Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 172 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 22 csüt., 20:36 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Nemtudom, Süni talán beavat miért vagyok magam alatt :roll: :lol: :roll: De ha jól olvastam azért, mert Dragon nem hoz laptopot? :shock: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 23 pén., 0:42 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
A Relikvia őrző mapon a kék be van zárva, nem tud elmenni balra, csak nagy kerülővel jobbra ami nagy hátrány. Ezenkívül a haste és slow shrine-k hiányoznak. Mindössze 1 slow shrine van a kék oldalán, a várból pedig ki vannak tiltva.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 23 pén., 1:48 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Viszek laptopot, és lehet kis késéssel de megyek. Tömegközlekedés.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 23 pén., 11:30 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jan. 23 pén., 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest
Kicsit meglepett, hogy kellene vinni gépet :( Én sajnos nem tudok.
Üdv!

_________________
I have chosen darkness to be my guide.. War is in my heart, death is by my side


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 23 pén., 23:06 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Véget ért a támadások napja, az első 6 helyezett tájékoztatásul... A teljes végeredmény, majd később...

H5 támadás verseny:

BAJNOK: VOLOGYA
2. Jou
3. Mugger
4. Titi
5. Sorceress
6. Teki1986

H3 támadás:

BAJNOK: RT
2. Teki1986
3. Titi
4. Sorceress
5. Lord Shaba
6. NG

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vologya 2009 okt. 23 pén., 23:06-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 23 pén., 23:06 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
bogpista írta:
A Relikvia őrző mapon a kék be van zárva, nem tud elmenni balra, csak nagy kerülővel jobbra ami nagy hátrány. Ezenkívül a haste és slow shrine-k hiányoznak. Mindössze 1 slow shrine van a kék oldalán, a várból pedig ki vannak tiltva.



Üdv!
Köszi az észrevételt, le is javítottam, úgyhogy ha szerepelni fog a versenyen, már a javított verzión játszhatunk :)

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 24 szomb., 0:24 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Gz a győzteseknek (is)

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 24 szomb., 21:10 

Csatlakozott: 2003 ápr. 25 pén., 20:46
Hozzászólások: 20
veletlenul a zsebemben maradt a helyseg kulcsa, holnap reggel ne nagyon gyertek 8nal korabban


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 24 szomb., 21:39 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Ilyen Korán végeztetek is? Nem semmi rekordidőket futottatok akkor :)

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 25 vas., 11:17 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jan. 23 pén., 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest
Gratulálok minden győztesnek/helyezettnek :)

És Sorcy, bocsi a H3-ért. :( (Legalább ennyit elértem a tornán :D )

Tavasszal jövök a javított Gremókkal :D :D

Üdv!

_________________
I have chosen darkness to be my guide.. War is in my heart, death is by my side


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 25 vas., 17:09 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

Véget ért számomra a BB. e néven a tizenegyedik.
Csak 1vs1-ben indultam tizenegyedmagammal. A B csoportban voltam Pumpás , Karesz és Dreegar társaságában.
All randomra szavazott a csapat indulásra.

1. meccs:
Föld alatti háború

Pumpás (Necro - Isra) - Bogpista (Stronghold - Krellion)

Jól kezdtem, Gerwulf jött főhősnek, így jobb híján kineveztem. Kapott logot amit expertre gyúrtam, mellé kesztyű, így hasított a lelkem. 115-nél azonban történt 1 kis kellemetlenség. 3 rigóval meg a medvével beütöttem az Imp Cachét. Megnézni nem tudtam előtte, mert valami kövek voltak körülötte. Fullos volt. És hát a Gerwulf gyerek ott pusztult rútul a lényekkel együtt. Ekkor neveztük ki Krelliont. 121-nél kiszenvedtem a szürkét, azt elkezdtem ütni mindent. De a tomb előtti war unikornok blokkolták az utat, így meg kellett ütnöm kettő szürkével. És ahogy lenni szokott az unikorn üt-vakít - üt-vakít - üt-vakít - üt-vakít kombóval leszedte az egyik medvét :evil: Középről az artit (DSA) mégis én szedtem el. Sajnos csak lvl1-es variaim voltak a lvl2-őt nem volt idő megtanulni, ebből mass haste meg magic arrow ami említésre méltó.
Pumpás Isrája nem volt túl erős, viszont volt animate-je, amivel a végcsatában főlém tudott kerekedni. Persze ehhez kellett az én bénaságom is meg jópár jókör jött luck Pumpás oldalán.
Pumpás WIN.

2. meccs:
Én vs. te

Karesz - (Dungeon - Gerwulf) - Bogpista (Rampart - Jenova)

Elég szegény map és még piac sincs. Szerencsére jött Sepinroth, így nagy nehezen meglett a dragon az első héten. Sokat kellett érte így is szenvedni, de sikerült. Karesz is azt mondta sikerült neki a dragon, így próbáltam gyorsan menni. Sikerült kiszedni a nyakláncot, igaz mass slow hiján nehezebb volt, de szerencsére nem volt benne szürke. A logistic mellé jött csizma, így elég sokat tudtam menni. A droidokkal felderített területen láttam Gerwulfot , ahogy a másik nyaklánc felé oson. Elkaptam erős sereggel, ami után Karesz nem látta értelmét folytatni.

3.meccs
Merlin Próbatétele

Dreegar (Tower - Marius) - Bogpista (Stronghold - Andra)

Az intelligenciaspeckós hőst választottam, bízva a pályán lévő fix varik segítségében. Jól is fejlődött, jött earth, air is, tactic. Dreegar hamar bement középre, de ott semmi sincs, csak 1 nehezen elfoglalható vár. Azonban kiegyeztünk 1 elementál győzelembe, aminek nagy esélye lett volna a végén tekintve a rengeteg manámat. 2-1 ide.

Így tovább jutotam második helyen.

Legjobb 8:
Relikvia őrzői

HZsolt (Fortress - Pyre) - Bogpista (Fortress - Verdish)

Ilyen rémes hősfelhozatal utoljára Ssth ellen volt nekem a tavalyelőtti táborban. Jobb híján Verdish lett a main. Jól fejlődött, de a secvár (Inferno) mage guildje után láttam hogy semi esélyem (Clone-Frenzy) 126-nál Pyre kiszedte a nyakláncot. 131-nél megpróbálkoztam a kannával. Az arkok csúnya pusztítást végeztek és csaltak is. Szinte minden lépés után moráloztak és 2 ark is tudott feltámasztani, ami lehetetlen lenne elvileg. Nálam a gorgon baszott használni a death stare-t. Így sszépen le lett bontva a seregem. A Hidrák maradtak meg csak, meg 2 bika 1 baziliszkusz. De megütöttem a goldokat is, a hidrák már jobban bírták az ütést, elhoztuk a kardot is. A pajzs Zsolté lett. Skillekben kb egyformák voltunk, nálam a varázs skillek, Pyrénél az attack-defence volt azért előnyben. Minden mindegy alapon megütöttem az utópiát. De bénán csináltam a dolgot csak 5 hidrával mentem neki. Természetesen fullos volt. A végére 1 hidrám maradt :) Ha ezt nem szórakozom el még maradt volna talán esélyem, de így nem. A végcsata 12 HP híján mégis majdnem meglett. HZsolt azt hitte van resum, és állt a hullákon. Ha a ballisztát leütöm utána szétvillámozom a maradék seregét az antimágiát kapott 45 léggyel. De ütött a balliszta luckkal, így már nem maradt sansz. De azért vicces volt a Hidráját a futóhomokban szenvedni látni :)
Zsolt nyert. Gratula.

Köszi a szervezést Vologyának a srácoknak a remek hangulatú meccseket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 25 vas., 18:41 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Szeretném én is megköszönni Vologyának, Jounak, Dragonnak s aki még részt vett benne a sok szervezést, munkát, mapkészítést stb. Ismét jól éreztem magam s bár késő délutánra rendesen elkókadtam ez az élményen semmit sem csökkentett! :)
Kiteszem a kedvenc képemet a Gyalog galopp 3 fejű lovagjáról, a félfejű Shaba, középen Kucy s a vigyori Sorci, aki most kivételesen minden dobogóról lecsúszott. A képen szerepel még Dragon és Süni, hogy melyikük a bátor Sir Robin, az nem derült ki... :)

Kép

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 25 vas., 19:06 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Jó isten ez a kép áááá :lol: :oops: :P
Egyébként köszönöm a szervezőknek a szervezést, a hangulat kitűnő volt, én kicsit unmorális voltam mint mindig (hozzáteszem alapvetően ilyen a természetem), ebben közrejátszott az is, hogy a H3 seregem amit komolynak szántam nagyon pocsék lett, az eléggé letört, dehát ez van, most egyik versenyben sem alkottam semmi maradandót, talán majd legközelebb.
Köszönöm Mindenkinek a jó hangulatot, grat a győzteseknek (főleg Jounak, régóta megért már ez a 2. hely), viszlát tavasszal! :wink:

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 26 hétf., 2:33 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Hát megpróbálom összeszedni a gondolataimat, még mindig nem sikerült felocsúdnom :)
Dungeon mirror meccsel foglaltam keretbe a bajnokságot, ezzel kezdtem és fejeztem is be.

1 - NG (Dungeon) - Adler (Dungeon) Föld alatti háború

Sephinrothot választottam főhősnek, kedvem szottyant némi varázsláshoz, ami a csatázásoknál jól jött. Adler ütötte előbb a level 7-es blokkot, viszont megtorpant és visszafordult, így 2 napra rá üldözőbe vettem, már az Ő területén jártam, pár skillnövelőt meglátogattam, amikor megtámadott, így Ő kezdett. Kapott egy 375-ös meteort a scorpi, minotaurusz, talán hárpia trióm, viszont a majd ezres láncvillámom demoralizáló volt (a 13 scorpiból maradt 1...), 2. körben a szemek kapták, alig maradt, bár így is nagyon szoros volt a végjáték, a sárkányaim jókor moráloztak.

2 - Kady (Castle) - NG (Dungeon) Én vs Te

Eléggé berzenkedtem a pályától, elvégre "open map" és az nem volt az erősségem, de egész jól kezeltem a helyzetet. Vmi harcos hőssel voltam (most eszembe nem jut kivel) és nagyon élvezetes volt a játék. A főcsatáig háromszor csaptak össze a főhőseink, néha én menekültem el egy-egy scopicore-ral, néha Kady championokkal (amik cavalierek voltak, de hogy-hogy nem átváltoztak a stables-ban :D), napra pontosan szedtük ki a nyakláncot, sőt, még a hajós droidjaink is egy napon kötöttek ki a szigeten :D a sivatagban aztán összecsaptunk, a morál és a luck most sem hagyott cserben.

3 - NG (Fortress) - Dani (Dungeon) Merlin próbatétele

Sejtettem, hogy Fortresst vagy Strongholdot fog dobni a gép, ennek ellenére (Bogpistához hasonlóan) én is Andra mellett tettem le voksomat. Eléggé kapkodtam, mert minél előbb akartam végezni (máshová voltam hivatalos), úgyhogy ha Dani picit összeszedetebb, lazán legyőzhetett volna. Ha komolyan veszi ez a fiú és pár szezont rászán, szép eredményeket érhet majd el ;)

4 - vasárnap, negyeddöntő NG (Fortress) - Karesz () Relikvia őrző

Karesz fogalmam sincs már mivel lehetett :D főcsatára ugyanis nem került sor, hősiesen nekitámadott az arkangyaloknak, de addig is érték veszteségek, úgyhogy sajnos feladta. Megjegyzem a második vár előtti szörny mindenkinél pack volt, nálam meg lots és ráadásul mighty gorgon, úgyhogy vártunk a 3. hétig vele :D Drakon volt a főhősöm, a Celestialt kiszedtem és mentem volna utopiázni, amikor Karesz kapitulált.

5 - elődöntő NG (Inferno) - HZsolt (Fortress) Erők csatája

Gundula néni megtetszett, hallottam már sok jót róla és ezt most bizonyíthatta is nekem, még nem voltam vele. A koncepcióm az volt, hogy az elején hagyom a várat és eldzsalok a terep túloldalán lévő aranybányáig, de mire az őrzőjét is legyűrtem, elfogyott a seregem :D (hogy Teki vmi 1-1-7-nél hogyan foglalta el a középső várat, azt majd elmondja Ő maga...) Az első 2 meccsemen nagyon összeszedett voltam, a negyediken észlelhető volt egy kevés csövezés, de amit itt műveltem... 1 devillel befigyeltem a Dwarven Treasury-be, 5*30 törpe :D Teki kérdezte, hogy milyen koncepcióval mentem be :D hát igazából haza akartam vágatni a főhősömet, de nem 1 devil veszteséggel... Eme színjáték közepette (igen, volt egy nap, amikor a főhősöm piacozott :D) azért elfoglaltam a második várat és indultam Gundulával többek között 4 Archdevillel megszerezni a +6 all kardot. Zsolti ekkor már javában duhajkodott középen, a library-mat is bevette, úgyhogy iparkodnom kellett. De 2 nap alatt hazasurrantam és benéztem az utopiába és ami hasznosat kaptam, az mindössze egy air gömb volt :D aztán végül kiderült, hogy azzal nyertem meg a csatát. Zsoltinál ugyanis nem volt se ice bolt, se villám (a főváramban nekem se jutott), így az én villámom sebzése 600+ volt, míg Alkin magic arrowja 240. A bocikból hamar hurkát készítettem és sikerült felülkerekednem.

6 - döntő NG (Dungeon) - Dreegar (Dungeon) Ellenséges szomszédok

Hát itt végig példásan játszottam, nem volt egy felesleges lépésem, tartottam az iramot Dreegarral. Damacon jött kezdőhősnek és annyira megörültem neki, hogy fel is martam vele a logisticos scholart :D így hiába jött utána Shakti, a trogikat köszöntük neki, de most csak másodhegedűs lehetett. 2. nap az aranybányát elfoglaltam, majd meglepve tapasztaltam, hogy felül 3 lény is átállós. Tettem egy vargabetűt, elfoglaltam a Stronghold sec váramat, majd a giantes aranybányát (3*1, nem volt titán), utána a behemótokat gyűrtem le 1-2-2 környékén, lévén egy 500 aranyas pénzeszsákot őriztek és utána a thunderbirdös aranybánya. Húztam a capitolt, mint a szemét, nincs annyi pénz, amennyit ne tudnék elkölteni :D 2. héten még a kannát őrző bocikat gyalultam le, meg a libraryt látogattam (többiek hurrogtak Damacon miatt, de ő is ugyanúgy megkapta a tactics-ot, ami Shaktinak van). 1-3-4-nél néztem be az utopiámba, ami megint csak egy értékelhető dolgot adott, a piros gömböt :) ami nem kell mondanom milyen jól jött, ugyanis sorrow és counterstrike volt az összes level 4-es varázslatom. 1-3-7-nél már toporogtam a sárkányoknál, de megvártam a poput, letaroltam, visszakoztam kicsit és meg is érkezett Dreegar. Láttam játék közben, hogy Septienna a főhőse, úgyhogy nem lepett meg a 670 körüli csontimennyiség. Őt annál inkább a gömb. Megjegyzem a Tisztelt Térképszerkesztő úrnak, hogy a gold golem nem volt savage-ra állítva és mivel nem tudtam a golden bow-ról, lazán hagytam menekülni... egy mirror meccsnél, ahol 2 íjász egység is van, akár végzetes is lehet az ilyen. De nem volt az, mert a +3 luck/morál nyaklánc megtette hatását, ami már a kezdés után pár nappal mosolygott rám. Jár a gratuláció Dreegarnak, aki az utóbbi 3 részvételekor mindig bejutott a döntőbe.

Sikeremet Bozsonak ajánlom, aki remélem minél hamarabb vissza fog térni a Heroes vérkeringésébe :D ;)

H3 támadásban újoncként pedig elégedett vagyok a 6. helyezésemmel, szerzek némi rutint a támadásos harcmodorban és lesz ez még jobb is :P

Köszönet mindenkinek, aki hozzátett vmit a bajnokság lebonyolításáért!

(Tekinek meg üzenem, hogy a térkapus dologról tudtam, csak nem jutott eszembe :P)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 26 hétf., 9:56 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
NG írta:
1 devillel befigyeltem a Dwarven Treasury-be, 5*30 törpe :D Teki kérdezte, hogy milyen koncepcióval mentem be :D hát igazából haza akartam vágatni a főhősömet, de nem 1 devil veszteséggel...


EZt nem értem, hogy lehet 1 devillel bebukni a dwarven treasury-t?? Inkább küzdöttél volna, és kerestél volna utánna 1 másik kupac lényt :) Főleg ha főhőssel mentél, úgy nem tart 45 percig, csak vagy 30ig :P

Gratula Mindenkinek, aki résztvett a BB-n, és köszönet a szervezésért Vologyának és társainak :) Külön grat. a meglepő helyezetteknek:)

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 26 hétf., 10:52 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Üdv!

Először kiírom az 1vs1 versenyszám eredménysorát, aztán pedig egy rövid beszámolót firkantok ide :)

Elsősorban gratulálok NG-nek, mert az összes meccsét behúzta, végig koncentrált és a szerencse sem kerülte el. Mostmár ő is belépett a klubba :) .

Néhány érdekesség:
A HZsolt - Rt meccs elmaradt, mert Rt egy szülinapi bulira ment el.
Az összes csoportban kiesett a legutolsó, Karesz úgy juthatott tovább, hogy Pumpást leveri az utolsó csoportmeccsen.
Plusz kiadó volt még egy kieső hely, amelyre ÉN a végsőkig esélyes voltam, amíg ki nem szedtem Teki utópiáját, éljen a piros gömb, így Adler búcsúzott.
A C csoportban körbeverés lett, azonban nem játszottunk lovagi tornát, vagy hasonlót, hanem a toplista alapján dőltek el a helyezések.


Csoportmérkőzések:


A csoport

1. forduló: Föld alatti háború

NG - Adler 3:0
Kady - Dani 3:0

2. forduló: Te vs Én

NG - Kady 3:0
Adler - Dani 3:0

3. forduló: Merlin Próbatétele

Kady - Adler 3:0
NG - Dani 3:0

Az A csoport végeredménye:

1. NG 9 pont
2. Kady 6 pont

3. Adler 3 pont
4. Dani 0 pont


B csoport

1. forduló: Föld alatti háború

Pumpás - Bogpista 3:0
Dreegar - Karesz 3:0

2. forduló: Te vs Én

Bogpista - Karesz 3:0
Dreegar - Pumpás 3:0

3. forduló: Merlin Próbatétele

Bogpista - Dreegar 2:1
Karesz - Pumpás 3:0

A B csoport végeredménye:

1. Dreegar 7 pont
2. Bogpista 5 pont
3. Karesz 3 pont

4. Pumpás 3 pont

C csoport

1. forduló: Föld alatti háború

Süni - Rt 3:0
Teki - HZsolt 3:0

2. forduló: Te vs Én

Teki - Rt 3:0
HZsolt - Süni 3:0

3. forduló: Merlin Próbatétele

Süni - Teki 3:0
HZsolt - Rt 3:0

A C csoport végeredménye:

1. HZsolt 6 pont
2. Teki 6 pont
3. Süni 6 pont

4. Rt 0 pont

Negyeddöntők párosítása:
Map: Relikvia Őrző


HZsolt - Bogpista 3:0
Teki - Kady 3:0
NG - Karesz 3:0
Dreegar - Süni 3:0

Elődöntők:
Map: Erők csatája


Dreegar - Teki 3:0
NG - HZsolt 3:0

Döntő:
Map: Ellenséges szomszédok


NG - Dreegar 3:0

3. helyért:

Teki - HZsolt 3-0



Ezek alapján a végső sorrend:

1. NG
2. Dreegar
3. Teki1986
4. HZsolt
5. Kady 6 pont
6. Süni 6 pont
7. Bogpista 5 pont
8. Karesz 3 pont
9. Pumpás 3pont
10. Adler 3 pont
11. Dani 0 pont
12. Rt 0 pont

Helyezéseket 5.-től lefelé a megszerzett pontok, majd a toplista pontjai alapján rangsoroltam.

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 26 hétf., 18:39 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 23 szomb., 10:26
Hozzászólások: 377
Sziasztok Bátor Harcosok!

Köszönet a szervezőknek és a résztvevőknek a 11. BB-ért! :wink:
Mindenkinek köszönöm a játékot!
(Annak is, aki feladta! :twisted: )

Gratulálok az érmeseknek!


A lucky/unlucky díjak tulajdonosai megvannak már?

_________________
Üdvözlet minden nagyon bátor harcosnak!
Lord Shaba


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 27 kedd, 0:52 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
lordshaba írta:
A lucky/unlucky díjak tulajdonosai megvannak már?


Hát ilyen se volt még, hogy a helyszínen megkapja az illető a díjat :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 27 kedd, 0:55 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 12 vas., 17:34
Hozzászólások: 6704
Tartózkodási hely: Debrecen
Gratulálok NG megcsináltad. :P

_________________
Üdv: Merlin


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 27 kedd, 1:08 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Köszönöm Mindenkinek a részvételt, örülök, ha ismét jól éreztétek magatokat! :P Gratulálok a győzteseknek és a helyezetteknek! :) Remélem jövőre is lesz időm/energiám versenyeket szervezni és újra találkozhatok Mindenkivel. Külön örülök annak, hogy Warheart személyében újabb résztvevőt köszönthettünk a versenyen.

Itt van 1 kis élménybeszámoló részemről:

H5 támadás:

Jó kis csapattal indultam és esélyes voltam valami jó helyezésre. Különlegesen nagy volt a tét számomra, senki sem volt még, aki rajtam kívül 2x meg tudta volna megvédeni a bajnoki címét. A 3x-os bajnoki esélyekről csak titkon álmodtam... Nehéz meccseket és könnyűeket is vívtam. Az elején 3x elfelejtettem manát tölteni a kútban (nem vagyok hozzászokva, hogy várat is látogatok az artifact összerakás miatt...), de szerencsére Teki, Coradiel és HZsolt ellen így is sikerült a meccset hozni. Sajnos elszórtam 1-1-1 pontot Lord Shaba, Mugger bátyó és Jou csapata ellen, de így is hajszállal sikerült az élen végeznem. Sok érdekes dolgot produkált a H5, hogy ez bug vagy tényleg így működik, nem tudom, de még a 11. versenyen is van mit tanulni ebben a játékban... :P Végül is szerencsével sikerült első lennem, aminek nagyon örülök... :)

H3 támadás:

Itt olyan csapattal indultam, ami 1xerű játékkal játszható volt. A taktika: Dirr-durr, aztán vagy nyerek vagy veszítek... :P Solmyr bácsi erre tökéletesen alkalmas volt. Könnyed és szórakoztató játékkal a középmezőnyben landoltam, elfogadható eredmény... :)

1vs1 torna:

Itt nem indutam, csak szerveztem, köszönöm a résztvevők pontosságát és a szabályok pontos betartását... :) Köszönöm Süni lebonyolításban nyújtott segítségét! Gratulálok, különösképpen NG-nek, aki jó sok BB alatt beért és ugyan a szerencsével sem állt hadilábon, így végre BAJNOK lett ebben a versenyszámban... Mondtam én a döntő 2. napján, hogy az a bizonyos artifact döntő lesz a végcsatában... :P Nem igaz, NG? :P

Jut eszembe...

A Lucky díj nyertese: NG
Az Unlucky díj nyertese: Adler

Vigyázzatok magatokra, a következő versenyeken remélem, hogy találkozunk! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 172 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség