Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 1671 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 84  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 29 csüt., 13:21 

Csatlakozott: 2011 ápr. 18 hétf., 13:27
Hozzászólások: 28
Nem gondoltam volna hogy 33 évesen mondok még ilyet, de már csak 14-et kell aludni!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 29 csüt., 13:27 

Csatlakozott: 2011 jan. 02 vas., 16:40
Hozzászólások: 45
Tartózkodási hely: Herend
Jacamar írta:
Nem gondoltam volna hogy 33 évesen mondok még ilyet, de már csak 14-et kell aludni!


:D

Hasonló érzések gyötörnek... Most egy kicsit uncsi a korábbi Heroes-okkal játszani!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 01 szomb., 14:49 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
A Facebook Might and Magic oldalon az Ubisok válaszoltak pár kérdésre.

Pl. olvashattok arról, hogy mennyire egyedi az új skill-fa rendszer és hogy 200 képesség közül válogathatunk. Miért tüntették el a random választási lehetőségeket miért van csak 4 nyersanyag stb. beszélnek a balance-ról a gyógyítás képesség legyengítéséről. S végül a városképről amely megújul majd de csak megjelenés után talán egy nagy patchben.

Q&A "We are answering your questions about Heroes 6"
Hello Heroes,
You asked us several times about new challenges of Heroes 6, skill system, general balance in the game, townscreens. You may discover new information in this Q&A! Check it out now!
“Heroes 6 is a challenging game!
Our aim for Heroes 6 was to develop the fun parts of the game and trim all unnecessary repetitive, tedious tasks.
We have found ways to reduce the time spent in repetitive micromanagement (for instance using “mule” heroes to carry troops and flag isolated mines over and again across already-explored and emptied areas).
This way, we can really focus on what makes the Heroes series so enjoyable (capturing and developing towns, expanding your empire, selecting and leveling up your heroes, experiencing countless tactics on the battle maps, etc.).
We have also purged the random choices and inconsistent prerequisites to put you, the player, in complete control of your choices.
We have done our best to ensure that the consequences of your actions were logical and meaningful.
Compared to today’s standards, Heroes 6 is a game that is amazingly rich, deep, and dense!
For instance, there are over 200 hero abilities in the game, and they combine with your creature abilities, your artifacts, and even some abilities granted by specific buildings in your town.
The New Skill System
With this new skill system, you have the freedom to build the Hero you want. We wanted Heroes 6 to offer a wide panel of choices and strategies to keep you entertained for months and years. Some abilities may seem a bit “marginal” at first glance, but that’s because they are meant to support creative strategies – their true potential has yet to be discovered. They can also seem optional when playing in easy and normal difficulty level, but they become clearly more useful in higher difficulty levels. We can’t wait to see the strategies and ability combos our most skilled players will develop in the upcoming months! J
One of the immediate consequences of such an extensive and freeform skill system is the necessity to test and balance it.
We’ve patched the game four times during our Beta-test period to balance the hero and creatures abilities, notably Gating, Necromancy, and the various “healing / resurrection” abilities, that have all been drastically revised.
Stats from the Beta show that we have made significant progresses to address the game’s overall balance.
But of course fine-tuning a strategy game is an ongoing process and we will continue to do it in future updates, even after release.
Resurrection and general balance in the game (what will we do?)
One of the immediate consequences of such an extensive and freeform skill system is the necessity to test and balance it. Following the beta-testers’ feedbacks, the game was delayed to October 13th in order to allow a greater balancing of the hero and creatures abilities, notably for the various “healing” abilities. But of course balancing a strategy game is an ongoing process and we will continue to fine-tune it in future updates, even after release.
The Townscreens
We all agree on the fact that the townscreens must be revised, and although we won’t be able to change them for release, rest assured that this feature update is on the top of our priority list in our post-launch support plan.
The M&M’s team”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 01 szomb., 15:34 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Kösz hahakocka hogy ezt beraktad ide! Érdekes olvasmány.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 01 szomb., 22:22 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Nincs mit. Már majdnem 1 éve hírezgetek amint lehet s maradok hű szolgája, ha lesz majd még kiegészítő is pl. :) Pio és Shiwoék is szoktak Heroes VI hír adagokkal ellátni minket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 04 kedd, 16:55 
Avatar

Csatlakozott: 2010 márc. 11 csüt., 12:51
Hozzászólások: 188
Tényleg érdekes olvasmány, de Hahakocka Te szoktál játszani is heroest, mert szerintem te tartasz a legmagasabb írási sebességnél, ha van ilyen, én évek alatt nem írok annyit mint te egy év alatt.

_________________
Ide azért kell alá írás mert azt is tudok.
Jók a nekrók de én jobb vagyok náluk.
WoG 4ever


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 04 kedd, 17:04 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
polo666 írta:
Tényleg érdekes olvasmány, de Hahakocka Te szoktál játszani is heroest, mert szerintem te tartasz a legmagasabb írási sebességnél, ha van ilyen, én évek alatt nem írok annyit mint te egy év alatt.


Gondolom ő se csak másol - beilleszt :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 05 szer., 17:44 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
:D

Ezt éppenséggel bemásoltam. :) De volt hogy le is fordítottam most nem volt rá időm. azért olyan sokat nem írogatok. :)

Szoktam Heroesozni. Kinyomtam a Heroes 2 jó kampányát, Heroes 3 alap játék kampányát, a 4. részét feléig, az 5. részét is kinyomtam aztán a kiegjét is aztán mindezek mellett multi is szokott lenni.

Szóval azért játszok is velük ahogy lehet.

A 6. részt pl nagyon várom ja és hát azt pedig béta teszteltem és khmm majd kiderül még mit tettünk páran.

Hősies Üdv.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 05 szer., 18:06 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Nekem sajnos csak a Demo-t volt szerencsém kipróbálni, de az is egy jó élmény volt. Szerintem nagyon jó munkát végeztek a Black Hole-os srácok és gondolom a Béta tesztelők is :) . És persze alig egy hét van hátra a megjelenésig, amit igen csak nehéz kivárni :wink: .

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 05 szer., 21:22 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 22 szer., 16:40
Hozzászólások: 79
Az új Tears trailer

_________________
http://ashi.web.elte.hu/rejtv

Fejtörés


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 05 szer., 21:28 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Hát így ez alapján a pár videó alapján azt kell hogy mondjam, hogy szerintem egy nagyon izgalmas hadjárat vár ránk :wink: .

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 06 csüt., 19:34 
Avatar

Csatlakozott: 2006 máj. 10 szer., 11:17
Hozzászólások: 1436
Tartózkodási hely: Pécs
Sajnos nálam a demó gyak. egyáltalán nem jelent meg képileg, úgyhogy valami kell a gépemhez, de tök hülye vagyok ilyenekhez, úgyhogy majd erre valahogy rá kell jönni, aztán azt be kell szerezni meg minden, szóval nekem lehet, hogy egy kicsit csúszik a játék, de remélem, azért elér hozzám is! :S :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 07 pén., 13:06 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 17 pén., 20:09
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Dorog
Cicely írta:
Sajnos nálam a demó gyak. egyáltalán nem jelent meg képileg, úgyhogy valami kell a gépemhez, de tök hülye vagyok ilyenekhez, úgyhogy majd erre valahogy rá kell jönni, aztán azt be kell szerezni meg minden, szóval nekem lehet, hogy egy kicsit csúszik a játék, de remélem, azért elér hozzám is! :S :)


Milyen a géped? Hátha tudunk segíteni mi a gondja.
Processzor, videókártya, memória, oprendszer esetleg még. :)

Üdv! Coradiel

_________________
Egy kedves ördög. Lehetséges? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 07 pén., 20:47 
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 14 pén., 11:07
Hozzászólások: 12
Elnézést előre is a kicsit hülye kérdésért, de a nálunk kapható Heroes VI-ban lehet majd választani angol és magyar felirat közt, vagy csak magyar lesz benne?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 08 szomb., 1:05 
Avatar

Csatlakozott: 2011 feb. 09 szer., 20:55
Hozzászólások: 113
Dani86 írta:
Elnézést előre is a kicsit hülye kérdésért, de a nálunk kapható Heroes VI-ban lehet majd választani angol és magyar felirat közt, vagy csak magyar lesz benne?


Csak magyar.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 08 szomb., 9:44 
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 14 pén., 11:07
Hozzászólások: 12
pio írta:
Dani86 írta:
Elnézést előre is a kicsit hülye kérdésért, de a nálunk kapható Heroes VI-ban lehet majd választani angol és magyar felirat közt, vagy csak magyar lesz benne?


Csak magyar.


Köszi, tehát az angol feliratosat csak külföldről importálva lehet beszerezni? :-S


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 08 szomb., 10:17 
Avatar

Csatlakozott: 2011 feb. 09 szer., 20:55
Hozzászólások: 113
Dani86 írta:
Köszi, tehát az angol feliratosat csak külföldről importálva lehet beszerezni? :-S


Ez alapvetően így van. Minden országban a saját, lokalizált verzió kapható.

más:
Igromir képek


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 08 szomb., 19:36 
Avatar

Csatlakozott: 2006 máj. 10 szer., 11:17
Hozzászólások: 1436
Tartózkodási hely: Pécs
Coradiel írta:
Cicely írta:
Sajnos nálam a demó gyak. egyáltalán nem jelent meg képileg, úgyhogy valami kell a gépemhez, de tök hülye vagyok ilyenekhez, úgyhogy majd erre valahogy rá kell jönni, aztán azt be kell szerezni meg minden, szóval nekem lehet, hogy egy kicsit csúszik a játék, de remélem, azért elér hozzám is! :S :)


Milyen a géped? Hátha tudunk segíteni mi a gondja.
Processzor, videókártya, memória, oprendszer esetleg még. :)

Üdv! Coradiel


Húú, köszi, most nem otthon vagyok, de megpróbálom majd kideríteni az adatokat, amiket írtál, csakhát lány vagyok, ráadásul nem is a ritka, műszaki-szaki fajtából, úgyhogy nekem ez is feladat! :D De jó lenne nagyon, hogyha segíteni tudnál! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 09 vas., 1:21 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Gondolod, leírhatjuk lépésről lépésre :roll:

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 09 vas., 13:04 
Avatar

Csatlakozott: 2006 máj. 10 szer., 11:17
Hozzászólások: 1436
Tartózkodási hely: Pécs
Köszönöm, kedvesek vagytok_! :) Egyébként lehet, hogy hülye kérdés, de honnan tudhatom meg, hogy milyen gépem van, milyen benne a memóriakártya, stb.? :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 1671 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 84  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség