Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 1671 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 80, 81, 82, 83, 84  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 17:13 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 08 szomb., 15:02
Hozzászólások: 76
Vologya mester azt írta az sg-n, hogy az Ubi tévedésből küldött angol nyelvű lemezeket az 576-nak, így aki tőlük rendelt, azoknak angol lesz a játék.
Szintén az Ubi hibája a CE hiányosságai, de majd mindegyik pótolva lesz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 17:32 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
V-kony írta:
Vologya mester azt írta az sg-n, hogy az Ubi tévedésből küldött angol nyelvű lemezeket az 576-nak, így aki tőlük rendelt, azoknak angol lesz a játék.
Szintén az Ubi hibája a CE hiányosságai, de majd mindegyik pótolva lesz.


Üdv Bátor Harcosok!

Már órák óta több fórumon vagyok fent és válaszolgatok, akinek tudok, telefonálgatok, infót gyűjtök, már nem számolom mennyi e-mailre válaszoltam, végre visszaértem ide is. Szóval a hivatalos közlemények:

1. Most kaptam az infót, hogy az UBI tévedésből angol nyelvű lemezeket küldött az 576 Shopnak, tehát aki onnan rendelt, azoknak Mindenkinek ANGOL nyelvű lemez lesz a dobozában! Az 576 Shop elnézést kér az UBI hibájáért, ki fogják cserélni a lemezeket magyar nyelvűre, amint az beérkezik az UBI-tól. Addig is türelmeteket kérik és külön fogják jelezni, hogy hogyan juthattok a magyar verzióhoz.

Természetesen, aki a CDGalaxistól, PCDome-tól, Seven m-től, Tőlünk rendelte a játékot, annak garantáltan a magyar verzió lesz a dobozban...

2. Újabb hírek: Szintén az UBI hibájából maradt ki a Collector kiadásból a Soundtrack CD és a DVD tok, ezeket a Seven m Kft. pótolni fogja (már a javított borítóval!) a lehetőségek szerinti legrövidebb határidőn belül és az érintett Collector kiadás vásárlók a beérkezést követően meg fogják kapni ingyenesen. Sajnos a magyar verzióhoz az UBI nem biztosította a Heroes Kingdoms 1 hónapos ingyenes "kupont", így arra továbbra sem lehet számítani! Addig is szíves türelmeteket kérik!


EDIT: Mégis lehet, hogy lesz KINGDOMS kód...

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vologya 2011 okt. 14 pén., 18:39-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 17:36 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Nah legjobb,én az 576-től rendeltem CE-t, szóval én akkor most elmehetek a ..... oda. Kezdem nagyon megbánni hogy megrendeltem a CE-t holott elméletileg ennek nagyon jónak kellene lennie... lehet tényleg jobban jártam volna ha csak simán megveszem az alapjátékot és akkor már játszhatnék is. Mert hogy még mindig nem jött hír arról hogy szegedre egyáltalán megjöttek-e a CE-k. Kezdem azt a tizenakráhányezret kidobott pénznek érezni....
Remélem azért hogy az 576/CE kombóban azért a játékot nem felejtették el belerakni... vagy egy összehajtott Délmagyarba lesz belerakva egy CD amit az ajtó alatt csúsztatnak be?

SZERK.: Közben Vologya mester hozott némi információt :wink:, úgyhogy amit írtam csak a felét tessék komolyan venni .
De ennek is van tanunsága... soha a büdös életbe nem veszek ( rendelni meg pláne nem fogok ) semmit az 576-tól.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 17:42 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
ShurTugal írta:
Nah legjobb,én az 576-től rendeltem CE-t, szóval én akkor most elmehetek a ..... oda. Kezdem nagyon megbánni hogy megrendeltem a CE-t holott elméletileg ennek nagyon jónak kellene lennie... lehet tényleg jobban jártam volna ha csak simán megveszem az alapjátékot és akkor már játszhatnék is. Mert hogy még mindig nem jött hír arról hogy szegedre egyáltalán megjöttek-e a CE-k. Kezdem azt a tizenakráhányezret kidobott pénznek érezni....
Remélem azért hogy az 576/CE kombóban azért a játékot nem felejtették el belerakni... vagy egy összehajtott Délmagyarba lesz belerakva egy CD amit az ajtó alatt csúsztatnak be?


Üdv Bátor Harcosok!

Szvsz nem kell a bolhából elefántot csinálni, így is nagy presztízs veszteség ez a baki az 576 Shopnak... Persze aki onnan rendelt az érthetően ideges emiatt, de ami megtörtént, azon már nem lehet változtatni... Egyébként pedig ha magyar CE-t szeretnél, érdeklődd meg, hogy kötelező e átvenned a korábban 576-ban megrendelt CE-t és írj a shop@pcdome.hu e-mail címre, hogy van e még CE-jük és vedd meg ott, ha van azt jövő hét keddre legkésőbb megkapod... Vagy rendelj simát, az is megérkezik addigra biztosan és olcsóbb is lesz... Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 17:44 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Elnézést kérek, de kicsit felhúzott ez a sok dolog így hirtelen. És nagyon köszönöm a segítséget a CE-vel kapcsolatban.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 17:45 
Avatar

Csatlakozott: 2011 júl. 07 csüt., 12:05
Hozzászólások: 13
Sőt én még tudok egy hírt.............(sok-sok pont...)
Az 576 legalábbis Debrecenben, nem kapott elég Collector's-t ezért sokan majd a következő körben kapják csak meg a játékot (és az mikor lesz?), így én magam is! Eléggé vörös volt a fejem az idegességtől, mikor meghallottam ezt, miután már 2 hete lázban égve vártam a megjelenést, és a hétvégére óriási kockulást terveztem....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 17:57 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Chob írta:
Sőt én még tudok egy hírt.............(sok-sok pont...)
Az 576 legalábbis Debrecenben, nem kapott elég Collector's-t ezért sokan majd a következő körben kapják csak meg a játékot (és az mikor lesz?), így én magam is! Eléggé vörös volt a fejem az idegességtől, mikor meghallottam ezt, miután már 2 hete lázban égve vártam a megjelenést, és a hétvégére óriási kockulást terveztem....


Üdv Bátor Harcos!

Ez az infó nem tudom honnan származik, tudomásom szerint Magyarországra nem érkezik több Collector kiadás... Bár lehet, hogy az 576 Shop kálváriája miatt mégis lesz... Jobb lenne ennek utánajárni biztosan... :roll: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 18:24 
Avatar

Csatlakozott: 2011 júl. 07 csüt., 12:05
Hozzászólások: 13
Vologya írta:
Chob írta:
Sőt én még tudok egy hírt.............(sok-sok pont...)
Az 576 legalábbis Debrecenben, nem kapott elég Collector's-t ezért sokan majd a következő körben kapják csak meg a játékot (és az mikor lesz?), így én magam is! Eléggé vörös volt a fejem az idegességtől, mikor meghallottam ezt, miután már 2 hete lázban égve vártam a megjelenést, és a hétvégére óriási kockulást terveztem....


Üdv Bátor Harcos!

Ez az infó nem tudom honnan származik, tudomásom szerint Magyarországra nem érkezik több Collector kiadás... Bár lehet, hogy az 576 Shop kálváriája miatt mégis lesz... Jobb lenne ennek utánajárni biztosan... :roll: Baráti üdv!


Bementem ma a debreceni fórumba, azt mondták nem kaptak elég Collector's-t , és akik most nem kapják meg sajnálatosan, azok majd a következő körrel kapják meg. Most ennek, hogy járjak jobban utána? Hívjam fel őket én? Nekik kellene felhívni engem, hogy mia fene van mégis. Vagy nem érdekli őket és hagyják, hogy várjak heteket mire észbe kapok, hogy nem lesz már semmi? Eléggé felháborító...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Megerkezett
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 18:24 

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 11:25
Hozzászólások: 36
2 oraja erkezett meg a Collectors`s Edition hazhoz, pedig a UPS oldalan hetfore igertek delivery tracking-nel. Kellemes meglepetes, hetvegen csak a letfentartashoz szukseges inni- es ennivalot veszem magamhoz a Heroeson kivul:D
Gyonyoru a doboz es minden mas is, a tetszik a polo is a kis aranyos sarkannyal :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 18:32 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Újabb hír az Nvidia kártyások fagyási ügyében:

Megvan az indulási fagyást okozó bug és elkészült rá a javítás is. Remélhetőleg hamar ki fog kerülni. (tesztelést igényel az ubi részéről és ha rábólintanak akkor lesz feltöltve)

Valamint lehet, hogy a Collector kiadáshoz mégis lesz 1 havi Kingdoms kód! :D

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 18:56 

Csatlakozott: 2011 okt. 13 csüt., 17:36
Hozzászólások: 2
Sziasztok!

Mivel új vagyok és épp melóhelyről írok, rá is térek a tárgyra: melyik kiadás magyar (magyar a felirat, vag a hang is az)? Illetve csak akkor magyar ha megveszem a játék sima vagy CE kiadását? Amit meghívós, nem publikus letöltős/visszaosztós oldalról lehet "megszerezni" az full angol?
Illetve van még lehetőség valahol CE-t venni?

Előre is köszi a válaszokat.
Üdv!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 18:56 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
ELNÉZÉST MINDENKITŐL! Aki szegeden rendelt elő CE-t azoktól szeretnék elnézést kérni, ugyanis azt mondták az 576-ban, mert a ma érkezett 5 CE-ból én kaptam az egyetlen magyar nyelvűt. Szeretnék elnézést kérni még a "dühkitörésemért". Akik pedig nem kaptak egyáltalán azoknak kitartást!

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 19:03 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
joshua írta:
Sziasztok!

Mivel új vagyok és épp melóhelyről írok, rá is térek a tárgyra: melyik kiadás magyar (magyar a felirat, vag a hang is az)? Illetve csak akkor magyar ha megveszem a játék sima vagy CE kiadását? Amit meghívós, nem publikus letöltős/visszaosztós oldalról lehet "megszerezni" az full angol?
Illetve van még lehetőség valahol CE-t venni?

Előre is köszi a válaszokat.
Üdv!


Üdv Bátor Harcosok!

Amint már írtam, az 576 Shop kivételével az összes kiadó magyar nyelvű verziót árusít. 3 verzió létezik. Sima, Collector Edition, valamint Limited Edition (Ebben van a H6 sima és a H3 Complete). CE-ről érdeklődj a shop@pcdome.hu e-mail címen, hátha szerencséd lesz. Warez verziókról nem tudok nyilatkozni Neked... Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 19:10 

Csatlakozott: 2011 okt. 13 csüt., 17:36
Hozzászólások: 2
Köszönöm a gyors választ. A CE az amiben a póló van ugye? A Limitedben meg úgy érted a H6 simát, hogy maga az alapjáték ugye? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 19:56 
Avatar

Csatlakozott: 2011 júl. 07 csüt., 12:05
Hozzászólások: 13
Áh basszus totál kétségbeestem, hogy lesz-e most már gyűjtőim vagy sem... Már több mint 3 hónapja előrendeltem és a nagy semmit kapom...

Ez a nap totálisan el lett ***** . Munkahely után ez is... Mi van ma? Rosszul állnak a csillagok?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 20:13 

Csatlakozott: 2011 aug. 03 szer., 10:46
Hozzászólások: 3
Sziasztok!
Tudom, tudom, vegyem meg, de nincs ilyesmire pénzem, szüleimet meg nem fogom egy játékkal lehúzni.Engem csupán az érdekelne, hogy valahonnan le tudom-e szedni magyar felirattal a játékot? Tudom, hogy sok mindenből kimaradok, de nem érdekel. Beírtam googléba, nem igen találtam használhaó linket. Korábban írtátok, hogy már láttatok is torrent oldalakat, ahonnan le lehet tölteni, nos ezt be tudnátok linkelni*, vagy csupán egy oldalcímet küldeni, akár privátban vagy itt?

*Itt biztosan senki sem linkel be semmit, mert ez a játék hivatalos magyarországi fóruma... A privát levelezés már nem az Én asztalom... Ha pedig szereted a játékot gyűjts rá és VEDD MEG EREDETIBEN!!! - Vologya Mester

Üvözlettel.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 21:06 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
joshua írta:
Köszönöm a gyors választ. A CE az amiben a póló van ugye? A Limitedben meg úgy érted a H6 simát, hogy maga az alapjáték ugye? :D


Üdv Bátor Harcos!

Igen, CE, amiben a póló van... A Limitedben a H6 sima az alapjáték! :) Hisz még nincs kiegészítő, de reméljük lesz! :D Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 21:07 

Csatlakozott: 2011 feb. 12 szomb., 9:51
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Budapest
NoCukor írta:
Sziasztok!
Tudom, tudom, vegyem meg, de nincs ilyesmire pénzem, szüleimet meg nem fogom egy játékkal lehúzni.Engem csupán az érdekelne, hogy valahonnan le tudom-e szedni magyar felirattal a játékot? Tudom, hogy sok mindenből kimaradok, de nem érdekel. Beírtam googléba, nem igen találtam használhaó linket. Korábban írtátok, hogy már láttatok is torrent oldalakat, ahonnan le lehet tölteni, nos ezt be tudnátok linkelni, vagy csupán egy oldalcímet küldeni, akár privátban vagy itt?

Üvözlettel.


Rossz helyen kopogtatsz, azt hiszem.

_________________
Éljenek a körökre osztott stratégiák!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 21:39 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Nah hát végülis csak meg lett oldva. Itt ülök, rajtam a pólo, ujjamon a gyűrű. Közben az első gyak pálya már kész is. Igaz a két gyakorlót már a Demóban végigcsináltam, de sebaj.
A doboz nagyon szép, a könyv egyszerűen gyönyörű! A gyűrűt hordani nem fogom, de ezzel játszom és a polóval :wink: .
Így egy pálya alapján nem lehet levonni semmit, de is nem találtam kifogásolható dolgot. Nah megyek is vissza játszani!
A többieknek jó játékot, másoknak sok kitartást ( főleg a várakozához ).
Sajnos a ShurTugal foglalt név volt, ezért a régi nevemen játszom + HUN. Úgyhogy ha valaki esetleg lát egy ZseeHUN-t az én volnék :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 21:42 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 08 szomb., 15:02
Hozzászólások: 76
Most nézem csak, hogy nem csak a magyarok nem tudnak rendesen írni, de az angolok sem. A művészeti albumban a sárkányok bemutatása előtti főcímben (151. oldal) az van, hogy Dargon Gods, miközben a tartalomjegyzékben helyesen ott van a Dragons Gods. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 1671 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 80, 81, 82, 83, 84  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség