Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 172 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 27 kedd, 1:17 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Vologya írta:
Mondtam én a döntő 2. napján, hogy az a bizonyos artifact döntő lesz a végcsatában... :P Nem igaz, NG? :P


A korábbi meccsek alapján tisztában voltam vele :)
Arról nem is beszélve, hogy az elődöntőben és a döntőben 1-1 használható artifact jött az utopiából, a 2 gömb és mindkétszer az segített a győzelemhez.

Köszönöm a gratulációkat!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 27 kedd, 11:14 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Most esik csak le :shock: 1x nem játszok 1vs1 et, és máris NG a bajnok? Mi lelt téged, ennyire felvértezett a jelenlétem hiánya a versenyszámból?? :twisted:

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 27 kedd, 17:38 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Jou írta:
Most esik csak le :shock: 1x nem játszok 1vs1 et, és máris NG a bajnok? Mi lelt téged, ennyire felvértezett a jelenlétem hiánya a versenyszámból?? :twisted:


Olyan vagy, mint a szellemsárkány, jelenléteddel csökkented a morálomat :D Ráadásul támadásban is legyőztelek, úgyhogy teljes a kör :P
Ellened jobb lett volna nyerni, mert még sohasem sikerült, Dreegar ellen meg már negyedszerre :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 27 kedd, 18:11 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Hello
gratulálok a Bajnoknak, igazán jó dolog, hogy új ember lett a győztes, ez ugye egyenes út a nyári Táborba, ha még eddig nem tudott volna róla:)

3 meccsből kettőn nagyon gyengén nyomtam, ha Dani nem rohan előre fejetlenül és varázskönyv nélkül, akkor valószinűleg legyőz.
NG ellen nem tudtam többet kihozni, a csatában elrontottam az első lépést, igy buktam is, morállal nyerhettem volna, a legvégén.

Kady ellen a leggyengébb formámat hoztam, simán levert, ahogy kell, egyetlen esélyem lett volna a csatában, ha én kezdek, de arkok ellen ezt nehéz kivitelezni.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 27 kedd, 19:17 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Adler írta:
gratulálok a Bajnoknak, igazán jó dolog, hogy új ember lett a győztes, ez ugye egyenes út a nyári Táborba, ha még eddig nem tudott volna róla :)


Az elmúlt 2 nyáron már szemeztem vele, de az 5-6 (vagy nem tudom mennyi) 1vs1-es nap zsinórban az picit mindig elriaszt, bár most lekopogom nagyon jól bírtam, ráadásul vasárnap soha nem játszottam még 3 meccset :D bár szerencsére nem voltak olyan hosszúak a meccsek, így nem folyt ki a szemem és szellemileg se fáradtam el annyira. Mondjuk az nem lehet, hogy Süni zsinórban harmadszorra nyerjen, úgyhogy el kéne mennem :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 27 kedd, 21:45 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Sziasztok,

A BB-n csak a támadásokban voltam érintett, ezekről írnék egy rövidet:

H5: fogalmam sem volt róla hogy mit tud a csapatom, első gondolatra a top6 volt a célom. Ezt maximálisan megvalósítottam, akit kellett megvertem, akitől meg ki kellett h kapjak attól ki is kaptam :) Tetszett a csapatom, hozta magát a meteor shower. Vologya csapata überbrutál volt, megérdemelte zsinórban a 3ik győzelmét!

H3: az esélylatolgatásokkor örömmel láttam hogy senki sem számol velem, így bízhattam a meglepetés erejében. A walking dead-kel maximálisan elégedett voltam, hozták magukat a fiúk. A gömbösöktől kikaptam, 4es speed-del nem lehet odaérni sehova. Még Süni mákolt el tőlem egy pontot. A maximumot hoztam ki a leggyengébb lvl2-es lényekből. Köszönöm Warheart-nak hogy megverte az utolsó meccsen Srocy-t így odaérhettem a dobogóra. Rt papírforma szerint bajnok lett.

Gratulálok minden helyezettnek! Nagyon élveztem a támadásokat, élvezetes, izgalmas csaták voltak!

1vs1-ben minden elismerésem NG és HZsoltté. Gratulálok nekik! Teki és Dreegar meg papírforma hogy ott vannak a legjobb 4 között :)

Titi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 28 szer., 20:48 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
nem voltál ott 1vs1 n, se kobrás ouzo, se tonhalas pizza.......többit nem is mondom.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 28 szer., 20:50 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Hát ja... Majd a következő BB-n vagy a Táborba pótolom ezeket :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 29 csüt., 11:39 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Kicsit elkalandozik a figyelmem és mi tröpénik... NG megnyeri a BB-t... :shock:
Nem semmi! Fogad őszinte gratulációm! 8)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 30 pén., 1:39 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Nimbus írta:
Kicsit elkalandozik a figyelmem és mi tröpénik... NG megnyeri a BB-t... :shock:
Nem semmi! Fogadd őszinte gratulációm! 8)


Köszönöm! :)
Remélem ezzel az öreg harcosokat feltüzeltem és tavasszal tiszteletüket teszik ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 31 szomb., 13:29 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Üdv!

Először is köszönet Vologyának a szervezésért, nem túl sokan gyűltünk össze a Csiliben, de Warheart személyében egy újonccal gazdagodtunk.
Tekinek pedig köszönöm a szállást, örülök, hogy nem kellett vonatozni állandóan :)
Én javasoltam neki,hogy jöjjön, jól érezte magát :)

H5 Támadást gyakorlatilag végignéztem, pár dolgot ellestem, talán indulni fogok következő alkalommal...

H3 Támadásban ismét a Castle egységeire alapoztam(mint mindig) :)
Az első pár meccsen semmi sem jött be, (se earth, se tactics) az ellenfelek pedig fullon voltak, ezek után a tisztes eredményért küzdöttem.
HZsolt ellen 2 pontot buktam, mert nagyon elnéztem a csatákat, ami ha megvan, már kapok egy érmet, de ezen kívül is akad meccs, amiben elég gyatrán csatáztam, végül a dicsőséges 7.helyet csíptem el.
Legközelebb tesztelni is fogok, talán egy dobogós hely sem lehetetlen :)
Rt-nek pedig gratula, a griffekkel még nem próbálkoztam :)

1vs1

Számomra a főversenyszám, azonban nem úgy sikerült ahogy elterveztem.

Föld alatti háború

Első meccsen Rt ellen még elfogadhat teljesítményt nyújtottam, lényt alig buktam, középről enyém lett a relik, a gladiust pedig ki sem vettem (5all kard jobban kellett) így a magicre gyúró Gurnisson meteor varija, és a plusz 2 speed dungi vs dungiál eldöntötte a meccset.

Én vs Te

Másodszorra HZsolttal toltam egy partit, katasztrófális lépésekkel tarkítva (ezen az open mapon utópiát fosztottam, piros gömb 4ever) sőt a chaosra nem jutott kén, a főcsatában ice boltom sem volt, így a korrekt 190es magic arrowt lőttem
Ha nem utópiázok e mellett valami lvl2 vari is lett volna nálam, behúzom, de ennyi hiba után a viszonylag jól játszó ellenfelem megérdemelten vert el

Merlin próbatétele

A kezdés: fortress, 7 harcos hős, 3 ostoba varázsló, Gerwulfot bíztam meg fővezérnek, ami annyira nem volt vészes,csakhogy Tekit eddig még nem tudtam legyőzni, sőt ő Caitlin inferno párossal ment előre, ami igencsak csökkentette az esélyeimet ezen a pályán.
Mi még mindig játszottunk, a többiek már 1 órája leléptek, Dreegar odaült mellém és mondta hogy mit csináljak, amit én helyeseltem, de egyébként sem láttam más megoldást :D
1.3.1nél utópia fosztás, 5 chaos, hulladékok, elementál idézés, 8 12 5 6 értékekkel, sikerült kivenni, nincs red gömb, csak gladius meg sentinel
Reménykedtem, hogy átérek Teki utópiájába is, ő nem sietett, így is 1 lépésen múlt, hogy majdnem elért az utópiája előtt.
Itt már beadta a kívánt gömböt, mellé egy használható artit, majd megütöttem
Nálam offense, armorer, artillery, Caitlin nem a verekedésre apellált, végül le sem játszottuk, úgyis én nyertem volna meg.

Másnap Dreegarral hozott össze a sors, aki csak azért jött el a BB-re, hogy engem elverjen :lol:

Relikvia Őrző

Dekoncentráltan, fáradtan toltam végig, első héten alig maradt egységem a macin kívül, de kitartottam, mert a szürkékkel lehet keresnivalóm középen, de 1.1.7nél egy refu előtti lots archer megrépázott, 1 medve bukta
2.héten naga bankban még egy meghalt, 15 jött szembe, nekem ennyi is sok volt :)
Ez után már csak valamilyen varázslatban bíztam (nekrobol TP, frenzy) ami reménytelen így, a következtetéseket levonva nincs az a felállás ami esetén nyerhetnék, tehát módszeresen vittem mindent a gold sarik ellen 13 8 8 7es értékkel 3/3mas morál luck, nagy nehezen levertem őket, majd az arkokat is , de seregem a következő lett: 3 szürke, 7k.king, 11 ogre, 1 orc, 36 skeleton, 21 zombi
Így mentem főcsatázni, de legalább értékekben kis fölényem volt, a küklopszok viszont érvényesültek, mert 7 frenzyvel 65%archery bónusszal 2 chaost ledobot közelről :)
A meccs eldőlt, bár ha full sereggel jövök, akkor is kétséges, nyerhetek e, mert plusz 2 speed mass haste, ezekkel kezdett volna Dreegar, ami igencsak demoralizáló volt így is :)

Korábban végeztem, mint ahogy terveztem, de szeretnék gratulálni az első 4 helyezettenk, különösen HZsolt NG kettősnek, hiszen ki gondolta volna, hogy idáig jutnak majd :)
Nem nagy meglepetés a szereplésük azért, ennyi online meccs, tapasztalat után benne van, hogy elkapják a fonalat... :)
A táborban találkozunk 8)

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 31 szomb., 19:24 
Avatar

Csatlakozott: 2009 aug. 17 hétf., 14:39
Hozzászólások: 178
Tartózkodási hely: Mezőberény
Hy!

Hát én nem láttam korhatár kiírást ezért megkérdezem:lehet fiataloknak is menni(12-13 évesen)?Mert én úgy tudom hogy tavasszal ismét meg lesz 1 ugyanilyen rendezve és ha nem lenne baj indulnék a támadásokon(feltéve ha ráérek :wink: ).Ja és lehet csatlakozna 1 haverom is :wink:

_________________
Üdv.Terran


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 172 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség