Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 1671 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 84  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 27 pén., 15:24 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 27 pén., 15:10
Hozzászólások: 2
Helló mindenki! Csak azért ugrottam be hogy megkérdezzem, tervezi-e valaki egy MMH6 rajongói oldal indítását mert eddig egyet sem találtam. Kicsit lehangoló hogy minden nagyobb címnek készül egy-egy magyar fansite de ez a magyar fejlesztésű játék meg honlap nélkül árválkodik.
Még mielőtt valaki megkérdezi: indítanék én neki oldalt de nem értek a PHP-hez :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 27 pén., 17:48 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Sziasztok!
Nemrég regisztráltam, csak épp elszállt a net pár napra, így csak most szólok először. Örülök, hogy itt lehetek.:)

Dessa, jó az ötleted, csak sajna nekem valszeg nem lesz időm tanév közben szerkeszteni az oldalt... :(

Amúgy nekem tetszik az MMH6 trailerje, és az hogy magyarok fejlesztik, annak külön örülök.:) Természetesen nekem is a Heroes sorozat a kedvenc játékom, és ha tekinthetjük hazainak az még jobb.:)

Bocsi, valaki meg tudná nekem pontosan mondani, hogy hány admin van, és kik? (Krityót, Kerticset meg Muggert láttam, de ha valaki megmondaná, hogy kik vannak még, azt megköszönném.) Csak hogy tudjam, kihez lehet fordulni ha valamit nem értek. Előre is köszönöm.

Ja és még Vologyát is láttam, bocsi. :)

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 27 pén., 19:20 
Avatar

Csatlakozott: 2010 márc. 11 csüt., 12:51
Hozzászólások: 188
És a legjobb, hogy lehet nézik ezt az oldalt ami nekünk hasznos mert akkor megeshet, hogy az általunk leírt dolgok közül beleraknak valamit.

_________________
Ide azért kell alá írás mert azt is tudok.
Jók a nekrók de én jobb vagyok náluk.
WoG 4ever


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 27 pén., 19:43 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 0:07
Hozzászólások: 73
Hát az nagyon jó lenne főleg a lényes és faj ötleteket kellene megvalósítani hiszen azzal nem lehet elrontani a játékot mert minél változatosabb annál inkább tetszik az embereknek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 27 pén., 20:19 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 27 pén., 15:10
Hozzászólások: 2
Sajnos nem hiszem hogy olvassák hiszen egyrészt elég semmitmondó a fooldal (nem bunkóságból írom) másrészt regisztrálni kell a fórumra hogy egyáltalán lásd a hozzászólásokat. Ami ráadásul elkuldi e-mailben a jelszavadat (nesze neked SSL), ez finoman szólva nem professzionális. Hangsúlyozom, sajnos.

HUNLorcs írta:
Dessa, jó az ötleted, csak sajna nekem valszeg nem lesz időm tanév közben szerkeszteni az oldalt... :(

Igazat megvallva azért írtam mert szerettem volna jelentkezni mindenesnek (cikkírás, fórum fenntartása, hírezés, képek feltoltése) mivel kovetem a legtobb német meg angol rajongói oldalt (és beszélem mindkét nyelvet).
A honlap fenntartását és a vezetoi szerepet viszont nem vállalnám. Az elobbihez - mint fentebb írtam - nem értek, az utóbbinak meg a honlaptulajdonos kezében a helye. Ezért is érdeklodtem itt, mert nem tudom hogy nektek mennyire nyilvánvaló de ez az egyetlen magyar Heroes rajongói oldal :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 28 szomb., 9:00 
Avatar

Csatlakozott: 2003 júl. 13 vas., 16:10
Hozzászólások: 260
Tartózkodási hely: Szeged
Sziasztok!
Frechaut hozzászólásához még hozzáfűznék pár érdekességet, amit még nem láttam itt (de attól nem kizárt h valamit megismétlek):

-4-féle nyersanyag lesz: arany, fa, érc és kristály.

-Control points (irányító pontok): Olyan speciális objektum, amit meghódítva a hozzá tartozó összes nem semleges bánya/egységtermelő a tiéd lesz.

-Illetve olvastam még egy ilyet egy cikkben, nem tudom hogy az előzővel mennyire passzol össze: minden városnak saját mini-gazdasága lesz.

-A fejlesztők szeretnék mind az 5 "faj" játékmenetben egyedivé tenni, hogy elérjék a "Blizzard színvonalat" (ezt a kifejezést előszeretettel használják).

-Eddig 3 faj tűnik nekem biztosnak (a videó alapján): Castle, Necropolis, Inferno. Szerintem lesz a játékban fallen angel is:)


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Fizban 2010 aug. 28 szomb., 16:31-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 28 szomb., 12:57 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 0:07
Hozzászólások: 73
Csak 5 faj lesz? :lol:
Akkor ez megint egy jó nagy marhaság lesz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 28 szomb., 13:20 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Reméljük, hogy több lesz :shock:

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 29 vas., 9:40 
Avatar

Csatlakozott: 2006 szept. 06 szer., 12:52
Hozzászólások: 85
Tartózkodási hely: St. Gotthard
A többi biztosan majd az esetleges kiegészítóvel jön, ha jön :?

_________________
A fájdalom elkeseredettséget szül,az elkeseredettség gyűlöletet,minden iránt,a gyűlölet összetartó erő,összetart minket,embereket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 29 vas., 16:56 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 04 vas., 12:31
Hozzászólások: 71
Igen, az öt vár híre - valamint a négy nyersanyag kérdése - engem is elgondolkodtatott. Viszont amíg a várak listáját, amint azt mások is említették, ki lehet a későbbiekben egészíteni, de a nyersanyagrendszer leegyszerűsítése elég fájó pontnak hat így elsőre. Az irányító pontok viszont előnyösnek hatnak, megspórolnak vele egy csomó felesleges futkorászást a bányák után.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 29 vas., 18:50 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Nekem a Heroes 4-ben pont az nem tetszik, hogy kevés faj van a 3-hoz képest... :( :? Remélem azért lesz itt is több, mint öt, mert ha tényleg így van akkor az igencsak nem jó... :? én pont azt szeretem a 3-ban meg az 5-ben is, hogy sokfajta lény van. :wink:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 29 vas., 21:54 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 04 vas., 12:31
Hozzászólások: 71
Ez csak természetes. Több nép, illetve több egység - több alkalmazható stratégia (persze, ha kiegyensúlyozottan vannak megcsinálva). Az 5 várral már csak az is probléma, hogy ez azzal jár, hogy valamelyik kedvenc nép ki fog maradni a "kezdőcsapatból" - és bármelyik is marad ki, a rajongók meg fogják érezni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 29 vas., 22:59 
Avatar

Csatlakozott: 2009 dec. 18 pén., 1:47
Hozzászólások: 42
A Haven, Inferno és Necropolis valóban biztos, hogy benne lesz. Bukott angyal külön viszont szerintem biztos, hogy nem, gondolom, majd az Inferno színeiben fog ő indulni, mint hős.

Az eddigi tapasztalataim alapján az utolsó kettő egyike a Dungeon (ez eddig minden részből kihagyhatatlan volt, és szerintem olyan karakteres dolog, amit most is biztos, hogy nem hagynak ki - mellesleg a kampányban is biztos jól jön, ha valamit föld alá kell betenni), a második már jóval kétségesebb - a jellemegyensúly öt frakiónál így is úgy is bukik.

A 3. részben volt ugye 3 "jó" oldal, 3 "rossz" oldal, és 3 "semleges" oldal, így az erőegyensúly megvolt. A negyedik részben szintén sikerült megoldani az egyensúlyt 6 frakcióval. Az ötödik rész szintén zenész, alapból 3-3 ellentétes csoport van, majd a kiegészítőben megdobták még kettővel, amit lehet úgy ahogy semlegesnek tekinteni.

A hatodikban, ha biztosra vesszük, hogy Haven, Inferno, Necropolis és Dungeon szerepel, akkor az eddig 1-3 a "gonoszok" javára, tehát értelemszerűen az utolsónak egy "jó" jelleműnek kéne lennie, ami leszűkíti a Sylvianra és Tower-re. Mindkettő elég jelentős az egész szériában, így a rajongóknak biztos nem tetszene, ha egyik kimaradna. Ráadásul a semleges frakciók így teljes egészében megszűnnének, pedig a Stronghold-ot eddig egy részből sem hagyták ki.

Egy szó mint száz, kevés ez az öt frakció, valami fontos úgy is kimarad, és ilyen módon a kiegészítőkben is valószínűtlen az új tartalom, hiszen a régit kéne "behozni". Persze azt aláírom, hogy így jóval könnyebb kiegyensúlyozni a frakciókat. Azt nem teljesen értem viszont, hogy teljesen egyedivé akarják tenni különböző fajokat - szerintem ez már az ötödik részben is jól sikerült. Persze, a legélvezetesebb dolog, ha teljesen egyediek, mint a Starcraft-ban - csakhogy a Blizzard is nagyon nehezen tudja kiegyensúlyozni ezt a három egyedi fajt, nem lehet, hogy a srácok nagy fába vágják a fejszéjüket rögtön öttel?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 29 vas., 23:03 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Fizban írta:
-4-féle nyersanyag lesz: arany, fa, érc és kristály.
-A fejlesztők szeretnék mind az 5 "faj" játékmenetben egyedivé tenni, hogy elérjék a "Blizzard színvonalat" (ezt a kifejezést előszeretettel használják)

Ezt komolyan gondolták? :shock:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 29 vas., 23:19 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
De, ezt mégcsak most csinálják nem? Mi van ha, az egyik fejlesztő itt olvassa az ötleteinket? Szerintem jöjjön vissza a szokásos nyersanyag elosztás (fa, kő, kristály, higany, kén, gyémánt) és az, hogy legyen az öt vár helyett kilenc, mint a régi szép időkben. :wink:

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 29 vas., 23:44 
Avatar

Csatlakozott: 2009 dec. 18 pén., 1:47
Hozzászólások: 42
T-Rex írta:
De, ezt mégcsak most csinálják nem? Mi van ha, az egyik fejlesztő itt olvassa az ötleteinket? Szerintem jöjjön vissza a szokásos nyersanyag elosztás (fa, kő, kristály, higany, kén, gyémánt) és az, hogy legyen az öt vár helyett kilenc, mint a régi szép időkben. :wink:


Ki tudja, lehet Vologya mester is nekik dolgozik ;)
Mindenesetre igen valószínűtlen, hogy bármi fontosabb dolgon változtatnának. Nagyon közeledik a határidő (elvégre már csak 7 hónap van hátra, a fejlesztés pedig gondolom legalább két éve már megy), így már inkább csak a tesztelgetés, finomítás, kampány marad hátra.

Sokan megijednek a négy nyersanyagtól, szerintem ez tipikusan meglátjuk kategória. Merész húzás volt egy ilyen "alap" dolgot megváltoztatni, de ha jól meg tudják csinálni, akkor nem hiszem, hogy gond lesz belőle. Én inkább attól félek, hogy a nagy innovációban valami nagyon meghatározó Heroes vonást vesznek ki.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 30 hétf., 0:04 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
De ha már úgyis magyarok fejlesztik, esetleg valahogy kapcsolatba is lehetne lépni velük nem?:) Elvégre mi vagyunk a legnagyobb magyar Heroes rajongói klub, lehet h esetleg még figyelembe is vennének.:) (Bár lehet h túl optimista vagyok)

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 30 hétf., 0:39 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 0:07
Hozzászólások: 73
solmenir írta:
T-Rex írta:
De, ezt mégcsak most csinálják nem? Mi van ha, az egyik fejlesztő itt olvassa az ötleteinket? Szerintem jöjjön vissza a szokásos nyersanyag elosztás (fa, kő, kristály, higany, kén, gyémánt) és az, hogy legyen az öt vár helyett kilenc, mint a régi szép időkben. :wink:


Ki tudja, lehet Vologya mester is nekik dolgozik ;)
Mindenesetre igen valószínűtlen, hogy bármi fontosabb dolgon változtatnának. Nagyon közeledik a határidő (elvégre már csak 7 hónap van hátra, a fejlesztés pedig gondolom legalább két éve már megy), így már inkább csak a tesztelgetés, finomítás, kampány marad hátra.

Sokan megijednek a négy nyersanyagtól, szerintem ez tipikusan meglátjuk kategória. Merész húzás volt egy ilyen "alap" dolgot megváltoztatni, de ha jól meg tudják csinálni, akkor nem hiszem, hogy gond lesz belőle. Én inkább attól félek, hogy a nagy innovációban valami nagyon meghatározó Heroes vonást vesznek ki.


Hogy egy nagy embert idézzek:"A hülyeség és a zsenialitás között az a különbség h az utóbbinak nincsenek határai"

Ha ezt egy kicsit boncolgatjuk és rávetítjük a mi példánkra akkor kihozhatjuk belőle azt h a normál ember jelen esetünkben az aki nem tervez játékot és várja h neki tervezzenek tehát mi.
A hülye és a zseni mindketten játékot terveznek(tehát hasonlítanak egymásra).
Mi kell h meg tudj tervezni egy játékot?fantázia.
És a fantázia mikor határtalan?ha nem korlátozzák.
Tehát a hülye az aki korlátozza magát a fantáziájában ezért nem lát túl saját világán.
A zseni pedig az aki túllát a saját világán mert ő játékot tervez de nem korlátozza a saját fantáziáját így a határok számára végtelenek.

Akik elkészítették a heroes 3at zsenik voltak akik viszont az 5öt tervezték és a 6ot tervezik azok csak a heroes világát akarják átformázni tökéletesíteni.
Elvégre te minek neveznéd az 5fajt és a 4féle nyersanyagot?
Talán innovációnak?nem hiszem.
Merész húzásnak?talán de biztos h nem a határtalan fantázia szülte.
Nem az a lényeg h ne változtassanak semmit hanem éppen h változtassanak és többet adjanak a 3hoz képest(hisz a legtöbbünk szerint ez volt a csúcs)nem pedig kevesebbet.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 30 hétf., 8:32 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Meg nem erősített értesülések szerint a hősök egyedi képességekkel rendelkeznek majd, valamint hadvezetési jártasságuktól függ majd, hogy mekkora sereget toborozhatnak.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 30 hétf., 8:32 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Egy-két RTS gameban jól megoldották a játszhatóságot 3-4 nyersanyaggal(pl Rise of Nations),de egy heroesban elég szokatlan lesz...De azért ki fogom próbálni 8)
Mégiscsak magyar termék :roll: (bár ez nem feltétlen jó hír :twisted: )

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 1671 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 84  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség