Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 1671 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 84  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 30 hétf., 12:01 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 09 pén., 15:59
Hozzászólások: 357
A StarCraft kettovel tokeletes. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 30 hétf., 12:27 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
az új részt a H3 alapjaira kell építeni, némi cicomázás, néhány újdonság -ami nem baromság - multiplayer játszhatóság prióban, ahogy a balance is.
Meg kell oldani, hogy 1vs1 mappok a H3 szintjén játszhatóak legyenek, 4-5 óra játékidővel, ha ez nem megy, ugyanúgy zsákutca lesz, mint a h4 vagy a h5.
Single player játékot csinálni 2010 ben, pc re, nem vall valami éleslátásra.

Nem tudom, hogy kik csinálják a játékot, remélem azért játszottak a 3. résszel, s annak is a multi részével.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 30 hétf., 12:59 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 09 pén., 15:59
Hozzászólások: 357
A fejlesztogardarol lehet tudni valamit?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 30 hétf., 15:21 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Adler írta:
az új részt a H3 alapjaira kell építeni, némi cicomázás, néhány újdonság -ami nem baromság - multiplayer játszhatóság prióban, ahogy a balance is.
Meg kell oldani, hogy 1vs1 mappok a H3 szintjén játszhatóak legyenek, 4-5 óra játékidővel, ha ez nem megy, ugyanúgy zsákutca lesz, mint a h4 vagy a h5.
Single player játékot csinálni 2010 ben, pc re, nem vall valami éleslátásra.

Nem tudom, hogy kik csinálják a játékot, remélem azért játszottak a 3. résszel, s annak is a multi részével.

kb egyetértek :o

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 30 hétf., 22:11 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Én is :wink:

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 31 kedd, 0:01 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
És én is. :wink: :)

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 31 kedd, 14:46 
Avatar

Csatlakozott: 2008 okt. 26 vas., 18:55
Hozzászólások: 102
Tartózkodási hely: Debrecen
És csatlakozom én is :)

_________________
"Az élet engem már százszor pofon vágott, de én mindannyiszor vissza is adtam neki! :)"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 31 kedd, 19:45 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Üdv. Én is nagy rajongója vagyok a sorozatnak még 97-ben találkoztam az első és 2. résszel. Azóta mindegyik részt eléggé megismertem. :)) Főleg a 3. résszel játszottunk mi is Hot Seatet meg LAN-t ezerrel. :)

http://heroescommunity.com/viewthread.p ... genumber=1

Itt fel vannak sorolva az eddig látott előzetesek és képek, események 1-2 gameplay videó térképről és harcról a még nem végleges játékkal.

http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1281941812

Itt pedig ha sokat mentek lejjebb minden új infót magyarul elolvashattok. Tőlem és Piotól nagyrészt. Annyi új infó van hogy le nem írom mindet. :D
No a legfrissebbet azért igen. :)

a Kölni Gamescom demóról videók: Harc és térkép még nem végles a játék szóval no új zene pl V. részét használják más lesz az interfész nincs kész 2D-s animált városkép stb. Lesznek Bossok egyébkét a kampányban ala King's Biunty 2 pályánkénr és összesen 20 páya lesz + prologús és + tutorial.

http://www.youtube.com/watch?v=VIyZrezA ... r_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=8RL7Yqcp ... r_embedded

No úgy látszik hogy marad az egész Heroes sorozatot zeneileg aláfestő Paul Romero. Még több operaszerű, még több kórusos zenei részekkel és mandarin nyelvű szövegekkel ugyanis ahogy ő fogalmaz a játék egy része Kínában fog játszódni, még egy bizonyíték a NAGAK-ra melyeket kínaias keleti stílussal képzelnek el sokan. Ők lehetnek talán az új féle 5. nép.
A szerződés kötéshez közel állnak , reméli nemsokára sikerül megkötni.

Dungeonos vár a sima alap játékban nem valószínű tehát hogy már lesz. Az elfek vagy a varázslók lehetnek még az 5. nép teljesen új lesz mindenki a NAGAK-ra tippel, vagy az Arctalanokra, a Dungeon vár elődje ők még jöhetnek kiegben is.

Got this tidbit of info from Romero himself:

"We are currently negotiating the contract for HMMVI and hopefully the company will accept my terms! If so, there WILL be more opera, choral parts WITH lyrics in Mandarin, since part of the new game takes place in China!

Paul Anthony Romero"

Found last sentence curious; likely the game just borrows elements from chinese culture possibly for one of the factions.

These sound pretty good to me and Romero is definitely the man for the job.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 31 kedd, 19:53 
Avatar

Csatlakozott: 2009 dec. 18 pén., 1:47
Hozzászólások: 42
Na, az jó pont, ha a zene marad a régi.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 31 kedd, 21:26 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
A bemutatott helyszíni félkész játék állapotot bemutató Demoban volt csak Heroes V zenével pótolva a még nem kész Heroes VI zene :) Remélem én is hogy marad a Heroes 1-5 ig alkotó zene gárda. Lesz város zene is .

Egyébként lesz rendes demó majd tavasszal. Márciusban akarják megjelentetni a játékot gondolom a demót is kb akkor.

Az erődökbe lehet majd embereket rakni védelem gyanánt így kontrollálva a bányákat. Lovaggal is elfoglalhatók az ellenséges bányák de ha csak örökké benne állnak a bányában ha kilépnek újra az ellenségé amíg övé az adott terület erődje is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 31 kedd, 23:10 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Nagyon zavaró ez, hogy csak öt nép lesz valszeg... :? Ez am egészen biztos?

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 01 szer., 0:01 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
a lényegről, a multiplayer/balance, mp játszhatóság eddig szó nem esett, kit érdekel a zene, mikor kikapcsolom, kit érdekel hány offline pálya van, mikor megunom, hiszen üditő kivételtől eltekintve mind ugyanarra a sémára épül, már évek óta.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 01 szer., 0:18 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 0:07
Hozzászólások: 73
Igazat kell adnom én általában kikapcsolom a zenét mert csak este tudok játszani mikor mindenki alszik, a pályákat meg kitöröltem a H3ból hisz minek ha van RMG(random map generator)?
Inkább az RMG-t kellene jól megoldják nem úgy mint az 5ben.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 01 szer., 8:39 
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 17 szer., 10:27
Hozzászólások: 292
Tartózkodási hely: Kispest
Lord Haart 92 írta:
Igazat kell adnom én általában kikapcsolom a zenét mert csak este tudok játszani mikor mindenki alszik, a pályákat meg kitöröltem a H3ból hisz minek ha van RMG(random map generator)?
Inkább az RMG-t kellene jól megoldják nem úgy mint az 5ben.


Nem tudom, kinek mi a véleménye, szerintem a HOMM3 RMG-je se volt sokkal jobb, mint az 5-é.

_________________
General Tarhás
We want our quicksand back! :D
Lesz még a Putrid Lamasu-tanya!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 01 szer., 10:39 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Sajnos a multiról annyit mondtak eddig hogy lesz Hot Seat mód. Majd ősszel lesz még téma a multiplayer részletesebben.l

Kikerültek az V. részből kivett koncepciós rajzok a nagakról szóval már oda is beakarták rakni őket. Egyre valószínűbb az 5. frakció ők lesznek a 6,. részben.

Így viszont a Dungeon vagy az Academy átesik egy kiegészítőbe maximum.
A 4. faj azt mondták régi ismerős faj lesz szóval talán az elfekre tippelnek a legtöbben.

Minden régi ismerős fajnak is vannak új lényei pl a nekróknak 3 is (Zombie helyet gyors Ghoul, csontsárkány helyett Póknőszerüség, Asha örzője, Kaszás helyett Khiméra szfinxfejjel) de általában is minden frakciónak 40%-nyi új lénye lesz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 02 csüt., 8:15 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 08 kedd, 9:22
Hozzászólások: 22
Nagyon várom már az új részt. Az itt linkelt és bemásolt információk alapján nekem tetszik. Bízzunk benne, hogy kellően odafigyelnek a játékra. Olvastam, hogy talán nem lesz város nézet. Eddigelé ez a kijelentés volt ami nem tetszésemet váltotta ki, de türelmes várom, hogy tényleg így lesz-é?

31 évesen, gyermekeim mellett nem sok idő jut játszadozásra, jelen pillanatban, pár hónapja ez a dolog a 0-val egyenlő (de régen is max. este 1-2 óra; nagyon régen, tinédzser koromba napokat játszottunk barátaimmal: reggel átjöttek és egy gépen 2-4-en estig toltuk). Tehát megjelenés után (2011. 03.?) se sok időm lesz rá, de a nosztalgia miatt tuti kipróbálom azért ;)

Üdv. nektek!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára odusszeusz 2010 szept. 02 csüt., 10:29-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 02 csüt., 8:22 
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 17 szer., 10:27
Hozzászólások: 292
Tartózkodási hely: Kispest
odusszeusz írta:
Nagyon várom már az új részt. Az itt linkelt és bemásolt információk alapján nekem tetszik. Bízzunk benne, hogy kellően odafigyelnek a játékra. Olvastam, hogy talán nem lesz város nézet. Eddigelé ez a kijelentés volt ami nem tetszésemet váltotta ki, de türelmes várom, hogy tényleg így lesz-é?

Üdv. nektek!


Én azt hallottam, talán ide is be van rakva, hogy lesz városképernyő, de visszatérnek a régi 2D-hez az 5-ben használt 3D helyett. Ami végül is nem baj, mert úgy is lehet marha szépet csinálni. (ld. HOMM3)
Ami bajom nekem van vele, azt többnyire a korábbi vinnyogásaim során leírtam.

_________________
General Tarhás
We want our quicksand back! :D
Lesz még a Putrid Lamasu-tanya!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 02 csüt., 10:38 
Avatar

Csatlakozott: 2009 dec. 18 pén., 1:47
Hozzászólások: 42
Frechaut írta:
odusszeusz írta:
Nagyon várom már az új részt. Az itt linkelt és bemásolt információk alapján nekem tetszik. Bízzunk benne, hogy kellően odafigyelnek a játékra. Olvastam, hogy talán nem lesz város nézet. Eddigelé ez a kijelentés volt ami nem tetszésemet váltotta ki, de türelmes várom, hogy tényleg így lesz-é?

Üdv. nektek!


Én azt hallottam, talán ide is be van rakva, hogy lesz városképernyő, de visszatérnek a régi 2D-hez az 5-ben használt 3D helyett. Ami végül is nem baj, mert úgy is lehet marha szépet csinálni. (ld. HOMM3)
Ami bajom nekem van vele, azt többnyire a korábbi vinnyogásaim során leírtam.


Szerintem ez jó húzás. Nekem a 3D-s városok nem annyira jöttek be.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 02 csüt., 22:03 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Jaja 2D-s városkép lesz de lehet hogy nagy ablakban jön be majd szóval láthatunk egy picit még a kalandtérképből is így nem kell külön töltögetést tennie mindig a gépnek amikor belépünk a városba. Lesznek saját frakció zenék is mint eddig.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 02 csüt., 22:33 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Nekem azért tetszett a 3D-s városkép... azon tényleg látszott a fejlődés.

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 1671 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 84  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség