Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 211 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 17 szer., 19:27 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Adler, majd a táborba viszek neked tonhalas pizzát kárpótlásul a pénzeszsákért :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 17 szer., 22:01 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Beszámolóm még késik kicsit, addig itt vannak a támadás versenyek teljes végeredményei:

H5 támadás végeredmény:

BAJNOK: Jou 15 pont
2. Dragon 14 pont
3. Magix 10 pont
4. Sorceress 10 pont
5. K2ati 9 pont
6. HZsolt 8 pont
7. LordShaba 7 pont
8. Vologya 6 pont
9. Teki1986 6 pont
10. Titi 5 pont

H3 támadás végeredmény:

BAJNOK: Dreegar 21 pont
2. Rt 20 pont
3. Vologya 19 pont
4. Titi 18 pont
5. LordShaba 18 pont
6. Sorceress 17 pont
7. Warheart 13 pont
8. Teki1986 12 pont
9. Adler 12 pont
10. NG 10 pont
11. Magix 9 pont
12. Dragon 7 pont
13. Jou 4 pont
14. HZsolt 3 pont

Baráti üdv!

ui: Kérek minden résztvevőt, hogy a 12. HBB lehetséges Lucky és Unlucky díjazottaira adjátok le a szavazataitokat e-mailben vagy itt a fórumon vagy privát üzenetben 2010.03.31-ig. Előre is köszönöm a segítségeteket!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vologya 2010 márc. 19 pén., 0:45-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 17 szer., 22:24 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jan. 23 pén., 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest
H3 támadás:

Hát ha luckernek lehet magamra szavazni, akkor magamra szavazok :P

Sorcie nagystackját az 1 db ghost dragonommal sikerült lefelezni, majd 2x rá luckolni :D
Magix Fammusait is sikerült befelezni az 1 db ghosttal, es utána beaprítani :D
LordShabát 20% resisttel 2x vagy 3x resisteltem. (más kérdés, hogy így is 0-2 lett neki :P )

Aki cseresznyétlen volt, szerintem Shaba lehetett. Azt hiszem ő mondta folyton, hogy mindenki resistelte.

_________________
I have chosen darkness to be my guide.. War is in my heart, death is by my side


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 18 csüt., 0:41 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Hali!

Én csak a támadásokból tudok építkezni ... szóval:

Lucky: Jou (csak :wink: )
Unlucky: Lord Shaba (h3->resist hegyek ellene, h5 jó csapat elképzelés ->szinte full necro csapatok ellen :cry: )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 19 pén., 0:42 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Én is írok, amíg emlékszem vmire.

Első egyes meccsemet Pista ellen játszottam. Általában egész jó hősök szoktak kezdésnek jönni nekem, de most a BB-n nem nagyon indult be, Calidot választottam be, akivel 4 efreetet sikerült veszíteni a törpe kincstárban (5x30...), azt hittem keményebb leszek. Aztán nagy mellénnyel hajóra szálltam az expert földes resurrection-nel, majd Pista a 6 efreet-ből 5-öt lelőtt 1 kör alatt a gremlinekkel és magikkal (tényleg azt hittem, hogy golden bow), aztán még formalitásból szenvedtem 1-2 kört, de beláttam, hogy jobb lesz a következő meccsre koncentrálni.

Ahol Strongholddal toltam Adler ellen (Tower), Gretchin lett a legjobb, bár a Crazy Questnél talán több hasznát vettem volna. Első héten bevettem mintaszerűen az aranybányát, második héten pár napig csöveztem, mert a random level 5 monster 22 thunderbird volt, amit aztán gond nélkül legyaktam, viszont a quest artifactért tök fölöslegesen harcoltam, mert egy döféssel megölték a 3 madaramat a championok :shock: aztán meg be se váltottam persze, mert baromi messze volt... na lényeg, hogy imponáló tempóval eljutottam az alvilágba, a relicnél jártam (Sentinel), de 4 manám volt :twisted: úgyhogy több, mint egy hetet vett igénybe, míg hazadzsaltam és vissza, megszereztem, áthámoztam magam egy horde power lichen és Adler pont akkor csücsült be a Dungeon várba, azonnal megtámadtam, ami jó ötlet volt, ugyanis vmi 7 manája volt és sikerült nyernem.

3. meccsen Karesszal nyomtunk egy Dungeon tükör harcot a Hadvezéri érdemeken, ami mint kiderült egyik kedvenc pályája és amúgy is nagy étvággyal játszott, úgyhogy joggal tarthattam tőle. Itt már Damacon lett a főhősöm, bementem előbb középre, ahol egy +5 all kard lett az enyém, +2 speed köpeny, Karesz vmiért még mindig sehol, már-már majdnem feladta, de amikor tudomására jutott, hogy ha kikap, nem Vologyát, hanem Tekit kapja a negyeddöntőben, mindjárt jobban kezdett el iparkodni :D de igyekezete nem gyümölcsözött eléggé, ugyanis áttörtem a blokkján és elkaptam az ott kizárólag sárkányokkal kószafaszáló Neelát és bezúztam.

Így másnap reggel a "dögös" pályán (Plagued Land) kezdhettem Vologya ellen, melyről nekem annyi emlékem volt, hogy egyszer játszottam rajta és legyőztem Bozsot. Vogyinak ezen info hallatán csak majdnem remegett be a lába, úgyhogy olyannyira komolyan vette a küzdelmet, hogy 3-nál több hőst vett és nem utalt át nekem 100 ezer aranyat :D Gerwulf lett a főhősöm, Towerrel voltam Rampart ellen. Nem siettem, ugyanis 4. hétre csak lett titán, igaz gólemet egyáltalán nem vittem csatába. Vologya meg sárkányt :shock: viszont volt helyébe chain lightning bazze! Ami elég hidegzuhanyként érintett engem a csata első körében. Vmi 700 körülit sebzett, tehát így kettesével potyogtak a titánjaim (de csak 5 darabig). Azt nagyon jól tettem, hogy kettőbe szedtem a genie-ket, mert körülbelül ők nyerték meg a csatát. Varázsoltak a titánra blesst, az archmagira prayert, a nagára haste-et. A ballista is megfeküdt a 2. körben, a titánra nyomtam protection from airt, egy villámot pedig sikerült reszisztálni. Vogyi 100 manája azért a végére becsülettel elfogyott, én leginkább az expert cure-ral tűntem ki, 4 titán maradt azt hiszem, meg 10 körüli naga talán, izgalmas volt azért!

Elődöntő: NG Rampart (Dace) - Teki Fortress (Korbac)
Így utólag belegondolva lehet, hogy Clancy-t kellett volna választanom. Magamhoz képest jól játszottam, nem is igazán hibáztam, tény, hogy ahhoz még hurka vagyok, hogy ilyen pályán kivegyem az artifactokat a hydrák mögül, de majd vhogy fejlődök. A 2 kupac bocit nem is bántottam, mert botrányos milyen artifactok voltak mögöttük (egy +6-os kard miatt nem támadtam meg, mert volt egy +2 A/D nem ezen múlt a végkimenetel). A 2 utopiát nem minősíteném, mindkettő egyes, használható tárgyak: fekete gömb [...], +4 all pajzs. Várból jövő varázslatok: meteor shower, inferno. 2.1.2-nél átmentem a garrisonon és 2 napra rá összecsaptunk. Teki hősének azt hiszem 6-tal volt több az A/D-je összesen és 6-tal több a spell power. A gnollok helyett hozott 5 arkangyalt (Te TEKI! Hogy a pöcsbe volt még fölös 50 ezer aranyad, hogy felépítsd a sec várban?! Milyen utopiák voltak?) én meg 2.1.1-nél kaptam egy arany sárkányt a refugee-ban. A +2 speed köpenyem azért jól jött, hosszú körökön át nyomattuk a mass haste/slow kombót. Nagy nehezen kinyírtam az arkangyalt és ráálltam a grand elfekkel (ekkor már felborult a csatatér), ugyanis abban a tudatban voltam, hogy ha az is elhal, már nem lehet az arkot feltámasztani, hát keserű volt a tévedés :s
A bocik is kidöglöttek nagy nehezen, de sokkoló volt, ahogy feltámadt 28 :evil: egy idő után már csak a feltámasztások mentek, bár egyszer 3 egységre tudtam egyszerre nyomni egy 600+-os meteort, ilyentájt kezdett felém billenni a mérleg, de a másfél órás főcsata baromi hosszú és tartalmas volt :) a szemét bocik nagyon sok sárkányt levettek a kaszással, moráloztak is nem egyszer, a 9 hydra brutális volt. 400 feletti manával kezdtünk mindketten és majdnem 100-ig lementünk :) ja és a végén egy chain is előkerült, úgyhogy...
Na sebaj, eljön egyszer az én időm :P

A vereség nagyon lehangolt, Dreegar nem érzett máskülönben, de fűtötte a visszavágás esélye az őszi döntőért :) ennek megfelelően péppé is vert, érdekességképp most vettem észre, hogy a 4. OB-n ugyanezen a pályán már legyőzött egyszer. (Itt is Dace-val veszítettem, nem leszünk jóban).

Köszönöm a szervezést, remélem legközelebb a többi mágus is tiszteletét teszi (Csizu, ssth, Nimbus, Bozso), a nyári tábort meg majd még meglátjuk ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 19 pén., 10:25 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Felraktam az eredményeket, esetleg valamilyen hibát találtok, jelezzetek nyugodtan :)

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 19 pén., 18:58 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Teki igazából nem vert meg, csak késtem 2 és fél órát (vagy 3at?) a meccsünkről, ezért ne vegyélelmártőlem pontot :D
Élménybeszámoló majd estefelé...

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 21 vas., 0:26 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
nah, élménybeszámoló:

A támadás remekre sikerült, bár én csak top3 körülre saccoltam magam, végül a luck néha mellém szegődött, volt egy resistem, és Vogyi ellen lefagyott a gép amikor 100%osan eltaposott volna, így sikerült nyerni, örültem is neki nagyon, bár többen megverhettek volna ha nem hibáznak párat a csatában, sebaj, így a jó :D

1v1:

vs Teki, Conflict over Atlantis:

A volt osztályomról álmodtam, kakaót reggeliztem és a villamos is lerobbant, izgi meccs volt :P


vs Pumpás, "gyalogoljunk 2000 kilómétert és aztán várjunk a hétváltásra" című map:

Dungeon, az első hetet élveztem, és sajnos levertem mindent amint lehetett, a másodikon még volt 4 csatám, a map többi részét álldogálással töltöttem, majd 1.3.1en bevertem a horde power licst-t és a középső várat, kiszedtem pár relicet és a főcsatában ennek köszönhetően viszonylag simán nyertem is.

vs Kady nemtudom melyik map de tetszik:

Remekül álltam, jött minden, épp arkot húztam amikor Kady feladta, haza akart menni és nem jött ki neki a lépés.

vs Titi, Plagued land

Ez egy kurvajó meccs volt, izgalmas droid csatákkal, és aranybánya foglalgatásokkal, végül a +1 speed, amit Titi földjéről szedtem ki, valamint a fire-vagy fire választás eredményeképp létrejött curse döntötte el a meccset a javamra, ez volt a legjobb partim a BB-n.

vs a Bajnok, Bogpista

Ez egy igazi oldschool meccs volt, oldschool pályán. A map esélyt sem adott, mindent kiszedtem a knowledge questen kívül, Pista területén +14 skill-t és 2 lvl adó fát, és így csak 15 pont hátrányom volt. A gnollok helyett 5 szürke medve játszott nálam. Így is rongyá vert :)

Bronzmeccs, vs NG

A revans éltetett. Nem hibáztam a pályán, és jól jöttek a dolgok, lett log, és +2 life necroval. Kb egy héttel Jártam NG előtt Tamika minden létező skillt megkapott amiről álmodni lehet, armorer offense air earth, tactics, amit akar az ember...win : )

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 21 vas., 13:24 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 23 szomb., 10:26
Hozzászólások: 377
Lucky: végül Titire esett a választás, mert az ő 20%-os resistje volt a valóságban a legmagasabb: 75-80%-os. :?
Unlucky: ha Bogpista azért nem jött H5-re, mert valami közbejött, akkor részemről ő az unlucky, mert egy érmet kényszerült kihagyni.

_________________
Üdvözlet minden nagyon bátor harcosnak!
Lord Shaba


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 25 csüt., 20:28 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Ha kicsit későn is, de itt van az élménybeszámolóm:

H5 támadás: Nem az eredetileg tervezett csapatommal indultam... A cél a sok luck és morál volt... Volt 1-2 meccsem, ahol ennek következtében meglepetés X-et okoztam, máshol simán kikaptam... De nagyon élveztem és több, mint előkelő a 8. hely ezzel a csapattal... :D

H3 támadás: Itt esélyesebb voltam valami jó helyezésre. Sajnos néhány meccset buktam a luck és morálnak köszönhetően, de a legfájóbb vereség a bajnoktól ért, ahol nyert helyzetben mondta be a gép az unalmast... Az egyetlen 2 pontos vereségem Sorcy ellen volt, az is azért, mert már biztos TOP3-mas voltam és ha nyerek, pontegyenlőség van és nem szerettem volna 22 órakor még a végtelenségig hadakozni... Elégedett vagyok a 3. helyezéssel.

1vs1: Dragonnal és Jouval közösen helyettesítettem GJodie-t... Az első meccsem Dani ellen volt a csoport 3. meccseként. Ő Tower, én Rampart. Gem lett a főgóré és csupán 3 hőssel nyomtuk a gyors haladás érdekében. Nagyon szorosra sikeredett a végcsata, igaz 100.000 aranyat utaltam Dani számlájára előtte. Nagy csatában nyertem.

Köszönhetően Dragon és Jou győzelmének, a csoportot megnyerve NG-vel kerültem össze a legjobb 8 között. Itt szintén Tower, Rampart csata alakult ki, NG Tower, én Rampart. Sajnos nem tudtam a pénzt összekapargatni a Dragonra, ezért a Magic irányába mentem el. Jött Chain és Meteor, de sajnos a power és a knowledge megfelelő mennyiségének a hiánya miatt nem tudtam lebontani a seregét, minimális csapattal (3 Titán és 8 Naga Queen) túlélte a csatát.

Még a héten lesz X. Heroes tábori topic! Addig türelmetek kérem! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 25 csüt., 22:17 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Üdv Mindenki!

Nah még a végére én is idefűzök 1 beszámolót. Én és Jou már pénteken Pesten rontottuk a levegőt, gyönyörködtünk Pest szépségeiben, meg ilyenek, jó nap volt! :) Péntek este aztán MSN-en kaptam egy elég rossz hírt, azt hittem ezzel a hétvégémnek annyi, de nem, eldöntöttem, hogy ezúttal nem rontja el semmi azt a 2 napnyi szórakozásom, ezért bátran meneteltem másnap a Fészek nevű kórterembe.

H5 Támadás: Ebben mivel Bogpista nem indult nagyot nőttek az esélyeim és nagyjából a közepe felére világossá vált, hogy én és Jou harcolunk az első 2 placcért. Mindent megtettem, voltak meccsek ahol nagyon izzadtam (Jou ellen X, k2ati brutális csontvázhada elleni taktikai aknacsata, Sorcy a köcsög felezésével, stb.). Összeségében elégedett vagyok a sereggel, jobbat hoztam ki belőlük sokkal az előrevártnál én nagyon örültem az ezüstnek, annak meg hogy a mester nyert, az csak a + ^^

H3 Támadás: Szintén zombultam, mint kiderült Dreegar mintájára eltaláltam a nyerősereg vázát, csak a körités volt gagyi. Ennek megfelelően mig ő az első 3-ban harcolt én a 13-ban kb. XD Háth ez van, ez valahogy nem az én műfajom, nincs init bar... ^^

Meglepetés 1v1: Szombat este Vologya megkért minket hogy játszunk hellyette másnap délelőtt 1 meccset, mely időközben az első 2 meccsre duzzadt fel. Jouval megegyeztünk, hogy egyikőnk se unja halálra magát, egyik meccset én, a másikat ő játsza. Reggel paraszt food + 2 kakaó doboz után extrémjó formában voltam, ezért én jelentkeztem az 1. meccsre.

vs HZsolt, Conflict Over Atlantis, Fortress Alkin vs Stronghold Crag Hack
1. nap vigyorgott nálam Alkin, Zsoltinál meg a Kukás, az erőviszonyok egyenlőek voltak. A mapp nem ment rosszul, 6. nap körülre a középső szigeten voltam, ahol a +2 speed köpeny ficergett, az tudtam kelleni fog a Strong banda ellen, Alkin kapott a witch kunyhóból air magicet, ami mellé a tactic tette fel az i-re a pontot, összeállt a terv, hogy csatában mass hastes darálás lesz. Értékekben 3. hétre mindketten kifejlődtük magunkat, Alkin jót gyurmázott, jó esélyek voltak Hack papa ellen. Wiew Airrel nézegettem a mappot, észrevettem hogy vmi lánc áll a középső egyik sziget felé, pont hajóba száálingóztam, 2 világitótoronnyal meg jó sokat léptem főleg az extra speedes hadosztállyal, igy középen utólértem az eddigre fullra mindent kifosztó Zsoltit, akit full sereggel mass haste után erősen megritkitottam, majd fizetés után én is felszinteztem magam és új hét jött támadtam is az utánpótlással. A főcsata szintén mészárlás volt, a megmaradt 4 szürke maciból 1-et kinyirt a 30 bika fújással, a maradék 3 ( !!! ) meghalt a death staretól, ekkor majdnem kiesett a szemem a lyukon, ilyet még sosem láttam azelőtt. Igy sajna sima lett a vége.
Köszönöm Zsolti ezt az egy meccset, csúnnya volt nagyon az biztos, deh jó hogy játszhattam ezt az 1 meccset, elég is volt ennyi az 1v1-ből... :D

Köszönöm Vologyának a szervezést, a többieknek a kiváló hangulatot, nagyon jó volt a BB! Találkozunk a Táborban, üdv!
Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 211 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség