Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 430 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 04 szomb., 9:22 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Süni én már próbáltam jelentkezni de láthattad hogy Vologyának nemigazán tetszett az ötlet... :roll:
Amúgy meg szerintem én voltam egy azon kevés aktív emberek közül anno aki szinte egész nap fent volt várta az ellenfeleket stb...
De én nem akarok veled,meg senkivel se veszekedni mert sose lenne vége :)
Teljesen(na jó nem teljesen de részben) meg tudom érteni hogy milyen az ha így kapsz ki :)
Szóval peace&love:
Dave

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 04 szomb., 10:35 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Süni írta:
Visszatérve, tőlem aztán lehet osztani az igét a rutintalanabbaknak, én is segítek nekik, csak ne úgy tegyük, hogy azzal szinte fixen megnyeri a meccset.


Sünikém, megértem én amit mondani szeretnél, és valóban sokat fejlődtél ilyen tekintetben is, azonban a kutya a fenti mondatodban vagyon elásva. Nem az a tanítás, amikor magas lóról elszórunk pár infomorzsát a kezdőknek, szerintem... :wink:

Érdekes, hogy pont Mastinot hoztad. Egyszer-kétszer én is beszélgettem már vele és igen róla is vehetnél példát. Gyönyörűen le lehet vele játszani egy meccset fejben. Mindent elmagyaráz, mit hogyan miért és mikor. Nem érdekli, hogy legközelebb esetleg pont ezzel verik meg, vagy épp már abban a meccsben. :wink:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 04 szomb., 11:49 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Ez extrém észosztás a semmiről.........
Süninek javaslom, hogy inkább az én módszerem szerint kezeld az esetleges játékkal járó feszültséget, ott a helyszinen anyázás, dühöngés, hangos káromkodás, utánna felejtés.

A Táborban senki nem magas lóról osztotta az észt, de igazából tanitás sem volt, erre ott nincs lehetőség, főleg nem 1vs1 ben.

Karesz sikereitnem Süninek köszönhette, hanem Pista és szerény személyem társaságának, akik mellett sosem volt szomjas:)

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 04 szomb., 11:51 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Jaajjj Adler olyan hangulat romboló vagy!! :P Nem látod milyen jól szórakozunk??! :lol: :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 04 szomb., 12:22 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Jah Mastino biztos nem mondta el hogyan verheted meg őt randomon, mindent te találtál ki. Azt meg ne várd el hogy mindenki át lássa a mappot, úgy mint te, vagy ha valamit nem veszünk észre de szólnak akkor az is meccset eldöntő segítség? A TE hülyeséged volt hogy kikaptál, nem gondoltad hogy erre képes Orsi és mentél a fejed után. Neked is megvolt a lehetőség hogy ezt a taktikát válaszd, nem tetted, akkor viseld a következményt. Ha mondjuk én játszottam volna ellened és ugyanígy kikapsz akkor meg nem szólsz semmit. Végül pedig a nyerő taktikát kivitelezni is kell nem elég kitalálni. Legközelebb igyál több pálinkát! :)

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 04 szomb., 12:36 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Ittam épp elég páleszt. Mastino nekem sokat segített, de ugyanakkor én kitartóan kérdeztem, meg teszteltem.
Ki kell vitelezni a taktikát, minden körben elnyomod az elementált, köszönöm tanácsodat :)
a ha, illetve mi lett volna... kezdetű mondatok hidegen hagynak :)
szóval az a válaszod, hogy szarul toltam... újabb építő jellegű hsz tőled Teki, anno Csizu beszólásaiból 90%-ban okultam, de neked sikerült felidegesítened :shock:

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 04 szomb., 13:07 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
semmi idegeskedés
Labirintus Háború két esélyes map, illetve olyan map,ahol a megszokott mechanizmusok kisebb arányban müködnek.
Csöveztem már én is két hetet középen, hogy aztán HZsolt elverjen, Dreegar is felszántotta a labirintust, aminek az lett az eredménye,hogy bilincsben megcsinálták, olaj nélkül.
Orsi semmi különlegesset nem csinált, élt az adott lehetőségekkel, s valamiért Elleshart választotta vagy nem volt jobb vagy nagyon is tudta előre, hogy mit fog csinálni, ez az Ő titka marad.
Neked peched volt, hogy legalább egy csöves recanteer cloakod nem volt, igy amikor jöttek az elementálok meginogtál, s annak ellenére, hogy Pista megmondta a frankót.
Minden meccset nem lehet megnyerni, még a legjobb csapatnak sem.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 04 szomb., 16:32 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Nem értelek Süni.

Az zavar, hogy többen noszogattak azon az ominózus meccsen, hogy jó neked az 1 pont is és hagyd a fenébe inkább és ne játszd végig? Ezért őket ne hibáztasd ez a TE döntésed volt! Rosszul döntöttél. Van ilyen. De ne akarj a hibás döntésedért másokat okolni! Mert ugye ott voltam én is aki az ellenkezőt javasolta neked. Az életben még sok ilyen döntéskényszered lesz majd. Az élet nehéz 8) :lol:

Vagy az, hogy segítettek Orsinak? Miben? Abban, hogy vízkönyvvel tud elementálokat durrogtatni? Ha ezért akkor meg is érdelmled, mert lenézted az ellenfeledet! Én mikor ellene játszottam végig paráztam, hogy mit tudhat majd felmutatni, mert az én nyűves hősöm és seregem semmit se tudott. Te abból vontál le téves következtetést, hogy láttad Orsi ellenem való csatáját. Nem gondoltad, hogy ő ebből okult és tanult és legközelebb jobban fog neki menni és megtalálja a SUMMON WATER ELEMENTAL nevű varázslatot a könyvébe!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 04 szomb., 18:15 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Ember hagyjátok már abba,rossz nézni amit csináltok :)
Ha egyikőtök se enged akkor ennek sos elesz vége és csak a feszültség lesz...
Tudom hogy azt gondoljátok(joggal :) ) hogy én csak 14 éves vagyok és mit pofázok itt nektek,de most az egyszer lehet hinni nekem sztem...
Elásni a csatabárdot!

(sorry ha megint egy baromi nagy hülyeséget írtam,ez van elvonási tüneteim vannak... :P )

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 04 szomb., 18:23 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Az az érdekes, hogy ennyire problémázik itt valaki a meccseken, mikor tavaly is megjárta a hajnalig csatázással. Tényleg hagyni kellett volna játszani másnap reggelig, és a köv. napon dekoncentráltság miatt nagyobb esélyt adni h bukjon 6 pontot. És máris ottvagyunk, hogy a 3. helyért játszik...

Mellesleg amíg emléxem: a kupac titán (talán 9 vagy 11) vett le fél stack elementált (kb 60-70), olyan 85% os archery melett ha jól tudom... közelharcban ( 24 lövés, ammo cart lőve, ami ígyis sokáig élt ), ennek majd a felét veszi le, nq már nem volt csak max 2, és volt lent 3-4 kupac elem a pályán. Elleshar meg 132 elem/ turn, meg 700 as ice bolt. 20 resuval az életbe nem bontotta volna le azt a kb 4000-4500 elementált, ami kiférhetett volna, + mellé még 10-20 ice bolt. 1edül azért lett volna keresnivalód, mert Orsival játszottál, akinek online tapasztalat híjján keves tudása volt, de ha csak a csatát Pista, Titi, Teki, Adler, Karesz és még sorolhatnám , játszaná le tutira kikapnál 2:1 re, de lehet a jobbaktól 3:0-ra... Ez meg az én meglátásom...

Ami meg a tanácsokat/beleszólásokat illeti, nem kell megfogadni őket, lehet úgy is kezelni hogy elengeded, vagy megfogadod és lehet félresikerül, s akkor kifakadsz mint Pumpás 1x :)

1 olyan pályán meg nemszégyen kikapni 1 új arctól sem, ahol adottak a körülmények hogy a játéktudásnál jobban kijön a szerencse döntése... Szerintem...

( Tavaly én is kikaptam váratlanul Credo-tól itt, mert dupla vára volt meg recantere, hiába volt 3x akkora skillem mint neki, meg nagyon pofás hősöm... )

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 04 szomb., 19:47 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
Süni írta:
Ki kell vitelezni a taktikát


hu bakker...ez meredek...

amúgy meg nyugi Süni, megnyerted a tábort, egy be nem kalkulált zakó pedig benne van egy torna során. Tavaly a tábor előtt eszembe sem jutott, hogy kikaphatok Dragontól (ne vedd sértésnek :) ), de a map 2. napján megmondtam, hogy ezt el fogom veszíteni...neki mindent beadott, nekem semmit, de jól használta ki a lehetőségeit és röhögve agyonvert, amivel buktam a döntőt...

amúgy gratula a bajnoki címhez!

Csizu, azt hiszem oda kéne csapjunk, ha negyedszer is megnyeri, nem fogunk bírni vele...

:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 04 szomb., 21:28 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 28 szer., 19:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Monor
Én is írok egy rövid beszámolót, egy kicsit elmaradtam vele.

Jó kis tábor volt, az biztos, ha nem az eddigi legjobb.

A Tourney torna: Nem sok szerencsém volt, de volt, amit elbénáztam.
H3támadás: Lehetet volna jobb is gyenge középmezőny...
Batlefest: Sokak szerint agyatlan torna :D De szerintem itt is lehetett taktikázni és jól játszani. Igaz itt kezdtem el koncentrálni egy kicsit a játékra (ami meg kell, mondjam már régen sikerült :D ) és amit végig tudtam vinni egész táborra.
2vs2"Kollégám", csapatársam előzőekben leírta a részleteket. Kiegészítés: A 3. meccsen az ellenfelek végig azon versenyeztek kinek van több aranya. Dani még arra is hajlandó volt, hogy aranyat kérjen Pistától és Nyersanyagot küldött helyette, persze az üzleten bukott :D
Bogpista pedig a bronz meccsen úgy játszott, mint egy nő...
Nem győztem lóvéval, az utolsó "vasamat"(fámat) elkérte :D
De hozzá kell tenni, akkor bármelyik 2vs2 csapat jött volna mindenkit levert volna, akkora serege volt.
1vs1
1.Titi:Jebus,itt ellenfelem valamit elrontott az elején,még mondta is ha nem b@szom el megnyerem. De középen 11 golddal flangáltam és elkapott. Le is vert szépen. De rájöttem nem szabad nagy arccal bent középen mászkálni.
2.Jou: Mindketten Necro. nekem bejött az élet Jounak nem. Sajnos elbukta a hősét és föladta.
3.Dreegar:Giant War. Most Én csöveztem, nem jött normális hero még a 2. héten sem le is maradtam, itt inkább föladtam.
4.Dani: Nyitott 1 hősös map az elején thunder rigókkal mászkáltam, de az ellenséggel nem találkoztam. Visszatértem a többi lényemért ekkor találkoztunk középen sikerült nyernem Pumpás tanítványa ellen.
5.Orsi: Nem akartam sietni ellene, bíztam benne, hogy Ő is fölfejlődik. De mint később kiderült addigra fáradt volt és Th szolt, hogy csapjunk össze. Orsi remélem jövőre is jössz, addigra biztos okozol sokunknak fejfájást. Azzal meg, hogy Th segített ne foglalkozz, mindenki játszott már kisebb-nagyobb segítséggel.
6.Zsombor: Szintén nem akartam lerusholni, de itt majdnem végzetes lett ez számomra. Elég erős csapatott rakott össze. Szoros volt a végcsata. Itt a rutin miatt győztem.
Zsombi is sokat fejlődött, csak így tovább.
7.Adler (Kingslayer): Ezen a papon is bejött minden, jól haladtam. Viszonylag gyors voltam, csak a fullos utopia megszedet egy kicsit. Igaz a relikek miatt nem panaszkodhattam. A 2. hibám, amikor mentem volna középre lejárt az idő és el kellet napolnom a középre menést. De így is előbb értem be .A köv. nap találkoztam Adler fő csövesével,jó döntést hoztam a kannát kivehettem volna,de inkább manát dupláztam és megtámadtam.Mivel nem érte el a csobogót mana nélkül nem volt esélye.
8.SSth:1 hősös closed map esélyem sem volt elszámítottam magam és nem lett sarim
7. napra. Egész meccsen expert csövezés, átjött és 2perc alatt kicsontozott.
9.Bogpista:Jebus Itt nekem bejött az élet Pityunak nem. De azért valami oknál fogva pattintgatta az angyalokat és strongholdrol át akart térni castle lényekre :D Őt is úgy kaptam el, hogy nem volt manája.
10.Pumpás: Labirintus Itt mentem előre gyalultam le a pályát. A nagy igyekezetemben a dobozba hagytam 2 anygyalt.Mint később kiderült megérte,így hamarabb tudtam a szigeteket kitakarítani és középre menni. Pumpa végigaludhatta a meccset, mert középre csak akkor jött be, amikor az ő átjárójánál kopogtattam. Sikerült nyernem.
11.Süni: Az elején nagyon jól ment, de a közepe táján leengedtem, igaz itt derült ki, hogy esélyem sincs 4 közé kerülnöm (Th megverte Dreegart) a bajnok meg főcsatában a földbe döngölt. Sünsünsün a segítséges témát hanyagold Én is azt teszem, régen engem is zavart, most már kevésbé, nem foglalkozom vele.
12.5-6. helyért: Elfáradtam a végére és nem is jött jó hero. Csak a 2. héten Neela, viszont őt elbuktam. 1.2.2. nél a medusaákal harcolt az utolsó 1db bemorálozott odasétált épp, hogy elérte és maxot sebzett, a sarim meg eldőlt, így hősi halottá nyilvánítottam és inkább föladtam.

Foci: Öregszem, vagy inkább a súlyfelesleg hátráltat benne, nem tudom. A lábaim nem bírták a kiképzést. De, azért voltak jó pillanataim.Nem villogtam,csak pislákoltam. Nekem Kady"pazar (ön) gólja tetszett leginkább, amikor RT (kapus) kirúgásából Kadyt hátba találta a labda a kapu irányába gurult Rt lukat rúgott és becsorgott a kapuba :D De még pumpás megmozdulása is tetszett, amikor dühkitörést kapott egy védelmi hiba miatt és vagy 1 percig ugrált, eljátszva hogy a védők mit csináltak. Végül az ásványvizet zuhanynak használta...megnyugodott :D

Vizi foci is jó volt csak kevés.

Póker: Nagyon bejött, meg elég jól is ment.2.4k-t nyertem a tábor alatt.

A társaság jó volt,mint mindig.A szomszédságomban lévő Adler és Bogpista mellet nem unatkoztam. A vilanyászok Adlert felpörgették. Csak kevés volt a DankóPityu meg a Cola. :D

_________________
Üdv:Karesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 04 szomb., 22:16 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Egy ideje (már pár éve) rájöttem, hogy akivel játszom, sosem szabad lebecsülni. Szóval ha a mezőny "leggyengébbnek" tartott tagjával tolom, akkor én szintén a maximumot próbálom kihozni magamból Bozso :)
és köszi hogy kiemelted a remekül sikerült mondatomat :lol:
Dragont pedig már nem divat lebecsülni, tavaly sem volt az szerintem... sőt előtte sem...
Csak azon múlik, hogy nyerni akar adott meccsen vagy sem :)

A labirintusos elmebajhoz pedig annyit fűznék még hozzá, hogy ott kellett volna ezt megbeszélnem, nem fórumon pampogni :)

Negyedszerre? Annyi malacom nincs, mint Vologyának, anélkül pedig nem lesz esélyem :lol:

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 05 vas., 1:29 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Pumpás megvadulása/bloodlast érthetetlen volt számomra, volt pár meccs amikor a csapatnak egyáltalán nem ment, de az pont nem ez a meccs volt, mondhatni szárnyaltunk, a szoros eredmény ellenére is:)
Erre megvadul, kiabál, tiszta vörös volt a feje....

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 05 vas., 21:06 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Bozso84 írta:
Tavaly a tábor előtt eszembe sem jutott, hogy kikaphatok Dragontól (ne vedd sértésnek :) ), de a map 2. napján megmondtam, hogy ezt el fogom veszíteni...neki mindent beadott, nekem semmit, de jól használta ki a lehetőségeit és röhögve agyonvert, amivel buktam a döntőt...


Végre megtudtam mi történt tavaly... :roll: 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 05 vas., 22:12 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Ajánlom a Tématemetőt, ahogy Nimbus, én is rendszeresen olvasom... :)

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 05 vas., 22:17 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Süni írta:
Ajánlom a Tématemetőt, ahogy Nimbus, én is rendszeresen olvasom... :)


Ha ezt nekem szántad, nem tudtam milyen eseményhez kötni a "csömört". Kérdezgettem Bozso-t is anno, meg másokat is, hogy mi a baj, de nem lett eredménye a "nyomozásomnak" :)
Pedig a mostani táboros fórumot is olvastam, lehet a tavalyinál elkerülte figyelmemet a dolog.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 05 vas., 23:23 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
NG, a csömör nem emiatt volt :) nem vagyok óvodás, egy torna során benne van, hogy bárkitől ki lehet kapni és ezen nem illik hisztizni!

:wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 05 vas., 23:35 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Bozso84 írta:
NG, a csömör nem emiatt volt :) nem vagyok óvodás, egy torna során benne van, hogy bárkitől ki lehet kapni és ezen nem illik hisztizni!

:wink:



Nagy szavak, csak tavaly amikor összeakadtunk a hajózós mapon... ugye emlékszel ? :) Szinte mindenki hisztizett már a társaságból valós/valótlan sérelmeiért... Ezeket a vitákat meg mapszerkesztéstől és aktuális ellenféltől függetlenül nem lehet elkerülni :)
Félre ne értsd, számomra nagy csalódás volt hogy kiszálltál a heroes vérkeringéséből és korrekt embernek tartalak... :)

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 06 hétf., 11:51 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Bozso84 írta:
NG, a csömör nem emiatt volt :) nem vagyok óvodás, egy torna során benne van, hogy bárkitől ki lehet kapni és ezen nem illik hisztizni!

:wink:


Így van! :) nem is érdekelnek tovább a csömör keletkezésének körülményei, ha ősztől ismét visszatérsz közénk :D :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 430 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség