissé elállt a szava. Vízelementál volt a válasz, amire én földelementált idéztem és jobban beosztva a manám sikerült hozni a 3 pontot.

3. meccs (Mágus Mesterek Kizárva): Vologya Mester (Rampart-Uland 29-17-17-18 ) vs. Jou (Fortress-Voy 20-23-34-19)

1 hősös térkép, Jou végig előttem járt. 2. váram is Rampart lett, húztam, mert láttam, hogy más esélyem nem nagyon van. Az Utópia döntő ezen a pályán és döntött is. Piros gömböt kaptam, ami a dupla vár mellé egyértelműen főnyeremény… A végcsatára a csapatom: 27 Centaur Captain, 158 Battle Dwarf, 114 Grand Elf, 49 Silver Pegasi, 68 Dendroid Soldier, 31 War Unicorn, 6 Gold Dragon. Jou csapata: 174 Gnoll, 102 Lizard Warrior, 68 Dragon Fly, 44 Greater Basilisk, 33 Mighty Gorgon, 19 Wyvern Monarch és 11 Chaos Hydra. Amint Jou meglátta a piros gömböt, feladta a meccset. Sajnálom…

4. meccs (Labirintus Háború): Vologya Mester (Castle-Christian 50-28-30-26) vs. Adler (Castle-Neela 31-27-34-21)

Nem könnyű térkép. Viszont jól lehet építkezni, ha adottak a lehetőségek. Az első héten a tengeren jött +4 all pajzs. Ezzel jól haladtam. Majd kiderült, hogy a 2. váram is Castle. Aztán a szigeten megláttam a recantert. Ekkor már tudtam, hogy tornyokat nem húzok. Így is alig volt pénzem és ásványom a 2. váram húzására, bár csak lvl 1-4-ig lehetett a lénytermelőket húzni. 2-2-3-nál végcsatáztunk, a csapatom: 242 Halberdier, 146 Marksman, 128 Royal Griff, 61 Crusaider, 27 Zealot, 14 Champion, 8 Archangel. Adler csapata: 23 Halberdier, 72 Marksman, 54 Royal Griff, 39 Crusaider, 29 Zealot, 14 Champion, 7 Archangel. Adler, mikor látta, hogy nem tud sem Meteort, sem Resut varázsolni, feladta a meccset.

5. meccs (Ellenséges Szomszédok): Vologya Mester (Necro-Vidomina 28-34-29-29) vs. Orsi (Tower-Arlach 8-10-4-9)

Jól haladtam, jól ment a csontigyűjtés. Kaptam +3 speedet és +3 HP-t. Az utopia +3 és +5 allt adott, míg szegény Orsinak semmi sem jött össze. A végcsatára 2-1-5-nél került sor, a csapatom: 1408 Skeleton Warrior, 70 Water Elemental, 96 Wraith, 36 Vampire Lord, 27 Power Lich, 20Dread Knight, 9 Ghost Dragon. Orsi csapata: 158 Master Gremlin, 81 Obsidian Gargoyle, 54 Steel Golem, 36 Magi, 27 Master Genie, 9 Naga Queen, 5 Titan. A nagy erőfölényt egy mass haste vitte győzelemre, sajnálom, hogy Orsinak ezen a meccsen semmi sem jött össze, majd talán legközelebb… :wink:

6. meccs rájátszás (Észak vs. Dél): Vologya Mester (Rampart-Gerwulf) vs. Pumpás (Castle-Wystan)

No ez az a meccs, ahol már nagyon fáradt voltam és nem sok minden maradt meg belőle bennem. Azt tudom, hogy 2 fortress váram volt mellette és kaptam chaint meg implot, pumpás pedig föld elementált, amivel nyert is, de lénye nem maradt, mindketten meghaltunk, így megállapodtunk egy döntetlenben… :P

Jó volt a tábor, főleg, hogy a foci, a vizilabda és a póker, valamint a COD partyk is gyökeres helyet kaptak a programban. A képeket, videókat igyekszem mihamarabb eljuttatni Gepyhez és kitetetni vele, lehetőleg még karácsony előtt… :wink: Ha lesz erőm, lehetőségem és a család is engedi, valamint igény is lesz rá, akkor jövőre is megrendezem a tábort, bár nem ígérem, hogy ilyen hosszú lesz… Hamarosan meghirdetem a 13. Heroes Budapest Bajnokságot, aki szeretne jönni, jelentkezzen. Addig is minden jót Mindenkinek! És várom a további élménybeszámolókat! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 29 vas., 1:26 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 17 kedd, 18:53
Hozzászólások: 260
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló
Hát nekem nem voltak olyan szerencsések a pályák. Mindenhol kikaptam.
Semmi jó relik nem jött a pályán.

De a foci idén, nekem nagyon jól ment.
A vizilabda is elment. De egy kicsit fájt a kezem.
Azért mert egy kicsit begyulladt az izomzatom. Ezért mentem a kapuba védeni.
De már semmi baja a kezemnek.
:)

Jah. Ha minden igaz. Akkor, a HBB Ősziszünetre esik. Ha anyukám elenged, akkor mi megyünk Vaterommal a versenyre. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 29 vas., 11:37 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Az 1vs1ről csak annyit, hogy idén a jubileumhoz méltóan elég változatosak voltak a mapok.

Volt 2 random jebus. Egy L illetve egy XL. Az emberkéknek inkább a jebus XL jött be várválasztással egybekötve.
Adler ellen több mint 70 Wyvernt összeszedtem így nem volt túl sok esélye a végén. Titi ellen rossz terepem volt így csak későn tudtam bemenni középre és ennek megfelelően ki is kaptam.

3 egyhősös map volt. Pumpás elkószált az open mapon a fővárától és elkaptam a főhősét 2 efreettel. Nem tartott sokáig a csata. Bogpista eljátszotta velem ugyanezt. Nem figyeltem hogy jön és elkapta a főheromat a fél sereg nélkül. Amatőr hiba volt, de Pista jól kihasználta.
A harmadik meccs Karesz ellen volt. Karesz nagyon lassan haladt én meg jó varázslatokat kaptam így viszonylag könnyen győzedelmeskedtem.

Voltak régi tohos mapok. Ezeken nagyon jól játszottam. Giant Waron harmadik héten mentem középre Zsombi ellen. Resuval és támadó varázslatokkal felszerelve. Zsombinak nem jöttek jó dolgok így nem tudta tartani az iramot. Hourglass3-on Süni ellen 1-2-7nél átmentem és megtámadtam a főheroját. Addigra megvolt az utópiám, volt resum meg meteorom earth elemmel párosítva. Esélye nem volt szegény bajnoknak :P
You vs me-n Dani ellen nem kellett nagyon sietnem. Elnézte a csatáit párszor így ez a meccs is elég simára sikeredett. A showdown-on Orsival játszottam egy felkészítő meccset, hogy belelendüljön a versenyek hangulatába.

Voltak Vologya féle pályák. A labirintus háborún kikaptam Jou ellen, mert megint ott hagytam a főhősömet sereg nélkül. Mondjuk egész végig lámerkedtem és ezen az idióta pályán benne van a vereség bármikor. (Süni is kikapott rajta Orsitól :P) Valamint kétszer egymás után lemákoltam Dreegart az Észak vs Délen illetve az ellenséges szomszédokon.

Összeségében elégedett vagyok a harmadik hellyel. Jövőre majd megpróbálok előrébb végezni :wink:

Köszönöm, hogy ott lehettem veletek. Vologyának a szervezést és mindenkinek aki segített a tábor létrehozásában. Remélem jövőre ismét találkozunk.

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 29 vas., 20:16 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Na akkor a gyors beszámolóm:

TÚRNI :!: torna: A nagy 3 spelles torna, én a 4. meccstől kezdve a berserket hanyagoltam, és néha sikerült is nyerni ígyis. :)

H5 támadás: Sikerült összeépíteni a majdnem "Piros gömbös" csapatot, 1-2 faj,vagy hős volt képes kijátszani ezt a taktikát, persze ebből is volt bőven. Kis szerencsével sikerült az élen végezni, kis szerencse híján pedig sikerült a pole pozicióról lemaradni... Grat mindenkinek, jó változatos lett ez a támadás ( a magas létszám ellenére... )

H3 támadás: abszolút fannolás, kis ésszel még jó sok pontot el lehetett volna csórni emberektől, de erre csak a csapat beküldése után jöttem rá, így maradt az a főzelék, amiből a só lemaradt...

Battlefest torna: itt se volt sok szerencsém 1-2 meccs kivételével nemigen sikerült sokat hozni, de legalább összepakoltam 254 gold dragont olyan 150 fölötti attackal :) majd kivégezte a saját macimat az ellenfélé helyett :P

2 vs 2: Dragon-nal már 3 éve sikerült összeharcolni 1 3. helyet, idén próbáltunk volna előrébb törni, de ez az elit csoportban eléggé nehéz volt, a meccsek lényegét már leírta előttem Dragon...

1vs1: Extrém lazaságból sikerült összekaparni ezt a "dobogós helyet", sajnos volt 2 másik játékos aki túl erősnek bizonyult eme címért való küzdelemben, esélyem nem volt felvenni velük a versenyt ( Hajrá Dani, Hájrá Orsi! ;) 8) ). Sok meccsen lámáztam ( Adler ellen elbuktam 1 tök esélytelen de elkerülhető csatában, Süni ellen 2nap lámasággal átadtam a kannámat stb. ), volt pár normál volumenű meccs is ( Dani ellen, Orsi ellen ha nem szállt volna el Th miatt az autosave :P ), volt unlucky meccsem ( Pumpás elleni random full csöves tereppel és utópiákkal középen, a Pista ellen utópia amiből a használható a 20K gold volt csak :!:, meg még 1-2 ilyesmi party ), meg volt Az Öszejött Meccs is Th ellen, amikor is szinte lehetetlen távolságból átgázoltam 2 blokkon, egészen szegény Th AD-s főhőséig. Ő meg azzal büntetett hogy az uccsó doruidjáig lekelett ölnöm :evil: Érdekes dühlevezetési forma volt ez számomra.

Addonok: (Foci, Vízilaszti, CoD) Ezek is jól sikerültek szerintem, én legalábbis élveztem, + hasznos is volt a szabadtéri program számomra.

The Kichen Master 8)
itt a visszajelzések alapján totális sikert sikerült elérni, köszönöm a támogatók bizalmát és a "nézők" türelmét és toleranciáját :)

Részemről ennyi, kösz mindenkinek még1x a szuperjó hangulatot. :D

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 30 hétf., 13:21 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Üdv!

Idén is remek hangulat, néhány új arc jellemezte a tábort, néhány sorban én is szeretnék megemlékezni róla...
Greatcornholio (Dragon szerint a nagy kopasz kigyúrt állat :lol: ) illetve Warheart is rajtam keresztül szerzett tudomást a táborról, szerintem mindkettő jó fej 8)

Az elején semmiféle hiú reményt nem tápláltam, 1 kupa elnyerésével már boldog lettem volna... :)

Jou a konyhában kiválóan vizsgázott, jövőre is befizetek erre a menüre :)

Sajnálom, hogy nem tudtam páleszt vinni, ha BB-re eljutok, minden bizonnyal meg fogjátok kóstolni az idei barack és szilva pálinkát :)

Fociban nem ment annyira a játék, kivéve 1-2napot, de Pumpás örjöngései és a sérülésem is felejthetetlenné tette Th kedvenc versenyszámát :P

Pumpás csatáiról jövőre videókat kell készíteni, sőt tanulmányt, hogy kell egy ghost sarival, csutka hőssel 1 ancientet agyonverni :lol:
Sírtam a röhösgéstől néhány megmozdulásánál, hatalmas arc, miatta is érdemes lejönni a táborba :)

Zsombi: tavaly óta fejlődtél, nem volt elvárás veled szemben, hogy meccseket nyerj sorra... Nem szabad elkeseredni, és a hibáidból meg tanulni kell, nem legyinteni rá, vagy az artikra fogni a sorsodat. Engem kezdő koromban az itteni srácok röhögve vertek laposra. Leginkább a ceglédi SoD tornán Th-val vívott első csatám jut eszembe, amikor a saját váramban vert el nagyon csúnyán. Na akkor megfogadtam, legalább addig fejlődök ebben a játékban, amíg vissza nem vágok ezért :lol:
Láttam nálad olyan mentéseket, amikben a mostani pályákat gyakoroltad egészen a 2.-3.hónapig, na ennek nincs értelme. Ha már erre idő szánsz, akkor csináld úgy mintha éles meccsen játszanál, és minél előbb törj át a középre vezető blokkon. Offline versenyekből pedig annyit tanulhatnál, hogy jobban csatázol majd... Engem is kérdezhettél volna, felajánlottam a segítségemet :)


Tourney torna

Itt a szokásos döcögős tempóban haladtam végig, talán kétszer vagy háromszor kaphattam ki (amikor kastélyt dobott a gép), egy esetben okolhattam magamat talán, amikor Titi dungeon hadait beverhettem volna az arkokkal... Emiatt nem volt esélyem az első helyre, illetve Dragon szerencsésebben kapta a várakat nálam, gratula neki :)


Battlefest

Egyrészről kedvem se volt hozzá, másrészt pedig úgy gondoltam, a szerencse nagyobb szerepet kap, mint amit én reálisnak tartok, ennek köszönhető dicsőséges 13.helyem :P
Karesz viszont úgy küzdött ahogy kell, s ezt a formát átmentette a többi versenyre is... szép volt 8)


2vs2

Kadyval hozott össze az élet, vele alapvetően nem volt gond, figyeltem ahgy csatázik, talán jobban koncentráltam a játékára mint a sajátoméra...
Néhány pillanatban, amikor nem néztem mit lép, elnézett pár lépést, de nem ezen múlt, hogy a 6. helyen végeztünk...
Több alkalommal rossz stratégiát választottam, 2 lépésre maradtam le az 5 all kardtól, vagy Pista egyetlen vízről felszedett artija kanna... De azt is látni kellett volna, hogy a gépnek állandóan jött a morál csatáink során, amikor nekünk kellett akkor pedig abszolút nem...
Szóval elsősorban magamat okolhatom, de nem vagyok letörve, jövőre csak összejön egy újabb kupa ebben a versenyszámban is...
Az azért nem esett jól, hogy Kady hajnalban szó nélkül lelépett :P


H3 támadás

Sajnos nem teszteltem idén sem, pedig ismét volt esélyem egy dobogóra, ha jobban összekapom magam. Néhányszor egy morál miatt kaptam ki. (Bic titánja, vagy Szilupa crusaderje) de még néhány bosszantó vereség is becsúszott, ami azért idegesít, mert én mindent megtettem a győzelemért :P
Pista jelentősen megszívatott a quicksanddel, gratula az első helyért :)
Titit levertem kétszer, de ott aztán bármi lehetett volna
Magix pedig 1 pontot elvett tőlem :D , amikor fél óra után megkapta a főstackje a várva várt morált :lol: Tetszett a csata, inkább így veszítsek el egy pontot, minthogy első körös morál és nulla gondolkodás után kivégeznek
Karesz kétszer úgy vert le, hogy különösebben nem kellett erőlködnie...


1vs1

Már nem emlékszem pontosan a sorrendre, de a főcsaták még derengenek valamennyire :)
12 meccsből 11szer kék voltam, Titivel vívott döntőben lehettem piros, mivel előtte én gyűjtöttem a legtöbb pontot...


Zsomborral csatáztam először random mapon, hát Marius kitett magáért, olyan sok démon (100 körül L-es mapon) nem jött össze, a 48 darab mackó megizzasztott 3.2nél a sivatag felé, de a 40 csonti mögül kiszedett resu tekercs kárpótolt, plusz középről is kiszedtem mindent, aztán pedig Gurnisson barbár hordáit vettem célba, sikerrel...


Titi az első komoly ellenfél, itt tudtam, hogy csak a 3 pont az elfogadható számomra, nem akartam az elején lemaradni. Showdown3, mindketten necro, ő Moandor, én Tamika. Hp gyűrű me 1-2 csöves arti mellett próbáltam csontot gyűjteni, arkos doboznál 2 sari behalt...
De animate mellett meteor a toronyban, kesztyű,stables,exp path, exp log kombóval úgy döntöttem a középső sivatagi rész az enyém lesz.
1 napot elfütyiztem 3.1nél, viszont aztán sikerült mindent felvenni, a 2 utópiát, reliket, libraryt is
Így megfelelő különbsg alakult ki köztünk, csontvázból nálam 200zal több, plusz értékekben/varázslatokban is előrébb tartottam, így szerencsére egyértelmű csatában nyertem...


Danival a Giant war mapon küzdöttünk, én itt a kedvenc tower váram mellé Korbac hadvezért neveztem ki, 1 napig nem lépett, kb ezért nem ért be 3.7re az ellenfél várába, amit itt előszeretettel alkalmazok :)
Dani 2.héten a naga bankban bukott 4 sarit, plusz főhőst, a főcsatában így nem tudott sokat mutatni...

Egyhősös mapok:

Dreegar 3.nap feladta, mert elverte pack ogre az aranybánya előtt. Érdekes főcsata lett volna, nála titán plusz golden bow, nekem meg ivor grand elf :lol: (neki állt a zászló szerintem)


Pista ellen stronghoddal mentem, ő fortress... Küklopszra is futotta első héten, Shiva igazi harcosként fejlődött, és a végén a mackókat semmi sem állíthatta meg, még a hidra legjobb pillanatban kapott morálja sem.
Eldőlt a várválasztásnál, én amondó vagyok


Adlerrel izgalmas parti, dungi vs dungi, nálam Geon, nála Sephinroth
Adler az 5.szintű varázslatokra számított, hát nem lehetett húzni, első héten nem húzott dragont, pedig többen segítettek neki :P
Nekem ment, 342 arany mellett 1-2 ásvány maradt, de azok után log, path, föld mellett archery is bejött a főcsövesnek.
Utópia fullos, szerényen blackkel mentünk be skorpiók és minók társaságában. Nem volt rossz, pár nap múltán összecsapás.
Nem lehetett mit kezdeni a több black sarimmal, pár kör után Adlernek nem maradt más csak a resu, le is bontottam...


Hourghlass3 amin Th kastély tazar, én kastély christian. Itt már úgy gondoltam, nem nyerhetek, wisdomot be se válaszottam, számítottam recanterre. Ugyanakkor 9 war unicorn erős volt 1.1.6nál a nálam lévő 2 war unicorn 1 hydra ballista hármasnak Alig léptem a sok vakítás miatt
Futottam, utána buktam 1 angyalt, elkezdtem húzni a 3. kastély váramat
2.7nél jött Tazar szép értékekkel, és lenyomta a 2 sima anygalomat 2 kattintással :) Utólag megnézve sem lett volna esélyem, ha minden összejön, utópia csak egy 3 allt, sziget meg gladiust adott...


Jou, Mr Unlucky 1vs1-ben, a sok relikből a You vs Me mapon kannát kapott, én 5allt, de mindkettő enyém lett, Tazar barátom középről is kiszedett mindent, utópiámra már nem jutott idő, azonban a resuval felálló bohócot a tonnányi magog, sőt a többiek sem tudták hála égnek megkarcolni
Máshogy is alakulhatott volna, szerencsére nyertem 8)


Pumpás randomon is veszélyesnek számított a tábor alatt, én meg infernot választottam Nymus vezetésésvel, neki Neela Fortress jött be.
+3 hp-t találtam a terepemen, amit lehetett kiszedtem, föld levegő, víz mágia mind jött nekem, ami megkönnyítette a démongyűjtést is. Mind a 3 várból, dwellekből is összeszedtem minden lényt, ennek ellenére 30 törpét nem változtattam démonná, mert bénáztam... Sivatagi blokkom throng diamond golem, amit 8 arch devil 21 sultannal bevert, majd utópiáztam, a resut is megtanultam időközben... Értékekben gyúrtam a főhősöm, wyvernből jött pár, majd fortress várat foglaltam, amiből démonok jöttek :lol: , és középről amit elértem path, log, kesztyű kombóval, azt kiszedtem
A főcsatára 250 horned démon állt soraimban, ígyis 4 napot vártam mire Pumpás kijött a terepéről, szóval ha nagyon akartam volna, akkor elhúzom, szerzek még több démont, plusz a felém eső sivatagi részen voltak még értékelhető artik
Neela speckója ellenére a démon ütött egyet, a 11 chaosból 10 megfeküdt :lol: , Pumpás sacirifice, és berserk varázslata izgalmat is hozott a csatába, de eredménye nem sok lett, így nagy megkönnyebbülésre levertem.
Nálam víz,föld könyv, plusz mass haste, amivel operálhattam, nála slow sem jött a föld mágiához :P
Pumpás meglepően nagy kedvvel, elszántan tolta az egész táborban :)


Orsival a Labirintus háborún csaptunk össze. Elsőre 3 ponttal számoltam, kezdőhősöm Neela, míg Orsi érdekes módon kastéllyal, plusz ellesharral tolta. (anno láttam főcsatázni Orsit Pista ellen, én naív ebből következtettem)
Th egész meccs alatt ellátta több tanáccsal (amit én erősen unfairnek vélek, érdekes módon más ellen nem ilyen kitartóan osztogatta a tanácsokat...)
Neela végig jól fejlődött a resura alapoztam amit a vízkönyv árán megkaptam. Amikor 2.héten a dobozál többen sokan buktak én 3 titánnal 2 M.genievel meg hulladékkal simán kiszedtem, aztán pedig a kesztyű,path,log előnyeit élvezve a mocsáros sziget gyorsan meglett.
1 napot tuti buktam, mert későn vettem észre, hogy van nálam town portal. Utópia átlagosnak mondható, 15 titán körökön keresztül az én 7 titáomból 1et se vett le(golden bow, 85%archery miatt hullottak)
Hazafutottam, aztán középen is mindent simán kivégeztem, a vége előtt még hazateleportáltam a slyer,frenzy,clone varikért (átkozott tower varázstorony)
Megütköztünk, el kell mondanom, hogy semmit nem ért, hogy legalább 2 nappal gyorsabb voltam, miután az arkot kivégeztem, kaptam 132 víz elementált körönként az arcomba, és a tömeg unszolására kezet nyújtottam megelégedve 1 ponttal. Na ilyen többet nem lesz srácok, ha kell másnap reggelig csatázok, és legközelebb nem szeretném ha főcsata közben állandóan osztogatnátok a tanácsokat... Egyedül Pista mondta, hogy nyerhetnék, mert a titánt a büdös életben nem bontja le, nem beszélve arról, hogy szinte a teljes csapatom állt, miután Elleshar egységei elfogytak. Sőt, még azzal is bombáztak, hogy elég nekem az 1 pont ígyis úgyis döntőzök... Utánaszámoltam, rohadtul nem volt elég :P
A végén igazából Th-nak kellett volna kezet nyújtanom, mert ő dolgozta ki a lépéseket. Nekem elég szarul esett ez, az unfair különdíjat azért megszavaznám ...

Ezek után kellett Karesszel az Ellenséges szomszédok mapon bizonyítani, még ekkor is ideges voltam, plusz ő vidominát kapta, én meg a csöves charnát
Az első pár nap után belerázódtam, a 2.vár (stronghold) húzása egyértelművé vált, 2 db hp gyűrű jött a vízről, plusz animate, meteor, sacrifice a várból. Nem siettem el a végét, hiszen egy idő után eldőlt, mindkettőnknek mindegy mi lesz ezen a meccsen, én a döntőben tolom, Karesz az 5.helyért.
Szóval Clavius droid exp necromancyval, meg charna mindent kiszedett a térfelemről, a 2es utópia 5all és 2all artikkal jutalmazott, így is 100 csontit bukva 1.4.4nél jöhetett a végcsata.
Nekem furcsa volt, hogy 1100 8hp-s csontimmal szembe csak 660 6 hp-s állt, de örömmel töltött el. Ghost sarit már nem tudtam fejleszteni, de nem ez döntött. Karesz egyébként is bukott lényeket, én pedig 3 kör után felmorzsoltam a nekró hadat, a 125 air elementál amit idézett is hamar eltűnt :)


A döntőt Titivel úgy kezdtem el, hogy legalább a foci kezdetéig húzzam az időt (ezúttal direkt :lol: ) , szellemileg valahogy jobb állapotba kerüljek. Mindketten kastéllyal nyomultunk, ő Neela én Tyris... Mielőtt elmentettük, fullos kriptában be is buktam magam, innentől már a tisztes helytállással is megelégedtem volna... De miután kihoztam az angyalt,mindent beleadtam. Húztam a tornyokat, szigeten Caitlin kivette a kannát, majd utópia is belefért Neela mocsaras csövezése miatt :D
4all 2all jött, föld mágia nélkül 900as meteor (gömbbel persze), berserk plusz talán még chain a fővárból
Mindent kivettem és a főhősöm a fél pályán átment, míg Neela 4 napig tapicskolt a mocsárban :lol: Advanced air magiccel, golden bow, plusz archeryel felszerelve nem bíztam a győzelemben, de a ballista is szépen tolta. Ugyan én kaptam a morált meg a luckot a főcsatában, ahol annak ellenére voltam erősebb, hogy Titi még a librarymet is kivette (3allt egyikünk sem vette ki, Titi utópiát nem látott ezen a meccsen) .
Első körben vakítottam az arkját, ő nem tudott varázsolni (recantert hozott Neela) így az összes íjász odaveszett nála.
2 kör után az arkja odaveszett, nálam 4 még élt, így el is dőlt a párharc

Alig tudtam elhinni, hogy megint sikerült :)
A döntőben, ahogy tavaly is rengetegen szurkoltak nekem, köszönöm a kitartást :)

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 430 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség