Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 211 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 10 szer., 19:56 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
És akkor az 5, amiben feltűnően nagy lett a necrosok száma, dehát ittvolt már az ideje, hogy valaki ezt a várat is használja! :)

Bogpista: Ghosta Pista és a Kartell elég kreatívat és brutálisat alkotott ezúttal, ez a Warlock mákos-fireballos-misses ghostos történet nagyon ronda lesz! :shock: Top 3-ba várom ezen sereget, ez vmi elképesztően brutális lett, grat Pista! :shock:

Dragon: Ejnye-ejnye... Jó sereg lett volna, csak nem ebbe a mezőnybe... A mezőny fele necro, nem hat a frenzy, a másik fele repül, nincs fire-trap, a harmadik fele (tudom jó vagyok matekból ^^) lever közelből, Magix immunis a lightningomra, Vologya a frenzymre... :D Undorítóak vagytok tudjátok? :lol: :P Ezekután ne várjatok tőlem jó hellyezést.

HZsolt: Zsolti ugyanúgy járt mint én... Jó sereg, csak nem ebbe a mezőnybe. A grim raiderek nekifutásból és gyíkharapással brutálisat sebezhetnének, kár hogy a sok spelles sereg szétfogja szaggatni a lovasokat. De aki nem varázsol... Hát annak lesz gondja Zsoltival! :)

Jou: Lógott a levegőben, hogy sok lesz a necro Jou szerint, ezért bekészült Sandro köpenyével, ami elképesztően jó döntésnek bizonyult, ennek a tárgynak köszönheti ezen sereg most sikerességét. Kemény és átgondolt sereg, top3-ra kárhozattatott! :)

k2ati: 15k-nyi életerő áll a porondra a dícső Lazlo old... várjunkcsak Lazlo? Na ezt a részt mondjuk nem teljesen értettem. Meglepő hősválasztás, fura sereg annyi szent. erről most így többet nem tudok mondani... :roll:

Lord Shaba: Lőjjétek le, lőjjétek le! :lol: Csaba mester, elismerésem, ezúttal durvát alkottál! :) Engem miszlikbe apritott ezen sereg, kíváncsi leszek mit nyújt majdan a többiek ellen! Kreatív, jól átgondolt, tetszik! :)

Magix: És igen! Napvilágot lát ismét az IMBUE ART, fura körítéssel, deh megmutatja a mágikus ballista mire is képes! :) Durva sereg lesz, a gargóra nem hat a villám (de jó nekem), semmit se sebez, dehát nem is kell, a lényeg a mágiában van ugye. Ha nem fogy ki a mannából, vagy nem lesz övön aluli a spellpower, erős lehet!

Sorceress: Ballistamester meg "úgyislefelezlekbameg" DK-k. HA felez, akkor jólesz, HA nagyot lő a ballista, akkor jó lesz, HA a HA eldől, az is elég jó lesz... :D

Teki1986: Hát igen. Ez egy olyan sereg, amiből nem tudom mi hozható ki, tekintve hogy nem teszteltem semmit és így azért elhamarkodott lenne bármit is kijelenteni. Szerintem nagyot fognak sebezni a skirmisherek, meg ott az ICE diszkont, hát meglátjuk! :)

Titi: Kreatív tagunk okosat talált ki. Az ötlet jó... LENNE, de megintcsak az a gond: nem ebbe a mezőnybe! :? Confu nélkül a sereg sokat veszít a használhatósági értékéből, így nem lesz könnyű alkotnia az ifjú mesternek, bár Titit sosem kellett félteni. Ha nem megy az alapkoncepció, akkor B terv... ATTACK!!!! :twisted:

Vologya: A FUN maga. megyünk, ütünk, morálozunk, luckolunk, mert mi törpök vagyunk! :lol: Vicces kamikáze sereg lesz! :)

Frechaut: Csúnya lett volna a bábjátékos, lassítós vámpírhad, annyiban marad el a 2 ezúttal igen erős támadótól, Joutól és Bogpityutól, hogy nem rendelkezik a MISS erővel, fogják a magicek és Jouval ellentétben a bábjátékos mellett nincs spellnegáló köpeny. Ami a mostani vezőnyben nagy kulcs. De az ötlet egész jó volt, legközelebb várjuk az újjabb ötletet, részvétellel egybekötve! :wink:

Ennyi lenne, köszönöm a figyelmet, türelmet, érdeklődést, holnapután találkozunk! :wink:
Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 10 szer., 21:39 
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 17 szer., 10:27
Hozzászólások: 292
Tartózkodási hely: Kispest
No, még Mo-ról hozzászólok a csapatok értékeléséhez :)
Először is ezer hála és köszönet Dragonnak az elemzésekért.
H3: saját csapatot én is elég ok-nak éreztem. "Aki nem készült casterek ellen az beszívta, aki meg igen..." nos, legalább ennyi. Nem meglepő, h kezdőként nekiállok egy ilyen izom jellegű csapattal, "megyünk előre, oszt ami jön, ledaráljuk alapon".
Amúgy pedig lőjétek le a nágákat, kérlek!!!! :P :P
H5: előző BB-n nem volt csak talán 1 necro, gondoltam nekiállok 1gyel, a vámpír meg mindig is a kedvenc egységeim között volt (életerőszívás, no retal), a miss meg nekem alig-alig jött be, amikor játszottam, ezért nem favorizálom a szellemeket, plusz az MI is végig bazerálta őket. No most mivel alig van valaki, aki élő lényeket használ, ezért a life draint dobhatom a rákba, ezért itt zúgtam volna a mezőny legaljára kb.
A köpeny irtózatos nagy húzás volt, bőven meghozza az árát. A DK-k meg iszonyatosat fognak aprítani. Zsoltnak meg nagyon szurkolok, legalább vki vigye győzelemre az élőket is (bár egy windstrider boots sztem nagyon jól mutatott volna). Plusz hajrá Fortress :)

Edit: ötlet van bőven, remélem, időm is lesz legközelebb :D

_________________
General Tarhás
We want our quicksand back! :D
Lesz még a Putrid Lamasu-tanya!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: h5 támadás...
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 10 szer., 22:10 
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 17 szer., 10:27
Hozzászólások: 292
Tartózkodási hely: Kispest
Frechaut írta:

Más: A mellékhősért nem kell fizetni semmit? És ha a főhős tfh izomagyú, és nem akarok vele varázsolni, de a mellékhőssel igen, akkor kell-e varázskönyvet venni? Illetve, a mellékhős mennyiben befolyásolja a csatát? Csak a speckója számít, vagy a skilljei is?


Illetve ezt a kérdést felteszem még 1x, valamint H5: Ha Inferno hősnek nem veszek gatinget, attól a speckóit (pokoltűz, hullazabálás, átkozottak jele) még ugye használhatom?

_________________
General Tarhás
We want our quicksand back! :D
Lesz még a Putrid Lamasu-tanya!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 11 csüt., 0:58 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Persze, attól még ezek a képességek használhatóak :)

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: h5 támadás...
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 11 csüt., 11:18 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 29 csüt., 15:30
Hozzászólások: 52
damagepy írta:


Sziasztok!
Lord Shaba,Magix,Sorci,Teki,Titi,Vogyi ellen még mindig 95 vámpíruram van. Gondoltam jelzem!
Üdv


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 11 csüt., 11:24 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
akkor nem csak 4 pályán kaptál annyit, hanem mindre :) okés, BBre javítom azt is.... :?

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: h5 támadás...
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 11 csüt., 13:28 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 29 csüt., 15:30
Hozzászólások: 52
Köszi!

Ill. lenne egy dolog még itt...

Olvastam, ha én vagyok a támadó fél, nekem kell támadólag fellépni, ill. varázslós hős esetén, pár körön belül a lényekkel is szintén támadni kell.

Mit jelent ez a támadólag fellépés, kicsit konkrétabban? És mennyi a pár kör? 1-2-3-4?

Gondolok itt arra, hogy ha mondjuk én támadok, számolgathatom e a lépésszámot, hogy úgy lépjek, hogy ő még ne érjen el engem? Pl. tudok lépni 5-öt, de csak 3-at megyek előre mondjuk! Vagy tegyük fel a taktikázás végett néha a lényétől távolodnom kéne --> lehet-e ilyet?

Köszi!
u.i. és bocsi, ha hülyék a kérdések... :roll: :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: h5 támadás...
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 11 csüt., 15:42 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
k2ati írta:
Köszi!

Ill. lenne egy dolog még itt...

Olvastam, ha én vagyok a támadó fél, nekem kell támadólag fellépni, ill. varázslós hős esetén, pár körön belül a lényekkel is szintén támadni kell.

Mit jelent ez a támadólag fellépés, kicsit konkrétabban? És mennyi a pár kör? 1-2-3-4?

Gondolok itt arra, hogy ha mondjuk én támadok, számolgathatom e a lépésszámot, hogy úgy lépjek, hogy ő még ne érjen el engem? Pl. tudok lépni 5-öt, de csak 3-at megyek előre mondjuk! Vagy tegyük fel a taktikázás végett néha a lényétől távolodnom kéne --> lehet-e ilyet?

Köszi!
u.i. és bocsi, ha hülyék a kérdések... :roll: :)


Kicsit pontatlan a szabály ezen pontja. Ez NEM azt jelenti, hogy Neked, mint támadó félnek neki kellene rohannia az ellenfélnek. De, ha mondjuk marad 1 Black Dragon 1 HP-val (Te vagy vele) és az ellenfelednek mondjuk 15 Zombie-ja, akkor az 1 BD nem repkedhet örökké el, hogy kerülje a közelharcot (hiszen meghalna és ezzel veszítenél), hanem oda kell menni bunyózni.

Ezen kívül még milyen esetekben kell értelmezni ezt a szabályt, majd Jou elmondja, mert nekem ötletem nincs :)

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 11 csüt., 19:24 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
és mikor kell odamenni, ugye én pl a köv. Táborig is képes vagyok egy blackel elrepkedni a zombik elöl, s különben is, jöjjenek a zombik, ne én menjek vagy ez hogy van?

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: h5 támadás...
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 11 csüt., 19:35 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Csizu írta:
Kicsit pontatlan a szabály ezen pontja. Ez NEM azt jelenti, hogy Neked, mint támadó félnek neki kellene rohannia az ellenfélnek. De, ha mondjuk marad 1 Black Dragon 1 HP-val (Te vagy vele) és az ellenfelednek mondjuk 15 Zombie-ja, akkor az 1 BD nem repkedhet örökké el, hogy kerülje a közelharcot (hiszen meghalna és ezzel veszítenél), hanem oda kell menni bunyózni.


Ez érdekes felvetés egyébként.
Ha nézzük Csizu példáját és mondjuk én vagyok a támadó fél a zombikkal és a védő van az 1 szem black dragonnal. Akkor mivel védő vagyok a végtelenségig elrepkedhetek a dragonnal? Vagy 0,5-0,5 pontot osztunk ki ilyenkor :)
Mert ha fordítva van, akkor persze az van amit leírt csizu.

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 12 pén., 10:33 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Sztem ez a szabály szimplán arra vonatkozik amikor mindkét fél lassú egységekkel van, és előnyösebbnek tűnik a számukra a sarokban deffelve körbeállósat játszani, várva hogy a másik közel jöjjön.. Szal ha valaki 1 blekkel örökké akar futni a világsztár zombijaim elől, az bekaphatja ^^

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 12 pén., 12:19 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:35
Hozzászólások: 358
Tartózkodási hely: Budapest
Ja, arra lett kitalalva amit Dreeger írt.
Ha a blekkeknek elfogy a manája, és nem bontják be máshogy a zombót, de idióta se volt agyonveretni magát, akkor szerintem igazságos a pontosztoszkodás.
Vett volna a haste mellé prayert is a zombó, akkor elérné a blekket :P
Ezért kerül a zombi occsóba a blöki drágába, nem? Hogy kelljen mellé spell.
De a gyorsabb grandelf is körbeszaladhatja a zombót, ha tudja szvsz.

_________________
saludo hombre de combatiente:
Sorceress


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 12 pén., 17:00 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
ja, a gorék mondjanak valamit, ne ott legyen feszültség abból, hogy az 1hp black körbe körbe repked, a zombee brigád meg várja a morált.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 12 pén., 17:27 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Az egyedüli zavaró, hogyha a gép vicces kedvében van és olyan pályát generál ami esélyt sem ad még a 10es speedű egységnek sem egy repülővel szemben, szal akkor az automatikusan döntetlenről indul? :P
Mert ennyivel azért csak nem olcsóbb :P

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 12 pén., 19:23 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

Sajnos nem tudok elmenni holnap a támadásokra. Így a H5 első helyet át kell adnom másnak :P Vasárnap az 1vs1-en találkozunk. (már aki azon ott lesz :)) Jó támadgatást holnapra.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 12 pén., 21:33 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Elég szomorú Pista, hogy nem jössz, pedig veled vívtam volna meg a legizgalmasabb csatát...

A szabályos dologhoz meg annyit, a H5 szabályzatát ne keverjük már a H3-assal... Amúgy meg H3 ban ha elfogy a mannád, és képes vagy 1 blökivel körbe körbe repülgetni, az no comment... A pálya meg már az ominózus tábor óta levan redukálva 2-3 féle kevéssé bújócskás elemre ne zavarjon Dreegar :) Feszültséget meg nem tudom minek kéne gyártani ezért, csak 1 játék ez is Adler, mint a WoW pl. ott is bebukod néha, itt se kell félni meghalni, több veszett már Mohácsnál... :)

H5 ben meg azért lett kitalálva a szabály, hogy ne csak defendeljél a sarokban, és vadászgasd le a lvl6-7 unitokat a hősöddel, de konkrtétan ha van aki ezt is így is megcsinálja...

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 12 pén., 23:52 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 23 szomb., 10:26
Hozzászólások: 377
Kár, hogy nem jössz Pista, érmet érdemelne az a sereg.

_________________
Üdvözlet minden nagyon bátor harcosnak!
Lord Shaba


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 13 szomb., 3:17 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
ismerhetsz Jou, nem az a pali vagyok, aki körbe körbe repked.....

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 13 szomb., 23:41 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Be lettek végül linkelve ide a végleges 1vs1 térképek?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 14 vas., 0:19 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

NG: Ezen topic 8. oldal, damagepy hozzászólása az oldal közepén... (Titi által javasolt mapok álnéven...)

12. HBB támadás eredmények:

H5 támadás:

1. Jou
2. Dragon
3. Magix
4. Sorceress
5. k2ati
6. HZsolt

H3 támadás:

1. Dreegar
2. rt
3. Vologya
4. Lord Shaba
5. Titi
6. Sorceress

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 211 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség