Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 430 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 06 hétf., 19:14 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
én minden vereség után hisztizek......

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 06 hétf., 19:16 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
Süni írta:
Nagy szavak, csak tavaly amikor összeakadtunk a hajózós mapon... ugye emlékszel ? :)


én pontosan emlékszem mindenre, arra is, hogy ki voltál akadva, amiért épp a végcsata bejelentésekor csellel bevettem a váradat és mivel másnap új hét jött, így simán kivehettem volna az összes lényedet, amivel még csak érdekes sem lett volna a főcsata... :wink:
De addig verted a tam-tam-ot, meg mondtad, hogy ha kiveszem őket, akkor te kilépsz, hogy végül a szervezők amellett döntöttek, hogy nem vehetem ki a lényeket, holott erre építettem a taktikámat, amit épp időre véghez is vittem...
na de végül így is megnyertem a főcsatát, szóval még csak nem is ez döntött...
mi csupán ezen "vitáztunk", bár szerintem tök egyértelmű szitu volt. :)

na de fátylat rá :)

hát azért hatalmas "visszatérés"-t ne várj NG, levelezőn tanulok, mellette munka, edzés, póker...szóval...majd igyekszem :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 06 hétf., 19:37 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Én egy picit másképp emlékszem, de az vigasztal, hogy tavaly is én nyertem a végén ... :)

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Süni 2010 szept. 06 hétf., 19:48-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 06 hétf., 19:39 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Bozso84 írta:
hát azért hatalmas "visszatérés"-t ne várj NG, levelezőn tanulok, mellette munka, edzés, póker...szóval...majd igyekszem :wink:


Igen, pont ma vettem észre, hogy 2010-től beírtál wiw-re főiskolát/egyetemet :)
Ha a pókerre van idő, van egy pici a Heroes-ra is ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 08 szer., 1:02 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 11 szer., 20:54
Hozzászólások: 7
Nekem a fociban Adler warrior csatakiáltása tetszett a legjobban, amivel elrettentett a labdától:D

Th okosan enged.

Köszi mindent skacok! :) Ha a büdzsé is lehetővé teszi, jövőre befizetek a táborra:) Bár ha ez volt a laza tempó, lehet hogy csak váltva nevezek valakivel.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 08 szer., 1:56 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Adler írta:
én minden vereség után hisztizek......


Ez alap 8) :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 08 szer., 13:12 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
seholember írta:
Nekem a fociban Adler warrior csatakiáltása tetszett a legjobban, amivel elrettentett a labdától:D

Th okosan enged.

Köszi mindent skacok! :) Ha a büdzsé is lehetővé teszi, jövőre befizetek a táborra:) Bár ha ez volt a laza tempó, lehet hogy csak váltva nevezek valakivel.


Egy őszi BB esetleg? :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 08 szer., 16:27 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Bozso84 írta:
NG, a csömör nem emiatt volt :) ...


Én asszem emléxem, mi is volt az uccsó cseppecske abban a bizonyos pohárban/kiborult biliben 8)

NG: szerintem őszi BB-n Orsi nagyvalószínű nemlesz, még Th se, mert Pécs elég messze van... :roll:

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 08 szer., 16:48 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Ugyan... Te is megoldod Miskolcról. Ők is nagy lányok/fiúk már... :wink:
Sőt most már autópálya is van végig. 8)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 08 szer., 19:20 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
seholember írta:
Nekem a fociban Adler warrior csatakiáltása tetszett a legjobban, amivel elrettentett a labdától:D

Th okosan enged.

Köszi mindent skacok! :) Ha a büdzsé is lehetővé teszi, jövőre befizetek a táborra:) Bár ha ez volt a laza tempó, lehet hogy csak váltva nevezek valakivel.


Nem kérek elnézést, az nem én lennék, laza tempó volt igen, tessék kicsit rágyúrni staminára, ha az megvan jöhetnek a buffok:
- kaja buff, tesco pizza +10 all stat
- elixir vagy flask Kobra, Tesco Energia ital, nagyon menőknek olyan, amelyeiknek a neve szerepel valami Formula 1 autón,
+ 40 stamina
- potion, sör, bor, pálinka, jeger, whiskey emelkedő sorrendben + bátorság, önbizalom, vállalkozó kedv

Edzésnek ott a wow, heti 3-4 raid, legalább 3 vagy több karakter felszintezése 80 ra, majd 85 re, foglalkozások, pecázás, főzés kimaxolása.
Ha ez megvan, egy ilyen tábor laza újgyakorlat, még focival is, amit igen imbán tolsz.
Hetente nyomhatsz egy H3 meccset is, de majd 2vs2 - amin indulnod kötelező - belejössz, szóval nem kell túlzásba vinni.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 09 csüt., 23:25 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Jou írta:
NG: szerintem őszi BB-n Orsi nagyvalószínű nemlesz, még Th se, mert Pécs elég messze van... :roll:


És mi a gond? Majd elszállásolom őket :D (ezek szerint le vagyok maradva, azt hittem ssth Budapesten tartózkodik)
Indultam én már (pont Lacával :)) munka után Brnoba egy koncertre, lezajlott, hazajöttünk, lefeküdtem hajnali 3-kor és 6-kor keltem, majd dolgoztam 10 órát :D csak akarni kell :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 10 pén., 0:19 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
NG írta:
Indultam én már (pont Lacával :)) munka után Brnoba egy koncertre, lezajlott, hazajöttünk, lefeküdtem hajnali 3-kor és 6-kor keltem, majd dolgoztam 10 órát :D csak akarni kell :P


Jaja, így volt! :)
A régi szép idők... :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 10 pén., 21:12 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Következzék a beszámolóm maradék fele:

2 vs 2 torna: Tekit kaptam párnak, gondoltam a verseny előtt, hogy nem leszünk rosszak. Az első és a harmadik meccset Teki nyerte meg, a második és negyedik meccset sikerült nekem hozni. (az első meccsen hatalmasat hibáztam, szégyellem magam miatta még most is, de szerencsére döntően nem befolyásolta az eredményünket; mohó voltam, utána figyelmeztettem mindenkit a Tábor mindig, hogy ne legyen mohó :) ) Igazi csapatmunka volt.
A torna folyamán nem sok szerencsénk volt, némelyik meccsen tényleg semmink se volt, de valamelyikünk mindig jól játszott és meg tudtuk nyerni az összes meccsünket :) Szép volt Teki :)

1 vs 1 torna: a jubileumi táborra igyekeztem jó játékkal előrukkolni. Örültem hogy lassabb volt a tempó, nem fáradtam el nagyon, így végig tudtam koncentrálni. Összesen háromszor kaptam ki, aminek örültem ebben a kiegyenlített mezőnyben. Süni ellen az első meccsen, ő kapott animatet én nem, így gyorsabb volt és le is vert ahogy kell. Pista egyszerűen jobb tárgyakat és skilleket kapott, simán kikaptam tőle. Süni ellen a döntőben hamarabb összeszedtem a térfelemen mindent bármilyen mozgáspont növelő skill vagy tárgy nélkül, úgy hogy neki expert log, path és csizmája volt. Sajnos nem sokat ért, mivel középen a mocsárban 4 napig mentem :) A főcsatára nem koncentráltam már, sima bukta lett a vége. Gratulálok Süninek, jól tolta végig, de azért a Pumpás tudna mutatni neki még ezt-azt :)

Foci, póker, vízilabda, CoD, villanyszerelés remek volt :) A társaság és a szervezés első osztályú, nagyon jól éreztem magamat mint mindig. Remélem jövőre ugyanitt mindenkivel :)

Titi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 11 szomb., 2:06 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Laca írta:
NG írta:
Indultam én már (pont Lacával :)) munka után Brnoba egy koncertre, lezajlott, hazajöttünk, lefeküdtem hajnali 3-kor és 6-kor keltem, majd dolgoztam 10 órát :D csak akarni kell :P


Jaja, így volt! :)
A régi szép idők... :wink:


;) egyébként pont ma vettem észre, hogy van idei album, úgyhogy le is húztam :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 11 szomb., 11:12 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Képeket, videókat a népnek! Nehogy megint a következő táborig kelljen várni :D


Titi:
Első héten bebuktam magam fullos kriptában, onnan hoztam fel... De a főcsatában sem gondoltam volna, hogy nyerhetek egy Neela ellen advanced air magiccel :) Semmi más magicem nem volt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 11 szomb., 12:02 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Süni: Neela szerintem egy pancser hero, bármilyen beastmaster vagy barbár előbb lett volna góré mint ő (igen, Shiva vagy Gerwulf is :) ). Jobb sajnos nem volt. Elég idiótán fejlődött szegénykém :) Jól toltad elismerem :)

Titi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 11 szomb., 12:41 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Gerwulf sztár hős :D

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 12 vas., 21:13 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 23 szomb., 10:26
Hozzászólások: 377
Túlzás lenne afelől érdeklődni (ilyen iszonyatosan korán), hogy esetleg képek vagy videók mikor lesznek láthatók? :roll: 8)
Nem kell annyit fotosoppozni! :wink:

_________________
Üdvözlet minden nagyon bátor harcosnak!
Lord Shaba


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 12 vas., 22:40 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
lordshaba írta:
Túlzás lenne afelől érdeklődni (ilyen iszonyatosan korán), hogy esetleg képek vagy videók mikor lesznek láthatók? :roll: 8)
Nem kell annyit fotosoppozni! :wink:


Üdv Bátor Harcosok!

Éppen lakásfelújítunk, a képek/videók pedig asszony pajti gépén, ami most nem üzemel... :roll: Szóval ha vége a felújításnak, tudom elküldeni/feltölteni Gepynek, hogy foglalkozzon vele... Addig is a 10 és 12. HBB képei a jövő héten elérhetőek lesznek, remélem... :wink: Szóval 1 kis türelmet kérek! Köszi! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 21 kedd, 8:50 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 23 szomb., 10:26
Hozzászólások: 377
Vogyi: köszi az eddigi képeket. 1 észrevétel: 12.BB-nél az eredmények ugyanazok, mint a 10.-nél, pedig valójában sajnos nem lettem első H3 támadásban. Igaz, megérdemeltem volna a zseniális seregemmel, de Ti rútul kirezisztáltatok. :wink:
...ellenben nyertem végre egy unluckyt...

_________________
Üdvözlet minden nagyon bátor harcosnak!
Lord Shaba


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 430 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség