Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 430 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 22  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 11 szer., 10:07 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 28 szer., 19:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Monor
kobra idén is lessz,az még nincs a listán :D

_________________
Üdv:Karesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 16 hétf., 19:55 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jan. 23 pén., 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Nagyon jól éreztem magam veletek, ha lesz lehetőségem jövőre is megyek :)
Köszönöm a szervezőknek, JOUl megszerveztétek :D
További jó tábort:
War :)

_________________
I have chosen darkness to be my guide.. War is in my heart, death is by my side


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 20 pén., 9:24 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 23 szomb., 10:26
Hozzászólások: 377
Küldeném a következő számot elsőként a fő szervező Vologyának, aztán a fő szakács Jounak, a hosszú hajús bácsinak, és az összes többi táborozónak is, plusz mindenkinek, aki szereti:
http://www.youtube.com/watch?v=smlDpoJd7L4

További kellemes táborozást! ;)

_________________
Üdvözlet minden nagyon bátor harcosnak!
Lord Shaba


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 21 szomb., 10:45 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jan. 23 pén., 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest
A tábori himnusz ^^ Pumpás mögött száguldva azért mekkora volt ez :D

_________________
I have chosen darkness to be my guide.. War is in my heart, death is by my side


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 22 vas., 1:27 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Kérdés:
Lesz-e még heroes tábor,ha igen,mikor?
A választ előre is kösz.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 22 vas., 3:05 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Amíg Vologya kitart a tábor mellett
Kereken egy év múlva, gyanítom megfelelő társaságod is lenne Zsombor és Dani személyében :) :P

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 22 vas., 10:41 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Dani az 18 és kemény arc ^^

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 22 vas., 19:08 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Majd meglátjuk,ahogy a bizakodó vak is mondja :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 24 kedd, 21:43 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Na csak gyors összefoglaló a táborról. Köszönöm hogy ott lehettem, a szervezést a társaságot és a jó időt. Ismét egy élmény volt lent lenni. Volt póker foci úszás napsütés minden mi kellett.

A versenyekről pár szót.
H5 támadás: 6. lettem többre is vihettem volna de a szerencse nem szegődött mellém , pl. th ellen még a törpék szerencséjével sem kaptam resistet. Legszorosabb csata talán Lordshaba-val amikor is 2 gargoyle maradt állva neki. Sose voltam H5 profi de sorozatban jobban szereplek itt mint 3-ban. :)

H3 támadás: A csontik jó kis csapatnak tűntek, de sajnos nem ilyen ellenfelek ellen. Általában sikerül mindig belenyúlnom a rosszba, most a lichek uralma volt, ami ellen én sem tehettem semmit. Valamint a gyorsabb piros gömbösök ellen adtam fel, a többiekkel meg játszottam egy jót. Öröm hallani ahogy szidnak hogy megint a berserk-es csapat. :)

Battlefest: Eredményeken is jól fog látszani hogy itt csak a szerencse számított. Ekkor még nem volt meg a kellő mák faktorom így a középmezőnyben végeztem.

2v2 verseny: A "fő" versenyszámom, igazából mindig ennek a megnyerése a cél nekem és most Titi-t kaptam társamnak, akivel nem voltunk esélytelenek ezt elérni. Pechemre pont ekkor sikerült lebetegednem. de lázasan és fáradtan is játszottam, igaz nem 100%-osan de elég volt a végére mindig. :) Első két meccsünkön hol én hol Titi volt necro-val és a jó taktikának köszönhetően elegendő csontit és artifactokat szedtünk össze hogy elég legyen a végső győzelemhez. Mindkétszer a necro csapat verte le mind2 ellenfelet. Majd jött Jou-Dragon páros ellen a sorsdöntő csata, hogy ki játszhat a döntőben. Végig low moralon játszuttunk, 3. héten bementem középre hogy végre legyen valamilyen artifactom, a csapatomból kb. a blackek maradtak csak meg minden más elesett. Húztuk az időt és vártuk a csodát. Legyengítettem Jou-t majd Titi egyből megtámadta hogy az artifactokat megszerezhesse tőle. Nagy szerencsénkre a lánc fent maradt nála így nem menekülhetett el. Így Titi felerősödve végül elementalokkal nyert Dragon kemény serege és kukása ellen. Így a döntőbe veretlenül jutottunk ahol a Dreegar-Pumpás páros ellen mentünk. Jebus random mappon Titi-nek szántam a Castle várat, mert tudtam hogy itt jobban játszik ő vele ezzel a várral. 3. héten már 10 ark angyallal száguldott. kis félreértés miatt még 2 relicet fel is szedett előlem, annyira sietett. :) Titi erős volt Pumpás meggyengült a harcokban, majd Dreegar a 3. utópia után feladta a meccset mivel még így se tudták megközelíteni Titi értékeit. Így a Heroes tábor 2v2 bajnoka a Teki-Titi páros lett. :)

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 24 kedd, 22:30 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 23 szomb., 10:26
Hozzászólások: 377
Nagy gratula Tekinek és Titinek, és köszi a beszámolót!


Én úgy emlékszem, hogy 1 db 3 hp-s gargóm marad tállva mielőtt Nur megsimogatta a szakállasaidat. :wink: Nekem is az volt a legszorosabb meccsem.

_________________
Üdvözlet minden nagyon bátor harcosnak!
Lord Shaba


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 25 szer., 12:26 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Nah ha már Teki írt akkor én sem fukarkodom a beszámolómmal! :) Előszöris köszönöm a szervezést Vologya Mesternek és az egyébb szervezőknek, szokás szerint minden a helyén volt! :) Akkor szépen sorban:

Tourney: Sokan mondták ez egy berserk háború volt, sztem annyira nem, legalábbis én 14 meccsből 1x szívtam meg azzal h egybeálltam Titi ellen, 1x meg azért kaptam ki mert a nyerhetetlen Tower vs Rampart felállást játszottam. Véleményem szerint itt a pech csak az volt ha az ember Towert kapott, am mindennel lehetett általánosan nyerni szvsz. Tetszett a versenyszám, elég beteg voltam ekkortájt engem is elért a láz és fejfájás, deh végül vmi csoda folytán sikerült a csúcsra jutni ezen versenyszámban.

H5 Támadás: Bajnok griffek reinkarnációja, sajnos már nem szerepeltek annyira jól mint anno, sok sok 1-1, sok sok elszórt pont, nemjön retal strike be mikor kéne s miegymás. A -15% initet megérezték a fehér vadászok, nem voltam annyira gyors mint régen és az ellen seregei sem voltak számomra kedvezőek, pár helyen luck morál stb. 5. hely, háth jobb mint a semmi, deh lehetett volna jobb.

H3 Támadás: Végre volt egy seregem ami jól sikerült, sokakat meglepett mekkorákat lőnek a gremók, engem annyira nem, elvégre is offlineba már volt szerencsém ezt látni. A hellyezésem köszönhető a luck, morál, spellcast triumvirátusnak, elrontani semmit nem rontottam el, volt akik ellen esélyem nem volt (lichek), 11. hely lett meg, elégedett vagyok vele, legközelebb majd jobb is lesz.

Battlefest: Makkertorna forever, ki áll be és mennyiért, ki kap mikor milyen reliceket, ki rushol át mikor a felvilágba kb. ez jellemezte a tornát. Itt is ment a makkolás, a jelentősen nyugdijasabb B csoportot benyerve, jött a döntő összecsapás Karesz ellen, deh relatív gyors meccs volt, mert nem állt be senki, elcsesztem az elejét és behalt a herom, deh nem bánom, Karesz rengeteg brutális artit kapott és 20x job hőse volt már 3. nap. Ezt a tornát elismerem mákoltam, a 2. hely ígyis bőven jobb az érdemeltnél.

2v2: Dream team összeállt ismét egy torna erejére, azaz Jout kaptam párnak, kiválóan játszottunk szerintem, nem volt kifogásom semmire, 2x Jou és 2x én teljesitettünk jól a torna alatt (ezt a herok erősségére értem), Adler-Rt ellen Criss Crosson Jou brutálul betápolta magát és levert mindenkit mint vak a poharat, én Rt-vel főcsatáztam egyet, deh megvolt, bár a komisz 660-as meteort nem használhattam Vidominával a köpeny miatt.

Second meccs vs Ssth és Vologya Klán Háborún, itt az én hősöm volt jobb, nagyon feltápoltam magam az utópián és egyebeken, expert log + cipő + arkkal hasitottam, 1 nappal hamarabb törtem középre mint Th, kivettem cipőt, nyakláncot, teljesen fullon voltam, sokkal erősebb voltam mightban mint Th vagy Vologya, deh semmit sem ért, Th leoperált 1k-s ice boltokkal, 1 kör = 1 stack konyec volt, így jött a kézfogás.

Third game vs Teki-Titi, brutál Kukással keménykedtem, 42 attack és miegymás, Teki 1 nappal hamarabb ment be középre, mert én az utópiával szórakoztam, ez a Town portal miatt a meccsünkbe került, meg a ténybe h a lánccal Jou átadta az artikat Titinek, akit még ígyis megvertem volna pedig nagyon brutál volt, de mikor az elementálok megjelentek ittis állhattunk fel a székről. Elég nagy mákolás volt az elementál, deháth most mit csináljunk, ez a meccs már csak ilyen volt.

5. helyért játszottunk Süni-Kady páros ellen random operáció volt, Jou területén volt vagy 3 conservatory meg 2 angyal dwell ő meg kastély volt, összeszedett vmi állati mennyiségű arkot amivel ripityára vert mindent, az én Maflám csak másodhegedűs volt a meccsen, deh aztán kaptam esélyt arra, h toljunk egy főcsatát Kadyvel legalább kis izgalomért, Mafla azonban produkált egy föld könyvet és egy 1500-as implót, ami ellen Kady nem tudott megfelelni might terén.

Igy maradt az 5. hely, köszönöm Jounak, igazán jó társ volt, a szerencse nem állt mellénk, deh erről nem mi tehetünk. Én azzal is beértem h Ssth-t leellőztem 1 nappal :)

1v1 és foci kimaradt, jönnöm kellett haza, most is 2 könyv között szusszantam egy sort, éljen az english nyelvvizsga meg a CoD ami őrültjó volt idén is mint mindig, szétlőtte egymás mindenki. Nah ennyi elég lesz belőlem, viszlát all BB-n!

Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 25 szer., 14:37 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Ne írjátok már ezeket a beszámolókat,már teljesen besárgultam az irigységtől :lol:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 25 szer., 18:13 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Szasztok!

Hazaértem épségben, már egy kicsit aludtam is :)
Jó volt a jubileumi tábor én nagyon élveztem minden percét. 8)
Köszönet a szervezésért Vologyának és segítőinek és a többieknek is a remek hangulatért. Majd írok én is élvénybeszámolót később.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 25 szer., 18:38 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Gratula a 2v2 párosnak! Epekedve várom a további eredményeket :)

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 25 szer., 18:58 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Szintén sikerült hazaérnem, kb 4 órát tudtam aludni, de még mindig kómás vagyok :) Jou-t pedig fél 2 körül tettük le a ceglédi vasútállomáson :)
Később hosszabban fogok írni a tábori élményeimről...

Toplista frissítve, utolsó forduló eredményei helyezési sorrendben lettek beírva, a 7. helyért vívott Hitehagyott-Vologya párharc nem került fel, döntetlenben egyeztek meg a felek :)

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Süni 2010 aug. 25 szer., 19:51-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 25 szer., 19:29 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Én is hazaértem. Király volt mint mindig. Élmények később :)
Full-full!

Titi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 25 szer., 19:52 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Nekem és Orsinak is megvolt a 4és fél óra buszút haza.

Úgy látom még nem írta be senki, hogy idén ismét Süni lett a bajnok. Immáron harmadszorra. Gratula neki, nem semmi teljesítmény. (mákos Süni) Nekem megint a harmadik hely jutott, már a negyedik táboromban lettem harmadik. Ennél hátrébb még sose sikerült végeznem :)

Most alvás, élmények később.

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 25 szer., 19:54 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Szuper volt a Tábor, élveztem minden percét, profi rendezés volt by Vologya, thnx.

villanyszerelők forever!

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 25 szer., 21:39 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Nekem is sikerült kb. 2 órája hazaérnem ( 1,5 óra dekli a gyönyörű ceglédi állomás legszebbik padján... és bekaphatja a MÁV azt amire én gondolok... )

A dicséretet már nemis tudok írni, annyira jó volt ( és annyira sokan írtak már :P ), Fullos volt a morál, qrvajó a foci (szerintem), meg az az 1 vizilaszti is, amin résztvettem... Thx a szervzést Vogyinak, meg a többiek részvételét, akik mind emeltek a színvonalon ismét.

Majd vmit írok holnap, máma nincs erőm... :)

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 25 szer., 21:47 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 28 szer., 19:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Monor
Szerintem is jó volt az idei tábor,néhány arc hiányzott,de király volt.
Köszönet Vologyának a szervezésért.
Jou:Egyszerübben is foglmazhattál vola...kérdezd meg a MÁV vezérkartól akarnak e körszakált! :D

_________________
Üdv:Karesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 430 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 22  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség