Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 211 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 14 vas., 0:33 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Már korábban megtaláltam, letöltöttem, de azok a régiek :o

Namindegy, a holnapi hármat megtaláltam a régiek között, továbbjutni meg úgyse fogok :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: h5 támadás...
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 14 vas., 12:11 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 29 csüt., 15:30
Hozzászólások: 52
Sziasztok!

Gratula a támadás tornák dobogósainak, sok hasznos tapasztalatot szereztem, remélem a köv. támadás tornán hasznosítani fogom őket.
Egész jól éreztem magam, mindenki jó fej volt :)

((a b.nőm különösen örült az érmemnek, este meg is ajándékozott érte... :wink: ))

üdv. k2ati

u.i. Jou. Légszíves a h5 támadás excel táblázatát mellékeld nekem egy e-mail keretében. k2ati@freemail.hu vagy keviattila@gmail.com.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 14 vas., 13:00 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Dragon írta:
...Dragon: Ejnye-ejnye... Jó sereg lett volna, csak nem ebbe a mezőnybe... A mezőny fele necro, nem hat a frenzy, a másik fele repül, nincs fire-trap, a harmadik fele (tudom jó vagyok matekból ^^) lever közelből, Magix immunis a lightningomra, Vologya a frenzymre... :D Undorítóak vagytok tudjátok? :lol: :P Ezekután ne várjatok tőlem jó hellyezést. ...


Vologya írta:
H5 támadás:

1. Jou
2. Dragon
3. Magix
4. Sorceress
5. k2ati
6. HZsolt


Oké, nem várunk, de akkor is hozod a dobogót, ennél a helyezésnél meg már nem sok jobb van. :P

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 14 vas., 13:19 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 23 szomb., 10:26
Hozzászólások: 377
Vologya írta:
H3 támadás:

1. Dreegar
2. rt
3. Vologya
4. Lord Shaba
5. Titi
6. Sorceress


Pontosítok: Titi elém került, mert - köztünk ugyan pontegyezőség volt, de - az egymás elleni eredményünk miatt felé billen a mérleg nyelve.

_________________
Üdvözlet minden nagyon bátor harcosnak!
Lord Shaba


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 14 vas., 21:42 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Most komolyan 8ra kell jönni holnap ? :oops:

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 14 vas., 22:01 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Igen. Ne úgy mint ma :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 14 vas., 22:19 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Okké, le se fekszem az a biztos :D
Tudja vki h kik jutottak végül tovább, meg a párosításokat?

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 14 vas., 22:32 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Engem is érdekelne hogy mi volt végül :)

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 15 hétf., 17:25 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Engem sem hagy hidegen mit műveltetek a BB-n, éppen ezért eredménysort, beszámolókat szeretnék látni az elkövetkezendő napokban :)

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 16 kedd, 1:47 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Süni írta:
Engem sem hagy hidegen mit műveltetek a BB-n, éppen ezért eredménysort, beszámolókat szeretnék látni az elkövetkezendő napokban :)


1. Bogpista
2. Teki
3. Dreegar
4. NG

többi később


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 16 kedd, 9:45 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Gratula Pistának a BB új bajnokának!

Én neked szurkoltam Pista, örülök, hogy megnyertél egy BB-t végre!

Természetesen grat a dobogósoknak és NG-nek is a negyedik helyért :P

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 16 kedd, 10:36 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2008 szept. 29 hétf., 22:04
Hozzászólások: 5496
Tartózkodási hely: Budapest
Szép volt fiúk :!: :wink:

_________________
Trunks, the Hero of HoMM


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 16 kedd, 10:40 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jan. 23 pén., 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest
Gratulálok minden győztesnek, és helyezettnek :)
Remélem jövőre én is köztetek leszek :P ;)
Jó támadás verseny volt, én élveztem :)

_________________
I have chosen darkness to be my guide.. War is in my heart, death is by my side


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 16 kedd, 14:17 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Gratula Bogpistának!
Bár csak elementálokkal nyert, de ez van, neki bejött nekem meg esélyem nem volt rá. A pályákkal nem vagyok megelégedve, legalább lettek volna közös beállítások vagy valami, nem összevissza hol ez volt megépítve hol nem, hol tiltva volt minden hol meg minden bent volt. Pont a döntő mappon volt engedélyezve a lvl 5 varázslatok és a resu tiltva... Az elődöntő pályája is baromi hosszú volt csak a csatánk több mint 1 óráig tartott.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 16 kedd, 14:19 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

Véget ért a BB, amiből már 1 tucat van a hátunk mögött. :) Sikerült végre egy tornát nyernem, így már nem csak a "futottak még" között lehet emlegetni. :) Sajnos a H5 támadásra nem tudtam elmenni családi okok miatt, így egy biztosnak tűnő első helyet voltam kénytelen mellőzni. De az 1vs1 első hely kárpótol érte :)

Nézzük sorban:

Csoportmeccsek:

1.meccs:

Conflict Over Atlantis

NG (Inferno , Calid) - Bogpista (Tower , Pyre)

Mivel a többség megszavazta az all random indulást, így egy Inferno-Tower összecsapás várt ránk. Az első nap húztam golyós csávót, hogy tudjak haladni. Pyre jött a kocsmában, jött archery, 2 archery növelő arti. A területemet lepucoltam, utána Pyre is kimeréskedett a vízre és a felső sziget felé vette az irányt. Itt találkozott Caliddal útközben, minden kivehető lényt átadtam és megtámadtam NG-t. A golyós csávók akkorát lőttek, hogy NG azt hitte golden bowom van. Lelőttem. Hozzátartozik még, hogy NG 4 efreetet bukott és menekülni kényszerült egyszer, viszont Alamar segítségével resura is szert tett, de az alacsony skillek és a kevés lény miatt nem tudta a maga javára fordítani. Sima győzelem lett belőle.

2. meccs:

Two Islands, Two Kingdoms

Bogpista (Dungeon , Mephala) - Karesz (Dungeon , Shakti)

Mind a ketten Dungeont kaptunk erre a szörnyű mapra. Karesz volt a jobb, sokkal hamarabb lement a föld alá és ott sok mindent kiszedett. Mikor én odaértem pont meg tudtam támadni, de a foghíjas seregével elmenekült ezzel adott nekem plusz 15000 aranyat, ami sokat számított. Gyorsan elfoglaltam még a középső várat, ott manát dupláztam és az 1 maradék relicet is kivettem (TC), majd mentem és beváltottam az XP-s artit. Így pont meglett az expert air magic. A csata Mephalán dőlt el, mert alig sebződött. Meg azon, hogy sokkal több lényem volt mint Karesznek. Ő sokat is bukott középen, meg a részemre eljuttatott 15000 miatt nem is tudott mindent kivenni. Így én nyertem kínkeservesen, de Karesz jobban játszott.

3. meccs:

Adler-Bogpista Map: Hadvezéri érdemek. Nem játszottuk le, mert úgy alakultak a partik, hogy a meccs kimenetelétől függetlenül Adler mindenképpen negyedik én pedig mindenképpen első. Így hazaindultunk inkább.

1/4 Final

Plagued Land

Bogpista (Tower , Iona) - HZsolt (Castle , Gundula)

Tower jött ismét. Elég szegényes map, egyből golyós csávót húztam, a bányákat gyorsan elfoglaltam és 4. napra a felső aranyabánya is nekem hozta a hasznot. A másik vár is viszonylag hamar meglett, ott húztam a City Hallt. 7. nap giantot húztam, ami így Forttal lett csak meg, mivel nem volt kezdésként mage guild a várban. Ezután a területem fosztogattam, beváltottam a questet. Mivel volt logisticom meg talán kesztyúm is, így elég sokat mozogtam. A harmadik hét elején HZsolt bemerészkedett Gundulával a területemre, el akarta venni a Dreadek mögül az artikat. De még előtte elkaptam és megütköztünk. Az én értékeim kicsivel jobbak voltak, megint volt archerym, Zsoltnak nem volt pénze angyalra, ezért inkább a lovat húzta. Volt mass slow, amit kellő időpontban elsütöttem, így a lövőket bevédtem. Leszedtem a marksmanokat a golyósokkal. Zsoltinak 55 griffmadara volt, ami jelentős ütőegység volt (van griff dwelling a mapon), meg 8 Champion. Ha lett volna mass haste esetleg Gundulának, akkor szoros lehetett volna, de így az íjászaim ismét diadalmaskodtak.

1/2 Final

Crazy Quest

Bogpista (Rampart , Thorgrim) - Dreegar (Fortress , Broghild)

Rampartot kaptam kezdésnek, ami nem rossz, tekintve, hogy a castle fel van építve a várban az elején, így lehetett sari+castle. Elég hosszú map, el is húztuk az időt vele rendesen. Elég jól játszottam, a 2. héten két quest artit is elszedtem a hidrák mögül és beváltottam Thorgrimmal. 1.3.1.nél levágtam az egyik csordát, majd a következő nap a második csorda Gorgon következett. Volt mögötte kesztyű és csizma is, így jelentősen begyorsultam. Ekkor követtem el 1 hibát, mert rossz irányba mentem és vissza kellett fordulnom. Ez 2 nap veszteséget jelentett. Thorgrim elég jól fejlődött, a második skill a patfinding lett, majd jött earth. Ezután sorceryt kellett választanom, majd logistic, wisdom, water magic is jött a végén és talán tactic volt még, ami maradt basic. A resu quest artit Arch Devilek őrizték, amit 1 disszidált AD segítségével vertem le könnyedén. Beváltottam a questet. A varázstornyok siaralmasak voltak. A prayer mindkét várban bejött (Castle volt a másik), pedig az van scholarban is a mapon, ezen kívül még clone és town portal. De nálam volt Aislinn, és Fafner segítségével megtanultam a meteort tőle. Mivel az utópiák elég jól szórtak (mind2 hármas volt) így 1300 fölött sebzett a meteor hála a sorcerynek és 1 földgömbnek. Dreegar a Fortresse mellé húzta a második várát, ami Stronghold volt, így Szürkemedvéi is voltak. 144-nél jött át, de ekkor már eléggé benne voltunk az időben. 147-nél csatáztunk a sivatagba.
A Recanter ott figyelt Broghilden, így nem lett olyan elhúzúdó csata mint a másik párosé (a sok resu miatt). A recanter miatt kénytelen voltam elszórni 1 kis futóhomokot a pályán. Dreegar az elfemet szerette volna bántani, de Thorgrim ezt nem engedélyezte (gy.k.: rezisztálta) az elfet így a legyekkel leblokkolta, de a kör végére lebontottam a legyeket, és a Goldokkal a wyverneket is. Dreegar több egysége is a homok fogságába esett, így a szürke és a bika is, a baziliszkusz pedig a kentaurokkal játszott 1-1 et. A Hydra mozgott csak, de a második körben az Ice boltom ami 671-et sebzett megbontotta és össztűz alá vettem. Másodjára már az elfek megkapták az égi áldást és igen kevés élte túl, a hidra kapott még 1 iceboltot, Dreegar mass blessel próbálkozott, de fogyott a serege, míg nálam ott volt még 6 Gold, a fák, Unikornisok, töpök majd miután a bikákat is le iceboltoztam és a Goldokkal elintéztem Dreegar kezet nyújtott.

Final

Quest for Victory

Teki (Inferno , Mephala) - Bogpista (Inferno , Rashka)

Eléggé fáradt voltam már, az elődöntő sok energiámat felemésztette, így elég döcögősen kezdtem. Sikerült 1 efreetet elbuknom mindjárt az elején, de 5. nap a piac segítségével Devilre tettem szert, azzal már jobban haladtam. A 2. héttől pedig 3 devillel fosztottam minden amit találtam. Rashka lassan kezdte el a fejlődést, air magicet kapott, majd logisticet, ezután 1 kényszerű luck, majd megtanultam a tacticot az egyetemen, illetve a fire magicot tanultam még meg, mikor is láttam, hogy a lvl5 spellem a summon fire elemental. AD-k segítségével előbb kivettem a szadált ami a relicem volt, majd elvettem középről a pajzsot is. Itt 1 devilt buktam a Titánok levadásztak egyet. Pattintgattam a démonokat, a kutyákat inkább meghagytam, csak az impekből illetve a másik vár lényeiből csináltam démont (Castle volt) Majd felvettem a dobozt a Goldok mögül és készen álltam a csatára. Nem voltam túl bizakodó, mert Mephala volt az ellenfélnél, az én varázslataim szörnyűek voltak, a lvl4 vari a fire shield és a town portal, egyedül a lvl5 volt az elementálidézés, de nem tudhattam, hogy Mephala milyen arzenállal rendelkezik. A csatában Teki mass shielddel kezdett, míg én mass hastéval válaszoltam. Én jobban bontódtam, így a 3. körben már kellett is az elementál. 68 jött egyszerre. Tekinek is fogyott azért a serege, mert az attackom magas volt, de ekkor már 4 kupac elementál volt. Teki villámokat szórt, én ezt nem tudtam mert nem hatott rá, így protection from airt varázsoltam. Teki arra ment, hogy a lényeimet leölje és csak elementálom maradjon, ami sikerült neki, bár a végén majdnem sikerült ezt megakadályozni, mivel hipnotizáltam a deviljeit (2 db volt) és az efreetjeit (szintén 2) és a maradék démonjait ütöttem. De maradt 4 démon, ami után dispellezte a devilen a bűbájt és az utsó körben pont levágta a maradék démonomat. Így "csak" elemental win lett, de attól még én nyertem meg a partit és ezzel együtt a 12. Heroes Budapest Bajnokságot.

Köszönet Vologyának a szervezésért, Titinek a mapokért és a társszervezésért, a többieknek is a jó hangulatért.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 16 kedd, 17:17 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Gratula az első négynek, főleg Pistának! Még ha szerencséd is volt az elementállal, ez is a játék része, nem érdemtelen!

Titi hova lett? Előrébb vártam, a csoportból gondolom továbbjutott.

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 16 kedd, 19:35 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Sziasztok,

Írnék egy kis beszámolót:

H5 támadás: sikerült elérnem a mélypontot, ennél csak jobb lehet :) Reménytelen csapatommal tökutolsó lettem. Ehhez nincs mit hozzáfűzni :)
Gratulálok a helyezetteknek, meg mindenkinek általában, alig tudtam megnehezíteni a dolgát a többieknek, sokkal jobb csapatok voltak mint az enyém.

H3 támadás: bíztam a Ghost Dragonokban nagyon. Szerencsére nem is kellett csalódnom bennük, a nagák elleni két nem túl szerencsés parti miatt lemaradtam a dobogóról. Nagyon jó verseny volt, igazán jó seregek voltak! Köszönöm mindenkinek a jó csapatokat és a remek csatákat :)

1 vs 1:

Kezdésnek megszavazta a többség a random várat. Én a választásra szavaztam, éreztem előre hogy nem fogom megkapni a tutit :)

Dani (Inferno, Ignatius) vs Titi (Tower, Jabarkas) 0-1

Az Atlantisz mapon toltuk Danival. Jól jött Jabarkas, nagyon szépen fejlődött, jól haladtam a térfelemen. Navigáció is jött, a tengeren sok hajót ki tudtam fosztani ennek köszönhetően. A harmadik hét elején áthajóztam Danihoz, ahol sikerült legyőznöm őt.

Jou (Tower, Dace) vs Titi (Inferno, Axsis) 1-0

Kezdésnek sok furcsa hős jött, nálam volt Neela de nem választottam be mert hatalmas előny lett volna, gondoltam legyen igazságos parti. Kút hiányában Axsis lett a főnök. A skillfejlődése igen érdekes volt, nem győzött meg hogy érdemes lenne még egyszer őt választani :) Az építkezéssel nem volt probléma, viszonylag jól haladtam a térképen is.
Jou azonban tökéletes játékot mutatott be, 134-re elvette a középső várat és a Sentinelt is. A tactic és a korán kapott föld mágia segítette őt, amit tökéletesen kihasznált. Nem kerülhettem el a vereséget. Jou nagyon szépen játszott, gratulálok neki!

Titi (Inferno, Octavia) vs HZsolt (Castle, Orrin) 1-0 (Hadvezéri érdemek)

Az utolsó meccsen a továbbjutás volt a tét. Megint Inferno jött és szerencsére volt egy épkézláb hero Octavia személyében. A túloldalon Orrin figyelt. Tudtam hogy nagyon jól és gyorsan kell játszanom ha le akarom győzni Zsoltit. Föld sajnos nem jött, anélkül kellett operálnom.
Oda tudtam figyelni végig, nem követtem el hibát egyszer sem. 133-nál bementem középre az efreeteken keresztül és kivettem 3 relicet (SS, Celestial, Piros gömb) és az utópiát, ami olyan jó volt hogy csak a +1 luckot tudtam feltenni. Átmentem Zsolthoz a 4ik hét elején, és megütköztünk. Az Ark egyből morált kapott, de túl erős voltam verekedésben, sikerült megnyernem a csatát.

1/8

Dreegar (Inferno, Marius) vs Titi (Inferno, Ignatius)

Egymás után harmadszorra is inferno :) Nagyon jólt fejlődött az impes csávó, örültem neki. Nagyon izgalmas parti volt, izgalmas csatákat vívtunk Dreegarral a sec várért és az aranybányáért. Fordulatos, kiélezett parti volt nagyon. Nem tudtam pattintani eleget, mert egyszer cursed ground volt a sár alatt, buktam vele kb. 20 démont. Nem vétettem hibát, a meccset Dreegar expert curse és a több démona Mariussal döntötte el. Nagyon jó játék volt, élveztem.
Az Alagar-Styg droid csata örök emlék marad, Dreegar Styg-je 1 db 1 hp-s griffel élte túl :)

Gratulálok az első négy helyezettnek! Pista, a bajnok nagyon jól játszott, mellette ültem. Egyedül Karika ellen nem volt a topon, kicsit dekoncentrált volt, Karesz vétett egy hibát és az megbosszulta magát a végén. Teki és Dreegar mindig ott van a végén jól tolják nagyon, és a címvédő NG is erősen játszott végig.

Összességében nagyon jól éreztem magam, szeretek ilyen Heroes-versenyekre járni, jó a játék, jó a hangulat, jó a társaság :)

Titi


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára titi 2010 márc. 17 szer., 23:22-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 16 kedd, 22:01 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Köszönöm Mindenki részvételét. Kicsit később én is írok majd élménybeszámolót. A H3 és H5 támadások teljes végeredményét szintén kicsit később fogom kiírni, ha megkaptam Jou-tól az exceleket...

Az 1vs1 torna végeredménye:

BAJNOK: Bogpista
2. Teki1986
3. Dreegar
4. NG
5. Dragon-Jou-Vologya
6. Titi
7. Karesz
8. HZsolt
9-12. Kady, Hitehagyott, Adler, Dani

Részletes eredmények:

1. forduló: (Conflict Over Atlantis)

A csoport:

Kady - Hitehagyott 1-0
Dreegar - Teki1986 0-1

B csoport:

NG - Bogpista 0-1
Adler - Karesz 0-1

C csoport:

HZsolt - Dragon 0-1
Titi - Dani 1-0

2. forduló: (Two Islands, Two Kingdoms)

A csoport:

Kady - Teki1986 0-1
Hitehagyott - Dreegar 0-1

B csoport:

NG - Adler 1-0
Bogpista - Karesz 1-0

C csoport:

HZsolt - Dani 1-0
Jou - Titi 1-0

3. forduló: (Hadvezéri Érdemek)

A csoport:

Kady - Dreegar 0-1
Hitehagyott - Teki1986 0-1

B csoport:

NG - Karesz 1-0
Bogpista - Adler 1-0

C csoport:

HZsolt - Titi 0-1
Vologya - Dani 1-0

Legjobb 8 között: (Plagued Land)

Teki1986 - Karesz 1-0
Bogpista - HZsolt 1-0
Vologya - NG 0-1
Dreegar - Titi 1-0

Legjobb 4 között: (Crazy Quests)

Teki1986 - NG 1-0
Bogpista - Dreegar 1-0

3. helyért (Quest for Victory)

NG - Dreegar 0-1

Döntő (Quest for Victory)

Teki 1986 - Bogpista 0-1

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 17 szer., 11:10 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Én is szeretnék gratulálni Bogpistának, ennyi idő után végre felért a csúcsra :) Nem mondom, hogy ő volt az esélyese a tornának, de a leírtak alapján megérdemelte :)
Továbbá még NG-nek is jár a gratuláció, valahogy megint odakerült a legjobbak közé, nem véletlenül :P

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 17 szer., 11:26 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Gratula a bajnoknak és a többieknek is.

Én élveztem az egész tornát, jó volt, annak ellenére, hogy meccset sem nyertem, ez ügyben én lehetek csak a hibás, meg a pénzeszsák, mint relic:)

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 211 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség