Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 1671 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 12:09 
Avatar

Csatlakozott: 2011 márc. 01 kedd, 21:24
Hozzászólások: 17
Krityó írta:
Davalon írta:
Szeretnék érdeklődni, hogy ha ma megrendelem a honlapon a játékot, akkor várhatóan hány napon belül vehetem kézhez?
Köszönöm szépen!


Vologya szerint hétfőn megkapod.
Sajnos, későn látta az üzenetedet, mert most értünk haza a SevenM sajtótájékoztatójáról. :wink: Nagyon jól sikerült, mintegy 20-22 /online/ újságíró volt, holnaptól a neten lévő cikkeket figyeljük, mit szűrtek le a bemutatóból!
Nimbus, itt az asztalomon az első, személyesen átadott gyűjtői verzió! :twisted: :lol: Nem azért, hogy nyálcsorgatást idézzek elő nálad... 8) (Megjegyzem, láttam a tiedet is!) :wink:


Köszönöm, már megszereztem, most fogom telepíteni. Limited edition, és jár hozzá a Heroes III Gold is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 12:32 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 28 vas., 16:10
Hozzászólások: 1675
Most hozta a futár.
Egy díszes doboz, egy látványos könyv, egy poszter, egy leírás egy gyűrű, egy póló és egy sima papírtasakos DVD, egy kétoldalas lap alján a bonus code.

_________________
Csendesek lennének az erdők, ha csak a legjobbak énekelnének.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Conflux connection
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 12:36 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Hali!

Szóval megvan az eredeti DVD , install, indít, kód beír, game fut faxa.
Ubisoft loginom van, BENT is vagyok a bögészőben, tehát ott nincs gond.

Namármost :

Connect to conflux .... keres keres keres ... can't connect , check your internet connection...

Minden vírusírtón, tűzfalon engedélyezve van a teljes kommunikáció a heroes vi. exe -re, az ubisoft launcher.exe- re is!

Kipróbáltam hogy kikapcsolom a winfos tűzfalat ÉS a Norton Internet Security-t is teljesen ... akkor sem tudok connectálni a confluxra.

Sima t-home os modemem van ami egyben router is talán.
A game-ben a nincs proxy beállítás van aktívban.
Eddig semmilyen más programmal nem volt ilyen gondom...

Milyen portot használ a H6 ? Lehet az nincs engedélyezve a routerben vagy máshol?

Ötlet ? Megoldás, hogy hogy tudnék csatlakozni a confluxhoz?

U.I. : Még egy dolog jutott eszembe ... lehet uninstallálni kellene a h6 bétát a gépről ?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 12:54 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
cat írta:
Most hozta a futár.
Egy díszes doboz, egy látványos könyv, egy poszter, egy leírás egy gyűrű, egy póló és egy sima papírtasakos DVD, egy kétoldalas lap alján a bonus code.


Ez Collector's edition lenne? Mert gáz ha nem úgy kaptátok mint a lengyel a korábban linkelt videóban.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Conflux connection
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 12:56 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Magix írta:
U.I. : Még egy dolog jutott eszembe ... lehet uninstallálni kellene a h6 bétát a gépről ?


T-home modem az router is általában, és igen fognak portokat ha be van kapcsolva. Mivel még nincs meg a játék addig nem tudom kielemezni a hibát, de a korábbi verziók törlése nem árthat neki. :)

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 12:59 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 08 szomb., 15:02
Hozzászólások: 76
Teki1986 írta:
Ez Collector's edition lenne? Mert gáz ha nem úgy kaptátok mint a lengyel a korábban linkelt videóban.
Igen, ez az. Nincs benne Soundtrack CD, a Kingdoms játékhoz való 1 hónapos előfizetés és a játék is csak egy papírtasakban van benne, viszont van magyar nyelvű kézikönyv hozzá.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 13:36 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
cat írta:
Most hozta a futár.
Egy díszes doboz, egy látványos könyv, egy poszter, egy leírás egy gyűrű, egy póló és egy sima papírtasakos DVD, egy kétoldalas lap alján a bonus code.


No ez szép dolog... Rajtunk keresztül már nem is rendel az asszonyság... :shock:

V-kony: Most beszéltem a kiadóval, tényleg hiányzik belőle a Soundtrack CD, a Heroes Kingdoms 1 havi előfizetés és papírtokos a DVD... Állítólag nem volt a magyar Collector kiadás listájában, de ennek most utána néznek... Várhatóan hétfőn lesz rá válasz... A papírtokos DVD-t pedig berakod egy 20 Ft-os DVD tokba és kérsz majd egy javított borítót hozzá, ha elkészült... :wink: Szóval várjuk meg, hogy mi lesz ennek a vége, mert ez Engem is nagyon zavar... :? Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Conflux connection
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 13:37 

Csatlakozott: 2011 feb. 12 szomb., 9:51
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Budapest
Unistallalni kell a betát / demot, ezt a community-n olvastam. Ez után szabad felinstallálni a játékot.

sg forumon írta valaki:
Idézet:
a demóból benn maradt a gépben az ubisoft launcher! azt töröltem, az ujat felraktam és tadamm:) Tehát a demós verzió meg az új üti egymást!!

_________________
Éljenek a körökre osztott stratégiák!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 14:09 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Remélem legalább megy a DVD nélkül is ha már vissza kell küldeni hogy kajunk egy borítót. A soundtrack CD igaz, nem fontos de ha már az is ki lett fizetve ( elméletileg ) akkor igen csak zavaró. Mintha vennél egy epres joghurtot és csak natur lenne. Nem akarok én senkit se megbántani vagy ilyesmi, de az tényleg zavaró hogy a CE majdnem 2x annyiba kerül és ilyen előfordul. Most indulnék a "dobozkámért" az 576-ban ( mert itt már elfogyott mire rendeltem :cry: ), remélem több "meglepi" nem lesz.
De az VICC HOGY MO.-N VALAHOL MÉG NINCS IS. Ahoz képest hogy mennyi magyar dolgozott rajta ANNYIT AZÉRT ÉRDEMELNÉNK HOGY NORMÁLISAN KAJUK MÁR MEG!
Vologya mester! Remélem sikerül valamit intézned, mert gondolom neked meg pláne kellemetlen :?.
Addig is jó Heroes 6-ozást minden szerecsésnek akinek már a keze ügyébe került! Azoknak meg kitartás akik még nem mentek el érte ( vagy nem is mehetnek :x :x :x :x :x
).

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 14:15 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 08 szomb., 15:02
Hozzászólások: 76
Vologya írta:
V-kony: Most beszéltem a kiadóval, tényleg hiányzik belőle a Soundtrack CD, a Heroes Kingdoms 1 havi előfizetés és papírtokos a DVD...
Nekem is írta a facebookon, hogy majd ezeknek utána néz. Az egy hónapos előfizetés nem érdekel, a DVD-t, már betettem egy tokba, szóval az sem olyan nagy gond, csak a zenei cd-t vártam nagyon a kiadásból, ez volt a legfőbb indok, hogy megvettem a kiadást.
Mindenesetre köszi a te és a kiadó fáradozásait is. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 14:16 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
http://www.youtube.com/watch?v=owH3Y6hK8JI

Ezt kommunikálta nekünk az UBI, ha nem ez van benne, akkor ugye joggal háborodhatunk fel!

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 15:18 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 28 vas., 16:10
Hozzászólások: 1675
Vologya vészesen öregedsz!

Vajon ki is tanácsolta nekem, hogy nézzem meg a CD Galaxist, mert már nincs a készletből?

_________________
Csendesek lennének az erdők, ha csak a legjobbak énekelnének.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 15:34 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
cat írta:
Vologya vészesen öregedsz!

Vajon ki is tanácsolta nekem, hogy nézzem meg a CD Galaxist, mert már nincs a készletből?


Cat: Igaz! :) Tényleg én voltam... De valóban öregszem és már azt sem tudom, hogy hol áll a fejem! Napi 100 db e-mailre azért nem számítottam... Persze szereném Mindenki problémáját megoldani, de sajna nem tudom... :roll: Ha valamikor felénk jársz, beugorhatnál, mert Nálam van az 1. HME-s Unlucky díjad! Köszi! :)

Mindenki: Sokaknak problémája van a játék elindításával Nvidia videókártyákon. A különféle fórumokon írtak pár megoldást, bemásolom ide vagy a linket, hátha segít. És most kaptam az infót, hogy a fejlesztők tudják már mi okozza a bajt és amint kijavítják, patch formájában elérhetővé teszik. Addig is itt vannak a javaslatok (angolul). Persze mindenki saját felelősségére próbálgassa:

1.

I has the problem, black screen and crash on my laptop. I have on Nvidia mobile graphic card.

I found a solution that works for me:
Put this new key on the register
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\GraphicsDrivers]
"tdrLevel"=dword:00000000
then restart, the game's launching

Hope it could help ...

2.

http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/ ... 9411096359

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 15:38 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Uhh napi kb. 100 db e-mailre válaszolni az tényleg nem kis munka. De a lényegre térve a patch körülbelül mikor lesz elérhető, persze ha egyátalán mondtak erről valamit, netán az oldalon is fennt lesz? Bár pont én kérdezek ilyet, pedig még meg se kaptam a CE-t :cry:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 15:41 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
ShurTugal írta:
Uhh napi kb. 100 db e-mailre válaszolni az tényleg nem kis munka. De a lényegre térve a patch körülbelül mikor lesz elérhető, persze ha egyátalán mondtak erről valamit, netán az oldalon is fennt lesz? Bár pont én kérdezek ilyet, pedig még meg se kaptam a CE-t :cry:


Üdv Bátor Harcosok!

Valamit mondtak: Amint készen lesz... :P Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 15:44 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Idézet:
Üdv Bátor Harcosok!

Valamit mondtak: Amint készen lesz... Baráti üdv!


Ohh értem :wink: Hát akkor türelmesen várunk és várunk. Aztán majd egyszercsak. Közben a Might & Magic facebook oldalán találtam egy listát árról hogy mik lesznek a patch-ben.Hello Heroes !

The day has finally come: Heroes VI is now available !

As promised, a first patch is already available to update your game to 1.1 version.

On top of various bug fixes and balancing, this “Day-1 Patch” also adds 5 new Multiplayer maps!

Your game should update automatically when you launch the game while connected to Internet.

More details on the content of this 1.1 patch :

• Adding Dynasty Weapons for the Altar of Wishes not present in version 1.0:

o Batu's Totem

o Assassin's Blade

o Will of Urgash

• Adding 4 new Multiplayer Maps and the map a “bridge too far” not present in version 1.0 for a total of 15 cutom maps:

o Brimstone’s Gold o Feuding Duchies

o Fortress of Honour

o Silence of the Ancestors

• Optimized memory usage

• Several AI tweaks:

o Build order improvements

o AI resource management improvements

o AI does not convert captured towns if it can not be protected

o AI does not build buildings in captured towns if it can not be protected

o Improved decision making between building and unit purchase

o Fixed marketplace usage (uses it when it is worth to use )

o Tuning on skill path choices for primary and secondary heroes

o Improved cooperation among primary and secondary heroes

o AI Captures mines faster

o Increased efficiency for AI town defense

o Advanced and basic town portal usage improvements

• Balance and General Changes:

o Default hero attack damage has been reduced to 300-340 at level 30 (from 400-450)

o Defend action gives +10 Might and Magic defense instead of +15

o Stand Your Ground and Mass Stand Your Ground do +7/+9+12 and +5/+6/+7

o Heal and Regeneration requires 20 mana to cast (instead of 15)

o Arcane Exalation III gives +3 Magic Power (instead of +2)

o Arcane Ward III gives +3 Magic Defense (instead of +2)

o Assailant III gives +3 Might Attack (instead of +2)

o Charismatic Leader III gives +3 Leadership (instead of +2)

o Defender III gives +3 Might Defense (instead of +2)

o Destiny's Chosen III gives +3 Destiny (instead of +2)

o Rampage bonus changed to +5/+7/+8 Might Power (instead of +5/+6/+7)

o Resilience bonus changed to +5/+6/+7 Might Defense, +10%/+12%/+13% Health (instead of +3/+6/+9 Might Defense, +3%/+6%/+9% Health )

o Counterstrike II and Counterstrike III duration reduced to 1/2/3 turns (from 2/3/4 turns)

o Archery III ranged penalty reduction reduced to -25%/-30%/-35% (from -50%/-75%/-100%)

o Idol of storms damage increased by 25%

o Frenzy charge removed, 4 turn cooldown added o Frenzy bonus increased to 10/30/50% (from 5/15/30%)

Enjoy Might & Magic Heroes VI!

The M&M's team.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 16:55 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 08 szomb., 15:02
Hozzászólások: 76
Az 1.1-es patch már kijött, amikor elindítod a játékot automatikusan letölti azt, körülbelül 500 megás. Külön letöltési linket nem találtam hozzá.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 16:58 

Csatlakozott: 2011 okt. 14 pén., 16:49
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: győr
Sziasztok én ma vetem meg a Heroes VI, hazajöttem nagy lelkesen, feltelepítem és fúl angol az egész. Felhívom a boltot ahol vetem kérdezem és közli a srác hogy nem adták ki magyar felirattal és rósz hirdetés és információ jött le az Ubisoft-tol! Nesze fasza szervezés és kiadás csuszás!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 17:01 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Dragan26 írta:
Sziasztok én ma vetem meg a Heroes VI, hazajöttem nagy lelkesen, feltelepítem és fúl angol az egész. Felhívom a boltot ahol vetem kérdezem és közli a srác hogy nem adták ki magyar felirattal és rósz hirdetés és információ jött le az Ubisoft-tol! Nesze fasza szervezés és kiadás csuszás!


Öööö nem az volt, hogy itthon, csak magyarul jelenik meg, kivéve a CE-t? :) Mindenesetre én megszoktam nézni, hogy szalámit veszek, vagy traktort, még a boltban mielőtt megveszem. :) No bocs nem idegesítelek... :P

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 14 pén., 17:03 

Csatlakozott: 2011 okt. 14 pén., 16:49
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: győr
A tokon is az volt, hogy magyar felirattal, akkor te a boltban feltelepíted és megnézed :D!!! Ja és egyáltalán nem lesz magyar Heroes VI :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 1671 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség